Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 131 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-07-02, 15:50   #3901
DoDoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 560
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Sugar Jak mia豉m blond to kupowa豉m ten do platyny i dawa duuu穎, mo瞠 nawet za duuu穎
Podobno trzeba go przytrzyma kilka minut na w這sach, no ciekawe, zobaczymy.
Drogi to on jaki nie by bo nieca貫 7z hehe
DoDoo jest offline  
Stary 2012-07-02, 16:18   #3902
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez DoDoo Poka wiadomo嗆
Sugar Jak mia豉m blond to kupowa豉m ten do platyny i dawa duuu穎, mo瞠 nawet za duuu穎
Podobno trzeba go przytrzyma kilka minut na w這sach, no ciekawe, zobaczymy.
Drogi to on jaki nie by bo nieca貫 7z hehe
no racja drogi to on nie jest.. ale ja ogolnie nie uzywam szamponu a jak uzywam to bez slsa .. szkoda ze czerwonej odzywki nie ma.. moze bym kupila..
Stary 2012-07-02, 20:22   #3903
12x
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 589

Hej a ja mam takie pytanie: ostatnio rozja郾i豉m w這sy i pofarbowa豉m Soczyst Malin z Joanny i efekt mi si nieziemsko spodoba, niestety - po dw鏂h dniach w這sy by造 bardziej rude ni malinowe (bez mycia). Czy jest jaki spos鏏, by kolor trzyma si d逝瞠j? Albo ewentualnie czy jest jaki zamiennik tej farby, w podobnym odcieniu, jaka lepszej jako軼i farba? Dodaj foto efektu po farbowaniu z fleszem i bez
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6894.jpg (89,4 KB, 70 za豉dowa)
Stary 2012-07-03, 20:10   #3904
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez 12x Poka wiadomo嗆
Hej a ja mam takie pytanie: ostatnio rozja郾i豉m w這sy i pofarbowa豉m Soczyst Malin z Joanny i efekt mi si nieziemsko spodoba, niestety - po dw鏂h dniach w這sy by造 bardziej rude ni malinowe (bez mycia). Czy jest jaki spos鏏, by kolor trzyma si d逝瞠j? Albo ewentualnie czy jest jaki zamiennik tej farby, w podobnym odcieniu, jaka lepszej jako軼i farba? Dodaj foto efektu po farbowaniu z fleszem i bez
Majicontrast Magenta Rouge daje niemal identyczny kolor
Stary 2012-07-03, 20:11   #3905
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

No nie wiem ja tu nie widz r騜u... pr璠zej czerwony majicontrast jak na twoim avatarku
uolcia jest offline  
Stary 2012-07-03, 20:43   #3906
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
Majicontrast Magenta Rouge daje niemal identyczny kolor
dok豉dnie
Meadow jest offline  
Stary 2012-07-03, 23:16   #3907
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
No nie wiem ja tu nie widz r騜u... pr璠zej czerwony majicontrast jak na twoim avatarku
Ale ja farbowa豉m si malin Joanny i u mnie efekt zaraz po farbowaniu by bardzo zbli穎ny do magenty w豉郾ie ;P Tylko nietrwa造 :/
Stary 2012-07-03, 23:32   #3908
uolcia
Rozeznanie

tak tak wiem jak wygl康a efekt po malinie joanny, tylko 瞠 po tych zdj璚iach w 篡ciu bym nie pomy郵a豉 瞠 to by豉 ta farba... a efektu ze zdj耩 nie osi庵nie magent
uolcia jest offline  
Stary 2012-07-04, 07:33   #3909
jezozwierzyk
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 055
GG do jezozwierzyk

Hej dziewczyny
Ze wzgl璠u na to 瞠 jest lato chcia豉bym zaszale ze swoim image... Obecnie mam w這sy w kolorze ciemnego br您u, wygl康am dobrze, mam ciemnobr您owe oczy i zdaje si to podkre郵a... Ale chcia豉bym co zmieni... Interesuje mnie kolor ciemno-czerwony br您, np. perfect mousse 388
http://www.kosmetykionline.pl/data/include/cms/388.jpg

Mo瞠 to by te jaka inna farba, je郵i macie tak do polecenia...
Zastanawiam si czy potrzebna dekoloryzacja, czy mo瞠 pokryje ciemno-br您owe w這sy.. Wg. producenta pokrywa, ale to r騜nie bywa...

Aha i jeszcze jedno... Ko鎍闚ki mam ciemniejsze, kiedy zaliczy豉m wpadk z ciemniejsz farb, na co dzie nie wida tego mocno, ale nie wiem jak to b璠zie wygl康a這 po farbowaniu...

Mam nadziej 瞠 mi co doradzicie
takie jak dawniej.

P. Coelho
"Demon i Panna Prym"

jezozwierzyk jest offline  
Stary 2012-07-04, 11:54   #3910
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Maji rouge si wymy paskudnie na rudo :/ To jest jakie czyste szale雟two, po 20 myciach jest paskudna, rudo-buro-czerwona plama.
Wydaje mi si, 瞠 ko鎍闚ki spalone rozja郾ianiem ju na zawsze pozostan rude... Bo niezniszczone partie kolor trzymaj rewelacyjnie.
Id si olejn望, mo瞠 co to da...

Na szcz窷cie nied逝go urlop. Wi璚 b璠zie du穎 mniej mycia w這s闚 (ostatnio myj znowu codziennie, bo codziennie jestem w pracy... i w這sy przestaj wygl康a po 12h sp璠zonych w 30 stopniach...). Mo瞠 kolor utrzyma si d逝瞠j.
A jak nie to przechodz na mied majicontrastow. Jak si zrobi rude ko鎍闚ki na rudych w這sach to... nie b璠zie wida

Zdj璚ie w這sisk闚. Tylko si nie przera嬈ie... Dla por闚nania efekt zaraz po farbowaniu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0414.jpg (53,8 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0423.jpg (69,0 KB, 58 za豉dowa)
Stary 2012-07-04, 13:05   #3911
uolcia
Rozeznanie

o kurde..ta farba a tak wypala w這sy?????
to jest maji na ten ciemny kolor po這穎ny co nie? nie幢e!
A powiedz czym myjesz w這sy? Mo瞠 przerzu si na mycie tylko od篡wk, wtedy mi si kolor praktycznie nie sp逝kuje.

Ja mia豉m noc z kokosem na suche w這sy, ale zrobi豉m w豉郾ie co za☠☠☠i軼ie g逝piego.. chcia豉m sprawdzi czy szampon dla dzieci babydream jest dobry, ale okaza si ch...owy jak wszystko tej firmy i musia豉m na這篡 jak捷 od篡wk mamy pewnie napakowan silikonami...ale w sumie mo瞠 to i lepiej przy takiej pogodzie ;p Tylko trudno mi oceni jak spisa si olej.

jezozwierzyk- uroczy avatar, sama mam je瘸 pigmejskiego . Co do w這s闚 to nie jestem w stanie ci pom鏂, bo nie widz na zdj璚iu 瘸dnej czerwieni tylko 鈔edni br您... najlepiej wrzu zdj璚ie swoich w這s闚 i po膨danego efektu
uolcia jest offline  
Stary 2012-07-04, 14:18   #3912
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
o kurde..ta farba a tak wypala w這sy?????
to jest maji na ten ciemny kolor po這穎ny co nie? nie幢e!
A powiedz czym myjesz w這sy? Mo瞠 przerzu si na mycie tylko od篡wk, wtedy mi si kolor praktycznie nie sp逝kuje.
Obawiam si 瞠 to efekt wcze郾iejszego rozja郾iania w這s闚 u fryzjera :/ Ko鎍闚ki s dos這wnie spalone. Masakra. 安ie穎 po farbowaniu tego nie wida, ca這嗆 豉dna i g豉dka, ale jak ju kolor zejdzie to... no. Fuj.
I tak, to jest maji na fiolet po這穎ny. Wypala bardzo bardzo. I trzyma si rewelacyjnie. Poza tymi rozja郾ianymi... :/
Nie mog my tylko od篡wk, niestety mam za ci篹kie w這sy do tego Proste jak druty i ci篹kie. Po samej od篡wce mog je co najwy瞠j drugi raz umy.
Ale u篡wam szamponu bez slsa. Teraz mam Alterr. Wcze郾iej mia豉m J&J 3w1. I mniej wyp逝kiwa.
Ale spr鏏ujemy po 2 farbowaniu. Mo瞠 b璠zie lepiej...

Edytowane przez Nedera
Czas edycji: 2012-07-04 o 14:20
Nedera jest offline  
Stary 2012-07-04, 14:22   #3913
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Alterra nie ma S(E)LS闚, ale ma inne do嗆 silne detergenty, wi璚 w sumie na jedno wychodzi.
Stary 2012-07-04, 14:31   #3914
DoDoo
Zakorzenienie

Nedera, jak masz tak spalone w這ski to co z nimi zrobisz? Nie boisz si ich farbowa? Ja te tak mam, jak wyp逝kuje mi si pianka to moje w這sy tak wygl康aj. Ostatni raz farbowa豉m w lutym, wtedy w豉郾ie je spali豉, boj si teraz farbowa, 瞠 b璠 jeszcze gorsze
Pianka odrost闚 ju tak 豉dnie nie 豉pie, a ja mam ju takie, 瞠 ho ho...
Z jak wod powinnam farbowa w這sy? Dodam jeszcze, 瞠 farbowa b璠 za miesi帷, a za kilka dni id na odnow keratynow w這s闚 do fryzjera...
DoDoo jest offline  
Stary 2012-07-04, 15:00   #3915
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
Nedera, jak masz tak spalone w這ski to co z nimi zrobisz? Nie boisz si ich farbowa? Ja te tak mam, jak wyp逝kuje mi si pianka to moje w這sy tak wygl康aj. Ostatni raz farbowa豉m w lutym, wtedy w豉郾ie je spali豉, boj si teraz farbowa, 瞠 b璠 jeszcze gorsze
Z jak wod powinnam farbowa w這sy? Dodam jeszcze, 瞠 farbowa b璠 za miesi帷, a za kilka dni id na odnow keratynow w這s闚 do fryzjera...
Fryzjerka troszk przesadzi豉 z rozja郾ianiem w styczniu. Wierz mi, 瞠 to co jest teraz to jest niebo w por闚naniu z tym, co mia豉m.
Tylko 瘸dne farby si nie trzymaj...
Farbowa si nie boj. Najwy瞠j si obetn na kr鏒ko ;P Mam to w planach od kilku lat, wi璚 mo瞠 b璠zie okazja... ;P
Stary 2012-07-04, 15:20   #3916
DoDoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
Fryzjerka troszk przesadzi豉 z rozja郾ianiem w styczniu. Wierz mi, 瞠 to co jest teraz to jest niebo w por闚naniu z tym, co mia豉m.
Tylko 瘸dne farby si nie trzymaj...
Farbowa si nie boj. Najwy瞠j si obetn na kr鏒ko ;P Mam to w planach od kilku lat, wi璚 mo瞠 b璠zie okazja... ;P
Jak wod u篡wasz do farbowania? Ja mia豉m zamiar zapu軼i sobie w這ski, a wysz這 jak zawsze i to z mojej g逝poty
DoDoo jest offline  
Stary 2012-07-04, 16:09   #3917
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Ned, ja te tak mia豉m w豉郾ie po majicontra軼ie i dlatego zmieni豉m kolor.. bo taki r騜owawy czerwony z 這sosiowo-pomara鎍zowymi ko鎍闚kami mnie do sza逝 doprowadza.. ze wzgl璠u na to waln窸abym sobie najpierw rudy, no ale mi nie pasuje i tylko siedze w domu i gdybam
Meadow jest offline  
Stary 2012-07-04, 17:19   #3918
uolcia
Rozeznanie

hmm nie wiem w takim razie o co chodzi...wcze郾iej jako r闚nomiernie ci si to w miar wyp逝kiwa這... A pr鏏owa豉 chocia my od篡wk? Te szampony alterry faktycznie maj podejrzany sk豉d, skoro pami皻am, 瞠 wczoraj od這篡豉m jeden z powrotem na p馧k ;p Spr鏏uj mo瞠 mrs potters balsam z aloesem i jedwabiem, to m鎩 faworyt do mycia w這s闚. Mo瞠 zr鏏 prepigmentacj i od鈍ie瘸j kolor tonerami/piankami... ?

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-07-04 o 17:20
uolcia jest offline  
Stary 2012-07-04, 21:06   #3919
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Hej dziewczyny!!
Ojojoj rozpisa造軼ie si troszku..
Ned- ale masz wyblak陰 t czerwie ju...
ja ostatnio mam na wlosach 3 rodzaje kolor闚.. z przodu co na desent czerwienio- br您u.. u g鏎y czerwie czysta.. i na dole przy ko鎍ach rudo br您ow czerwie.. bosche straszne.. ale 2 tygodnie temu farbowalam wi璚 musz tak po豉zi jeszcze ze 2 tyg.. potem machne jak御 ciemn wi郾ie czy burgund...
Poza tym odstawilam na razie oleje bo caly czas mialam ZA t逝ste w這sy (nawet swiezo po myciu) i ostatnie 2 mycia byly z szamponem.. uff moje wlosy od篡造 od razu..! chyba musz w takk razie olej zmieni.. albo si ograniczy do jednego.. bo miesza豉m dwa..
Stary 2012-07-04, 21:53   #3920
Szatanica z Eden
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

Cytat:
A w豉郾ie pomaga ta keratyna w這som? Zamierzam si wybra na to, ale kompletnie nie wiem czy i jak to dzia豉

Nedera kurcz wsp馧czuj, przykrywaj te k豉czki jak捷 piank, ja po moim niepowodzeniu z Soczyst joann odstawi豉m trwa貫 farby, tera m mi這軼i sta豉 si pianka z Venity, wszystkie kolorki mam w planach wypr鏏owa niestety odrostu nie 豉pi, ale co tam, nie wida tak mocno bo ciemny
jednak przyda這 by si co z nimi zrobi... ale naczyta豉m si tu o farbach i boj si 瞠 幢e trafi 瘸dna fryzjerka w moim miasteczku nie ma w palecie czeriwni wpadaj帷ej w r騜/fiolet. ajjjj
Szatanica z Eden jest offline  
Stary 2012-07-04, 22:22   #3921
DoDoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Szatanica z Eden Poka wiadomo嗆
A w豉郾ie pomaga ta keratyna w這som? Zamierzam si wybra na to, ale kompletnie nie wiem czy i jak to dzia豉
Wiesz co, moja znajoma sobie to robi豉 i m闚i, 瞠 wida r騜nice ju po pierwszym zabiegu (mi sa potrzebne co najmniej trzy). Ja b璠 robi豉 to po znajomo軼i, wi璚 du瞠j kaski nie b璠 p豉ci, oko這 30z. Mam nadziej, 瞠 mi pomo瞠, bo jak nie to to juz nie wiem
Zabieg kosmetykami Artego.
DoDoo jest offline  
Stary 2012-07-05, 10:14   #3922
Szatanica z Eden
Raczkowanie

Cytat:
Wiesz co, moja znajoma sobie to robi豉 i m闚i, 瞠 wida r騜nice ju po pierwszym zabiegu (mi sa potrzebne co najmniej trzy). Ja b璠 robi豉 to po znajomo軼i, wi璚 du瞠j kaski nie b璠 p豉ci, oko這 30z. Mam nadziej, 瞠 mi pomo瞠, bo jak nie to to juz nie wiem
Zabieg kosmetykami Artego.
A no w豉郾ie, moja fryzjerka te Artego robi. Koszt od 40-50 z. Chocia inna mia豉 jaki czas temu promocje, 瞠 za 20z robi豉. podobno w這s po tym jak nowy. Przyda mi si na ko鎍闚ki. M闚i豉 fryzjerka, 瞠 wybija troch farb z w這sa wi璚 lepiej nie i嗆 ze 鈍ie穎 pomalowanymi w這skami
A od czego ilo嗆 zabieg闚 zale篡? mocno masz zniszczone w這sy?
Stary 2012-07-05, 11:21   #3923
DoDoo
Zakorzenienie

Cytat:
A no w豉郾ie, moja fryzjerka te Artego robi. Koszt od 40-50 z. Chocia inna mia豉 jaki czas temu promocje, 瞠 za 20z robi豉. podobno w這s po tym jak nowy. Przyda mi si na ko鎍闚ki. M闚i豉 fryzjerka, 瞠 wybija troch farb z w這sa wi璚 lepiej nie i嗆 ze 鈍ie穎 pomalowanymi w這skami
A od czego ilo嗆 zabieg闚 zale篡? mocno masz zniszczone w這sy?
W lutym spali豉m w這ski, teraz jest ju o niebo lepiej, ale nadal 幢e, poza tym przez lata dobija豉m w這sy prostownic i teraz widac efekty...
A wi璚, tak mam mocno zniszczone w這sy, pewnie powinnam je ca貫 obci望 do d逝go軼i 5 cm . Po koloryzacji piank nie widac tego, ze s w takim stanie, ale po kilku myciach robi si bigos na g這wie
W豉郾ie si um闚i豉m na jutro, p騧niej na pocz徠ku sierpnia jeszcze p鎩d na odnow i nie ukrywam, 瞠 licz na mega efekty
A jak te kosmetyki b璠 takie super, fajne i skuteczne to zamawiam fluid i mask i sama w domciu b璠 robi豉

aaaa i takie pytanko, nie wiesz jak p騧niej wygl康a farbowanie w這s闚? Czy farba si wgl b璠zie trzyma豉 po zabiegach??? Ja zapomnia豉m si dopytac mojej fryzjerki.

Edytowane przez DoDoo
Czas edycji: 2012-07-05 o 13:53
DoDoo jest offline  
Stary 2012-07-05, 13:34   #3924
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
Jak wod u篡wasz do farbowania? Ja mia豉m zamiar zapu軼i sobie w這ski, a wysz這 jak zawsze i to z mojej g逝poty
Z 9% na odrost, 6% na reszt.
Obawiam si, 瞠 kolor popsu豉 mi Alterra jednak. Bo 瘸dnych innych kosmetyk闚 nowych nie mam :/
Ale na szcz窷cie w這ski b造szcz rado郾ie, nie jest 幢e...
Zaraz siekn sobie ca這嗆 Maji po raz kolejny, bo odrost ju z 1,2 cm... Troszk szybko mi k豉ki rosn

O ile dobrze pami皻am to pierwsza warstwa rouge te si masakrycznie szybko wymy豉.
Magento, wierz w ciebie! Nie zawied mnie!
Stary 2012-07-05, 18:09   #3925
Szatanica z Eden
Raczkowanie

Cytat:
W lutym spali豉m w這ski, teraz jest ju o niebo lepiej, ale nadal 幢e, poza tym przez lata dobija豉m w這sy prostownic i teraz widac efekty...
A wi璚, tak mam mocno zniszczone w這sy, pewnie powinnam je ca貫 obci望 do d逝go軼i 5 cm . Po koloryzacji piank nie widac tego, ze s w takim stanie, ale po kilku myciach robi si bigos na g這wie
W豉郾ie si um闚i豉m na jutro, p騧niej na pocz徠ku sierpnia jeszcze p鎩d na odnow i nie ukrywam, 瞠 licz na mega efekty
A jak te kosmetyki b璠 takie super, fajne i skuteczne to zamawiam fluid i mask i sama w domciu b璠 robi豉

aaaa i takie pytanko, nie wiesz jak p騧niej wygl康a farbowanie w這s闚? Czy farba si wgl b璠zie trzyma豉 po zabiegach??? Ja zapomnia豉m si dopytac mojej fryzjerki.
Na zdrowy rozum to powinna na zdrowszych w這sach si trzyma elegancko sama nie wiem

Edytowane przez Szatanica z Eden
Czas edycji: 2012-07-05 o 18:12
Stary 2012-07-05, 19:15   #3926
DoDoo
Zakorzenienie

Cytat:
Na zdrowy rozum to powinna na zdrowszych w這sach si trzyma elegancko sama nie wiem
Te tak my郵, ale wiesz r騜nie to bywa
Jutro napisz co i jak, bo jad rano
DoDoo jest offline  
Stary 2012-07-05, 19:58   #3927
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

Dzisiaj nareszcie posz豉m si rozpie軼i u fryzjera.
Postawi豉m zn闚 na 9% i chyba b陰d, bo jest na m鎩 gust za jasno... Ciekawe, jak si b璠zie wyp逝kiwa這.
Ale wa積e, 瞠 lista obowi您kowa przed wyjazdem zaliczona:
- kolor - jest
- g豉dki w這s - jest
- wielka radocha - jest jest jest!

(Nie zwracajcie uwagi na brak makija簑, latem staram si unika tapetowania ;p... udawajcie, 瞠 jest ca趾iem ok. Ojtam ojtam ;p)

Btw. fryzjerka mnie namawia na to: http://lokikoki.pl/product-pol-2021-...ml-Artego.html
Zna kt鏎a z Was?
Ja si tych wszystkich od篡wiaj帷o-wyg豉dzaj帷ych masek koloryzuj帷ych boj, bo kiedy pisz, 瞠 'czerwona', to przewa積ie jest odcie wi郾iowy, absolutnie niedopuszczalne... albo maho, jeszcze gorzej.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0350.jpg (145,4 KB, 64 za豉dowa)
sonea8 jest offline  
Stary 2012-07-05, 20:51   #3928
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
Postawi豉m zn闚 na 9% i chyba b陰d, bo jest na m鎩 gust za jasno... Ciekawe, jak si b璠zie wyp逝kiwa這.
- kolor - jest
- g豉dki w這s - jest

(Nie zwracajcie uwagi na brak makija簑, latem staram si unika tapetowania ;p... udawajcie, 瞠 jest ca趾iem ok. Ojtam ojtam ;p)

Btw. fryzjerka mnie namawia na to: http://lokikoki.pl/product-pol-2021-...ml-Artego.html
Zna kt鏎a z Was?
Ja si tych wszystkich od篡wiaj帷o-wyg豉dzaj帷ych masek koloryzuj帷ych boj, bo kiedy pisz, 瞠 'czerwona', to przewa積ie jest odcie wi郾iowy, absolutnie niedopuszczalne... albo maho, jeszcze gorzej.
racja barddzzzo jasno wyszlo. ale pasuje Ci kochana
Stary 2012-07-05, 20:52   #3929
DoDoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
- kolor - jest
- g豉dki w這s - jest

Zna kt鏎a z Was?
Jakiej farby u篡豉 fryzjerka?
DoDoo jest offline  
Stary 2012-07-05, 20:53   #3930
uolcia
Rozeznanie

Sonea pi瘯na czerwie, a je郵i uwa瘸sz 瞠 zbyt jasna to nawet lepiej, bo 6% mniej zniszczy w這sy Stan w這s闚 te super, ani troch nie wygl康aj na zniszczone, a mejkap ci nie jest potrzebny

Tak w og鏊e to musz si pochwali, 瞠 moje w這sy totalnie nie przypominaj ju tych z przed (nawet) 2 miesi璚y... Dzi si im dok豉dnie przygl康a豉m w lustrze i ich nie poznaj : ) oleje i p馧produkty naprawd potrafi zdzia豉 cuda! Tak瞠 polecam dziewcz皻a, nie zapominajcie tylko o cierpliwo軼i i systematyczno軼i.

a tak btw, to mam now dziar! 豉dnie si komponuje z w這sami
uolcia jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.