Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 143 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-08-03, 07:53   #4261
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez Szatanica z Eden Poka wiadomo嗆
super!

Nedera serio ci篹ej ni z czerwieni? to tak si璠a??
Da si. Sama by豉m w szoku. Niebieski pigment wyp逝kuje si chyba najszybciej z wszystkich... A fiolet po這穎ny na czerwie nie ma szans jej pokry. Wylezie, skubana, pr璠zej czy p騧niej
Stary 2012-08-03, 10:02   #4262
kasiesia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Witam Was Dziewczyny!
Wcze郾iej na forum nie uczestniczy豉m, bo czerwone w這sy mnie nie dotyczy造, mia豉m czarne i ponad rok schodzi豉m do odcienia miedzi.
Chcia豉bym mie taki 豉dny krwisty kolor czerwieni ale wi瘯szo嗆 farb to bardziej taka wi郾ia albo s zbyt drogie a 瞠 ja mam w這sy do pasa to tych pude貫k idzie ze 4.
Kilka lat temu farbowa豉m Joann soczysta malina i to by 豉dny kolor a teraz zaskoczenie w sklepie bo na pude趾u teraz to ju bardziej fiolet,a mo瞠 to tylko kwestia zdj璚ia a farba ta sama?
Pom騜cie mi
Wklejam zdj璚ia:
Na pierwszej fotce to ja
a reszta to takie bym chcia豉 mie, je郵i nie czerwie to taki pomara鎍z
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0359.jpg (64,7 KB, 53 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg paramore-hayley-williams-hayley-williams-wystapi-w-glee--imgm020N2 (1).jpg (16,7 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (11,9 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 75ccfb874a7d077a0b51a96730a15f396e19799d.jpg (55,1 KB, 36 za豉dowa)
kasiesia jest offline  
Stary 2012-08-03, 10:19   #4263
DoDoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 560

Dziewczyny, mylam dzisiaj wloski pierwszy raz od farbowania (mycie szamponem, pozniej maseczka i plukanie) kolory wyplukuje sie na rozowo, jakos nie jestem z tego powodu zadowolona no ale coz...
tam gdzie wlosy sa bardzo zniszczone sa ciut jasniejsze, wiadomo...
pozniej dodam zdjecie w sloncu bo poprzednie tez jest w sloncu i sama jestem ciekawa roznicy...
jeszcze dwa mycia i pewnie pianka trzeba bedzie poprawiac, jak sobie o tym pomysle to juz mi sie nie chce :p
Stary 2012-08-03, 14:24   #4264
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

kasiesia heh wrzuci豉 zdj璚ia 3 bardzo r騜nych kolor闚, a piszesz jeszcze 瞠 by豉 zadowolona z soczystej maliny... a potem 瞠 jak nie czerwie to pomara鎍z.... hmmm sprecyzuj jaki odcie ci interesuje
uolcia jest offline  
Stary 2012-08-03, 17:05   #4265
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Hej Dziewczyny! Dawno mnie nie by這.. kurcze od 3 dni nie w豉ncza豉m Laptopa hehe. Teraz jak mam zajob szko豉 potem dom gotowanie sprzatanie zakupy itp.. to niemam czasu ani checi wieczorami wejsc na kompa.. no ale to juz OFF TOP
No co do w這s闚.. hmm pr鏏owa豉m tym tonerem robi przedwczoraj ale NIC kompletnie NIC nie chwycilo.. mam jeszcze 2 opakowania tego Badziewia.. i chyba to bede musiala zurzy mimo i nie daje ani troche czerwieni.. Co do lok闚 racja niestety wida to podw鎩 nie jak loki s przesuszone.. fuck!.. no ale mowie wam od polowy tylko bo g鏎a w這s闚 jest jak najbardziej OK... NO co do farbowania na razie z tydzien dwa nie bede w ogole farbowa.. A Br您 mia豉m niedawno 3 miesi帷e prawie i co z tego jak caly czas czerwien przebija豉..
wi璚 albo rozja郾i w這sy ca趾iem i wtedy zrobi jaki br您ik jasny albo zosta orzy czerwieni. i Ja wybieram to 2 gie wyjscie bo rozjasnianie to nic dobrego.. noo.. to chyba na tyle. Ale mam 11 sierpnia teraz urodziny wiec musze co na這篡c na te wlosy zeby juz taka ruda nie byc zobacze ewentualnie sie szarpne na directionsa te 6 euro..
Stary 2012-08-03, 18:34   #4266
DoDoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 560

Przeciez toner lapie tylko rozjasnione wlosy, wiec jakim cudem niby mial zlapac Twoje??? hehe
Stary 2012-08-03, 19:43   #4267
doniek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 279

hejka dziewczyny wiecie mo瞠 ile % ma mleczko utleniaj帷e w farbach garniera color naturals ? konkretnie w kolorze 660 p這mienna czysta czerwie. Na buteleczce brak informacji
doniek jest offline  
Stary 2012-08-03, 22:37   #4268
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez doniek Poka wiadomo嗆
hejka dziewczyny wiecie mo瞠 ile % ma mleczko utleniaj帷e w farbach garniera color naturals ? konkretnie w kolorze 660 p這mienna czysta czerwie. Na buteleczce brak informacji
Chyba nikt tego nie wie Ja swojego czasu te szuka豉m takiej informacji i nie znalaz豉m do dzi.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-08-04, 00:27   #4269
Sweetberry
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 114

Cze嗆,
mam pytanie:
Moje w這sy s obecnie koloru machoniowego (odcie bardzo zbli穎ny do pierwszego zdj璚ia), nied逝go planuj pofarbowa je na czerwono i chcia豉bym mniej wi璚ej uzyska kolor z drugiego zdj璚ia. Zastanowi豉m si i prawdopodobnie b璠 farbowa豉 Allwaves nr 0.6. Jaki by軼ie kupi造 % utleniacza? Zupe軟ie si na tym nie znam, wcze郾iej u篡wa豉m tylko farb drogeryjnych. B璠 bardzo wdzi璚zna za jak捷 wskaz闚k
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ewa-farna1.jpg (23,8 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2wdoj2r.jpg (33,1 KB, 40 za豉dowa)
Sweetberry jest offline  
Stary 2012-08-04, 07:57   #4270
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DoDoo Poka wiadomo嗆
Przeciez toner lapie tylko rozjasnione wlosy, wiec jakim cudem niby mial zlapac Twoje??? hehe
Toner 豉pie na wyplukanej czerwieni wiem bo juz tak nakladalam i kolorek byl boski. Problem jest teraz bo TEN akurat toner jest dla ciemnych wlosow i chyba dlatego mi nie zlapa bo mam wlosy rdzawe ( moze ZA jasne) albo nie wiem moze powinnam 2 opakowania uzyc anie 1 ..

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Sweetberry Poka wiadomo嗆
Cze嗆,
mam pytanie:
Moje w這sy s obecnie koloru machoniowego (odcie bardzo zbli穎ny do pierwszego zdj璚ia), nied逝go planuj pofarbowa je na czerwono i chcia豉bym mniej wi璚ej uzyska kolor z drugiego zdj璚ia. Zastanowi豉m si i prawdopodobnie b璠 farbowa豉 Allwaves nr 0.6. Jaki by軼ie kupi造 % utleniacza? Zupe軟ie si na tym nie znam, wcze郾iej u篡wa豉m tylko farb drogeryjnych. B璠 bardzo wdzi璚zna za jak捷 wskaz闚k
allwaves ma tendencje do wpadania w r騜. Zanim si wyp逝cze na czerwien trzeba pare razy glowe umy Ja np mialam ciemne wlosy i jak nalozylam allwavesa z 3% to mialam ciemna czerwien ale jak dalam 9 to by豉 瘸r闚a.. na Twoich albo 6 albo 9% bym dala ..

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez doniek Poka wiadomo嗆
Albo 6 albo 9 mniej na pewno nie. zawsze mozesz kupic ma陰 buteleczk utleniacza w sklepie fryzjerskim jesli nie jeste pewna..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-08-04 o 07:56
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-08-04, 10:28   #4271
mewa000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

No i pofarbowa豉m wczoraj w這sy

Jest lepiej jak by這 ostatnio, kolor odrostu kocham natomiast reszta na 9% ma lepszy odcie jak poprzednio ale to jeszcze nie to, nadal ro積i si od odrostu. Fryzjerka mowi, ze jak mi nie szkoda wlosow to nast瘼nym razem mo瞠my je troch rozja郾i i dopiero nak豉da farb, zastanowi si. No chyba ze tu trzeba wyd逝篡c czas trzymania farby? na odro軼ie trzyma豉m godzin po czym nalozyla na reszt i jeszcze 30 minut (ja mam bardzo ci篹kie w這sy do rozja郾ienia, jak robi豉m pasemka blond to rozja郾iacz trzyma豉m minimum 1,5 godziny).

To teraz efekty na 1 fotce najlepiej wida r騜nic z odrostem, no i w ka盥ym 鈍ietle inny kolor, jak wysz豉m na pole to w odbiciu o oknie kolor by super, taki mocno czerwono r騜owawy.
Dla por闚nania 1 farbowanie http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=3701
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie1193.jpg (51,6 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie1197.jpg (35,4 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie1201.jpg (51,2 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie1191.jpg (50,5 KB, 19 za豉dowa)
mewa000 jest offline  
Stary 2012-08-04, 10:57   #4272
Jeanettes
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Witam. Czy mo瞠 kt鏎a z Was farbowa豉 w這sy Syoss - Intensywna czerwie? Chcia豉bym zobaczy jakie zdj璚ia jak to w rzeczywisto軼i wygl康a.
Jeanettes jest offline  
Stary 2012-08-04, 11:27   #4273
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez Jeanettes Poka wiadomo嗆
Witam. Czy mo瞠 kt鏎a z Was farbowa豉 w這sy Syoss - Intensywna czerwie? Chcia豉bym zobaczy jakie zdj璚ia jak to w rzeczywisto軼i wygl康a.
moja kole瘸nka farbowa豉 naturalnie ma takie zwyk貫 myszowate
mam nadziej, 瞠 nic si nie stanie jak wstawi jej zdj璚ie gdzie nie wida zabardzo twarzy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 552432_373024999384433_1823590968_n.jpg (31,8 KB, 61 za豉dowa)
Meadow jest offline  
Stary 2012-08-04, 11:32   #4274
Jeanettes
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
mam nadziej, 瞠 nic si nie stanie jak wstawi jej zdj璚ie gdzie nie wida zabardzo twarzy

Ooo Dzi瘯uje W豉郾ie o taki kolorek mi chodzi這.
Jeanettes jest offline  
Stary 2012-08-04, 11:45   #4275
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez mewa000 Poka wiadomo嗆
No i pofarbowa豉m wczoraj w這sy

Jest lepiej jak by這 ostatnio, kolor odrostu kocham natomiast reszta na 9% ma lepszy odcie jak poprzednio ale to jeszcze nie to, nadal ro積i si od odrostu. Fryzjerka mowi, ze jak mi nie szkoda wlosow to nast瘼nym razem mo瞠my je troch rozja郾i i dopiero nak豉da farb, zastanowi si. No chyba ze tu trzeba wyd逝篡c czas trzymania farby? na odro軼ie trzyma豉m godzin po czym nalozyla na reszt i jeszcze 30 minut (ja mam bardzo ci篹kie w這sy do rozja郾ienia, jak robi豉m pasemka blond to rozja郾iacz trzyma豉m minimum 1,5 godziny).

To teraz efekty na 1 fotce najlepiej wida r騜nic z odrostem, no i w ka盥ym 鈍ietle inny kolor, jak wysz豉m na pole to w odbiciu o oknie kolor by super, taki mocno czerwono r騜owawy.
Dla por闚nania 1 farbowanie http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=3701
Nie rozja郾iaj! Kolor b璠zie si a) cholernie szybko wyp逝kiwa, b) przechodzi w rudy...
Lepiej raz zainwestuj w farb rozja郾iaj帷, Majicontrast czy inne tego typu. Wyr闚na r騜nice w kolorze, rozja郾i... i b璠zie si trzyma, bez rudo軼i
Stary 2012-08-04, 12:17   #4276
Szatanica z Eden
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
Da si. Sama by豉m w szoku. Niebieski pigment wyp逝kuje si chyba najszybciej z wszystkich... A fiolet po這穎ny na czerwie nie ma szans jej pokry. Wylezie, skubana, pr璠zej czy p騧niej
o kurcz, mam nadziej, 瞠 poratuje mnie p逝kanka fioletowa. widzia豉m takie w sklepie... Bo nie mam niestety a tak pi瘯nej intensywnej czerwini, nie powinna przebija jak waln ciemn farb. Mam te lepsze zdj璚ie mojego kolorku w這s闚. oto i one. Ale szczerze to wiem, 瞠 po max 2ch miesi帷ach znudzi mi si kolor i do czerwieni wr鏂.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC09969d.jpg (61,0 KB, 61 za豉dowa)
Szatanica z Eden jest offline  
Stary 2012-08-04, 12:36   #4277
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez Szatanica z Eden Poka wiadomo嗆
o kurcz, mam nadziej, 瞠 poratuje mnie p逝kanka fioletowa. widzia豉m takie w sklepie... Bo nie mam niestety a tak pi瘯nej intensywnej czerwini, nie powinna przebija jak waln ciemn farb. Mam te lepsze zdj璚ie mojego kolorku w這s闚. oto i one. Ale szczerze to wiem, 瞠 po max 2ch miesi帷ach znudzi mi si kolor i do czerwieni wr鏂.
豉dny kolor te kiedy taki chcia豉m, kupi豉m farb o nazwie "ciemny fiolet" ale wysz這 czarne i sp逝ka這 si na ciep造 br您, nawet po造sku fioletowego w s這鎍u nie by這
Meadow jest offline  
Stary 2012-08-04, 14:24   #4278
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Ja mia豉m "tajemniczy fiolet" czy jako tak. K豉dziony na dosy sp逝kan czerwie da burgundowe odrosty i bardzo ciemno fioletowe ko鎍闚ki, kt鏎e... po dw鏂h tygodniach by造 ju rude :/
Szkoda, 瞠 nie ma Maji fioletowego
Stary 2012-08-04, 14:41   #4279
FavolaEroina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49

Fiolety s fajne! Ja zrobi豉m sobie w zesz造m roku drogeryjnym Lorealem, fajnie wyszed, co prawda by bardziej pod burgund

Mam jeszcze pytanko od siebie! W poniedzia貫k jad po allwaves 0.6, albo jaki diapason o kt鏎ymw 篡ciu nie s造sza豉m za 20 z 100 ml Kusi mnei , 瞠by go spr鏏owa, bo w sklepowej palecie by豉 豉dna czerwie. Co s康zicie ?
FavolaEroina jest offline  
Stary 2012-08-04, 20:44   #4280
Jeanettes
Przyczajenie

Przed chwil farbowa豉m w這sy Syossem - Intensywna czerwie i musz wam powiedzie, 瞠 rewelacja. S idealnie czerwone! Cho pewnie kolor utrzyma si max kilka dni to i tak jestem mega zadowolona z efektu.

Na razie z farb czerwonych przebrn窸am przez Wellaton - Egzotyczna czerwie (na dole zdj璚ie) - jak wida wpada w rudy. ;p i teraz Syoss
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 552920_463570530325642_2052354698_n.jpg (47,8 KB, 78 za豉dowa)
Jeanettes jest offline  
Stary 2012-08-04, 22:01   #4281
misiekk_12
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
czerwie

Hej dziewczyny! Jestem tutaj nowa i mam do was pytanie by ten temat 1000 razy, ale to nic. A zatem:
Naturalny kolor moich w這s闚 to jasny blond ale od ponad roku farbuje w這sy na rudy miedziany kolor a dok豉dnie u篡wam farby Marion z serii naturals, ostatnio w Rossmanie by豉 promocja farb wellatonu i kupi豉m farb wulkaniczna czerwie trzyma豉m 20 minut i wyszed strasznie czerwony odcie ;/ Od wczoraj umy豉m ju w這sy z 15 razy szamponem head&shoulders, mo瞠 troszke odcie si zmienil, ale korci mnie 瞠by zafarbowa jeszcze raz t moja farb z marionu, ale boje si, 瞠 wyjdzie jeszcze intensywniejsza czerwie. Pomocy...
misiekk_12 jest offline  
Stary 2012-08-04, 22:19   #4282
bitter_schokolade
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 47

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
Genialny kolorek... wiele bym da豉 za taki

M闚icie, 瞠 na ciemne kolory czerwie nie za豉pie. A jakby da na orzechowy br您 Joanny, ciemn wi郾i to by這by wida czerwone refleksy?
Boj si, 瞠 jak zrobi za ciemne to zostanie mi rozja郾ianie i niszczenie jeszcze bardziej. Naturalne mam ciemny blond, ostatnio mia豉m na g這wie miodowy blond, teraz mam sama nie wiem co, szamponetkowe wi郾iowo-郵iwkowe.
Orientuje si mo瞠 kt鏎a z Was?
bitter_schokolade jest offline  
Stary 2012-08-04, 22:28   #4283
FavolaEroina
Raczkowanie

Cytat:
Przed chwil farbowa豉m w這sy Syossem - Intensywna czerwie i musz wam powiedzie, 瞠 rewelacja. S idealnie czerwone! Cho pewnie kolor utrzyma si max kilka dni to i tak jestem mega zadowolona z efektu.

Na razie z farb czerwonych przebrn窸am przez Wellaton - Egzotyczna czerwie (na dole zdj璚ie) - jak wida wpada w rudy. ;p i teraz Syoss
Fakt, po syossie kolor jest fajny, niestety przytoguj si na rozczarownie po pierwszym myciu. U mnie po trzech nie by這 ju積ic z czerwieni..
Stary 2012-08-05, 09:23   #4284
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez FavolaEroina Poka wiadomo嗆
Fakt, po syossie kolor jest fajny, niestety przytoguj si na rozczarownie po pierwszym myciu. U mnie po trzech nie by這 ju積ic z czerwieni..
Mia豉m to samo z t farb. Jest bardzo nietrwa豉...

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-08-05, 11:34   #4285
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:

fajnie ci kolorek wyszed.. ja mialam raz syossa ale tego Mixa fioletu z czerwienia.. najpierw byl niemal ze czarny.. potem czerwony a na koncu rudy.. po 3 tygodniach.. a przy nakladaniu glowa mnie strasznie piekla
NOO a co do moich wlos闚. zuzylam te 2 tonery co mialam i trzymalam okolo45 min na glowie.. efektu brak niestety.. czylli pozostaje mi:
a) zostawic wlosy tak jak s z tydzien, dwa
b) kupi directionsa dla odswiezenia.
c) po weekendzie od razu farbowac
aa i dodaje wam fotki dla por闚nania..przed(1 fotka) i po (reszta)oraz fotki samego tonera.. jak widac pisze ze dla ciemnych wlosow i ze NIE jest dla blond.
PS: stan moich wlosow po tonowaniu uwazam za lekko lepszy..nie wiem czy to wina samego tonera czy oleju+ toner.. niemam pojecia..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg przed ton..jpg (73,1 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg poo... tonerze.jpg (62,2 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po, ton..jpg (52,6 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po tonerze.jpg (50,2 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wloski po tonerze.jpg (73,5 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ttooonung.jpg (74,5 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg tonung.jpg (69,0 KB, 3 za豉dowa)
Stary 2012-08-05, 12:45   #4286
FavolaEroina
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
fajnie ci kolorek wyszed.. ja mialam raz syossa ale tego Mixa fioletu z czerwienia.. najpierw byl niemal ze czarny.. potem czerwony a na koncu rudy.. po 3 tygodniach.. a przy nakladaniu glowa mnie strasznie piekla
NOO a co do moich wlos闚. zuzylam te 2 tonery co mialam i trzymalam okolo45 min na glowie.. efektu brak niestety.. czylli pozostaje mi:
a) zostawic wlosy tak jak s z tydzien, dwa
b) kupi directionsa dla odswiezenia.
c) po weekendzie od razu farbowac
aa i dodaje wam fotki dla por闚nania..przed(1 fotka) i po (reszta)oraz fotki samego tonera.. jak widac pisze ze dla ciemnych wlosow i ze NIE jest dla blond.
PS: stan moich wlosow po tonowaniu uwazam za lekko lepszy..nie wiem czy to wina samego tonera czy oleju+ toner.. niemam pojecia..
No faktycznie jakiego spektakularnego efektu nie ma, ale s troch bardziej czerwone :P
Stary 2012-08-05, 22:44   #4287
ziutaa44965
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

Widze ze czerwone wlosy sa coraz popularniejsze hehe Ja rowniez zdecydowalam sie na taki odwazny krok, zazwyczaj nosilam wlosy czarne, mam mocny charakter i lubie to podkreslac swoim wygladem Mialam z czarnych robic blond ale jakos zrezygnowalam, wlosy mam rozjasnione wygladaja tak jak na pierwszym zalaczniku, moim celem jest mocna czerwien taka jak na drugim zdjeciu, jak moge ja uzyskac ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg CIMG4823.jpg (90,9 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5b6b35156d447324e5ca8180fbe7dc87.jpg (20,8 KB, 45 za豉dowa)
ziutaa44965 jest offline  
Stary 2012-08-06, 10:30   #4288
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez ziutaa44965 Poka wiadomo嗆
Widze ze czerwone wlosy sa coraz popularniejsze hehe Ja rowniez zdecydowalam sie na taki odwazny krok, zazwyczaj nosilam wlosy czarne, mam mocny charakter i lubie to podkreslac swoim wygladem Mialam z czarnych robic blond ale jakos zrezygnowalam, wlosy mam rozjasnione wygladaja tak jak na pierwszym zalaczniku, moim celem jest mocna czerwien taka jak na drugim zdjeciu, jak moge ja uzyskac ?
Poczytaj w徠ek. Na prawd rzadko kiedy rozmawiamy o czym innym ni farby do w這s闚...
Stary 2012-08-06, 11:54   #4289
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ziutaa44965 Poka wiadomo嗆
jak masz wlosy blond to bez problemu mozesz uzyska tak czerwien. A 瞠by nie katowa w這sk闚 farb mo瞠sz da toner (directions)albo piank (Venita) w takim odcieniu a pozniej jak ci sie wyplucze i bedzie juz twoj odrost wida to wtedy bedzie trzeba juz farby uzy
Stary 2012-08-06, 13:20   #4290
FavolaEroina
Raczkowanie

Dziewczyny, s逝chajcie! Kupi豉m ju dzisiaj farb allwaves 0.6i do tego oxy, jednak 9%. Pytanie mo瞠 g逝pie... Ale ile powinnam farb trzyma na w這sach? Nie mog znale潭 na ulotce Doda豉bym zdj璚ia moich w這s闚 na chwile obecn, ale co mi si piepszy i nie mog doda
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.