Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 149 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-08-19, 19:55   #4441
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

No w豉郾ie ja te nie mam filtra ale mam odzywke w sprayu ktora co tam ma tych filtr闚 tak瞠 na razie tym sie ratuje. a co do kapelusza to pewnie jaka ochrona jest szkoda tylko ze ja nie lubie nosic takowych
dudzia- milion stpni dobre
Stary 2012-08-19, 20:25   #4442
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 140

No i znowu z pytaniami przychodz. Nie macie jakiej wiedzy o czerwieni w pigu販e?
po 1. b璠 wylicza pytania bo znowu zapomn si o co zapyta
po 2. spojrza豉m na majicontrast i si przerazi豉m cen
po 3. czym si r騜ni od dajmy farb drogeryjnych? wiem, bardziej napigmentowany i same dobieramy utleniacz ale czy zniszczenia s mniejsze albo wolniej si wyp逝kuje?
po 4. gdzie kupujecie majicontrast? pytanie konkretnie do Benek lub innych mieszkanek Warszawy. Gdzie stacjonarnie czy alledrogo?
po 5. Czy ktokolwiek pr鏏owa majirouge?
po 6. Kt鏎e kolory allwaves u篡wa造軼ie? Czy ktokolwiek zauwa篡 znaczne niszczenie w這s闚 po niej? U篡豉m 7.64 dok豉dnie raz! i drug po這w farby wyrzuci豉m bo tak mi w這sy zniszczy這.
po 7. z racji koszmarnej ceny majicontrast chyba kombinuj jak tu kupi garniera 660, wywali z niego firmowy utleniacz i dobra odpowiedni jego moc. Boj si tylko jak to we幟ie w這sy w sumie 鈍ie穎 po hennie.

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline  
Stary 2012-08-19, 20:48   #4443
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Poka wiadomo嗆
No i znowu z pytaniami przychodz. Nie macie jakiej wiedzy o czerwieni w pigu販e?
po 1. b璠 wylicza pytania bo znowu zapomn si o co zapyta
po 2. spojrza豉m na majicontrast i si przerazi豉m cen
po 3. czym si r騜ni od dajmy farb drogeryjnych? wiem, bardziej napigmentowany i same dobieramy utleniacz ale czy zniszczenia s mniejsze albo wolniej si wyp逝kuje?
po 4. gdzie kupujecie majicontrast? pytanie konkretnie do Benek lub innych mieszkanek Warszawy. Gdzie stacjonarnie czy alledrogo?
po 5. Czy ktokolwiek pr鏏owa majirouge?
po 6. Kt鏎e kolory allwaves u篡wa造軼ie? Czy ktokolwiek zauwa篡 znaczne niszczenie w這s闚 po niej? U篡豉m 7.64 dok豉dnie raz! i drug po這w farby wyrzuci豉m bo tak mi w這sy zniszczy這.
po 7. z racji koszmarnej ceny majicontrast chyba kombinuj jak tu kupi garniera 660, wywali z niego firmowy utleniacz i dobra odpowiedni jego moc. Boj si tylko jak to we幟ie w這sy w sumie 鈍ie穎 po hennie.
Majicogue chcialam raz kupic bo jest tanszy ale nie kupilam na koncu go.. nie wiem jaki jest ale na pewno lepszy niz zwykla farba drogeryjna..
Majicontrast wiem ze drogi dlatego nie kupuje na razie mnie nie stac.. jest to rozjasniajaca farba tak jak scandic line czy allwaves.. co do allwaves ja uzywalam odcienie 0.6 GP i trzymal sie gdzies 3 Tygodnie. pozniej mialam rudawe juz ale to ze wzgledu na to ze ja czesto wlosy myje.. kolor wpada w r騜 lekko ale jest OK i nie niszczy wlos闚 bynajmniej mi.. troche tylko przesuszy. Garniera tego mialam i byl dosc ciemny ale kto wie jakby wypadl jakbys dala inny oxydant... co do pigu趾i noo przyda豉 by si... moze jak za這篡my 2 czesc w徠ku to tam napiszemy pigu貫czk jak捷...? i liste czerwonych weteranek... : kto sie tego podejmie? ktora jest najbardziej obcykana? heheh
Stary 2012-08-19, 21:02   #4444
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 140

Ja tego garniera w豉郾ie ze wzgl璠u na to, 瞠 ciemny wychodzi chcia豉m. Szukam w豉郾ie takich wi郾i dlatego te my郵 o majicontrast lub na pocz徠ek majirouge 6.66 lub 6.64 i 3 lub 6% utleniaczu.
Wola豉bym 瞠by kolor wpada w rudy ni w r騜, nie jestem czerwonym ortodoksem(to tak z sympati ) i kocham oba te kolory.

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2012-08-19 o 21:04
LadyMadalena jest offline  
Stary 2012-08-19, 21:50   #4445
fashionfans
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 105

Oj, mam wra瞠nie, 瞠 to Ty jeste najbardziej obeznana w temacie : D
A w豉郾ie, mia造軼ie kiedy do czynienia z od篡wk loreal elseve vive-color? I szamponem garniera z olejkiem arganowym i 簑rawin?

Obecnie mam co takiego na g這wie, ale d捫 do ja郾iejszego koloru.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0007.jpg (51,9 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0009.jpg (29,8 KB, 34 za豉dowa)
fashionfans jest offline  
Stary 2012-08-19, 21:58   #4446
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fashionfans Poka wiadomo嗆
Oj, mam wra瞠nie, 瞠 to Ty jeste najbardziej obeznana w temacie : D
A w豉郾ie, mia造軼ie kiedy do czynienia z od篡wk loreal elseve vive-color? I szamponem garniera z olejkiem arganowym i 簑rawin?

Obecnie mam co takiego na g這wie, ale d捫 do ja郾iejszego koloru.
niewiem elseve to mam tylko maske tak z czerwon nakr皻k Repair 5 czy jako tak i jest super odzywek nie uzywa豉m. Garniera karite mia豉m i cytrynow ale te od篡wk szampon闚 nie bardzo u篡wam wi璚 wiesz..
noo ty masz na g這wie tak wi郾ie/ macho. my郵e 瞠 jak dasz co rozja郾iaj帷ego typu scandic lub allwaves powiedzmy na 6% to bedzie ju duuzo ja郾iej ale to jak ci troche sie wyp逝cze Ten kolor co teraz masz bo pewnie sie jeszcze rozjasni troszku
NOO Laski! W徠ek nowy jest. Ale jeszcze mam wra積ie ze czego brakuje..
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=638388
obczajcie i dajcie znak jakby co

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.