Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 138 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-07-15, 19:55   #4111
DoDoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 560
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

u mnie ciemne czerwienie wychodzi造 po palette.
DoDoo jest offline  
Stary 2012-07-15, 20:27   #4112
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Ja garniera kiedys uzywalam i fajny ciemny wychodzil ale nadal jakos wieksze przekonanie mam do farb profesionalnych..
Mam 2 tubki czerwieni wiec za pare tyg bde testowa zreszta ciekawa jestem jak ta farba ktora mam na glowie sie bedzie wyplukiwac..
Stary 2012-07-15, 23:03   #4113
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
Ja garniera kiedys uzywalam i fajny ciemny wychodzil ale nadal jakos wieksze przekonanie mam do farb profesionalnych..
Ja tak samo, s bardziej napigmentowane.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-07-16, 14:08   #4114
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Zgadzam si z dziewczynami - farby drogeryjne to mo積a sobie do... nosa wsadzi. Ju paru znajomym doradza豉m jak farb uzyska wymarzone kolory w這s闚, a znajomy- fryzjer powiedzia, 瞠 za nied逝go b璠 wi璚ej wiedzie o farbowaniu w這s闚 ni on Sasasa i dobrze, przynajmniej nikt mi nie poci郾ie kitu w salonie fryzjerskim
M鎩 kolor obecnie, to Scandic Line sp逝kany nie幢e i od鈍ie瘸ny Pillarboxem. Odrost te poka幡y, ale przetrzymuj kolor, 瞠by zafarbowa w這sy przed samym Woodstockiem. Jak zwykle na fotach- r騜ne 鈍iat這, r騜ny kolor. Czort wie, kt鏎y prawdziwy. A i jeszcze rozdwajaj mi si ko鎍闚ki. Jaki olej polecicie?
Zastanawiam si co b璠zie, kiedy znudzi mi si czerwona czupryna. Na jaki kolor si zdecyduj i jakimi wysi趾ami go b璠 zdobywa i utrzymywa. Bo z tego co widz, to p馧 biedy osi庵n望 czerwony kolor, drugie p馧- utrzyma, a trzecie p馧 () pozby si go. Siostra zrobi豉 sobie niebieskie pasemka i wygl康aj uroczo na ciemnych w這sach. Teraz kusi mnie 瞠by spr鏏owa zielonego
DSC00703.jpgDSC00696.jpg

Edytowane przez falka_19
Czas edycji: 2012-07-16 o 20:08
falka_19 jest offline  
Stary 2012-07-16, 20:42   #4115
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
Zgadzam si z dziewczynami - farby drogeryjne to mo積a sobie do... nosa wsadzi. Ju paru znajomym doradza豉m jak farb uzyska wymarzone kolory w這s闚, a znajomy- fryzjer powiedzia, 瞠 za nied逝go b璠 wi璚ej wiedzie o farbowaniu w這s闚 ni on Sasasa i dobrze, przynajmniej nikt mi nie poci郾ie kitu w salonie fryzjerskim
M鎩 kolor obecnie, to Scandic Line sp逝kany nie幢e i od鈍ie瘸ny Pillarboxem. Odrost te poka幡y, ale przetrzymuj kolor, 瞠by zafarbowa w這sy przed samym Woodstockiem. Jak zwykle na fotach- r騜ne 鈍iat這, r騜ny kolor. Czort wie, kt鏎y prawdziwy. A i jeszcze rozdwajaj mi si ko鎍闚ki. Jaki olej polecicie?
Zastanawiam si co b璠zie, kiedy znudzi mi si czerwona czupryna. Na jaki kolor si zdecyduj i jakimi wysi趾ami go b璠 zdobywa i utrzymywa. Bo z tego co widz, to p馧 biedy osi庵n望 czerwony kolor, drugie p馧- utrzyma, a trzecie p馧 () pozby si go. Siostra zrobi豉 sobie niebieskie pasemka i wygl康aj uroczo na ciemnych w這sach. Teraz kusi mnie 瞠by spr鏏owa zielonego
Za陰cznik 4780661Za陰cznik 4780670
Mi s逝篡 sezam i orzech wi璚 polecam oba ale dziewczyny te u篡waj kokosowego Co do twoich w這sk闚 hah moje tez maj tyle odcieni.. haha w sloncu wyglada na nito fiolet ni to czerwien.. w domu czasem ciemna czerwien a czasem brazowa czerwien.. haha
Stary 2012-07-16, 20:54   #4116
madzia62432zz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Witajcie czerwonow這se od ok 4 tygodni posiadam r闚nie czerwone w這ski jednak jestem bardzo zawiedziona poniewa kolor bardzo szybko si zmywa. Mia豉m wcze郾iej miedziano rude w這sy kupi豉m sobie farb loreal feria preference P76 Pure Spice P這mienna Czerwie wyszed mi przepi瘯ny czewony kolorek, by豉m zachwycona, niestety po 3 dos這wnie myciach kolor tak masakrycznie wyplowia 瞠 postanowi豉m i mimo 瞠 tak mi sie podoba kupi inna farb, przem璚zy豉m sie do 3 tyg od farbowania gdzie kolor ju niemal ca趾owicie zszed z cz窷ci w這s闚 pozosta jedynie wyblak造 odcie na odrostach i kupi豉m farb syoss 5-29 Intensywna Czerwie, co prawda kolor wyszed zbyt wi郾iowy jak dla mnie ja chcia豉m co bardziej krwistego jednak sytuacja ze zmywaniem kolory r闚nie si powt鏎zy豉 roi豉m w這ski tydzie temu a kolor ju jest strasznie wyp這wia造, dodam 瞠 w這sy myj co drugi dzie szamponem syoss silicone free color & volume i u篡wa豉m do tej pory tylko od篡wek kt鏎e by造 dodane przez producenta do farb. Prosz dorad嬈ie mi jaka farba b璠zie bardziej trwa豉 i nie zniszczy mi w這s闚?
madzia62432zz jest offline  
Stary 2012-07-16, 21:27   #4117
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madzia62432zz Poka wiadomo嗆
Witajcie czerwonow這se od ok 4 tygodni posiadam r闚nie czerwone w這ski jednak jestem bardzo zawiedziona poniewa kolor bardzo szybko si zmywa. Mia豉m wcze郾iej miedziano rude w這sy kupi豉m sobie farb loreal feria preference P76 Pure Spice P這mienna Czerwie wyszed mi przepi瘯ny czewony kolorek, by豉m zachwycona, niestety po 3 dos這wnie myciach kolor tak masakrycznie wyplowia 瞠 postanowi豉m i mimo 瞠 tak mi sie podoba kupi inna farb, przem璚zy豉m sie do 3 tyg od farbowania gdzie kolor ju niemal ca趾owicie zszed z cz窷ci w這s闚 pozosta jedynie wyblak造 odcie na odrostach i kupi豉m farb syoss 5-29 Intensywna Czerwie, co prawda kolor wyszed zbyt wi郾iowy jak dla mnie ja chcia豉m co bardziej krwistego jednak sytuacja ze zmywaniem kolory r闚nie si powt鏎zy豉 roi豉m w這ski tydzie temu a kolor ju jest strasznie wyp這wia造, dodam 瞠 w這sy myj co drugi dzie szamponem syoss silicone free color & volume i u篡wa豉m do tej pory tylko od篡wek kt鏎e by造 dodane przez producenta do farb. Prosz dorad嬈ie mi jaka farba b璠zie bardziej trwa豉 i nie zniszczy mi w這s闚?
Hej
Czerwie ma to do siebie 瞠 og鏊nie si szybko wyp逝kuje z w這s闚. Wszystko zalezy od piel璕nacji i mycia.. Co ile myjesz w這sy i czym?
Poleci mog mycie szamponem bez sls闚 lub od篡wk dodatkowo mo積a dodawa tonera lub odz篡wk czerwon do mycia... i wtedy si potrzyma ze 2 tygodnie.. je郵i bedziesz je my co 2-5 dni a nie co dziennie
pozniej zostaje odwiezanie tonerami/piankami a co do farb najlepsze sa profesjonalne

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-07-16 o 21:29
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-07-16, 21:35   #4118
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

疾gnajcie girls, do陰czy豉m do grona czarnow這sych.. Pewnie kiedy wr鏂, buziaky
uolcia jest offline  
Stary 2012-07-16, 21:38   #4119
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
疾gnajcie girls, do陰czy豉m do grona czarnow這sych.. Pewnie kiedy wr鏂, buziaky
Olcia NIE no teraz to mnie zszokowa豉...
Stary 2012-07-16, 23:24   #4120
uolcia
Rozeznanie

hehe, ale czerwie niestety przebija
uolcia jest offline  
Stary 2012-07-17, 07:27   #4121
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
a widzisz! Fotki fotki pokaz
Stary 2012-07-17, 10:11   #4122
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Zawsze b璠zie przebija豉... A poczekaj jeszcze troch, to w miar wymywania zrobi Ci si bordowe w這sy.

Benek23 jest offline  
Stary 2012-07-17, 12:13   #4123
miSsia_a
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 187

Witajcie dziewczyny! Chcia豉bym do Was do陰czy. Prosi豉bym jednak o pomoc. Mam ciemne w這sy (w rzeczywisto軼i o ton ja郾iejsze ni na zdj璚iu) i chcia豉bym uzyska odcie do嗆 ciemnej czerwieni. Planuje u篡 farby MATRIX socolor odcie 6RR z oxydantem 9%-owym. Czy to dobry pomys? Prosz o rady
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy.jpg (15,4 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 165443B9-397E-4E3C-938A-4B7A8D6FD96A.jpg (30,0 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5233_5RR-7RR.jpg (40,4 KB, 35 za豉dowa)
miSsia_a jest offline  
Stary 2012-07-17, 12:22   #4124
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miSsia_a Poka wiadomo嗆
Witajcie dziewczyny! Chcia豉bym do Was do陰czy. Prosi豉bym jednak o pomoc. Mam ciemne w這sy (w rzeczywisto軼i o ton ja郾iejsze ni na zdj璚iu) i chcia豉bym uzyska odcie do嗆 ciemnej czerwieni. Planuje u篡 farby MATRIX socolor odcie 6RR z oxydantem 9%-owym. Czy to dobry pomys? Prosz o rady
hmm nigdy nie robilam nim ale uolcia tak chyba jej ciemny bardzo wyszedl moze kup matrix so red albo majicontrast??
Stary 2012-07-17, 12:31   #4125
miSsia_a
Raczkowanie

Kolory So red s super mocne ! Ba豉bym si, 瞠 wyjdzie za bardzo czerwony.
Majicontrast? nie znalaz豉m w ich palecie koloru, kt鏎y by mi odpowiada. Ewentualnie 6.66.

Edytowane przez miSsia_a
Czas edycji: 2012-07-17 o 12:33
miSsia_a jest offline  
Stary 2012-07-17, 14:48   #4126
uolcia
Rozeznanie

Benek- oby nie mia豉 racji musz si zaopatrzy w czarne pianki venita

missiaa_a - Na takich ciemnych w這sach nie wyjdzie ci 瘸dna czerwie... chyba 瞠 u篡豉by majicontrastu, albo zadowoli豉by ci jedynie po鈍iata. Poza tym... masz super zdj璚ia pr鏏nik闚. Idealnie oddaj ten paskudny matrixowy kolor, kt鏎y nie jest ani czerwieni, ani rudym, ani bordo Musia豉m ogl康a jakie przek豉mane, skoro to kiedy kupi豉m . . .

Sugar wstawi fotk jak si ogarn
uolcia jest offline  
Stary 2012-07-17, 15:18   #4127
miSsia_a
Raczkowanie

Cytat:

missiaa_a - Na takich ciemnych w這sach nie wyjdzie ci 瘸dna czerwie... chyba 瞠 u篡豉by majicontrastu, albo zadowoli豉by ci jedynie po鈍iata. Poza tym... masz super zdj璚ia pr鏏nik闚. Idealnie oddaj ten paskudny matrixowy kolor, kt鏎y nie jest ani czerwieni, ani rudym, ani bordo Musia豉m ogl康a jakie przek豉mane, skoro to kiedy kupi豉m . . .

Sugar wstawi fotk jak si ogarn
Dzi瘯i To dam sobie spok鎩 z Matrixem.
miSsia_a jest offline  
Stary 2012-07-17, 19:03   #4128
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Cytat:
Dzi瘯i To dam sobie spok鎩 z Matrixem.
Majicontrast to nie Majirouge, to s dwie zupe軟ie inne sprawy
Majicontrast ma tylko cztery odcienie: mied, miedziana czerwie, czerwie i opalizuj帷a czerwie Mi rozja郾i這 niemal czarne w這sy do tego czego z awatarka
Stary 2012-07-17, 20:09   #4129
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Uolcia - bede czeka hi hi
Ned serio az prawie z czarnego ci maji rozjanil?? super tym bardziej jak mi sie farby pokoncza to musze kupic.
Stary 2012-07-17, 20:42   #4130
mewa000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Cytat:
Cytat:

missiaa_a - Na takich ciemnych w這sach nie wyjdzie ci 瘸dna czerwie... chyba 瞠 u篡豉by majicontrastu, albo zadowoli豉by ci jedynie po鈍iata.
A ja od siebie napisz, ze naturalne w這sy mam takie jak missiaa pokaza豉 na 1 fotce i po Allwaves 06gp wysz豉 mi fajna ciemna czerwie, zbli穎na do tej z 2 fotki

Wi璚 mo瞠 missiaa spr鏏uj z Allwaves?
mewa000 jest offline  
Stary 2012-07-17, 21:18   #4131
miSsia_a
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mewa000 Poka wiadomo嗆
A ja od siebie napisz, ze naturalne w這sy mam takie jak missiaa pokaza豉 na 1 fotce i po Allwaves 06gp wysz豉 mi fajna ciemna czerwie, zbli穎na do tej z 2 fotki

Wi璚 mo瞠 missiaa spr鏏uj z Allwaves?
Dzi瘯uj Mo瞠sz co wi璚ej napisa o tej farbie? Jak z wyp逝kiwaniem koloru i jaki % oxydantu?
miSsia_a jest offline  
Stary 2012-07-17, 22:11   #4132
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Ja nie strasz, tylko obserwuj w這sy mojej cioci. Ona wiele lat farbowa豉 na czerwienie i ostatnio postanowi豉 pofarbowa na ciemny br您. No i niestety... czerwie wci捫 przebija, a im wi璚ej czasu mija od farbowania tym bardziej ma rude w這sy, a nie br您owe...

Benek23 jest offline  
Stary 2012-07-18, 06:54   #4133
SugarbabyLove
Zakorzenienie

racja allwaves farnie wychodzi jak mi na ciemnym brazie na 3% oxy wyszla ciemna czerwien.. ale wyplukiwala sie dziwnie na rudawo brazowo
Misia- mozna ja kupic na allegro albo w dobrym sklepie fryzjerskim.. ja bym uzyla 6 albo 9% u ciebie. Aha i nie wystrasz sie jak ci wyjdzie lekko rozawo na odroscie.. ona ma taki dziwny odcien ale to sie wyplucze po paru myciach i bedzie fajna czerwien.. a cena zalezy gdzie kupisz na allegro byly chyba po 13-15 zl za 100ml tube

benek- noo moj braz tez byl z czerwonymi dodatkami hehe
Stary 2012-07-18, 11:10   #4134
mewa000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Cytat:
Dzi瘯uj Mo瞠sz co wi璚ej napisa o tej farbie? Jak z wyp逝kiwaniem koloru i jaki % oxydantu?
Ja mia豉m w這sy wcze郾iej farbowane Wellatonem bodaj瞠 wi郾iowa czerwie. Robi豉m oxy mieszanka 6 i 9% i na odro軼ie wysz這 super, na reszcie ciut ciemniej, dlatego teraz odrost zrobi tak mieszank a reszt 9%. Zaraz Ci wstawi foty. Wyp逝kuje si na odro軼ie delikatnie w r騜 ale taki ciemny, pod bordo, a na tych farbowanych lekko jakby w rudy ale nadal jest to czerwie. A Ty masz w這sy naturalne?

Tu masz linki do moich post闚 ze zdj璚iami
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=3701
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=3828

Edytowane przez mewa000
Czas edycji: 2012-07-18 o 11:12
mewa000 jest offline  
Stary 2012-07-18, 11:13   #4135
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆

benek- noo moj braz tez byl z czerwonymi dodatkami hehe
No wi璚 w豉snie... nie da si czerwieni ca趾owicie zakry inna farb.

Benek23 jest offline  
Stary 2012-07-18, 17:22   #4136
doniek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 279

Witam, czytam sobie ten temat i czytam od kilku dni, znalaz豉m kilka ciekawych porad, jednak mam w徠pliwo軼i odno郾ie stosowania od篡wek proteinowych - czy takowe powoduj szybsze wyp逝kiwanie si koloru ? Tak samo zastanawiam si nad szamponami zio這wymi, kto kiedy wspomina, 瞠 szampony zio這we i proteiny wp造waj negatywnie na kolor, jednak nikt tego tematu nie podj掖 a ja si tak teraz zastanawiam: prawda to czy nie prawda? ;-)
doniek jest offline  
Stary 2012-07-18, 17:32   #4137
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez doniek Poka wiadomo嗆
Witam, czytam sobie ten temat i czytam od kilku dni, znalaz豉m kilka ciekawych porad, jednak mam w徠pliwo軼i odno郾ie stosowania od篡wek proteinowych - czy takowe powoduj szybsze wyp逝kiwanie si koloru ? Tak samo zastanawiam si nad szamponami zio這wymi, kto kiedy wspomina, 瞠 szampony zio這we i proteiny wp造waj negatywnie na kolor, jednak nikt tego tematu nie podj掖 a ja si tak teraz zastanawiam: prawda to czy nie prawda? ;-)
Ze sprawdzonych rzeczy - kolor bardzo nie lubi detergent闚, nie tylko sls i pochodnych, ale te takich ukrytych myde貫k Najlepiej my od篡wk
A co od篡wek - jako nie zauwa篡豉m, aby co specjalnie kolor wymywa這
Stary 2012-07-18, 17:54   #4138
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

No i po wyje寮zie nad morze (nasze morze, b璠ziem ciebie wiernie strzec, tylko mo瞠 nie wtedy, kiedy leje, wieje i og鏊nie katastrofa ).
Jako tak ma這 piszecie, w sumie :P

Uolcia, no wiesz, co! Znaczy na pewno wiesz, co, ja si nie wtr帷am, kibicuj Ci w czerni r闚nie, bo Twoja chochlikowa uroda 豉dnie si komponuje i w ciemnym obramowaniu... powodzenia

...a ja po dw鏂h myciach jestem zadowolona masakrycznie - kolor trzyma si twardo, nawet ma這 barwi wod. W za陰czeniu 1. cie, 2. nieco 鈍iat豉, 3. pe軟e 鈍iat這 - wszystko bez s這鎍a.
Jak wida, karmin w r騜. Ale nast瘼ne farbowanie na sz鏀tce, jesie idzie, troch powagi!...
W u篡ciu nadal Gloria z dodatkami, zrezygnowa豉m z lawendowego Johnsona i przeprosi豉m z Alterr, tym razem jaka nowo嗆, oliwka i kwiat lotosu do farbowanych. Imo r騜nica 瘸dna w por闚naniu do pozosta造ch szampon闚 z tej serii... Nadal si nie pieni, wi璚 wydajno嗆 s豉ba; myje ok, pachnie zno郾ie.

Edit. a gdzie te zdj璚ia, kto ze瘸r, przyzna si ;p
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3130.jpg (85,7 KB, 48 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3144.jpg (117,7 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3064.jpg (85,6 KB, 54 za豉dowa)

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-07-18 o 17:55
sonea8 jest offline  
Stary 2012-07-18, 18:55   #4139
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez doniek Poka wiadomo嗆
Tak, proteiny w od篡wkach 幢e wp造waj na kolor - wyp逝kuj go. Dlatego ja takie od篡wki stosuj tylko tu przed farbowaniem jak i tak mam ju wyblak造 kolor. Warto proteinow od篡wk doda do farby - wtedy bardziej rozchylaj si 逝ski w這sa i kolor wnika g喚biej. Co do szampon闚 - wi瘯szo嗆 zawiera po prostu detergenty, kt鏎e wyp逝kuj szybciej kolor.
Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
No i po wyje寮zie nad morze (nasze morze, b璠ziem ciebie wiernie strzec, tylko mo瞠 nie wtedy, kiedy leje, wieje i og鏊nie katastrofa ).
Jako tak ma這 piszecie, w sumie :P

Uolcia, no wiesz, co! Znaczy na pewno wiesz, co, ja si nie wtr帷am, kibicuj Ci w czerni r闚nie, bo Twoja chochlikowa uroda 豉dnie si komponuje i w ciemnym obramowaniu... powodzenia

...a ja po dw鏂h myciach jestem zadowolona masakrycznie - kolor trzyma si twardo, nawet ma這 barwi wod. W za陰czeniu 1. cie, 2. nieco 鈍iat豉, 3. pe軟e 鈍iat這 - wszystko bez s這鎍a.
Jak wida, karmin w r騜. Ale nast瘼ne farbowanie na sz鏀tce, jesie idzie, troch powagi!...
W u篡ciu nadal Gloria z dodatkami, zrezygnowa豉m z lawendowego Johnsona i przeprosi豉m z Alterr, tym razem jaka nowo嗆, oliwka i kwiat lotosu do farbowanych. Imo r騜nica 瘸dna w por闚naniu do pozosta造ch szampon闚 z tej serii... Nadal si nie pieni, wi璚 wydajno嗆 s豉ba; myje ok, pachnie zno郾ie.

Edit. a gdzie te zdj璚ia, kto ze瘸r, przyzna si ;p
Sliczny masz kolor

Benek23 jest offline  
Stary 2012-07-18, 19:28   #4140
miSsia_a
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mewa000 Poka wiadomo嗆
Ja mia豉m w這sy wcze郾iej farbowane Wellatonem bodaj瞠 wi郾iowa czerwie. Robi豉m oxy mieszanka 6 i 9% i na odro軼ie wysz這 super, na reszcie ciut ciemniej, dlatego teraz odrost zrobi tak mieszank a reszt 9%. Zaraz Ci wstawi foty. Wyp逝kuje si na odro軼ie delikatnie w r騜 ale taki ciemny, pod bordo, a na tych farbowanych lekko jakby w rudy ale nadal jest to czerwie. A Ty masz w這sy naturalne?

Tu masz linki do moich post闚 ze zdj璚iami
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=3701
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=3828
Szampon koloryzuj帷y, kt鏎y si ju prawie wyp逝ka. Naturalny kolor w這s闚 mam te ciemny Zastanawiam si te nad Well Koleston, 豉dne odcienie czerwieni maj.
miSsia_a jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.