Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 120 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-05-22, 21:24   #3571
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Dzi瘯i dziewczyny U篡wa豉m Poppy red i Pillarbox p馧 na p馧 + maska, wi璚 pigmenty nie by造 w 100% "nasycone", a i tak pi瘯nie chwyci這 i d逝go trzyma. Ale myj w這sy lodowat wod i tym 瞠lem dla niemowl徠 z Rossmana. A szamponetki akurat nie polecam, u篡wa豉m z Dalii i Mariona i beznadzieja (szczeg鏊nie ta druga). A co do tych moich nieszcz瘰nych ciemnych ko鎍闚ek, to bardzo chcia豉bym wyr闚na kolor, wi璚 mo瞠 jednak na這輳 na ca這嗆 9%, a jak si przesusz, to potem si b璠zie lepiej toner trzyma na nich
Sugar- dok豉dnie, nie ma si co sugerowa firm i cen. Producenci to bandyci i oszuki軼i. Dlatego ciesz si, 瞠 tyle fajnych i tanich produkt闚 wyhaczy豉m w豉郾ie na wiza簑, po opiniach innych dziewczyn.
Stary 2012-05-22, 21:35   #3572
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i dziewczyny U篡wa豉m Poppy red i Pillarbox p馧 na p馧 + maska, wi璚 pigmenty nie by造 w 100% "nasycone", a i tak pi瘯nie chwyci這 i d逝go trzyma. Ale myj w這sy lodowat wod i tym 瞠lem dla niemowl徠 z Rossmana. A szamponetki akurat nie polecam, u篡wa豉m z Dalii i Mariona i beznadzieja (szczeg鏊nie ta druga). A co do tych moich nieszcz瘰nych ciemnych ko鎍闚ek, to bardzo chcia豉bym wyr闚na kolor, wi璚 mo瞠 jednak na這輳 na ca這嗆 9%, a jak si przesusz, to potem si b璠zie lepiej toner trzyma na nich
Sugar- dok豉dnie, nie ma si co sugerowa firm i cen. Producenci to bandyci i oszuki軼i. Dlatego ciesz si, 瞠 tyle fajnych i tanich produkt闚 wyhaczy豉m w豉郾ie na wiza簑, po opiniach innych dziewczyn.
Dzi瘯i, popatrz za tymi tonerami mo瞠 w ko鎍u

Wiza jest niezast徙iony, popieram. I 瘸dna wazelina, tylko fakt: przecie o kosmetykach i tak si gada z kim popadnie (瞠雟kim g堯wnie;p), a tu jest to samo, tylko do pot璕i n-tej. Jasne, zdarza si chamska reklama albo antyreklama, bo biznes to biznes, ale mam spore zaufanie do KWC na przyk豉d, zw豉szcza tych mocno zrecenzowanych - no i do tych os鏏, z kt鏎ymi ju chwil 'pisz'. Moja maska, Gloria, te jest st康: tania, fajny ma sk豉d i - najwa積iejsze - u mnie dzia豉 idealnie.
Tylko, wiecie, ka盥y kij ma dwa ko鎍e. Mi bardzo wzros豉 zakupomania przez to, 瞠 tu bywam i si os逝cham o r騜nych cude鎥ach :P
...ale te masy rzeczy si ustrzeg豉m, bo buble..

Mocno si zastanawiam nad aplikacj wiza簑 na telefon, ale chyba jeszcze nie ma na m鎩 system ;p
Ale fajna sprawa - stoj przed p馧k z kremami czy cieniami do powiek, trzy klikni璚ia i mam zdanie kilkunastu os鏏. Lepsze od zakup闚 z kole瘸nk

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-05-22 o 21:37
sonea8 jest offline  
Stary 2012-05-22, 21:41   #3573
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i, popatrz za tymi tonerami mo瞠 w ko鎍u

Wiza jest niezast徙iony, popieram. I 瘸dna wazelina, tylko fakt: przecie o kosmetykach i tak si gada z kim popadnie (瞠雟kim g堯wnie;p), a tu jest to samo, tylko do pot璕i n-tej. Jasne, zdarza si chamska reklama albo antyreklama, bo biznes to biznes, ale mam spore zaufanie do KWC na przyk豉d, zw豉szcza tych mocno zrecenzowanych - no i do tych os鏏, z kt鏎ymi ju chwil 'pisz'. Moja maska, Gloria, te jest st康: tania, fajny ma sk豉d i - najwa積iejsze - u mnie dzia豉 idealnie.
Tylko, wiecie, ka盥y kij ma dwa ko鎍e. Mi bardzo wzros豉 zakupomania przez to, 瞠 tu bywam i si os逝cham o r騜nych cude鎥ach :P
...ale te masy rzeczy si ustrzeg豉m, bo buble..

Mocno si zastanawiam nad aplikacj wiza簑 na telefon, ale chyba jeszcze nie ma na m鎩 system ;p
Ale fajna sprawa - stoj przed p馧k z kremami czy cieniami do powiek, trzy klikni璚ia i mam zdanie kilkunastu os鏏. Lepsze od zakup闚 z kole瘸nk
Haha ja mam tak samo.. Wali mi jak to m鎩 m捫 m闚i z tymi kosmetykami
Stary 2012-05-22, 21:52   #3574
falka_19
Raczkowanie

Sugar, nie przejmuj si, w tej kwestii, to chyba nam wszystkim wali
Stary 2012-05-22, 22:07   #3575
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
haha 鈍iruski
Stary 2012-05-22, 22:11   #3576
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
"W miar" M鎩 szef by w szoku jak zobaczy mnie z czerwonym 豚em. Ale ba si chyba skomentowa
ja w豉郾ie si boj, 瞠 z niebieskim to nawet nie ma po co i嗆 na rozmow o prac
Cytat:
Napisane przez Szatanica z Eden Poka wiadomo嗆
@Meadow: celowa b璠 w r騜owy, albo niebieski
mnie si podoba czerwony wpadaj帷y w r騜 z jasn niebiesk grzywk (spodem grzywki) wpadaj帷 pod turkus o matko ale to brzmi dziwnie
Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
@Meadow - dla mnie czerwie te ju jest raczej normalna. Na pewno bardziej ni b喚kit czy ziele
dla mnie jest wszystko normalne dlatego zawsze si pytam naoko這 o zdanie, ja to jaka "inna" jestem ale no w sumie jak uda mi si za豉twi co w urz璠zie to nie wyobra瘸m sobie obs逝giwania jakiej "babci" kt鏎a bardziej skupia豉by si na tym jakie to ja mam dziwne w這sy ni na tym po co przysz豉 haha poza tym w takim miejscu niebieski po prostu nie wypada w Polsce
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
Haha ja mam tak samo.. Wali mi jak to m鎩 m捫 m闚i z tymi kosmetykami
Cytat:
Sugar, falka, witam w klubie chocia mi to dopiero zaczyna
Meadow jest offline  
Stary 2012-05-23, 20:18   #3577
Kamulla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

cze嗆 dziewczyny

nie by這 mnie troch, ale zdam teraz raport z majicontrasta

Po farbowaniu z oxy 9% w這sy nie by造 bardziej zniszczone, wr璚z si zdziwi豉m ich kondycj kolor z kolejnymi myciami nie wyp逝kiwa si drastycznie, co najwyzej troszeczk traci na intensywnosci. Nie u篡wam 瘸dnego szamponu do w這s闚 czerwonych, czy co takiego, tylko z Welli do farbowanych, co ma je niby regenerowa... przy poprzednich farbach narzeka豉m na ten szampon, 瞠 wyp逝kuje kolor, ale z majicontrastem jako id w parze i efekt jest zadawalaj帷y I tak po 10 myciach nie by這 w moich w這sach ani grama rudo軼i!!
Oko這 mycia 16 chyba zdradzi豉m sw鎩 szampon z nive do farbowanych i... o jezu O.O czyli od 5 dni znowu jestem rudawo-r騜owa, kolor wyp逝ka si w sumie z dnia na dzie i obwiniam o to ten szampon, chocia nie wiem, czy to mo磧iwe...

Podsumowanie:
ok 15 my kolor si trzyma naprawd solidnie, je郵i kto myje w這sy rzadziej ni codziennie, da mu to przynajmniej miesi帷 trwa貫go, intensywnego koloru. W takim wypadku si nie zastanawia, tylko bra! Farba wyr闚na豉 mi troch kolor, przykry豉 rudo軼i.
Od鈍ie輳 szamponetk, a za jakie 1,5 tygodnia znowu b璠 farbowa
Na razie nie b璠 szale z 12%, bo boj si, 瞠 si szybko wyp逝ka, ale za jakie 2 miesi帷e chyba si skusz

+w這sy mi po majicontra軼ie nie wypada造
Kamulla jest offline  
Stary 2012-05-24, 12:31   #3578
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Update moich k豉czk闚 po scandicu i wymywaj帷ej si ju joannie ... mimo 瞠 w ch這dnym 鈍ietle r騜 delikatnie wychodzi a w s這鎍u jest ogie- nie przeszkadza mi to, bo uwielbiam m鎩 obecny kolor Dodam 瞠 codziennie 酥i z olejem i nast瘼nego dnia go zmywam, wi璚 WOW jak ten kolor si trzyma

Co do pracy,sama musz si za ni zacz望 rozgl康a i te rozmy郵a豉m, czy czerwone w這sy mog odstraszy pracodawc... ? hehe na pewno si nie przefarbuj

A przez (dzi瘯i??) wiza te mi troch odbi這 na punkcie kosmetyk闚 ^^ Czytam nawet teraz ksi捫k o chemii w rzeczach kt鏎e kupujemy, a jej patronem medialnym jest nasz wiza!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wuosy.jpg (19,1 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wuosy2.jpg (32,0 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wuosy3.jpg (46,8 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wuosy4.jpg (36,8 KB, 29 za豉dowa)

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-05-24 o 12:34
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-24, 12:52   #3579
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 969

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
Update moich k豉czk闚 po scandicu i wymywaj帷ej si ju joannie ... mimo 瞠 w ch這dnym 鈍ietle r騜 delikatnie wychodzi a w s這鎍u jest ogie- nie przeszkadza mi to, bo uwielbiam m鎩 obecny kolor Dodam 瞠 codziennie 酥i z olejem i nast瘼nego dnia go zmywam, wi璚 WOW jak ten kolor si trzyma

Co do pracy,sama musz si za ni zacz望 rozgl康a i te rozmy郵a豉m, czy czerwone w這sy mog odstraszy pracodawc... ? hehe na pewno si nie przefarbuj

A przez (dzi瘯i??) wiza te mi troch odbi這 na punkcie kosmetyk闚 ^^ Czytam nawet teraz ksi捫k o chemii w rzeczach kt鏎e kupujemy, a jej patronem medialnym jest nasz wiza!
Co to za ksi捫ka? te bym ch皻nie poczyta豉
A trwa這嗆 koloru faktycznie imponuj帷a ja chyba dzi b璠 farbowa i chyba sobie kupi jaki toner 瞠by przed逝篡 trwa這嗆 koloru
Stary 2012-05-24, 14:35   #3580
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:

olciu superowo trzyma sie kolorek
Stary 2012-05-24, 20:54   #3581
falka_19
Raczkowanie

Wczoraj farbowa豉m Scandiciem. Spostrze瞠nie nr 1- jaka ta farba delikatna! Troszk tylko wysuszy豉 w這sy. Nawet te moje nieszcz瘰ne ko鎍e s ok, normalnie WOW! Spostrze瞠nie nr 2- nie rozja郾i豉 tak mocno, jak si spodziewa豉m, ale kolor pi瘯ny. Bez nadmiernego r騜u, jak w przypadku Allwevsa. Du穎 g喚bszy i czystszy kolor. Ale nast瘼nym razem spr鏏uj z 12%, powinno by ostrzej Foty nie oddaj koloru za bardzo. Jak si mi uda z豉pa kolor na zdj璚iu, to dodam jeszcze. Pierwsza fota na mokro - wygl康a pomara鎍zowo- nie jest. Ostatnia r騜owa- tym bardziej nie. 字odkowa te nie to...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg asdf.jpg (69,6 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00577.jpg (139,4 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00581.jpg (108,5 KB, 34 za豉dowa)
Stary 2012-05-24, 21:15   #3582
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

W ko鎍u komu podoba si efekt po Scandicu.
U mnie ta farba dawa豉 z utleniaczem 9% tak nie-super-jasn czerwie, niesamowicie... czerwon, czyst, bez pomara鎍zu ani r騜u, i tak g喚bok.
Stary 2012-05-24, 21:35   #3583
uolcia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka wiadomo嗆
Co to za ksi捫ka? te bym ch皻nie poczyta豉
''Pi瘯ni, zdrowi, witalni''
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-25, 12:09   #3584
Rota69
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

Hej wszystkim.
Chcia豉bym uzyska na w這sach kolor ciemnej czerwieni. Obecnie mam bardzo jasny blond i niestety nie znalaz豉m jak do tej pory farby, dzi瘯i kt鏎ej mog豉bym uzyska taki kolor. Ze wzgl璠u na m鎩 obecny kolor w這s闚 chyba mog liczy jedynie na jaki jasny odcie czerwieni ;/
Znacie mo瞠 jak捷 dobr farb w kolorze ciemnej, intensywnej czerwieni, kt鏎a nadawa豉by si do moich w這s闚?
Pozdrawiam!
Stary 2012-05-25, 12:16   #3585
uolcia
Rozeznanie

jaki fajny odcie z ma造m utleniaczem ..tak my郵... i pami皻aj o prepigmentacji
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-25, 12:27   #3586
Rota69
Raczkowanie

Cytat:
jaki fajny odcie z ma造m utleniaczem ..tak my郵... i pami皻aj o prepigmentacji
A znasz jak捷 dobor firm, kt鏎 mo瞠sz poleci?
Stary 2012-05-25, 12:52   #3587
uolcia
Rozeznanie

My tutaj chyba g堯wnie u篡wamy Matrix (SoRed) i Scandic Line (kolor 10.60) my郵 瞠 mog豉by zastosowa wod 3% lub zmiesza 3 z 6... Mo瞠 masz jakie zdj璚ie upragnionego koloru?
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-25, 12:58   #3588
Rota69
Raczkowanie

Cytat:
My tutaj chyba g堯wnie u篡wamy Matrix (SoRed) i Scandic Line (kolor 10.60) my郵 瞠 mog豉by zastosowa wod 3% lub zmiesza 3 z 6... Mo瞠 masz jakie zdj璚ie upragnionego koloru?
A dostane te farby w sklepie czy musz zamawia przez internet? I czy sama da豉bym rad pofarbowa sobie w這sy, czy mo瞠 lepiej skorzysta z pomocy fryzjera? ;>
A chodzi mi mniej wi璚ej o taki kolorek --> http://www.we-dwoje.pl/p/a_i/16/16/0.../m_2_21968.jpg
Stary 2012-05-25, 13:11   #3589
uolcia
Rozeznanie

wcale nie taki ciemny.. ;p Ja bym na Twoim miejscu spr鏏owa豉 u篡 Scandica 10.60 z wod 6%.. mi on wyszed b. podobnie
Hehe uwa瘸m, 瞠 dasz rad sama ;p My tutaj wszystkie chyba farbujemy si same (tzn najcz窷ciej przy pomocy domownik闚 lub przyjaci馧 ;p) to naprawd nic trudnego S filmy instruktazowe na youtube jakby co ;p
W sklepie... nie s康z, chyba 瞠 we fryzjerskich... a tak to najbezpieczniej na allegro
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-25, 13:30   #3590
viki1988
Zakorzenienie

Rota69,a mog豉by mo瞠 wstawi zdj璚ia swojego obecnego koloru? Je郵i masz na prawd jasny kolor to ja bym rozwa篡豉 najpierw pofarbowanie jakim czerwonym ciemnym blondem/br您em, a dopiero potem typow czerwie, poniewa z w這s闚 rozja郾ianych ka盥a farba b璠zie si bardzo szybko wymywa, a bior帷 pod uwag 瞠 czerwienie "z natury" wymywaj si bardzo szybko to przy farbowaniu od razu na czerwie po tygodniu b璠ziesz mia豉 wymyte nie-wiadomo-co na g這wie

Chyba 瞠 naturalnie masz tak jasne w這sy - wtedy to troch inna kwestia
Stary 2012-05-25, 15:34   #3591
uolcia
Rozeznanie

W豉郾ie dlatego robi si prepigmentacj. jasny blond to najlepsza baza do uzyskania ka盥ego koloru kt鏎y chcesz...o ile robisz to umiej皻nie
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-25, 15:34   #3592
Rota69
Raczkowanie

Cytat:
wcale nie taki ciemny.. ;p Ja bym na Twoim miejscu spr鏏owa豉 u篡 Scandica 10.60 z wod 6%.. mi on wyszed b. podobnie
Hehe uwa瘸m, 瞠 dasz rad sama ;p My tutaj wszystkie chyba farbujemy si same (tzn najcz窷ciej przy pomocy domownik闚 lub przyjaci馧 ;p) to naprawd nic trudnego S filmy instruktazowe na youtube jakby co ;p
W sklepie... nie s康z, chyba 瞠 we fryzjerskich... a tak to najbezpieczniej na allegro
Dzi瘯i za informacje. Spr鏏uj Scandica jak znajd j gdzie w necie :P bo jak narazie moje poszukiwania s bezowocne...
Ja ju w sumie d逝gi czas farbuj sobie w這sy sama, ale jednak przy tak diametralnej zmianie koloru chyba poprosz kogo o pomoc, 瞠by mie r闚nomiernie pofarbowane w這ski
Pozdrawiam
Stary 2012-05-25, 15:38   #3593
uolcia
Rozeznanie

no fakt na allegro tylko jedna oferta (http://allegro.pl/farba-lastrada-sca...345321551.html) Mo瞠sz wys豉 prywatn wiadomo嗆 do sprzedawcy z pytaniem czy ma kolor 10.60, bo to nowo嗆 i nie ma go w starej palecie
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-25, 15:44   #3594
Rota69
Raczkowanie

UOLCIA- a masz mo瞠 zdj. swojego kolorku?
Stary 2012-05-25, 15:56   #3595
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Cytat:
Napisane przez Rota69 Poka wiadomo嗆
UOLCIA- a masz mo瞠 zdj. swojego kolorku?
Uolcia wrzuca豉 zdj璚ia swoich w這s闚 na tej stronie.
Naprawd nie przeczyta豉 nawet 15 ostatnich post闚 w tym w徠ku? Nie m闚i帷 ju o tym, 瞠 nie rozmawiamy tutaj o niczym innym ni farbowaniu na czerwono, wi璚 gdyby przeczyta豉 ostatnie 10 stron i u篡豉 wyszukiwarki znalaz豉by pewnie w ci庵u max 20 minut odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.
Stary 2012-05-25, 16:31   #3596
uolcia
Rozeznanie

haha nie wierz
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-25, 16:39   #3597
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
W豉郾ie dlatego robi si prepigmentacj. jasny blond to najlepsza baza do uzyskania ka盥ego koloru kt鏎y chcesz...o ile robisz to umiej皻nie
tja... tylko zrobi a utrzyma go potem to inna kwesta mi po przej軼iu z blond na br您 dopiero jako w okolicach 3 farbowania przesta這 si szale鎍zo wymywa
Stary 2012-05-25, 16:51   #3598
uolcia
Rozeznanie

Ojjj takie gadanie z tym utrzymywaniem koloru. Jak si chce to si da. Tonery, pianki, szamponetki. Poza tym wymywa jej si b璠zie tak samo, tylko 瞠 z ciemniejszych w這s闚. 疾by farba si przyj窸a to trzeba na這篡 j na w這sy par razy. Ja zrobi豉m tak jak ty poleci豉 kole瘸nce i potem wychodzi造 mi jakie paskudne br您y, bordo itp. Odradzam
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-25, 19:10   #3599
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Uolcia wrzuca豉 zdj璚ia swoich w這s闚 na tej stronie.
Naprawd nie przeczyta豉 nawet 15 ostatnich post闚 w tym w徠ku? Nie m闚i帷 ju o tym, 瞠 nie rozmawiamy tutaj o niczym innym ni farbowaniu na czerwono, wi璚 gdyby przeczyta豉 ostatnie 10 stron i u篡豉 wyszukiwarki znalaz豉by pewnie w ci庵u max 20 minut odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.
no wlasnie fotki byly niedawno nawet dodawane takze to niejest problem zeby poszuka tu w w徠ku..
Rota- ja mialam takie po scandiku
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (128,6 KB, 45 za豉dowa)
Stary 2012-05-25, 19:11   #3600
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Ojjj takie gadanie z tym utrzymywaniem koloru. Jak si chce to si da. Tonery, pianki, szamponetki. Poza tym wymywa jej si b璠zie tak samo, tylko 瞠 z ciemniejszych w這s闚. 疾by farba si przyj窸a to trzeba na這篡 j na w這sy par razy. Ja zrobi豉m tak jak ty poleci豉 kole瘸nce i potem wychodzi造 mi jakie paskudne br您y, bordo itp. Odradzam
da sie. ale tylko tonerami lub piankami bo szamponetki nie zabrzo daj efet.. i to niestety to kosztuje.. i tak w k馧ko c0 miesi帷 niedoj瞠 farbe kupi to i ze 2 pianki .. kapa 篡cia..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-05-25 o 19:12
SugarbabyLove jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.