Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 119 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-05-21, 11:00   #3541
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

viki1988 - u篡wa豉m matrixa 5rr i 7rr. Dla mnie to bardziej przypomina br您, by豉m mega niezadowolona.nie polecam
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-21, 11:46   #3542
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 980

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
viki1988 - u篡wa豉m matrixa 5rr i 7rr. Dla mnie to bardziej przypomina br您, by豉m mega niezadowolona.nie polecam
Dzi瘯i za ostrze瞠nie w takim razie
W豉郾ie nie wiem jak farb kupi 瞠by mi wysz這 czerwone?? I jeszcze w miar trwa貫... mo瞠 Koleston? u篡wa豉 mo瞠 kt鏎a z Was?
Stary 2012-05-21, 12:19   #3543
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763
Wpisy w blogu: 2

Oj... czerwone =/= trwa貫, w豉郾ie o to chodzi
Zale篡 te od w這s闚, jednym trzyma d逝瞠j, innym kr鏂ej; jedni si wspomagaj tonerami czy maskami barwi帷ymi, inni zwyk豉 piel璕nacj + oleje, ale, og鏊nie patrz帷, to jest ci庵豉 walka z wiatrakami.

Chyba, 瞠 znajdziesz autorski spos鏏 na Czerwie Idealn - wtedy koniecznie si podziel

A co do farb, to tutaj przewa瘸j u篡tkowniczki Scandica oraz Majicontrastu, z moim wyj徠kiem w kierunku Matrixa. Ewentualnie szamponetki Joanny lub Mariona, ale to ju dora幡ie.

Chyba, 瞠 co pomin窸am, to ca趾iem mo磧iwe

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-05-21 o 12:22
sonea8 jest offline  
Stary 2012-05-21, 12:33   #3544
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
Zale篡 te od w這s闚, jednym trzyma d逝瞠j, innym kr鏂ej; jedni si wspomagaj tonerami czy maskami barwi帷ymi, inni zwyk豉 piel璕nacj + oleje, ale, og鏊nie patrz帷, to jest ci庵豉 walka z wiatrakami.

Chyba, 瞠 znajdziesz autorski spos鏏 na Czerwie Idealn - wtedy koniecznie si podziel

A co do farb, to tutaj przewa瘸j u篡tkowniczki Scandica oraz Majicontrastu, z moim wyj徠kiem w kierunku Matrixa. Ewentualnie szamponetki Joanny lub Mariona, ale to ju dora幡ie.

mnie po szamponie hipp 瘸dna farba i 瘸den toner nie schodzi a przynajmniej woda czysta

Sonea
mam do Ciebie pytanie jaki masz naturalny kolor? bo t czerwie masz 豉dniejsz ni ja po majicontra軼ie... ja mia豉m wod 12% z tym, 瞠 teraz chcia豉m spr鏏owa matrixa i nie wiem czy bra na odrosty 9 czy 12.. (odrosty jasny br您)
Meadow jest offline  
Stary 2012-05-21, 12:39   #3545
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446

dziewczyny.. zakupilam dzis ten balsam dla mamusiek na sutki i teraz pytanie mam go wsmarowac przed czy po myciu na ko鎍闚ki? pozatym m鎩 olejek sezamowy przyszedl i on razu sie naolejowa豉m hehe
Viki- maske widzialam tylko w jednym sklepie j maj ciekawe nie? jutro mo瞠 j zakupie ale juz moge powiedziec 瞠 pachnie boosko
apozatym jeszcze taka zobaczylam w DM za 5 euro.. http://www.codecheck.info/kosmetisch...air_Expert.pro co my郵icie..?

Aqua, cetearyl alcohol, eleaeis guineensis oil, palm oil, behentrimonium chloride, stearamidopropyl dimethylamine, glycerin, methylparaben, 2-oleamido- 1,3-octadecanediol, chlorhexidine, dihydrochloride, citric acid, hexyl cinnamal, butylphenyl methylpropional, parfm

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-05-21 o 12:47
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-05-21, 12:45   #3546
sonea8
Rozeznanie

@Meadow: ja mam naturalnie prawie czarne w這sy; bardzo ciemny br您. Robi豉m zwykle z 6% i ju to mi wystarcza這 na d逝gi czas, dopiero niedawno mi si zamarzy這 podkr璚enie. I powiem Ci, 瞠 wyszo istotnie ja郾iej - i chyba bardziej r闚no - ale nie jest to jaka kolosalna zmiana. Owszem, intesywniej, ale nie za mocno, czego si ba豉m. Albo mo瞠 mam ju wieksze potrzeby w zakresie epatowania rubinem i dlatego mi pasuje?
Podsumowuj帷: matrix na wodzie zar闚no 6% jak i 9% daje mocny efekt na moich bardzo ciemnych w這sach. Co mnie, nie powiem, bardzo cieszy

@Sugar: ja bym to traktowa豉 jak olejek, wi璚 je郵i po myciu, to same ko鎍闚ki delikatnie.
sonea8 jest offline  
Stary 2012-05-21, 13:38   #3547
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:

heh no wiem wiem 瞠 czerwie jest nietrwa豉 逝dzi豉m si ze skoro moja jest ciemniejsza to mo瞠 przetrwa nieco d逝瞠j ale widz 瞠 co s豉bo z tym... szczerze m闚i帷 nie wyobra瘸m sobie jak mo積a mie czerwie i my codziennie w這sy - chyba by trzeba co 2 tyg. farbowa
Cytat:

Tylko ze ja bym w zasadzie chcia豉 farb bez rozja郾iacza i ciemniejsz ni wy瞠j wymienione Dotychczas w豉郾ie Well farbowa豉m (Color Touch albo Koleston) i si 豉dnie trzyma這, ale chyba co pozmieniali w sk豉dzie i ostatnio CT ju tak dobrze mi si nie trzyma poza tym mam wra瞠nie 瞠 ich czerwienie maj taki rudowy podton
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
dziewczyny.. zakupilam dzis ten balsam dla mamusiek na sutki i teraz pytanie mam go wsmarowac przed czy po myciu na ko鎍闚ki? pozatym m鎩 olejek sezamowy przyszedl i on razu sie naolejowa豉m hehe
Viki- maske widzialam tylko w jednym sklepie j maj ciekawe nie? jutro mo瞠 j zakupie ale juz moge powiedziec 瞠 pachnie boosko
apozatym jeszcze taka zobaczylam w DM za 5 euro.. http://www.codecheck.info/kosmetisch...air_Expert.pro co my郵icie..?

Aqua, cetearyl alcohol, eleaeis guineensis oil, palm oil, behentrimonium chloride, stearamidopropyl dimethylamine, glycerin, methylparaben, 2-oleamido- 1,3-octadecanediol, chlorhexidine, dihydrochloride, citric acid, hexyl cinnamal, butylphenyl methylpropional, parfm
Moim zdaniem w miar spoko, ma olej palmowy wysoko
Stary 2012-05-21, 14:36   #3548
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
@Meadow: ja mam naturalnie prawie czarne w這sy; bardzo ciemny br您. Robi豉m zwykle z 6% i ju to mi wystarcza這 na d逝gi czas, dopiero niedawno mi si zamarzy這 podkr璚enie. I powiem Ci, 瞠 wyszo istotnie ja郾iej - i chyba bardziej r闚no - ale nie jest to jaka kolosalna zmiana. Owszem, intesywniej, ale nie za mocno, czego si ba豉m. Albo mo瞠 mam ju wieksze potrzeby w zakresie epatowania rubinem i dlatego mi pasuje?
Podsumowuj帷: matrix na wodzie zar闚no 6% jak i 9% daje mocny efekt na moich bardzo ciemnych w這sach. Co mnie, nie powiem, bardzo cieszy
to ja chyba kupi 9% wod ale na ko鎍闚ki rozcie鎍z do 6% bo swoje prze篡造
i b璠 robi豉 SR-RV, zobaczymy co wyjdzie

aha i powiedz mi jeszcze jakiej d逝go軼i masz w這sy? bo ja nie wiem czy kupi jedno opakowanie czy 2.. bo np. majicontrastu mi prawie brak這 :/
Meadow jest offline  
Stary 2012-05-21, 14:44   #3549
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
to ja chyba kupi 9% wod ale na ko鎍闚ki rozcie鎍z do 6% bo swoje prze篡造
i b璠 robi豉 SR-RV, zobaczymy co wyjdzie

aha i powiedz mi jeszcze jakiej d逝go軼i masz w這sy? bo ja nie wiem czy kupi jedno opakowanie czy 2.. bo np. majicontrastu mi prawie brak這 :/
RV idzie bardziej w fiolet/purpur, tak tylko przypomn ;p

Ja kupowa豉m tubk 90ml na jednej fajnej aukcji niedawno (a my郵a豉m, 瞠 kupuj 50, hyhy) - i te 90 zmiesza豉m od razu z oksy... i b陰d, kurde, 1/5 farby polecia豉 do kosza
A w這sy mam g瘰te, kr璚one, kawa貫k za ramiona, po umyciu do po這wy 這patek
sonea8 jest offline  
Stary 2012-05-21, 15:20   #3550
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
RV idzie bardziej w fiolet/purpur, tak tylko przypomn ;p

Ja kupowa豉m tubk 90ml na jednej fajnej aukcji niedawno (a my郵a豉m, 瞠 kupuj 50, hyhy) - i te 90 zmiesza豉m od razu z oksy... i b陰d, kurde, 1/5 farby polecia豉 do kosza
A w這sy mam g瘰te, kr璚one, kawa貫k za ramiona, po umyciu do po這wy 這patek
a to zaryzykuj i kupi jedn ogl康a豉m zdj璚ia po tym kolorze i ludziom nawet r騜owy wychodzi a ciemne nie by這 tak瞠 mnie to pasuje
Meadow jest offline  
Stary 2012-05-21, 17:49   #3551
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka wiadomo嗆
szczerze m闚i帷 nie wyobra瘸m sobie jak mo積a mie czerwie i my codziennie w這sy - chyba by trzeba co 2 tyg. farbowa
S na to sposoby, wierz mi Po pierwsze rzuci wszystkie slsy. Po drugie - trzyma wszystko co gor帷e z daleka od w這s闚. Po trzecie - zainwestowa w suchy szampon.
Sama myj codziennie w這sy, znaczy si odk康 mam Majicontrast to co drugie mycie lec "na sucho", a farba nie spiera si wcale tak szybko
Stary 2012-05-21, 18:45   #3552
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
S na to sposoby, wierz mi Po pierwsze rzuci wszystkie slsy. Po drugie - trzyma wszystko co gor帷e z daleka od w這s闚. Po trzecie - zainwestowa w suchy szampon.
Sama myj codziennie w這sy, znaczy si odk康 mam Majicontrast to co drugie mycie lec "na sucho", a farba nie spiera si wcale tak szybko
SLSy ju dawno rzuci豉m bo na szamponach bez sls znacznie bardziej przet逝szczaj mi si w這sy a obecnie myje nawet co 3-4 dni dopiero - za czas闚 slsowych codziennie, lub z wielkim trudem co drugi dzie... Gor帷ych rzeczy te nie u篡wam (tylko od wielkiego dzwonu, mo瞠 ze 3-4 razy w miesi帷u), ale suchych szampon闚 zbytnio nie lubi
Tak czy siak zam闚i豉m dzi Koleston 55/44 b璠 trzaska z oksy 6% i odrobina mixtonu 0/68

btw. widz 瞠 masz w opisie cytat z Louny
Stary 2012-05-21, 19:26   #3553
Szatanica z Eden
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

@sonea8 cuuudowny masz ten kolor
Dzi pofarbowa豉m w這sy Joanna Naturia Soczysta Malina. szkoda 瞠 ciemno i nie wida jaki dok豉dnie kolorek wyszed
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0959.jpg (53,2 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0960.jpg (46,2 KB, 31 za豉dowa)
Szatanica z Eden jest offline  
Stary 2012-05-21, 19:33   #3554
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
Louna wymiata Uwielbiam jej poczucie humoru i charyzm

Cytat:
Napisane przez Szatanica z Eden Poka wiadomo嗆
Dzi pofarbowa豉m w這sy Joanna Naturia Soczysta Malina. szkoda 瞠 ciemno i nie wida jaki dok豉dnie kolorek wyszed
Joanna ma bardzo 豉dne czerwienie Zr鏏 zdj璚ie w s這neczku, prooosz!

Dziewczyny. Jest z造 objaw. Rozgl康am si dooko豉 za fioletami. Przegl康am fioletowe farby. Jako tak... t瘰kno mi do niego :/
Stary 2012-05-21, 19:37   #3555
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
soczysta malina fajny kolorek daje, ale ja u篡豉m tylko raz z racji tego 瞠 mi si sp逝kiwa豉 bardzo szybko na chamski rudy
ale te czekam na zdj璚ie w s這鎍u
Cytat:

Joanna ma bardzo 豉dne czerwienie Zr鏏 zdj璚ie w s這neczku, prooosz!

Dziewczyny. Jest z造 objaw. Rozgl康am si dooko豉 za fioletami. Przegl康am fioletowe farby. Jako tak... t瘰kno mi do niego :/
mnie fiolety zrazi造 do siebie tym, 瞠 zawsze mi wychodzi czarny bez po造sku w s這鎍u kt鏎y natychmiastowo sp逝kiwa si do rudego br您u... to si podda豉m
Meadow jest offline  
Stary 2012-05-21, 19:43   #3556
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Oj no, dzi瘯i, i tak si zaraz zmyje ;p

Widz, 瞠 jednak zaryzykowa豉 Joann? Kolor masz dok豉dnie taki, jak na opakowaniu, o ile pami皻am, bardziej purpura ni czerwie, ale 豉dnie si b造szczy. Trzymam kciuki, 瞠by Ci ta farba pos逝篡豉, ja mam z ni, niestety, z貫 skojarzenia - i wymywa豉 si na rudo (mia豉m porzeczk, ale co tam, to owoc i to owoc ) i przesuszy豉 w這sy. Fakt, 瞠 by造 w z造m stanie, a ja poprawi豉m prostownic (nie bijcie, czasem cz這wiekowi odwala^^).

Btw @Benek - ja czekam na Twoje zdj璚ie ca造 czas, chcia豉bym zobaczy te cudne loki w Majicontra軼ie ;>

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-05-21 o 19:47
sonea8 jest offline  
Stary 2012-05-21, 19:48   #3557
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
SLSy ju dawno rzuci豉m bo na szamponach bez sls znacznie bardziej przet逝szczaj mi si w這sy a obecnie myje nawet co 3-4 dni dopiero - za czas闚 slsowych codziennie, lub z wielkim trudem co drugi dzie... Gor帷ych rzeczy te nie u篡wam (tylko od wielkiego dzwonu, mo瞠 ze 3-4 razy w miesi帷u), ale suchych szampon闚 zbytnio nie lubi
Tak czy siak zam闚i豉m dzi Koleston 55/44 b璠 trzaska z oksy 6% i odrobina mixtonu 0/68

hehe loune to chyba ka盥a z nas tu lubi ja tez powiem wam wieki juz nie mylam slsem
mowisz ze ta maska moze byc? hhmmm kurcze ja mam zawsze problem z decyzja albo ta albo ta

a ja jestem po myciu i olejowaniu wlasnie prawie calkiem mi wysch造 w這sy.. i tak..hmm wlosy sie wydawaly przez chwile tluste i obci捫one.. ale jako jak wysch造 to wra瞠nie mija. Ale s bosko mi瘯kie i g豉dkie cho pychu troszke mam. ale wiecej powie jutro bo rano zawsze inaczej wygl康aj po myciu.. a dodam ze olejowa豉m sezamowym

PS meadow uolcia- paczki czekaj jaki werdykt?
i enn- chcesz te fiolety? mam sie za kartonikiem rozej瞠?
ja za 3 tygodnie pomaluje je郵i dojd farby oulci tymi ciemnymi a jak nie to br您em kt鏎y mam ew. ko鎍e czerwone albo pasemka

Czas edycji: 2012-05-21 o 19:52
Stary 2012-05-21, 20:07   #3558
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
PS meadow uolcia- paczki czekaj jaki werdykt?
i enn- chcesz te fiolety? mam sie za kartonikiem rozej瞠?
ja za 3 tygodnie pomaluje je郵i dojd farby oulci tymi ciemnymi a jak nie to br您em kt鏎y mam ew. ko鎍e czerwone albo pasemka
ja jestem ostatnia w kolejce, tym bardziej 瞠 teraz si na matrixa czaj
Meadow jest offline  
Stary 2012-05-21, 20:10   #3559
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182

Pofarbowa豉m si Scandiciem tydzie temu i ju jestem blado-r騜owa Za豉twi豉m si k徙ielami rozja郾iaj帷ymi. Prepigmentacji pr鏏owa豉m na 2 pasemkach i tak samo szybko si zmy這.. Chyba spr鏏uj si z allwavesem znowu, albo zaryzykuje chantala.. Co my郵icie? Kt鏎a u篡wa豉 czerwieni chantala?
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2012-05-21, 20:48   #3560
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
mnie fiolety zrazi造 do siebie tym, 瞠 zawsze mi wychodzi czarny bez po造sku w s這鎍u kt鏎y natychmiastowo sp逝kiwa si do rudego br您u... to si podda豉m
Ja z Palette mia豉m bardzo fajne fiolety. Ciemny burgund to si bodaj瞠 zwa這. W這sy by造 rewelacyjne. Bardzo ciemne, niemal czarne. Ale z niesamowitymi b造skami w s這鎍u - a to bordowe, a to fioletowe. I nawet d逝go trzyma豉 Ale chyba wszystkie wiemy, jakie paletki s z貫 i niedobre... :/
Stary 2012-05-21, 20:58   #3561
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Ja z Palette mia豉m bardzo fajne fiolety. Ciemny burgund to si bodaj瞠 zwa這. W這sy by造 rewelacyjne. Bardzo ciemne, niemal czarne. Ale z niesamowitymi b造skami w s這鎍u - a to bordowe, a to fioletowe. I nawet d逝go trzyma豉 Ale chyba wszystkie wiemy, jakie paletki s z貫 i niedobre... :/
ah tam niedobre.. nie s z貫

patrzcie jaki olejek spatrzy豉m w DM za 1,75 75ml.
Sk豉d kr鏒ki jak cholera
Paraffinum liquidum, Glycine Soya, Arctium Majus,
Propyl Gallate, Parfum C.I. 11920.
Stary 2012-05-21, 21:36   #3562
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
hehe loune to chyba ka盥a z nas tu lubi

ja oczywi軼ie trafi豉m na ni jak szuka豉m filmik闚 o czerwonych w這sach i przepad豉m
Cytat:

mowisz ze ta maska moze byc? hhmmm kurcze ja mam zawsze problem z decyzja albo ta albo ta
Tak, moze by wiesz jak si nie mo瞠sz zdecydowac to zawsze mo積a kupi obie
Cytat:
ah tam niedobre.. nie s z貫

patrzcie jaki olejek spatrzy豉m w DM za 1,75 75ml.
Sk豉d kr鏒ki jak cholera
Paraffinum liquidum, Glycine Soya, Arctium Majus,
Propyl Gallate, Parfum C.I. 11920.
hmm mnie by parafina odstraszy豉 ale jak masz fundusze to mo瞠sz spr鏏owa , cho IMHO lepiej zainwestowa w olej kokosowy
Stary 2012-05-22, 05:29   #3563
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:

ja oczywi軼ie trafi豉m na ni jak szuka豉m filmik闚 o czerwonych w這sach i przepad豉m

Tak, moze by wiesz jak si nie mo瞠sz zdecydowac to zawsze mo積a kupi obie

hmm mnie by parafina odstraszy豉 ale jak masz fundusze to mo瞠sz spr鏏owa , cho IMHO lepiej zainwestowa w olej kokosowy
noo racja zobacze jak bede stala z kas moze kupie faktycznie obie hehe
a co do olejku.. co mam teraz ten sezamowy wi璚 wiesz.. ale og鏊nie zdziwi mnie sk豉d tego dlatego spyta豉m co myslicie
Stary 2012-05-22, 14:01   #3564
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Sonea- kosmiczny kolor! I pi瘯na fryzura

A ja wam powiem, 瞠 nawet nie zauwa篡豉m jak min窸y 2 miechy od kiedy farbowa豉m w這sy!!! W mi璠zyczasie przewin窸y si jakie szamponetki i tonery - ostatni przesz這 10 dni temu. (foto dzisisjesze) Odrost oczywi軼ie jest, ale my郵a豉m, 瞠 szybciej mi w這sy rosn i b璠zie wi瘯szy. Tylko znowu nie krzyczcie, jak mo積a 豉zi z odrostem na g這wie - bo jak wida mo積a:P Rozchodzi si g堯wnie o kondycje w這s闚, kt鏎a po ostatnim farbowaniu, da豉 si we znaki, dlatego musia豉m je podreperowa.
W tym miejscu chcia豉bym was prosi o rad - ko鎍e w這s闚 mam ciemniejsze ni g鏎 (standard...), ale jednocze郾ie s one w znacznie gorszym stanie. I nie wiem czy jest sens pocz瘰towa je 3% utleniaczam przy farbowaniu, czy mo瞠 lepiej 軼i望 chocia troch i pr鏏owa rozja郾i wy窺zym oxy? Dylemat mam:/
DSC00566.jpg
Stary 2012-05-22, 16:28   #3565
Szatanica z Eden
Raczkowanie

mog造by by bardziej soczyste, chyba zaczn zabaw z tonerami
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1022.jpg (62,0 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1025.jpg (62,1 KB, 31 za豉dowa)
Stary 2012-05-22, 18:00   #3566
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆

A ja wam powiem, 瞠 nawet nie zauwa篡豉m jak min窸y 2 miechy od kiedy farbowa豉m w這sy!!! W mi璠zyczasie przewin窸y si jakie szamponetki i tonery - ostatni przesz這 10 dni temu. (foto dzisisjesze) Odrost oczywi軼ie jest, ale my郵a豉m, 瞠 szybciej mi w這sy rosn i b璠zie wi瘯szy. Tylko znowu nie krzyczcie, jak mo積a 豉zi z odrostem na g這wie - bo jak wida mo積a:P Rozchodzi si g堯wnie o kondycje w這s闚, kt鏎a po ostatnim farbowaniu, da豉 si we znaki, dlatego musia豉m je podreperowa.
W tym miejscu chcia豉bym was prosi o rad - ko鎍e w這s闚 mam ciemniejsze ni g鏎 (standard...), ale jednocze郾ie s one w znacznie gorszym stanie. I nie wiem czy jest sens pocz瘰towa je 3% utleniaczam przy farbowaniu, czy mo瞠 lepiej 軼i望 chocia troch i pr鏏owa rozja郾i wy窺zym oxy? Dylemat mam:/
Za陰cznik 4686858
ja bym da豉 wy窺zy, nie wygl康aj a tak 幢e te ko鎍e moje na tym zdj璚iu co dodawa豉m wygl康aj jak siano niemi這sierne a b璠 dawa co najmniej 6
Cytat:
mog造by by bardziej soczyste, chyba zaczn zabaw z tonerami
a w jakim kierunku chcesz celowac tonerem? cos bardziej pod czysta czerwie czy ten odcie r騜owawy wzmocni?

Ja jednak na 100% czerwona, bo "normalne kolory" s dla mnie za nudne, a by mo瞠 b璠 mia豉 prac/sta to niebieskie raczej odpadaj nie chc 瞠by krzywo patrzeli albo co gorsza upominali albo nie wzi瘭i mnie przez to a czerwone sa w miar ju akceptowalne

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-05-22 o 18:23
Meadow jest offline  
Stary 2012-05-22, 18:53   #3567
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
Ja jednak na 100% czerwona, bo "normalne kolory" s dla mnie za nudne, a by mo瞠 b璠 mia豉 prac/sta to niebieskie raczej odpadaj nie chc 瞠by krzywo patrzeli albo co gorsza upominali albo nie wzi瘭i mnie przez to a czerwone sa w miar ju akceptowalne
"W miar" M鎩 szef by w szoku jak zobaczy mnie z czerwonym 豚em. Ale ba si chyba skomentowa
Stary 2012-05-22, 19:05   #3568
Szatanica z Eden
Raczkowanie

@Meadow: celowa b璠 w r騜owy, albo niebieski
Stary 2012-05-22, 19:23   #3569
sonea8
Rozeznanie

@falka - dzi瘯i. Fryzura, powiadasz? Nooo... z豉pa豉m kude趾i, zwin窸am na d這ni i spi窸am klamerk, a na to opaska, bo wiatr by ;D Gdybym dwie godziny uk豉da豉, to by mi tak nie wysz這, standard A Twoja czerwie jest bombowa - i to po takim czasie! Przypomnisz, jakiego toneru u篡wasz? I pi瘯na grzywka, lubi tak zaczesane w這sy, g豉dko, l郾i帷o, wida, 瞠 g瘰te. A ko鎍闚ki lekko tylko odpadaj kolorem, nie martwi豉bym si na Twoim miejscu.

@Meadow - dla mnie czerwie te ju jest raczej normalna. Na pewno bardziej ni b喚kit czy ziele
sonea8 jest offline  
Stary 2012-05-22, 19:53   #3570
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆

Za陰cznik 4686858
hmm fajnie ci sie kolor trzyma jak na 2 miesieczna przerwe w farbowaniu. moze to dlatego ze nie robila k徙ieli rozja郾iaj帷ej jak ja czy np thedarksideofnight .. ciekawe.. a jakis maseczek i szamponetek ty uzywa豉 瞠 sie tak trzyma normalnie nie wierze
szatanica- fajny masz kolorek- czerwien z r騜owym odcieniem jest 郵iczna

a tu ciekawostka laski! by豉m dzi w poszukiwaniu dalszym taniej maski.. i przegl康a豉m asortyment tych dro窺zych niby firmowych bardziej firm haha jak John freda czy jakmu tam i ten w豉郾ie frank provost okt鏒ym juz wspomnialam i te johna fridy maja do嗆 sporo silikon闚 .. niby takie drogie i niby dobre ludzie kto tyle daje za kosmetyki..
a tego franka provosta co t maske mia豉m kupi por闚na豉m sk豉d z od篡wk i UWAGA jest IDENTYCZNY! seryjnie.. odzywka 750ml za 3,20 euro Frank Provost i Maska Frank Provost 400ml za 5 euro maj identyczny sk豉d.. ale kapa.. wi璚 kupi豉m odzywk a 瞠 jest g瘰ta b璠e nak豉da jak mask

Czas edycji: 2012-05-22 o 20:04
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.