Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 145 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-08-09, 12:24   #4321
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
Teraz si zastanawiam jak ja mog豉m tak chodzi po ulicy- jak kucyk Pony zdjecia przed i po Venicie 34
czym farbowa豉 瞠 na taki r騜 zesz這 ? bo mojej siostrze by si przyda這
Meadow jest offline  
Stary 2012-08-09, 13:48   #4322
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Dudzia! Kochana ogrooomka R荅nica :jupi 郵iczny kolor

Jasmin,Mad Syndrome- przej篡jcie w徠ek.. my na prawde nie mamy ochoty 5 razy powtarza to samo.. nie chc by hamska ale wiele wiele razy dziewczynom podawa造鄉y jakie farby, gdzie itp... czyta czyta czyta trzeba
Stary 2012-08-09, 14:28   #4323
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

r騜 taki wychodzi po rozrzedzonym rubinie z directions i pozniej juz wszystko na r騜owo mi si sp逝kiwa這
dudzia jest offline  
Stary 2012-08-09, 15:24   #4324
FavolaEroina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49

Dziewczyny! 4 dni temu pofarbowa豉m si allwavesem... Jest cudownie! W這sy wysz造 super, w 鈣wietle ma pob造ski czerwone ale w og鏊e mi nie przeszkadza, co prawda problem z farb mia豉m, bo trzyma豉m j na g這wie godzine prawie, z obawy, ze nie z豉pi, ale jednak uda這 si! Ju s po pierwszym myciu i kolor nadal super intensywny
FavolaEroina jest offline  
Stary 2012-08-09, 15:43   #4325
MadSyndrome
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 359

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
Dudzia! Kochana ogrooomka R荅nica :jupi 郵iczny kolor

Jasmin,Mad Syndrome- przej篡jcie w徠ek.. my na prawde nie mamy ochoty 5 razy powtarza to samo.. nie chc by hamska ale wiele wiele razy dziewczynom podawa造鄉y jakie farby, gdzie itp... czyta czyta czyta trzeba

przej篡jcie? hamska?
przejrza豉m w徠ek (w豉郾ie sko鎍zy豉m) i zdecydowa豉m si poszuka farby venita jak nie b璠 straszy to poka輳 wynik, co by nast瘼ne dziewczyny mia造 mniej szukania

MadSyndrome jest offline  
Stary 2012-08-09, 15:44   #4326
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
Sugar, Uolcia, Mead, Szatanica, wy豉zi z cienia!
Kiedy ja ju nie ognistow這sa.. Dyskretnie was podczytuj
Obieca豉m 瞠 wstawi fotk ale mam same liche... no ale wrzucam... oczywi軼ie mam na sobie doczepy

hmm wiecie co?... jako 鈔ednio mi t瘰kno za czerwieni

jej, co tu si zacz窸o dzia w naszym w徠ku...wakacyjna moda na kolorowe w這sy chyba nadesz豉...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1010056.jpg (55,9 KB, 55 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010001-001.jpg (42,8 KB, 63 za豉dowa)

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-08-09 o 15:52
uolcia jest offline  
Stary 2012-08-09, 16:07   #4327
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Poka wiadomo嗆
przej篡jcie? hamska?
przejrza豉m w徠ek (w豉郾ie sko鎍zy豉m) i zdecydowa豉m si poszuka farby venita jak nie b璠 straszy to poka輳 wynik, co by nast瘼ne dziewczyny mia造 mniej szukania
Ojjj Tam Oj Tam nie czepiaj si mojej ortografii.. ja teraz sie na niemieckie przerzucam moze i dlatego po poksu ostatnio tak jako nijak . ha
Uoclia- zdrajco ty hehe allle pasuje ci czer...
Stary 2012-08-09, 16:24   #4328
MadSyndrome
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
jej, co tu si zacz窸o dzia w naszym w徠ku...wakacyjna moda na kolorowe w這sy chyba nadesz豉...

u mnie w豉郾ie odesz豉 r騜owy i niebieski toner mi zszed wi璚 uzna豉m, 瞠 pora na co na jesie

MadSyndrome jest offline  
Stary 2012-08-09, 18:03   #4329
Vanilka28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Uolcia, nie przesadzasz przypadkiem z t swoj urod? :zazdrosny:

Aaa no i wida 瞠 pianka 34 czyli ta jasna czerwie zdecydowanie fajniejsza od purpurowej..
Vanilka28 jest offline  
Stary 2012-08-09, 21:34   #4330
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Ja chcia豉m pomara鎍zow jeszcze jak捷 da pod sp鏚, ale co ja sobie w og鏊e my郵a豉m- przecie to oczywiste, 瞠 s wakacje to pianki znikaj w mgnieniu oka dobrze zrobi豉m kupuj帷 wcze郾iej zapas!
uolcia- bardzo Ci 豉dnie
dudzia jest offline  
Stary 2012-08-10, 08:34   #4331
MadSyndrome
Zadomowienie

Nied逝go stan si ofiar farby multi cream color z Joanny... nie umia豉m znale潭 nigdzie venity, jedyny sklep w kt鏎ym je widzia豉m mia造 tylko jedno opakowanie w ka盥ej drogerii mnie pyta造 czy pom鏂, w ko鎍u uzna豉m, 瞠 mo瞠 si znaj, to mi zaproponowa造 pallete i garniera... po siostrach wiem, 瞠 mam tego nie tyka. Wi璚 wzi窸am Joann, kt鏎ej wcze郾iej nie widzia豉m, ale podoba mi si kolor, jak jeszcze tu wr鏂 to albo z p豉czem albo ze zdj璚iami

MadSyndrome jest offline  
Stary 2012-08-10, 09:13   #4332
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Lepiej ze zdj璚iami a jaki kolor wzi窸a?
dudzia jest offline  
Stary 2012-08-10, 09:35   #4333
MadSyndrome
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
Lepiej ze zdj璚iami a jaki kolor wzi窸a?
Wi郾iowa czerwie, za jakie 2-3 godziny chwila prawdy co mi si zdaje, 瞠 b璠 ciemniejsze ni my郵e, byle nie prawie czarne

MadSyndrome jest offline  
Stary 2012-08-10, 09:47   #4334
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

Cytat:
Wi郾iowa czerwie, za jakie 2-3 godziny chwila prawdy co mi si zdaje, 瞠 b璠 ciemniejsze ni my郵e, byle nie prawie czarne
Oj.
Joanna...

Nie no, 篡cz powodzenia, a nawet i kciuki potrzymam, bo mam akurat woln chwil
Ja si na ichniej Porzeczkowej Czerwieni przejecha豉m mniej wi璚ej tak, jak Arab p璠z帷y do oazy i znajduj帷y tylko kolejny mira - 瞠 tak pojad metafor ;p Farba bowiem "tu po" wygl康a這 ok, mo瞠 nieco rudawo, ale po pierwszym myciu pozostawi豉 wyblak貫 k豉czki wyschni皻e na wi鏎. I nigdy wi璚ej.

Nauczy豉m si po trzech latach z czerwieni na 豚ie, 瞠: zdoby j trudno, utrzyma jeszcze trudniej, bez farby "pro" si u mnie nie ob璠zie... i tylko jedna jedyna Venita da豉 rad, chocia... zacz窸y mi lecie w這sy. Poniewa nie farbowa豉m w這s闚 od ponad miesi帷a i tylko raz przeci庵n窸am Venit, wi璚 albo ona winna, albo nie wiem, co.
B璠 obserwowa.
sonea8 jest offline  
Stary 2012-08-10, 09:56   #4335
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Cytat:
Nied逝go stan si ofiar farby multi cream color z Joanny... nie umia豉m znale潭 nigdzie venity, jedyny sklep w kt鏎ym je widzia豉m mia造 tylko jedno opakowanie w ka盥ej drogerii mnie pyta造 czy pom鏂, w ko鎍u uzna豉m, 瞠 mo瞠 si znaj, to mi zaproponowa造 pallete i garniera... po siostrach wiem, 瞠 mam tego nie tyka. Wi璚 wzi窸am Joann, kt鏎ej wcze郾iej nie widzia豉m, ale podoba mi si kolor, jak jeszcze tu wr鏂 to albo z p豉czem albo ze zdj璚iami
Ja po "intensywnej czerwieni' z tej serii sta豉m si seterem irlandzkim
Stary 2012-08-10, 12:56   #4336
MadSyndrome
Zadomowienie

Ok wi璚 gotowe! Kolor wyszed - o dziwo - do嗆 ciemny, nie wiedzia豉m, 瞠 tak si da na rozja郾ionych co prawda nie jest to kolor kt鏎y chcia豉m, ale jako tak mi si podoba nawet
Nie ma r騜nicy mi璠zy odrostami a rozja郾ionymi w這sami. to by這 moje najwi瘯sze zdziwienie
安iec si nawet
Jedyny minus - dwa pasma z przodu po bokach troch s tak jakby sprane wina rozja郾iania
my郵e co by jutro nie poprawi trzeci farb, ale w sumie na taki b璠zie si zmywa wi璚 po co w這sy s mi瘯kie i 豉dnie pachn
to chyba tyle, i prawd m闚i帷 nie wiem dlaczego tyle os鏏 nie lubi Joanny zdj璚ia wrzuc wieczorem kiedy m鎩 aparat wr鏂i do domu

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
Oj.
Joanna...

Nie no, 篡cz powodzenia, a nawet i kciuki potrzymam, bo mam akurat woln chwil
Ja si na ichniej Porzeczkowej Czerwieni przejecha豉m mniej wi璚ej tak, jak Arab p璠z帷y do oazy i znajduj帷y tylko kolejny mira - 瞠 tak pojad metafor ;p Farba bowiem "tu po" wygl康a這 ok, mo瞠 nieco rudawo, ale po pierwszym myciu pozostawi豉 wyblak貫 k豉czki wyschni皻e na wi鏎. I nigdy wi璚ej.

Nauczy豉m si po trzech latach z czerwieni na 豚ie, 瞠: zdoby j trudno, utrzyma jeszcze trudniej, bez farby "pro" si u mnie nie ob璠zie... i tylko jedna jedyna Venita da豉 rad, chocia... zacz窸y mi lecie w這sy. Poniewa nie farbowa豉m w這s闚 od ponad miesi帷a i tylko raz przeci庵n窸am Venit, wi璚 albo ona winna, albo nie wiem, co.
B璠 obserwowa.
a to mia豉 t czerwie na czarn farb nak豉dane czy co? Moje obie siostry bardzo d逝go mia造 kolor czerwony robiony farbami i szamponetkami drogeryjnymi, spiera這 si jak w豉軼iwie ka盥a farba po kilku tygodniach, ale je郵i na這瞠nie szamponetki to ten trud utrzymania to ja nie nie wiem

MadSyndrome jest offline  
Stary 2012-08-10, 13:01   #4337
sonea8
Rozeznanie

Joann nak豉da豉m ratunkowo, mi璠zy jednym farbowaniem w這s闚 na czerwie a drugim - na sprane, zrudzia貫 w這sy i praktycznie czarny odrost ;>
Nie podesz豉 mi totalnie, uzna豉m wi璚, 瞠 szkoda czasu... jesli co ma niszczy i tak skatowane w這sy oraz dawa 鈔edni trwa這嗆, to ja podzi瘯uj...

Ale, wiesz, na zdrowych w這sach mo瞠 by ca趾iem spoko, ja pisa豉m wy陰cznie o swoim do鈍iadczeniu.
sonea8 jest offline  
Stary 2012-08-10, 13:30   #4338
MadSyndrome
Zadomowienie

Cytat:
Joann nak豉da豉m ratunkowo, mi璠zy jednym farbowaniem w這s闚 na czerwie a drugim - na sprane, zrudzia貫 w這sy i praktycznie czarny odrost ;>
Nie podesz豉 mi totalnie, uzna豉m wi璚, 瞠 szkoda czasu... jesli co ma niszczy i tak skatowane w這sy oraz dawa 鈔edni trwa這嗆, to ja podzi瘯uj...

Ale, wiesz, na zdrowych w這sach mo瞠 by ca趾iem spoko, ja pisa豉m wy陰cznie o swoim do鈍iadczeniu.
kt鏎a Joanna zniszczy豉 Ci w這sy? I jak?

MadSyndrome jest offline  
Stary 2012-08-10, 13:41   #4339
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
kt鏎a Joanna zniszczy豉 Ci w這sy? I jak?
Ha Sama si pomyli豉m, to w ko鎍u rok temu by這... Malinowa Czerwie (a nie Czerwona Porzeczka) - w ka盥ym razie Joanna Naturia Color. Kupi豉m, na這篡豉m, zmy豉m i do kolejnego mycia by這 jako tako ok w zakresie odcienia, ale po umyciu g這wy zero 郵adu po kolorze + coraz bardziej przesuszaj帷e si w這sy. Siano w zasadzie.

Zwykle u篡wam farby z oksydantem, nie rozja郾iam w這s闚 dwustopniowo, wi璚 nie wiem, czemu a tak 幢e zareagowa豉 ta Joanna, ale na pewno drugi raz nie dam si skusi.
sonea8 jest offline  
Stary 2012-08-10, 13:46   #4340
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Dzi瘯uj za mi貫 s這wa

Ja te nie polecam joanny naturia (Dojrza豉 wi郾ia). Co prawda kolor wyszed ca趾iem 豉dny, mniej wi璚ej taki jakiego szuka豉m od samego poczatku farbowania si na czerwono, ale niestety znikn掖 w mgnieniu oka. Na szcz窷cie nie zniszczy豉 mi za bardzo w這s闚.
uolcia jest offline  
Stary 2012-08-10, 14:00   #4341
sonea8
Rozeznanie

Znaczy chcia豉m zaznaczy, 瞠 ja widz, i kole瘸nka u篡wa wersji multi cream color, a nie naturii, jednak m鎩 exp (skromny, bo skromny, jaki w sumie jest) ka瞠 mi si od Joanny trzyma z daleka, bo w przypadku tej firmy (jak i bli幡iaczej Marion) spe軟i豉 si dla mnie zasada pt. "tanie nie jest dobre, bo jest tanie".
A venitowa pianka to tylko wyj徠ek
sonea8 jest offline  
Stary 2012-08-10, 14:58   #4342
MadSyndrome
Zadomowienie

Cytat:
Ha Sama si pomyli豉m, to w ko鎍u rok temu by這... Malinowa Czerwie (a nie Czerwona Porzeczka) - w ka盥ym razie Joanna Naturia Color. Kupi豉m, na這篡豉m, zmy豉m i do kolejnego mycia by這 jako tako ok w zakresie odcienia, ale po umyciu g這wy zero 郵adu po kolorze + coraz bardziej przesuszaj帷e si w這sy. Siano w zasadzie.

Zwykle u篡wam farby z oksydantem, nie rozja郾iam w這s闚 dwustopniowo, wi璚 nie wiem, czemu a tak 幢e zareagowa豉 ta Joanna, ale na pewno drugi raz nie dam si skusi.
mojej siostrze t joann poleci豉 kiedy fryzjerka, kt鏎a.. robi豉 jej trwa陰 mia豉 takie loczki ma貫 t trwa陰 zrobione i potem c庵le u篡wa豉 jakie rudej szamponetki, kt鏎a nie niszczy豉 tak w這s闚. Po tej Joannie ta trwa豉 jej si kruszy豉 strasznie

Ja pierwszy raz w og鏊e widzia豉m t multi cream color, narazie nie wiem jak si b璠zie spiera, ale kolor wyszed cudowny (jak na taki ciemny) i najbardziej ciesz si z tego, 瞠 nie ma r騜nicy mi璠zy moimi br您owymi odrostami a rozja郾ion platyn!

Edytowane przez MadSyndrome
Czas edycji: 2012-08-10 o 15:00
MadSyndrome jest offline  
Stary 2012-08-10, 17:02   #4343
fashionfans
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 105

Hej, dyskretnie pod陰cz si do tematu, bo ciekawe rzeczy tu piszecie... Ja jestem 鈍ie穎 po farbie Loreal'a odcie Bardzo intensywna czerwie. Podam Wam od razu zdj璚ie jak to wygl康a w 鈍ietle dziennym.
Swoje naturalne w這sy mam ciemnobr您owe, ale jeszcze trzyma豉 mi si pianka z czekoladowego br您u i postanowi豉m i嗆 do fryzjera,瞠by zrobi farb "PROFESJONALNIE". No i posz豉m, wybra豉m kolor typowo czerwony i wysz豉 tragedia. Na czubku g這wy mia豉m rdze z r騜owymi refleksami, a na dole dalej br您 -_-. Podsumowa豉m wizyt mega facepalmem.
W czapce polecia豉m do rossmanna i kupi豉m dwie farby loreala, z racji, 瞠 mam du穎 w這s闚 i zale瘸這 mi na tym, 瞠by przynajmniej by na dobrej drodze do osi庵ni璚ia intensywnej czerwieni. Teraz myj cz瘰to w這sy, 瞠by si rozja郾ia ten kolor i robi r騜ne maseczki.
Ni瞠j przedstawiam Wam robot mamy, kt鏎a nie ma nic wsp鏊nego z fryzjerstwem i jestem naprawd zadowolona. Tak瞠...Nie wiem co mnie podkusi這, 瞠by odm闚i domowej robocie...
Aha, je郵i o tym by造 dyskusje, to przepraszam, ale znacie jakie farby, kt鏎e r闚nie rozja郾iaj w這sy?
Obiecane zdj璚ie: http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile...45779851_n.jpg
fashionfans jest offline  
Stary 2012-08-10, 17:11   #4344
MadSyndrome
Zadomowienie

I obiecane zdj璚ie moich wi郾iowych w這s闚

nie uczesanych

@Up co chyba mamy podobny kolor :P
w ka盥ym razie... ja fryzjerce nie odda豉bym swoich w這s闚, nie ufam im, ale to wina g逝pich fryzjerek w moim mie軼ie, niczego nie potrafi zrobi jak to m這de fryzjerki i zawsze robi to co wed逝g nich wygl康a najlepiej... dlatego zawsze jak co robi z w這sami to mam dwie siostry od tego
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg hairzwizaz.jpg (167,4 KB, 27 za豉dowa)

Edytowane przez MadSyndrome
Czas edycji: 2012-08-10 o 17:15
MadSyndrome jest offline  
Stary 2012-08-10, 17:15   #4345
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
no s rozja郾iaj帷e farby kt鏎e daj fajny efekt.. Majicontrast, Allwaves, Scandic Line.. Matrix Sored... A najlepiej idz do slepu fryzjerskiego i przej篡j palet odcieni tych farb.. og鏊nie my u篡wamy tu do軼 jasnych czerwieni ale jak dasz mniejszy oxydant 3 lub 6% to powinny wyjsc ciemniejsze co w podobie do 1 fotki kt鏎 poda豉 Przej篡j par stron poprzednich w徠ku a znajdziesz pare fotek po naszych farbowaniach
Fashionfans- Zacytuje sama siebie bo dopiero to pisa豉m pare dni temu... a jeli chodzi o mnie to mnie nawet nie stac na fryjera wiec sie nie wypowiem co do farbowania tnw "profesjonalnego" jedynym fryjerem na jakiego mnie stac jestem ja sama albo moja szwagierka
Stary 2012-08-10, 17:17   #4346
fashionfans
Raczkowanie

Ile trzyma豉 farb? : o

SugarbabyLove-Ja 瘸逝j, 瞠 w og鏊e o tym pomy郵a豉m...Czyta豉m kiedy o allwaves, ale nigdy nie wiedzia豉m jak emulsj utleniaj帷 wybra czy 6% czy 9% do czerwieni, a chodzi這 mi, 瞠by rozja郾i豉 troch w這sy. Teraz mam taki kolor jak na zdj璚iu i chyba 6% wystarczy, prawda?(interesuje mnie pikantna papryczka)

Edytowane przez fashionfans
Czas edycji: 2012-08-10 o 17:58
fashionfans jest offline  
Stary 2012-08-10, 17:53   #4347
Vanilka28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

W豉郾ie, jak ju przy tym jeste軼ie - jak wygl康a u was samodzielne farbowanie w kwestii technicznej? W sensie, nie mama, tylko same same? Mo磧iwe jest dok豉dne pokrycie ty逝 g這wy?
Vanilka28 jest offline  
Stary 2012-08-10, 17:57   #4348
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Poka wiadomo嗆
W豉郾ie, jak ju przy tym jeste軼ie - jak wygl康a u was samodzielne farbowanie w kwestii technicznej? W sensie, nie mama, tylko same same? Mo磧iwe jest dok豉dne pokrycie ty逝 g這wy?
No wlasnie u mnie jest tak ze albo kolezanka albo szwagierka mi naklada farbe ale jak nie maja czasu to sama sobie daje rade.. czesto z tylu wlasnie pomijam odrosty... ahh no ale co poradzic... z ty逝 tak mocno nie widac hehe
Stary 2012-08-10, 18:41   #4349
MadSyndrome
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fashionfans Poka wiadomo嗆
Ile trzyma豉 farb? : o

SugarbabyLove-Ja 瘸逝j, 瞠 w og鏊e o tym pomy郵a豉m...Czyta豉m kiedy o allwaves, ale nigdy nie wiedzia豉m jak emulsj utleniaj帷 wybra czy 6% czy 9% do czerwieni, a chodzi這 mi, 瞠by rozja郾i豉 troch w這sy. Teraz mam taki kolor jak na zdj璚iu i chyba 6% wystarczy, prawda?(interesuje mnie pikantna papryczka)
25 minut, je郵i to pytanie do mnie
tylko przypomne, 瞠 pod spodem mia豉m 2x rozja郾iane = prawie bia貫

Mi narazie siostry farbuj, ale jak si wyprowadz to b璠 musia豉 sobie radzi sama to my郵e, 瞠 bede miesza豉 t farb na g這wie jak szampon z godzine :/

MadSyndrome jest offline  
Stary 2012-08-10, 18:52   #4350
fashionfans
Raczkowanie

To kr鏒ko. Ale 豉dnie chwyci這. Ja czeka豉m co ko這 35-40 min. Ale nast瘼nym razem chyba wezm allwaves, tylko mam nadziej, 瞠 utleniacz 6% wystarczy, 瞠by uzyska to o czym marz. Zastanawiam si, czy nie b璠zie r騜u...
Ja raz sama farbowa豉m na czekolad i wysz這 dobrze, ale je郵i chodzi o czerwie, to wol, 瞠by mi kto pomaga ^^
fashionfans jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.