Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 16 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-02-11, 19:12   #451
Kasalenna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87
GG do Kasalenna
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

豉twiej odszuka taki kolor, ni utrzyma go! je郵i macie rude lub czerwone w這sy, to polecam u篡wa nafty kosmetycznej, kolor trzyma si o wiele lepiej na w這sach
Stary 2011-02-12, 11:27   #452
Atka92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Ta dziewczyna z tego filmiku ma 鈍ietne te w這sy hahah trudno stwierdzi , czy to czerwie czy taka lekka pomara鎍z ;D Osobi軼ie jakbym sobie TAKI kolor zrobi豉.. to chyba by wszyscy padli.. , bo w por闚naniu do tego co ja mam by豉by to kolosalna r騜nica ;D Z lekka ba豉bym si zrobi co takiego, ale tej dziewczynie bardzo pasuje ten kolor i jako ni wyobra瘸m jej sobie w innym Taka mocna czerwie nie ka盥emu pasuje , dlatego ba豉bym si troche takiego koloru hehehe ) Dzisiaj jade do sklepu i popatrze na czerwone farby i rozjasniacze.. mo瞠 co kupi ^^ Co prawda mam mniejsze odrosty od tej laski.. ale ju mnie one denerwuj haha poza tym kolor mam ju wyblakni皻y.. zw豉szcza na ko鎍ach :/
Atka92 jest offline  
Stary 2011-02-12, 18:07   #453
potencjalnie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42

Cytat:
Napisane przez Atka92 Poka wiadomo嗆

A jesli chodzi o to co m闚i Ci kole瘸nki to nie s逝cha豉bym ich Ja z jasnego blondu przesz豉m w br您.. troche im szcz瘯i opad造 , bo nikt si tego nie spodziewa , ale w wi瘯szo軼i przypadk闚 ka盥y popar moj decyzj Fakt,zdarza造 te negatywne komentarze , 瞠 powinnam je rozja郾ic lub zmieni na blond itd... pewnie kiedy wr鏂 , bo ta czerwie na pewno mi si znudzi.. , ale w najbli窺zym czasie stawiam na czerwie ^^
Jak masz zielone oczy i mia豉by co ala czerwie to wydaje mi si , 瞠 wygl康a豉by po prostu wyj徠kowo Zielone oczy i taki kolor w這s闚 robi sza hehe
Ojej jak mi mi這 Bo jak sobie tak siebie wyobra瘸m w czerwieni to mi 豉dnie Tylko ja chce mie taki czerwony czerwony jak znajde takie zdj璚ie to dodam Tylko teraz musze pozby si henny z w這s闚 i latam po wizazu i szukam, podobno musze czeka a w這sy odrosn

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasalenna Poka wiadomo嗆
豉twiej odszuka taki kolor, ni utrzyma go! je郵i macie rude lub czerwone w這sy, to polecam u篡wa nafty kosmetycznej, kolor trzyma si o wiele lepiej na w這sach
i co z t naft robi? razem z olejkiem rycynowym tak od篡wk?

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

i marzy mi si taki kolor klik
ale wola豉bym TEN

Edytowane przez potencjalnie
Czas edycji: 2011-02-12 o 18:10
potencjalnie jest offline  
Stary 2011-02-12, 20:10   #454
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

No ten kolor co ona ma jest mega ! ja tez mam ochot ju teraz spr鏏owac, natychmiast ! ale niestety jak narazie to warunki nie pozwalaj ( szko豉) dlatego czekam do czerwca, a narazie planuj pozosta przy moim blondie jak najd逝瞠j (bo mam w這sy rozja郾ione, to mam nadziej, 瞠 farba lepiej chyci)

Atka92 to pr鏏uj, pr鏏uj i pochwal si efektem
Stary 2011-02-13, 02:49   #455
kasia_7815
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Witam!
Jestem na tym forum nowa, ale postanowi豉m si wypowiedzie na temat czerwonych w這sk闚. bo sama jestem posiadaczk Osobi軼ie u篡wam farby Majicontrast Loreal'a tak jak ta dziewczyna na filmiku. Jest to czerwie z odcieniem ciemnego londu, poniewa czysta czerwie to za ostry jak dla mnie kolor(praca).Mieszkam w Irlandii i w moim mie軼ie jest sklep Sally(profesjonalne akcesoria i farby do w這s闚)a wi璚 wyb鏎 jest masakryczny.Koszt tej farby to oko這 12euro. Farby u篡wam raz na miesi帷, a od鈍ie瘸m raz w tygodniu czerwonym tonerem. Nie uzyskacie nigdy intensywnego czerwonego koloru na d逝go,poniewa czerwie ma to do siebie, 瞠 jest nietrwa豉. W這sy zacz窸am farowa z racji tego, 瞠 mie進ecznie na fryzjera traci豉m ok.200euro. Raz na miesi帷 farba i 3 razy od鈍ie瘸nie. Ceny s tu jka z kosmosu, wiec postanowi豉m wybra si do wcze郾iej wspomnianego sklepu i mi豉 pani pracuj帷a tam dora豉 mi odpowiedni kolor. Obecnie m鎩 kolor to ciemna czerwie wpadaj帷a w bordo. Jestem bardzo zadowolona i na pewno do陰cze fotki. Zacznijcie moje drogie korzysta z toner闚, bo to naprawd cud))) Kolor si sp逝kuje, ale w這sy w og鏊e si nie niszcz. I pami皻ajcie,瞠 taka Rihanna ma sztab stylistek, kt鏎e dbaj o jej w這sy codziennie. Zauwa篡造scie, 瞠 kolor jej w這s闚 czsami jest krwistoczerwony, a innym razem bordo? Wszystko to zas逝ga toner闚, bo po farbie w這sy dawno by jej powypada造, pozdrawiam
kasia_7815 jest offline  
Stary 2011-02-13, 11:45   #456
aszkim
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 744

hi dziewczyny czy mozecie polecic mi jakis dobry toner do czerwonych wlosow?
aszkim jest offline  
Stary 2011-02-13, 12:16   #457
Atka92
Raczkowanie

Ta dziewczyna na tym obrazku MA BOSKIE WΜSY !!!!!!!!! Tylko to nie jest czysta czerwie Tylko takie ala bordo,albo malina czy jak to nazwa niestety.. wczoraj by豉m w sklepie.. ale by造 tylko 3 czerwone farby Palette Deluxe.. a nie chce zabardzo z tej firmy :/... poczekam jeszcze do ko鎍a lutego,nawet mama powiedzia豉 , 瞠 mam jeszcze czas , ale najch皻niej polecia豉bym do sklepu i od razu zafarbowa豉 hahah normalnie tak si napali豉m na te w這sy , 瞠 szok ^^ Widzia豉m t farb Loreala na allegro.. ale chyba nie skorzystam ;p Wezm normaln farb , chcia w naszym kraju ma這 jest odcieni czerwieni :/niestety
A co do koloru Rihanny to ten mocno czerwony jako mi nie przypad do gustu.. 豉dniejszy jest ten bordo Poza tym.. ona swoje w這sy ma kruciutkie.. a teraz nosi na zmiane peruki Raz ma krecone , a p騧niej proste Jak rozja郾ie sobie w這sy to chyba kupie sobe mas od篡wek hehe

Wie kto mo瞠 jaka farba mo瞠 da taki kolor jak ma ta dziewczyna ze zdj璚ia powy瞠j? ^^
Atka92 jest offline  
Stary 2011-02-13, 12:23   #458
izajasz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 107

Pare stron temu bardzo chwali造軼ie farb Safiry dzika orchidea/ostre chili i a mnie kusi 瞠by jej u篡. ale czy kt鏎a z Was, z tych dziewczyn kt鏎e u篡wa造 tej faby mog豉by wstawi zdjecie w這s闚 po zafarbowaniu? boje sie ryzykowa, wolabym najpierw zobaczy ten kolor.
izajasz jest offline  
Stary 2011-02-13, 12:31   #459
potencjalnie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42
Talking Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez izajasz Poka wiadomo嗆
Pare stron temu bardzo chwali造軼ie farb Safiry dzika orchidea/ostre chili i a mnie kusi 瞠by jej u篡. ale czy kt鏎a z Was, z tych dziewczyn kt鏎e u篡wa造 tej faby mog豉by wstawi zdjecie w這s闚 po zafarbowaniu? boje sie ryzykowa, wolabym najpierw zobaczy ten kolor.
Nie zawsze wyjdzie kolor taki jak u innej kobietki Du穎 zale篡 od koloru wyj軼iowego ;p
potencjalnie jest offline  
Stary 2011-02-13, 12:35   #460
Atka92
Raczkowanie

Zgadzam si ,u kazdego kolor wychodzi inaczej. Te zale篡 jaki masz teraz kolor... w moim przypadku kiedy u篡豉m Safiry Dzik Orchidee to wysz豉 mi 鈔ednia wi郾ia.. na g鏎ze mia豉m bardziej czerwony, ale wcze郾iej posiada豉m ciemny maho.. Jak nie zaryzykujesz to si nie przekonasz Og鏊nie Safira ma mocny kolor , kt鏎y u mnie przebi ten ciemniejszy I bardzo mi si podoba teraz ju mam odrosty ,ale kolor nadal jest czerwono-wi郾iowy
Atka92 jest offline  
Stary 2011-02-13, 14:20   #461
elinka92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 197

Ile u Was trzyma si kolor? Farbowa豉m ok. 2tyg temu i niestety ju czerwonych w這s闚 nie mam, raczej takie rudawe ;/ Fakt faktem, w這sy myje codziennie i za ka盥ym razem kolor jest bledszy. Ale czy jest jaka farba, kt鏎a trzyma豉by d逝瞠j? A mo瞠 fryzjerska by豉by lepsza? Czy faktycznie tak szybko czerwony si wyp逝kuje i nic si z tym zrobi nie da...

"Zupe軟ie inaczej jest je郵i masz kogo, kto Ci kocha.
to Ci daje setki powod闚 aby 篡"

elinka92 jest offline  
Stary 2011-02-13, 15:46   #462
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 880

u mnie Dzika Orchidea wysz豉 bardzo ciemna, mimo 瞠 k豉d豉m j na rude w這sy, a wi璚 do嗆 jasne.
no i wyp逝ka豉 si w tempie ekspresowym.
teraz mam Syossa. zobaczymy, co z tego b璠zie. ale my豉m w這sy 3 razy i ju widz r騜nic.
martaakow jest offline  
Stary 2011-02-13, 20:38   #463
natalkaa7522
Zakorzenienie

A tak w og鏊e, to czy kt鏎as z Was widzia豉 t farb(w sumie to jest chyba krem koloryzuj帷y, nie wiem, nie znam si) Loreal majicontrast ? Bo jeszcze nigdy jej nie widzia豉m w naturze, ani rossmanie. A na allegro nie bardzo chc zamawia, aczkolwiek je郵i nigdzie jej nie znajd, to b璠 do tego zmuszona.
Stary 2011-02-13, 21:01   #464
martaakow
Zakorzenienie

musia豉by poszuka w sklepach fryzjerskich. w drogeriach jej nie ma.
martaakow jest offline  
Stary 2011-02-14, 03:07   #465
kasia_7815
Przyczajenie

T farb Loreal'a nie dostaniesz w zwyk貫j drogerii czy sklepie. Jest to farba, kt鏎 mo積a jedynie kupi w profesjonalnym sklepie. W tym moim trzeba mie kart(potwierdzaj帷a,瞠 jeste kosmetyczk lub fryzjerk) nawet je郵i chce si kupi henn do brwi. Farb dostaje si bez karty. Jak oieca豉m do陰czam fotk moich w這sk闚. Jak si podobaj?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00121.jpg (69,1 KB, 93 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00122.jpg (43,9 KB, 98 za豉dowa)
kasia_7815 jest offline  
Stary 2011-02-14, 03:09   #466
kasia_7815
Przyczajenie

Tylko kliknijcie na powi瘯szenie zdjecia, bo na tych ma造ch 幢e wida
kasia_7815 jest offline  
Stary 2011-02-14, 11:37   #467
Atka92
Raczkowanie

奸iczne masz te w這sy Bardzo 豉dny kolor ^^ Jaki to dok豉dnie?
Jesli chodzi o mnie ja po這篡豉m 2 pude趾a Safiry i u mnie kolor jeszcze si trzyma. W這sy myj co 2 dni i fakt na ko鎍ach ju kolor straci blask i przebija delikatnie br您 , ale farbowa豉m 1,5 miesi帷a temu Bardzo jestem zadowolona , bo kolor si d逝go utrzymuje (przynajmniej u mnie).

Dzisiaj jad do Natury zobaczy jakie maj farby i prawdopodobnie kupi jak捷 dzisiaj , wi璚 p騧niej wam napisz
A mo瞠 orientujecie si jaka farba da豉by taki kolor ala bordo lub przydymion czerwie jak ma dulce maria?

Chodzi mi o ten >>KLIK<<
lub >>KLIK<<

Absolutnie si zakocha豉m Pierwszy obrazek to jaki odcie czerwieni , a drugi to jakby malina...czy co. Mo瞠 kt鏎a widzia豉 co podobnego? Wczoraj szpera豉m po internecie , ale nigdzie nie mog znale潭 podobnej farby S albo za ciemne,albo zbyt intensywne..
B璠 wdzi璚zna za ka盥 pomoc !

Edytowane przez Atka92
Czas edycji: 2011-02-14 o 11:40
Atka92 jest offline  
Stary 2011-02-14, 19:32   #468
Atka92
Raczkowanie

Moje Panie Zakupi豉m 2 farby palette Deluxe Intensywna czerwie + Rubinowy fiolet ) Zaraz zaczn rozja郾ia Boj si , ale c騜 raz si 篡je ^^ P騧niej napisz jak wysz這 i jutro dodam zdj璚ia ^^ 3majcie kciuki !!
Atka92 jest offline  
Stary 2011-02-14, 19:36   #469
natalkaa7522
Zakorzenienie

Trzymamy, trzymamy. Mnie te si zawsze podoba造 w這sy Dulce Marii. 安ietne s.
Stary 2011-02-14, 21:04   #470
Atka92
Raczkowanie

Aktualnie jestem w trakcie rozja郾iania hahah najpierw po這zy豉m Palette 2-4 tony.. nic to nie da這.. tylko leciutko pu軼i這.. na szczescie w這sy sa ca貫.. teraz mam Joanne (niestety).. ale wyglada to ca趾iem dobrze hahaha potem nak豉dam farbe zobaczymy co wyjdzie
Atka92 jest offline  
Stary 2011-02-15, 17:10   #471
Atka92
Raczkowanie

Witam dziewczyny Ju mam czerwony kolorek na g這wie... Tak jak wspomnia豉m wczesniej uzy豉m rozjasniacza Joanny do Balayage (trzyma豉m ok 20 min) i z ciemnego brazu przesz這 mi do 鈔edniego rudego... Nie rozjasnia豉m na ca貫j d逝go軼i.. Co prawda w這sy mi si troszk zniszczy造 i przesuszy造.. ale nie jest tragicznie Jak na taki eksperyment sa w 鈍ietnej formie , co prawa rozdwojone ko鎍闚ki sa... jest to moja zmora, ale walcze z tym haha
Co do koloru.. jest on BARDZO czerwony co prawda mysla豉m ze po zmieszaniu rubinowego fioletu i intensywnej czerwieni wyjdzie mi co ala malina ,niestety myli豉m sie czerwien z Palette Deluxe zdominowa豉 drug farb... i mam jaskrawy czerwony musze sie do niego przyzwyczaic bo jest zupe軟ie inny niz mia豉m wczesniej... Dzisiaj ponownie umyje g這we , bo czuj , 瞠 nie zesz豉 ca豉 farba po wczorajszym farbowaniu i cie磬o sie rozczesuj ;p Posz豉m do szko造 i musze powiedziec.. ze.. nauczyciele przemilczeli haha tz nic nie mowili.. ludzie w szkole na mnie mega oczy tylko ja mam taki kolor hahah trzeba sie wyr霩niac.. moj tata sta sie blady co prawda wola豉bym ,瞠by by troch ciemniejszy... ale nie bede juz z tym kombinowa豉.. poza tym po umyciu w這s闚 bedzie on sie normowa haha
Pod s這鎍e.. to jest identyczny jak ma Rihanna (chcia豉m tego unikn望 , ale niestety... :/)
Nastepnym razem po這ze chyba szamponetke joanny , malinowa czerwien czy jak to sie nazywa zeby nie by tak bardzo oczo...
Tutaj moje zdj璚ie
>>KLIK<<

Edytowane przez Atka92
Czas edycji: 2011-02-15 o 17:12
Atka92 jest offline  
Stary 2011-02-15, 17:20   #472
natalkaa7522
Zakorzenienie

o kurcze kolor masz zaje**sty musze powiedzie, 瞠 w jednym miejscu masz dok豉dnie taki jak ja chc ! tam z ty逝 bardziej

鈍ietne s ! xd
Stary 2011-02-15, 18:22   #473
Damian17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 192

Ten kolor Rihanny jest mega ! Majicontrast jest do kupienia w hurtowniach fryzjerskich .
Damian17 jest offline  
Stary 2011-02-15, 19:07   #474
Atka92
Raczkowanie

Fajnie , 瞠 wam sie podoba.. on jest jeszcze mocniejszy... mog豉bym powiedzie , 瞠 ognisto czerwony... niestety... chyba niezbyt mi taka mocna czerwien pasuje.. dlatego teraz szamponetka przyciemniam delikatnie ... nie wiecie jaki ja po瘸r mia豉m hahahahh i tak bede mia豉 czerwony tylko raczej tak 鈔edni
Atka92 jest offline  
Stary 2011-02-16, 05:50   #475
martaakow
Zakorzenienie

czym przyciemniasz?
bo zastanawiam si nad malinow czerwieni z Joanny, tylko nie wiem, czy wychodzi bardziej r騜owa czy czerwona w r騜owym odcieniu.
martaakow jest offline  
Stary 2011-02-16, 10:01   #476
Agaluk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 162

Nie polecam farb palette, bo one strasznie niszcz w這sy a i po nich mi wypada造 w這sy bardziej. Lepiej kupi ju profesjonalne farby chocia瘺y Osmo tam te maj pi瘯ne odcienie czerwieni i co wa積e w這sy wygl康aj na zdrowsze.
Agaluk jest offline  
Stary 2011-02-16, 12:15   #477
Atka92
Raczkowanie

Przyciemnia豉m czerwie granatu czy jako tak Mama mi kupi豉.. chocia zastanawiam si czy to nie by豉 farba... ale musze wam powiedzie,瞠 zakocha豉m si w swoim kolorze ) !!! Nie jest ju tak bardzo intensywny ala ogie jak by這 to widac wcze郾iej na zdj璚iu ,ale 豉godniejsza czerwie z ala malin nie wiem jak to okre郵i Podcie豉m troche ko鎍闚ki i likwidowa豉m te rozdwojone i musze powiedzie , 瞠 po rozjasnieniu Joann,2x Palette + ta ostatnia farba moje w這sy sa w naprawde 鈍ietnym stanie Uzy豉m ju 2 od篡wek po farbach i bardzo pomaga.. w這sy sa g豉dkie,b造szcz帷e,pi瘯ni e pachn Poza tym uzywam jedwabiu na ko鎍闚ki oraz Pantene w sprayu (taki br您owy co w podobie do olejka z piank) 鈍ietny efekt Nie 瘸逝je.. mimo , 瞠 opiera豉m sie przed Joann i Palette , bo te si o tym naczyta豉m... Bardzo mi貫 zaskoczenie Jednak myli豉m si co do moich w這s闚,moga naprawde du穎 wytrzymac haha
>>TUTAJ<< zdj璚ie aktuanego koloru moich w這s闚 Tutaj wyglada na bardzo podobny ,ale jest troszk bardziej stonowany

Edytowane przez Atka92
Czas edycji: 2011-02-16 o 12:16
Atka92 jest offline  
Stary 2011-02-17, 17:06   #478
Kachux3
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46
GG do Kachux3

Witam wiza瘸nki
W豉sni siedz z czerwon farb na w這skach..
Lecz mam obawy ze wyjdzie mi nie r闚ny kolor..
Jak p霩niej mo積a go wyr闚na? Bez konieczno軼i ponownego farbowania? Jakich kosmetyk闚 u篡wanie do czerwonych w這sk闚 ?
Kachux3 jest offline  
Stary 2011-02-17, 18:11   #479
Atka92
Raczkowanie

Witaj
Z tego co wiem, to nie ma kosmetyk闚 wy陰cznie do czerwonych w這s闚 Ja osobi軼ie u篡wam wszystkiego co jest do farbowanych , szampony,od篡wki itd. Bardzo fajny jest preparat Pantene w sprayu , w這sy s miekkie,豉two sie rozczesuj.
A jaki mia豉 kolor przed farbowaniem?
Je郵i 鈔edni-ciemny br您 to mo瞠 Ci nie wyj軼 idealna czerwie Sama pr鏏owa豉m farbowac pare razy , 瞠by sie kolor wyr闚na , a w ko鎍u si璕ne豉m po rozjasniacz , bo tak mi si marzy czerwony
Nie ma jaki cudownych 鈔odk闚 na to Po prostu musisz je farbowa na intensywniejszy ,bo innej opcji nie ma
Atka92 jest offline  
Stary 2011-02-17, 18:19   #480
Kachux3
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46
GG do Kachux3

Naturalne mam czarne Wcze郾iej kilka razy farbowa豉m w這ski na czerwono.. ale zawsze wychodzi這 mi bordo.. W ko鎍u zrezygnowa豉m i zafarbowa豉m w這sy na braz..
Lecz chcia豉m wr鏂ic do czerwieni..
No i u篡lam dzisiaj czerwonego rozja郾iacza..
Kolorek wyszed czerwony..郵iczny czerwony, lecz bardzo oczoje**y ;O
Nawet ma troche z r霩owego..
Teraz intensywnie rozmyslam jak go troszke przyciemni.. bo z takim kolorem w szkole raczej nie prze篡je..
A co do spreyu wypr鏏uje ; D
Kachux3 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.