Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-08-24, 01:21   #31
Chaos_Girl
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 150
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Ja kiedys farbowalam czesto na czerwono i najladniejsza byla czerwien z Welli wisniowa, ale juz nie pamietam jaka to Wella. W Anglii tych farb nie ma, a wybor czerwieni niewielki. W zasadzie to same bordo i dwie czerwienie z palette. Co do odzywek-to moja fryzjerka mowila, ze jesli uzyje takiej do blond wlosow, to nie zaszkodzi.
Chaos_Girl jest offline  
Stary 2009-08-24, 07:14   #32
201604211131
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 5 693

Je郵i kto chce zafarbowa na sta貫 to polecam L'oreala Recital Preference R1 i I3 (obecnie trudne do dostania ). Daj bardzo 豉dny, ludzki odcie.
201604211131 jest offline  
Stary 2009-08-24, 08:50   #33
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez EvaLuciferia Poka wiadomo嗆
JOj tak Porzeczkowa Czerwie jest boska, a z Marion u篡wa豉m Intensywnej Czerwieni... zreszt w豉郾ie pisz帷 tego posta mam na這穎na Marion na 貫bek Zobacze co z tego wyjdzie, bo dawno ni nie robi豉m w這s闚. Chatul ma racje, tak na prawde 瘸dne kosmetyki nie utrzymaj kolorku (jak szmaponetki hehe)... ja ju si chyba uzale積i豉m
B璠e musia豉 sprawdzi w drogeriach czy jest u mnie ta Ziaja, bo nigdy jej nie widzia豉m.
Zawsze mo積a dosta Ziaj w internecie (;
Do w這s闚 farbowanych Ziaja ma te uniwersaln od篡wk w serii Plantica- olej rycynowy. Ta do dostania jest w ka盥ym Rossmannie. Uwielbiam od篡wki Ziai
Stary 2009-08-24, 10:49   #34
EvaLuciferia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Zawsze mo積a dosta Ziaj w internecie (;
Do w這s闚 farbowanych Ziaja ma te uniwersaln od篡wk w serii Plantica- olej rycynowy. Ta do dostania jest w ka盥ym Rossmannie. Uwielbiam od篡wki Ziai
Ja za to u篡wam Pantene ProV do w這s闚 farbowanych i Sweet Fantasy Czekoladowe Joanny (co sta這 si ostatnio moim nr 1 ), ale opr鏂z tego podkradam jeszcze mamu軼e od篡wki Timotei i Avon.

Chaos_Girl a ja si boje umy w這sy szamponem do blond闚, bo mam wra瞠nie, 瞠 mi kolor zrudzieje, bo gustuje w bardziej czerwono wi郾iowych odcieniach. Taki schiz

Co do farb to s造sza豉m, 瞠 Koleston Perfect Welli jest bardzo dobry, a czerwienie trzymaj si d逝go i nie wyp逝kuj tak. Patrzy豉m na ich stronke i stwierdzam, 瞠 wyb鏎 rudo軼i i czerwieni maj du篡. Moze kt鏎a z Was tego u篡wa豉
Stary 2009-08-24, 11:28   #35
Archiwalna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 495

Pare dni temu zafarbowa豉m wlosy Czerwon Czerni Brillance. Kiedy na dworze jest s這鎍e, to kolor jest PI艼NY. Ale przy zachmurzonym niebie, s czarne jak smo豉

angielski&rosyjski&w這ski
Archiwalna jest teraz online  
Stary 2009-08-25, 18:25   #36
EvaLuciferia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Archiwalna Poka wiadomo嗆
Pare dni temu zafarbowa豉m wlosy Czerwon Czerni Brillance. Kiedy na dworze jest s這鎍e, to kolor jest PI艼NY. Ale przy zachmurzonym niebie, s czarne jak smo豉
Sk康 ja to znam. Akurat t farb nie robi豉m... ale kiedy farby 豉pa造 mi bardziej w br您, a czerwie by這 dopiero wida w s這鎍u... w nocy zmienia這 mi si upierzenie
Stary 2009-08-26, 17:00   #37
cloche
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 379

ale fajny watek ze ja na to nie wpadlam, zeby odswiezac moja czerwien szamponetkami...

na rudo farbowalam sie juz kilka razy, boje sie jednak ryzykowac z nowymi farbami, bo czesto dostaje wysypki od roznych wynalazkow. bez niespodzianek i uczulen obeszlo sie poki co na przyklad po zmywalnym (24 mycia) garnier movida, mialam kolor czerwona miedz. nie wiem, czy w polsce dostepny... a ostatnio sprobowalam tez z garniera herba shine czy jakos tak, maja bardzo ladne kolorki, to chyba odpowiedz garniera na casting creme gloss od l'oreala. wzielam kolor czerwony kasztan - i na moich jasno-brazowych wlosach wyszla gleboka czerwien przygaszona lekko brazem. z czasem czerwien lekko jasnieje, wlosy mam dalej rude, ale juz nie sa takie ciemne. ale chetnie wroce do tej farby a propos castinga od l'oreala, naczytalam sie, ze kolory wychodza duzo ciemniejsze od tych na opakowaniu, probowala ktoras juz czegos rudego od nich? wg mnie maja pelno brazow, ktore wszystkie wygladaja praktycznie tak samo

a teraz o pielegnacji. kiedys zdaje sie bylo duzo wiecej szamponow i odzywek dla rudzielcow. jako ze blondynek i brunetek jest wiecej, firmy skupily sie na tych liniach i rude skreslily, bo im sie nie oplacalo cale szczescie mam dostep do firmy guhl, szampon do rudych wlosow jest boski!
cloche jest offline  
Stary 2009-08-26, 20:14   #38
Chatul
ma zielone poj璚ie

Jak kto ma w這sy rudo-br您owe, to mo瞠 spr鏏owa p逝ka je w korzeniu rabarbaru [ rzewienia ]. Rabarbar rozja郾ia, ale oczywi軼ie nawet nie w 1/4 tak jak farba, tak瞠 po jego stosowaniu osoby maj帷e w這sy w kolorze rudo-br您owym powinny uzyska kolor bardziej wpadaj帷y w rudy. Ale jednak rudy to nie czerwony. Przy czerwieniach sprawdzi si mo瞠 p逝kanka z hibiskusa albo z dzikiej r騜y, ale te maj o wiele s豉bsze dzia豉nie od tych rabarbarowych.
Stary 2009-09-01, 15:33   #39
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

mia豉m kiedy czerwone w這sy, ale farby zwykle szybko mi sie sp逝kiwa造 to taki minus pi瘯na w這s闚 czerwonych. ale potem odnalaz豉m jaki szampon koloryzuj帷y <ca趾iem przypadkiem>i zadzia豉這!!! nie niszczy w這s闚, tylko 鄉iesznie wygl康a這, jak nak豉da豉m go na odrosty, bo bardzo jasne by造
ech, dawno nie mia豉m czarwieni na g這wie...
pierwsze zdjecie - bardziej malinowo
drugie - wyplukujacy sie kolor
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC02360czerwin.jpg (20,4 KB, 750 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Picture 085cxerw.jpg (39,0 KB, 604 za豉dowa)
201607040946 jest offline  
Stary 2009-09-01, 19:58   #40
patrycja350
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 326

kaguya A co to za farba?? Mi bardziej chodzi o ognist czerwie...

,,cz這wiek jest najwi瘯szym drapie積ikiem na 鈍iecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline  
Stary 2009-09-02, 09:37   #41
Axaxax
BAN sta造

Wiadomo軼i: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax

Ja zafarbowa豉m si 2 tygodnie temu na rudo i jestem bardzo zadowolona (bardziej ni poprzednim razem).
Wklejam zdj璚ie:

image.jpg

Teraz intensywnie szukam jaki od篡wek do rudych w這s闚 i nic nie mog znale潭
Axaxax jest offline  
Stary 2009-09-02, 11:20   #42
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

patry --> a to tylko balsami kolorujacy, zadna farba nigdy nie zafarbowala mnie na ognista czerwien
axaxax --> piekny kolor, tez czasem marzy mi sie taki rudy, ale chcialabym taki wsciekly marchewkowy albo balsamik z這ty <nie 鄴速y>
201607040946 jest offline  
Stary 2009-09-02, 11:25   #43
Axaxax
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
axaxax --> piekny kolor, tez czasem marzy mi sie taki rudy, ale chcialabym taki wsciekly marchewkowy albo balsamik z這ty <nie 鄴速y>
W s這鎍u on w豉郾ie taki marchewkowaty jest, tylko 瞠 do tego mam jeszcze jasny baleyage.
Axaxax jest offline  
Stary 2009-09-03, 09:38   #44
patrycja350
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 326

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
patry --> a to tylko balsami kolorujacy, zadna farba nigdy nie zafarbowala mnie na ognista czerwien
Mi sie marz takie lekki pasemka bo mam ogo貫m ciemne w這sy taka mleczna czekolada.

,,cz這wiek jest najwi瘯szym drapie積ikiem na 鈍iecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline  
Stary 2009-09-03, 15:28   #45
kielnia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Cytat:
Napisane przez Illyasviel Poka wiadomo嗆
dziewczyny czym uzyskam taki kolor jak na 1 fotce? teraz mam w這sy takie jak na tej drugiej...

pyta豉m ju o to w osobnym w徠ku ( http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=13853223) ale nikt nie odpowiedzia ;(
ja wla郾ie aktualnie mam taki kolorek jak na pierwszej fotce ;] uzyska豉m go farb palette czerwie granatu ;] ale ten kolor do mnie nie pasuje ;[ marzy mi si kolor intensywna malina ale nie wiem jak go uzyska

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kielnia Poka wiadomo嗆
ja wla郾ie aktualnie mam taki kolorek jak na pierwszej fotce ;] uzyska豉m go farb palette czerwie granatu ;] ale ten kolor do mnie nie pasuje ;[ marzy mi si kolor intensywna malina ale nie wiem jak go uzyska
Napisane przez Illyasviel
dziewczyny czym uzyskam taki kolor jak na 1 fotce? teraz mam w這sy takie jak na tej drugiej...

pyta豉m ju o to w osobnym w徠ku ( http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=13853223) ale nikt nie odpowiedzia ;(

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Illyasviel Poka wiadomo嗆

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Napisane przez Illyasviel

ja w豉snie mam taki kolorek jak na pierwszej fotce ale marzy mi si malinowy jak go uzyska?

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

ja mam aktualnie kolorek jak na pierwszej fotce uzyska豉m go farb palette czerwie granatu ;] ale do mnie on nie pasuje marzy mi sie malinowy nie mam poj璚ia jak go uzyska ;[
kielnia jest offline  
Stary 2009-09-03, 17:06   #46
EvaLuciferia
Raczkowanie

Ja ostatnio kombinowa豉m z kolorem. Niestety szamponetki Marion ju nie s dla mnie, znowu wysuszy造 mi w這sy, kolor te mi nie odpowiada. Kilka dni po幡iej zmiesza豉m ze sob 2 szamponetki Joanny: moj ulubion porzeczkow czerwie z wi郾iow czerwieni... wysz這 miodzio Niestety mam ju ciemne odrosty, wi璚 teraz b璠 kombinowa z farbami. Mam zamiar zmiesza Czerwon porzeczk z Dojrza陰 wi郾i (obie Joanny oczywi軼ie). Co z tego wyjdzie nie wiem... ale mam nadzieje, 瞠 moja g這wa nie exploduje

kaguya "ale chcialabym taki wsciekly marchewkowy" Z Garniera maj chyba takie marchewkowo mied履ane kolorki z tego co widzia豉m. Chocia ja nigdy nie robi豉m koloru ich farbami, bo wiem, 瞠 szybko si wyp逝kuj (moja Mama jest tego doskona造m przyk豉dem ), a poza tym jak dla mnie wyb鏎 typowych czerwieni maja marny.
Stary 2009-09-04, 09:03   #47
Axaxax
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez EvaLuciferia Poka wiadomo嗆
kaguya "ale chcialabym taki wsciekly marchewkowy" Z Garniera maj chyba takie marchewkowo mied履ane kolorki z tego co widzia豉m. Chocia ja nigdy nie robi豉m koloru ich farbami, bo wiem, 瞠 szybko si wyp逝kuj (moja Mama jest tego doskona造m przyk豉dem ), a poza tym jak dla mnie wyb鏎 typowych czerwieni maja marny.
S z Garniera 2 takie 豉dne marchewkowe odcienie, wiem bo si nimi jaki czas temu farbowa豉m. Co do tego, 瞠 szybko si wyp逝kuj to fakt, ale jesli b璠ziesz u篡wa od篡wek do rudych w這s闚, to nie b璠zie tak 幢e
Axaxax jest offline  
Stary 2009-09-15, 13:13   #48
neitka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 964
GG do neitka
Dot.: Chcia豉bym mie czerwone w這sy

Min窸o juz trozk czasu wi璚 mo瞠 ju kolorek masz, ale ja wczoraj u篡豉m w豉snie:
Joanna Naturia Color - soczysta malina
Joanna Naturia Color - czerwona porzeczka
razem, bo mam d逝gie w這sy, ta farba by豉 tania, a safira, kt鏎a mia豉m w wersji fioletowej zmy豉 si BΧSKAWICZNIE. Te mam od wczoraj, wi璚 nie wiem jak si b璠 zmywa造,ale jedna kosztuje 5 z wi璚 zaryzykowa豉m. Kolor, kt鏎y otrzyma豉m po remiksie wygl康a dok豉dnie jak Hayley Williams, z Paramore w "decode"

neitka
neitka jest offline  
Stary 2009-09-15, 17:28   #49
EvaLuciferia
Raczkowanie

Up up, RUDO CZERWONE! 玆JECIE?

Ja sobie ostatnio [tutaj nale篡 wstawi odpowiedni epitet] kolor. Troszke mi si przyciemni... i pewnie zn闚 b璠e kombinowa z farbami.

Mam pytanko: czy kt鏎a z Was u篡wa豉 farby Intensywna Czerwie Avantgarde Contrast z Joanny? Wiem, 瞠 jest przeznaczona do pasemek i baleja簑, ale jak sie w軼iekne to kupie wi璚ej i zrobie ca陰 g這we Bo nie powiem, kolor mi si podoba.
Stary 2009-09-18, 19:47   #50
kwaska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

ζ, 鈍ietny ten kolorek od Joanny
Te si przymierzam do na這瞠nia kolejnej czerwieni. My郵 teraz o wi郾iowej czerwieni palette. Mam nadzieje, 瞠 nie wyp逝cze si tak szybko jak tamta rubinowa. Chyba 瞠 polecacie co lepszego od palette? Osobi軼ie nie mam por闚nania poniewa u篡wa豉m tylko tych.

Chcia豉m wstawi tu zdj璚ie, ale co si nie chce pokaza... Rzucam link http://bi.gazeta.pl/im/4/6452/z6452214X.jpg boski kolor!!

Edytowane przez kwaska
Czas edycji: 2009-09-18 o 22:02
kwaska jest offline  
Stary 2009-09-18, 21:05   #51
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez kwaska Poka wiadomo嗆
Chcia豉m wstawi tu zdj璚ie, ale co si nie chce pokaza... Rzucam link http://bi.gazeta.pl/im/4/6452/z6452214X.jpg boski kolor!!
安ietny kolor! Mnie wysz這 co podobnego z Marion winna czerwie+ Joanna porzeczkowa czerwie
Stary 2009-09-18, 21:08   #52
Axaxax
BAN sta造

Cytat:
Ten kolor jest pi瘯ny...
Axaxax jest offline  
Stary 2009-09-18, 22:04   #53
kwaska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
安ietny kolor! Mnie wysz這 co podobnego z Marion winna czerwie+ Joanna porzeczkowa czerwie
Hmm.. w takim razie spr鏏uj takiej kombinacji Tylko napisz prosz, u篡wa豉 szampon闚 czy farb?
kwaska jest offline  
Stary 2009-09-18, 22:59   #54
Jutte
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 938

Hej kupi豉m szamponetk joanny Porzeczkow czerwie :P mam ciemno br您owe w這sy wcze郾iej kiedy daaawno robi豉m inny kolor Joanny taki karmel i mi nie wyszed.. a jak my郵icie jak bedzie tym :P? bo boje si ze mo瞠 wyj嗆 za mocny :P
ciesz si 篡ciem!
Jutte jest offline  
Stary 2009-09-19, 16:19   #55
EvaLuciferia
Raczkowanie

Cytat:
Kolor jest 鈍ietny, tylko, 瞠 ta fota to fotoszopka.
Chcia豉bym mie co podobnego, ale nie chce ju rozja郾ia w這s闚, bo strasznie si niszcz I zn闚 chodze po sklepach i szukam czego dobrego, bo kolory typu wi郾iowa czerwie przyciemniaj mi w這sy, a ja chcia豉bym co intensywnego, ale zn闚 nie oczo***go.

Jutte ja u篡wam Porzeczkow Czerwie z Joanny i bardzo sobie j chwale, od鈍ie瘸m ni kolor. A to jak Ci wyjdzie zale篡 jaki masz teraz kolor, czym wcze郾iej robi豉 itd. Niestety nie ma tak dobrze, 瞠by zawsze 豉pa這 na taki kolor jaki jest na opakowaniu... co o tym wiem
Stary 2009-09-19, 16:55   #56
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Hmm.. w takim razie spr鏏uj takiej kombinacji Tylko napisz prosz, u篡wa豉 szampon闚 czy farb?
Szamponetek u篡wa豉m

Cytat:
Napisane przez Jutte Poka wiadomo嗆
Hej kupi豉m szamponetk joanny Porzeczkow czerwie :P mam ciemno br您owe w這sy wcze郾iej kiedy daaawno robi豉m inny kolor Joanny taki karmel i mi nie wyszed.. a jak my郵icie jak bedzie tym :P? bo boje si ze mo瞠 wyj嗆 za mocny :P
Powinien Ci wyj嗆 taki czerwony poblask na w這sach
Stary 2009-09-19, 21:57   #57
Jutte
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 938

okej okej chc troszk zmieni kolor, nada mu troszk jaki akcent ale ja m鎩 naturalny lubi i nie dam go pokry jak捷 tam czerwonizn xD :P ) dzi瘯i za odp b璠 pr鏏owa
ciesz si 篡ciem!
Jutte jest offline  
Stary 2009-09-19, 22:02   #58
anarchia25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 698
Wpisy w blogu: 1
czerwone w這sy ?? do jakiej cery?

zamarzy造 mi si czerwone w這ski ( zawsze by豉m inna) chocia s這wo zamarzy造 to za du穎 powiedziane zastanawiam sie nad takim kolorem to juz lepiej powiedziane do jakiej cery pasuje?? jestem blad osob z nie okreslonym kolorem oczu ale jak by si tak uprzec to chyba zielonkawy mam leciutkie problemy z naczynkami ale po na這瞠niu podk豉du jest ok, nie mam wyprysk闚 jedyny problem to since pod oczami mo瞠 nie jakies super widoczne ale s - staram sie usilnie zamaskowa, mam kr鏒ka dosyc zadziorna fryzurke wi璚 s康ze 瞠 do fryzury b璠zie pasowa這
i jeszcze pytanie dot. makijazu i kolor闚 bo nie chce zak豉da nastepnego watku : jakich kolor闚 opr鏂z wiadomego r騜owego powinnam sie wystrzega ?
anarchia25 jest offline  
Stary 2009-09-20, 11:10   #59
RaveGirl xD
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: czerwone w這sy ?? do jakiej cery?

Hej wiesz co ja mam czerwone wlosy z tym ze mam ciemna karnacje i zupelnie inny typ urody niZ Ty..
RaveGirl xD jest offline  
Stary 2009-09-21, 01:09   #60
anarchia25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 698
Wpisy w blogu: 1
Dot.: czerwone w這sy ?? do jakiej cery?

a jakich kolor闚 sie wystrzegasz ze wzgl. na kolor w這s闚 ?
anarchia25 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.