Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 15 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-02-05, 12:22   #421
potencjalnie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Ja niestety musz przej嗆 przez kurczaka czego si bardzo boje
potencjalnie jest offline  
Stary 2011-02-05, 18:32   #422
elinka92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 197

To ja te si do陰czam do czerwonow這sych i chwale si swoim kolorem Nie jest taki o jakim marzy豉m, ale jak na pierwsze farbowanie nie jest 幢e! Tylko mam taki ma造 offtop - jak si malujecie? I jakich kolor闚 ubra unikacie? Bo zawsze by豉m blondynk, wi璚 w徠pi aby r騜e czy b喚kity pasowa造 ;]

A, i jeszcze jedno - czy jak ju b璠 mia豉 odrosty, to czy mog ca貫 w這sy potraktowa inn farb ni dotychczas (te czerwon, ale Palette mi strasznie wysuszy豉)? Z豉pie mi r闚no? Czy najpierw poprawi odrosty t sam, a dopiero potem ca這嗆?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2847.jpg (39,0 KB, 132 za豉dowa)

"Zupe軟ie inaczej jest je郵i masz kogo, kto Ci kocha.
to Ci daje setki powod闚 aby 篡"

elinka92 jest offline  
Stary 2011-02-05, 20:20   #423
potencjalnie
Raczkowanie

Najpierw odrosty, a potem ca這嗆.
Co do kolor闚 to do czeronych pasuje czarny, bia造, szary , br您y, niekt鏎e zielenie, niekt鏎e pastelowe kolory. A jaki masz kolor oczu? ;p
Stary 2011-02-05, 21:20   #424
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 830

dobrze, 瞠 nie mam tego problemu. ;p
bo makija robi tylko czarne kreski i tusz, jak ju k豉d cieni, to te czarne, grafitowe, szare. a to w sumie do wszystkiego pasuj.
no i 3/4 mojej szafy, to czarne ubrania.

jej, nie wiem, co zrobi. mam na g這wie rudy o czerwonym odcieniu. -.-
po 2 tygodniach tak bardzo mi si sp逝ka豉 Safira. a od鈍ie瘸cz koloru nic mi nie z豉pa.
i chc zn闚 po這篡 kolor, ale nie wiem jaki. mam wra瞠nie, 瞠 wszystkie wyjd za ciemne. nie chodzi o to, 瞠 mam obecnie za ciemne w這sy, tylko o to, 瞠 wszystkie te farby s jakie... ma這 intensywne.

chwali造軼ie to Ogniste Chili. widzia豉m ten kolor w realu, ale nie wzi窸am, bo wyda mi si zbyt rudawy.
a ja pragn czerwieni z lekko r騜owym po造skiem (tak, wiem... wymy郵i豉m sobie. ;p no ale ju mi si ubzdura這 i musi tak by!)
martaakow jest offline  
Stary 2011-02-05, 21:35   #425
potencjalnie
Raczkowanie

Dobra jestem zdecydowana. Maluj! Tylko niestety po lecie bo henny mi si zachcia這 ;/ Ju zbieram informacje na temat pi瘭璕nacji no i mam problem bo codziennie myj wlosy ze wzgl璠u na ich przet逝szczanie si co b璠zie skutkowa這 szybkim wyp逝kaniem si farby Znacie jakie dobre szapony 瞠by w這sy si nie przet逝szcza造? Albo jakie sposoby?
Stary 2011-02-05, 21:53   #426
elinka92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 197

Cytat:
Napisane przez potencjalnie Poka wiadomo嗆
Najpierw odrosty, a potem ca這嗆.
Co do kolor闚 to do czeronych pasuje czarny, bia造, szary , br您y, niekt鏎e zielenie, niekt鏎e pastelowe kolory. A jaki masz kolor oczu? ;p
A bo ja wiem jakie? W dowodzie niebieskie, ale raczej takie szaro-zielono-niebieskie, dziwne, bo zale篡 kiedy i jak dla kogo

"Zupe軟ie inaczej jest je郵i masz kogo, kto Ci kocha.
to Ci daje setki powod闚 aby 篡"

elinka92 jest offline  
Stary 2011-02-05, 22:49   #427
potencjalnie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez elinka92 Poka wiadomo嗆
A bo ja wiem jakie? W dowodzie niebieskie, ale raczej takie szaro-zielono-niebieskie, dziwne, bo zale篡 kiedy i jak dla kogo
No to pasuj do wszystkich tych kolor闚 oczy te kolory co napisa豉m
Stary 2011-02-07, 08:55   #428
flowerpower2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 61

Dziewczyny prosz o porad. Wczoraj pomalowa豉m w這sy na kolor Schwarzkopf Brillance Intense Red Cool Spicy Red. Na oko這 6cm od nasady mam 豉dny ciemnoczerwony kolorek a reszta d逝go軼i jest okropnie ciemna z czerwonawym po鈍item... Wygl康a to okropnie... W這sy przed malowaniem mia造 jednolity kolor wi璚 nie wiem co si sta這. Co mam teraz robi? My郵a豉m nad kupieniem jakiej jasnej czerwonej farby i pomalowaniem tej ciemnej cz窷ci w這s闚 albo rozja郾ieniem o par ton闚 tej ciemniejszej cz窷ci i pomalowaniem jeszcze raz jak捷 czerwieni. Co my郵icie?
flowerpower2 jest offline  
Stary 2011-02-07, 17:59   #429
Atka92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Wooow nie幢e d逝ga ta nazwa farby hahahah
Chyba wi瘯szo嗆 z nas ma lub mia豉 ten sam problem nie radze kupowa ja郾iejszego czerwonego , bo nic Ci to nie da niestety.. sama o tym my郵a豉m.. ale na twoim miejscu kupi豉bym jaki rozja郾iacz 2-4 tony wtedy powinno ci sie wyr闚na najpierw po這篡sz sobie na t doln warstw i przytrzymasz troche a p騧niej mo瞠sz po這zyc na kr鏒ko na g鏎e.. lub zostawi bez nak豉dania rozja郾iacza Wtedy bedziesz widzia豉 jak Ci kolor si zr闚nuje
ja ju jestem zdecydowana i odliczam dni kiedy si璕n po rozja郾iacz (bior 2-4 tony) ,bo a tak bardzo ciemnych na ko鎍ach ju nie mam -> Nak豉dam od篡wki co mi troche rozja郾ia w這sy , a p騧niej k豉d czerwony hhaha
Atka92 jest offline  
Stary 2011-02-08, 09:39   #430
potencjalnie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez flowerpower2 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny prosz o porad. Wczoraj pomalowa豉m w這sy na kolor Schwarzkopf Brillance Intense Red Cool Spicy Red. Na oko這 6cm od nasady mam 豉dny ciemnoczerwony kolorek a reszta d逝go軼i jest okropnie ciemna z czerwonawym po鈍item... Wygl康a to okropnie... W這sy przed malowaniem mia造 jednolity kolor wi璚 nie wiem co si sta這. Co mam teraz robi? My郵a豉m nad kupieniem jakiej jasnej czerwonej farby i pomalowaniem tej ciemnej cz窷ci w這s闚 albo rozja郾ieniem o par ton闚 tej ciemniejszej cz窷ci i pomalowaniem jeszcze raz jak捷 czerwieni. Co my郵icie?
Nie przejmuj si Szampony przeciw逝pie穎we i oczyszczaj帷e wyp逝kuj kolor bardziej ni inne, mo瞠sz spr鏏owa. Ja osobi軼ie posz豉bym do fryzjera 瞠by ju nie przesadzi Ewenentualnie przemaluj na czarno
Stary 2011-02-08, 15:42   #431
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez potencjalnie Poka wiadomo嗆
Ewenentualnie przemaluj na czarno
nieeeeeeeee...
to by豉by pewnie najgorsza decyzja. ju by mia豉 i mia豉 te czarne w這sy.
ja ci庵le mam takie odruchy, 瞠by kupi czarn farb i wr鏂i do czarnego, ale jak sobie przypomn to ca貫 rozja郾ianie, to mi si odechciewa. ;p

a ja kupi豉m Intensywn Czerwie z Syossa. zobaczymy, co z tego wyjdzie.
martaakow jest offline  
Stary 2011-02-08, 15:50   #432
Atka92
Raczkowanie

Zgadzam si na pewno nie na czer! Potem b璠ziesz wraca豉 i wraca豉 do ja郾iejszego koloru..lub od razu dekoloryzacja.. ale wtedy twoje w這sy b璠 prawie martwe hehe w 篡ciu nie zrobi im tego hehe Zr鏏 tak jak Ci pisa豉m wcze郾iej kup rozja郾iacz 2-4 tony i najpierw po堯 na same ko鎍e.. wtedy najpierw one Ci si rozja郾i i zobaczysz jak ci kolor b璠zie si rozja郾ia Mo瞠sz sobie po這zy na g鏎 jak zobaczysz , 瞠 nie b璠ziesz mia豉 r闚no chyba , 瞠 si boisz to id do fryzjera , ale nawet za takie co sporo zap豉cisz :/ ..
Je郵i chodzi o mnie to mama mi rozja郾i o 2-4 tony w這sy.. najpierw d馧 potem g鏎a, chocia w przypadku moich w這s闚 musz powiedzie , 瞠 s ca趾iem ca趾iem ) Podczas mycia w這s闚 farba mi ju nie schodzi i kolor sta si jasniejszy (zw豉szcza na g鏎ze) i t czerwie wida i to porz康nie.. niestety.. d馧 pozostaje ciemna-鈔ednia czerwie ,a chc mie r闚ny kolorek ) Prawdopodobnie kupie jak御 czerwie z Schwarzkopf Brilliance
Atka92 jest offline  
Stary 2011-02-08, 21:34   #433
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Atka92 Poka wiadomo嗆
Prawdopodobnie kupie jak御 czerwie z Schwarzkopf Brilliance
te o tych farbach my郵a豉m, ale gdzie nie posz豉m, to z czerwieni w og鏊e nie by這 wyboru. i np. by tylko jeden odcie z tych "Intense red", w dodatku jaki czerwony br您 czy co takiego.
martaakow jest offline  
Stary 2011-02-09, 10:53   #434
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Ja te chc czerwone w這sy! Cuuudowne s. A ta dziewczyna na filmiku ma mega boskie w這sy! Tylko, 瞠 zauwa篡豉m, 瞠 w innych krajach jest chyba wi瘯szy wyb鏎 farb takich jak czerwone, bo cz瘰to na r騜nych filmikach na YT widz dziewczyny, kt鏎e maj cudowne czerwone w這sy!! na jednym filmiku panienka mia豉 mega w這sy takie d逝gie, wyprostowane, b造szcz帷e w這sy!! cudo! ale w Polsce to wiadomo, same blondy i br您y wrrr. ;/

Ja te chce czerwone w這sy. Tylko nie rude ani ciemne tylko czerwone. Teraz mam rozja郾ione w這sy i zastanawiam si czy b璠e je musia豉 znowu rozjasnia przed farbowaniem czy odrazu farbowa ?
Stary 2011-02-09, 13:58   #435
RespiroMusica
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 646

Hej Dziewczyny
Robi豉 kt鏎a z was szamponetk Palette " truskawkowy koktajl" ?
Opakowanie mam ju kupione, ale troch si boj ;p Mam w這sy jasny/鈔edni br您 ( farbowane ) chcialabym uzyska taki efekt http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura849614.htm by豉bym w niebie, ale je郵i wyjdzie co w tym stylu http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura840141.htm te b璠zie ok

Co poradzicie?
RespiroMusica jest offline  
Stary 2011-02-09, 15:53   #436
201607111632
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 9 281

Musisz wypr鏏owa, 瞠by si przekona
Ja chc uzyska kolor w okolicy czerwieni Rihanny, w ferie zabieram si za rozja郾ianie i farbowanko
201607111632 jest offline  
Stary 2011-02-09, 16:24   #437
RespiroMusica
Zakorzenienie

No tak, tak wiadomo spr鏏owa mo積a... a potem desperacko szuka pomocy u fryzjer闚- Nie dzi瘯i ;P Dlatego czekam jeszcze na odpowiedzi innych Ale dzi瘯i ;*
Stary 2011-02-09, 17:17   #438
Atka92
Raczkowanie

Zgadzam si z przedm闚czyni Powinna wypr鏏owa r騜ne opcje,nie preferuje szamponetek , bo szybko schodz i potem efekt nie jest fajny. Jak ju to poszukaj jakiej farby na jasnym br您ie powinno ci spokojnie wyj嗆 ja juz odliczam dni do mojego farbowania
Atka92 jest offline  
Stary 2011-02-09, 17:46   #439
RespiroMusica
Zakorzenienie

na razie musz jeszcze poczeka, bo jestem chora
dam zna jakie b璠 rezultaty
Stary 2011-02-09, 20:07   #440
panierrka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 323

Cytat:
Napisane przez RespiroMusica Poka wiadomo嗆
Hej Dziewczyny
Robi豉 kt鏎a z was szamponetk Palette " truskawkowy koktajl" ?
Opakowanie mam ju kupione, ale troch si boj ;p Mam w這sy jasny/鈔edni br您 ( farbowane ) chcialabym uzyska taki efekt http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura849614.htm by豉bym w niebie, ale je郵i wyjdzie co w tym stylu http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura840141.htm te b璠zie ok

Co poradzicie?
Je瞠li mog si wtr帷i, to ja robi豉m t szamponetk i wysz這 co takiego jak mniej wi璚ej na 2 linku - na ja郾iejszych ko鎍闚kach wysz豉 czysta czerwie (bez odcieni r騜u czy rudego). Niestety, nie mog znale潭 zdj璚ia.

Rozs康ek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szuka wym闚ek...!
...albo chocia si staraj - tak jak ja
panierrka jest offline  
Stary 2011-02-10, 00:23   #441
potencjalnie
Raczkowanie

Kurcze a ja mam kolejny prolem Wszyscy mi m闚i, 瞠 w czerwieni mi nie b璠zie do twarzy bo to trudny kolor itp. 瞠 za ciemn karnacje mam (mam taka jasna 鄴速o-r霩ow moim zaniem) i czarne w這sy, zielone oczy. I nie wiem czy malowa czy nie ...
Stary 2011-02-10, 05:57   #442
martaakow
Zakorzenienie

a ja my郵, 瞠 w czerwieni ka盥emu mo瞠 by dobrze. trzeba tylko poszuka swojego odcienia. czerwie nie jest naturalnym kolorem w這s闚, to prawie tak jakby powiedzie komu, 瞠 nie pasuj mu zielone w這sy. no tak, bo niekt鏎zy z takim si rodz i im pasuje. ;p

edit.
zrobi豉m t Intensywn Czerwie z Syossa. kolor wyszed mi ca趾iem 豉dny, ciekawe tylko, jak d逝go zostanie na moich w這sach. ^^'

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2011-02-10 o 05:58
martaakow jest offline  
Stary 2011-02-10, 09:29   #443
natalkaa7522
Zakorzenienie

Smile Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka wiadomo嗆

edit.
zrobi豉m t Intensywn Czerwie z Syossa. kolor wyszed mi ca趾iem 豉dny, ciekawe tylko, jak d逝go zostanie na moich w這sach. ^^'
wstawisz zdj璚ie ? bo ja tez chc spr鏏owa t farb.
Stary 2011-02-10, 13:13   #444
Atka92
Raczkowanie

Moja kole瘸nka farbowa豉 farb Syoss i ma do嗆 mocny kolor. Fakt mia豉 wcze郾iej 鈔edni br您 , ale aktualnie ma tak 鈔edni wi郾i
Moje ju si porz康nie rozja郾i造 i mam taki ala czerwony hehe Jak bede farbowa豉 musz si zastanowi jaki odcien czerwieni bedzie najlepszy.. czy postawi na taka mocn... czy troszk ciemn.. boj si , 瞠 jak bedzie zbyt intensywna to wyjdzie mi po瘸r na g這wie hahahahah tym bardziej , 瞠 troszk je rozja郾ie

A jesli chodzi o to co m闚i Ci kole瘸nki to nie s逝cha豉bym ich Ja z jasnego blondu przesz豉m w br您.. troche im szcz瘯i opad造 , bo nikt si tego nie spodziewa , ale w wi瘯szo軼i przypadk闚 ka盥y popar moj decyzj Fakt,zdarza造 te negatywne komentarze , 瞠 powinnam je rozja郾ic lub zmieni na blond itd... pewnie kiedy wr鏂 , bo ta czerwie na pewno mi si znudzi.. , ale w najbli窺zym czasie stawiam na czerwie ^^
Jak masz zielone oczy i mia豉by co ala czerwie to wydaje mi si , 瞠 wygl康a豉by po prostu wyj徠kowo Zielone oczy i taki kolor w這s闚 robi sza hehe
Atka92 jest offline  
Stary 2011-02-10, 17:52   #445
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
wstawisz zdj璚ie ? bo ja tez chc spr鏏owa t farb.
wstawi. ale jutro zrobi, bo przy sztucznym 鈍ietle pewnie wyjdzie zupe軟ie inny kolor.
martaakow jest offline  
Stary 2011-02-11, 10:42   #446
martaakow
Zakorzenienie

daj zdj璚ie mojego koloru. przepraszam za jako i moj niewyj軼iowo嗆, ale w sumie wsta豉m niedawno i siedz w pi瘸mie i bluzie. ;p
ale kolor jest podobny do tego na zdj璚iu. mo瞠 odrobin bardziej czerwony. (tu troszk blady wyszed.)
(nie. w zasadzie jest inny. na telefonie to zdj璚ie mia這 inne, lepsze, kolory. :P kolor jest zdecydowanie bardziej czerwony. ale nie bardzo mam czas robi zdj璚ia, no i chyba nie wyjd telefonem, szczeg鏊nie przy takiej pogodzie. ;p)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0027.jpg (74,0 KB, 113 za豉dowa)

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2011-02-11 o 10:44
martaakow jest offline  
Stary 2011-02-11, 11:25   #447
Atka92
Raczkowanie

martaakow -> Bardzo 豉dny kolorek Ja mam ciut ciemniejszy na ko鎍ach ,a ty masz taki r闚nomiernie roz這穎ny Super ! A jaki mia豉 wcze郾iej kolor? Br您? Je郵i chodzi o mnie chcia豉bym jeszcze bardziej czerwony Ale ten te jest 郵iczny,na pewno lepszy ni ten co ja mam na g這wie hahaha
Atka92 jest offline  
Stary 2011-02-11, 13:02   #448
natalkaa7522
Zakorzenienie

Fajny Musze przyzna, 瞠 豉dnie Ci wyszed. Chocia nie taki jak ja chc.
Ja chc taki jak Rihanna ma( avatar).

Na tym filmiku (kto to wstawi link ju wcze郾iej, a ja si zakocha豉m w tym kolorze )http://www.youtube.com/watch?v=fOW51iwYopw

dziewczyna pokazuje jak i czym farbowa 瞠by mie taki kolor jak ona! Ta farba, z Loreal`a, kt鏎 ona u篡wa jest na allegro i w豉郾ie chc ni spr鏏owac.
Stary 2011-02-11, 15:32   #449
martaakow
Zakorzenienie

Atka92, on jest bardziej czerwony. i to sporo. po prostu zdj璚ie tak wysz這, bo z kom鏎ki.

a mia豉m wcze郾iej spran Dzik Orchide z Safiry -> taki rudo-czerwony kolor.
martaakow jest offline  
Stary 2011-02-11, 19:07   #450
martaakow
Zakorzenienie

mam lepsze zdj璚ie.
lepsza jako嗆 nie, wr璚z odwrotnie. (taaak. umiem robi zdj璚ia, r璚e mi si nigdy nie trz瘰. ;p) ale kolor bardziej zbli穎ny do tego, co mam.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0026.jpg (67,4 KB, 122 za豉dowa)
martaakow jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.