Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 130 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-06-27, 15:34   #3871
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
Naturalne mam ciemne, kasztanowe
Wsp馧czuj historii z portfelem, mia豉m kiedy takow sytuacj... i si nauczy豉m nie trzyma wszystkiego w jednym miejscu
hmm.. to mo瞠 jednak warto spr鏏owa, tym razem bym si nie bawi豉 w r騜ne oksydanty na odrost i d逝go嗆 bo mi si ten br您 tak wyp逝ka 瞠 mam 2 cm naturalny, potem ciemny z這ty blond a ko鎍闚ki 鈔edni z這ty blond tak瞠 na ca貫 9% i powinno wy ok
a tak w og鏊e by豉 mo瞠 wczoraj u fotografa na rynku? bo widzia豉m jaskraw czerwie wchodz帷 do fotografa i zastanawia豉m si czy to Ty czy kto inny
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
farbowalam wczoraj allwaves z 3%wod.... mam ciemn czerwie miejscami ja郾iejsz i oczywi軼ie odrost r騜owy.. ja nie wiem czemu allwaes tak farbuje dziwnie.. hehe mniejsza o to ogolnie jestem zadowolona.. w這sy nie wysuszone ani troche i na naolejowane sezamowym farbowalam. jestem zadowolona z efektu.. przy takim kolorze zostane aaa i do tego bylo wyrywanko brwi i mam 2 nowe piercingi.. wiem wariatka jestem
jak na 3% to nawet mocno Ci to chwyci這 wg mnie i pasuje Ci taka ciemna czerwie, jak najbardziej a co do piercingu to ja te chcia豉bym mie w tym miejscu ale po obu stronach.. narazie mam tylko w j瞛yku kolczyk i si zbieram na te pod ustami
Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Ja trzyma豉m te pianki po godzin-p馧torej i nie zauwa篡豉m 瘸dnego przesuszenia.
ja tak samo
Meadow jest offline  
Stary 2012-06-27, 16:19   #3872
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
hmm.. to mo瞠 jednak warto spr鏏owa, tym razem bym si nie bawi豉 w r騜ne oksydanty na odrost i d逝go嗆 bo mi si ten br您 tak wyp逝ka 瞠 mam 2 cm naturalny, potem ciemny z這ty blond a ko鎍闚ki 鈔edni z這ty blond tak瞠 na ca貫 9% i powinno wy ok
a tak w og鏊e by豉 mo瞠 wczoraj u fotografa na rynku? bo widzia豉m jaskraw czerwie wchodz帷 do fotografa i zastanawia豉m si czy to Ty czy kto inny
Kto inny ;P Ja ju nie jestem jaskrawa, jestem przyjemnie karmazynowa ;P

Mam nowy patent na olejki, dzia豉!
Bior do miseczki troszk od篡wek (Alterra i Z Apteczki Babuni) i dolewam 造瞠czk olejk闚 Maziam tym w這sy po myciu, trzymam z 5 minut i tylko sp逝kuj. Ba豉m si, 瞠 si b璠 od tego przet逝szcza, ale nic z tego S pi瘯ne, mi瘯kie i b造szcz帷e.

Z historii koloru - troszk ko鎍闚ki p這wiej, ale bli瞠j im r騜owego br您u ni rudego Ca這嗆 sta豉 si nieco bardziej oczo☠☠☠na, ale dalej trzyma si w ramach "intensywnej ciemnej czerwieni". Czyli jestem zadowolona
Stary 2012-06-27, 16:30   #3873
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

bo oleje najlepiej dzia豉j w po陰czeniu z wod i od篡wk. Prawie w 90% nak豉dam oleje na glori i dodaj p馧produkty. To i ja wam zdradz 瞠 moje ko鎍闚ki zmartwychwsta造 po nak豉daniu olejku rycynowego na noc. Ca這嗆 obci捫a ale na ko鎍闚kach sprawuje si idealnie.

Sugar no i wezm ten blond bo w razie czego mog je przyciemni, a jak kupi za ciemne to ju doopa... i w ko鎍u za 255 haha ciekawe jak to wyjdzie..mam ju dosy kr鏒kich w這s闚 ^.^

kolor mi si w og鏊e nie spiera.... ciekawe czy jak potraktuj go dzi w ko鎍u slsem to te b璠zie taki twardy
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-27, 18:02   #3874
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
bo oleje najlepiej dzia豉j w po陰czeniu z wod i od篡wk. Prawie w 90% nak豉dam oleje na glori i dodaj p馧produkty. To i ja wam zdradz 瞠 moje ko鎍闚ki zmartwychwsta造 po nak豉daniu olejku rycynowego na noc. Ca這嗆 obci捫a ale na ko鎍闚kach sprawuje si idealnie.

Sugar no i wezm ten blond bo w razie czego mog je przyciemni, a jak kupi za ciemne to ju doopa... i w ko鎍u za 255 haha ciekawe jak to wyjdzie..mam ju dosy kr鏒kich w這s闚 ^.^

kolor mi si w og鏊e nie spiera.... ciekawe czy jak potraktuj go dzi w ko鎍u slsem to te b璠zie taki twardy
daj zna potem jak si czujesz z doczepami, ja kiedy sobie chcia豉m kupi ale si sko鎍zy這 na tym, 瞠 panika r騜nice w kolorze mnie pokona豉..
Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
Kto inny ;P Ja ju nie jestem jaskrawa, jestem przyjemnie karmazynowa ;P

Mam nowy patent na olejki, dzia豉!
Bior do miseczki troszk od篡wek (Alterra i Z Apteczki Babuni) i dolewam 造瞠czk olejk闚 Maziam tym w這sy po myciu, trzymam z 5 minut i tylko sp逝kuj. Ba豉m si, 瞠 si b璠 od tego przet逝szcza, ale nic z tego S pi瘯ne, mi瘯kie i b造szcz帷e.

Z historii koloru - troszk ko鎍闚ki p這wiej, ale bli瞠j im r騜owego br您u ni rudego Ca這嗆 sta豉 si nieco bardziej oczo☠☠☠na, ale dalej trzyma si w ramach "intensywnej ciemnej czerwieni". Czyli jestem zadowolona
nawet nie wiedzia豉m, 瞠 z olejami tak mo積a kombinowa, ja musz ten sw鎩 nieszcz瘰ny z alterry wyko鎍zy i wreszcie kokosa kupi
Meadow jest offline  
Stary 2012-06-27, 18:44   #3875
uolcia
Rozeznanie

haha ok, mam nadziej 瞠 uda mi si je zafarbowa tak 瞠by zlewa造 si kolorem z moimi w這sami ..
Mam chyba powa積e za豉manie.. korci mnie 瞠by po瞠gna czerwie na rzecz czerni..to ju 1,5roku tego nie豉twego zwi您ku ..
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-27, 21:12   #3876
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Meadow- Kochana a to trzeba si przem鏂 i zrobi bo takie gdybanie to dooopa jest wiem po sobie.. ja baardzo chcialam w brwi.. ale sie boje do kolezanki z tym isc zeby mi zrobila bo ona akurat tam nikomu nie robila( a na salon mnie nie sta-okolo 50Euro) Wi璚 pomy郵a豉m o tek wardze.. i mi kolezanka zrobila. powiem wam ze do niedzieli cierpialam bo bylam spuchni皻a.. czyli 3 dni a teraz cierpie bo mi troche ropieje i zaczerwienieje ale podobno takie kolczyki sie goja do 2 miesiecy wiec.. uspokaja mnie to
Uolcia- A to jednak ten blondzik? suuper wlasnie ja tez zwykle robie mieszanke maska+olejek albo odzywka+ olejek na wilgotne wlosy a potem zmywam i tyle ew jeszcze szampon i odzywka. ale ostatnio chyba za duzo mieszam albo za duzo oleju daje bo cos tluste mam wlosy i to od razu po muyciu,..tak jakby 幢e wyplukane..hmm
Ned-a ty jestes teraz dalej na tym majicontrascie magenta? hehe
Dudzia- kope lat co u Ciebie ??

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
haha ok, mam nadziej 瞠 uda mi si je zafarbowa tak 瞠by zlewa造 si kolorem z moimi w這sami ..
Mam chyba powa積e za豉manie.. korci mnie 瞠by po瞠gna czerwie na rzecz czerni..to ju 1,5roku tego nie豉twego zwi您ku ..
NIE!! nie r鏏 tego b喚du co ja.. Patrz ja mialam tak fajn czerwie i zamiast j pofarbowa na ciemniejsz czerwie pofarbowalam na br您 z kt鏎ego b璠 d逝uugo wychodzi bo by do嗆 ciemny..
Stary 2012-06-28, 09:45   #3877
mewa000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Hej

Uolcia mi by by這 szkoda kolorku

Sugar 鈍ietny Ci ten kolor wyszed i na prawd Ci pasuje mia豉m kiedy taki, jak pierwszy raz farbowa豉m w這sy, ale nie by豉 to farba tylko szamponetka Palette-ale trzyma豉 d逝go, po kilku miesi帷ach kolor prawie zszed ale i tak by wida odrost

U mnie po kolejnym myciu w這s闚 wida ju r騜nic, tzn odrost nadal idzie w r騜 ale reszta w這s闚 bardziej w rudy. Jeszcze ze 2 mycia i b璠zie mnie korci這 znowu po這篡 farb W sumie pewnie trzeba b璠zie bo odrost juz do嗆 mocno wida i na tym kolorze si wyr騜nia.

Dziewczyny ponawiam swoje pytanie dotycz帷e Kolestonu-kto u篡wa tej farby? bo mnie korci nast瘼nym razem z ni spr鏏owa
mewa000 jest offline  
Stary 2012-06-28, 13:20   #3878
uolcia
Rozeznanie

Ja nie polecam 瘸dnych czerwonych farb, kt鏎e nie nale膨 do serii 'superrozja郾iaj帷ych', 'wypasionych-czerwieni' i innych kontrast闚, czyli te typu 7rr, 6rv itp...bo to po prostu wychodzi br您 z czerwon/bordow po鈍iat kt鏎a spiera si po paru myciach... Je瞠li chcesz mie prawdziw czerwie to tylko te specjalne czerwienie, np matrix sored, superrozja郾iaj帷y scandic, majicontrast, czerwienie 'sensua' elgonu itd. No, chyba 瞠 koleston te ma jak捷 specjaln seri z intensywnymi czerwieniami?

oficjalnie stwierdzam 瞠 SLSy to wr鏬 nr 1 czerwieni Maski, oleje, p馧produkty nak豉dane na ca陰 noc prawie nie rusza造 mi koloru, a po umyciu slsem ju jestem o 2 tony ja郾iejsza i w sztucznym 鈍ietle ju nawet troch ruda ;[

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-06-28 o 15:22
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-28, 15:25   #3879
mewa000
Raczkowanie

Uolcia a tak super typowej czerwieni nie musz mie

A Koleston ma seri Vibrant Reds, pono dzi瘯i czemu tam kolory s trwalsze i intensywniejsze. Na stronie Welli kolorki wygl康aj tak http://www.wella.com/pl-PL/koleston.aspx ale ju na palecie inaczej, rozmy郵am nad kolorem 77/46 ew. 77/44. No i jest te Special Mix i kolor 0/45 (czerwono-mahoniowy)

W za陰czeniu zdj璚ia tych kolor闚 z palety, po kolei 77/46, 77/44 i 0/45

Powiedzcie mi jeszcze co to dok豉dnie oznacza, to podkre郵one, bo nie wiem o co chodzi-

"Koleston Perfect 77/44 intensywnie czerwony int. 鈔edni blond"
"
Koleston Perfect 77/46 czerwono-fioletowy int. 鈔edni blond"

Jak do takich odcieni doda這 by si utleniacz dajmy na to 9% to nie wyjd takie kolorki?

Co do sls-闚 - porad嬈ie mi czym my w這sy-problem jest taki 瞠 nabawi豉m si 逝pie簑 :/ kiedy u篡wa豉m head&shoulders do farbowanych w這s闚 ale go juz nie robi no i mam problem. kupi jaki inny przeciw逝pie穎wy do w這s闚 farbowanych (np Nivea) czy spr鏏owa z jakim dzieci璚ym bez sls, pomo瞠 mi to zwalczy 逝pie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 4f21323e77705.jpg (42,6 KB, 1 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg e34632c9bc670f8fdbb8d768626c74fe_5.jpg (27,9 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg c847dd96041b884dabeef7f169d761e5_5.jpg (30,0 KB, 2 za豉dowa)

Edytowane przez mewa000
Czas edycji: 2012-06-28 o 15:28
mewa000 jest offline  
Stary 2012-06-28, 15:30   #3880
uolcia
Rozeznanie

to o czym m闚i豉m Na 鈔edni blond (poziom 7) na這穎ny czerwony kolor.. chcesz, to pr鏏uj a ten 0/45 to mixton, wzmacniacz koloru kt鏎y dodajesz do farby
Wg mnie, nie, nie wyjd. To jeszcze zale篡 jaki masz teraz kolor, ale jak ju pisa豉m- intensywno軼i bym si nie spodziewa豉... a widz 瞠 jednak jej oczekujesz je郵i chcesz taki kolor jak na 'pr鏏nikach'
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-28, 15:36   #3881
mewa000
Raczkowanie

Cytat:
to o czym m闚i豉m Na 鈔edni blond (poziom 7) na這穎ny czerwony kolor.. chcesz, to pr鏏uj a ten 0/45 to mixton, wzmacniacz koloru kt鏎y dodajesz do farby
Wg mnie, nie, nie wyjd. To jeszcze zale篡 jaki masz teraz kolor, ale jak ju pisa豉m- intensywno軼i bym si nie spodziewa豉... a widz 瞠 jednak jej oczekujesz je郵i chcesz taki kolor jak na 'pr鏏nikach'
Nie nie, wiem 瞠 mi nie wyjdzie kolor z pr鏏ki tylko patrz tak por闚nawczo z Allwaves 06gp kt鏎y mam teraz na g這wie, tu efekty mojego farbowania
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=3701 http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=3828

No ale w takim razie chyba zostan przy Allwaves, bo na naturalnym odro軼ie kolor jest fajny, moze z czasem te bardziej we穋e sie w reszte w這s闚 no i chyba czas przerzuci si na szampon bez sls, tylko kurd ten m鎩 逝pie...

Szkoda ze ten Matrix taki drogi jest...bo mi jedna tubka nie starczy :/ Majicontrast te troch wyjdzie

Edytowane przez mewa000
Czas edycji: 2012-06-28 o 15:40
mewa000 jest offline  
Stary 2012-06-28, 16:02   #3882
uolcia
Rozeznanie

a ile razy ju farbowa豉 allwavesem? raz? Je郵i tak to spokoojnie jeszcze par razy i b璠zie git Tak w og鏊e to czemu chcia豉by zmieni farb? Co Ci nie pasuje w tym all? No to prawda z tym barwnikiem, on w ko鎍u wnika we w這s i d逝瞠j si trzyma i 豉dniej to wszystko wygl康a tak瞠 b康 silna i cierpliwa ;p mo瞠sz te poprawi kolor np piank.. ja po tym slsie jutro musz to zrobi bo ju jestem niezadowolona...

najlepiej przerzu si na mycie od篡wk (isana, mrs potters), bo do嗆 trudno o szampon bez sls, chyba 瞠 niekt鏎e dla dzieci (hipp, babydream), a na 逝pie mo瞠 jakie wcierki albo oleje? nawil瘸nie sk鏎y g這wy podobno daje lepsze efekty ni szampony przeciw逝pie穎we ale nie jestem w stanie Ci bardziej doradzi bo nigdy ten problem mnie nie dotyczy
uolcia jest offline  
Stary 2012-06-28, 16:11   #3883
mewa000
Raczkowanie

Tak, allwavsem robi豉m w這sy tylko raz, wcze郾iej u篡wa豉m drogeryjnego Wellatonu. A czemu my郵 nad zmian? sama nie wiem moze temu, 瞠 tu jednak wi瘯szo嗆 dziewczyn u篡wa w豉郾ie innych farb, chyba tylko Sugar by豉 wierna Allwaves. No ale w takim razie zostan przy niej, zobaczymy jak kolejne farbowania. Tylko nast瘼nym razem odrost zrobi mieszank wody 6 i 9% a reszt 9%.
mewa000 jest offline  
Stary 2012-06-28, 16:56   #3884
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Uolcia- a widzisz dlatego warto myc odzywka albo szamponem rzadko i to bez slsa..
Mewa- kochana no ja farbowalam allwaves 3 razy bodaj瞠.. i mi wychodzi zawsze na odro軼ie r騜 hehe teraz mimo ze chce miec wlosy ciemno czerwone chyba itak zamowie z polski 2 tubki allwaves bo raz jest tani wychodzi mi z przesylka kolo 10-15 euro- tyle ile za 60 ml bym dala majicotrasta.. takze jest por闚nanie.. a dwa nawet na niskiej wodze wychodzi 豉dnie no teraz mam jeszcze p tubki to za miesi帷 j zu篡je.
a co do head and schoulders przyznam sie bez bicia czasem uzywam ale tylko wtedy gdy na prawde mam duuzo 逝pie簑 -raz czy dwa razy sie zda篡這 albo.. jak za duzo olejk闚 da豉m lub odzywki i wlosy byly za t逝ste- wtedy wymieszalam odrobine z moim szamponem i wlosy sie porz康ni wymy造. A pozatym unikam tego typu szampon闚 bo baardzo wyp逝kuj kolor
Stary 2012-06-28, 17:32   #3885
mewa000
Raczkowanie

Sugar tylko 瞠 kiedy H&S mia szampon specjalnie do w這s闚 farbowanych i faktycznie by這 dobry, kolor si tak nie wyp逝kiwa jak od zwyklego szamponu przeciw逝pie穎wego. no i chcia豉m go kupi niedawno i si okaza這 瞠 nigdzie go nie ma, sprawdzi豉m na stronie i juz nie ma tego szamponu

Co do Allwaves to nie do嗆 ze tanio wychodzi to jeszcze jest wydajna, bo np zwyklej farby przy obecnej d逝go軼i w這s闚 sz造 mi prawie 2 opakowania, a Allwaves posz這 tylko p馧 tubki, czyli jakby 1 farba. Do tego i tak wychodzi taniej jak drogeryjne

I co mia豉m pisa-zauwa篡豉m, 瞠 po na這瞠niu na w這sy Allwaves-w這sy mi mniej wypadaj. nie wiem czy to zbieg okoliczno軼i czy jak, ale zauwa篡豉m to ju podczas zmywania farby, gdzie wysz豉 mi mo瞠 spora gar嗆 w這s闚-a normalnie to mi wychodz gar軼iami, masakra po prostu. dobrze, 瞠 mam g瘰te i grube w這sy
mewa000 jest offline  
Stary 2012-06-28, 17:42   #3886
Meadow
Wtajemniczenie

Babki mam pytanie chcia豉m zamawia ju farb ale si okaza這, 瞠 potrzebuj jednak 2 tubki i troch mi jeszcze kasy brakuje i mam jeszcze czas 瞠by przemy郵e wszystko... no i bra tego matrixa tak jak chcia豉m czy znowu walna majicontrast? po majicontra軼ie jedynie mi ko鎍闚ki si nie podoba造 po pierwszym myciu bo by造 這sosiowo brzydkie i ju sama nie wiem, bo stan ko鎍闚ek i tak dalej marny i podejrzewam, 瞠 si wyp逝cz
Meadow jest offline  
Stary 2012-06-28, 17:53   #3887
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Babki mam pytanie chcia豉m zamawia ju farb ale si okaza這, 瞠 potrzebuj jednak 2 tubki i troch mi jeszcze kasy brakuje i mam jeszcze czas 瞠by przemy郵e wszystko... no i bra tego matrixa tak jak chcia豉m czy znowu walna majicontrast? po majicontra軼ie jedynie mi ko鎍闚ki si nie podoba造 po pierwszym myciu bo by造 這sosiowo brzydkie i ju sama nie wiem, bo stan ko鎍闚ek i tak dalej marny i podejrzewam, 瞠 si wyp逝cz
bierz to co chcesz i to na co cie sta a 瞠by ko鎍e mniej si wysusza造 mo瞠 uzyj ni窺zej wody...? 6% moze? albo porz康nie wyoliwkuj ko鎍闚ki tydzien przed farbowaniem ju?

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez mewa000 Poka wiadomo嗆
Sugar tylko 瞠 kiedy H&S mia szampon specjalnie do w這s闚 farbowanych i faktycznie by這 dobry, kolor si tak nie wyp逝kiwa jak od zwyklego szamponu przeciw逝pie穎wego. no i chcia豉m go kupi niedawno i si okaza這 瞠 nigdzie go nie ma, sprawdzi豉m na stronie i juz nie ma tego szamponu

Co do Allwaves to nie do嗆 ze tanio wychodzi to jeszcze jest wydajna, bo np zwyklej farby przy obecnej d逝go軼i w這s闚 sz造 mi prawie 2 opakowania, a Allwaves posz這 tylko p馧 tubki, czyli jakby 1 farba. Do tego i tak wychodzi taniej jak drogeryjne

I co mia豉m pisa-zauwa篡豉m, 瞠 po na這瞠niu na w這sy Allwaves-w這sy mi mniej wypadaj. nie wiem czy to zbieg okoliczno軼i czy jak, ale zauwa篡豉m to ju podczas zmywania farby, gdzie wysz豉 mi mo瞠 spora gar嗆 w這s闚-a normalnie to mi wychodz gar軼iami, masakra po prostu. dobrze, 瞠 mam g瘰te i grube w這sy
ale wiesz co mi tez miej ostatnio wypadaj w這sy.. mo瞠 to zas逝ga olej闚 albo nie wiem.. no mi tez wystarcza pol tubki na wlosy do ramion
Stary 2012-06-28, 18:58   #3888
DoDoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 560

Cytat:
najlepiej przerzu si na mycie od篡wk
A co to oznacza bo ja nie wiem
Jak myc od篡wk? Bez szamponu???

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

I mam jeszcze takie zapytanko, co s康zicie o farbach Artego?
Ja mia豉m raz robione w這ski t farb, ale po pierwszym myciu kolor si nieziemsko zmy, czy to tylko dlatego, ze mia豉m bardzo zniszczone(rozja郾iane do b鏊u) w這sy czy jak?
DoDoo jest offline  
Stary 2012-06-28, 19:09   #3889
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DoDoo Poka wiadomo嗆
A co to oznacza bo ja nie wiem
Jak myc od篡wk? Bez szamponu???

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

I mam jeszcze takie zapytanko, co s康zicie o farbach Artego?
Ja mia豉m raz robione w這ski t farb, ale po pierwszym myciu kolor si nieziemsko zmy, czy to tylko dlatego, ze mia豉m bardzo zniszczone(rozja郾iane do b鏊u) w這sy czy jak?
normalnie nie myjesz szamponem tylko odzywk
tych farb nie uzywalam ale to moze byc wina wlasnie zniszczonych wlos闚 albo szamponu..
Stary 2012-06-28, 19:15   #3890
DoDoo
Zakorzenienie

Sugar, szampon u篡wam loreal elseve ten czerwony do farbowanych.
No dobra ale tak ca貫 w這sy t od篡wk czy tylko od po這wy?
DoDoo jest offline  
Stary 2012-06-28, 19:27   #3891
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Sugar, szampon u篡wam loreal elseve ten czerwony do farbowanych.
No dobra ale tak ca貫 w這sy t od篡wk czy tylko od po這wy?
Jest ca造 w徠ek o tym, znajdziesz tam wszystkie odpowiedzi na swoje pytania. I uwaga - nie ka盥a odzywka nadaje si do mycia w這s闚.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-06-28, 20:58   #3892
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

Cytat:
A o jakich tubkach m闚isz? 50 ml czy 90? I o jakiej cenie m闚isz? Daj zna na priv, to Ci mo瞠 co podpowiem ciekawego ;p
sonea8 jest offline  
Stary 2012-06-28, 21:01   #3893
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Benek23 Poka wiadomo嗆
Jest ca造 w徠ek o tym, znajdziesz tam wszystkie odpowiedzi na swoje pytania. I uwaga - nie ka盥a odzywka nadaje si do mycia w這s闚.
nomm racja nie ka盥a ja zazwyczaj u篡wam tych sprawdzonych hehe isan i balea a ostatnio byla alterra :d wszystkie trzy mi s逝膨 i wszystkie s bez silikon闚,
Ale o tym 瞠 w徠ek jest o myciu od篡wk nie wiedzia豉m..
Stary 2012-06-28, 21:06   #3894
Naha
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 280
GG do Naha

dziewczyny czy na czerwonych w這sach wyjdzie mi czarny bez 瘸dnych prze鈍it闚 czerwieni?
Naha jest offline  
Stary 2012-06-28, 21:15   #3895
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Naha Poka wiadomo嗆
dziewczyny czy na czerwonych w這sach wyjdzie mi czarny bez 瘸dnych prze鈍it闚 czerwieni?
ci篹ko powiedzie. mi na ciemnym br您ie prze鈍itywa這 czerwieni..
Stary 2012-06-28, 21:44   #3896
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
nomm racja nie ka盥a ja zazwyczaj u篡wam tych sprawdzonych hehe isan i balea a ostatnio byla alterra :d wszystkie trzy mi s逝膨 i wszystkie s bez silikon闚,
Ale o tym 瞠 w徠ek jest o myciu od篡wk nie wiedzia豉m..
No pewnie, 瞠 jest
Cytat:
Czerwie zawsze przebije, jak nie od razu po farbowaniu, to po kilku myciach na pewno.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-06-28, 21:56   #3897
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Cytat:
Mi spod baaaaardzo ciemnego fioletu (a raczej fioletowej czerni ) przebija豉 czerwie. Widoczne by這 baaardzo, gdzie jeszcze farba trzyma豉, a gdzie ju by造 rude. Na sp逝kanych partiach wyszed fiolet, na tych dalej trzymaj帷ych czerwie - burgund.
Stary 2012-07-01, 23:43   #3898
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

my豉m kolejny raz, ju porz康nie szamponem z SLS i jestem ju bardziej r騜owa ni czerwona jednak b璠 dalej my od篡wk i od czasu do czasu szamponem przy sk鏎ze. w nadchodz帷ym tygodniu waln odrosty, p騧niej piank czerwon, zrobi foci do CV i zaczn szuka jakiej pracy.
Wczoraj zrobi豉m mojej bratanicy ko鎍闚ki fioletowe, wpadaj帷e w r騜 鈍ietne s
dudzia jest offline  
Stary 2012-07-02, 11:05   #3899
DoDoo
Zakorzenienie

A ja kupi豉m szampon z joanny do czerwonych i rudych w這s闚, my豉m jak na razie tylko raz, ale chyba sza逝 nie robi... Chocia narzeczony m闚i, ze w這sy maj inny kolor, s bardziej czerwone ni r騜owe. Hm... ja jednak nie potrafi tego stwierdzi..
DoDoo jest offline  
Stary 2012-07-02, 15:23   #3900
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
A ja kupi豉m szampon z joanny do czerwonych i rudych w這s闚, my豉m jak na razie tylko raz, ale chyba sza逝 nie robi... Chocia narzeczony m闚i, ze w這sy maj inny kolor, s bardziej czerwone ni r騜owe. Hm... ja jednak nie potrafi tego stwierdzi..
te go mia豉m... g**** daje.. tylko stracona kasa moim zdaniem

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.