Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 13 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-01-05, 16:27   #361
kinqulina
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
GG do kinqulina
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Z tego co wywnioskowa豉m z tych odpowiedzi to bardzo du穎 os鏏 kupowa這 z Safiry blondy, a wiadomo 瞠 blondy zawsze bardziej niszcz w這sy, jedna dziewczyna si wypowiada豉, 瞠 mia豉 zawsze siano z w這s闚, a teraz ma jeszcze wi瘯sze bo sobie rozja郾ia豉 i potem nak豉da豉 blond Safire. No tylko na co ona liczy豉, po takim katowaniu w這s闚 my郵a豉 瞠 farba jej w這sy odbuduje?
Ja u篡wa豉m ju dwa razy Syoss intensywna czerwie i musz powiedzie, 瞠 w這s闚 nie zniszczy豉 mi wcale, a co do koloru to nie jest to taki jaki chcia豉bym mie ale to ju osobna kwestia, ja u siebie w drogeriach z Safiry widzia豉m jak na razie t orchidee a, na ostre chili jeszcze nie trafi豉m niestety, ale jak tylko si pojawi to na pewno jaka cz窷 kieszonkowego na ni p鎩dzie

::Je瞠li zastanawiasz si nad kolorem w這s闚 wybieraj czerwony lub rudy, bo te kolory to osobowo嗆::
kinqulina jest offline  
Stary 2011-01-08, 15:59   #362
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 860

przez ostatnie p馧 roku mia豉m rude w這sy (wcze郾iej jakie 2 lata czarne), ale znudzi造 mi si, poza tym ostatnio troch zmian w moim 篡ciu, a ja ju tak mam, 瞠 za zmianami w 篡ciu idzie zmiana fryzury. jako 瞠 軼ina ju prawie nie ma co (haha, 2010 rok za du穎 w moim 篡ciu zmieni i za cz瘰to 豉pa豉m za no篡czki. ;p), wi璚 zdecydowa豉m si na czerwon farb.

kupi豉m szamponetk (na wszelki wypadek) Joanny - porzeczkow czerwie.
i jestem absolutnie zakochana w tym kolorze!!
tylko teraz takie pytanie - czy istnieje trwa豉 farba do w這s闚, kt鏎a da mi taki sam kolor?
je郵i chodzi o odrosty i to, 瞠 kolor mo瞠 nie wyj嗆, bo mam za ciemne w這sy, t jak wida, nie ma problemu. farbowa豉m si na rudo, nigdy nie musia豉m odrost闚 rozja郾ia, a wiadomo, 瞠 czerwie ciemniejsza.
martaakow jest offline  
Stary 2011-01-09, 12:24   #363
Atka92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Witaj
U mnie niestety szamponetki si w og鏊e nie trzymaj :/ Widzia豉m t porzeczkow czerwie i te jestem ni zachwycona w豉郾ie taki kolor chcia豉bym mie,niestety na razie jest to niemo磧iwe przez moje w這sy haha sa z lekka za ciemne :/ Nie mam poj璚ia jaka farba mog豉by zast徙i t szamponetk.. szkoda , 瞠 Joanna ma inne kolory farb i szamponetek :/ Raczej identycznej farby nie znajdziesz,chyba , 瞠by pokombinowa co z intensywn czerwieni i jakim innym kolorem ,瞠by co zbli篡 do tego? Innego wyj軼ia raczej nie widz

Edytowane przez Atka92
Czas edycji: 2011-01-09 o 12:26
Atka92 jest offline  
Stary 2011-01-11, 18:23   #364
kinqulina
Przyczajenie

GG do kinqulina

Mam do ciebie takie pytanie.. mianowicie by豉m w sklepie poszuka tej safiry i trafi豉m na t, kt鏎ej u篡豉 na twarzy oczywi軼ie wielki u鄉iech bo 郵iczny ma ten odcie na ok豉dce, ale kiedy j odwr鏂i豉m do ty逝 i patrzy豉m na efekty koloryzacji troch si zdziwi豉m, poniewa (nie wiem.. mo瞠 co mam z oczami ) 瞠 po tej farbie w這sy wychodz takie... wi郾iowe? Dziwi mnie to bo na ok豉dce kobieta ma w這sy czerwone.
A ja mam w豉郾ie taki problem 瞠 zawsze mi te w這sy pr璠zej czy p騧niej zrobi si takie buraczane, wiem ciemne w這sy, farba si wyp逝kuje, ale znam kilka os鏏 kt鏎ym nawet je郵i kolor si wyp逝ka to jest po prostu mniej intensywny, a nie tak jak w moim przypadku, zmienia kolor
Jaki masz dok豉dnie ten kolor na w這sach )? bardziej czerwie czy wi郾ie?
U篡wa豉m kiedy tej porzeczkowej czerwieni i musz powiedzie, 瞠 jak na szamponetk to sprawdzi豉 si lepiej ni niekt鏎e farby kt鏎ych u篡wa豉m co prawda si do嗆 szybko wyp逝ka豉, ale to przecie tylko szampon koloryzuj帷y czasami jej u篡wam 瞠by sobie kolor w這s闚 od鈍ie篡, a tak poza tym 豉dnie pachnie xD

::Je瞠li zastanawiasz si nad kolorem w這s闚 wybieraj czerwony lub rudy, bo te kolory to osobowo嗆::
kinqulina jest offline  
Stary 2011-01-12, 11:14   #365
martaakow
Zakorzenienie

Ja my郵a豉m, 瞠by pokombinowa z mieszaniem w豉郾ie. 疾by zmiesza malinow czerwie z czym intensywniejszym. 疾by ta czerwie mia豉 w豉郾ie taki lekko r騜owawy odcie.
A co do szamponetki. No jest cudowna, ale si ju zmywa. Robi豉m w zesz造 pi徠ek i ju widz, 瞠 m鎩 rudy zaczyna lekko prze鈍itywa. Teraz tylko si zastanawiam - zn闚 szamponetka czy kombinowa z farbami?
(tylko szczerze to nie u鄉iecha mi si co tydzie k豉嗆 szamponetki)
martaakow jest offline  
Stary 2011-01-12, 14:45   #366
Atka92
Raczkowanie

kinqulina Aktualnie m鎩 kolor nie jest TAK intensywny jak wcze郾iej , ale dobrze si trzyma Je郵i chodzi o m鎩 kolor.. to od samej g鏎y tak do po這wy w這s闚 mam ciemny czerwony a p騧niej wpada w bordo.. jak m闚i豉m wcze郾iej jest to spowodowane tym ,瞠 wcze郾iej mia豉m ciemne farby po這穎ne i nie zros造 mi si jeszcze w這sy dlatego na ko鎍u mam ciemniejsze.. fakt , 瞠 na pude趾ach.. zw豉szcza na samym przodzie.. troche zmieniaj ten kolor.. ale POWINIEN wyj嗆 czerwony na ja郾iejszych w這sach na 1000% by wyszed ,niestety u mnie jest jak jest... og鏊nie jestem zadowolona,bo nie wida ju tak bardzo tego br您u tylko ciemn czerwie W przysz這軼i chcia豉bym osi庵n望 taki kolor , 瞠 nawet w cieniu wida mi t czerwie Na razie musz poczeka , a ten ciemniejszy kolor co mam na dole zostanie zast徙iony bardziej intensywn czerwieni

martaakow Moim zdaniem nie powinna ci庵le koloryzowa w這s闚.. ,p騧niej b璠zie to jeszcze gorsze ni nak豉danie farby ze wzgl璠u na to , 瞠 szamponetka szybciej si sp逝kuje. Radzi豉bym Ci pomiesza 2 farby tak jak planowa豉 jaka czerwie i malina czy co w podobie znale潭 i po這篡 farb
Atka92 jest offline  
Stary 2011-01-12, 18:44   #367
martaakow
Zakorzenienie

Racja, przejd si chyba jutro po sklepach i poszukam jakich farb, mo瞠 wykombinuj co zbli穎nego do tej szamponetki. Bo ju przestaje mi si podoba ten kolor, jest ju czerwono-rudy.
martaakow jest offline  
Stary 2011-01-14, 15:50   #368
martaakow
Zakorzenienie

Kupi豉m Safir - Dzika Orchidea (czy co takiego).
Jestem zawiedziona! Zdecydowanie za ciemny jest ten kolor, spodziewa豉m si czego ja郾iejszego, szczeg鏊nie 瞠 nie k豉d豉m na ciemne w這sy. Mam tylko nadziej, 瞠 si sp逝cze jeszcze.
martaakow jest offline  
Stary 2011-01-15, 13:51   #369
Atka92
Raczkowanie

Jest to te uzale積ione od tego jak dane w這sy przyjmuj kolor Moje ju si sporo rozja郾i造 i wida t czerwie o wiele wi璚ej Ja te Safiry nie nak豉da豉m na bardzo ciemne a jednak wysz這 jak wysz這 , to tylko farba , ale poczekaj tak z 2 tyg. zacznie si sp逝kiwa i b璠zie lepiej ^^
Atka92 jest offline  
Stary 2011-01-15, 21:56   #370
dumzui
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Mam dylemat. Potrzebuj uzyska ognisty rudy, tylko tyle nie wiem jaki b璠zie efekt po zastosowaniu kt鏎ej z tych farb http://www.khadi.pl/henna-amla-jatropha lub http://www.khadi.pl/naturalna-henna. Zadaj te pytanie tutaj gdy wyskoczy豉 mi strona z produktami Khadi i pierwsze zdj璚ie to rudy kt鏎y chcia豉bym uzyska http://urodaizdrowie.pl/naturalne-farby-do-wlosow .

Mam w tym miesi帷u studni闚k a ten kolor idealnie komponowa豚y si z moim strojem Chyba 瞠 macie pomys na inn farb, ale potrzebuj w豉郾ie taki efekt rudego jak na trzecim linku ma dziewczyna ;]

Bardzo prosz o pomoc i pozdrawiam.
dumzui jest offline  
Stary 2011-01-16, 11:30   #371
Atka92
Raczkowanie

Witaj
A jaki masz aktualnie kolor na g這wie?
Co do tych farb z henn to nie jestem w tym zbytnio obeznana haha , ale z tego co pamietam to co przybli穎nego do takiego ognistego rudego mia這 palette,joanna,schwarzkop f Radz powchodzi na strony tych farb i tam s dane kategorie i kolory , mo瞠 co Ci wpadnie w oko
Jak czyta豉m o tych farbach kt鏎e ty chcesz to ta czerwona to jest normalny czerwony kolor wi璚 raczej rudy Ci nie wyjdzie , chyba 瞠by pomieszcza 2 farby, ale jest mi trudno powiedzie , bo nigdy takiej henny nie u篡wa豉m
Atka92 jest offline  
Stary 2011-01-16, 11:44   #372
EvaLuciferia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Co do rudych kolork闚 to widzia豉m ostatnio w drogerii, 瞠 Joanna ma nowe szamponetki. Jedn z nich jest P這mienny Rudy 015 Oczywi軼ie na opakowaniu jak dla mnie kolor wygl康a 郵icznie. Niestety rude w這sy mi nie pasuj, jestem wierna Porzeczkowej Czerwieni Ale je郵i komu wyp逝kuje si rudzizna to mo瞠 ta szamponetka pomo瞠 od鈍ie篡 kolor
Stary 2011-01-16, 12:04   #373
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez EvaLuciferia Poka wiadomo嗆
Co do rudych kolork闚 to widzia豉m ostatnio w drogerii, 瞠 Joanna ma nowe szamponetki. Jedn z nich jest P這mienny Rudy 015 Oczywi軼ie na opakowaniu jak dla mnie kolor wygl康a 郵icznie. Niestety rude w這sy mi nie pasuj, jestem wierna Porzeczkowej Czerwieni Ale je郵i komu wyp逝kuje si rudzizna to mo瞠 ta szamponetka pomo瞠 od鈍ie篡 kolor
Gdzie widzia豉 t rud Joann? W jakiej drogerii osiedlowej czy sieci闚ce? Z ch璚i kupi豉bym sobie t szamponetk
Stary 2011-01-17, 12:21   #374
Atka92
Raczkowanie

Skoro Joanna wprowadzi豉 ju takie szamponetki to powinny by w wi瘯szo軼i drogerii , czy marketach http://www.m-shop.eu/image_func.php?...g&maxwidth=150

Edytowane przez Atka92
Czas edycji: 2011-01-17 o 12:25
Atka92 jest offline  
Stary 2011-01-17, 14:35   #375
Agaluk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 162

Ja od kilku lat u篡wam Safir w豉郾ie dzik orchide i je郵i chodzi o kolor to na 瘸den inny bym nie zamieni豉. Teraz niestety nie mog jej w sklepie dosta i kupi豉m jak捷 Syoss a ta si okaza豉 do niczego. Mo瞠 w necie dostan Safir. Fajna jest te farba osmo ikon ale ju mi daje troch inny odcie, jednak w這sy s po niej pi瘯ne. Zaznacz, 瞠 jestem naturaln szatynk.

Edytowane przez Agaluk
Czas edycji: 2011-01-17 o 14:37
Agaluk jest offline  
Stary 2011-01-17, 15:39   #376
martaakow
Zakorzenienie

Je郵i chodzi o rude w這sy, to ja farbowa豉m Mango z L'oreal Feria Preference. Z koloru by豉m zadowolona (troch ja郾iejszy ni ten na zdj璚iu wychodzi), ale na d逝窺z met niszczy w這sy ta farba.

A co do Dzikiej Orchidei z Safiry... No c騜... kolor dalej nie ja郾ieje. W dodatku wszystko brudzi mi si na czerwono. ;p Nie wiem, czy b璠 kupowa j po raz drugi. Chyba pokombinuj z czym innym.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2011-01-17 o 15:40
martaakow jest offline  
Stary 2011-01-17, 16:18   #377
EvaLuciferia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Gdzie widzia豉 t rud Joann? W jakiej drogerii osiedlowej czy sieci闚ce? Z ch璚i kupi豉bym sobie t szamponetk
Drogeria Firlit (a ona jest chyba tylko w Krakowie), ale je郵i oni maj to chyba sklepiki sprzedaj帷e Joanne powinny je ju mie. Na ich stronie mo積a zrobi ju podgl康 na nowo軼i
Stary 2011-01-17, 21:05   #378
oluniaa27
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Dziewczyny a mo瞠cie mi doradzi jak farb u篡, 瞠by mniej wi璚ej wyszed mi taki kolorek jaki ma aktualnie Rihanna? My郵a豉m o jakiej czerwieni schwarzkopf brillance, nie pami皻am numeru ale kolor dosy intensywny i przede wszystkim jasny. W這sy niestety mam dosy ciemne, wi璚 czeka mnie uprzednie rozja郾ianie, ale to nie problem. Co mo瞠cie powiedzie na temat farby brillance, a mo瞠 doradzicie mi co innego ? Dodaj zdj璚ie Rihanny.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg rihanna-red-wig.jpg (49,3 KB, 107 za豉dowa)
oluniaa27 jest offline  
Stary 2011-01-18, 11:36   #379
Atka92
Raczkowanie

Swoj Safir mam na g這wie od ok 3 tyg. i farba ju mi nie sp造wa wraz z myciem w這s闚 M鎩 si troch rozja郾i , ale znalaz豉m super farb Loreal preference Bardzo intensywna czerwie Z tego co wiem ma ona w zestawie rozja郾iacz , wi璚 mam nadziej , 瞠 ta ciemniejsza po這wa w這s闚 stanie si ja郾iejsza i w ko鎍u uzyskam sw鎩 kolor Niestety farba kosztuje ok 30 z.. a ja potrzebuje 2x O.o. Troch drogo.. ale chyba tylko ta farba jest z rozja郾iaczem.. a te nie chce kupowa oddzielnie ,bo za bardzo mi w這sy zniszczy , i nie zale篡 mi na ca造m rozja郾ieniu w這s闚 Chodzi mi dok豉dnie o t http://lorealparis.pl/img/l10n/produ...62/HCo14_3.jpg
Za jakie 1,5 miesi帷a zafarbuje , chyba , 瞠 kolor b璠zie ju tak wyblakni皻y , 瞠 b璠 zmuszona pofarbowa wcze郾iej

A je郵i chodzi o ten kolor co ma rihanna.. to bez rozja郾iacza na pewno si nie obejdzie skoro masz ciemne w這sy Te patrzy豉m na te same farby :
1. >KLIK<
2. >KLIK<
Niestety z ty逝 na opakowaniu widzia豉m , 瞠 s przeznaczone do w這s闚 do ciemnego blondu z tego co pami皻am a moje wpadaj w 鈔edni br捫 hehe
Wi璚 albo kupi Loreal preference.. chocia jest STRASZNIE DROGA :/ lub rozja郾iacz i jakie 2 farby i zobaczymy co wyjdzie.. , ale boj si , 瞠 w這sy mi si zniszcz

Edytowane przez Atka92
Czas edycji: 2011-01-18 o 11:38
Atka92 jest offline  
Stary 2011-01-21, 00:02   #380
kinqulina
Przyczajenie

GG do kinqulina

Ja te widzia豉m ten ognisty rudy z Joanny w zwyk造m sklepie spo篡wczym Lewiatan, ale jak chodzi豉m po drogeriach to praktycznie same szamponetki z Palette s. U mnie w mie軼ie jak na razie spotka豉m j tylko w jednym sklepie, ale my郵, 瞠 to kwestia czasu jak szampon zacznie si ukazywa w drogeriach
Ja osobi軼ie chcia豉bym uzyska kolor kt鏎y za陰czam na zdj璚iu
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...w=1024&bih=408

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

a co do koloru w這s闚 rihanny to my郵, 瞠 najlepiej uda si do fryzjera, mo瞠 mniej w這sy b璠ziesz mia豉 zniszczone po rozja郾ianiu

kinqulina jest offline  
Stary 2011-01-21, 11:41   #381
Atka92
Raczkowanie

Ona ma cuuudowny ten kolor Fakt , 瞠 mia豉 dekoloryzacj w這s闚 , ale ub鏀twiam jej w這sy haha w og鏊e j ub鏀twiam no ale nie bede offtopowa Mama nadziej ,瞠 jak zakupi ten Loreal Preference uda mi si uzyska taki czerwony ^^ , bo moja Safira ju si nieco sp逝kala chocia jak na czerwon farb dobrze si trzyma chyba jak na razie najd逝瞠j ze wszystkich jakie mia豉m
A je郵i kt鏎a z was chce , aby jej kolor szybciej wyblak,lub si rozja郾i ,albo niech nak豉da maseczki na g這w , lub my w這sy szamponem do blond w這s闚 z rumiankiem POMAGA !! Sama u siebie wypr鏏owa豉m jak chcia豉m rozja郾i troszk m鎩 wcze郾iejszy kolor ^^
Atka92 jest offline  
Stary 2011-01-22, 02:14   #382
kinqulina
Przyczajenie

GG do kinqulina

Ja s造sza豉m, 瞠 od szamponu przeciw逝pie穎wego te farba bardzo szybko schodzi, i od wszelakich zio這wych szampon闚.
Atka92 widzia豉 mo瞠 gdzie w internecie t farb Ostre Chilli do zam闚ienia, bo jako nie umiem na ni trafi, b璠 wdzi璚zna za pomoc

---------- Dopisano o 02:14 ---------- Poprzedni post napisano o 02:03 ----------

W豉郾ie dok豉dniej przeszuka豉m i znalaz豉m na allegro za 22.99!
w sklepie jest ona za 27z fakt 瞠 z przesy趾 b璠zie dro瞠j, ale przynajmniej j znalaz豉m )
http://allegro.pl/wella-safira-krem-...409951194.html
http://drogerix.eu.interii.pl/S7744.jpg

kinqulina jest offline  
Stary 2011-01-22, 13:30   #383
Atka92
Raczkowanie

Super , 瞠 znalaz豉 Ja si w豉郾ie zastanawiam ,czy postawi na Safir na to chili czy kupi Loreal Preference Bardzo intensywna czerwie z t ma豉 tubk z rozja郾iaczem bo widz , 瞠 mimo , 瞠 nak豉dam do嗆 jasne czerwienie to i tak na ko鎍闚kach mam ciemne.. chyba zaryzykuje i kupie ta z rozja郾iaczem
Atka92 jest offline  
Stary 2011-01-22, 14:45   #384
Kloe
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 195

Cytat:
Napisane przez kinqulina Poka wiadomo嗆
Ja s造sza豉m, 瞠 od szamponu przeciw逝pie穎wego te farba bardzo szybko schodzi, i od wszelakich zio這wych szampon闚.
Atka92 widzia豉 mo瞠 gdzie w internecie t farb Ostre Chilli do zam闚ienia, bo jako nie umiem na ni trafi, b璠 wdzi璚zna za pomoc

---------- Dopisano o 02:14 ---------- Poprzedni post napisano o 02:03 ----------

W豉郾ie dok豉dniej przeszuka豉m i znalaz豉m na allegro za 22.99!
w sklepie jest ona za 27z fakt 瞠 z przesy趾 b璠zie dro瞠j, ale przynajmniej j znalaz豉m )
http://allegro.pl/wella-safira-krem-...409951194.html
http://drogerix.eu.interii.pl/S7744.jpg
Ja Safir znalaz豉m w hipermarkecie, chyba nawet na promocji by豉 za 23,99z, ale fakt - ci篹ko j znale潭. Szczeg鏊nie to Ogniste Chilli .
Kloe jest offline  
Stary 2011-01-22, 20:10   #385
kinqulina
Przyczajenie

GG do kinqulina

Cytat:
Napisane przez Kloe Poka wiadomo嗆
Ja Safir znalaz豉m w hipermarkecie, chyba nawet na promocji by豉 za 23,99z, ale fakt - ci篹ko j znale潭. Szczeg鏊nie to Ogniste Chilli .
dzi瘯i wielkie , ja szuka豉m we wszystkich drogeriach w mie軼ie, i na ostre chilli nie umiem trafi, a w hipermarketach z safiry w og鏊e u mnie nie ma niestety, ciesz si, 瞠 j znalaz豉m na allegro, ale pewnie w ko鎍u dojdzie do tego 瞠 jej nie zam闚i ;p... mo瞠 to s這miany zapa czy co.
Gdybym j znalaz豉 w sklepie to na pewno by豉by moja xD pozazdro軼i takich fajnych hipermarket闚, w kt鏎ych sprzedaj moje wymarzone Ostre Chilli

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Edytowane przez kinqulina
Czas edycji: 2011-01-22 o 22:05
kinqulina jest offline  
Stary 2011-01-23, 17:30   #386
Atka92
Raczkowanie

U mnie tak samo w drogeriach nie ma tej Ognistej Chili ) Jezeli bym si na ni zdecydowa豉 to chyba te bym przez allegro zam闚i豉 Nie wiem , czemu tego u mnie w mie軼ie nie ma haha Albo jest hardcorowym kolorem hahaha ,albo im ten kolor si nie sprzedawa :/.. ta 2 opcja jest bardziej prawdopodoba :/
I te tak mam , 瞠 najpierw si napalam na jak捷 farb ,a potem bior inn haha Kobieta zmienn jest ;D
Co do szamponu przeciw逝pie穎wego to masz racje, zapomnia豉m doda , ale te pomaga na rozja郾ienie koloru
Atka92 jest offline  
Stary 2011-01-24, 09:47   #387
martaakow
Zakorzenienie

Atka92, jak d逝gie masz w這sy? bo mo瞠 wcale nie musisz kupowa 2 opakowa. akurat ta farba jest do嗆 wydajna, ja potrafi豉m ni (jedn) pofarbowa w這sy d逝go軼i ok. 15cm za 這patki. ;p
i nie liczy豉bym na to, 瞠 mocno rozja郾ia ta farba (przynajmniej kolor Mango nie nadawa si na ciemniejsze w這sy, widz po kole瘸nce).
ach, no i niszczy bardzo.

co do mojej Dzikiej Orchidei, sp逝ka豉 si troch i nie rozpaczam ju nad tym, jaki mam ciemny kolor. teraz tylko zastanawiam si, czy k豉嗆 ten od鈍ie瘸cz koloru, bo mam obawy, 瞠 zn闚 b璠 mie takie bardzo ciemne.
(to 瞠 si sp逝ka豉, nie oznacza jednak, 瞠 nie farbuje mi w dalszym ci庵u wszystkiego. )
martaakow jest offline  
Stary 2011-01-24, 12:53   #388
kinqulina
Przyczajenie

GG do kinqulina

Kidy farbowa豉m kole瘸nce t Mango z loreal to zosta這 mi jej jeszcze bardzo du穎, a ona ma w這sy tak mniej wi璚ej do 這patek, tylko 瞠 w這sy ma bardzo grube wi璚 to zajmuje troch czasu. Naturalny kolor mia豉 taki 鈔edni/jasny br您 i kolor wyszed fantastyczny, ale troch si zdziwi豉m, 瞠 zniszczy豉 twojej kole瘸nce w這sy, bo ja t farb robi豉m jej ju w這sy 3 razy i jeszcze jej cioci tym samym kolorem i w這s闚 im nie zniszczy豉, ale to pewnie zale篡 od w這s闚 , ale farba rzeczywi軼ie bardzo wydajna, chocia jak j wymiesza豉m z utleniaczem to po ilo軼i nie spodziewa豉m si. 瞠 jeszcze mi zostanie

kinqulina jest offline  
Stary 2011-01-24, 19:33   #389
Serekha
zagl康am sobie czasem

Wiadomo軼i: 137

Ja robi豉m kole瘸nce czerwone w這sy farb matrixa i wysz造 super i o dziwo nie mia豉 zniszczonych w這s闚 a nawet zacz窸y si 豉dniej uk豉da. Wcze郾iej robi豉m sobie palette i by造 straszne, i kolor mi si nie podoba. Teraz chyba zrobi matrixem.

Walcz z lenistwem, pracuj nad zaakceptowaniem siebie i nie poddaj si bez walki.
Serekha jest offline  
Stary 2011-01-24, 21:04   #390
stokrotenka18
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 179
Wpisy w blogu: 2

te chcia豉bym zrobi sobie czerwone w這ski, ale boj si odrost闚.. i efektu..
ale kolor jest cudny
i jeszcze jak farba dobrze zrobiona na w這skach to ju wog鏊e jest 鈍ietnie

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.