Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 146 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-08-10, 19:53   #4351
Kloe
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 195
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Te sama farbuj i obcinam w這sy, nie ufam fryzjerkom... czasami niedok豉dnie wychodzi, ale s na youtubie filmiki o tym jak samemu dok豉dnie w這sy farbowa, chyba nawet w tym w徠ku kto podawa.
Zam闚i豉m kilka dni temu Scandic'a na allegro i si niecierpliwi, chc ju pofarbowa w這sy. Obawiam si troch tego efektu, kiedy mia豉m na ciemnobr您owych w這sach czerwony odcie i wygl康a這 to ok, ale teraz przez farbowanie na rudo mam sporo ja郾iejsze i z 9% wod na pewno wyjdzie intensywnie, oby dobrze wysz這 .
Kloe jest offline  
Stary 2012-08-10, 21:56   #4352
fashionfans
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 105

O, to samo z podcinaniem! U fryzjerek matematyka si zmienia, 1 cm to nagle 8 cm...Ja te my郵 nad kupnem farby, ale allwaves tylko nie wiem czy sz鏀tka czy dziewi徠ka wystarczy.
fashionfans jest offline  
Stary 2012-08-10, 22:08   #4353
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

Te zawsze sama si farbuj i sama obcinam w這sy- na d逝go嗆 no篡czkami a cieniuj sobie brzytw. Wychodzi mi to najlepiej bo doskonale wiem jak w這sy mi si uk豉daj przy danej d逝go軼i.
Dwa razy farbowa造 mnie inne osoby:
- kole瘸nka- sz這 tak wolno, 瞠 si farba utleni豉 i mia豉m na g這wie ca陰 palet od bieli do czerni
- mama- farbowanie na czarno- ca貫 w這sy 豉dnie pokryte opr鏂z gruba郾ego pasma na 鈔odku z ty逝 (najlepsze ze przy g這wie by這 pofarbowane, konc闚ka te a ca造 鈔odek bez farby)
Kilka razy te by豉m u fryzjera- ani razu nie by豉m zadowolona, ale moje dwa hity:
- chcia豉m grzywk kryj帷 brwi a wysz豉m z tak do po這wy czo豉+ z jednej strony d逝窺za ni z drugiej
- chcia豉m niebiesk grzywk- godzina z rozja郾iaczem i suszark, mimo moich 貫z. Niebieski nie wyszed wi璚 zrobi豉 czerwon i mimo moich pr騥b i niemal瞠 p豉czu ( to by這 8 lat temu wi璚 m這da 豉nia by豉m) pani zafundowa豉 mi spalon sk鏎 w miejscu grzywki- krew przez kilkana軼ie dni, strupy przez kilka tygodni, antybiotyki i od tej pory musz co chwil smarowa nawil瘸czami bo mi sk鏎a tak by schodzi豉 jak przy poparzeniu s這necznym i to by m鎩 ostatni raz u fryzjera

Edytowane przez dudzia
Czas edycji: 2012-08-10 o 23:22
dudzia jest offline  
Stary 2012-08-10, 23:13   #4354
fashionfans
Raczkowanie

No to wra瞠nia s... Ja do dzisiaj nie wybacz niekt鏎ym fryzjerom, 瞠 podcinaj kr璚one, puszyste w這sy..maszynk! A grzywk te kiedy farbowa豉m na inny kolor i zamiast platyny wysz豉 musztarda... A wydaje mi si, 瞠 takie rzeczy powinno si umie...^^"
fashionfans jest offline  
Stary 2012-08-11, 04:32   #4355
Szatanica z Eden
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
Teraz si zastanawiam jak ja mog豉m tak chodzi po ulicy- jak kucyk Pony zdjecia przed i po Venicie 34
hej Dudzia pudrowy r騜 jest spoko! ale i po venicie super ajajajjjjj. lec do londynu do siostry i musz zafarbowa w這sy na br您, zacytuj ,,瞠by wygl康a豉 wreszcie jak cz這wiek" miesi帷 wytrzymam, ale jak wr鏂 to b璠zie wielkie testowanie toner闚
Szatanica z Eden jest offline  
Stary 2012-08-11, 07:45   #4356
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Szatanica z Eden Poka wiadomo嗆
hej Dudzia pudrowy r騜 jest spoko! ale i po venicie super ajajajjjjj. lec do londynu do siostry i musz zafarbowa w這sy na br您, zacytuj ,,瞠by wygl康a豉 wreszcie jak cz這wiek" miesi帷 wytrzymam, ale jak wr鏂 to b璠zie wielkie testowanie toner闚
haha sk康 ja to znam.. " nie pasuje ci czerwony.." " za moich czas闚 tego nie by這, coto za kolor..!?" ba bla bla tak gada moja babcia i moje kolzanki niekt鏎e ..;/ ahh a co do fryzjerek.. znam ten b鏊.. w這sy mia造 by "podci皻e" czyli tylko ko鎍e... dodam 瞠 mia豉m wlosy prawie do ty趾a.. a wysz豉m z w這sami troszk za ramiona.. tak瞠 spokojnie o 10cm za du穎 軼i皻e by這.. brrr... nie farbowa豉m bogu dzi瘯i u 瘸dnego fryzjera pr鏂z mojej szwagierki do ktorej nie mam prawie 瘸dnych zastrze瞠, (cho ) blondu bym sobie u niej nie da豉 zrobi ani nigdy wi璚ej balejage.. ( wyszlo raz zamiast czerwono czarno blond-R騜owo czarno - rudo... ;/ noo noo ) ale pozatym takie zwykle farbowanie OK
Stary 2012-08-11, 09:08   #4357
MadSyndrome
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 359

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
Te zawsze sama si farbuj i sama obcinam w這sy- na d逝go嗆 no篡czkami a cieniuj sobie brzytw. Wychodzi mi to najlepiej bo doskonale wiem jak w這sy mi si uk豉daj przy danej d逝go軼i.
Dwa razy farbowa造 mnie inne osoby:
- kole瘸nka- sz這 tak wolno, 瞠 si farba utleni豉 i mia豉m na g這wie ca陰 palet od bieli do czerni
- mama- farbowanie na czarno- ca貫 w這sy 豉dnie pokryte opr鏂z gruba郾ego pasma na 鈔odku z ty逝 (najlepsze ze przy g這wie by這 pofarbowane, konc闚ka te a ca造 鈔odek bez farby)
Kilka razy te by豉m u fryzjera- ani razu nie by豉m zadowolona, ale moje dwa hity:
- chcia豉m grzywk kryj帷 brwi a wysz豉m z tak do po這wy czo豉+ z jednej strony d逝窺za ni z drugiej
- chcia豉m niebiesk grzywk- godzina z rozja郾iaczem i suszark, mimo moich 貫z. Niebieski nie wyszed wi璚 zrobi豉 czerwon i mimo moich pr騥b i niemal瞠 p豉czu ( to by這 8 lat temu wi璚 m這da 豉nia by豉m) pani zafundowa豉 mi spalon sk鏎 w miejscu grzywki- krew przez kilkana軼ie dni, strupy przez kilka tygodni, antybiotyki i od tej pory musz co chwil smarowa nawil瘸czami bo mi sk鏎a tak by schodzi豉 jak przy poparzeniu s這necznym i to by m鎩 ostatni raz u fryzjera
przykro mi to s造sze, w por闚naniu do tego to g逝pie fryzjerki w moim mie軼ie to anio造 bo w 篡ciu nie pofarbowa造by mi w這s闚, raz jednak nie chcia豉 軼i望 i wmawia豉 mi z godzine, 瞠 szkoda takich w這s闚 軼ina... w ko鎍u si uda這 to 軼i窸a strasznie brzydko
a raz jak chcia豉m pierwszy raz rozja郾i to powiedzia造, 瞠 nie ma mowy nawet, bo to niszczy w這sy o_o
A jak moja siostra robi豉 sobie r騜ow grzywk to jej zrobi造 fioletow , tak bardzo ciemn i to tylko na samych ko鎍ach grzywki zamiast na ca貫j, bo uzna造, 瞠 "tylko tak si da, inaczej by to 幢e wygl康a這" o_o

MadSyndrome jest offline  
Stary 2012-08-11, 09:41   #4358
Zuzziak
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 600

cze嗆 wszystkim. pilnie potrzebuj na szybko porady
wczoraj farbowa豉m w這sy farb wellaton wulkaniczna czerwie. najpierw na這篡豉m farb na jedno pasemko na ok 30 min i kolor wyszed 鈍ietny. nast瘼nie na這篡豉m farb na ca貫 w這sy trzyma豉m ok 50min. niestety kolor wyszed taki sprany, jakbym nie wiadomo jak dawno temu farbowa豉m, wysz這 nawet gorzej ni po szamponetkach, a przecie na jednym pasemku wysz這 pi瘯nie. jak my郵icie, co teraz zrobi? przecie nie b璠 chodzi豉 w takich spranych w這sach:/ a mo瞠 by tak kupi jeszcze jedno opakowanie wellatonu i potrzyma na w這sach z 25min?
dodam 瞠, farb k豉d豉m na spran czekolad z castinga, kt鏎ej po 2 miesi帷ach wcale nie by這 wida na moich w這sach.
Zuzziak jest offline  
Stary 2012-08-11, 10:20   #4359
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Zuzziak Poka wiadomo嗆
cze嗆 wszystkim. pilnie potrzebuj na szybko porady
wczoraj farbowa豉m w這sy farb wellaton wulkaniczna czerwie. najpierw na這篡豉m farb na jedno pasemko na ok 30 min i kolor wyszed 鈍ietny. nast瘼nie na這篡豉m farb na ca貫 w這sy trzyma豉m ok 50min. niestety kolor wyszed taki sprany, jakbym nie wiadomo jak dawno temu farbowa豉m, wysz這 nawet gorzej ni po szamponetkach, a przecie na jednym pasemku wysz這 pi瘯nie. jak my郵icie, co teraz zrobi? przecie nie b璠 chodzi豉 w takich spranych w這sach:/ a mo瞠 by tak kupi jeszcze jedno opakowanie wellatonu i potrzyma na w這sach z 25min?
dodam 瞠, farb k豉d豉m na spran czekolad z castinga, kt鏎ej po 2 miesi帷ach wcale nie by這 wida na moich w這sach.
Hej nie nie m璚z teraz w這s闚 farb. Je郵i masz spran czerwie, rudo嗆.. to mo瞠 piank albo szamponetk na堯 powinno wyj嗆 OK..a jak sie spie瞠 za tydzien, dwa wtedy mozesz pomy郵e nad jak御 farb.. niema co w這sk闚 m璚zy dzie po dniu
Stary 2012-08-11, 10:29   #4360
Zuzziak
Rozeznanie

te racja, tyle 瞠 zaraz we wtorek szykuje mi si wyjazd a w這sy wygl康aj naprawd strasznie Sugar a jak farb by mi zaproponowa豉, bo widz 瞠 ty tutaj weteranka jeste:P my郵a豉m nad allwaves. aha i co do szamponetki to ostatecznie, kt鏎 by doradzi豉 (s造sza豉m 瞠 z delia s dobre)

Edytowane przez Zuzziak
Czas edycji: 2012-08-11 o 10:30
Zuzziak jest offline  
Stary 2012-08-11, 10:35   #4361
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Zuzziak Poka wiadomo嗆
te racja, tyle 瞠 zaraz we wtorek szykuje mi si wyjazd a w這sy wygl康aj naprawd strasznie Sugar a jak farb by mi zaproponowa豉, bo widz 瞠 ty tutaj weteranka jeste:P my郵a豉m nad allwaves. aha i co do szamponetki to ostatecznie, kt鏎 by doradzi豉 (s造sza豉m 瞠 z delia s dobre)
wiesz co do szamponetek nie mam pojecia jakie teraz sa w polsce ale ja kiedys uzywalam joanny... i byla OK a farba noo allwaves i scandic s tanie i wydajne ale wpadaj w r騜 to minus niestety ma造.. ale jesli na gwa速 chcesz farby uzy to idz do sklepu fryzjerskiego / hurtowni i kup farbe i niski oxydant do niej np 3% ewentualnie 6% i kup zwyk豉 farbe nie rozja郾iaj帷 bo skoro masz takie sprane to poco je rozjasniac mocniejsz farba
Stary 2012-08-11, 11:53   #4362
Zuzziak
Rozeznanie

zapomnia豉m doda 瞠 farba nie r闚no pokry豉 mi w這sy, gdzieniegdzie wida pasma kt鏎e ledwo ledwo co chwyci豉 farba, albo w og鏊e. od po這wy w這sy s ma這 co tkni皻e farb. tak瞠 je郵i jednak wybior farb profesjonaln, to pokryje mi ona r闚no w這sy? kurcz..pierwszy raz co takiego mi si zdarzy這 z farbowaniem, a naprawd si dziwie, bo nigdy takich problem闚 nie mia豉m:/
Zuzziak jest offline  
Stary 2012-08-11, 12:31   #4363
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
haha sk康 ja to znam.. " nie pasuje ci czerwony.." " za moich czas闚 tego nie by這, coto za kolor..!?" ba bla bla tak gada moja babcia i moje kolzanki niekt鏎e ..;/ ahh a co do fryzjerek.. znam ten b鏊.. w這sy mia造 by "podci皻e" czyli tylko ko鎍e... dodam 瞠 mia豉m wlosy prawie do ty趾a.. a wysz豉m z w這sami troszk za ramiona.. tak瞠 spokojnie o 10cm za du穎 軼i皻e by這.. brrr... nie farbowa豉m bogu dzi瘯i u 瘸dnego fryzjera pr鏂z mojej szwagierki do ktorej nie mam prawie 瘸dnych zastrze瞠, (cho ) blondu bym sobie u niej nie da豉 zrobi ani nigdy wi璚ej balejage.. ( wyszlo raz zamiast czerwono czarno blond-R騜owo czarno - rudo... ;/ noo noo ) ale pozatym takie zwykle farbowanie OK
moja siostra jedzie teraz ze swoim ch這pakiem na wesele i jego matka chcia豉 j zabra do fryzjera 瞠by przefarbowa w這sy(bo dalej ma r騜owe), ale moja siostra si nie da豉 dalej jej b璠 r騜owe robi豉 i sama jej podcina豉 w這sy, nikt mi jej w這s闚 nie tknie
Meadow jest offline  
Stary 2012-08-11, 13:53   #4364
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Zzuziak- Szamponetki joanny s ok. By豉m te zadowolona z mahoniowej palette. By豉 bardziej czerwona ni mahoniowa. Nie polecam Ci nak豉da farb, bo przecie dopiero co farbowa豉. Od鈍ie kolor szamponetk, a najlepiej piank Venita (do kupienia w ma造ch drogeriach, na allegro i w drogeriach NATURA). I NIE u篡waj oksydantu 3% przy farbowaniu, chyba 瞠 chcesz przyciemni w這sy.
A najlepiej poka fotk swoich w這s闚 i koloru jaki chcia豉by osi庵n望 bo w ciemno trudno doradza... co czuj 瞠 masz ciemne w這sy jak dziewczyny kt鏎e ostatnio wrzuca造 foty, a nie spran czerwie A w takim przypadku post瘼uje si inaczej, szamponetka nic nie naprawi

Przyda豚y si tutaj poradnik o czerwonych w這sach Albo trzeba nie odpisywa i niech szukaj odp w w徠ku bo ci控控控控控gle s te same pytania i identyczne problemy hyhy

Adieu Arielki, wyje盥瘸m! Trzymajcie si ciep這 i dbajcie o w這sy

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-08-11 o 14:02
uolcia jest offline  
Stary 2012-08-11, 14:23   #4365
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
Zzuziak- Szamponetki joanny s ok. By豉m te zadowolona z mahoniowej palette. By豉 bardziej czerwona ni mahoniowa. Nie polecam Ci nak豉da farb, bo przecie dopiero co farbowa豉. Od鈍ie kolor szamponetk, a najlepiej piank Venita (do kupienia w ma造ch drogeriach, na allegro i w drogeriach NATURA). I NIE u篡waj oksydantu 3% przy farbowaniu, chyba 瞠 chcesz przyciemni w這sy.
A najlepiej poka fotk swoich w這s闚 i koloru jaki chcia豉by osi庵n望 bo w ciemno trudno doradza... co czuj 瞠 masz ciemne w這sy jak dziewczyny kt鏎e ostatnio wrzuca造 foty, a nie spran czerwie A w takim przypadku post瘼uje si inaczej, szamponetka nic nie naprawi

Przyda豚y si tutaj poradnik o czerwonych w這sach Albo trzeba nie odpisywa i niech szukaj odp w w徠ku bo ci控控控控控gle s te same pytania i identyczne problemy hyhy

Ta? ciekawe..mi przy 3 % fajnie wyszlo nie za ciemno...
Noo milego urlopu czy gdzie tam jedziesz..
Meadow- i bardzo dobrze
Stary 2012-08-11, 14:51   #4366
fashionfans
Raczkowanie

Hehe, ja 2 sierpnia robi豉m farb u fryzjerki, co zako鎍zy這 si failem, na drugi dzie zafarbowa豉m ponownie i wysz這, a nie mam w og鏊e zniszczonych i s豉bych w這s闚. Ale to wszystko zale篡 od kondycji w這s闚 : ) Teraz czekam a mi si odrobink rozja郾i i chyba zaczn przygod z allwaves ^^
fashionfans jest offline  
Stary 2012-08-11, 14:52   #4367
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Cytat:

Przecie ju by mini-poradnik, Benek bodaj瞠 pisa豉. Tylko po co szuka
W temacie czy opisie tematu trzeba zaznaczy jakimi kulfonami wielkimi, 瞠... uwaga uwaga...
DROGERYJNA FARBA NIE ROZJA吉I INNEJ FARBY.
To nie funguje. Nie da si.

Ech. Zaraz zamierzam zam闚i farb.
I nie wiem, jak wzi望.
Miedziana czerwie, czerwie, opalizuj帷a czerwie?
Za du穎 tego wszystkiego...

Udanego wypadu, Uolciu

Edytowane przez Nedera
Czas edycji: 2012-08-11 o 14:56
Nedera jest offline  
Stary 2012-08-11, 14:57   #4368
fashionfans
Raczkowanie

Mnie si bardzo podoba "pikantna papryczka" allwaves i "czerwie wenecka" ; )
fashionfans jest offline  
Stary 2012-08-11, 15:24   #4369
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Cytat:
Ta? ciekawe..mi przy 3 % fajnie wyszlo nie za ciemno...
Noo milego urlopu czy gdzie tam jedziesz..
Nie wiem jak ci wysz這, wiem 瞠 woda 3% przyciemnia w這sy. Ale twoje w這sy s w og鏊e jakie inne. I nawet farbowanie co 2 tygodnie ich nie niszczy (odrobina ironii)

Nedera, nie tylko drogeryjne. Ale i profesjonalne-nierozja郾iaj帷e. Poza tym- najlepszym kolorem do osi庵ni璚ia czerwieni jest BLOND, na br您ie nie wyjdzie czerwie! Chyba 瞠 farb rozja郾iaj帷. No i przyda這by si znale潭 tego posta w takim razie i wkleja do niego adres

co do wyjazdu- Dzi瘯i Oby by豉 pogoda ;x
uolcia jest offline  
Stary 2012-08-11, 15:34   #4370
fashionfans
Raczkowanie

Ja mia豉m ciemny br您, farbowa豉m chyba z 4razy z odst瘼ami...2 msc? W ka盥ym razie ko鎍owym efektem by豉 naprawd intensywna czerwie. Teraz znowu walcz o ten kolor, ale w zwi您ku z tym, 瞠 nie chce mi si czeka p馧 roku, to zam闚i allwaves i 6%. Chyba wystarczy, prawda?
fashionfans jest offline  
Stary 2012-08-11, 17:34   #4371
kejtixkajtek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...r:22,s:0,i:154 jak my郵icie , jaka trwa陰 farb uzyska taki kolor ?
kejtixkajtek jest offline  
Stary 2012-08-11, 17:48   #4372
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez kejtixkajtek Poka wiadomo嗆
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...r:22,s:0,i:154 jak my郵icie , jaka trwa陰 farb uzyska taki kolor ?
Majicontrast - miedziana czerwie

No w豉郾ie ja d逝go si farbowa豉m Joann - Czerwon Porzeczk (oczywi軼ie zanim odkry豉m Maji ;P). Po jaki 5-6 miesi帷ach rzeczywi軼ie ten czerwie nieco mi wyjaskrawia i sta si ca趾iem jasny, mimo 瞠 bazowy mam ciemny, rudawy br您. Ale, wierzcie mi, to nie to samo co porz康na farba Odcie jest inny, mocny i prawdziwie czerwony ;P
A taki Matrix czy Allwaves nie kosztuje wi璚ej ni taka przeci皻na Pallette czy inny L'Oreal drogeryjny... Oczywi軼ie na allegro ;P

Tym razem pad這 zn闚 na... czerwie z 12% oxy. Troszk t瘰kno za 瘸r闚 na g這wie ;P
Stary 2012-08-13, 18:01   #4373
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Nie wiem jak ci wysz這, wiem 瞠 woda 3% przyciemnia w這sy. Ale twoje w這sy s w og鏊e jakie inne. I nawet farbowanie co 2 tygodnie ich nie niszczy (odrobina ironii)

Nedera, nie tylko drogeryjne. Ale i profesjonalne-nierozja郾iaj帷e. Poza tym- najlepszym kolorem do osi庵ni璚ia czerwieni jest BLOND, na br您ie nie wyjdzie czerwie! Chyba 瞠 farb rozja郾iaj帷. No i przyda這by si znale潭 tego posta w takim razie i wkleja do niego adres

co do wyjazdu- Dzi瘯i Oby by豉 pogoda ;x
Ahh ty ale masz racje moje wlosy s "inne" haha

Noo a co do nowinek.. umy豉m 5 dni po farbowaniu 1 raz w這sy i trzyma sie kolorek ladnie.. kondycja wlosk闚 te elegancka poza tym po sobotnim urodzinowym grillu tak mi smierdz w這sy 瞠 dzi chyba bede musiala je zn闚 umy.. brr aaa i zmiana szamponu z isany urea na gliss kur to bys strza w dziesi徠ke mimo iz rzadko myje je szamponem..
Stary 2012-08-13, 19:48   #4374
fashionfans
Raczkowanie

Nie przet逝szczaj Ci si w這sy w og鏊e? To pro, ja musz co 2 dni umy ; D

A ja dzisiaj wybra豉m si na poszukiwania farb allwaves i wr鏂i豉m z niczym : D Mam pytanie, czy kt鏎a z Was mia豉 do czynienia z loreal effasor? By mo瞠 spr鏏uj takim sposobem rozja郾i o ton, dwa swoje w這sy. Ale nie mam poj璚ia na ile to b璠zie skuteczne.
fashionfans jest offline  
Stary 2012-08-13, 22:19   #4375
Unex
bez kija nie podchodz

Wiadomo軼i: 9 126

Jak farb uzyskam taki kolor ( stal farb ) ?
Bo pytam i szukam i nic
Myslalam o wellaton - wulkaniczna czerwien, ale nie wiem czy wyjdzie.
Zreszt dopiero musz zej軼 z czerni
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 387083_3909685654861_840604306_n.jpg (32,8 KB, 48 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 531684_3749941181349_643853027_n.jpg (84,2 KB, 41 za豉dowa)

Cytat:
Waga najszybciej spada jak si j wypie**oli przez okno

10/06/14

Unex jest offline  
Stary 2012-08-13, 23:12   #4376
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez Unex Poka wiadomo嗆
Bo pytam i szukam i nic
Gdyby to by這 takie proste to nie istnia豚y ten w徠ek ;P
Stary 2012-08-14, 07:42   #4377
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Bo pytam i szukam i nic
kolor wpada w r騜.. allwaves albo scandic line wyprobuj ew. goldwella tophic effects jesli gdzies go da sie jeszcze kupic.. A zejsc z czerni.. pierw dekoloryzator.. a pozniej ew. na to k徙iel rozjasniajac. Nie zapomnij umyc wlosy pozniej szamponem z neutralnym PH bo ci wlosy sciemnieja...
Faschionfans- noo wlasnie ciekawe jest to ze ostatnia nie przetluszczaja m,i sie az tak ale dluzej niz 4-5 dni nie wytrzymam bo mnie glowa zaczyna swedziec.. A ten affassor to slyszalam ze jest bardziej rozjasniaczem niz dekoloryzatorem.. takze na pewno rozjasni ale czytalam opinie gdzies i duzo dziewczyn si 瘸li這 na niego.. wiem bo tez go chcialam kiedys uzyc, a na koncu zrobilam i tak kapiel rozjasniajaca. tansza

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
Gdyby to by這 takie proste to nie istnia豚y ten w徠ek ;P
haha co w tym jestt.. ostatnio wieleeee tych samych pytan tu pada.. a wystarczy przejzec w徠ek...

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-08-14 o 07:41
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-08-14, 08:44   #4378
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

Cytat:
haha co w tym jestt.. ostatnio wieleeee tych samych pytan tu pada.. a wystarczy przejzec w徠ek...
Kiedy sama szuka豉m sposobu na czerwie i wpad豉m tu daaawno temu, to przyznam, 瞠 te nie mia豉m cierpliwo軼i do czytania - bo porady przeplataj si z takim spamem, 瞠 ka盥y z zewn徠rz szybko przestaje by w temacie :P Specyfika grupy znajomych, co pocz望. Mo瞠 dlatego mi takie zaj帷zki hops hops z jednopostowymi zagajeniami w og鏊e nie przeszkadzaj ;>

Nie wiem, jak Wasze farby 2w1, ale moja daje rad czarnym odrostom bez najmniejszych k這pot闚 na 6%; na 9% jest podkr璚ona, to przypuszczam, 瞠 na 12% da豉by taki efekt, o kt鏎y Unex pyta - bez konieczno軼i schodzenia z czerni... tak mi si w ka盥ym razie wydaje, nie wykluczam, 瞠 幢e
Ale odrost mam w tej chwili smoli軼ie czarny, szeroko嗆 5 cm i ci庵le ro郾ie - i nie mam najmniejszych w徠pliwo軼i czy obaw, 瞠 po na這瞠niu farby (i to na這瞠niu jednoetapowym, bez robienia przerwy na z豉panie w tym miejscu) nie b璠zie 瘸dnej r騜nicy w por闚naniu z reszt w這s闚. Tylko mo瞠 za ma造 piku jestem i fachowiec jak z koziej..., bo np. odrost reaguje inaczej, udowodniono to naukowo, a ja biedna o tym nie wiem?
Zatem niniejszym zrzekam sie odpowiedzialno軼i za cudze w這sy - tylko m闚i, jak by這/jest u mnie. Za jednym zamachem ;>

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-08-14 o 08:45
sonea8 jest offline  
Stary 2012-08-14, 09:53   #4379
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Bo pytam i szukam i nic
Na pewno nie wellatonem ani inn drogeryjna farb.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-08-14, 10:40   #4380
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

No dopsz. Coby nie by這, 瞠 z豉 kobieta jestem i si nie dziel swoj wiedz ;P
Stosuj帷 Majicontrast nie trzeba "schodzi" z czerni. Mi na 9% rozja郾i這 z ciemnego fioletu na 豉dn, intensywn czerwie (chocia farbowa豉m magent, czyli ciemniejszym odcieniem czerwieni). Podejrzewam, 瞠 standardowa czerwie (rouge) na 12% da豉by 瘸r闚 od razu.
Link do owego posta:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=3829

No. Nowa paczuszka z Majicontra軼ikiem Rougusiem ju do mnie leci. T瘰kni za czerwieni ;P

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.