Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 129 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-06-19, 18:53   #3841
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Sugar, niesamowita metamorfoza w這s闚, szok.
dzi瘯i
op豉ci這 si zmieni wszystkie kosmetyki i zrezygnowa z prostownicy

Immortal- w sklepie Edeka bo ja mieszkam w niemczech.. ale w polsce tez pewnie maj w wiekszych spozywczych sklepach.

PS przeczytalam gdzies wlasnie ze bywaja z tej firmy w kauflandzie oleje

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-06-19 o 18:59
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-06-19, 19:36   #3842
Immoral
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 579

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
dzi瘯i
op豉ci這 si zmieni wszystkie kosmetyki i zrezygnowa z prostownicy

Immortal- w sklepie Edeka bo ja mieszkam w niemczech.. ale w polsce tez pewnie maj w wiekszych spozywczych sklepach.

PS przeczytalam gdzies wlasnie ze bywaja z tej firmy w kauflandzie oleje
No ja wlasnie tez niemcy i sie zastanawialam gdzie, bo nigdy nie widzialam. To jutro wycieczka mnie czeka .
Immoral jest offline  
Stary 2012-06-19, 19:54   #3843
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Immoral Poka wiadomo嗆
No ja wlasnie tez niemcy i sie zastanawialam gdzie, bo nigdy nie widzialam. To jutro wycieczka mnie czeka .
Ahaa.. No to w sklepie Edeka na dziale ze zdrow 篡wno軼i BIO tam s oleje r騜nego rodzaju, octy, Chi雟kie makarony i chi雟kie sosy tego typu rzeczy.. daj zna pozniej jak juz znajdziesz
PS kochana a ty tez farbujesz na czerwono tak? a nie chcesz czasem farby rudej lub rudo czerwonej? mam jeszcze rude tonery i jedna prawie pelna tubke goldwella. oddam za darmo tylko te pare euro za przesylke bys musiala zaplacic.
Stary 2012-06-19, 20:56   #3844
Szatanica z Eden
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

moje eksperymenty, r騜 i ko鎍闚ki fioletowe musia豉m podoka鎍za szamponetki. Venita czeka na swoj kolej

Wreszcie widz efekt po olejowaniu
Za pierwszym razem na這篡豉m olejki na suche w這sy i nic to nie da這, ale jak wymiesza豉m je z ciep陰 wod, zrobi豉m ,,roso貫k", wymacza豉m w tym w這sy i posz豉m spa... To w這ski jak marzenie, nigdy nie mia豉m tak mi瘯kkich i l郾i帷ych kud堯w
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1528ll.jpg (24,9 KB, 53 za豉dowa)
Szatanica z Eden jest offline  
Stary 2012-06-19, 22:43   #3845
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Nedera, a jaki Ty masz naturalny kolor w這s闚? pytam bo te chcia豉m spr鏏owa zafarbowa z 9% a nie wiem czy mi chwyci... w ko鎍u nie kupi豉m farby jeszcze bo mi portfel ukradli a ja geniusz wszystko co mam to w portfelu trzymam

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-06-19 o 22:44
Meadow jest offline  
Stary 2012-06-20, 21:44   #3846
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
Nedera, a jaki Ty masz naturalny kolor w這s闚? pytam bo te chcia豉m spr鏏owa zafarbowa z 9% a nie wiem czy mi chwyci... w ko鎍u nie kupi豉m farby jeszcze bo mi portfel ukradli a ja geniusz wszystko co mam to w portfelu trzymam
Naturalne mam ciemne, kasztanowe
Wsp馧czuj historii z portfelem, mia豉m kiedy takow sytuacj... i si nauczy豉m nie trzyma wszystkiego w jednym miejscu
Stary 2012-06-21, 12:44   #3847
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Kurde dziewczyny ale mi w這sy lec po tym scandicu ;/ Mo瞠 przez to 瞠 trzyma豉m pod foli? Nie wiem, ale jestem za豉mana
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-21, 15:40   #3848
Vanilka28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

:O A za pierwszym razem lecia造?
<pocieszacz> : (
Vanilka28 jest offline  
Stary 2012-06-21, 17:24   #3849
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

Sugar pi瘯ne w這sy! naprawd ogromna r騜nica!

Ja niedawno zrobi豉m sobie w這sy piank venita jasna czerwie 34, na moje w這sy za 這patki (kiedy one tak uros造?) nieca豉 jedna pianka starczy豉. W豉郾ie umy豉m w這sy od篡wk i kolor praktycznie nie zmieniony- nawet farby i tonery po jednym myciu traci造 w niekt鏎ych miejscach na w這sach, a ta cena!- 鄉iesznie ma豉 jak za taki efekt i wydajno嗆. Nie wiem czy to kwestia mycia od篡wk czy samej pianki na moich wcze郾iej wy瘸rtych na bia這 w這sach, czy mo瞠 kwestia tego 瞠 ostatnio bardzo du穎 je od篡wiam i olejuj. piank trzyma豉m chyba 2 godziny na g這wie. dam zna jak si dalej trzyma wydaje mi si 瞠 lepiej b璠zie siedzia豉 na w這sach tych rozja郾ionych ni tych przy g這wie, co robi na czerwono farb od kilku miesi璚y
dudzia jest offline  
Stary 2012-06-21, 21:23   #3850
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
Kurde dziewczyny ale mi w這sy lec po tym scandicu ;/ Mo瞠 przez to 瞠 trzyma豉m pod foli? Nie wiem, ale jestem za豉mana
Jeste pewna, 瞠 to od farby? A mo瞠 co z diet albo stres jaki przy okazji?
Je郵i farba, to wsp馧czuj - pod foli mog這 by troch za gor帷o, to w ko鎍u konkretna reakcja chemiczna. Ale teraz ju nie ma co 瘸這wa, teraz trzeba intensywnie dzia豉... tyle, 瞠 nie wiem, co by mog這 zaradzi od r瘯i. Ale spr鏏uj popija jak捷 pokrzyw albo 造ka skrzyp, pomo瞠sz w這som od 鈔odka d逝gofalowo.

Nie smutkuj, mo瞠 to chwilowe.
sonea8 jest offline  
Stary 2012-06-22, 23:42   #3851
uolcia
Rozeznanie

Taa, jestem pewna 瞠 od farby... w豉郾ie nie mam jak o nie bardziej zadba, bo ju dbam chyba najbardziej jak si da Mo瞠 przejdzie, dzi瘯i

Ja te jestem zachwycona piankami venity, musz wypr鏏owa koniecznie jasn czerwie, cho ta purpura pomimo 瞠 nie lubi ch這dnych czerwieni te mi si podoba

sonea jak p馧produkty? dzia豉j? :P
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-23, 06:54   #3852
SugarbabyLove
Zakorzenienie

farbowalam wczoraj allwaves z 3%wod.... mam ciemn czerwie miejscami ja郾iejsz i oczywi軼ie odrost r騜owy.. ja nie wiem czemu allwaes tak farbuje dziwnie.. hehe mniejsza o to ogolnie jestem zadowolona.. w這sy nie wysuszone ani troche i na naolejowane sezamowym farbowalam. jestem zadowolona z efektu.. przy takim kolorze zostane aaa i do tego bylo wyrywanko brwi i mam 2 nowe piercingi.. wiem wariatka jestem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg jajajaja.jpg (31,9 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg czerrrwona.jpg (71,9 KB, 83 za豉dowa)
Stary 2012-06-24, 11:45   #3853
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Sugar - fajny kolorek (w s這鎍u:P) Z 3% to nie mia prawa zniszczy w這s闚, a ca趾iem 豉dnie chwyci這.
A gdzie drugi piercing, bo w nosie mia豉 ju wcze郾iej? Mi si marzy znowu zrobi na karku, ale ju raz mi migrowa tam i dlatego si wstrzymuj
No i m鎩 kolor po miesi帷u mycia co 2-4 dni, jak tam wysz這 i bez 瘸dnego od鈍ie瘸nia tonerem czy szamponetk. My郵 瞠 nie jest 幢e. W por闚naniu do Allwevsa lepiej, tam mi si wydaje. Na razie zostan przy tej farbie (ale strasz nieumalowan g瑿)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00663.jpg (138,5 KB, 66 za豉dowa)
Stary 2012-06-24, 13:29   #3854
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
Sugar - fajny kolorek (w s這鎍u:P) Z 3% to nie mia prawa zniszczy w這s闚, a ca趾iem 豉dnie chwyci這.
A gdzie drugi piercing, bo w nosie mia豉 ju wcze郾iej? Mi si marzy znowu zrobi na karku, ale ju raz mi migrowa tam i dlatego si wstrzymuj
No i m鎩 kolor po miesi帷u mycia co 2-4 dni, jak tam wysz這 i bez 瘸dnego od鈍ie瘸nia tonerem czy szamponetk. My郵 瞠 nie jest 幢e. W por闚naniu do Allwevsa lepiej, tam mi si wydaje. Na razie zostan przy tej farbie (ale strasz nieumalowan g瑿)
hehe nie martw sie ja tez robie czesto foty bez make upu.. w nosie juz mialam.. ten w wardze nowy jest. No w這sy nie zniszczone a nawet za t逝ste ostatnio chyba za du穎 豉duj oleju dzi musia豉m wyszorowa w這sy szamponem porz康nie.. brr nie lubie.. ale trzeba bylo dodaje fotk kolczyka z bliska
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kolcyyyk2.jpg (17,9 KB, 30 za豉dowa)
Stary 2012-06-25, 08:59   #3855
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Taa, jestem pewna 瞠 od farby... w豉郾ie nie mam jak o nie bardziej zadba, bo ju dbam chyba najbardziej jak si da Mo瞠 przejdzie, dzi瘯i

Ja te jestem zachwycona piankami venity, musz wypr鏏owa koniecznie jasn czerwie, cho ta purpura pomimo 瞠 nie lubi ch這dnych czerwieni te mi si podoba

sonea jak p馧produkty? dzia豉j? :P
A wiesz Ty, co?... mo瞠 w豉郾ie w piel璕nacji problem? Co mi si kojarzy (chyba nawet z wiza簑 w豉郾ie), 瞠 po jakim czasie od rozpocz璚ia intensywnej piel璕nacji w這s闚 one zaczynaj lecie. G這wy nie dam, ale chyba w w徠ku o olejowaniu to by這 - 瞠 po kompleksowym dzia豉niu kilkumiesi璚znym nast瘼uje taka reakcja. Pono normalna.

P馧produkty... bardzo ok - ale na t zdrowsz cz窷 w這s闚. Ko鎍闚ki (fakt, 瞠 d逝go nie obcina豉m) potrafi by nieprzyjemnie suche, ale zaczynam podejrzewa, 瞠 to wina p逝kanki octowej. Tu po zmyciu maski mokre w這sy s jak jedwab; kiedy przelej octem, robi si lekko szorstkie w dotyku. Musz zaaplikowa od篡wk bez sp逝kiwania na ko鎍e, 瞠by zaradzi przesuszeniu. Nast瘼nym razem zostawi ocet w spokoju i sprawdz, czy jest r騜nica. Oraz zetn ze 3 centymetry, bo ju i tak mam za d逝gie.

Melduj, 瞠 kolor zdurnia i nie puszcza. Mo瞠 to by這 mityczne n-te farbowanie i pigment zadomowi si na dobre? Oczywi軼ie kwestia nie dotyczy wspomnianych ko鎍闚ek, kt鏎e maj teraz nieokre郵ony kolor pomi璠zy blondem a pudrowym r騜em. Za tydzie farbowanie, bo odrosty ju konkretne. Ha, op豉ca si by wiern Matrixowi i nie eksperymentowa z innymi :P

@falka - a wiesz, 瞠 豉dnie? Podoba mi si ta po鈍iata ;>

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-06-25 o 09:10
sonea8 jest offline  
Stary 2012-06-25, 11:00   #3856
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
A wiesz Ty, co?... mo瞠 w豉郾ie w piel璕nacji problem? Co mi si kojarzy (chyba nawet z wiza簑 w豉郾ie), 瞠 po jakim czasie od rozpocz璚ia intensywnej piel璕nacji w這s闚 one zaczynaj lecie. G這wy nie dam, ale chyba w w徠ku o olejowaniu to by這 - 瞠 po kompleksowym dzia豉niu kilkumiesi璚znym nast瘼uje taka reakcja. Pono normalna.

P馧produkty... bardzo ok - ale na t zdrowsz cz窷 w這s闚. Ko鎍闚ki (fakt, 瞠 d逝go nie obcina豉m) potrafi by nieprzyjemnie suche, ale zaczynam podejrzewa, 瞠 to wina p逝kanki octowej. Tu po zmyciu maski mokre w這sy s jak jedwab; kiedy przelej octem, robi si lekko szorstkie w dotyku. Musz zaaplikowa od篡wk bez sp逝kiwania na ko鎍e, 瞠by zaradzi przesuszeniu. Nast瘼nym razem zostawi ocet w spokoju i sprawdz, czy jest r騜nica. Oraz zetn ze 3 centymetry, bo ju i tak mam za d逝gie.

Melduj, 瞠 kolor zdurnia i nie puszcza. Mo瞠 to by這 mityczne n-te farbowanie i pigment zadomowi si na dobre? Oczywi軼ie kwestia nie dotyczy wspomnianych ko鎍闚ek, kt鏎e maj teraz nieokre郵ony kolor pomi璠zy blondem a pudrowym r騜em. Za tydzie farbowanie, bo odrosty ju konkretne. Ha, op豉ca si by wiern Matrixowi i nie eksperymentowa z innymi :P

@falka - a wiesz, 瞠 豉dnie? Podoba mi si ta po鈍iata ;>
a moze masz racje z tym wypadaniem wlos闚 mi te wypadaj mimo i s w dobrej kondycji to moze faktycznie taki ETAP .. pieron wie
ja tez musze kurcze podci望 ko鎍e bo si prosz.. brr...
Stary 2012-06-25, 12:36   #3857
Wixy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Hej
Czy je郵i zafarbuje swoje czerwone w這sy na br您 lub ciemny br您 to czy ten kolor wyjdzie? Dodam,瞠 nie jest to jako bardzo intensywna czerwie, jak wiadomo szybko si wyp逝kuje, a 瞠 jestem naturaln ciemn blondynk, to po pewnym czasie kolor ten przechodzi w lekki rudy.
Jak mniemam jasny br您 albo ciemny blond wyjdzie tylko wtedy je郵i rozja郾ie w這sy?
Wixy jest offline  
Stary 2012-06-25, 12:52   #3858
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Wixy Poka wiadomo嗆
Hej
Czy je郵i zafarbuje swoje czerwone w這sy na br您 lub ciemny br您 to czy ten kolor wyjdzie? Dodam,瞠 nie jest to jako bardzo intensywna czerwie, jak wiadomo szybko si wyp逝kuje, a 瞠 jestem naturaln ciemn blondynk, to po pewnym czasie kolor ten przechodzi w lekki rudy.
Jak mniemam jasny br您 albo ciemny blond wyjdzie tylko wtedy je郵i rozja郾ie w這sy?
Zasada jest taka w przypadku odcieni czerwieni i rudo軼i, 瞠 one wy豉膨 = przebijaj. Wi璚:
1) ciemniejszy kolor Ci z豉pie, ale z refleksami - i trudno powiedzie, jak wyra幡ymi
2) ja郾iejszy odcie nie chwyci bez rozja郾ienia w這s闚 (zasada nr 2, farba farby nie rozja郾i)
sonea8 jest offline  
Stary 2012-06-25, 19:22   #3859
uolcia
Rozeznanie

Wixy dekoloryzacja i farba najlepiej z zielonym mixtonem. w tym w徠ku by豉 ju o tym mowa setki razy

Sonea, to jednak reakcja na farb, bo ju si uspokoi造, uf
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-25, 19:58   #3860
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Wixy dekoloryzacja i farba najlepiej z zielonym mixtonem. w tym w徠ku by豉 ju o tym mowa setki razy

Sonea, to jednak reakcja na farb, bo ju si uspokoi造, uf
Olcia- kochana i bogu dzieki
Stary 2012-06-26, 09:32   #3861
DoDoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 560

Cytat:
Napisane przez Variance Poka wiadomo嗆
czesc
wracam chyba na czerwonowlose 這no
ale narazie chce jakies szamponetki/pianki itd

i dlatego pytanie do dziewczyn ktore uzywaly pianki venity - mam w這sy do 這patek jakos tak i tu pytanie: czy jedna wystarczy czy lepiej 2?
W zupe軟o軼i starczy jedna, ja mam w這ski lekko za ramiona i jedna pianka starcza mi na dwa razy
DoDoo jest offline  
Stary 2012-06-26, 14:00   #3862
DoDoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
piank trzyma豉m chyba 2 godziny na g這wie.
Ile?????? Ja trzymam 15 minut z zegarkiem w r瘯u, bo si boj, 瞠by mi w這s闚 nie wysuszy這, a mam baaaardzo zniszczone... Z reszta na opakowaniu jest napisane, 瞠by trzyma max 15 min.
Opowiadaj jaki jest stan Twoich w這sk闚, bo jestem strasznie ciekawa, chocia po tych piankach w這sy wygl康aja suuper, tylko u mnie po oko這 3 tygodniach mam masakr na g這wie, ale to dlatego, 瞠 mia豉m popalone kude趾i i kolor nie r闚no si zmywa..
Aha rozumiem, 瞠 to by豉 pianka venita?
DoDoo jest offline  
Stary 2012-06-26, 14:14   #3863
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Ja trzyma豉m te pianki po godzin-p馧torej i nie zauwa篡豉m 瘸dnego przesuszenia.
Stary 2012-06-26, 14:45   #3864
uolcia
Rozeznanie

Sugar, ano. Zawsze mi wypadaj kud造 鈍ie穎 po farbowaniu, ale 瞠by a tak? stawiam na t foli..albo ju nie wiem na co

enn bo Twoje w這sy s niezniszczalne Ja ostatnio trzyma豉m ok 40min i 篡j, nie zauwa篡豉m 瞠by by這 z nimi co nie tak, ale na pewno lepiej nie jest W這sy s na pewno troch bardziej t瘼e po venicie, ale czy przesuszone?

Dziewczyny potrzebuj pomocy... Prosze dorad嬈ie mi kt鏎e w這sy kupi? Naturalny br您 ( http://www.doczepiane.pl/215-thickbo...m-220-gram.jpg & http://www.doczepiane.pl/img/przedluzanie-wlosow.jpg ) Czy ciemny blond? ( http://www.doczepiane.pl/216-thickbo...m-220-gram.jpg) Oczywi軼ie chodzi o to, kt鏎e ufarbowane scandiciem dadz najbardziej podobny efekt do moich w這s闚... Help!! Nie mog tego zwali, kosztuj prawie 500z
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-26, 16:52   #3865
DoDoo
Zakorzenienie

To super dziewczyny hehe, kupi豉m dzisiaj kolorek 34 i przytrzymam d逝瞠j ni zawsze, tylko czy to co wgl da? B璠zie si d逝瞠j trzyma, nie sp逝cze si tak szybko?...

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

uolcia u mnie w豉郾ie jest odwrotnie, po venicie mam super w這ski, wygl康aj na zdrowsze.
DoDoo jest offline  
Stary 2012-06-26, 16:57   #3866
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Cytat:
Sugar, ano. Zawsze mi wypadaj kud造 鈍ie穎 po farbowaniu, ale 瞠by a tak? stawiam na t foli..albo ju nie wiem na co

enn bo Twoje w這sy s niezniszczalne Ja ostatnio trzyma豉m ok 40min i 篡j, nie zauwa篡豉m 瞠by by這 z nimi co nie tak, ale na pewno lepiej nie jest W這sy s na pewno troch bardziej t瘼e po venicie, ale czy przesuszone?

Dziewczyny potrzebuj pomocy... Prosze dorad嬈ie mi kt鏎e w這sy kupi? Naturalny br您 ( http://www.doczepiane.pl/215-thickbo...m-220-gram.jpg & http://www.doczepiane.pl/img/przedluzanie-wlosow.jpg ) Czy ciemny blond? ( http://www.doczepiane.pl/216-thickbo...m-220-gram.jpg) Oczywi軼ie chodzi o to, kt鏎e ufarbowane scandiciem dadz najbardziej podobny efekt do moich w這s闚... Help!! Nie mog tego zwali, kosztuj prawie 500z
Nie no, przesuszaj si, tylko w magiczny spos鏏 wyj徠kowo szybko dochodz do siebie.
U篡cie szamponetki Mariona udowodni這 mi, 瞠 w ci庵u 30 minut teoretycznie 豉godny 鈔odek mo瞠 zrobi z moich w這s闚 sztywne siano.
Stary 2012-06-26, 17:00   #3867
DoDoo
Zakorzenienie

Mia豉 kt鏎a z Was robion keratynow odnow w這s闚 kosmetykami Artego?
DoDoo jest offline  
Stary 2012-06-26, 19:20   #3868
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:

mi sie ten blond podoba..
500zl? poooowalilo cie?
Stary 2012-06-26, 21:18   #3869
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

2 godziny z piank nie zaszkodzi造 moim w這som. dzisiaj my豉m je drugi raz- na d逝go軼i od篡wk a przy sk鏎ze szamponem, p騧niej olejek na ko鎍闚ki, kolor dalej si trzyma i dalej s造sz 'patrz mamo, ta pani ma czerwone w這sy' - a nie 'r騜owe' Ko鎍闚ki nie ja郾iej, kolor jest r闚nomierny jak si zacznie sp逝kiwa to zrobi w ko鎍u odrosty bo ju 7 tygodni chyba nie robi豉m i zn闚 po這輳 na ca這嗆 piank potraktowa豉m j jak toner, a toner zazwyczaj trzymam tak d逝go jak si da.
dudzia jest offline  
Stary 2012-06-27, 10:33   #3870
DoDoo
Zakorzenienie

dudzia, jakim kolorkiem robi豉? Ja kiedy robi豉m 33, ale p騧niej kupi豉m 34 i nie wiem, kt鏎y z nich jest bardziej czerwony, a kt鏎y bardziej r騜owy...
DoDoo jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.