Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 128 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-06-15, 22:49   #3811
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
mi tez nie pasuja te dla dzieci szampony.. ja uzywam alverde z dm..
Dm? Ja tu widz Alverde dla czerwonych w這s闚. Wypr鏏owane?
O szampon chodzi, od篡wki mams woje, sprawdzone

Edytowane przez Nedera
Czas edycji: 2012-06-15 o 22:52
Nedera jest offline  
Stary 2012-06-15, 23:02   #3812
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
@dudzia - mam Alterr, s豉bo si pieni, niewydajna, ale zmywa. Mam te Johnsona lawendowego dla dzieci, pieni si dobrze, ale s豉bo zmywa W sumie te szukam sensownego szamponu, zastanawiam si nad czym z YR, do嗆 to chwal i sk豉d jest dobry pono. A ziele i turkus, jak s康z, b璠zie Ci si r闚nie szybko spiera, tylko ciekawe, na jaki kolor ;>
mi si najbardziej taka ziele marzy (z tego co widzia豉m to apple green tak daje) http://2.media.haircrazy.info/photos...7-4.1_t600.jpg
lub w豉郾ie turkus- a turkus sp逝kuje si na jasny zielonkawy turkus, cos takiego http://2.media.haircrazy.info/photos..._0023_t600.jpg
A turkusowe tonery podobno ca趾iem mocno fest trzymaj w sumie nawet z toner闚 to czerwie si najszybciej spiera.

Edytowane przez dudzia
Czas edycji: 2012-06-15 o 23:05
dudzia jest offline  
Stary 2012-06-15, 23:20   #3813
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
mi si najbardziej taka ziele marzy (z tego co widzia豉m to apple green tak daje) http://2.media.haircrazy.info/photos...7-4.1_t600.jpg
lub w豉郾ie turkus- a turkus sp逝kuje si na jasny zielonkawy turkus, cos takiego http://2.media.haircrazy.info/photos..._0023_t600.jpg
A turkusowe tonery podobno ca趾iem mocno fest trzymaj w sumie nawet z toner闚 to czerwie si najszybciej spiera.
Nnnooo... 豉dne. Naprawd. Ale tym razem ja m闚i 'pas' - znaczy, u kogo podziwiam i doceniam walory estetyczne, ale u siebie bym nie mog豉. Jest za bardzo. No, za bardzo
Ziele to od jakiego czasu m鎩 preferowany kolor (ten kontrast z w這sami, klasyka, nudna nawet mo瞠), turkus te mi le篡, ale na ubraniu, na 軼ianie, na powiekach - w這sy to by by這 za du穎. Poza tym gdzie tam pisa豉 o ryzyku zwi您anym z prac i niestety: w naszym kraju nadal niemal wsz璠zie, a w innych krajach w konkretnych zawodach to by nie mog這 przej嗆, sama wiesz.
Stwierdzam, 瞠 m鎩 'bunt' zatrzyma si na soczystej, 篡wej czerwieni na g這wie i tatua簑 w miejscu ma這 widocznym (no, w sumie to mam ochot na kolejny, i to ogromn, tylko gdzie, 瞠by by這 'praworz康nie'? )
Kolczyki na twarzy odpadaj, inny intensywny kolor na g這wie te odpada. Trudno, w innym 篡ciu mo瞠

...a poza wszystkim, jestem wierna mojej Truskawce
sonea8 jest offline  
Stary 2012-06-15, 23:59   #3814
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Ja rozwa瘸m zrobienie t璚zowej grzywki do czarnych w這s闚 Czerwie, fiolet, turkus, ziele. Tylko obawiam si, 瞠 by這by z tym naprawd du穎 roboty, wi璚 chyba stanie na jednym kolorze.
Stary 2012-06-16, 07:20   #3815
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446

Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
Dm? Ja tu widz Alverde dla czerwonych w這s闚. Wypr鏏owane?
O szampon chodzi, od篡wki mams woje, sprawdzone
Kochana uzywalam ten szampon niby ok ale 瘸dnego efektu nie by這 a i ten szampon strasznie 鄉ierdzia z tego co wiem to go wycofali bo teraz jest zrobiony szampon do ciemnych wlos闚 (br您,czer,czerwie) ktory mam w domu i jest OK noo
w og鏊e dziewuchy musz si pochwalic.. terapia olejami i odzywkami pomaga.. nie wiem co mi taak s逝篡 ale nie mam prawie w og鏊e puchu do tego coraz bardziej mi si kr璚 w這ski.. serio wam m闚ie jestem bardzo zadowolona.. mo瞠 to wina oleju sezamowego..? a mo瞠 braku r璚znika..? tak czy siak daje foty
- robione oko這 3-2 dni temu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0792.jpg (52,5 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0757.jpg (58,7 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0791.jpg (74,1 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0770.jpg (71,6 KB, 31 za豉dowa)
Stary 2012-06-16, 07:51   #3816
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Sugar, 郵icznie Bardzo wida popraw
Sezamek cuda czyni! Dzisiaj porozgl康am si za innymi olejami, mo瞠 co ciekawego wyczaruj... Ale teraz id zmy sezamek i Kallosa, bo nie wygl康am
Stary 2012-06-16, 09:30   #3817
mewa000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
Wiesz co, kiedys jak by豉m blondynk to kole瘸nka fryzjerka zrobi豉 mi du穎 pasemek takim zielono-niebieskim tonerem, to by albo Alpine green albo ew. Turquoise, i w豉郾ie po kilku myciach wyp逝ka si tak, ze w這sy mia豉m co jak ta laska z 2 zdj璚ia niby niebieskie niby zielonkawe
mewa000 jest offline  
Stary 2012-06-16, 10:46   #3818
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Dziewczyny, a farbowa豉 kt鏎a z Was kiedy farb revia? Jest tam pi瘯na czerwie.

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...DKpRMnOztPOWxm
Stary 2012-06-16, 11:21   #3819
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

mam tak jak mi si scandic wyp逝cze xD A w豉郾ie, dzi wam wrzuc foty... w這sy s ciemniejsze dzi瘯i wodzie 6% co mnie cieszy i mam nadziej 瞠 z ka盥ym myciem nie b璠 coraz jasniejsze... ;p
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-16, 22:59   #3820
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Ha! I jestem po zakupach. Nakupi豉m sobie Alterr闚 a Alterr闚. Dwa szampony, od篡wk i mask. A do tego dwie od篡wki Z Apteczki Babuni. Plus olejek kokosowy (nierafinowane ustrojstwo, muahaha) i olejek z Alterry jaki winogronowy. W poniedzia貫k przyjdzie Majicontrast.
Tak, jestem gotowa na powitanie czerwieni

Jak tam emocje po meczu w og鏊e?
Troch smutno, 瞠 nasi nie weszli. Ale... cieszy mnie, 瞠 ruski te nie Jako raduje to moje serce
Stary 2012-06-17, 16:35   #3821
Szatanica z Eden
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

Nedera dok豉dnie. Jak my nie, to Rosja te
Zaopatrzy豉m si w szamponetki: fioletow z Mariona, malinow z Joanny i piank Intryguj帷y r騜 z Venity chcia豉m zrobi fioletowe w這sy z r騜owymi ko鎍闚kami, ale... zostawi豉m u kumpla te wszystkie farbki Na szcz窷cie zd捫y豉m zrobi Venit jedno pasmo i... o rety. ale intensywnie wzi窸o nie mog si doczeka, kiedy dorw czerwie i niebieski z tej serii. Bo by tylko r騜 w sklepie
Dudzia te kolorki rz康z, turkus jest 鈍ietny
SugarbabyLove d逝go ju olejujesz? Gdzie dosta豉 olej sezamowy?
Znalaz豉m w domu olej kt鏎y jest mieszanin olej闚: winogronowego, z kanoli, z ry簑, kukurydzianego i sezamowego. ,a konsystencj rzadk. mo積a nim olejowa?
wreszcie kupi豉m rycynowy, mo瞠 po prostu b璠 miesza?
Taka jest etykietka z ty逝
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1436.jpg (51,9 KB, 12 za豉dowa)
Szatanica z Eden jest offline  
Stary 2012-06-17, 16:37   #3822
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

@Uolcia, cudzie Ty m鎩 :P
Tak, jestem po przetestowaniu Twojego przepisu z baz Glorii. Kolor nawet nie drgn掖, a w這sy s tak mi瘯kie i lekkie, jak nigdy Ko鎍闚ki tylko nie da造 rady, by造 nieco szorstkie, ale w sumie pora na ich podci璚ie, wi璚 nie zmartwi豉m si specjalnie - kilka kropel Vatiki zaradzi這 zreszt.
Generalnie oceniam ca這嗆 na mocne 4+, czego nie mog豉m do tej pory powiedzie o 瘸dnej masce. |My郵, 瞠 nast瘼nym razem zostawi j na ca豉 noc.
Raz jeszcze dzi瘯i!

@Sugar - ha, pi瘯nie! Ciemne w這sy jako tak zawsze wygl康aj zdrowiej, bardziej g豉dko i l郾i帷o - nie wiem, sk康 to wynika w sumie, ale u mnie by這 podobnie. Tak czy siak, 鈍ietna robota z piel璕nacj. Op豉ca這 si po瞠gna z czerwieni, hm? ;>

@Szatanica: olejowa mo瞠sz wszystkim w gruncie rzeczy - o ile mi wiadomo.
sonea8 jest offline  
Stary 2012-06-17, 17:30   #3823
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Szatanica z Eden Poka wiadomo嗆
Nedera dok豉dnie. Jak my nie, to Rosja te
Zaopatrzy豉m si w szamponetki: fioletow z Mariona, malinow z Joanny i piank Intryguj帷y r騜 z Venity chcia豉m zrobi fioletowe w這sy z r騜owymi ko鎍闚kami, ale... zostawi豉m u kumpla te wszystkie farbki Na szcz窷cie zd捫y豉m zrobi Venit jedno pasmo i... o rety. ale intensywnie wzi窸o nie mog si doczeka, kiedy dorw czerwie i niebieski z tej serii. Bo by tylko r騜 w sklepie
Dudzia te kolorki rz康z, turkus jest 鈍ietny
SugarbabyLove d逝go ju olejujesz? Gdzie dosta豉 olej sezamowy?
Znalaz豉m w domu olej kt鏎y jest mieszanin olej闚: winogronowego, z kanoli, z ry簑, kukurydzianego i sezamowego. ,a konsystencj rzadk. mo積a nim olejowa?
wreszcie kupi豉m rycynowy, mo瞠 po prostu b璠 miesza?
Taka jest etykietka z ty逝
r騜owa? oo ty szalona he he
noo ja olejjuje juz od lutego jakos.. na pocztaku dawalam go malo i ten do dzieci olejek ale nie bylo efektu lecz ostatnio zaczelam wiecej oleju dawac no i zmienilam na ten sezamowy i jest o wiele lepiej. Tym sezamowym ponad miesi帷 olejuje.. czasem mieszam z rycynowym bo sam wycynowy mi nie sluzy.. kupilam na ebay za 100ml dalam chyba 2,5 euro.. takze cena ok a wydajny bardzo.. bo mam go jeszcze gdzies ze 40ml.. mimo iz uzywam co 2 dzien noo pozatym ten olej co mowisz jest tez OK mieszanka roznych rodzaji jest tez dobrym rozwi您aniem na pewno nie zaszkodzi pozdrawiam..
PS: fotki chce po farbowaniu widziec hehe

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
@Uolcia, cudzie Ty m鎩 :P
Tak, jestem po przetestowaniu Twojego przepisu z baz Glorii. Kolor nawet nie drgn掖, a w這sy s tak mi瘯kie i lekkie, jak nigdy Ko鎍闚ki tylko nie da造 rady, by造 nieco szorstkie, ale w sumie pora na ich podci璚ie, wi璚 nie zmartwi豉m si specjalnie - kilka kropel Vatiki zaradzi這 zreszt.
Generalnie oceniam ca這嗆 na mocne 4+, czego nie mog豉m do tej pory powiedzie o 瘸dnej masce. |My郵, 瞠 nast瘼nym razem zostawi j na ca豉 noc.
Raz jeszcze dzi瘯i!

@Sugar - ha, pi瘯nie! Ciemne w這sy jako tak zawsze wygl康aj zdrowiej, bardziej g豉dko i l郾i帷o - nie wiem, sk康 to wynika w sumie, ale u mnie by這 podobnie. Tak czy siak, 鈍ietna robota z piel璕nacj. Op豉ca這 si po瞠gna z czerwieni, hm? ;>

@Szatanica: olejowa mo瞠sz wszystkim w gruncie rzeczy - o ile mi wiadomo.
Dziekuje kochana noo oplaca這 ale ja itak wr鏂e do czerwieni.. tyle 瞠 ciemniejszej

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

A w og鏊e co za mieszanki robi造軼ie na w這sy? bo ja my郵e 瞠by sobie dodawa co do maseczki i miesza te 2-3 rodzaje olej闚 do olejowania..
Patrza豉m na ebaya maj duzy wyb鏎 ja np bym zamowila
wode rozan, gliceryne, aloe vera, olej kokosowy i olej migdalowy ew sezamowy dokupie.. i za taki zestaw by wyszlo kolo 16 euro..
Stary 2012-06-17, 22:32   #3824
uolcia
Rozeznanie

Sugar pisa造鄉y o tym niedawno, sp鎩rz stron (dwie?) wstecz
Sonea ciesz si, 瞠 jeste zadowolona Zostaw koniecznie na ca陰 noc to rano nie b璠ziesz mog豉 oderwa od nich r彗 ;p
Dzisiaj testuj olej konopny ale bez wspomagaczy

a zdj璚ia mia豉m wrzuci ale nie mia豉m kiedy cykn望 wi璚 jutro wrzuc ju po 2 myciach

ojej co za zawi嗆 z t Rosj, a co do Polak闚, to przecie i tak by這 wiadomo 瞠 nie wygramy, nie wiem sk康 ta nadzieja...bo mistrzostwa u nas?

Dziewczyny mo瞠cie mi powiedzie gdzie jest w centrum ta drogeria gdzie mo積a dorwa te pianki venity?
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-17, 22:55   #3825
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
A w og鏊e co za mieszanki robi造軼ie na w這sy? bo ja my郵e 瞠by sobie dodawa co do maseczki i miesza te 2-3 rodzaje olej闚 do olejowania..
Patrza豉m na ebaya maj duzy wyb鏎 ja np bym zamowila
wode rozan, gliceryne, aloe vera, olej kokosowy i olej migdalowy ew sezamowy dokupie.. i za taki zestaw by wyszlo kolo 16 euro..
Sugar ja dodawa貫m kokosowy do szamponu, odzywki i maski i chyba do czego bez sp逝kiwania. sprawdza這 si , aczkolwiek przy szamponie to zalezy jakim. ja to mam obsesje na punkcie mieszania
Stary 2012-06-17, 22:55   #3826
enn_
Zakorzenienie

Przej軼ia podziemne przy centralnym, na lewo od ksi璕arni Matras (stoj帷 na wprost do niej). Drogeria Jasmin.
Stary 2012-06-18, 10:57   #3827
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
Sugar ja dodawa貫m kokosowy do szamponu, odzywki i maski i chyba do czego bez sp逝kiwania. sprawdza這 si , aczkolwiek przy szamponie to zalezy jakim. ja to mam obsesje na punkcie mieszania
no ja tez mieszanki robie czesto
Stary 2012-06-18, 12:40   #3828
mewa000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Dziewczyny a robi豉 kt鏎a z Was w這sy Kolestonem Welli? Bo na palecie jest kilka czerwieni, opinie na tu na wiza簑 widz ze s podzielone, ale ciekawe jak faktycznie te czerwienie wchodz?

Moje w這sy po 3 myciach prawie bez zmian, w s這鎍u maj fajny kolorek
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie1071.jpg (122,4 KB, 68 za豉dowa)
mewa000 jest offline  
Stary 2012-06-18, 18:24   #3829
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

No dobra. Jestem po magencie maji. I jest pi瘯nie... ale mog這by by lepiej
No niestety kwestia tego, 瞠 farbowa豉m niemal czarne w這sy. Czerwie owszem, wybi豉 si, ale mog豉by by du穎 豉dniejsza i bardziej intensywna... Ale my郵, 瞠 przed nast瘼nym farbowaniem waln k徙iel rozja郾iaj帷 na najciemniejsze partie i p騧niej na to dopiero maji. Powinno si wyr闚na
Co do odcienia - REWELACJA.
Pi瘯na, karminowa, g喚boka czerwie. Opalizuj帷a bardzo bardzo. Ja郾iejsze pasemka wysz造 szczeno-rozwalaj帷o-si-na-pod這dze

Troszk zdj耩:
pierwsze - przed farbowaniem, nie ocenia miny cierpi皻nicy ani gustownej pi瘸mki ;P
drugie i trzecie - wci捫 lekko wilgotne w這sy po u篡ciu Majicontrast Magenta Rouge na wodzie 9%
czwarte - dla por闚nania po farbowaniu farb Majicontrast Rouge na wodzie 12%

Mam nadziej, 瞠 kolor b璠zie 豉dnie trzyma
Og鏊nie mi si podoba efekt

Tulam ciep這! ;*
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0340a.jpg (56,5 KB, 57 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0411a.jpg (53,0 KB, 59 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0413a.jpg (49,4 KB, 52 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6543.jpg (133,9 KB, 56 za豉dowa)
Stary 2012-06-18, 21:20   #3830
Vanilka28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Wow, no 豉dnie Ci rozja郾i這, naprawd podziwiam
Dziewczyny, planuj w weekend farbowa po raz drugi Scandiciem (mam go duuu穎, kupi豉m od razu dwie tubki..) i zastanawiam si co mog豉bym zrobi 瞠by zniwelowa r騜, a 瞠by kolor poszed bardziej w stron rudego. Jedyna mo磧iwo嗆 to nak豉danie szamponetki po farbowaniu, tak jak uolcia? A by豚y sens zrobi to w odwrotnej kolejno軼i? Bo tak to boj si, 瞠 ten efekt po szamponetce zniknie b造skawicznie..
Vanilka28 jest offline  
Stary 2012-06-18, 21:29   #3831
uolcia
Rozeznanie

szoook ale Ci za☠☠☠i軼ie rozja郾i這 !!

Vanilka mi w這sy zosta造 nadal rudawe nawet jak ju ta szamponetka si spra豉... i o dziwo po ostatnim farbowaniu scandiciem te ju nie ma r騜u ;p czary mary ale ja si ciesz ;p mo瞠 dlatego 瞠 da豉m wod 6
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-18, 21:41   #3832
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Mewa, Ned- super kolorki.
Ned to jest magenta tak? super wyszla na prawde az sie nie moge napatrzec..
A ja dzis wkoncu sobie cos kupilam
ta maske elseve i do tego odzywke balea coos-milch.. kochamm..
no chcialam kupic znowu t zborzowo morelow z alterra ale niema!! tylko szamon... czy瘺y wycofali? a tak mi sluzy豉.. mam reszt jej tak na 2-3 mycia bede oszczedza ha ha pozatym olejki trzeba uzupelnic ale to pierw sie musze rozejzec gdzie moge kupic poza netem.. i drog aptek (8 euro za 200ml aaaa)

pozdrawiam czerwone
Stary 2012-06-18, 23:05   #3833
bokeh
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 598

Dziewczyny, znacie jakies czerwone lub rude farby bez amoniaku??? jestem w ci捫y a odrosty niesamowite
Stary 2012-06-19, 06:49   #3834
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bokeh Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, znacie jakies czerwone lub rude farby bez amoniaku??? jestem w ci捫y a odrosty niesamowite
w ci捫y mo積a farbowa w這sy nawet zwyk豉 farb.. ale je郵i pytasz.. chodzi ci o farb drogeryjn czy profesjonaln?

http://www.webkupiec.pl/a/lista_prod..._produktow.htm

garnier maja fajna czerwien.

marion- http://allegro.pl/marion-farba-bez-a...412097328.html

Inoa ale tu musisz poszukac koloru i do tego oxydant kupic
http://www.hairstore.pl/Loreal_Inoa_...EDAZ-1956.html
nie wiem co jeszcze. najlepiej idz do sklepu fryzjerskiego i tam spytaj
Stary 2012-06-19, 10:41   #3835
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance

czesc
wracam chyba na czerwonowlose 這no
ale narazie chce jakies szamponetki/pianki itd

i dlatego pytanie do dziewczyn ktore uzywaly pianki venity - mam w這sy do 這patek jakos tak i tu pytanie: czy jedna wystarczy czy lepiej 2?

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2012-06-19, 13:07   #3836
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
No dobra. Jestem po magencie maji. I jest pi瘯nie... ale mog這by by lepiej
No niestety kwestia tego, 瞠 farbowa豉m niemal czarne w這sy. Czerwie owszem, wybi豉 si, ale mog豉by by du穎 豉dniejsza i bardziej intensywna... Ale my郵, 瞠 przed nast瘼nym farbowaniem waln k徙iel rozja郾iaj帷 na najciemniejsze partie i p騧niej na to dopiero maji. Powinno si wyr闚na
Co do odcienia - REWELACJA.
Pi瘯na, karminowa, g喚boka czerwie. Opalizuj帷a bardzo bardzo. Ja郾iejsze pasemka wysz造 szczeno-rozwalaj帷o-si-na-pod這dze

Troszk zdj耩:
pierwsze - przed farbowaniem, nie ocenia miny cierpi皻nicy ani gustownej pi瘸mki ;P
drugie i trzecie - wci捫 lekko wilgotne w這sy po u篡ciu Majicontrast Magenta Rouge na wodzie 9%
czwarte - dla por闚nania po farbowaniu farb Majicontrast Rouge na wodzie 12%

Mam nadziej, 瞠 kolor b璠zie 豉dnie trzyma
Og鏊nie mi si podoba efekt

Tulam ciep這! ;*
To jest m鎩 kolor marzenie!
Daj zna jak si trzyma.
Stary 2012-06-19, 15:04   #3837
Vanilka28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Cytat:
Napisane przez Variance Poka wiadomo嗆
czesc
wracam chyba na czerwonowlose 這no
ale narazie chce jakies szamponetki/pianki itd

i dlatego pytanie do dziewczyn ktore uzywaly pianki venity - mam w這sy do 這patek jakos tak i tu pytanie: czy jedna wystarczy czy lepiej 2?
Jedna powinna spokojnie wystarczy

Dzi瘯i uolcia, spr鏏uj taki myk z rud Deli.
Vanilka28 jest offline  
Stary 2012-06-19, 18:02   #3838
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Hej laski!
Uwaga uwaga chwal si! zakupi豉m dzi 3 olejki:
z orzecha w這skiego, z orzechow ziemnych i sezamowy( bo moj sie konczy).
Kazdy ma 100ml a za wszystkie 3 dalam niecale 5 euro..
przydadza sie i do wlosow i do gotowania dzis na sezamowym smazylam chinszczyzne noo i moje wloski dzis po myciu po nowej masce tej ktora ktoras z was mi polecila (elseve )
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg olejkiii.jpg (62,5 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wloski.jpg (65,8 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jaaa.jpg (49,4 KB, 36 za豉dowa)

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-06-19 o 18:04
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-06-19, 18:23   #3839
enn_
Zakorzenienie

Sugar, niesamowita metamorfoza w這s闚, szok.
Stary 2012-06-19, 18:44   #3840
Immoral
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 579

Sugar, w jakim sklepie kupowalas?
Immoral jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.