Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 136 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-07-11, 11:47   #4051
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

szatanica- noo nie eksperymentuje .. brak mi czerwieni dlatego zam闚i豉m ju i bede wraca do waszego grona

Ned- kochana kusisz tym MAJI.. za miesi帷 w sierpniu sobie na urodziny chyba go kupie.. ale to od razu 2 tubki
Stary 2012-07-11, 12:21   #4052
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

Uolcia - 豉dnemu we wszystkim 豉dnie

Tak sobie Was poczyta豉m dok豉dniej i, jej, jak to dobrze, 瞠 nie wiem, co to znaczy farbowanie wszystkiego wok馧 x czasu od na這瞠nia koloru. Owszem, matrix sp造wa przy ka盥ym myciu z ciep陰 wod, ale poza tym zachowuje si rewelacyjnie.
Ciekawe, jak si spisze nad morzem, s這na woda + s這鎍e mo瞠 by zab鎩cz kombinacj
sonea8 jest offline  
Stary 2012-07-11, 12:49   #4053
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Coo? nie wierz wam haha my郵a豉m 瞠 padne jak siebie zobaczy豉m, naprawd jest fuj

s逝chajcie wczoraj wyruszy豉m na 這wy do podziemi w centrum po pianki venita i doopa nie ma tej drogerii ju podobno... musz zam闚i z neta
uolcia jest offline  
Stary 2012-07-11, 13:01   #4054
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
Uolcia - 豉dnemu we wszystkim 豉dnie

Tak sobie Was poczyta豉m dok豉dniej i, jej, jak to dobrze, 瞠 nie wiem, co to znaczy farbowanie wszystkiego wok馧 x czasu od na這瞠nia koloru. Owszem, matrix sp造wa przy ka盥ym myciu z ciep陰 wod, ale poza tym zachowuje si rewelacyjnie.
Ciekawe, jak si spisze nad morzem, s這na woda + s這鎍e mo瞠 by zab鎩cz kombinacj
Mi farba z w這s闚 r闚nie nie barwi wszystkiego dooko豉.
Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
Coo? nie wierz wam haha my郵a豉m 瞠 padne jak siebie zobaczy豉m, naprawd jest fuj

s逝chajcie wczoraj wyruszy豉m na 這wy do podziemi w centrum po pianki venita i doopa nie ma tej drogerii ju podobno... musz zam闚i z neta
No co Ty???? Nie ma ju tej drogerii Jasmin? Nie wierz... jeszcze ostatnio by豉, jak tam by豉m - jakie 3 tyg temu?

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-07-11, 13:24   #4055
uolcia
Rozeznanie

Szuka豉m wsz璠zie i w ko鎍u spyta豉m w jakim sklepiku i powiedziano mi 瞠 od tygodnia (albo dw鏂h) ju nie ma 'obu drogerii kt鏎e tu by造' ;/
uolcia jest offline  
Stary 2012-07-11, 13:32   #4056
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Olcia coty gadasz pasuje ci blondzik
Ojoj wy biedne.. a ja was pociesze.. u mnie niema takich pianek w ogole.. i na odswiezenie trzeba wywala 7 euro na toner.. albo 3 euro na jaki tani toner z drogerii.. ale pianek nie widzialam
Stary 2012-07-11, 13:34   #4057
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Szuka豉m wsz璠zie i w ko鎍u spyta豉m w jakim sklepiku i powiedziano mi 瞠 od tygodnia (albo dw鏂h) ju nie ma 'obu drogerii kt鏎e tu by造' ;/

Benek23 jest offline  
Stary 2012-07-11, 13:57   #4058
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

Mi nigdy si nic nie brudzi, pr鏂z r璚znika przy myciu w這s闚

Ja venit wykupi豉m ostatnio w Naturze, stwierdzi豉m 瞠 wakacje si zbli瘸j, wi璚 trzeba kupi na zapas zanim ci co szalej z w這sami (gdy nie chodz do szko造) mi zabior wszystkie
dudzia jest offline  
Stary 2012-07-11, 14:15   #4059
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
Mi nigdy si nic nie brudzi, pr鏂z r璚znika przy myciu w這s闚

Ja venit wykupi豉m ostatnio w Naturze, stwierdzi豉m 瞠 wakacje si zbli瘸j, wi璚 trzeba kupi na zapas zanim ci co szalej z w這sami (gdy nie chodz do szko造) mi zabior wszystkie
haha zapasy
Stary 2012-07-11, 14:16   #4060
Naha
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 280
GG do Naha

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
Naha.. no co tam wiem o farbowaniu a co chcesz wiedziec ?
posz這 na pw
Naha jest offline  
Stary 2012-07-11, 14:32   #4061
uolcia
Rozeznanie

CO?? Pianki s w naturze? Dzi瘯i za cynk
uolcia jest offline  
Stary 2012-07-11, 15:39   #4062
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance

Cytat:
CO?? Pianki s w naturze? Dzi瘯i za cynk
ja te kupi豉m w naturze i w jeszcze jakie drogerii takiej sieci闚kowej, ale nie pami皻am jak si zwa豉
ale piank bede od鈍ie瘸

a tak swoj droga jak mam zrobion kitk, to stwierdzam, 瞠 takie ja郾iejsze odrosty fajnie wygl康aj nawet
m鎩 T zachwycony, 瞠 zn闚 jestem jego czerwonow這s

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2012-07-11, 15:49   #4063
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Variance Poka wiadomo嗆
ja te kupi豉m w naturze i w jeszcze jakie drogerii takiej sieci闚kowej, ale nie pami皻am jak si zwa豉
ale piank bede od鈍ie瘸

a tak swoj droga jak mam zrobion kitk, to stwierdzam, 瞠 takie ja郾iejsze odrosty fajnie wygl康aj nawet
m鎩 T zachwycony, 瞠 zn闚 jestem jego czerwonow這s
hehe moj tz to mi mowi ze kiedys mi wlosy odpadnA od tych farb..
Stary 2012-07-11, 16:53   #4064
sonea8
Rozeznanie

U mnie si otoczenie przyzwyczai這, a prezes nawet mawia, 瞠 ja to przed wa積ymi imprezami zawsze czerwieniej i ciekawe, czemu... (prawid這wa odpowied brzmi: bo dojrzewam )
Sugar, a propos makija簑, masz podobny kolor oczu do moich, a ja si swego czasu malowa豉m tak: http://wizaz.pl/Makijaz/Szkola-makij...rono-i-limonka
Spr鏏uj, na jakie wi瘯sze wyj軼ie do嗆 ciekawy look (tylko ta wiza穎wa modelka mi jako nie le篡, strasznie wampirza ;p)
sonea8 jest offline  
Stary 2012-07-11, 17:21   #4065
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
U mnie si otoczenie przyzwyczai這, a prezes nawet mawia, 瞠 ja to przed wa積ymi imprezami zawsze czerwieniej i ciekawe, czemu... (prawid這wa odpowied brzmi: bo dojrzewam )
Sugar, a propos makija簑, masz podobny kolor oczu do moich, a ja si swego czasu malowa豉m tak: http://wizaz.pl/Makijaz/Szkola-makij...rono-i-limonka
Spr鏏uj, na jakie wi瘯sze wyj軼ie do嗆 ciekawy look (tylko ta wiza穎wa modelka mi jako nie le篡, strasznie wampirza ;p)
To nie modelka To Aga, ona sama te makija瞠 na sobie czaruje

Benek23 jest offline  
Stary 2012-07-11, 17:28   #4066
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Benek23 Poka wiadomo嗆
To nie modelka To Aga, ona sama te makija瞠 na sobie czaruje
No dopsz, to nie modelka, ale i tak nie m鎩 typ urody, demoniczna i agresywna taka, ja wol laleczki do demonstracji
Co nie zmienia faktu, 瞠 nieraz podpatrywa豉m, jak sobie oczy podkre郵a i przek豉da豉m na swoje ;p
sonea8 jest offline  
Stary 2012-07-11, 18:43   #4067
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
No dopsz, to nie modelka, ale i tak nie m鎩 typ urody, demoniczna i agresywna taka, ja wol laleczki do demonstracji
Co nie zmienia faktu, 瞠 nieraz podpatrywa豉m, jak sobie oczy podkre郵a i przek豉da豉m na swoje ;p
Te j podpatruj Fajne ma pomys造.

Benek23 jest offline  
Stary 2012-07-11, 19:45   #4068
besso
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Help!
dopiero raczkuj w temacie czerwonych w這s闚 ale zawsze mi si marzy造 wi璚 przysz這 lato i w ko鎍u to zrobi豉m!

od wielu lat malowa豉m Wella Color Touch kolor taka 郵iwka, kt鏎a na rudo si wyp逝kiwa豉 wi璚 postanowi豉m rozja郾i w這sy bo nie wiedzia豉m, 瞠 kupi Loreal, kt鏎y sam w sobie rozja郾ia,
z polecenia kupi豉m carin color corector, kt鏎y wyp逝kuje sztuczny pigment i jest w miar 豉godny
i mog go poleci, w這sy mi si nie zniszczy造 i nawet nie mia豉m marchewki na g這wie tylko taki be穎wy blond

pocz徠kowo pobie積ie przejrza豉m forum i widzia豉m co tam Maji.... i o pigmentach i postanowi豉m si poradzi Pani w hurtowni fryzjerskiej co na dobre mi nie wysz這: poradzi豉 mi farby Loreal blond Majirouge + doda pigment Majirel Mix Red. Efekt mo瞠cie zobaczy na zdj璚iu nr 1.

Strasznie mi si ten kolor nie podoba wi璚 zacz窸am czyta dok豉dniej to forum i na drugi dzie polecia豉m do hurtowi i kupi豉m Majocontrast Rouge i wod 9% (czy to jest to samo co Nedera poleca? bo ja nigdzie na opakowaniu nie widz Magenta, aha ju wiem, czyli to nie ten
na zdj璚iu nr 2 jest efekt po Majicontrast, na zdj璚iu troch lepiej chyba wygl康a bo w rzeczywisto軼i by bardziej rudy

ale to co zacz窸o si dzia potem to jaka masakra... zacz窸a mi tak schodzi ta czerwie i zauwa篡豉m, 瞠 mam wyra幡 lini na pozosta這軼i po trwa貫j efekty s widoczne na kolejnych zdj璚iach
trafi豉m na tak fryzjerk, 瞠 przeklinam j do dzisiaj, nie do嗆, 瞠 w這sy mi wypad造 a raczej odpad造 i chodzi豉m jak g逝pek z grzywk to jeszcze tak jak by farba si nie trzyma豉 na tych w這sach, zauwa篡豉m to ju wcze郾iej jak farbowa豉m na 郵iwkowo ale my郵a豉m, 瞠 to mo瞠 przez to, 瞠 farba jest delikatna ale na czerwonych si powtarza

czy da si co z tym zrobi? czy dop鏦i nie zetn pozosta這軼i po trwa貫j to nie mam co marzyc o czerwonych w這sach? bo tam gdzie ju odros造 po trwa貫j to s w miar chocia s r霩nice pomi璠zy odrostem a farbowanymi wcze郾iej w這sami
czy przy tej farbie lepszy efekt mo積a uzyska dopiero po kilku malowaniach?
nie wiem co z tym zrobi

przy tym wszystkim kupi豉m sobie od篡wk w saszetce Global Keratin z Juvexin i kondycja w這s闚 jest lepsza ni przed farbowaniempoza ko鎍闚kami ale za to najbardziej bym obwinia豉 trwa陰

a u篡wa造軼ie mo瞠 od篡wki Carin Color Care? s造sza豉m, 瞠 daje efekt jak po farbie a jest to od篡wka czyli mo積a u篡wa do woli

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez besso Poka wiadomo嗆
Help!
dopiero raczkuj w temacie czerwonych w這s闚 ale zawsze mi si marzy造 wi璚 przysz這 lato i w ko鎍u to zrobi豉m!

od wielu lat malowa豉m Wella Color Touch kolor taka 郵iwka, kt鏎a na rudo si wyp逝kiwa豉 wi璚 postanowi豉m rozja郾i w這sy bo nie wiedzia豉m, 瞠 kupi Loreal, kt鏎y sam w sobie rozja郾ia,
z polecenia kupi豉m carin color corector, kt鏎y wyp逝kuje sztuczny pigment i jest w miar 豉godny
i mog go poleci, w這sy mi si nie zniszczy造 i nawet nie mia豉m marchewki na g這wie tylko taki be穎wy blond

pocz徠kowo pobie積ie przejrza豉m forum i widzia豉m co tam Maji.... i o pigmentach i postanowi豉m si poradzi Pani w hurtowni fryzjerskiej co na dobre mi nie wysz這: poradzi豉 mi farby Loreal blond Majirouge + doda pigment Majirel Mix Red. Efekt mo瞠cie zobaczy na zdj璚iu nr 1.

Strasznie mi si ten kolor nie podoba wi璚 zacz窸am czyta dok豉dniej to forum i na drugi dzie polecia豉m do hurtowi i kupi豉m Majocontrast Rouge i wod 9% (czy to jest to samo co Nedera poleca? bo ja nigdzie na opakowaniu nie widz Magenta, aha ju wiem, czyli to nie ten
na zdj璚iu nr 2 jest efekt po Majicontrast, na zdj璚iu troch lepiej chyba wygl康a bo w rzeczywisto軼i by bardziej rudy

ale to co zacz窸o si dzia potem to jaka masakra... zacz窸a mi tak schodzi ta czerwie i zauwa篡豉m, 瞠 mam wyra幡 lini na pozosta這軼i po trwa貫j efekty s widoczne na kolejnych zdj璚iach
trafi豉m na tak fryzjerk, 瞠 przeklinam j do dzisiaj, nie do嗆, 瞠 w這sy mi wypad造 a raczej odpad造 i chodzi豉m jak g逝pek z grzywk to jeszcze tak jak by farba si nie trzyma豉 na tych w這sach, zauwa篡豉m to ju wcze郾iej jak farbowa豉m na 郵iwkowo ale my郵a豉m, 瞠 to mo瞠 przez to, 瞠 farba jest delikatna ale na czerwonych si powtarza

czy da si co z tym zrobi? czy dop鏦i nie zetn pozosta這軼i po trwa貫j to nie mam co marzyc o czerwonych w這sach? bo tam gdzie ju odros造 po trwa貫j to s w miar chocia s r霩nice pomi璠zy odrostem a farbowanymi wcze郾iej w這sami
czy przy tej farbie lepszy efekt mo積a uzyska dopiero po kilku malowaniach?
nie wiem co z tym zrobi

przy tym wszystkim kupi豉m sobie od篡wk w saszetce Global Keratin z Juvexin i kondycja w這s闚 jest lepsza ni przed farbowaniempoza ko鎍闚kami ale za to najbardziej bym obwinia豉 trwa陰

a u篡wa造軼ie mo瞠 od篡wki Carin Color Care? s造sza豉m, 瞠 daje efekt jak po farbie a jest to od篡wka czyli mo積a u篡wa do woli
i jeszcze foty nie chc mi si za豉dowa co jest?
besso jest offline  
Stary 2012-07-11, 20:04   #4069
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Cytat:
Rouge Magenta to inny kolor Rouge jest czysto czerwony, Magenta lekko r騜owawa. Ale mam z陰 wiadomo嗆 - Maji si nie trzyma na zniszczonych w這sach... Chyba 瘸dna farba si nie trzyma. A skoro 郵iwka si wyp逝kiwa豉 na rudo no to chyba jeste鄉y w domu. Postaraj si od篡wi w這ski. Olejki, bez slsowo, odstaw suszark i prostownic... Powinna by poprawa
Stary 2012-07-11, 22:22   #4070
besso
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
Rouge Magenta to inny kolor Rouge jest czysto czerwony, Magenta lekko r騜owawa. Ale mam z陰 wiadomo嗆 - Maji si nie trzyma na zniszczonych w這sach... Chyba 瘸dna farba si nie trzyma. A skoro 郵iwka si wyp逝kiwa豉 na rudo no to chyba jeste鄉y w domu. Postaraj si od篡wi w這ski. Olejki, bez slsowo, odstaw suszark i prostownic... Powinna by poprawa
dzi瘯i za odp. mam wra瞠nie, 瞠 moje w這sy nie s zniszczone poza ko鎍闚kami ale mo瞠 tak mi si tylko wydaje, bo ta trwa豉 to jakie tornado by這, chyba mam dwa lata z g這wy dop鏦i nie obetn
u篡wam szamponu bambino, olejki CHI i Alfaparf od p馧 roku i od篡wki Joanna rzepa po kt鏎ej w這sy przesta造 mi wypada z ca貫j gar軼i podczas mycia do kilku - kilkunastu max
z suszarki to niestety si nie da... ewentualnie zimne powietrze tylko
i nie wiem co tu jeszcze ulepszy?

czemu nie mog doda zdj耩 za ka盥ym razem pojawia mi si
Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.
besso jest offline  
Stary 2012-07-11, 23:01   #4071
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
dzi瘯i za odp. mam wra瞠nie, 瞠 moje w這sy nie s zniszczone poza ko鎍闚kami ale mo瞠 tak mi si tylko wydaje, bo ta trwa豉 to jakie tornado by這, chyba mam dwa lata z g這wy dop鏦i nie obetn
u篡wam szamponu bambino, olejki CHI i Alfaparf od p馧 roku i od篡wki Joanna rzepa po kt鏎ej w這sy przesta造 mi wypada z ca貫j gar軼i podczas mycia do kilku - kilkunastu max
z suszarki to niestety si nie da... ewentualnie zimne powietrze tylko
i nie wiem co tu jeszcze ulepszy?

czemu nie mog doda zdj耩 za ka盥ym razem pojawia mi si
Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.
A dobry masz format zdj耩? W sensie rozszerzenia i wagi?
Najlepiej dodawa jpg i w niedu瞠j rozdzielczo軼i.

Co do piel璕nacji, to warto te sobie co 造ka, tak nawet profilaktycznie - A+E, skrzyp, pokrzywa... na pewno wzmocni ca這嗆, chocia na efekty trzeba b璠zie poczeka. Ale jak piel璕nacja, to na ca貫go I korzystaj z lata, susz w這sy na powietrzu (byle nie w samym s這鎍u).
sonea8 jest offline  
Stary 2012-07-12, 11:05   #4072
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Noo fajny makija taki dowa積y... ale to tak na jaka okacje. musze wypr鏏owa niedlugo moje urodzinki.. a do tego pewno by pasowaly ciuszki w podobnych kolorach co? jakie fiolety...

PS przej瘸豉m inne makija瞠 tej autorki.. kurcze boosko jej to idzie.. ona pracuje jako wiza篡stka czy co?
Poza tym przegl康n窸am tak瞠 fryzurowe ankiety mi sie najbardziej chyba jednak podobaj rozpuszczone w這ski.. ze spineczk b康 opaseczk

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-07-12 o 11:10
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-07-12, 11:27   #4073
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:

PS przej瘸豉m inne makija瞠 tej autorki.. kurcze boosko jej to idzie.. ona pracuje jako wiza篡stka czy co?
Nie mam poj璚ia czy jest po jakiej szkole wiza簑 czy maluje tylko siebie... Tu masz jej kana:
http://www.youtube.com/user/agabil1

Benek23 jest offline  
Stary 2012-07-12, 11:49   #4074
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Noo fajny makija taki dowa積y... ale to tak na jaka okacje. musze wypr鏏owa niedlugo moje urodzinki.. a do tego pewno by pasowaly ciuszki w podobnych kolorach co? jakie fiolety...
Ja bym sz豉 w biel albo czer, 瞠by nie przesadzi z kolorami - ale tu ju si odzywa m鎩 minimalizm, nie zwracaj uwagi
sonea8 jest offline  
Stary 2012-07-12, 12:02   #4075
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Benek.. dzieki kochana wooow ile ona ma filmik闚 hehe bede miala czas to przejrz

Cytat:
Ja bym sz豉 w biel albo czer, 瞠by nie przesadzi z kolorami - ale tu ju si odzywa m鎩 minimalizm, nie zwracaj uwagi
Kochana ale ja tez nie szaleje z kolorami raczej sie nie wyr騜niam...
Stary 2012-07-12, 14:17   #4076
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Kochana ale ja tez nie szaleje z kolorami raczej sie nie wyr騜niam...
Mia豉m na my郵i, 瞠 taki akurat makija raczej nie lubi konkurencji w postaci ubrania, jakkolwiek by si nie ubiera na co dzie

A zmieniaj帷 temat - pewnie widzia造軼ie, 瞠 z Marion wypu軼ili kosmetyki Z octem malinowym: http://wizaz.pl/Fryzury/Nowosci-kosm...alin-do-wlosow
Z, nie SAM ocet, wi璚 nie wiem, czy zaryzykuj... chocia wykrzyczane na opakowaniu braki SLS闚, SLES闚 i paraben闚 brzmi obiecuj帷o; ale z drugiej strony, skoro sam ocet jest ok, to po co w豉軼iwie wzbogaca czym jeszcze? Jak znam 篡cie, to on jest na dalszym miejscu w sk豉dzie, ale nazwa celowo sugeruje, 瞠 jest inaczej.

Nic nie poradz, nie lubi Marion, bo si przejecha豉m na tych ich maskach i ju w 瘸dne obietnice nie uwierz. Ale je郵i kt鏎a z Was postanowi podda swoj Czerwie eksperymentom, to dajcie zna, jak wysz這
sonea8 jest offline  
Stary 2012-07-13, 13:09   #4077
besso
Raczkowanie

Cytat:
A dobry masz format zdj耩? W sensie rozszerzenia i wagi?
Najlepiej dodawa jpg i w niedu瞠j rozdzielczo軼i.

Co do piel璕nacji, to warto te sobie co 造ka, tak nawet profilaktycznie - A+E, skrzyp, pokrzywa... na pewno wzmocni ca這嗆, chocia na efekty trzeba b璠zie poczeka. Ale jak piel璕nacja, to na ca貫go I korzystaj z lata, susz w這sy na powietrzu (byle nie w samym s這鎍u).
dzi瘯i dziewczyny za odpowiedzi, co do suszary to mam sp豉szczon g這w i u mnie jedyna opcja to bob i suszarka
wit. a + e 造kam od dawna, najgorzej jest po tej trwa貫j bo nawet wida wyra幡 lini w kolorze

ale zakupi豉m olej lniany i zamierzam si ostro wzi望 za te k豉ki mam nadziej, 瞠 pomo瞠

i w ko鎍u mog wrzucic zdj璚ia (by造 za du瞠)
1. Majorouge + pigment
2. Majicontrast, w rzeczywisto軼i chyba by造 bardziej rude... ale ja ju mam mani rudo軼i
3 i 4. te nieszcz瘰ne ko鎍闚ki i wyprany kolor
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00156.jpg (67,3 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (54,5 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (77,0 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00167.jpg (71,3 KB, 13 za豉dowa)
besso jest offline  
Stary 2012-07-13, 13:43   #4078
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Cytat:
dzi瘯i dziewczyny za odpowiedzi, co do suszary to mam sp豉szczon g這w i u mnie jedyna opcja to bob i suszarka
wit. a + e 造kam od dawna, najgorzej jest po tej trwa貫j bo nawet wida wyra幡 lini w kolorze

ale zakupi豉m olej lniany i zamierzam si ostro wzi望 za te k豉ki mam nadziej, 瞠 pomo瞠

i w ko鎍u mog wrzucic zdj璚ia (by造 za du瞠)
1. Majorouge + pigment
2. Majicontrast, w rzeczywisto軼i chyba by造 bardziej rude... ale ja ju mam mani rudo軼i
3 i 4. te nieszcz瘰ne ko鎍闚ki i wyprany kolor
Hm. Jako ciemno Ci wysz這 jak na Maji o.O Mi nawet na wodzie 9% dawa niez貫go kopa.
A ko鎍闚ki - efekt zniszczenia w這s闚. U mnie to wygl康a這 baaaaardzo podobnie, ale ostatnio zmieni豉m ci璚ie i jest du穎 lepiej Do tego olejki, maski, witaminki i b璠zie ekstra, sama zauwa篡sz r騜nic

Magenta trzyma si ostro. Muahahaha
Ale troszk ju zbyt jaskrawa jest :/
Nast瘼nym razem b璠zie albo miedziana czerwie na 9%, albo magenta na 6%. Jeszcze pomy郵.
Osobi軼ie nie mam nic przeciwko rudo軼iom... o ile te rudo軼i s zamierzone ;P

Edytowane przez Nedera
Czas edycji: 2012-07-13 o 13:46
Nedera jest offline  
Stary 2012-07-13, 14:39   #4079
DoDoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 560

besso, na zniszczone w這ski polecam maseczk Inebrya z keratyn, dzisiaj wypr鏏owa豉m j pierwszy raz i jestem w szoku w這sy jak bym wysz豉 od fryzjera i ten zapach mmmmmm....... i w dodatku jako nie wyp逝ka豉 mi pianki, wr璚z przeciwnie w這ski maj super 篡wy kolor, s mi璚iutkie... cudo normalnie
DoDoo jest offline  
Stary 2012-07-13, 14:50   #4080
SugarbabyLove
Zakorzenienie

siedze wlasnie z farba na glowieee haha efekty- zkrotce

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.