Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 127 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-06-14, 11:30   #3781
SlodkaIstotka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 387
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Dziewczyny
Farbowa豉m w這sy winn czerwieni, wysz豉 strasznie ciemna, spra豉m kolor ale nadal nie jest to ta czerwie, jak chcia豉m... jaka z farb nie profesionalnych pokryje mi ciemne do嗆 kud造?
Stary 2012-06-14, 13:14   #3782
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
hej
JAAA Tesknilam
Ja te ni wiem co z w這sami zrobi ale jedno pewne- trzeba czekac bo niedawno farbowa豉m..
No w豉郾ie ja te 鈍ie穎 po farbowaniu ;P Ale Majicontrasta chyba kupi, aby si nie rozmy郵i. Wszystkim znajomym szkoda mojej czerwieni :/
A najgorsze w tym, 瞠 zawsze wola豉m ciep貫 odcienie. A teraz mam 郵iwk/ober篡n i... wydaje mi si, 瞠 w ch這dnych wygl康am lepiej :/ St康 pomys na magent majicontrastow I t逝macz sobie to tak, 瞠 z czerwieni na czer szybko przejd, w drug stron gorzej

W za陰czniku cel, do jakiego b璠 teraz d捫y. Hihihi.
ζtwe do uzyskania kolory s nudne ;P

Istotko, szczerze? 畝dna. Mi si uda這 rozja郾i w這sy kilka ton闚 po kilku farbowaniach Joann Czerwon Porzeczk. Ma mocny oksy - 9%. Ale spiera si bardzo szybko. Myj w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym - farba bardzo szybko si po瞠gna z Twoimi w這skami

Benek, rewelacja! Maji Ci s逝篡. I wygl康a coraz bardziej... Contrastowo
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg CIMG1048.jpg (41,6 KB, 48 za豉dowa)

Edytowane przez Nedera
Czas edycji: 2012-06-14 o 13:17
Nedera jest offline  
Stary 2012-06-14, 13:51   #3783
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie ja te 鈍ie穎 po farbowaniu ;P Ale Majicontrasta chyba kupi, aby si nie rozmy郵i. Wszystkim znajomym szkoda mojej czerwieni :/
A najgorsze w tym, 瞠 zawsze wola豉m ciep貫 odcienie. A teraz mam 郵iwk/ober篡n i... wydaje mi si, 瞠 w ch這dnych wygl康am lepiej :/ St康 pomys na magent majicontrastow I t逝macz sobie to tak, 瞠 z czerwieni na czer szybko przejd, w drug stron gorzej

W za陰czniku cel, do jakiego b璠 teraz d捫y. Hihihi.
ζtwe do uzyskania kolory s nudne ;P

Istotko, szczerze? 畝dna. Mi si uda這 rozja郾i w這sy kilka ton闚 po kilku farbowaniach Joann Czerwon Porzeczk. Ma mocny oksy - 9%. Ale spiera si bardzo szybko. Myj w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym - farba bardzo szybko si po瞠gna z Twoimi w這skami

Marzy mi si taki kolor, my郵, 瞠 wygl康a豚y super u mnie, bo jest ciemny.
My郵, czy nie zmiesza np. magenty majicontrast z czarn farb czy co.
Stary 2012-06-14, 13:56   #3784
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:

No w豉郾ie! I widz, 瞠 ma造mi kroczkami, ale da si rozja郾i ju wcze郾iej farbowane w這sy. Moje ju o wiele lepiej chwytaj kolor. Wystarczy by cierpliwym

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-06-14, 14:02   #3785
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Marzy mi si taki kolor, my郵, 瞠 wygl康a豚y super u mnie, bo jest ciemny.
My郵, czy nie zmiesza np. magenty majicontrast z czarn farb czy co.
To jest w豉郾ie magenta majicotrastowa Teraz mam prawie czarne w這sy, wi璚 pewnie wyjdzie ciemno... I super Zdam relacj, jak b璠zie si sprawowa

A teraz siedz z resztkami maji rouge na dw鏂h pasemkach nie mog豉m si powstrzyma... No i musz sprawdzi, czy tak ciemnic chwyci m鎩 ukochany magik

I tak my郵, 瞠 pierwsze farbowanie b璠zie z oksy 9%. A p騧niej stanowczo 6%. Nie chc zn闚 takiej jaskrawicy jak mia豉m

Benek, je瞠li chcesz mie bardzo jaskrawe w這sy to po prostu keep going z maji Ja ju po trzecim farbowaniu mia豉m zbyt jaskrawe w這sy... Wol jednak ciemne odcienie
A jak odrosty, wyr騜niaj si jeszcze? Moje po pierwszym farbowaniu byly ja郾iejsze od reszty, dopiero drugie wszystko wyr闚na這...

A teraz ciekawostka - w miejscach, gdzie maji k豉d豉m na naturalne w這sy (g堯wnie przy nasadzie, odrosty itp.)... przy wyp逝kiwaniu farby wy豉zi czerwie Mocne cholerstwo. Za to ko鎍闚ki za choler nie chwytaj na d逝瞠j niczego. Chyba czeka mnie ciachanie w這s闚. Na kr鏒ko :/

Edytowane przez Nedera
Czas edycji: 2012-06-14 o 14:05
Nedera jest offline  
Stary 2012-06-14, 14:24   #3786
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:

Benek, je瞠li chcesz mie bardzo jaskrawe w這sy to po prostu keep going z maji Ja ju po trzecim farbowaniu mia豉m zbyt jaskrawe w這sy... Wol jednak ciemne odcienie
A jak odrosty, wyr騜niaj si jeszcze? Moje po pierwszym farbowaniu byly ja郾iejsze od reszty, dopiero drugie wszystko wyr闚na這...
No w豉郾ie te odrosty ju si wyr闚na造 po trzecim farbowaniu i ju nie ma tak du瞠j r騜nicy. Super jest ta farba.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-06-14, 14:29   #3787
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
To jest w豉郾ie magenta majicotrastowa Teraz mam prawie czarne w這sy, wi璚 pewnie wyjdzie ciemno... I super Zdam relacj, jak b璠zie si sprawowa

A teraz siedz z resztkami maji rouge na dw鏂h pasemkach nie mog豉m si powstrzyma... No i musz sprawdzi, czy tak ciemnic chwyci m鎩 ukochany magik

I tak my郵, 瞠 pierwsze farbowanie b璠zie z oksy 9%. A p騧niej stanowczo 6%. Nie chc zn闚 takiej jaskrawicy jak mia豉m

A teraz ciekawostka - w miejscach, gdzie maji k豉d豉m na naturalne w這sy (g堯wnie przy nasadzie, odrosty itp.)... przy wyp逝kiwaniu farby wy豉zi czerwie Mocne cholerstwo. Za to ko鎍闚ki za choler nie chwytaj na d逝瞠j niczego. Chyba czeka mnie ciachanie w這s闚. Na kr鏒ko :/
Magenta wychodzi taka ciemna? :O

Kurde, zastanawiam si jak z wyp逝kiwaniem. Wszystko mi si 鈍ietnie trzyma przy odrostach, ale tam, gdzie w這sy by造 wcze郾iej rozja郾iane - nic. A kondycja w這s闚 jest naprawd niez豉...
My郵, czy nie zrobi k徙ieli rozja郾iaj帷ej, tak, 瞠by z czerni zej嗆 do br您u i na to nie na這篡 Maji z p馧 na p馧 6% i 9% utleniaczem.
Stary 2012-06-14, 14:47   #3788
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Magenta wychodzi taka ciemna? :O

Kurde, zastanawiam si jak z wyp逝kiwaniem. Wszystko mi si 鈍ietnie trzyma przy odrostach, ale tam, gdzie w這sy by造 wcze郾iej rozja郾iane - nic. A kondycja w這s闚 jest naprawd niez豉...
My郵, czy nie zrobi k徙ieli rozja郾iaj帷ej, tak, 瞠by z czerni zej嗆 do br您u i na to nie na這篡 Maji z p馧 na p馧 6% i 9% utleniaczem.
Dlatego postawi豉m na magent Ju kupi豉m. Dwa opakowania. Na zapas. A zaraz b璠 szoru szoru fioletowe k豉ki szamponem przeciw逝pie穎wym
Pomys z rozja郾ianiem z造! My郵, 瞠 to dlatego nic mi si na ko鎍闚kach nie trzyma - tam, gdzie k豉d豉m maji na bardzo ciemny, ale naturalny br您 - trzyma pi瘯nie. Tam, gdzie mia豉m wcze郾iej rozja郾iane - wszystko si wyp逝kuje :/ Mam wra瞠nie, jakby ta farba "oplata豉" pigment. A jak nie ma pigmentu to nie ma si w co we穋e.
Za g鏎a tydzie powiem Ci, czy magenta rusza czer (u mnie to raczej bardzo bardzo bardzo ciemny fiolet), wtedy pomy郵isz, czy warto k徙iel sobie robi
Stary 2012-06-14, 14:53   #3789
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Dlatego postawi豉m na magent Ju kupi豉m. Dwa opakowania. Na zapas. A zaraz b璠 szoru szoru fioletowe k豉ki szamponem przeciw逝pie穎wym
Pomys z rozja郾ianiem z造! My郵, 瞠 to dlatego nic mi si na ko鎍闚kach nie trzyma - tam, gdzie k豉d豉m maji na bardzo ciemny, ale naturalny br您 - trzyma pi瘯nie. Tam, gdzie mia豉m wcze郾iej rozja郾iane - wszystko si wyp逝kuje :/ Mam wra瞠nie, jakby ta farba "oplata豉" pigment. A jak nie ma pigmentu to nie ma si w co we穋e.
Za g鏎a tydzie powiem Ci, czy magenta rusza czer (u mnie to raczej bardzo bardzo bardzo ciemny fiolet), wtedy pomy郵isz, czy warto k徙iel sobie robi
Ok, super, dzi瘯i!
Stary 2012-06-14, 15:25   #3790
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Ahh w豉郾ie na taki kolor mia豉m zajawk gdy zaczyna豉m z czerwieniami.. tak, to typowa magenta po這穎na na ciemne w這sy.. ogl康a豉m juz mas zdj耩 i filmik闚 po farbowaniu Koniecznie poka盧ie efekty jak b璠ziecie po

Girls a teraz pytanie z innej beczki, czy wiecie gdzie w wwa [najlepiej centrum] jest jaki sklep z piercingiem? zgubi豉m kolczyk do nosa a nie chce mi si zamawia z internetu..
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-14, 15:29   #3791
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
Ahh w豉郾ie na taki kolor mia豉m zajawk gdy zaczyna豉m z czerwieniami.. tak, to typowa magenta po這穎na na ciemne w這sy.. ogl康a豉m juz mas zdj耩 i filmik闚 po farbowaniu Koniecznie poka盧ie efekty jak b璠ziecie po

Girls a teraz pytanie z innej beczki, czy wiecie gdzie w wwa [najlepiej centrum] jest jaki sklep z piercingiem? zgubi豉m kolczyk do nosa a nie chce mi si zamawia z internetu..
Ja jeszcze nie znalaz豉m takiego w kt鏎ym by si op豉ca這 zrobi zakupy. Zawsze trafia豉m na ceny rz璠u 20 z za labret - no please, za 20 z mog mie takie 2 albo 3 (wliczaj帷 ju do tego przesy趾).
Stary 2012-06-14, 15:40   #3792
Vanilka28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Nedera, a nie chcesz spr鏏owa Scandica? Gdyby jednak ta magenta nie da豉 rady Mi wysz這 chyba bardzo podobnie do tego zdj璚ia, kt鏎e zamie軼i豉 jako cel. W豉郾ie tak widz w lustrze sw鎩 kolor, czego nie umiem uchwyci aparatem To znaczy to jest jeszcze po piance, ale po samej farbie by這 prawie tak samo.

Dzi瘯i Szatanica
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg rrr.jpg (13,7 KB, 37 za豉dowa)

Edytowane przez Vanilka28
Czas edycji: 2012-06-14 o 15:51
Vanilka28 jest offline  
Stary 2012-06-14, 16:04   #3793
uolcia
Rozeznanie

Wiesz co enn w podziemiach w centrum kiedy by taki sklepik, ale p騧niej po tych remontach ju tam nie by豉m.. by這 tanio i mieli ogromny wyb鏎 :/ nie s康z by gdziekolwiek wzi瘭i ode mnie wi璚ej ni 4z za kolczyk do nosa, wi璚 wola豉bym unikn望 dodatkowo p豉cenia za przesy趾.. doopa

A 瞠by nie robi totalnego offtopu to dodam, 瞠 dzi robi odrosty scandiciem... chyba poci庵n te na reszt w這s闚, cho mia豉m tego nie robi, ale nie chc mie znowu intensywno軼i tylko przy g這wie
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-14, 17:03   #3794
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Poka wiadomo嗆
Nedera, a nie chcesz spr鏏owa Scandica? Gdyby jednak ta magenta nie da豉 rady Mi wysz這 chyba bardzo podobnie do tego zdj璚ia, kt鏎e zamie軼i豉 jako cel. W豉郾ie tak widz w lustrze sw鎩 kolor, czego nie umiem uchwyci aparatem To znaczy to jest jeszcze po piance, ale po samej farbie by這 prawie tak samo.

Dzi瘯i Szatanica
Tylko obwiam si, 瞠 Scandic nie 軼i庵nie mi czerni, a maji... owszem
Ale dzi瘯i za rad Jak ju b璠 po to musze kupi t piank, purpura rz康zi
W豉郾ie dorabiam trzecie pasemko czerwone by maji rouge
To dzia豉, magic!
Stary 2012-06-14, 19:29   #3795
uolcia
Rozeznanie

tjaaaa odrosty... siedz ze scandiciem na ca這軼i pod foli i czap... taki ma造 eksperyment bo nigdy nie robi豉m tak po farbowaniu Wrzuc fotki jak zmyj farb... aha, oxy 6%

a kolczyki jednak zam闚i豉m z neta... oczywi軼ie nie mog豉m kupi po prostu do nosa, tylko te do innych miejsc mimo 瞠 nie potrzebuj..i tak oto posz這 kolejne 40z echh

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-06-14 o 19:31
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-14, 19:49   #3796
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763
Wpisy w blogu: 2

Paczka z dobrociami z zsk dotar豉.. ale tego jest ca趾iem sporo! Buteleczki obj皻o嗆 maj du膨 zwa篡wszy, 瞠 ma i嗆 ledwo kilka kropelek na porcj. Uolcia, co Ty tam nakupowa豉 za tak kas?
A przez to jutro zamierzam na這篡 na 貫b i wypr鏏owa, wi璚 wklejam naj鈍ie窺ze zdj璚ie z Jeszcze-Zacn-Czerwieni (+ 2cm odrost闚), bo po kolejnym myciu na pewno j utrac ;p

Ale fryzjer za dwa tygodnie w zasadzie, jak ten czas leci ;p

Oczywi軼ie kom鏎kowa focia nie oddaje koloru, jak nale篡, za to wory pod oczami z niewyspania i owszem, ale ojtam ojtam, wiecie, o co chodzi ;p
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0304.jpg (92,3 KB, 63 za豉dowa)

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-06-14 o 19:50
sonea8 jest offline  
Stary 2012-06-14, 20:10   #3797
uolcia
Rozeznanie

ζaadnie Ci si trzyma ten kolor Jak wyko鎍z scandica to uderzam po matrixa ;p
Co kupi豉m... gliceryna, keratyna, aloes, pantenol, hydrolat r騜any i lawendowy, olej kokosowy i konopny, glinka bia豉, glinka czerwona, spirulina, produkty do zrobienia eliksiru wyg豉dzaj帷ego, l-cysteina, konserwant i to chyba wszystko ;p

Zmy豉m farb ale jednak foty wrzuc jutro, bo na這z mask z p馧produktami p鏦i s mokre, 瞠by troch je zregenerowa
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-14, 20:15   #3798
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
ζaadnie Ci si trzyma ten kolor Jak wyko鎍z scandica to uderzam po matrixa ;p
Co kupi豉m... gliceryna, keratyna, aloes, pantenol, hydrolat r騜any i lawendowy, olej kokosowy i konopny, glinka bia豉, glinka czerwona, spirulina, produkty do zrobienia eliksiru wyg豉dzaj帷ego, l-cysteina, konserwant i to chyba wszystko ;p

Zmy豉m farb ale jednak foty wrzuc jutro, bo na這z mask z p馧produktami p鏦i s mokre, 瞠by troch je zregenerowa
A wiesz, sama musz przyzna, 瞠 trzyma znakomicie. Prz twarzy mam te najja郾iejsze ko鎍闚ki, a r騜nica koloru z g鏎 w zasadzie znikoma, wymywa si bardzo r闚nomiernie i wreszcie w r騜, ha

ζdne zakupy. Ja si pokusi豉m na wskazane przez Ciebie podstawy, ale widz, 瞠 tego jest ca豉 masa... daj zna, jak efekty.
sonea8 jest offline  
Stary 2012-06-14, 21:31   #3799
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446

kurde ale wy duzo piszecie..
Wi璚 tak.. ja tez czekam az sie kolor wyplucze troche i jade z allwaves ale na 6% wodzie a odrosty 3%.. zobaczymy jaki efekt.
Stary 2012-06-15, 00:10   #3800
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

Jak mnie tu dawno nie by這. w這s闚 nie farbowalam ju 6 tygodni, niestety nie mam 豉dowarki do aparatu ale opisz 瞠 przy odrostach tak z 7 cm mam czerwie, a p騧niej ja郾iutki r騜 im ni瞠j tym bardziej pudrowy. Dzisiaj zakupi豉m piank venita jasn czerwie bo ju nie mog豉m na siebie patrze, i b璠 robi na dniach. Musz zmieni szampon bo m鎩 ma sls, i nie mam poj璚ia ju na jaki. Chcia豉bym delikatny ale jednocze郾ie aby zmywa oleje, no i niedrogi. Jutro przejd si do rossmanna i b璠 szuka po sk豉dach co mi w miar odpowiada. ehh z tymi w這sami tyle roboty :/ w lipcu prawdopodobnie jak ju s zn闚 wszystko wyp逝cze, to przy g這wie to co si nie wyp逝kuje zostawie czerwone, przechodz帷e w pomara鎍zowy i 鄴速e ko鎍闚ki.
dudzia jest offline  
Stary 2012-06-15, 00:21   #3801
enn_
Zakorzenienie

Babydream? Alterra?
Stary 2012-06-15, 09:32   #3802
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Johnson's Baby 3w1! Wydajny, zmywa oleje, delikatniutki... i mo積a u篡wa nie tylko do w這s闚
Stary 2012-06-15, 11:39   #3803
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

w豉郾ie mia豉m kiedy babydream i mi nie przypasowa, ale jest taniutki wi璚 chyba zrobi kolejne podej軼ie , na johnsona mnie aktualnie nie sta, a alterra no c騜, ma tyle produkt闚 do wyboru 瞠 si nigdy zdecydowa nie mog i si璕am po co co nie ma tylu wariant闚 zobacz mo瞠 akurat na promocji co wyhacz
dudzia jest offline  
Stary 2012-06-15, 11:40   #3804
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
Paczka z dobrociami z zsk dotar豉.. ale tego jest ca趾iem sporo! Buteleczki obj皻o嗆 maj du膨 zwa篡wszy, 瞠 ma i嗆 ledwo kilka kropelek na porcj. Uolcia, co Ty tam nakupowa豉 za tak kas?
A przez to jutro zamierzam na這篡 na 貫b i wypr鏏owa, wi璚 wklejam naj鈍ie窺ze zdj璚ie z Jeszcze-Zacn-Czerwieni (+ 2cm odrost闚), bo po kolejnym myciu na pewno j utrac ;p

Ale fryzjer za dwa tygodnie w zasadzie, jak ten czas leci ;p

Oczywi軼ie kom鏎kowa focia nie oddaje koloru, jak nale篡, za to wory pod oczami z niewyspania i owszem, ale ojtam ojtam, wiecie, o co chodzi ;p
Ale masz niebieskie oczy
Stary 2012-06-15, 13:57   #3805
uolcia
Rozeznanie

ja myj w這sy na zmiane isan babassu (ok 5z->rossman) i balsamem mrs.potters aloes i jedwab (ok.9z ->alma). Przyjemniej myje si tym drugim..ma w sk豉dzie jeden silikon ale zmywalny wod. Babydream te mi nie podpasowa, mam dwie wielkie butle a on mnie przesusza.. ;/ I nie mam do czego zu篡 bo z cia貫m jest to samo
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-15, 14:14   #3806
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
ja myj w這sy na zmiane isan babassu (ok 5z->rossman) i balsamem mrs.potters aloes i jedwab (ok.9z ->alma). Przyjemniej myje si tym drugim..ma w sk豉dzie jeden silikon ale zmywalny wod. Babydream te mi nie podpasowa, mam dwie wielkie butle a on mnie przesusza.. ;/ I nie mam do czego zu篡 bo z cia貫m jest to samo
Mo瞠 spr鏏uj do mycia pod這gi.
Stary 2012-06-15, 14:29   #3807
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
mi tez nie pasuja te dla dzieci szampony.. ja uzywam alverde z dm..
Stary 2012-06-15, 20:29   #3808
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

w ko鎍u na nic si nie zdecydowa豉m, wyko鎍z m鎩 szampon z ziaji i wtedy pomy郵. kurcze czasami si zastanawiam czy nie zdradzi mojej walki o czerwie z zieleni lub turkusem. min窸o p馧 roku i jakie 90% z tego mam r騜 na g這wie , kt鏎y naprawd mi bardzo nie pasuje.

Edytowane przez dudzia
Czas edycji: 2012-06-15 o 20:32
dudzia jest offline  
Stary 2012-06-15, 20:36   #3809
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
w ko鎍u na nic si nie zdecydowa豉m, wyko鎍z m鎩 szampon z ziaji i wtedy pomy郵. kurcze czasami si zastanawiam czy nie zdradzi mojej walki o czerwie z zieleni lub turkusem. min窸o p馧 roku i jakie 90% z tego mam r騜 na g這wie , kt鏎y naprawd mi bardzo nie pasuje.
ziele? szalona ty
a ja za 2 tyg farbuujjee kurcze wariuje juz tak tesknie za czerwieni.. ciekawe co mi wyjdzie.. mam nadzieje ze bedzie ciemna wi郾ia :P
Stary 2012-06-15, 22:10   #3810
sonea8
Rozeznanie

@dudzia - mam Alterr, s豉bo si pieni, niewydajna, ale zmywa. Mam te Johnsona lawendowego dla dzieci, pieni si dobrze, ale s豉bo zmywa W sumie te szukam sensownego szamponu, zastanawiam si nad czym z YR, do嗆 to chwal i sk豉d jest dobry pono. A ziele i turkus, jak s康z, b璠zie Ci si r闚nie szybko spiera, tylko ciekawe, na jaki kolor ;>

@enn - heh, te jakie wyj軼ie, na pewno pomo瞠 zmy wszystko, z kolorem w陰cznie xD
Dzi瘯i, @natalkaa

Jak ja nie cierpi remont闚. O, jak ich nie znosz. Mia豉m dzi wypr鏏owa mask a la uolcia (nawet dokupi豉m dwie puszki Glorii na eksperymenta), ale wszystko si rozbi這 o pr康, kt鏎y znikn掖 z kuchni i pokoju. I nikt, kurde, nie wie, gdzie.
Jak rany, komiks. Czy u mnie nigdy nic nie mo瞠 p鎩嗆 normalnie, jak u ludzi?
sonea8 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.