Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 12 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-11-03, 20:37   #331
masterofalchemy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Jak znajd co to wrzuc tylko, 瞠 u mnie nie by這 wida tego efektu na ca造ch w這sach jedynie na odrostach, bo jak pisa豉m za pierwszym razem nier闚nomiernie mi za豉pa這 : <
masterofalchemy jest offline  
Stary 2010-11-04, 01:29   #332
kalaja
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

mam pytanko do znawczy tematu. Od kilku lat farbuje w這sy na blond. oko這 3 miesi帷e temu robi豉m rozja郾iaczem z joanny a potem raz odrosty+ od鈍ierzenie farb joanny. W這sy mam do嗆 jasne, taki popiel. chcia豉bym zrobi sobie jak捷 czerwie, 瞠by by豉 篡wa i intensywna, ale ani rudy ani br您 z czerwonym refleksem. Boje si, 瞠 po tych rozja郾ianiach wyjdzie mi marchewka. Je郵i mog造by軼ie to prosz o polecenie jakiej firmy i koloru. Tylko 瞠by te nie by豉 za ciemna, bo br您 raz zrobi豉m i wyglada豉m jak 鄉ier
zamieszczam zdj璚ie koloru jaki "mniej wi璚ej" chcia豉bym uzyska.
kalaja jest offline  
Stary 2010-11-04, 18:35   #333
silje84
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
GG do silje84

na rozjasniane wlosy to w豉郾ie mocniej 豉pie
te sie ba豉m 瞠 wyjdzie marchewka ale paradoksalnie im bardziej rozja郾ione tym mocniej farb ch這n瘭y ...
oo to teraz mam wlasnie takie wlosy jak ta z drugiego zdj璚ia,Kalaja
tylko jak swiatlo zaswieci we wlosy to sie wydaja jasniejsze ale to wiadomo

Edytowane przez silje84
Czas edycji: 2010-11-04 o 18:39
silje84 jest offline  
Stary 2010-11-11, 19:04   #334
Lein
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Chcia豉bym dzi zapyta, czy mo瞠 kto s造sza co o farbach Herbatint? Og鏊nie s raczej ma這 znane, bo s trudno dost瘼ne (mo積a kupi farb tylko na ich stronie internetowej) i nie za tanie (40z za farb na w這sy do ramion + przesy趾a). Czyta豉m kilka recenzji tych farb i wszystkie by造 bardzo pozytywne, ale nikt nie wypowiada si co do czerwieni. Jest tam jeden taki kolor:

http://www.sklep.herbatint-polska.pl...wien-p-31.html

Bardzo mnie kusi, ale ci篹ko zgadn望 jak b璠zie ten kolor wygl康a na w這sach. Dodam, 瞠 to s farby bez amoniaku, podobno bardzo trwa貫 i bezpieczne. Wsz璠zie jest te napisane, 瞠 wychodz troch ciemniejsze od tych pr鏏ek, kt鏎e s na stronie.

Wi璚 mo瞠 kto co o tym s造sza? Czy mi si te wydaje, czy ten kolor wydaje si lekko r騜owy?
Lein jest offline  
Stary 2010-11-11, 22:58   #335
Hikaru
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 115

Na pocz徠ku my郵a豉m, 瞠 to r騜owy w og鏊e.

Czerwie robi豉m na rudy farbowany z Londy (ognista czerwie), kolor wyszed 郵iczny, zmy sie szybko do koloru brzydkiego dosy, taka rozgotowana wi郾ia z kompotu. w dodatku wk鏒re g這wy i w這sy mam wytrzyma貫, a po tej farbie na g這wie wyskoczy造 mi purchle, a w這sy zrobi造 si sztywne i nieprzyjemne w dotyku.
.
Hikaru jest offline  
Stary 2010-11-21, 23:13   #336
izajasz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 107

cze嗆
mam takie pytanie do rudo-czerwonych weteranek - a mianowicie chcia豉bym uzyska taki kolor jak na zdj璚iach (to jedna i ta sama osoba) i nie mam pojecia jak farb wybra. dotychczas farbowa豉m goldwellem 8OK, ale szybko si wymywa i generalnie przesusza mi w這sy. a poza tym mam ju serdecznie do嗆 tych farb kupionych w sklepach fryzjerskich. troch za du穎 zachodu dlatego chyba wr鏂 do tych drogeryjnych.
st康 moje pytanie - wiecie jak drogeryjn farb uzyskam taki kolor? to ju chyba podchodzi pod czerwien, nie?
pomo瞠cie prosz?
(podobn wiadomo嗆 zamie軼i豉m w w徠ku o rudo軼iach, wybaczcie, 瞠 dubluje, ale mam nadzieje, 瞠 mo瞠 tutaj kto b璠zie wiedzia co to za farba)

Edytowane przez izajasz
Czas edycji: 2010-11-21 o 23:15
izajasz jest offline  
Stary 2010-11-22, 20:28   #337
00karolina00
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 135

Osatnio widzia豉m kobietk w czerwonych prostych w這sach. My郵a豉m, ze padn, mia豉m ochot biec za ni i spyta si o kolor ale si spieszy豉m. W og鏊e wszyscy sie za ni ogl康ali bo by豉 boska. Tylko 瞠 w這sy mia豉 l郾i帷e i sypkie a nie matowe/pusz帷e si wiec do czerwieni super to pasowa這. Ale jaki to kolor to za cholere nie wiem nie mam pami璚i wzrokowej i teraz chyba przewertuj wszystkie strony internetowe 瞠by taki kolor odnale潭. Na pewno wiem,輳 by raczej ciemniejszy, elegancka czerwie, niezbyt oczo***na
Stary 2010-12-01, 23:29   #338
juliakczylija
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Cze嗆.
Potrzebuj pomocy. M鎩 naturalny kolor w這s闚 to co pomi璠zy ciemnym blondem a jasnym br您em. Ostatnio pofarbowa豉m w這sy na egzotyczna czerwie wellatony i nie osiagn窸am efektu porz康anego. Do koloru nic nie mam, po prostu niekorzystnie w nim wygl康am. Chcia豉bym wr鏂i do koloru naturalnego, my郵a豉m o karmelowej czekoladzie. Co zrobi 瞠by kolor wyszed 豉dnie i si przyj掖 i 瞠by odby這 sie bez wizyty u fryzjera i wysokich koszt闚.
juliakczylija jest offline  
Stary 2010-12-03, 20:00   #339
201611241302
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 3 243

Czerwonow這se kobiety pom騜cie
Zakupi豉m szamponetk Joanny porzeczkowa czerwie. W這sy mam jasny br您/ciemny blond. Czy mam si czego ba, 瞠 wyjdzie co nie tak czy mo瞠 鄉ia這 pr鏏owa.
201611241302 jest offline  
Stary 2010-12-04, 12:27   #340
EvaLuciferia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Cytat:
Napisane przez dzasminka Poka wiadomo嗆
Zakupi豉m szamponetk Joanny porzeczkowa czerwie. W這sy mam jasny br您/ciemny blond. Czy mam si czego ba, 瞠 wyjdzie co nie tak czy mo瞠 鄉ia這 pr鏏owa.
Nie b鎩 si! Na pewno na takim kolorze nie wyjdzie nic strasznego Poza tym kolorek wyp逝kuje si i nie ma obaw, 瞠 je郵i co Ci si nie b璠zie podoba to zostanie
Stary 2010-12-04, 13:25   #341
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez dzasminka Poka wiadomo嗆
妃ia這 pr鏏uj To jedna z moich dwu ulubionych szamponetek Bardzo delikatna i zawsze mi wychodzi jak trzeba
Tylko nie zdziw si jak b璠zie si szybko wymywa
Stary 2010-12-04, 14:40   #342
201611241302
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez EvaLuciferia Poka wiadomo嗆
Nie b鎩 si! Na pewno na takim kolorze nie wyjdzie nic strasznego Poza tym kolorek wyp逝kuje si i nie ma obaw, 瞠 je郵i co Ci si nie b璠zie podoba to zostanie
Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
妃ia這 pr鏏uj To jedna z moich dwu ulubionych szamponetek Bardzo delikatna i zawsze mi wychodzi jak trzeba
Tylko nie zdziw si jak b璠zie si szybko wymywa
Dzi瘯i dziewczyny Nie ma to jak pomoc wiza瘸nek
Nigdy nic z czerwieniami nie kombinowa豉m st康 obawy.
Chocia nie wiem czy wog鏊e to chwyci na moich w這sach. Spr鏏uj

Zrobi豉m Musz przyzna, 瞠 kolor jest 鈍ietny.
Tylko szkoda, 瞠 si zmyje..mo瞠 mog造by軼ie poleci szampon koloryzuj帷y w odcieniach czerwieni? Farb nie chc.

Edytowane przez 201611241302
Czas edycji: 2010-12-04 o 19:42
Stary 2010-12-05, 20:06   #343
fuko_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 47

Dzasminko a moglabys wrzucic zdjecie?
fuko_ jest offline  
Stary 2010-12-07, 13:49   #344
Paula194
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 710

Cze嗆 wszystkim
Odrazu napisze wam co zrobi豉m. Mia豉m w這sy 鈔edni br您 (oczywi軼ie farbowane jako w sierpniu) wi璚 kolor si ju troszk zmy, a podchodzi pod moje naturalne w這sy. Ubzdura這 mi si, 瞠 si farbn naczerwono i wydawa這 mi si, 瞠 przy 鈔ednim br您ie powinno chwyci ale chyba si pomyli豉m. Kupi豉m farb shwarzkopf brillance ostra czerwie i wyszed mi ciemny br您 z po造skiem bordo

Powiedzcie mi czy faktycznie czerwienie tylko na jasnych w這sach wychodz czy 幢e dobra豉m farb ???
Paula194 jest offline  
Stary 2010-12-07, 13:55   #345
201611241302
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez fuko_ Poka wiadomo嗆
Dzasminko a moglabys wrzucic zdjecie?
Wrzucam
Chocia na zdj璚iu s bardziej rude
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ca貫5555.jpg (11,6 KB, 182 za豉dowa)
Stary 2010-12-07, 14:14   #346
szmyrk
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 548

Czerwonowlose!

A czy ktoras z Was probowala juz ozywiac swoj kolor przy pomocy plukanki z lisci cebuli? Albo rozjasniac delikatnie rumiankiem?
szmyrk jest offline  
Stary 2010-12-13, 19:46   #347
Pogloskova
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
GG do Pogloskova
Lightbulb Jak uzyska czerwie?

Witam!
Potrzebuj porady. Zawsze farbowa豉m w這sy na ciemno, teraz jednak, poniewa obci窸am w這ski, chcia豉bym mie ciemn czerwie. Co jak na za陰czonym obrazku. Problem w tym, 瞠 w這sy mam wci捫 czarne, pod s這鎍e br您owe-czekoladowe (a farbowa豉m szamponem do zmieszania). Boj si, 瞠 na tym kolorze czerwie po prostu w og鏊e nie chwyci i szkar豉tne b璠 tylko odrosty. Co zrobi? Czy mo積a jako rozja郾i/usun望 czarny i zafarbowa na czerwony? Odcie m鏬豚y by troszk ciemniejszy jak na zdj璚iu, ale zbli穎ny. Odcie farby na zdj璚iu to Schwarzkopf Brillance Toner Creme Garnet - 868 (http://www.brillance.com/products/wa...68-garnet.html). Ka盥e farbowanie u fryzjera (i to niszowego, w moim ma造m miasteczku) to min. 100 z...

I tak jako musz pozby si tego czarnego, bo 鈔edni-szatyn odrosty nie wygl康aj 豉dnie, a nie chc wi璚ej obcina.
S造sza豉m o 軼i庵aniu koloru, dekoloryzatorach itp. ale nie wiem na czym to polega i jak mia豉bym przeprowadzi t "operacj".
Nie chc te, aby kolor wpada w rudy, b康 zn闚 bordo.
Czy taki kolorek jest mo磧iwy?
Pozdrawiam!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg brillanceGarnet.jpg (5,6 KB, 55 za豉dowa)
Pogloskova jest offline  
Stary 2010-12-15, 13:45   #348
Florida
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

http://www.twojepiekno.com/?module=s...rodukt&id=3886
z tej szamponetki jaki kolor mi wyjdzie?
to winna czerwie )
mam w這sy jasny br您 )
chcia豉bym takie ciemno wi進owe a boje si, 瞠 mi czerwie jak Micha Wi郾iewski wyjdzie ;>
Florida jest offline  
Stary 2010-12-15, 16:46   #349
avaleal
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49
GG do avaleal

jakiego rozjasniacza uzyc ? chce miec jasne czerwone wlosy . ostatnio robilam na ciemnobr您owe czerwone , ale wiadomo jakie wyszly .. a tym czasem za miesiac studniowka i chcialabym miec moj wymarzony kolorek ; d . nie za bardzo chce isc z tym do fryzjera .. ;d
co radzicie ?

avaleal jest offline  
Stary 2010-12-26, 21:02   #350
Atka92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77
Question Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Witam wszystkich ^^
Jestem tu nowa i te interesuje mnie czerwony kolor na g堯wce ^^
Z koloru blond przesz豉m najpierw do br您owego (鈔edniego) p騧niej spodoba mi si maho , a nast瘼nie dosta豉m faz na red <3 haha W poprzedni pi徠ek pofarbowa豉m w這sy farb Joanny Cream Color Wi郾iowa czerwie + intensywna czerwie i chyba zrobi豉m b陰d... wcze郾iej mia豉m taki jakby z lekka sp逝kany maho , ale ju mia豉m spore odrosty niestety mam kolor taki mysi blond :/ Po farbowaniu moje w這sy u g鏎y s nawet ok.. wida t czerwie ,niestety na dole tam gdzie by造 troszk ciemniejsze s tak jakby wi郾iowe :/
Mam pytanie czy my郵icie , 瞠 przy Safirze Czerwona Orchidea moje w這sy b璠 mia造 mocniejszy czerwony kolor? Najbardziej mi zale篡 na tym ,aby o篡wi ten ciemniejszy kolor kt鏎y mam na ko鎍ach.Bardzo podoba mi si co takiego jak ma Dulce maria,albo co w podobie..
Taki jak ma Rihanna nie da豉bym chyba rady ahha

http://www.kobieta.byc.pl/photo//max...f_27799a74.jpg chodzi mi o co takiego )) ub鏀twiam. !

Edytowane przez Atka92
Czas edycji: 2010-12-26 o 21:15
Atka92 jest offline  
Stary 2010-12-30, 16:30   #351
kinqulina
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
GG do kinqulina

Witam
zawsze chcia豉m mie ognisto czerwone w這s, dlatego prosz was o rad, bo widz 瞠 si na tym znacie.
M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny br您, farbowa豉m w這sy na czerwono z Londy ale po pierwszym p逝kaniu kolor zmy si ca趾owicie (nie wiem jak to si sta這), zrobi豉m sobie przerw i pofarbowa豉m farb z Syoss 'intesywna czerwie' kolor nie wyszed intensywny, ale to przez naturalny kolor. Jest taki lekko czerwony w dobrym 鈍ietle.
I teraz mam pytanie jak farb mog豉bym kupi 瞠by w這sy by造 czerwone nie tylko w 鈍ietle, ale zawsze i wsz璠zie Zastanawia豉m si czy mo瞠 gdyby kupi jak捷 farb o odcieniu ciemnego ale intensywnego rudego to mo瞠 wysz這by co na kszta速 czerwieni. prosz pom騜cie
A je瞠li nie to porsz o rad jak farb mam kupi spodoba豉 mi si ostatnio dost瘼na na stronie chantal odcie 'karminowa czerwie' ale nie wiem czy wyjdzie na moich w這sach i czy farba jest godna uwagi
kinqulina jest offline  
Stary 2010-12-30, 20:47   #352
Paulina Miotk
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
GG do Paulina Miotk

cze嗆 dziewczyny o pi瘯nych czerwonych wloskach
mam do Was takie ma貫 pyt. planuj zafarbowa w這sy na bordo cos takiego 1214156456.jpg a kolor wlos闚 jaki mam obecnie to czekoladowy br您. powiedzcie mi czy farba brillance iluminance intensywna czewien pozwoli mi na osi庵niecie talkiego kolorku?

Pomocy chce je jak najszybciej zrobi
Stary 2010-12-31, 18:15   #353
Atka92
Raczkowanie

Witam was
W sobot zafarbowa豉m sobie w這sy farb Safiry dzika orchidea i musz powiedzie , 瞠 jest to chyba najlepsza farba jak mia豉m
Co do waszych w這s闚.. je郵i macie ciemny br您.. to 瘸dna farba wam tak naprawd nie przebije koloru ,瞠by軼ie mia造 tak mocn czerwie (sama chcia豉m tak zrobi niestety mia豉m br您owe w這sy) chyba ze u篡je si BAARDZO mocnej czerwieni widzia豉m w internecie , 瞠 londa i kiedy schwarzkopf mia taki kolor Co do tego brilliance to czerwony na pewno b璠zie wida , ale niestety nie tak jak by鄉y tego chcia造 te pragn koloru kt鏎y nawet w cieniu b璠zie czerwony niestety .. je郵i ma si br您owe w這sy nie wyjdzie to :/... sama mia豉m br您 i pofarbowa豉m safir , kt鏎a ma bardzo mocny kolor i dobrze przebija ciemniejsze tonacje.. to i tak na g鏎ze mam czerwie ,a dalej wpada mi w takie ala bordo. Og鏊nie jestem zadowolona i to bardzo ^^ bo nie widac w s這鎍u tego br您u.. ale od tej pory musz ca造 czas farbowa na czerwony ,瞠by zacz望 zchodzi z tego ciemnego koloru.
Czyli tak w skr鏂ie..
Nie ma farby cud albo farbujemy si ciagle na czerwono najpierw mocny,aby przebi z lekka ten ciemniejszy i potem ju ci庵le red red red albo zastosowa dekoloryzacje (co chyba ju by by這 prawdziw desperacj :/) Czerwony to 鈍ietny kolor , niestety je郵i ma si ciemne w這sy.. trudno jest pocz徠kowo osi庵n望 to co chcemy
Mam nadzieje ,瞠 troch pomog豉m
Pozdrawiam
Atka92 jest offline  
Stary 2011-01-01, 10:57   #354
kinqulina
Przyczajenie

GG do kinqulina

Dzi瘯uj ci bardzo Atka92 na pewno wypr鏏uj ten kolor, kiedy si nad nim zastanawia豉m, ale chyba kto mi doradzi co innego a szkoda, bo dzisiaj mia豉bym fajne w這ski w豉郾ie tak my郵a豉m 瞠 raczej z ciemnych w這s闚 cud闚 nie zdzia豉m niestety. My郵, 瞠 skoro ju troch czerwone w這ski mam to jak zrobi t farb to b璠zie 豉dnie. Dobrze, 瞠 mi to teraz napisa豉 bo jeszcze nie mam odrost闚, ale i tak chyba jeszcze troch poczekam, 瞠by ju biednych w這s闚 nie katowa

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

A co my郵icie o nak豉daniu na ciemno czerwone w這sy rudej farby aby jako fryzurk o篡wi. Da si tak w og鏊e? Bo gdyby mi o篡wi kolor to by這by super.
Nawet gdyby wyszed kolor hmm.. ceg造 to chyba te by豉bym zadowolona xD
kinqulina jest offline  
Stary 2011-01-02, 18:41   #355
Atka92
Raczkowanie

My郵, 瞠 robienie na ciemno czerwone w這sy rudego.. to chyba niezbyt dobry pomys hahahah Nie wiadomo jaki to kolor by wyszed ;D jak masz czerwone to tylko bym o篡wi豉 go jakim intensywniejszym kolorem A je郵i chodzi o t dzik orchidee to musz powiedzie , 瞠 b璠 ca造 czas farbowa豉 Safir Chcia豉m wypr鏏owa Ostre Chili.. bo widzia豉m internecie ,瞠 jest , ale nie znalaz豉m jej w sklepie.. wiec mam dzik orchidee. Gdybym mia豉 tenn br您 o wiele ja郾iejszy to bym mia豉 tak czerwie , 瞠 ulalaaa niestety.. przez to , 瞠 na ko鎍ach zosta mi kolor po poprzednich farbach to wysz豉 mi ciemna czerwie-wi郾ia... ju si do niego przyzwyczai豉m.. ale nie wiem.. chce co mocniejszego haha chyba nast瘼nym razem wezm t Ostr Chili.. lub ze Schwarzkopfa intensywna czerwie brilliance'a Jak my郵icie.. czy tymi farbami dam rad przebi (oczywiscie po paru farbowaniach) na kolor taki Bordo-czerwony co jak ma Dulce Maria ? czy potrzebny jest koniecznie rozja郾iacz?... tego chcia豉bym unikn望 -.-'
Atka92 jest offline  
Stary 2011-01-03, 08:54   #356
mmiinnii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70

A mi sie ostatnio podoba rubin i maho z pallete i nie wiem kt鏎y wybra hmm. Mam w這sy taki 鈔edni br您 my郵icie 瞠 kt鏎y z tych kolor闚 wyszed豚y na moich w這sach???

CEL-60
grudzie-67 stycze- 66
mmiinnii jest offline  
Stary 2011-01-04, 13:03   #357
Atka92
Raczkowanie

Witaj
My郵 , 瞠 na 鈔edni br您 spokojnie Ci wejdzie maho mo瞠 by troszk ciemniejszy ni na opakowaniu ,bo na ciemniejszych w這sach troch inaczej to wychodzi Co do rubinu... te go widzia豉m w Palette , ale z tego co pami皻am to jest on zalecany tylko do blondu od jasnego,po ciemny.. nie by這 tam nawet jasnego br您u.. wi璚 rubin mo瞠 ci troszk za豉pa , ale nie b璠zie takiego osza豉miaj帷ego efektu jakby to by這 w przypadku w這s闚 blond Kolor na pewno b璠zie inny,bardziej czerwonawy,albo bordowy Jak cz這wiek sam nie wypr鏏uje to si nie przekona
Atka92 jest offline  
Stary 2011-01-04, 16:02   #358
kinqulina
Przyczajenie

GG do kinqulina

Z tym rudym to ju by豉 desperacja haha xD chcia豉bym t safire kt鏎 ty masz, tylko boj si troch bo ja mam cienkie w這sy, a opinie o tej farbie s r騜ne. S造sza豉m bardzo du穎 pozytywnych typu: kolor si nie wyp逝kuje i trzyma si d逝go, nie niszczy w這s闚, s fajne r瘯awiczki;p itp ale niekt鏎zy pisz 瞠 na maxa im zniszczy豉 w這sy, wysuszy豉, kolor nie taki jak chcieli, albo 瞠 kr鏒ko si trzyma. Wiem 瞠 bardzo du穎 zale篡 od w這s闚, ale kto nie ryzykuje... )

::Je瞠li zastanawiasz si nad kolorem w這s闚 wybieraj czerwony lub rudy, bo te kolory to osobowo嗆::
kinqulina jest offline  
Stary 2011-01-05, 09:34   #359
mmiinnii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70

jak na razie to planuje sobie kupi szamponetk z mariona RUBIN i zobacz jak b璠 wygl康a豉 a potem dalej b璠 kombinowa

CEL-60
grudzie-67 stycze- 66
mmiinnii jest offline  
Stary 2011-01-05, 12:04   #360
Atka92
Raczkowanie

Te czyta豉m opinie o tej Safirze , ale.. w wi瘯szo軼i przypadk闚 farba by豉 po這穎na nie jeden raz w tym du穎 os鏏 robi這 rozja郾iaczem wi璚 niech si potem nie dziwi , 瞠 maj takie w這sy jakie maj.. Moje te nie nale膨 do grubych... ale zaryzykowa豉m i nie 瘸逝j Kup sobie , a nie po瘸逝jesz. Odpowiednio piel璕nuje w這sy od篡wkami,nak豉dam jedwab na ko鎍闚ki itd. i pomaga ^^. A te osoby kt鏎e pisa造 na forach na temat tej farby , albo oczekuj nie wiadomo czego..faby cud czy co? albo ju tak 'pi瘯nie' zosta造 ich w這sy potraktowane.. , 瞠 si zbuntowa造 i niestety ca豉 struktura w這sa pad豉 i wychodzi 'siano'. Od razu powiem , 瞠 moje w這sy prze篡造 swoje i jak na razie nic mi si z nimi powa積ego nie dzieje Nale膨 raczej do cienkich , ale jak patrze na niekt鏎e osoby , kt鏎e 豉duj tyle tych farb.. a ich w這sy po prostu krzycz Nie mog na takie co patrze.Jak mo積a doprowadzi w這sy do takiego stanu?
Swoj drog ju mam t farb 1,5 tyg. i musz powiedzie , 瞠 owszem jest jeszcze czerwona woda.. , ale kolor si trzyma i to bardzo dobrze.. jak u篡豉m wcze郾iej Joanny Cream Color chyba Wi郾iowa czerwie+intensywna to po wysuszeniu,u篡ciem 1x lok闚ki , 1x prostownicy(nie jestem zwolenniczk tych rzeczy , ale sytuacja mnie zmusi豉 do tego ) to kolor wyblak i nie by ju zachwycaj帷y.. i tak mi si od pocz徠ku nie podoba , poniewa t wi郾i strasznie mi w這sy pociemnia造 tragedia. Teraz chc dopiero zafarbowa na pocz徠ku marca ,瞠by mi te w這sy odetchn窸y haha i wezm Safiry- Ostra Chili ) A co do opakowania Safiry.. to si postarali. Od鈍ie瘸cz koloru -bardzo przydatny, r瘯awiczki idealne, a od篡wka bardzo 豉dnie pachnie Po niej w這sy s lekkie,mi瘯kie i b造szcz帷e zupe軟ie jak po wizycie u fryzjera.
Tak瞠 nie b鎩 si tylko kupuj
Atka92 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.