Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 14 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-01-25, 07:24   #391
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 869
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

nie mojej kole瘸nce zniszczy w這sy, tylko mnie.
no i wiadomo, 瞠 nie po 2-3 u篡ciach. wcze郾iej przez prawie 4 lata farbowa豉m Castingiem i mia豉m bardzo 豉dne w這sy, a po p馧 roku farbowania Feri mam siano na g這wie.
(przy farbowaniu raz na miesi帷, ju darowa豉m sobie od鈍ie瘸nie koloru i farbowa豉m tylko ze wzgl璠u na odrosty)
(a, no i ja nak豉da豉m na 鈔edni blond, kolor wychodzi zawsze idealny, dok豉dnie taki jak chcia豉m. a z tym, 瞠 widz po kole瘸nce, chodzi這 o to, 瞠 ona nak豉da豉 na jasny br您 i wysz這 jej... no takie nie wiadomo co troch. taki jasny br您 o rudym odcieniu. ale to pewnie du穎 zale篡 od w這s闚)

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2011-01-25 o 07:29
martaakow jest offline  
Stary 2011-01-25, 10:08   #392
Atka92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

U mnie Safira na grzywce zrobi豉 si do嗆 jasna... zale篡 pod jakim k徠em 鈍ieci s這鎍e. Raz jest taki wyblakni皻y czerwony wpadaj帷y w ala rudy hahaha ale o wiele mi zja郾ia造.. je郵i chodzi o d逝go嗆 moich w這s闚 to mam tak za ramiona, ale 鈔edniej grubo軼i Dlatego zastanawiam si,czy kupi 1 czy 2 opakowania tego preference. Safir na razie chyba odstawi na bok i to nie dlatego , 瞠 kolor mi si nie podoba ,albo , 瞠 mi w這sy niszczy tylko dlatego , 瞠 chce rozja郾i sobie o 1-2 tony kolor jaki mam od po這wy w這s闚 hehe denerwuje mnie , 瞠 ca造 czas s takie ciemne.. chc w ko鎍u mie czerwie o jakiej zawsze marzy豉m haha Na g鏎ze te nie mam idealnego tego koloru , ale jest ja郾iejszy ni ten na dole O.o.
Dlatego postawi na razie na ten preference Bardzo intensywna czerwie z tym rozja郾iaczem i zobaczymy co wyjdzie.. ale i tak b璠 dopiero farbowa豉 za jaki miesi帷 , chyba , 瞠 m鎩 aktualny kolor zrobi si taki straszy , 瞠 nie b璠 mog豉 na niego patrze haha
Je郵i chodzi o to niszczenie w這s闚 to praktycznie wszystko zale篡 od w這s闚 Moje ju baaardzo du穎 przesz造 haha od platynowego blondu (prawie) po ciemniejszy,p騧niej czerwony br您..,ciemny br您,maho ,ciemna czerwie i teraz chc dotrze do mocnej czerwieni I musz powiedzie , 瞠 jak na tak du穎 farb , a u篡wa豉m ich mn鏀two palette,joanna,safira,Sch warzkopf,Garnier to moje w這sy s naprawd w 鈍ietnym stanie Pomijaj帷 rozdwojone ko鎍闚ki.. co jest niestety moj zmor mimo , 瞠 chodz regularnie do fryzjera i u篡wam od篡wek , ale wiadomo farba zawsze co tam uszkodzi
Atka92 jest offline  
Stary 2011-01-25, 15:04   #393
kinqulina
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
GG do kinqulina

Od czasu kiedy zacz窸am farbowa w這sy to widz帷 po odrostach w這sy mam rozja郾ione mniej wi璚ej o 2 tony, te chcia豉bym najpierw rozja郾i sobie w這sy jak捷 farb 瞠by po raz kolejny nie narzeka 瞠 intensywna czerwie wysz豉 mi ciemno wi郾iowa moje znajome chc abym zrobi豉 si na czarno, a dopiero na studiach zrobi豉 sobie czerwone w這sy, tylko z moim naturalnym ciemnym br您em wyj軼ie z czerni b璠zie ci篹kie, a nie chcia豉bym rozja郾ia u fryzjera albo robi dekoloryzacji, gdy wiem jak bardzo zniszczy mi to w這sy .
A powiedzcie mi: czy 瞠by zrobi w這sy henn trzeba si pozbywa farby z g這wy i czy henna jest skuteczna?
A co do rozdwojonych ko鎍闚ek to Atka92 cierpi na to samo

::Je瞠li zastanawiasz si nad kolorem w這s闚 wybieraj czerwony lub rudy, bo te kolory to osobowo嗆::

Edytowane przez kinqulina
Czas edycji: 2011-01-25 o 15:05
kinqulina jest offline  
Stary 2011-01-26, 13:33   #394
Atka92
Raczkowanie

Mi osobi軼ie czarny kolor si podoba zw豉szcza taki z niebieskim po造skiem ^^ Niestety ja w czarnym wygl康a豉bym jak trup,wampir,nie wiem co jeszcze haha nie wydaje mi si , aby w takim ciemnym mi by這 dobrze Szczerze , to je郵i chce kto si przefarbowa na czarny kolor musi to porz康nie przemy郵e , bo po farbowaniu klamka zapadnie i do kitu :/ Dekoloryzacja , bo innego rozwi您ania nie ma :/ A wtedy to nie chce m闚i jakie ma si w這sy , bo chyba ka盥y wie
Jak na razie stawiam na czerwony ^^ pewnie mi si znudzi za jaki czas,no ale zobaczymy hehe Rudy te mi si podoba , ale nie taka marchewka tylko taki jakby miedziany , lub taki miodowy
Na razie musz uzyska swoj czerwie hehe Dzisiaj wezm drugi od鈍ie瘸cz koloru i potem farbowanie za jaki miesi帷 bez rozja郾iacza chyba si nie obejdzie.. one na ko鎍ach s tak ciemne.. , 瞠 ju ledwo mi t 'czerwie' wida i zaczyna wpada w taki br您 , bo si farba sp逝ka豉 troch :/
Atka92 jest offline  
Stary 2011-01-26, 14:19   #395
martaakow
Zakorzenienie

uwielbiam czarne w這sy. sama mia豉m bardzo d逝go. farbowa zacz窸am od r騜nych br您闚 (kasztan, maho, jasny br您, orzechowy br您, mn鏀two tego by這), ale p騧niej zachcia這 mi si czarnych w這s闚. i mimo 瞠 je uwielbia豉m, to wiadomo, 瞠 mi si znudzi造.
w dodatku zachcia這 mi si rudego.
wi璚 w ci庵u nieca貫j doby 2 razy je rozja郾ia豉m i od razu po這篡豉m rud farb.
w zasadzie... nie wygl康a造 moje w這sy tragicznie. ko鎍闚ki by造 do obci璚ia, ale reszta w這s闚 by豉 w dobrym stanie.
ale i tak na razie nie planuj powrotu do czerni.

co do Safiry - te mi si zmywa i mam rudawe przeb造ski. tylko nie wiem, czy ona w taki spos鏏 si zmywa, czy zaczyna mi m鎩 rudy kolor prze鈍itywa. ;p chyba po這輳 sobie ten od鈍ie瘸cz koloru w najbli窺zym czasie.
martaakow jest offline  
Stary 2011-01-26, 20:40   #396
jezozwierz_9
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Hej! Nie chc zak豉da nowego w徠ku, bo ten wydaje mi si do嗆 podobny.
Planuj przefarbowa w這sy na czerwono, ale tak naprawd czerwono (co w kolorze pomidora ). W miar mo磧iwo軼i chcia豉 bym to zrobi w domu, jak najmniejszym kosztem. Dodam 瞠 teraz mam czarne w這sy (farbowane). Mo瞠 kt鏎a z was si na tym zna, bo ja kompletnie nie wiem jak si do tego zabra, czym to zrobi i jakiej farby u篡.
jezozwierz_9 jest offline  
Stary 2011-01-26, 20:49   #397
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez jezozwierz_9 Poka wiadomo嗆
Hej! Nie chc zak豉da nowego w徠ku, bo ten wydaje mi si do嗆 podobny.
Planuj przefarbowa w這sy na czerwono, ale tak naprawd czerwono (co w kolorze pomidora ). W miar mo磧iwo軼i chcia豉 bym to zrobi w domu, jak najmniejszym kosztem. Dodam 瞠 teraz mam czarne w這sy (farbowane). Mo瞠 kt鏎a z was si na tym zna, bo ja kompletnie nie wiem jak si do tego zabra, czym to zrobi i jakiej farby u篡.
Na czarnych w這sach nie wyjdzie Ci czerwie. Potrzebne jest wcze郾iejsze rozja郾ianie albo dekoloryzacja.
Stary 2011-01-26, 21:28   #398
jezozwierz_9
Przyczajenie

hmm... Troch szkoda mi niszczy w這sy, ale zaryzykuj Czy mog豉 bym to zrobi w domu, czy konieczna jest wizyta u fryzjera?
Je郵i w domu, to czym. A je郵i u fryzjera to mniej-wi璚ej ile kosztuje.
Stary 2011-01-26, 21:41   #399
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez jezozwierz_9 Poka wiadomo嗆
hmm... Troch szkoda mi niszczy w這sy, ale zaryzykuj Czy mog豉 bym to zrobi w domu, czy konieczna jest wizyta u fryzjera?
Je郵i w domu, to czym. A je郵i u fryzjera to mniej-wi璚ej ile kosztuje.
Wszystko mo積a zrobi w domu, ale jak nie masz wprawy to mo瞠sz sobie zaszkodzi... Sama nie dekoloryzowa豉m w這s闚 nigdy, a rozja郾iacza u篡豉m raz (i wi璚ej nie chc), tak瞠 瘸dnych konkretnych produkt闚 nie polec.
Mo積a te wykona zar闚no dekoloryzacj jak i rozja郾ianie (oczywi軼ie albo dekoloryzujemy albo rozja郾iamy) w salonie fryzjerskim. Ceny s r騜ne. Zale膨 od salonu i kosmetyk闚 na jakich fryzjerki pracuj. Najlepiej chyba b璠zie w Twoim przypadku p鎩嗆 do dobrego fryzjera ("znany" i "profesjonalny" niekoniecznie jest r闚noznaczne z "dobry"!) i u niego dokona zabiegu.
Ceny mog by wysokie, ale jak dobry fryzjer to warto zap豉ci troch wi璚ej i mie dobry efekt. No i gdyby co posz這 nie tak to mo積a od razu kaza fryzjerce poprawi, co zepsu豉 (oczywi軼ie w cenie jednego zabiegu).
Wcze郾iej radz te poczyta na Wiza簑 w徠ki o rozja郾ianiu i dekoloryzowaniu w這s闚.
Stary 2011-01-27, 07:41   #400
martaakow
Zakorzenienie

ja rozja郾ia豉m sama w domu (z czerni)
najpierw kupi豉m rozja郾iacz ze sklepu fryzjerskiego + wod utlenion 9%.
je郵i mam by szczera, 瘸逝j. mo瞠 nie wyda豉m du穎 (chyba z 25z), ale te niewiele mi to rozja郾i這 w這sy. o ile na czubku uzyska豉m blond, to, id帷 w stron ko鎍闚ek, w這sy by造 coraz ciemniejsze, a ko鎍闚ki by造 ciemnobr您owe o mahoniowym odcieniu. ;p
p騧niej kupi豉m w Rossmanie rozja郾iacz Delii

i hmmm... konsystencja straszna! nak豉da這 si jak cement.
co prawda rozja郾i豉 mi idealnie (tzn. nie do jasnego blondu, ale do ja郾iutkiego rudego, co mnie zdecydowanie wystarczy這).
w zasadzie ci篹ko mi stwierdzi, czy to Delia mi zniszczy豉 w這sy (nie jako strasznie co prawda, ale ko鎍闚ki obci窸am, inna sprawa, 瞠 przed rozja郾ianiem i tak z p馧 roku nie podcina豉m w這s闚. ), czy sam fakt, 瞠 pod rz康 2 razy rozja郾ia豉m i zaraz po 2gim rozja郾ianiu po這篡豉m farb.

prawdopodobnie najlepiej by這by i嗆 do fryzjera, ale pewnie, gdybym chcia豉 zn闚 rozja郾ia, zn闚 bym zrobi豉 to sama. ;p

(aha, Delia to jakie 6z/opak., ale teraz kupi豉bym rozja郾iacz z Joanny... podobno ca趾iem dobry)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg delia-blond-extreme-rozjasniacz-delia-cosmetics_12622_3.jpg (17,0 KB, 16 za豉dowa)

Czas edycji: 2011-01-27 o 07:43
martaakow jest offline  
Stary 2011-01-27, 11:17   #401
jezozwierz_9
Przyczajenie

Dzi瘯uje za rad Wypr鏏uj ten rozja郾iacz z Joanny, bo u mnie nie ma Rossmana.
Troch si boj, ale i tak mam p馧 g這wy 造sej, wi璚 gorzej ju chyba by nie mo瞠
Stary 2011-01-27, 15:56   #402
ciezarna_zakonnica
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 304

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka wiadomo嗆
przez ostatnie p馧 roku mia豉m rude w這sy (wcze郾iej jakie 2 lata czarne), ale znudzi造 mi si, poza tym ostatnio troch zmian w moim 篡ciu, a ja ju tak mam, 瞠 za zmianami w 篡ciu idzie zmiana fryzury. jako 瞠 軼ina ju prawie nie ma co (haha, 2010 rok za du穎 w moim 篡ciu zmieni i za cz瘰to 豉pa豉m za no篡czki. ;p), wi璚 zdecydowa豉m si na czerwon farb.

kupi豉m szamponetk (na wszelki wypadek) Joanny - porzeczkow czerwie.
i jestem absolutnie zakochana w tym kolorze!!
tylko teraz takie pytanie - czy istnieje trwa豉 farba do w這s闚, kt鏎a da mi taki sam kolor?
je郵i chodzi o odrosty i to, 瞠 kolor mo瞠 nie wyj嗆, bo mam za ciemne w這sy, t jak wida, nie ma problemu. farbowa豉m si na rudo, nigdy nie musia豉m odrost闚 rozja郾ia, a wiadomo, 瞠 czerwie ciemniejsza.
Taki sam kolor jest farby Joanny, tez sie multi kolor nazywa, z tym,ze to farba, kolor trwaly
ciezarna_zakonnica jest offline  
Stary 2011-01-27, 23:49   #403
kinqulina
Przyczajenie

GG do kinqulina

A czy ten rozja郾iacz nak豉da si tak jak farb na w這sy?
I czy to naprawd tak niszczy w這sy mocno jak dekolorka tzn wiem 瞠 dekoloryzacja na pewno bardziej, ale kurcz... strasznie chc t czerwie, a przy kolorze ciemnego br您u wychodzi macho/ciemna wi郾ia niestety.
No i te moje cienkie w這sy chyba by wypad造 wszystkie a drug stron s znajome kt鏎e uczepi造 si tej czerni, kt鏎 owszem chcia豉bym, ale wiem, 瞠 tylko chwilowo. Tylko p騧niejsze wyj軼ie z czerni mnie przera瘸.
Aha jeszcze takie pytanie ma貫.. mianowicie je郵i ju rozja郾i w這sy i od razu na這輳 farb to wtedy ju chyba serio wypadn wszystkie no nie?

::Je瞠li zastanawiasz si nad kolorem w這s闚 wybieraj czerwony lub rudy, bo te kolory to osobowo嗆::
kinqulina jest offline  
Stary 2011-01-28, 07:24   #404
martaakow
Zakorzenienie

ciezarna_zakonnica, je郵i faktycznie jest, to b璠 szuka do upad貫go. ;p

kinqulina, wszystko jest opisane bardzo dok豉dnie w instrukcji. ale generalnie - tak. tylko trzeba go nak豉da bardzo r闚nomiernie, najlepiej pasmo po pa鄉ie, 瞠by nie pomin望 瘸dnego fragmentu w這s闚, bo nie wyr闚na si "samo", jak z farb.
czy ja wiem... mo瞠sz zawsze trzyma kr鏂ej ni masz napisane na opakowaniu. je郵i faktycznie masz cienkie w這sy. poza tym nie chcesz chyba bardzo rozja郾ia? do blondu? ;p
w zasadzie nie ma nawet innej mo磧iwo軼i, bo po rozja郾ianiu zwykle jest t璚za na g這wie. i chyba zawsze nak豉da si od razu farb. je郵i chcesz, mo瞠sz poczeka troch (ale tylko, je郵i b璠ziesz w tym czasie siedzie w domu, bo my郵, 瞠 po samym rozja郾ianiu nie chcia豉by z niego wychodzi )
(ach, no i nie wiem, co bardziej niszczy - dekoloryzacja czy rozja郾ianie. nigdy nie dekoloryzowa豉m w這s闚)

aaa, no i jak b璠ziecie kupowa rozja郾iacz z Joanny, zwr鵵cie uwag na to, o ile ton闚 rozja郾ia. ja wtedy kupi豉m Deli, bo nie by這 rozja郾iacza z Joanny, kt鏎y rozja郾ia o 6 ton闚 (czy co ko這 tego, ju nie pami皻am), by造 tylko s豉bsze.

Czas edycji: 2011-01-28 o 07:25
martaakow jest offline  
Stary 2011-01-28, 11:14   #405
Atka92
Raczkowanie

Je郵i chodzi o mnie to te nie jestem zwolenniczk dekoloryzowania lub rozja郾iania w這s闚 , ale chyba nie b璠 mia豉 wyboru hehe co prawda z ka盥ym mysiem w這s闚 staj si coraz ja郾iejsze.. ale niestety dolna cz窷 pozostaje wci捫 ciemna :/... wiec b璠 musia豉 si na co zdecydowa. Pr璠zej rozja郾ie je o 2 tony , bo nie zale篡 mi na powrocie do blondu
Atka92 jest offline  
Stary 2011-01-28, 14:09   #406
kinqulina
Przyczajenie

GG do kinqulina

martaakow dzi瘯i pi瘯ne za wyja郾ienie )
Nie nie chc rozja郾ia do blondu ;p, my郵, 瞠 wystarczy豚y jasny br您 瞠by farba 豉dnie mi chwyci豉 w這sy, czy istniej takie s豉be rozja郾iacze i z jakich s firm je郵i mo積a wiedzie?
A czy nie ma przeciw wskaza na這瞠nia rozja郾iacza na wi郾iowe w這sy? Bo boj si 瞠 wyjdzie co czego b璠 si ba豉
Jak na razie moje cienkie w這sy dobrze znosz farbowanie, nie robi si z nich siano, tylko mam rozdwojone ko鎍闚ki, ale dawno ich nie 軼ina豉m wi璚 mo瞠 dlatego. Zawsze ba豉m si rozja郾iaczy i dekoloryzacji bo jest to moim zdaniem zabicie w這s闚, ale teraz jak czytam wasze wypowiedzi i widz, 瞠 w這sy nie zniszczy造 wam si tak bardzo jak mi si kiedy wydawa這 to mo瞠 kiedy odwa輳 si na jaki s豉by rozja郾iacz [COLOR="Silver"]

Edytowane przez kinqulina
Czas edycji: 2011-01-28 o 14:25
kinqulina jest offline  
Stary 2011-01-28, 14:57   #407
ciezarna_zakonnica
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 304

Znaczy z t joanna to mi sie tak wydaje,ale cos mi sie obi這 o oczy. Wiem,瞠 jest soczysta malina,czy co tam, ale to r騜 jest, jezu <3
A przy najblizszej wizycie gdziekolwiek, gdzie sa te farby,to zobacze jakie sa kolory i Ci napisze jaki jest najbardziej "czerwonawy" z tych wszystkich bo wydaje mi sie,ze porzeczka z farb tez jest, jestem tego PRAWIE pewna,ale wiadomo-豉p nie dam uci望 :P
ciezarna_zakonnica jest offline  
Stary 2011-01-28, 23:21   #408
potencjalnie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42

Marze o czerwonym kolorku od 3 lat, niestety mam czarne w這sy i boje sie rozja郾iania, maluje je balsamem z henna i mam tylko czerwony po造sk Da rade pomalowa w這sy henna (mo瞠 w proszku) na czerwie?
potencjalnie jest offline  
Stary 2011-01-29, 12:06   #409
kinqulina
Przyczajenie

GG do kinqulina

Wiesz co nie jestem 瘸dn specjalistk, ale my郵 瞠 musia豉by albo z這篡 wizyt fryzjerce albo rozja郾ia, bo wiem po swoich w這sach, a s koloru ciemnego br您u, 瞠 jak na razie jedyne co mi na nich wychodzi to wi郾iowy kolor, a chcia豉bym czerwie wi璚 瞠 z czarnymi w這sami b璠ziesz mia豉 to samo co ja, a raczej jeszcze s豉bszy efekt
Ale zawsze mog si myli

kinqulina jest offline  
Stary 2011-01-29, 13:36   #410
Atka92
Raczkowanie

KINQULINA -> jestem tego samego zdania co ty I zdaje mi si , 瞠 nasz kolor na g這wie jest identyczny hehe te mam ca造 czas wi郾ie co mnie nie zadawala.. jak kto znajdzie naprawd hardcorow czerwie to b璠 wdzi璚zna hehe ja szukam ,szukam i znale潭 nie mog :| Ale jestem ju prawie zdecydowana , 瞠by je lekko rozja郾i rozja郾iaczem zobaczymy co wyjdzie.
Atka92 jest offline  
Stary 2011-01-29, 17:16   #411
potencjalnie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Atka92 Poka wiadomo嗆
KINQULINA -> jestem tego samego zdania co ty I zdaje mi si , 瞠 nasz kolor na g這wie jest identyczny hehe te mam ca造 czas wi郾ie co mnie nie zadawala.. jak kto znajdzie naprawd hardcorow czerwie to b璠 wdzi璚zna hehe ja szukam ,szukam i znale潭 nie mog :| Ale jestem ju prawie zdecydowana , 瞠by je lekko rozja郾i rozja郾iaczem zobaczymy co wyjdzie.
a mo瞠 toner?

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

jak narazie wi郾ia zadawala豉by mnie ale jednak dr瞠 na my郵 o rozja郾ianiu w這s闚. Moja fryzjerka powiedzia豉, ze musze rozja郾i do kurczaka i stwierdzi豉, i mi tego nie zrobi bo nie zniszczy mi takich pi瘯nych w這s闚 taaa. Czyli czekamy na jakie nowo軼i w dziedzinie rozja郾iania w這s闚 ;(
Stary 2011-01-29, 20:50   #412
kinqulina
Przyczajenie

GG do kinqulina

Atka92 fajnie, 瞠 si zgadzamy haha xD
a co do toner闚 te kiedy nad nimi my郵a豉m, ale nie znam si na nich ma這 o nich czyta豉m wi璚 mo瞠 dlatego nie jestem im przychylna heh..
tylko nie wiem czy toner zrobi intensywn czerwie na ciemnych w這sach
podobaj mi si te turkusowe w這sy ale to tak na marginesie XD one z g鏎y odpadaj chyba 瞠 na jaki konwent fantasy haha

kinqulina jest offline  
Stary 2011-01-29, 21:34   #413
potencjalnie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kinqulina Poka wiadomo嗆
Atka92 fajnie, 瞠 si zgadzamy haha xD
a co do toner闚 te kiedy nad nimi my郵a豉m, ale nie znam si na nich ma這 o nich czyta豉m wi璚 mo瞠 dlatego nie jestem im przychylna heh..
tylko nie wiem czy toner zrobi intensywn czerwie na ciemnych w這sach
podobaj mi si te turkusowe w這sy ale to tak na marginesie XD one z g鏎y odpadaj chyba 瞠 na jaki konwent fantasy haha
kole瘸nka robi豉, najpierw rozja郾ia豉 w這sy a potem toner i trzyma豉 d逝瞠j ni poleca producent, trzyma si jak normalna farba (podobno)
Stary 2011-01-29, 21:49   #414
martaakow
Zakorzenienie

po kolei:

Atka92 -> rozja郾iacz taki o 2 tony mo瞠 Ci w og鏊e prawie nie rozja郾i w這s闚. (je郵i ma tak na opakowaniu napisane). ja bym u篡豉 3-4tonowy.

kinqulina -> nie s康z, 瞠by by造 przeciwwskazania. podejrzewam, 瞠 wyjdzie Ci co rudawego. poza tym i tak nak豉dasz farb (na pewno czubek b璠ziesz mia豉 ja郾iutki, ko鎍闚ki troch ciemniejsze, wi璚 kup koniecznie farb, a nie szampony koloryzuj帷e/szamponetki, bo mog Ci tego nie wyr闚na). rozja郾iacze s bardzo r騜ne, 1-2 tony, 3-5 ton闚, 6-7 ton闚. ja rozja郾ia豉m 6tk, bo taki by najsilniejszy, jaki znalaz豉m w Rossmannie (a by豉m mocno zdesperowana. ;p). a co do firm... nie znam si. podobno w豉郾ie z Joanny s niez貫 (i tanie), chyba s 2: s豉bszy i mocniejszy. no i trzeci do pasemek, jest najsilniejszy, ale wiadomo - ma這 go. :P

ciezarna_zakonnica -> no bo ja w豉郾ie szuka豉m na stronie (wydaje si by aktualizowana o nowe kolory) i nie znalaz豉m. jest malina i jeszcze co, ale nie ma porzeczki. i gdzie (mo瞠 nawet w tym w徠ku) dziewczyna pisa豉, 瞠 NIE ma takiego koloru, bo Joanna ma r騜ne odcienie farb i szamponetek.

potencjalnie -> jedna zasada do ka盥ego rodzaju farbowania w這s闚. z jasnych zrobisz ciemne, ale na odwr鏒 bez rozja郾iania nie da rady. niewa積e, czym to robisz: farb, szamponetk, henn, tonerem. ciemne zawsze trzeba rozja郾i, 瞠by uzyska taki kolor, jaki si chce, a nie sam po造sk.

i te my郵 ci庵le o tonerze, ale nie wiem, jak mia豉bym si do tego zabra. musia豉bym poczyta. no i tonery szybko si chyba bardzo zmywaj...
martaakow jest offline  
Stary 2011-01-29, 22:04   #415
potencjalnie
Raczkowanie

Tonery generalnie zmywaj sie po 5 myciach (nie wiem jak moja znajoma to zrobi豉 瞠 toner trzyma si jak farba) Nawet ju po 1 myciu blednie, mnie te kusi
Stary 2011-01-29, 23:11   #416
kinqulina
Przyczajenie

GG do kinqulina

no przyznam, 瞠 kiedy powa積ie si zastanawia豉m nad tonerem, ale zauwa篡豉m, 瞠 i tak konieczny jest powr鏒 do tematu rozja郾iania, a szkoda bo chcia豉bym tego unikn望, ale skoro ju nie ma wyj軼ia... ale dzi瘯i, 瞠 mi powiedzia豉

kinqulina jest offline  
Stary 2011-01-30, 00:03   #417
potencjalnie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kinqulina Poka wiadomo嗆
no przyznam, 瞠 kiedy powa積ie si zastanawia豉m nad tonerem, ale zauwa篡豉m, 瞠 i tak konieczny jest powr鏒 do tematu rozja郾iania, a szkoda bo chcia豉bym tego unikn望, ale skoro ju nie ma wyj軼ia... ale dzi瘯i, 瞠 mi powiedzia豉
tonery maja taki plus, 瞠 mo瞠sz malowa od czerwieni po zielenie ;p
Stary 2011-02-02, 15:53   #418
milla00
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam ognisto-w這se Marzy mi si czerwony, na razie mam rude, ale chcia豉bym mie co mi璠zy rudym, a czerwonym.

Znalaz豉m na youtubie dwa tutoriale jak ufarbowa w這sy na 鈍ietny czerwony, polecam

http://www.youtube.com/watch?v=bLUOlMQwDbY&feature=fvsr

http://www.youtube.com/watch?v=fOW51iwYopw&feature=mcv

Dziewczyna ma 鈍ietne w這sy - kolor prze-boski i w這sy wcale nie wygl康aj na zniszczone.
milla00 jest offline  
Stary 2011-02-02, 20:18   #419
kinqulina
Przyczajenie

GG do kinqulina

millaOO rzeczywi軼ie ma niesamowite te w這sy, szkoda tylko, na naszym rynku jest tak ma這 dost瘼nych kosmetyk闚 do farbowania w這s闚, wszystko trzeba zamawia w internecie, lub te zda si na fryzjerk, kt鏎a - przyznajmy to szczerze nie zawsze trafia w nasze oczekiwania-
Ta dziewczyna nawet z odrostami 豉dnie wygl康a xD a wszystko dlatego, 瞠 ma taki cudny kolorek. W og鏊e naturalne w這sy ma bardzo ciemne takie jak moje wi璚 poprawi mi si humor na my郵, 瞠 jednak nie jestem skazana na ciemn wi郾i

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

millaOO rzeczywi軼ie ma niesamowite te w這sy, szkoda tylko, na naszym rynku jest tak ma這 dost瘼nych kosmetyk闚 do farbowania w這s闚, wszystko trzeba zamawia w internecie, lub te zda si na fryzjerk, kt鏎a - przyznajmy to szczerze nie zawsze trafia w nasze oczekiwania-
Ta dziewczyna nawet z odrostami 豉dnie wygl康a xD a wszystko dlatego, 瞠 ma taki cudny kolorek. W og鏊e naturalne w這sy ma bardzo ciemne takie jak moje wi璚 poprawi mi si humor na my郵, 瞠 jednak nie jestem skazana na ciemn wi郾i

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Ta dziewczyna nawet z odrostami 豉dnie wygl康a xD a wszystko dlatego, 瞠 ma taki cudny kolorek. W og鏊e naturalne w這sy ma bardzo ciemne takie jak moje wi璚 poprawi mi si humor na my郵, 瞠 jednak nie jestem skazana na ciemn wi郾i , co prawda rozja郾ia w這sy, ale i tak 郵icznie wygl康a

kinqulina jest offline  
Stary 2011-02-03, 15:21   #420
Atka92
Raczkowanie

Hej wszystkim !!
Ta dziewczyna z tego filmiku ma.. zaje***ste te w這sy !!!!!!!!!!!!!!!! 安ietnie w nich wygl康a , w豉郾ie taki kolor chce osi庵n望 ^^ !!
Postanowi豉m , 瞠 nie kupie tej farby Loreal Feria Preference.. Po 1. u mnie w marketach nie ma tej intensywnej czerwieni , po 2.. kosztuje 32 z O.o., wi璚 nie b璠 cudowa豉 tylko kupi rozja郾iacz , po這瞠 go sobi a potem waln red !!! Trudno kto nie ryzykuje ten nie traci , ja ju jestem zdecydowana i nie ma bata , czerwie musi by :P co prawda zafarbuje za nieca造 miesi帷 , bo w niedziele po這篡豉m sobie od鈍ie瘸cz koloru i nie wida tak bardzo moich odrost闚
Wracajac jeszcze do tego filmiku to jesli chodzi o odrosty to m鎩 naturalny kolor jest ja郾iejszy
Atka92 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.