Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 126 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-06-10, 17:03   #3751
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

No ja dopiero teraz mam ciemna czerwie i musia豉m troch o to walczy... naprawd nie s康z by z豉pa這, tymbardziej 瞠 b czesto farbujesz w這sy B璠ziesz mia豉 tlyko czerwon po鈍iat jak teraz pofarbujesz, mog poszuka fotek 瞠by Ci pokaza jak to wygl康a這 u mnie
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-11, 13:00   #3752
mewa000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Sugar 3% moze nie z豉pa, ale jakby zrobi豉 6%, ew. 3 pomiesza z 6% to raczej co z tego wyjdzie
mewa000 jest offline  
Stary 2012-06-11, 16:23   #3753
Szatanica z Eden
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

O kurcz, co chyba nie tak z t aukcj, podejrzanie tanio http://allegro.pl/matrix-socolor-far...384148855.html
Szatanica z Eden jest offline  
Stary 2012-06-11, 16:32   #3754
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182

Cytat:
Napisane przez Szatanica z Eden Poka wiadomo嗆
O kurcz, co chyba nie tak z t aukcj, podejrzanie tanio http://allegro.pl/matrix-socolor-far...384148855.html
Na dole masz dost瘼ne kolory:
9 GW
5 BC
6 NA
6 BC
6 NW
8 M
9 M
8 NA
6 M
7 M
4 NW
5 GW
7 GW
Czyli o ile si nie myl 瘸dnej czerwieni :/ Trzeba jednak uwa瘸 jak kusz takimi cenami
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2012-06-11, 16:41   #3755
Szatanica z Eden
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Poka wiadomo嗆
9 GW
5 BC
6 NA
6 BC
6 NW
8 M
9 M
8 NA
6 M
7 M
4 NW
5 GW
7 GW
Czyli o ile si nie myl 瘸dnej czerwieni :/ Trzeba jednak uwa瘸 jak kusz takimi cenami
hah te ju to w豉snie ogarn窸am cwaniaki
Stary 2012-06-11, 18:18   #3756
mewa000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Poka wiadomo嗆
9 GW
5 BC
6 NA
6 BC
6 NW
8 M
9 M
8 NA
6 M
7 M
4 NW
5 GW
7 GW
Cytat:
hah te ju to w豉snie ogarn窸am cwaniaki
Ale inni maj czerwienie, np http://allegro.pl/matrix-farba-socol...405688236.html http://allegro.pl/271-koloryzacja-ma...385428729.html

Ale ju te bardziej intensywne czerwienie, taki jak robi豉 Sonea, to s dro窺ze http://allegro.pl/listing.php/search...&description=1
mewa000 jest offline  
Stary 2012-06-11, 19:43   #3757
xjaponiax
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Farbowanie w這s闚 na czerwono.!

Chc na wakacjach przefarbowa moje ciemne br您owe w這sy na kolor czerwony a dok豉dniej taki jak ona ma
http://data.whicdn.com/images/213811...0732_large.jpg
Nie bardzo wiem co i jak ...
Ile kosztuje u fryzjera zmiana koloru czy ewentualnie mo積a samemu tylko co trzeba by by這 kupi. No i oczywi軼ie co z piel璕nacj.
Stary 2012-06-11, 20:05   #3758
Chardon
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 441
Dot.: Farbowanie w這s闚 na czerwono.!

Ten kolor jest bardzo jaskrawy i podejrzewam, 瞠 mo積a go osi庵n望 g堯wnie przy pomocy toner闚 np. Manic Panic albo La Riche, na wcze郾iej rozja郾ionych w這sach.

Najlepiej zapytaj w tym w徠ku: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post24960765 Nie ma sensu zak豉da nowego, lepiej u篡 wyszukiwarki.
Stary 2012-06-11, 21:46   #3759
xjaponiax
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Chc na wakacjach przefarbowa moje ciemne br您owe w這sy na kolor czerwony a dok豉dniej taki jak ona ma
Ile kosztuje u fryzjera zmiana koloru czy ewentualnie mo積a samemu tylko co trzeba by by這 kupi. No i oczywi軼ie co z piel璕nacj.
Stary 2012-06-11, 22:24   #3760
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez xjaponiax Poka wiadomo嗆
kochana albo rozjasnic wlosy do blondu i dac toner directions... albo.. kup farbe typu majicontrast (cena kolo50zl) i pofarbuj powinna rozjasnic.. ale nie obiecuje ze za 1 farbowaniem uzyskasz taki kolor.. niestety dazenie do Takiej czerwieni jest ciezkie....
Stary 2012-06-11, 22:30   #3761
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
kochana albo rozjasnic wlosy do blondu i dac toner directions... albo.. kup farbe typu majicontrast (cena kolo50zl) i pofarbuj powinna rozjasnic.. ale nie obiecuje ze za 1 farbowaniem uzyskasz taki kolor.. niestety dazenie do Takiej czerwieni jest ciezkie....
d捫enie ci篹kie a co dopiero utrzymanie... wg mnie to nie jest kolor typu "a na wakacje sobie zrobi"

babki, kupi豉m sobie gotyck kieck i jako mi si ona gryzie z tym kolorem co teraz mam tym bardziej, 瞠 strasznie z這ty si zrobi znowu mam dylemat

fajnie by wygl康a豉 jaskrawa czerwie z czarn grzywk i czarnymi pasmami przy twarzy?
nie wiem czy bardziej mi do niej pasuje czerwie czy czer... ale na pewno musz zrobi prost grzywk, bo moje czo這 swoj wielko軼i przy熤iewa ca造 鈍iat

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-06-11 o 23:09
Meadow jest offline  
Stary 2012-06-11, 23:37   #3762
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

Melduje si po kolejnej przerwie. Ja 篡j, tylko z netem gorzej: zar闚no w pracy jak i w domu nast徙i造 nieoczekiwane przeszkody, a pisanie post闚 z telefonu graniczy z masochizmem

Po si鏚mym myciu w這s闚 informuj, i:
- kolor zblad, ale - UWAGA!!!! - nie zrudzia! Poszed w r騜! Normalnie <lubi to>. Czy瘺y rezultat zmiany wody na 9%? Na pewno prepigmentacja pomog豉, spr鏏uj nam闚i fryzjerk za miesi帷 na t zabaw, ale czarno to widz ;/
- w這s suchy, niestety. Inna rzecz, 瞠 z powodu choroby my豉m g這w z konieczno軼i ekspresowo, a potem wchodzi豉 suszarka. Oj, nie s逝篡 mi ona. Ale dzisiaj ju pi瘯nie si naolejowa豉m, a potem 豉zi豉m z Glori tudzie w Glorii (haha;p) i w這sy s ca趾iem very.

Ale czekam na zestaw z linkowanej przez uolci strony... zam闚i豉m dok豉dnie to samo, co Ty, kochana, wi璚 b璠zie na Ciebie ;p Ca貫 40 z這tych mnie to kosztowa這 z przesy趾, a poza keratyn o po這w mniejsz, reszta w okolicach 30ml, wi璚 je郵i to istotnie ma by po par kropel, to licz na spor wydajno嗆

A teraz umykam spa - jutro planuj wsta godzin wcze郾iej, bo w豉郾ie dotar豉 do mnie przesy趾a z 20 profesjonalnymi p璠zlami i musz, MUSZ je wypr鏏owa, a to potrwa
... nie no, chyba bym na g這w upad豉, gdybym z tego powodu wstawa豉 wcze郾iej :P W weekend potestuj ;]

圭iskam Wasze Czerwono軼i ;>

Btw. Meadow, jak Ci si nie podoba gotycka kieca, to ja ch皻nie przygarn ;D

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-06-11 o 23:39
sonea8 jest offline  
Stary 2012-06-12, 01:38   #3763
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
ja j kocham wr璚z, w豉郾ie swojego koloru w這s闚 nie trawi cz瘰to mam czerwon twarz na granicy policzk闚 i oczu i nad nosem i na prawd 幢e to wygl康a z takim z這tym kolorem w這s闚 jaki mam teraz, dlatego tak p豉cz

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-06-12 o 01:41
Meadow jest offline  
Stary 2012-06-12, 07:27   #3764
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
Melduje si po kolejnej przerwie. Ja 篡j, tylko z netem gorzej: zar闚no w pracy jak i w domu nast徙i造 nieoczekiwane przeszkody, a pisanie post闚 z telefonu graniczy z masochizmem

Po si鏚mym myciu w這s闚 informuj, i:
- kolor zblad, ale - UWAGA!!!! - nie zrudzia! Poszed w r騜! Normalnie <lubi to>. Czy瘺y rezultat zmiany wody na 9%? Na pewno prepigmentacja pomog豉, spr鏏uj nam闚i fryzjerk za miesi帷 na t zabaw, ale czarno to widz ;/
- w這s suchy, niestety. Inna rzecz, 瞠 z powodu choroby my豉m g這w z konieczno軼i ekspresowo, a potem wchodzi豉 suszarka. Oj, nie s逝篡 mi ona. Ale dzisiaj ju pi瘯nie si naolejowa豉m, a potem 豉zi豉m z Glori tudzie w Glorii (haha;p) i w這sy s ca趾iem very.

Ale czekam na zestaw z linkowanej przez uolci strony... zam闚i豉m dok豉dnie to samo, co Ty, kochana, wi璚 b璠zie na Ciebie ;p Ca貫 40 z這tych mnie to kosztowa這 z przesy趾, a poza keratyn o po這w mniejsz, reszta w okolicach 30ml, wi璚 je郵i to istotnie ma by po par kropel, to licz na spor wydajno嗆

A teraz umykam spa - jutro planuj wsta godzin wcze郾iej, bo w豉郾ie dotar豉 do mnie przesy趾a z 20 profesjonalnymi p璠zlami i musz, MUSZ je wypr鏏owa, a to potrwa
... nie no, chyba bym na g這w upad豉, gdybym z tego powodu wstawa豉 wcze郾iej :P W weekend potestuj ;]

圭iskam Wasze Czerwono軼i ;>

oo hej kochana.. to ty zyjesz? suszarka- wr鏬 nr 1 w這sa brrr
noo co wy z tymi mazid豉mi.. ja tez chce.. nie wiecie czy da si na ebay cos takiego zamowi?
Stary 2012-06-12, 14:20   #3765
uolcia
Rozeznanie

Sonea, bez tragedii, ja wyda豉m .....170
Nie kupujcie czerwieni socolor je郵i chcecie mie intensywny kolor na w這sach. Ja ju wkleja豉m zdj璚ia po 7rr i pisa豉m jak bardzo jej nie polecam, bo po tej farbie wychodzi mi jaki paskudny bordo-br您
Sugar ja na ciemne w這sy (a nawet ja郾iejsze ni masz ty) nak豉da豉m czerwienie z wod 6% i wychodzi豉 mi tylko czerwona po鈍iata (w s這鎍u). Pr鏏uj wrzuci Ci jakie zdj璚ie, ale ja mam na nich po prostu ciemne w這sy, nie wida w og鏊e by farba chwyci豉 ;/

No i mam dla was ma造 pakiecik fotek... jedno zdj璚ie po joannie na scandicu - rozwi您anie dla dziewczyn kt鏎e nie chca mie r騜owych w這s闚, a reszta to paskudny matrix socolor przed kt鏎ym was przestrzegam je郵i nie chcecie mie takiego paskudnego koloru, kt鏎y przypomina br您, rudy i bordo, ale czerwieni to ja tam nigdy nie widzia豉m ;p

no i zwr鏂cie uwag jak op豉ca si intensywna piel璕nacja w這s闚
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg scandicjoanna.jpg (24,1 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg matrix2.jpg (66,6 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg paniusiaipsy.jpg (76,2 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg socolor.jpg (24,6 KB, 27 za豉dowa)

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-06-12 o 14:47
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-12, 15:00   #3766
Fela Von Helvete
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 955

Uolcia ja wczoraj po這篡豉m t porzeczkow czerwie... i dobrze, 瞠 kupi豉m jeszcze p這mienny rudy na wszelki wypadek

Ca這嗆 w這s闚 troch si uspokoi豉 kolorystycznie po tej pierwszej szamponetce, ale za to pasmo blond, kt鏎ego zabezpieczenie tym razem ola豉m "bo co mi szamponetka zrobi" wysz這 takie:
Flamingo-pink.jpg
Identyczne jak to, kt鏎e uzyska豉m kiedy po tonerze

Poratowa豉m si rudym i teraz pasmo to taki r騜owy prze豉many bladym pomidorowym, jest zno郾ie Ale reszta jest i tak troch zbyt r騜owa jak dla mnie
Stary 2012-06-12, 19:50   #3767
juustynad
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Z tego co tak czyta豉m na forum, a sporo tego by這, 瞠by przej嗆 na taki intensywny czerwony to chc帷 niechc帷 trzeba najpierw w這sy rozja郾ic w przypadku ciemnobr您owych w這s闚?
Mi konkretnie chodzi o ktaki kolor http://martucha880.pinger.pl/m/5508607
juustynad jest offline  
Stary 2012-06-12, 19:57   #3768
Vanilka28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

No dzie dobry moje Pi瘯ne
Ten d逝gi czas mojej nieobecno軼i podsumuj tak: w 100% potwierdzam trwa這嗆 Scandica o kt鏎ej m闚i豉 uolcia Wrzuc dla przypomnienia sytuacj po farbowaniu, nast瘼nie - po ok. 3 tygodniach, w s這鎍u w這sy wygl康a造 super, nie w s這鎍u - dla mnie zbyt ciemno i wci捫 zbyt buraczkowo Og鏊nie po ok. 5 tygodniach od farbowania (my豉m w這sy ch這dn wod, babydreamem + babassu) kolor by troch ja郾iejszy, zaznaczy豉 si ta moja r騜nica mi璠zy ciemniejsz g鏎 a ja郾iejszym do貫m, ale chodzi豉bym tak spokojnie dalej, gdyby nie spory ju odrost. Tak wi璚 gdy ju wiedzia豉m 瞠 b璠 od鈍ie瘸 kolor pojecha豉m ostro z olejowaniem i zmian szamponu, no i ten jeden raz wyp逝ka si bardzo, zosta豉 mi fajna czerwona grzywa i dziwne rudo-buraczkowe na d逝go軼i Na to po這篡豉m piank Venity purpurow i hmm... Og鏊nie to ci庵le bardzo tr帷i burakiem czy te malin czy czym tam (nie znam si na kolorach ), ale jest ca趾iem sympatycznie. Chocia z odrostem sobie 鈔ednio poradzi豉. My郵, 瞠 przed nast瘼nym farbowaniem Scandiciem zdecyduj si na k徙iel rozja郾iaj帷, mo瞠 wyr闚nam w ko鎍u ten kolor..
No i oczywi軼ie zdj璚ia - jak wida - w r騜nym 鈍ietle ca趾iem inny odcie -.- Tych gdzie wysz豉 czadowa czysta czerwie nawet nie wrzucam, po co si 逝dzi..

Na podw鎩nym wysz造 chyba najwierniej.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg pocz徠ek.jpg (39,5 KB, 53 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3tyg.jpg (53,6 KB, 58 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg venita.jpg (63,0 KB, 66 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 鈍iaaat這.jpg (29,1 KB, 56 za豉dowa)
Vanilka28 jest offline  
Stary 2012-06-12, 21:59   #3769
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
Sonea, bez tragedii, ja wyda豉m .....170
Nie kupujcie czerwieni socolor je郵i chcecie mie intensywny kolor na w這sach. Ja ju wkleja豉m zdj璚ia po 7rr i pisa豉m jak bardzo jej nie polecam, bo po tej farbie wychodzi mi jaki paskudny bordo-br您
Sugar ja na ciemne w這sy (a nawet ja郾iejsze ni masz ty) nak豉da豉m czerwienie z wod 6% i wychodzi豉 mi tylko czerwona po鈍iata (w s這鎍u). Pr鏏uj wrzuci Ci jakie zdj璚ie, ale ja mam na nich po prostu ciemne w這sy, nie wida w og鏊e by farba chwyci豉 ;/

No i mam dla was ma造 pakiecik fotek... jedno zdj璚ie po joannie na scandicu - rozwi您anie dla dziewczyn kt鏎e nie chca mie r騜owych w這s闚, a reszta to paskudny matrix socolor przed kt鏎ym was przestrzegam je郵i nie chcecie mie takiego paskudnego koloru, kt鏎y przypomina br您, rudy i bordo, ale czerwieni to ja tam nigdy nie widzia豉m ;p

no i zwr鏂cie uwag jak op豉ca si intensywna piel璕nacja w這s闚
Kochana 3 fotka wymiata urocze psinki wyczochraj od Cioci Sabiny
A co do farby.. bede widziec za pare tyg do jakiego stopnia sie wyplucze braz
Stary 2012-06-13, 16:44   #3770
uolcia
Rozeznanie

Vanilka ta pianka jak sama nazwa wskazuje faktycznie jest buraczkowa, je郵i Ci si to nie podoba to mo瞠 kup po prostu czerwie? Ja bym ch皻nie to zrobi豉, tylko kupi豉m 4 purpury i musz je zu篡 A k徙ieli rozja郾iaj帷ej nie polecam... Zesz豉m do takiego koloru z ciemnego br您u bez 瘸dnego rozja郾iania..da sie? da .. A po co niszczy w這sy... tylko cierpliwo軼i. Wyr闚na si z czasem gdy b璠ziesz farbowa. ew. mo瞠sz spr鏏owa wyr闚na r騜nic oksydantami?
a tak na marginesie..to ja tej r騜nicy wcale nie widz fajny kolor podoba mi si

Sugar dzi瘯i jednego ju wytarmosi豉m, drugiego przy najbli窺zej okazji ;p

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-06-13 o 16:46
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-13, 17:01   #3771
Vanilka28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Nast瘼nym razem mo瞠 spr鏏uj t jasn czerwie, faktycznie. Hmm w豉郾ie obawiam si, 瞠 nie dam rady tego wyr闚na.. Te ja郾iejsze by造 kiedy rozja郾iane u fryzjera, ca趾owicie 軼i庵ni皻y kolor. No wiadomo jak to jest z tymi zdj璚iami, nigdy nie poka膨 dok豉dnie wszystkiego Ale na 篡wo to wida, tylko wszyscy twierdz, 瞠 byli przekonani, 瞠 to celowo Dzi瘯i, zauwa篡豉m, 瞠 jedziemy tym samym zestawem jak chodzi o koloryzowanie
Vanilka28 jest offline  
Stary 2012-06-13, 18:00   #3772
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 969

Cytat:
hmm czyli nie sadzisz ze w ogole zlapie cokolwiekk?? hmm to faktycznie musze uzyc troche przeciw逝piezowego szamponu.. i troche wyplukac kolorek i wtedy probowac ale z niska woda bo na razie chce ciemna czerwien uzyskac

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

noo kolor miala boski tutaj

PS mi tak wyszla allwaves http://farbowanie-wlosow.pl/index.ph...st-i-recenzja/ ale wyplukiwala sie na rudo...
A ja polecam Koleston (niezmiennie zreszt ), ale przede wszystkim patrz 瞠by ta farba nie by豉 rozja郾iaj帷a bo Ci to nie potrzebne po prostu tylko bez sensu zniszczysz kud造...

Szatanico z Eden, przy陰czam si do zachwyt闚 nad loczkami

A uzywa kt鏎a z Was toner闚 z LaRiche?? Ja mam teraz Poppy Red ale on jest tak troch w r騜- a chcia豉bym bardziej taki typowy czerwony (ew. z kapk pomara鎍zu) - kto ma jak捷 sugest?
Stary 2012-06-13, 18:53   #3773
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka wiadomo嗆
A ja polecam Koleston (niezmiennie zreszt ), ale przede wszystkim patrz 瞠by ta farba nie by豉 rozja郾iaj帷a bo Ci to nie potrzebne po prostu tylko bez sensu zniszczysz kud造...

Szatanico z Eden, przy陰czam si do zachwyt闚 nad loczkami

A uzywa kt鏎a z Was toner闚 z LaRiche?? Ja mam teraz Poppy Red ale on jest tak troch w r騜- a chcia豉bym bardziej taki typowy czerwony (ew. z kapk pomara鎍zu) - kto ma jak捷 sugest?
Tak ja uzylam vermillon red.. do odswiezenia koloru i wyszlo baardzo fajnie typowa czerwien..! zdecydowanie najlepsza czerwien jaka mialam ale sie dosc wyplukiwala..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg czerwonaa.jpg (59,9 KB, 44 za豉dowa)

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-06-13 o 18:54
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-06-13, 22:27   #3774
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Wraca c鏎a marnotrawna. Kto t瘰kni? :P

奸iwka mi si znudzi豉. Czerwie w formie czystej te. Na dniach zapoluj na magent Majicontrastow. Tylko wymyj t ciemn 郵iwk kt鏎 teraz mam...
W sumie sama nie wiem, co robi z moimi w這siskami :/ Tak 幢e i tak niedobrze...

Tulam ciep這! ;*
Stary 2012-06-13, 23:47   #3775
Szatanica z Eden
Raczkowanie

Dzi瘯i Viki1988

Vanilka28 鈍ietny kolor

jutro lec po Venit, ciekawe co by by這, gdybym wymiesza豉 dwa kolory, r騜 i czerwie
Stary 2012-06-14, 00:05   #3776
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Cytat:
Dzi瘯i Viki1988

Vanilka28 鈍ietny kolor

jutro lec po Venit, ciekawe co by by這, gdybym wymiesza豉 dwa kolory, r騜 i czerwie
Wyjdzie co pomi璠zy.

Miesza豉m z這ty oran i jasn czerwie, 瞠by uzyska arielkowy kolor i wysz這 bardzo dobrze.
Stary 2012-06-14, 06:44   #3777
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
Wraca c鏎a marnotrawna. Kto t瘰kni? :P

奸iwka mi si znudzi豉. Czerwie w formie czystej te. Na dniach zapoluj na magent Majicontrastow. Tylko wymyj t ciemn 郵iwk kt鏎 teraz mam...
W sumie sama nie wiem, co robi z moimi w這siskami :/ Tak 幢e i tak niedobrze...

Tulam ciep這! ;*
hej
JAAA Tesknilam
Ja te ni wiem co z w這sami zrobi ale jedno pewne- trzeba czekac bo niedawno farbowa豉m..
Stary 2012-06-14, 09:35   #3778
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 969

Cytat:
Tak ja uzylam vermillon red.. do odswiezenia koloru i wyszlo baardzo fajnie typowa czerwien..! zdecydowanie najlepsza czerwien jaka mialam ale sie dosc wyplukiwala..
Dzi瘯i, to nast瘼nym razem bior ten vermillion Kurcze, a zastanawia豉m si nad nim, ale z palet w necie wynika這 瞠 Poppy b璠zie bardziej czerwony oszukali mnie
Stary 2012-06-14, 11:16   #3779
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i, to nast瘼nym razem bior ten vermillion Kurcze, a zastanawia豉m si nad nim, ale z palet w necie wynika這 瞠 Poppy b璠zie bardziej czerwony oszukali mnie
wiesz co inaczej na zywo wyglada a inaczej w necie na paletach.. ja powiem ci poszlam do fryzjerskiego owszem dalam te 7 euro ale widzialam jak on wyglada na probce.. w opakowaniu sie wydaje ciemny ale na wlosach czysta czerwien.. ja nawet mimo tezo ze dalam troche odzywki do niego wyszedl fajny i starczylo na moje wloski
Stary 2012-06-14, 11:20   #3780
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Moje po kolejnym farbowaniu odrost闚 farb majicontrast i oksydant 9%. Zawsze na koniec przeje盥瘸m lekko resztk farby po ca這軼i i zauwa篡豉m 瞠 z farbowania na farbowanie w這sy coraz bardziej 豉pi kolor Teraz jest super, bardzo mi si podoba.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC03152.jpg (85,3 KB, 49 za豉dowa)

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.