Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 122 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-05-29, 09:47   #3631
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Halloo dzewuszki czy wy 篡jecie? dawno tu sie nikt nie odzywa
Stary 2012-05-29, 13:23   #3632
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Ja 篡j
Moje w這ski w 鈍ietle dziennym po majicontrast.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC03112.jpg (131,1 KB, 57 za豉dowa)

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-05-29, 14:13   #3633
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Benek23 Poka wiadomo嗆
Ja 篡j
Moje w這ski w 鈍ietle dziennym po majicontrast.
super wysz這... kocham twoje lokii!c oddawaj je
Stary 2012-05-29, 17:39   #3634
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
super wysz這... kocham twoje lokii!c oddawaj je
Hehe, dzi瘯i

Benek23 jest offline  
Stary 2012-05-29, 20:10   #3635
mewa000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Witam ponownie

Radzi豉m si Was niedawno w sprawie dodania do drogeryjnej farby utleniacza 9% zamiast 6% ale jak tak czytam dalej ten w徠ek to chyba skusze si na Allwaves 06gp Wasze kolorki zwalaj mnie z n鏬.

I mam do Was takie pytanie-wiem, 瞠 ka盥ej z Was inaczej si ta farba wyp逝kuje, raz w r騜, raz w rudy. Ale je郵i ju idzie w r騜 to jest to jaki delikatny odcie, nie taki typowy r騜? Pytam poniewa dzi rozmawia豉m z moj fryzjerk i ona niedawno robi豉 znajomej pasemka t farb, z utleniaczem 6%, na w這sach br您owych ale z przewag siwych i ta znajoma dzwoni豉 do niej i m闚i豉, ze w豉郾ie kolor wyp逝kuje si jej na r騜owy. A ja za bardzo r騜owego bym nie chcia豉.

I jeszcze takie pytanie-fryzjerka m闚i, 瞠 tamtej babce na utleniaczu 6% wyszed super czerwony kolorek. Ja my郵a豉m robi na 9% i teraz mi wbi豉 klina. Na pewno nie chc robi wcze郾iej 瘸dnego rozja郾iania w這s闚, chc to farb po這篡 na tym co mam.

W za陰cznikach wklejam foty w這s闚-pierwsze to m鎩 naturalny kolor, na to k豉d wi郾iow czerwie wellatonu kt鏎a wychodzi mniej wiecej tak jak na 3 zdj璚iu (zdj璚ie robione jakie 1,5 m-ca po farbowaniu).

Czy jest szansa, ze na tych w這sach wyjdzie mi kolor zbli穎ny do tego jaki wyszed tej dziewczynie? (mam nadziej 瞠 mog wklei linka) http://sophieczerymoja.blogspot.com/2012/04/ogien.html Robic 6 czy 9%?

Przypuszczam 瞠 taki kolor to tylko po jakiej k徙ieli rozja郾iaj帷ej? http://www.bagladyshop.pl/2012/04/cz...-wosy-faq.html

Pozdrawiam gor帷o

ps. Benek Twoje w這sy jak zawsze wzbudzaj zachwyt chyba pozb璠 si prostownicy i wr鏂 do moich naturalnie kr璚onych w這s闚
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie1779.jpg (13,9 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1_bc61ef494e12.jpg (15,6 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0683.jpg (47,2 KB, 25 za豉dowa)
mewa000 jest offline  
Stary 2012-05-29, 20:19   #3636
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mewa000 Poka wiadomo嗆
Witam ponownie

Radzi豉m si Was niedawno w sprawie dodania do drogeryjnej farby utleniacza 9% zamiast 6% ale jak tak czytam dalej ten w徠ek to chyba skusze si na Allwaves 06gp Wasze kolorki zwalaj mnie z n鏬.

I mam do Was takie pytanie-wiem, 瞠 ka盥ej z Was inaczej si ta farba wyp逝kuje, raz w r騜, raz w rudy. Ale je郵i ju idzie w r騜 to jest to jaki delikatny odcie, nie taki typowy r騜? Pytam poniewa dzi rozmawia豉m z moj fryzjerk i ona niedawno robi豉 znajomej pasemka t farb, z utleniaczem 6%, na w這sach br您owych ale z przewag siwych i ta znajoma dzwoni豉 do niej i m闚i豉, ze w豉郾ie kolor wyp逝kuje si jej na r騜owy. A ja za bardzo r騜owego bym nie chcia豉.

I jeszcze takie pytanie-fryzjerka m闚i, 瞠 tamtej babce na utleniaczu 6% wyszed super czerwony kolorek. Ja my郵a豉m robi na 9% i teraz mi wbi豉 klina. Na pewno nie chc robi wcze郾iej 瘸dnego rozja郾iania w這s闚, chc to farb po這篡 na tym co mam.

W za陰cznikach wklejam foty w這s闚-pierwsze to m鎩 naturalny kolor, na to k豉d wi郾iow czerwie wellatonu kt鏎a wychodzi mniej wiecej tak jak na 3 zdj璚iu (zdj璚ie robione jakie 1,5 m-ca po farbowaniu).

Czy jest szansa, ze na tych w這sach wyjdzie mi kolor zbli穎ny do tego jaki wyszed tej dziewczynie? (mam nadziej 瞠 mog wklei linka) http://sophieczerymoja.blogspot.com/2012/04/ogien.html Robic 6 czy 9%?

Przypuszczam 瞠 taki kolor to tylko po jakiej k徙ieli rozja郾iaj帷ej? http://www.bagladyshop.pl/2012/04/cz...-wosy-faq.html

Pozdrawiam gor帷o

ps. Benek Twoje w這sy jak zawsze wzbudzaj zachwyt chyba pozb璠 si prostownicy i wr鏂 do moich naturalnie kr璚onych w這s闚
mi allwaves wyszedl r騜owaty... ale wyplukiwa sie na rudo... kolor ze zdjecia dziewczyny w sukience jest mozliwy.. dziewczyny po majicontrascie mialy podobny kolorek ale kazdej inaczej wychodzi..
dodaje foty po allwaves..
boshe jak tak patrze.. zaczynam tesknic za czerwieni...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wloski allwaves balkon.jpg (32,1 KB, 68 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jaaaa.. allwaves.jpg (24,1 KB, 31 za豉dowa)

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-05-29 o 20:21
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-05-29, 20:28   #3637
mewa000
Raczkowanie

Sugar no Twoje czerwienie tez mi si bardzo podobaj Ale z tego co kojarz to Ty masz ja郾iejsze w這sy ni ja wi璚 to mo瞠 dlatego Tobie wyszed taki r騜owaty odcie?
mewa000 jest offline  
Stary 2012-05-29, 20:41   #3638
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Sugar no Twoje czerwienie tez mi si bardzo podobaj Ale z tego co kojarz to Ty masz ja郾iejsze w這sy ni ja wi璚 to mo瞠 dlatego Tobie wyszed taki r騜owaty odcie?
hehe ja mialam kapiel rozjasniajaca robiona a potem juz wychodzilo normalnie...
Stary 2012-05-29, 21:22   #3639
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:

No pewnie! Loki s sexy

Benek23 jest offline  
Stary 2012-05-29, 22:37   #3640
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
mi allwaves wyszedl r騜owaty... ale wyplukiwa sie na rudo... kolor ze zdjecia dziewczyny w sukience jest mozliwy.. dziewczyny po majicontrascie mialy podobny kolorek ale kazdej inaczej wychodzi..
dodaje foty po allwaves..
boshe jak tak patrze.. zaczynam tesknic za czerwieni...
majicontrast idealnie taki kolor daje ja te strasznie t瘰kni a ma這 tego 幢e si czuj tak jak teraz :/ wszyscy m闚i, 瞠 豉dnie, 瞠 pasuje, 瞠 co鈣am a ja tu gdzie siebie zgubi豉m
Cytat:
Napisane przez Benek23 Poka wiadomo嗆
No pewnie! Loki s sexy
nie do逝jcie mnie tak, ja mam przyplaskane 2 w這sy na krzy drutowato proste... (jak nie mam tak zniszczonych ko鎍闚 jak teraz, bo takie nie le膨) ale nic z moimi w這sami zrobi nie idzie, szczeg鏊nie z przodem bo s tak cienkie, 瞠 nie trzymaj si razem (wygl康aj jakby ros造 za daleko siebie do tego) i przez to wygl康am jakbym mia豉 wiecznie t逝ste w這sy ko這 twarzy... kto si zamieni?

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-05-29 o 22:41
Meadow jest offline  
Stary 2012-05-29, 23:22   #3641
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

ja te 篡j, chocia czerwie na mojej g這wie ju tak 鈔ednio A na pi徠ek musz 豉dnie wygl康a, wi璚 chyba poratuj si szamponetk joanny... ciekawe czy jeszcze mog jej u篡? [tak, tak nadal nie zu篡豉m tej po堯wki, kt鏎 sobie zostawi豉m jak ostatnio pisa豉m ] hyhy
Meadow a ty si nie nakr璚i豉 na wiza穎w piel璕nacj? :P co ja bym zrobi豉 gdyby nie to forum? Moje w這sy w ci庵u tych paru miesi璚y przesz造 extremaln metamorfoz... i uwielbiam je przeczesywa palcami, s mi璚iutkie i g豉dkie jak za daaawnych czas闚, gdy nie farbowa豉m w這s闚 ;x Tylko.. nadal si nie uk豉daj. Nie wiem ocb, mo瞠 to kwestia z貫go ci璚ia czy co, ale one nie s ani proste, ani kr璚one... wtf Chcia豉bym takie pi瘯ne loki jak ma Benek uuu
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-29, 23:54   #3642
Meadow
Wtajemniczenie

nakr璚i si nakr璚i豉m tylko m鎩 tata ma identycznie z w這sami - ma這, cienkie, parena軼ie godzin po myciu ju t逝ste przy g這wie i szczeg鏊nie przy twarzy... (czo這 t逝ste nawet 2 godziny po myciu i przez te w這sy przy twarzy) nie powstrzymam tego jak to mam po nim.. cokolwiek bym nie stosowa豉 jedyne co na mnie dzia豉這 to sposoby na porost w這s闚 z tym si 篡 nauczy豉m, 瞠 cienkie, du穎 pomaga這 mi uk豉danie d逝giej grzywki na ca貫 czo這 na bok i lakierowanie zaraz po wysuszeniu z tym, 瞠 fakt taka "t逝sta" twarz to jest utrapienie, nawil瘸豉m, u篡wa豉m toniki, 瞠le, leki i co? nic, tak瞠 da豉m sobie spok鎩

nie mia豉bym problemu z lakierowaniem codziennie, bo do tego si idzie przyzwyczai ale jest jeden minus...
lakier mi tak wysusza t grzywk, 瞠 farba schodzi豉 w tym miejscu a jak mam mie czerwone w這sy jak co takiego mi si dzieje? chyba tylko kr鏒ka grzywka zda egzamin kt鏎 bym regularnie podcina豉, ale ci篹ko z grzywk na prosto jak mam wysokie czo這 (wi璚ej ni 7 cm + zakola) i ma這 w這s闚, to nie ma z czego prostej grzywki zrobi 瞠by to normalnie wygl康a這..

o matko ale ja potrafi masakrycznie o sobie pisa a chyba obrzydzenie powoduj ale niestety taka prawda

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-05-29 o 23:57
Meadow jest offline  
Stary 2012-05-30, 07:23   #3643
ona1960
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 453

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
nakr璚i si nakr璚i豉m tylko m鎩 tata ma identycznie z w這sami - ma這, cienkie, parena軼ie godzin po myciu ju t逝ste przy g這wie i szczeg鏊nie przy twarzy... (czo這 t逝ste nawet 2 godziny po myciu i przez te w這sy przy twarzy) nie powstrzymam tego jak to mam po nim.. cokolwiek bym nie stosowa豉 jedyne co na mnie dzia豉這 to sposoby na porost w這s闚 z tym si 篡 nauczy豉m, 瞠 cienkie, du穎 pomaga這 mi uk豉danie d逝giej grzywki na ca貫 czo這 na bok i lakierowanie zaraz po wysuszeniu z tym, 瞠 fakt taka "t逝sta" twarz to jest utrapienie, nawil瘸豉m, u篡wa豉m toniki, 瞠le, leki i co? nic, tak瞠 da豉m sobie spok鎩

nie mia豉bym problemu z lakierowaniem codziennie, bo do tego si idzie przyzwyczai ale jest jeden minus...
lakier mi tak wysusza t grzywk, 瞠 farba schodzi豉 w tym miejscu a jak mam mie czerwone w這sy jak co takiego mi si dzieje? chyba tylko kr鏒ka grzywka zda egzamin kt鏎 bym regularnie podcina豉, ale ci篹ko z grzywk na prosto jak mam wysokie czo這 (wi璚ej ni 7 cm + zakola) i ma這 w這s闚, to nie ma z czego prostej grzywki zrobi 瞠by to normalnie wygl康a這..

o matko ale ja potrafi masakrycznie o sobie pisa a chyba obrzydzenie powoduj ale niestety taka prawda
Wiesz ja te mia豉m ten sam problem Ale kiedy ginekolog mi zrobi badania hormonalne, okaza這 sie ze mam zbyt wysoki poziom testosteronu. Przepisa mi tabletki i teraz ani twarz ani w這sy w og鏊e sie nie t逝szcz. Tzn cer mam normaln ju, a w這sy myj co 3 dni ( kiedy to by這 niemo磧iwe). W這sy nie wypadaj prawie i s du穎 mocniejsze. Do tego znik造 mi wszystkie krosty z twarzy
Dlatego mysle, ze warto zrobi badanie hormonalne. Skierowaniee mo瞠 wypisa chyba ka盥y lekarz
ona1960 jest offline  
Stary 2012-05-30, 08:15   #3644
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
majicontrast idealnie taki kolor daje ja te strasznie t瘰kni a ma這 tego 幢e si czuj tak jak teraz :/ wszyscy m闚i, 瞠 豉dnie, 瞠 pasuje, 瞠 co鈣am a ja tu gdzie siebie zgubi豉m

nie do逝jcie mnie tak, ja mam przyplaskane 2 w這sy na krzy drutowato proste... (jak nie mam tak zniszczonych ko鎍闚 jak teraz, bo takie nie le膨) ale nic z moimi w這sami zrobi nie idzie, szczeg鏊nie z przodem bo s tak cienkie, 瞠 nie trzymaj si razem (wygl康aj jakby ros造 za daleko siebie do tego) i przez to wygl康am jakbym mia豉 wiecznie t逝ste w這sy ko這 twarzy... kto si zamieni?
oj ty masz z tymi wlasami.. no ja dbam niby o nie kombinuje ile sie da. ale dalej sie pusza i dalej mam konce poniszczone mimo iz niedawno podcinalam niestety do czerwonych wlos闚 musz mi sie wlosy porzadnie zregenerowa a ja z kolei wygladam dobrze i w czerwieni i w brazie ale w czerwieni mam wiecznie schizy ze mam rude i dlatego tak czesto je farbowalam jak po☠☠☠aaana co 3 tygodnie
Stary 2012-05-30, 11:25   #3645
mewa000
Raczkowanie

Dziewczyny a co my郵icie o kolorze F666? Bo kurd jakby to 06gp mia這 wyj嗆 zbyt 瘸r闚iasto jak na pocz徠ek to mo瞠 warto zacz望 od tego w豉郾ie f666? Tyle ze jak patrz na palet to on ma kolor zbli穎ny do tego Wellatonu kt鏎ym teraz robi...
Czy jednak robi 06gp z wod 6%?

Edytowane przez mewa000
Czas edycji: 2012-05-30 o 11:27
mewa000 jest offline  
Stary 2012-05-30, 12:06   #3646
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ona1960 Poka wiadomo嗆
Wiesz ja te mia豉m ten sam problem Ale kiedy ginekolog mi zrobi badania hormonalne, okaza這 sie ze mam zbyt wysoki poziom testosteronu. Przepisa mi tabletki i teraz ani twarz ani w這sy w og鏊e sie nie t逝szcz. Tzn cer mam normaln ju, a w這sy myj co 3 dni ( kiedy to by這 niemo磧iwe). W這sy nie wypadaj prawie i s du穎 mocniejsze. Do tego znik造 mi wszystkie krosty z twarzy
Dlatego mysle, ze warto zrobi badanie hormonalne. Skierowaniee mo瞠 wypisa chyba ka盥y lekarz
w豉郾ie zastanawia豉m si nad tym bo s造sza豉m, 瞠 jak ma si br您owe naturalne w這sy i nienormalnty tr康zik (nie tylko na twarzy) + t逝st cer to warto takie badania zrobi, ja nawet zbytnio kobiecych kszta速闚 nie mam wi璚 mo瞠 tu le篡 problem faktycznie... a jak takie badanie wygl康a?
Cytat:
oj ty masz z tymi wlasami.. no ja dbam niby o nie kombinuje ile sie da. ale dalej sie pusza i dalej mam konce poniszczone mimo iz niedawno podcinalam niestety do czerwonych wlos闚 musz mi sie wlosy porzadnie zregenerowa a ja z kolei wygladam dobrze i w czerwieni i w brazie ale w czerwieni mam wiecznie schizy ze mam rude i dlatego tak czesto je farbowalam jak po☠☠☠aaana co 3 tygodnie
mnie te takie schizy bra造 ale nie mia豉m kasy na farb tak cz瘰to
Cytat:
Dziewczyny a co my郵icie o kolorze F666? Bo kurd jakby to 06gp mia這 wyj嗆 zbyt 瘸r闚iasto jak na pocz徠ek to mo瞠 warto zacz望 od tego w豉郾ie f666? Tyle ze jak patrz na palet to on ma kolor zbli穎ny do tego Wellatonu kt鏎ym teraz robi...
Czy jednak robi 06gp z wod 6%?
jak szale to szale, ja bym chcia豉 瘸r闚
Meadow jest offline  
Stary 2012-05-30, 12:29   #3647
mewa000
Raczkowanie

Cytat:

Tylko jak wyjdzie wielka 瘸r闚a to znowu jak p鎩d w niedziel do ko軼io豉 to te stare baby (od kilku lat mieszkam na wsi a tu "obcy, nowy" zawsze s na j瞛ykach :P ) nie b璠 mia造 innego tematu na najbli窺ze tygodnie jak ten 瞠 "穎na tego, matka, robi z siebie ..."
mewa000 jest offline  
Stary 2012-05-30, 12:50   #3648
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Cytat:
, parena軼ie godzin po myciu ju t逝ste przy g這wie i szczeg鏊nie przy twarzy... (czo這 t逝ste nawet 2 godziny po myciu i przez te w這sy przy twarzy) nie powstrzymam tego jak to mam po nim.. cokolwiek bym nie stosowa豉 jedyne co na mnie dzia豉這 to sposoby na porost w這s闚 z tym si 篡 nauczy豉m, 瞠 cienkie, du穎 pomaga這 mi uk豉danie d逝giej grzywki na ca貫 czo這 na bok i lakierowanie zaraz po wysuszeniu z tym, 瞠 fakt taka "t逝sta" twarz to jest utrapienie, nawil瘸豉m, u篡wa豉m toniki, 瞠le, leki i co? nic, tak瞠 da豉m sobie spok鎩
Te mia豉m z tym problem. Nie pomog這 nic, poza... maskami nawil瘸j帷ymi, kremami nawil瘸j帷ymi i... u篡wania zamiast toniku oleju (sezamowy, kokosowy). Im lepiej nawil穎na i nat逝szczona sk鏎a tym mniej sama produkuje sebum Nie musi si sama nawil瘸 Spr鏏uj mo瞠
Stary 2012-05-30, 13:21   #3649
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
Tylko jak wyjdzie wielka 瘸r闚a to znowu jak p鎩d w niedziel do ko軼io豉 to te stare baby (od kilku lat mieszkam na wsi a tu "obcy, nowy" zawsze s na j瞛ykach :P ) nie b璠 mia造 innego tematu na najbli窺ze tygodnie jak ten 瞠 "穎na tego, matka, robi z siebie ..."
ja by豉m w r騜owych w ko軼iele i si nie przejmowa豉m lud幟i, z innymi kolorami ni naturalne trzeba po prostu to ola co sobie inni my郵
Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
Te mia豉m z tym problem. Nie pomog這 nic, poza... maskami nawil瘸j帷ymi, kremami nawil瘸j帷ymi i... u篡wania zamiast toniku oleju (sezamowy, kokosowy). Im lepiej nawil穎na i nat逝szczona sk鏎a tym mniej sama produkuje sebum Nie musi si sama nawil瘸 Spr鏏uj mo瞠
hmm... olej bym mog豉 nak豉da na sk鏎 g這wy i ew. czo這, ale mi si t逝軼i ca豉 twarz. uszy, szyja z ty逝 i d這nie.. to ci篹ko..
jaki wybryk natury jestem
Meadow jest offline  
Stary 2012-05-30, 14:03   #3650
SugarbabyLove
Zakorzenienie

ja tez mam sucha sk鏎 nie uzywam zadnych tonik闚 tylko maski nawil瘸j帷e i peeling 2 razy w tygodniu zeby sk鏎a si z逝szczy豉 potem krem nivea i jest jak narazie OK oliwki na buzi bym nie znios豉 brrr w kosciele czy na ulicy tez zaczepiaja albo komentuja.. trzeba to olac
Stary 2012-05-30, 14:51   #3651
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

na這篡豉m szamponetk na isan babassu...ciekawe czy co z tego wyjdzie?
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-30, 15:03   #3652
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
hmm... olej bym mog豉 nak豉da na sk鏎 g這wy i ew. czo這, ale mi si t逝軼i ca豉 twarz. uszy, szyja z ty逝 i d這nie.. to ci篹ko..
jaki wybryk natury jestem
Ja w豉郾ie bior troszk na wacik i przemywam ca陰 twarz
Stary 2012-05-30, 15:55   #3653
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
na這篡豉m szamponetk na isan babassu...ciekawe czy co z tego wyjdzie?
i jak tam efekt?
Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
Ja w豉郾ie bior troszk na wacik i przemywam ca陰 twarz
to musz spr鏏owa toniku akurat nie mam 瘸dnego nawet

zastanawiam si nad dekoloryzatorem i tym matrixem..
DORAD拴IE MI BxGAM czy robi tak czy nie
Meadow jest offline  
Stary 2012-05-30, 16:17   #3654
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Mead, ja na pewno nigdy wi璚ej nie b璠 rozja郾ia w這s闚 Farby 2w1 du穎 mniej niszcz.

W豉郾ie siedz z szamponetk Joanny (malinka) na 豚ie. Po 20 myciach nawet Majicontrast wymi瘯a :/ A nienawidz najmniejszych objaw闚 rudo軼i...
Stary 2012-05-30, 19:00   #3655
Meadow
Wtajemniczenie

rozja郾ia nie chc, upatrzy豉m sobie bardzo dobry dekoloryzator z tym, 瞠 cos mnie do rudego ci庵nie znowu... o matko mnie to by trzeba zamkn望 w pomieszczeniu bez klamek na 2 lata 瞠bym przesta豉 m璚zy te w這sy i si zdecydowa豉 co chc

i wstawiaj fotk bo ciekawa jestem

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-05-30 o 19:02
Meadow jest offline  
Stary 2012-05-30, 19:06   #3656
yellowsea
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Joanna - Soczysta malina...

Czy kt鏎a z Was u篡wa tej farby? Zmieni豉 si szata graficzna opakowania i kolor w這s闚 modelki raczej soczystej maliny nie przypomina...S strasznie ciemne...Nie u篡wa豉m jej ale chcia豉m , pami皻am tylko 瞠 kiedy na opakowaniu w這sy by造 rzeczywi軼ie soczy軼ie malinowe...a teraz podchodz pod ober篡ne.
I teraz pytanie czy to po prostu taka przytrafna grafika czy zmieniono co w sk豉dzie farby i wychodzi taka ciemna?
yellowsea jest offline  
Stary 2012-05-30, 19:40   #3657
ona1960
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 453

Cytat:
w豉郾ie zastanawia豉m si nad tym bo s造sza豉m, 瞠 jak ma si br您owe naturalne w這sy i nienormalnty tr康zik (nie tylko na twarzy) + t逝st cer to warto takie badania zrobi, ja nawet zbytnio kobiecych kszta速闚 nie mam wi璚 mo瞠 tu le篡 problem faktycznie... a jak takie badanie wygl康a?

Pobieraj Ci krew i tyle Za kilka dni idziesz po wyniki
Co do nawil瘸nia dziewczyny maj racj Ale ja te baaardzo polecam krem sorayi matuj帷o-nawil瘸j帷y. Jest tani ( nieca貫 20 z) a naprawd matuje i nie mam po nim 瘸dnych wyprysk闚 a mam sk鏎 baaardzo wra磧iw. Jest lepszy od tych wszystkich vishy itd..

A mi te sie marzy 瘸r闚a Jeszcze my郵e nad rudym i r騜em...
ona1960 jest offline  
Stary 2012-05-30, 20:06   #3658
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ona1960 Poka wiadomo嗆
Pobieraj Ci krew i tyle Za kilka dni idziesz po wyniki
Co do nawil瘸nia dziewczyny maj racj Ale ja te baaardzo polecam krem sorayi matuj帷o-nawil瘸j帷y. Jest tani ( nieca貫 20 z) a naprawd matuje i nie mam po nim 瘸dnych wyprysk闚 a mam sk鏎 baaardzo wra磧iw. Jest lepszy od tych wszystkich vishy itd..

A mi te sie marzy 瘸r闚a Jeszcze my郵e nad rudym i r騜em...
b璠zie ci篹ko ale sobie zrobi w takim razie te badanie a ci篹ko bo cz瘰to mi pobieraj przez niedoczynno嗆 tarczycy i mi si takie zrosty porobi造, 瞠 za pierwszym razem nie idzie wbi ig造 i to ju mnie strasznie boli :/ potem 2 dni r瘯i zgi望 nie mog, a z drugiej nie chc pobiera..
ja w豉郾ie te mam teraz dylemat czy rudy, czysty czerwony czy r騜
Meadow jest offline  
Stary 2012-05-30, 20:25   #3659
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
rozja郾ia nie chc, upatrzy豉m sobie bardzo dobry dekoloryzator z tym, 瞠 cos mnie do rudego ci庵nie znowu... o matko mnie to by trzeba zamkn望 w pomieszczeniu bez klamek na 2 lata 瞠bym przesta豉 m璚zy te w這sy i si zdecydowa豉 co chc

i wstawiaj fotk bo ciekawa jestem
wiem co czujesz ja tez nie wiem co z w這sami robic.. nie chce ich meczyc juz ponad 2 tygodnie nie prostuje .. raz moze suszy豉m suszark.. walcze z maskami i olejami.. a co do farbowania.. hmm ja mysle i nad czerwienia i nad brazem.. sama nie wiem moze braz plus pare pasemek czerwonych... na razie musze przykryc co "co" co mam na glowie ciemnym br您em 瞠by sie wyr闚na這 a potem pomy郵e tak czy siak.. co musze pomyslec mam w domu arsena tonerow ktore trzeba zuzyc wiec nie wiem
Stary 2012-05-30, 21:30   #3660
Meadow
Wtajemniczenie

Kurka a ja dzisiaj CV da豉m do herbaciarni to r騜 odpada jak by mieli mnie wzi望

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-05-30 o 22:32
Meadow jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.