Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 124 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-06-03, 22:19   #3691
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
To jest LaStrada firmy Scandic Line. Utleniacz 9%. My郵, 瞠 z 12k zrobi na nast瘼ny raz i b璠zie ogie!
Dzi瘯uje za komplementy I rzucam jeszcze jedno foto, ale nie 鄉iejcie si... Tak mi jako odwali這 z tym zdj璚iem Chodzi mi o kolor oczywi軼ie - najbardziej wiarygodnie wyszed, ze wszystkich fotek jakie do tej pory zrobi豉m.
Sugar - widz, 瞠 przej軼ie z czerwieni na ciemniejszy kolor to te nie taka prosta sprawa.
Super fota I fajny kolorek

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-06-04, 02:06   #3692
patusia88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 247

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
hmm moje wlosy momentami bardziej przypominaj ciemn czerwie ni br您 hehe pozatym.. kt鏎a z was uzywala farby Postquam? jak j si miesza? zakupi豉m 2 tubki ale nie jestem pewna jak sie to miesz 1:1,5 czy 1:2? Dodaje wam fotki moich lok闚 z przed paru dni pozatym chwal si! Jutro panele m鎩 m捫 u nas k豉dzie
za miesi帷 zafarbuje na ciemna czerwien..

PS Falka- fajny kolorek.coto za farba?
ojej zrezygnowa豉 jak ja wytrzymalam 4 m-ce teraz wracam do rudego ;]
patusia88 jest offline  
Stary 2012-06-04, 07:34   #3693
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez patusia88 Poka wiadomo嗆
ojej zrezygnowa豉 jak ja wytrzymalam 4 m-ce teraz wracam do rudego ;]
ciekawe ile ja wytrzymam
Stary 2012-06-04, 08:46   #3694
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
ciekawe ile ja wytrzymam
Ciekawe...

Benek23 jest offline  
Stary 2012-06-04, 08:55   #3695
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

Postanowi豉m wr鏂i z za鈍iat闚, trzeba czego wi璚ej od gor帷zki 40 stopni, 瞠by mnie wyko鎍zy, o;p

Choroba przys逝篡豉 si moim w這som. I nie.
Na plus: rzadsze mycie g這wy = kolor trwa bez zmian
Na minus: w這sy zacz窸y lecie, os豉bione.

Objawi si te minus 9% - wi瘯sze przesuszenie. Nie powiem, 瞠bym by豉 specjalnie zachwycona, w ko鎍u walczy豉m z tym kilka miesi璚y ;/ Ale idzie lato, co oznacza wi瘯sz elastyczno嗆 w piel璕nacji (opalanie si po陰czone z naturalnym nagrzewaniem maseczki - w cieniu, jasne, 瞠 w cieniu 貫b, ale jednak temperatura wok馧 zrobi swoje - a potem w這sy same schn, bezbole郾ie). To jeszcze jeden raz machn 9%, 瞠by na czas wakacji wygl康a idealnie, a p騧niej pokornie przeprosz si z 6.

Ach, lato, truskawka na g這wie wygl康a najpi瘯niej
sonea8 jest offline  
Stary 2012-06-04, 10:21   #3696
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
Postanowi豉m wr鏂i z za鈍iat闚, trzeba czego wi璚ej od gor帷zki 40 stopni, 瞠by mnie wyko鎍zy, o;p

Choroba przys逝篡豉 si moim w這som. I nie.
Na plus: rzadsze mycie g這wy = kolor trwa bez zmian
Na minus: w這sy zacz窸y lecie, os豉bione.

Objawi si te minus 9% - wi瘯sze przesuszenie. Nie powiem, 瞠bym by豉 specjalnie zachwycona, w ko鎍u walczy豉m z tym kilka miesi璚y ;/ Ale idzie lato, co oznacza wi瘯sz elastyczno嗆 w piel璕nacji (opalanie si po陰czone z naturalnym nagrzewaniem maseczki - w cieniu, jasne, 瞠 w cieniu 貫b, ale jednak temperatura wok馧 zrobi swoje - a potem w這sy same schn, bezbole郾ie). To jeszcze jeden raz machn 9%, 瞠by na czas wakacji wygl康a idealnie, a p騧niej pokornie przeprosz si z 6.

Ach, lato, truskawka na g這wie wygl康a najpi瘯niej
masz racje kochana sloneczko zrobi swoje... ale maseczki p鎩d w ruch..
Benek hihi nooom poczekamy zobaczymy jak narazie siedze z postquam na glowie .. ciemny braz moze za miesiac bedzie ciemna czerwien albo na brazie pasemka czerwone zobacze
Stary 2012-06-04, 14:00   #3697
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Sugar nie katuj tak tych w這s闚 :[ na co Ci ta ca豉 piel璕nacja jak ci庵le nak豉dasz jakie farby
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-04, 16:55   #3698
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

ja zdecydowa豉m 瞠 zrobie deko i idzie ten matrix albo bia這blond + toner czerwony/r騜owy na ko鎍ach, bo chce mie fajne w這sy na koncert tylko mam problem z dost瘼no軼ia tego dekoloryzatora kt鏎y chc

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-06-04 o 17:12
Meadow jest offline  
Stary 2012-06-04, 20:45   #3699
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Uolcia - nie katuje wcale One s w dobrej kondycji. A farbuje je co 3-4 tygodnie to nie az tak cz瘰to..
Meadow- ty tez szalejesz z kolorami
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg jaa mix.jpg (49,3 KB, 53 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wloooski mix.jpg (59,8 KB, 48 za豉dowa)

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-06-04 o 21:13
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-06-04, 23:49   #3700
uolcia
Rozeznanie

no skoro tak twierdzisz, to twoja sprawa... Wed逝g mnie 豉dniej ni w czerwieni
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-05, 15:18   #3701
mewa000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Sugar pasuje Ci ten kolor

Ja dzi zrobi豉m kolor, Allwaves 06gp. Robi造鄉y mieszank 6 i 9%, teraz ju wiemy 瞠 nast瘼nym razem na odrost damy albo 6% albo te tak mieszank, a na reszt w這s闚 co najmniej 9%. W ka盥ym razie-mimo 瞠 nie wysz這 tak czerwono jakbym chcia豉-jestem zadowolona nast瘼nym razem powinno wyj嗆 lepiej

Za陰czam foty, kilka bo w zale積o軼i od padania 鈍iat豉 (dzi pochmurno u nas) wychodz r騜nie, pierwsza to w這sy przed farbowaniem, tyle 瞠 kolor ju mocniej sprany
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0683.jpg (47,2 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0973.jpg (108,2 KB, 46 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0970.jpg (97,1 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0969.jpg (95,1 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0967.jpg (103,1 KB, 57 za豉dowa)
mewa000 jest offline  
Stary 2012-06-05, 15:45   #3702
Szatanica z Eden
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

Sugar ekstra kolor, pasuje Ci
Szatanica z Eden jest offline  
Stary 2012-06-05, 19:52   #3703
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

mewaooo - spoko kolor, ale w豉郾ie bez "szale雟twa". Mi i innym dziewczynom wychodzi zazwyczaj zdecydowanie ja郾iej i intensywniej. Mo瞠 to przez utleniacze? Ja robi豉m z 9%. Spr鏏uj mo瞠 nast瘼nym razem pokombinowa bardziej
Stary 2012-06-05, 20:00   #3704
Fela Von Helvete
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 955

Ja jestem aktualnie na etapie spranego na rudo "intensywnego rubinu" Garniera i przed sekund zam闚i豉m Allwaves 0.6. W zwi您ku z tym mam pytanie

Poprzedni farb k豉d豉m na jasny br您, ale opr鏂z tego mam pasmo na skroni rozja郾ione na bardzo jasny blond (na kt鏎e nie k豉d豉m farby) - pytanie moje jak wod waln望 na to pasmo? Nie chc na tym jakiej totalnej 瘸r闚y i nie b璠zie mi przeszkadza這, je瞠li to pasmo si b璠zie odznacza這 od reszty, nawet lepiej w sumie Tylko nie chc sobie tych w這s闚 zmasakrowa zbytnio... My郵a豉m o 3% na pasmo, a reszta 6 albo 9
Stary 2012-06-05, 20:29   #3705
mewa000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
mewaooo - spoko kolor, ale w豉郾ie bez "szale雟twa". Mi i innym dziewczynom wychodzi zazwyczaj zdecydowanie ja郾iej i intensywniej. Mo瞠 to przez utleniacze? Ja robi豉m z 9%. Spr鏏uj mo瞠 nast瘼nym razem pokombinowa bardziej
Mi si wydaje 瞠 nie przez utleniacz tylko z tego co kojarz to ka盥a z Was przed robieniem czerwieni robi豉 co najmniej k徙iel rozja郾iaj帷, albo ma swoje w這sy ja郾iejsze, a ja mam bardzo ciemny br您, to na odro軼ie, a reszta w這s闚 by豉 pokryta farb. Ale nast瘼nym razem na pewno zrobi mocniejszym utleniaczem cho熲y na tych w這sach farbowanych, bo odrost wyszed fajnie.

Za陰czam fotki robione teraz, w sztucznym 鈍ietle

Fela Von Helvete zobacz na mojego poprzedniego posta. ja mia豉m na w這sach farb Wellaton Wi郾iowa czerwien i widzisz jak mi wyszed Allwaves na mieszance utleniaczy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0983,.jpg (98,5 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0991.jpg (108,2 KB, 30 za豉dowa)
mewa000 jest offline  
Stary 2012-06-05, 20:41   #3706
Fela Von Helvete
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 955

Mewa000 widzia豉m w豉郾ie mnie bardziej chodzi o po這瞠nie Allwaves na mocno rozja郾ione na blond w這sy
Stary 2012-06-05, 21:51   #3707
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mewa000 Poka wiadomo嗆
Mi si wydaje 瞠 nie przez utleniacz tylko z tego co kojarz to ka盥a z Was przed robieniem czerwieni robi豉 co najmniej k徙iel rozja郾iaj帷, albo ma swoje w這sy ja郾iejsze, a ja mam bardzo ciemny br您, to na odro軼ie, a reszta w這s闚 by豉 pokryta farb. Ale nast瘼nym razem na pewno zrobi mocniejszym utleniaczem cho熲y na tych w這sach farbowanych, bo odrost wyszed fajnie.

Za陰czam fotki robione teraz, w sztucznym 鈍ietle

Fela Von Helvete zobacz na mojego poprzedniego posta. ja mia豉m na w這sach farb Wellaton Wi郾iowa czerwien i widzisz jak mi wyszed Allwaves na mieszance utleniaczy
kurcze podoba mi sie taki ciemniejszy kolorek. . ja mam jeszcze 1,5 tubki tego allwaves.. chyba go dam z 3 albo 6 za jakis czas na te moje ciemne wlosy.. powinien podobnie wyjsc...?

dzieki dzieki lepiej sie czuje w ciemnych wlosach choc nie zrezygnuje z czerwieni mysle tylko jak zrobic zeby byla ciemna ale nie za ciemna.. mowie pokombinuje za jakis czas i zobaczymy
Stary 2012-06-06, 16:50   #3708
uolcia
Rozeznanie

update moich w這s闚 po wczorajszym od鈍ie瞠niu piank venita (purpurowa). Wysz這 mniej intensywnie ni przy nak豉daniu poprzednim razem (ju dawno ) chyba (?) dlatego, 瞠 na這篡豉m na wilgotne w這sy, a powinnam na suche. kolor jest super, zero r騜u czy fioletu

No wreszcie mog powiedzie 瞠 osi庵n窸am zamierzony kolor Teraz tylko zapuszcza :P

fotki w s這鎍u i w cieniu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg heryy.jpg (45,2 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg herryyy.jpg (52,9 KB, 41 za豉dowa)

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-06-06 o 16:52
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-06, 18:47   #3709
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
update moich w這s闚 po wczorajszym od鈍ie瞠niu piank venita (purpurowa). Wysz這 mniej intensywnie ni przy nak豉daniu poprzednim razem (ju dawno ) chyba (?) dlatego, 瞠 na這篡豉m na wilgotne w這sy, a powinnam na suche. kolor jest super, zero r騜u czy fioletu

No wreszcie mog powiedzie 瞠 osi庵n窸am zamierzony kolor Teraz tylko zapuszcza :P

fotki w s這鎍u i w cieniu
Olcia a si po郵ini豉m super kolorek
Stary 2012-06-06, 20:00   #3710
uolcia
Rozeznanie

dzi瘯uj Tylko ci庵le wrzucam fotki zaraz po wstaniu z 堯磬a i s takie nieogarni皻e i odgniecione od poduszki jeszcze ;pp
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-06, 20:53   #3711
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
dzi瘯uj Tylko ci庵le wrzucam fotki zaraz po wstaniu z 堯磬a i s takie nieogarni皻e i odgniecione od poduszki jeszcze ;pp
a tamm
Stary 2012-06-07, 18:11   #3712
myszka_zabrze
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 151

Hej

M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond. Obecnie mam odrost i wyp逝kan farb z Marion Natura Styl - Ciemna Wi郾ia.

Wcze郾iej farbowa豉m Palette - Odcie RF15 - wychodzi mi super jasny czerwony kolorek. Niestety nigdzie go nie ma - wycofali To by jedyny odcie, kt鏎y na moich grubych i g瘰tych w這sach wychodzi taki jaki chcia豉m. 畝dne szamponetki na mnie nie dzia豉j - moje w這sy w og鏊e nie 豉pi koloru ... Teraz ju sama nie wiem czym farbowa by mie tak jasnoczerwone w這sy jak przy tamtym odcieniu RF15

Mo瞠cie jako pom鏂 ?

Zastanawiam si nad Loreal MAJIREL(Krem koloryzuj帷y z Ionene G i Incell) odcie 6,64 + oxydant 6%, ale nie wiem jak potem rozwi您ywa problem odrost闚

Albo ewentualnie Lecher Geneza Contrast ? Mia豉 kt鏎a ? Kolory na palecie s cudne ...

75~74~73,1~72~71~70

Cel 2 - 70 kg
Cel 3 - 65 kg
Cel 4 - 60 kg
Cel 5 - 55 kg
Cel 6 - 50 kg

鑿icz 8 min :
CORE ABS, BUNS

Edytowane przez myszka_zabrze
Czas edycji: 2012-06-07 o 18:26
myszka_zabrze jest offline  
Stary 2012-06-07, 20:45   #3713
Violet666
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Cze嗆,
Robi豉m sobie kolor czerwony, nie jest to jaskrawa czerwie, ale te nie ciemna. Natomiast moje pytani brzmi co zrobi aby kolor utrzyma si jak najd逝瞠j, wyda豉m 50z na mask,eliksir, od篡wk i szampon, a ju po trzecim myciu kolor mi zszed i ju nie jest taki jasny, jest to widoczna jak dla mnie r騜nica. Jakich Wy drogie forumowiczki u篡wacie preparat闚 aby kolor pozosta trwa造 na d逝瞠j? Czy mo瞠 jak bym kupi豉 sobie tak szamponetk w saszetce za ok.5z w kolorze czerwonym to kolor by mi troch wr鏂i?? Bo nie mam jeszcze widocznych odrost闚, nie chc znowu tak szybko i嗆 do fryzjerki na farbowanie, w這sy farbowa豉m ok. 3 tygodni temu. Prosz pom騜cie mi

Edytowane przez Violet666
Czas edycji: 2012-06-07 o 20:47
Violet666 jest offline  
Stary 2012-06-07, 20:58   #3714
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182

Cytat:
Napisane przez Violet666 Poka wiadomo嗆
Cze嗆,
Robi豉m sobie kolor czerwony, nie jest to jaskrawa czerwie, ale te nie ciemna. Natomiast moje pytani brzmi co zrobi aby kolor utrzyma si jak najd逝瞠j, wyda豉m 50z na mask,eliksir, od篡wk i szampon, a ju po trzecim myciu kolor mi zszed i ju nie jest taki jasny, jest to widoczna jak dla mnie r騜nica. Jakich Wy drogie forumowiczki u篡wacie preparat闚 aby kolor pozosta trwa造 na d逝瞠j? Czy mo瞠 jak bym kupi豉 sobie tak szamponetk w saszetce za ok.5z w kolorze czerwonym to kolor by mi troch wr鏂i?? Bo nie mam jeszcze widocznych odrost闚, nie chc znowu tak szybko i嗆 do fryzjerki na farbowanie, w這sy farbowa豉m ok. 3 tygodni temu. Prosz pom騜cie mi
Szamponetki pomagaj, ale daj cz瘰to dodatkowe przyciemnienie albo rudawe tony, je郵i chcesz intensywn czyst czerwie, to ja bym radzi豉 kupi toner.
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2012-06-07, 21:40   #3715
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

uolcia, te bym chcia豉 mie takie zdrowe w這sy i super kolor a 3 razy patrza豉m na te zdj璚ia
Meadow jest offline  
Stary 2012-06-07, 22:04   #3716
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Cze嗆,
Ja myje w這sy od篡wk, polecam ewentualnie jaki szampon bez SLS. Du穎 te daje p逝kanka z octem po umyciu w這s闚 - domyka 逝ski. Nie myj w這s闚 w gor帷ej wodzie. Do tego oczywi軼ie od篡wki do farbowanych.

Benek23 jest offline  
Stary 2012-06-08, 13:13   #3717
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Cytat:
Cze嗆,
Dok豉dnie, tak jak ju by這 powiedziane - tonery. I delikatny szampon bez SLS i mycie w這s闚 w zimnej wodzie. Szamponetki, przynajmniej z moich do鈍iadcze, to przereklamowana lipa. S豉bo od鈍ie瘸j kolor, a do tego potrafi jeszcze niemi這siernie przesuszy w這sy. Zdecydowanie polecam toner - przynajmniej jest pewno嗆, 瞠 kolor wyjdzie taki, jaki zak豉dasz.
Stary 2012-06-08, 14:05   #3718
Violet666
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Dzi瘯i za odpowiedzi thedarksideoflight , Benek23 i falka_19 . Tylko nie wiem czy ten toner mi pomo瞠, bo ja nie mia豉m rozja郾ianych w這s闚 a naturalne mam ciemne. A ta p逝kanka z octu to po prostu zwyk造 ocet ze sklepu?? Nie b璠zie potem czu na w這sach tego zapachu?? Po p逝kance z octu mam to sp逝ka sam wod czy z szamponem a mo瞠 z od篡wk jak捷???
Violet666 jest offline  
Stary 2012-06-08, 14:34   #3719
uolcia
Rozeznanie

Najwa積iejsze to mie zdrowe w這sy, mi farba spokojnie trzyma si miesi帷. P逝kanka octowa- ocet jab趾owy (->rossman 7z wielka butla) 1造瞠czka na 1litr wody. Wylewasz na w這sy po umyciu, nie sp逝kujesz (cho ostatnio kto pisa, 瞠 jeszcze raz p逝cze w這sy... sonea? ). Niestety mo瞠sz czu zapach... wi璚 mo瞠sz stosowa te inny (byle nie spirytusowy...uwa瘸m 瞠 jest bardziej niebezpieczny od winnych) np. malinowy, tylko nie pami皻am z jakiego on by sklepu... albo p逝ka w這sy, ale wg mnie to troch bez sensu. No toner ci odrost闚 na pewno nie rozja郾i

Dzi瘯uj Meadow Wczoraj zrobi豉m sobie meganapakowan mask na w這sy Gloria+olej ze s這dkich migda堯w+wszystkie p馧produkty kt鏎e zam闚i豉m z zsk, tj. gliceryna, keratyna, pantenol, kwas hialuronowy... mam takie mi瘯kie w這sy jak NIGDY... rly .. wszyscy w pracy je macali ;p POLECAM

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-06-08 o 14:35
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-08, 15:43   #3720
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

@uolcia, te chc taki pakiet!
Mo瞠sz mi przes豉 PMk z przepisem na t mask? Zsk? Nie kojarz skr鏒u, to jaki sklep z naturalnymi sk豉dnikami?

Ja u篡wam octu malinowego z Yves Rocher, ale p逝cz po nim w這sy letni wod, bo tak napisano na etykiecie. Nie pr鏏owa豉m zostawia bez sp逝kania, wi璚 nie wiem, jaki by to da這 efekt, ale zapach jest cudowny. CU-DOW-NY! Cena mniej.
sonea8 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.