Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 22 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-04-03, 16:31   #631
ojanna29
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cze嗆 Czerwonow這sne. S逝chajcie jaki czas temu zafarbowa豉m swoje ciemne blond w這sy na czerwono farb Palette (pierwsze farbowanie, w dodatku nie wiedzia豉m, ze ta farba ma tak z貫 recenzje i 瞠 taka straszna jest). Teraz t瘰kni ju za swoimi w這sami i czekam na odrosty. Czy jak na這輳 za jaki czas na t farb kolor blond zbli穎ny do mojego to czy ten blond chwyci czy powstanie r騜owo-ruda papka?? Dodam, 瞠 w這sy zniszczy造 mi si od tego farobwania, ale stosuj od篡wki i maski i troch z nimi juz lepiej. Prosz o porady
ojanna29 jest offline  
Stary 2011-04-03, 22:01   #632
czmiel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

witam Panie ; )
r闚nie mam czerwone w這sy, farbuje r騜nymi farbami, poniewa odcienie bardzo szybko mi si nudz i zmieniam je.
mam do was pytanie, bo widzia豉m przegl康aj帷 w徠ek, 瞠 niekt鏎e z was farbowa造 safir.
mam w這sy za ramiona , do嗆 g瘰te
czy starczy mi jedno opakowanie? ; >
czmiel jest offline  
Stary 2011-04-03, 23:25   #633
zivah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 63

Witam wszyskie czerwonow這se )
Ot騜 nie jestem sta豉 w kolorach w這s闚 wi璚 zmieniam je co chwila. Ostatnio mam sza na punkcie czerwonych w這sk闚. Najpierw ( wychodzi豉m z czerni takiej ju sp逝kanej ) u篡wa豉m dekoloryzatora ( renee blanche ) , rozja郾iacz i londa "intensywna czerwie"( 1 ) W這sy wysz造 瞠 tak powiem nijakie. Lekkie odcienie czewieni . Ostatnio zafarbowa豉m Syos " Intensywna czerwie " ( 2 )- czy co takiego i wyszed kolor no dosy fajny , tylko widz 瞠 powolutku si sp逝kuje ( farbowa豉m jaki tydzie temu). Doradzcie mi dziewczyny czym mog sobie zrobi kolor w這s闚 taki bardziej intensywny czerwony ( co takiego jak ma Hayley Williams z Paramore ( 3 ) lub ta laska ( 4 ))

( 1 ) http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._5305792_n.jpg
( 2 ) http://29.media.tumblr.com/tumblr_li...xhcdo1_500.jpg
http://28.media.tumblr.com/tumblr_li...do1_r1_500.jpg
( 3 ) http://29.media.tumblr.com/tumblr_li...sb9zo1_500.png
( 4 ) http://25.media.tumblr.com/tumblr_li...c32mo1_500.jpg
zivah jest offline  
Stary 2011-04-04, 10:58   #634
koralina_johns
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Cytat:
Napisane przez zivah Poka wiadomo嗆
Witam wszyskie czerwonow這se )
Ot騜 nie jestem sta豉 w kolorach w這s闚 wi璚 zmieniam je co chwila. Ostatnio mam sza na punkcie czerwonych w這sk闚. Najpierw ( wychodzi豉m z czerni takiej ju sp逝kanej ) u篡wa豉m dekoloryzatora ( renee blanche ) , rozja郾iacz i londa "intensywna czerwie"( 1 ) W這sy wysz造 瞠 tak powiem nijakie. Lekkie odcienie czewieni . Ostatnio zafarbowa豉m Syos " Intensywna czerwie " ( 2 )- czy co takiego i wyszed kolor no dosy fajny , tylko widz 瞠 powolutku si sp逝kuje ( farbowa豉m jaki tydzie temu). Doradzcie mi dziewczyny czym mog sobie zrobi kolor w這s闚 taki bardziej intensywny czerwony ( co takiego jak ma Hayley Williams z Paramore ( 3 ) lub ta laska ( 4 ))
calkiem ladnie Ci po syoss'ie wyszlo a jaki masz naturalny kolor ? taki kolor jak na zdjeciu to chyba tylko tonerem Ci wyjdzie....
koralina_johns jest offline  
Stary 2011-04-04, 13:34   #635
zivah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 63

Naturalnie mam taki ciemny "mysi" blond. O tonerze my郵a豉m ale b. szybko si zp逝kuje. A u篡wa kto z was proszku do w這s闚 ? np . Na allegro jest taki do pasemek http://allegro.pl/leo-do-pasemek-cze...542362178.html ?
zivah jest offline  
Stary 2011-04-04, 18:12   #636
kotalina
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Cytat:
Napisane przez kas!a Poka wiadomo嗆
My郵icie, 瞠 istnieje jaki szampon koloryzuj帷y/pianka czy inne cudo, kt鏎e pozwoli mi uzyska krwisto-czerwone w這sy nie na sta貫? Marzy mi si co w stylu Rihanny (czy Wi郾iewskiego), ale chc, 瞠by by豉 to opcja typowo "wakacyjna", czyli zmyje si np. po 24 myciach.
Teraz mam sw鎩 naturalny kolor, jasny br您. Kiedy farbowa豉m henn, wiem, 瞠 to przeciwwskazanie do ponownych farbowa zwyk造mi farbami, ale min窸y od tego czasu ju chyba 2 lata.
Je郵i zale篡 Ci na tak intensywnym kolorze, a obecnie masz w這ski jasnobr您owe, to na pewno musia豉by najpierw rozja郾i, a dopiero p騧niej na這篡 czerwon farb. Je郵i jednak nie planujesz zostawi sobie tego kolorku na d逝瞠j, to nie wiem czy jest sens tak niszczy w這sy Czerwona farba szybko si sp逝kuje, niestety ci篹ko p騧niej zupe軟ie pozby si z w這s闚 czerwonego pigmentu. Szamponem do 24 my mo瞠sz ewentualnie uzyska na swoich w這skach co a la wi郾iowy kolor, bordo, taka intensywna czerwie jak u wi郾iewskiego czy rihanny niestety bez rozja郾iania nie wyjdzie, no chyba ze kto ma naturalne baaardzo jasne w這sy )

Zivah - popieram, po Syosie masz w這ski 郵iczne Ja bym nawet nic nie zmieniala Ewentualnie je郵i si sp逝kuje to spr鏏uj od鈍ie篡 kolor szamponetk, polecam Marion Intensywna Czerwie Fakt, toner niestety sp逝kuje si b造skawicznie. Co do proszku, nie u篡wa豉m, z tego co widz to fajna sprawa bo rozja郾ia i farbuje jednocze郾ie, ale my郵 瞠 uzyskasz podobny efekt jak podczas osobnego rozja郾iania i farbowania, na pewno jednak szybciej i wygodniej
kotalina jest offline  
Stary 2011-04-05, 19:37   #637
Atka92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Witam dziewcz皻a !!
W zesz陰 niedziel min窸y 2 tygodnie odk康 farbowa豉m Garnier czerwony rubin.. i musz powiedzie,瞠.. jestem zawiedziona :/...
Kolor si sp逝ka ju po tygodniu.. (fakt by豉 to farba bez amoniaku) i teraz mam czerwono-rude Nie mog ich ogarn望 :/ u篡wam szampon闚,od篡wek do farbowanych w這s闚 chroni帷e przed p這wieniem...ale to ma這 co daje :/... Rozja郾ia豉m w這sy jaki 1 miesi帷 mo瞠 ponad temu... jak my郵icie kiedy w ko鎍u czerwie b璠zie mi si w miare normalnie trzyma豉?
Wiem , 瞠 takie kolory bardzo szybko si wyp逝kuj.. ale moim zdaniem u篡wanie farby 2x w miesi帷u to przesada
Jeszcze si ze swoimi wstrzymam..,ale ju mam kupion Palette Rubinowy fiolet Kolor wydaje si mega Zobaczymy jak pofarbuje w po這wie kwietnia ^^
Atka92 jest offline  
Stary 2011-04-06, 11:15   #638
M0N1K4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 337
GG do M0N1K4

Aby si czym zaj望, napisz sobie w Waszym w徠ku

Ot騜... w豉郾ie siedz sobie z po這穎n farb na w這sach ( loreal, bardzo intensywna czerwie).... to moje pierwsze farbowanie.. o czerwonych w這sach my郵a豉m ju od ponad p馧 roku.... Mam w這sy ciemnobr您owe.... troch si zmartwi豉m ( farb kupi豉m wczoraj na hura!) 瞠 jest z amoniakiem..... zosta這 mi jeszcze 15 minut i zastanawiam si czy jednak nie pobiec jej ju zmy ;P obawiam si po prostu tego co mi wyjdzie i jak mi w takich w這sach b璠zie ( domy郵am si,瞠 na moich ciemnych w這sach ta czerwie taka czerwoniasta pewnie nie wyjdzie). Mam nadziej pokaza Wam efekty je郵i b璠ziecie chcia造
M0N1K4 jest offline  
Stary 2011-04-06, 12:30   #639
Atka92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Czekam,czekam na zdj璚ia )

Te mia豉m tak my郵 jak farbowa豉m po raz 1 na czerwono
Na szcz窷cie kolor si podoba i mnie i innym , wi璚 super

Farby z amoniakiem , s bardziej szkodliwe dla w這s闚..no ale.. kt鏎e nie s?
Ja u篡wa豉m 2 x bez amoniaku i 瘸逝je , bo strasznie szybko zesz豉 ;/ , natomiast zawsze jak u篡wa豉m z amoniakiem trzyma造 si d逝瞠j i kolor by 豉dniejszy.
Atka92 jest offline  
Stary 2011-04-06, 13:39   #640
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Cytat:
Napisane przez Atka92 Poka wiadomo嗆

Farby z amoniakiem , s bardziej szkodliwe dla w這s闚..no ale.. kt鏎e nie s?
Ja u篡wa豉m 2 x bez amoniaku i 瘸逝je , bo strasznie szybko zesz豉 ;/ , natomiast zawsze jak u篡wa豉m z amoniakiem trzyma造 si d逝瞠j i kolor by 豉dniejszy.
Ja najch皻niej to bym farbowa豉 w這sy co dwa tygodnie bo czerwienie i rudo軼i bardzo szybko si wyp逝kuj. Teraz mam kr鏒kie w這sy i jestem zmuszona my je cz窷ciej bo po spaniu stercz mi na wszystkie strony. Ale 瞠by nie niszczy ich tak bardzo po trzech tygodniach od farbowania nak豉dam szamponetk by od鈍ie篡 kolor. Tak瞠 staram si farbowa w這sy tak co 5 tygodni. Tylko nie zawsze mi to wychodzi
201610111032 jest offline  
Stary 2011-04-06, 14:03   #641
M0N1K4
Zakorzenienie

GG do M0N1K4

Na razie bez zdj璚ia ;] Ale jestem zadowolona... mam w這sy do po這wy plec闚 i zu篡豉m w sumie ok 2/3 p造nu jaki powsta - no nie wiem, nak豉da豉m, nak豉da豉m i strasznie du穎 mi si瞝ydawa這, a 瞠 zw徠pi豉m to reszt ju zostawi豉m. Farba bardzo 豉dnie si przyj窸a. Mimo 瞠 nie na這篡豉m jej ca貫j, mam ciemne i d逝gie w這sy, uzyska豉m 豉dn, ciemn czerwie Tak瞠 my郵, 瞠 na kr鏒szych w這sach i przy u篡ciu ca貫go p造nu z pewno軼i mo積a osi庵n望 czerwie podobn do tej na opakowaniu.

Hm.. i w這sy tak 豉dnie pachn teraz

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2011-04-06 o 14:04
M0N1K4 jest offline  
Stary 2011-04-06, 15:03   #642
Nescaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 894

Witam mog si do陰czy?
W豉郾ie siedz z intensywn rubinow czerwieni palette na g這wie i czekam co mi z tego wyjdzie

http://nescaa.tumblr.com/

Edytowane przez Nescaa
Czas edycji: 2011-04-06 o 15:36
Nescaa jest offline  
Stary 2011-04-07, 19:38   #643
izajasz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 107

Moje drogie! dzi瘯i za pomoc z ta safir ogniste chili, b璠e szuka tak jak doradzacie w Realu (tyle, 瞠 tam gdzie mieszkam, czyli we wroc豉wiu, jest chyba tylko jeden Real jako daleko od centrum. no ale trudno. ) mam tylko pytanie - jak Wam te czerwienie Safiry wychodzi造 na g這wie? strasznie by mi zale瘸這 na jaki fotkach, bo sie troch boj, 瞠 mi kolor nie podpasuje. chcia豉bym jaki bardziej rudo-czerwony, ni bordowy.
A Safire wybra豉m ze wzgledu na to, ze ponoc mniej niszczy wlosy i ma odswiezacz koloru.

aaa, ze swoje strony polecam szamponetki Venity - rewelacyjny kolor, szkoda tylko, ze sie szybko zmywa
izajasz jest offline  
Stary 2011-04-07, 19:47   #644
kotalina
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez izajasz Poka wiadomo嗆
Moje drogie! dzi瘯i za pomoc z ta safir ogniste chili, b璠e szuka tak jak doradzacie w Realu (tyle, 瞠 tam gdzie mieszkam, czyli we wroc豉wiu, jest chyba tylko jeden Real jako daleko od centrum. no ale trudno. ) mam tylko pytanie - jak Wam te czerwienie Safiry wychodzi造 na g這wie? strasznie by mi zale瘸這 na jaki fotkach, bo sie troch boj, 瞠 mi kolor nie podpasuje. chcia豉bym jaki bardziej rudo-czerwony, ni bordowy.
A Safire wybra豉m ze wzgledu na to, ze ponoc mniej niszczy wlosy i ma odswiezacz koloru.

aaa, ze swoje strony polecam szamponetki Venity - rewelacyjny kolor, szkoda tylko, ze sie szybko zmywa
Ja robi豉m Safir ogniste chilli i wysz豉 w豉郾ie rudo-czerwona, tak瞠 kupuj 鄉ia這
kotalina jest offline  
Stary 2011-04-08, 10:23   #645
M0N1K4
Zakorzenienie

GG do M0N1K4

To je郵i mog - pokazuj zdj璚ia po farbowaniu

Pierwsze - foto po farbowaniu. W豉軼iwie to wysz豉 mi taka wi郾ia.... w ka盥ym 鈍ietle ( i na monitorze wygl康a inaczej). U mojego T畝 by豉 g喚boka, ciemna czerwie - u mnie w br您ik nawet wpada.... Cho w s這鎍u odbijaj tak ciemn czerwieni, 瞠 a si ludzie ogl康aj :P Ale my郵,瞠 po kolejnym farbowaniu kolor b璠zie ok.

Drugie foto -przedstawia mniej wi璚ej m鎩 naturalny kolor.

edit. znalaz豉m lepsze zdj璚ie, ukazuj帷e m鎩 naturalny kolor przed farbowaniem, wi璚 podmieni豉m
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ja rudy.jpg (119,8 KB, 202 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMGP6265.jpg (36,1 KB, 104 za豉dowa)

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2011-04-10 o 21:03
M0N1K4 jest offline  
Stary 2011-04-10, 16:25   #646
slonkoxD
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45

Monika jakiej farby uzywalas?
slonkoxD jest offline  
Stary 2011-04-10, 16:33   #647
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Cytat:
Napisane przez kotalina Poka wiadomo嗆
Je郵i zale篡 Ci na tak intensywnym kolorze, a obecnie masz w這ski jasnobr您owe, to na pewno musia豉by najpierw rozja郾i, a dopiero p騧niej na這篡 czerwon farb. Je郵i jednak nie planujesz zostawi sobie tego kolorku na d逝瞠j, to nie wiem czy jest sens tak niszczy w這sy Czerwona farba szybko si sp逝kuje, niestety ci篹ko p騧niej zupe軟ie pozby si z w這s闚 czerwonego pigmentu. Szamponem do 24 my mo瞠sz ewentualnie uzyska na swoich w這skach co a la wi郾iowy kolor, bordo, taka intensywna czerwie jak u wi郾iewskiego czy rihanny niestety bez rozja郾iania nie wyjdzie, no chyba ze kto ma naturalne baaardzo jasne w這sy )
My郵isz, 瞠 na rozja郾ionych, blond w這sach, jak farb u篡 瞠by miec w這sy a`la Rihanna ?
Stary 2011-04-10, 20:57   #648
M0N1K4
Zakorzenienie

GG do M0N1K4

Cytat:
Napisane przez slonkoxD Poka wiadomo嗆
Monika jakiej farby uzywalas?

Farba Loreal Feria Preference P67 bardzo intensywna czerwie Teraz 瘸逝j, 瞠 nie po這篡豉m ca這軼i tego co by這 w buteleczce, bo po這篡豉m tylko ok 2/3 zawarto軼i
M0N1K4 jest offline  
Stary 2011-04-10, 21:05   #649
kotalina
Przyczajenie

Proponowa豉bym wspomnian ju Safir, dzik orchide lub ogniste chilli, ogniste chilli jest troszk ja郾iejsze, bardziej intensywne ewentualnie Syoss, nie pami皻am dok豉dnie nazwy koloru, ale tak intensywn czerwie maj tylko jedn. Londa ognista czerwie wysz豉 mi kiedy na nierozja郾ionych w這sach 豉dnie, tak瞠 my郵 瞠 na rozja郾ionych kolor by豚y naprawd intensywny, wi璚 mo瞠sz te spr鏏owa. Ja ostatnio farbowa豉m Joann Czerwon porzeczk, 豉dnie wysz豉 ale strasznie szybko si sp逝ka豉, wiem 瞠 czerwone farby si szybko sp逝kuj, ale Joanna pobi豉 chyba jaki rekord Dlatego teraz ratuj si szamponetkami bo szkoda mi co chwile farbowa farb
kotalina jest offline  
Stary 2011-04-13, 12:05   #650
Malowanka17
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Wink Dot.: Chcia豉bym mie czerwone w這sy

Hej mam problem bo mam farbe czerwona porzeczka a mam pomalowane teraz wlosy na czarny i nie wiem jaki kolor mi wyjdzie czy taki jaki chcem?
Malowanka17 jest offline  
Stary 2011-04-13, 14:46   #651
Kachux3
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46
GG do Kachux3

Na czarne nie wyjdzie ci kolor czerwony.
Ewentualnie jaki po造sk..

Kachux3 jest offline  
Stary 2011-04-14, 21:29   #652
201610111032
Konto usuni皻e

A ja kilka dni temu znowu zafarbowa豉m w這sy Garnier Color Naturals 6.46 Czerwie Miedziana . Z dnia na dzie coraz mniej podoba mi si ten kolor. Pewnie dlatego 瞠 mam kr鏒kie w這sy i zauwa篡豉m 瞠 zawsze przy takiej d逝go軼i jestem bardzo wybredna. Zastanawiam si czy nie poczeka z miesi帷 i nie zafarbowa na czerwony. Znalaz豉m ciekawy kolor Londa Color Blend 47 Ognisto Czerwony. U篡wa豉 kt鏎a z was?
Stary 2011-04-14, 23:36   #653
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
A ja kilka dni temu znowu zafarbowa豉m w這sy Garnier Color Naturals 6.46 Czerwie Miedziana . Z dnia na dzie coraz mniej podoba mi si ten kolor. Pewnie dlatego 瞠 mam kr鏒kie w這sy i zauwa篡豉m 瞠 zawsze przy takiej d逝go軼i jestem bardzo wybredna. Zastanawiam si czy nie poczeka z miesi帷 i nie zafarbowa na czerwony. Znalaz豉m ciekawy kolor Londa Color Blend 47 Ognisto Czerwony. U篡wa豉 kt鏎a z was?
wychodzi 豉dna czerwie intensywna trwa豉 jest do嗆, jak sie splukuje to robi sie troch ruda
fryz5 jest offline  
Stary 2011-04-15, 17:52   #654
201610111032
Konto usuni皻e

Zakocha豉m si w kolorze w這s闚 tej dziewczyny Przegl康a豉m dzisiaj wszystkie mo磧iwie dost瘼ne farby drogeryjne i niestety albo s w stylu Micha豉 Wi郾iewskiego albo wpadaj w wi郾i.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 10124616.jpg (79,2 KB, 165 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 51314406.jpg (74,6 KB, 166 za豉dowa)
Stary 2011-04-16, 00:34   #655
izajasz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 107

mam jeszcze pytanie odnosnie Safiry chili. ju tu o tym rozmawia造鄉y, ale mam jeszcze pytanie, czy kolor na pewno wychodzi taki rudo-czerwony? nie bede miec na g這wie czerwieni jak Wi郾iewski? naprawde wola豉bym nie.
izajasz jest offline  
Stary 2011-04-17, 14:13   #656
Anastazis
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Hej
Potrzebuje porady, chodzi mi o kontrasty.
Podobno s do pasemek, nic si nie stanie jak nalo篡 si na ca貫 w這sy?

Sk豉nia豉bym si do u篡cia tego:
http://allegro.pl/oyster-perlacolor-...508145069.html

Co s康zicie?

Edytowane przez Anastazis
Czas edycji: 2011-06-26 o 00:07
Anastazis jest offline  
Stary 2011-04-17, 14:17   #657
201610111032
Konto usuni皻e

Anastazis ja Ci niestety nie odpowiem na pytania bo nie znam si na profesjonalnych kosmetykach do farbowania. Sama dopiero zaczynam z nimi przygod
Stary 2011-04-17, 16:37   #658
Sophiobine
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
Zakocha豉m si w kolorze w這s闚 tej dziewczyny Przegl康a豉m dzisiaj wszystkie mo磧iwie dost瘼ne farby drogeryjne i niestety albo s w stylu Micha豉 Wi郾iewskiego albo wpadaj w wi郾i.
to po陰czenie marchewki i ciemnej czerwieni, tyle 瞠 z przewag czerwonego.
mia豉m kiedy taki kolor po zmieszaniu szamponetki rudy i czego burgundowego.
farbami drogeryjnymi tego raczej nie uzyskasz, chyba 瞠by zaryzykowa z mieszaniem
tyle, 瞠 dwa opakowania farb, to tyle ile wizyta u fryzjera w przybli瞠niu, wi璚 niewarto ryzykowa
w katalogach odcieni farb profesjonalnych te czego takiego nie widzia豉m, jest to bardzo nasycony kolor i ewidentnie k豉dziony na blond.

Edytowane przez Sophiobine
Czas edycji: 2011-04-17 o 16:47
Sophiobine jest offline  
Stary 2011-04-18, 21:09   #659
Kropek90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 282

Mam ma貫 pytanko. Dzi chcia豉m zobaczy jak moje w這sy zareaguj na czerwie granatu ;p. Wi璚 pofarbowa豉m pasemko. I pytanie- ile mo瞠 sta otwarta szamponetka zawini皻a w woreczek?

--> To ju!
Kropek90 jest offline  
Stary 2011-04-19, 12:38   #660
blackberry456
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 124

heeej!

Dziewczyny mam pytanie! By豉 tu ju poruszona kwestia schodzenia z ciemnych kolor闚 jak br您y czy czer na czerwony. Ale jak si ma rudy do takiej czerwieni? Dorobi豉m si niez貫j marchewy, ale nasz豉 mnie ogromna ochota na czerwie. tzn taki jasno buraczkowy odcie, delikatnie wchodz帷y w ciemny r騜 albo fiolet. Teraz moje pytanie - mog spokojnie zafarbowa w這sy takim odcieniem na to co mam teraz? Tzn boje si, 瞠 ta czerwie nie pokryje do ko鎍a rudo軼i, albo zacznie si wyp逝kiwa i b璠 mia豉 co okropnego na g這wie, bo jako te dwa kolory nie bardzo mi do siebie pasuj.. Doradzicie?

Dodaje zdj璚ie:
1. m鎩 kolor, ale w bardzo ostrym s這鎍u. Zazwyczaj jest mniej intensywny.
2. Kolor, kt鏎y mi si marzy <3
3. Farba, kt鏎 my郵a豉m u篡 (joanna multi cream color. kr鏊ewski burgund)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Kopia PC102392.jpg (160,0 KB, 99 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg img33656.z-grzywka.950083.jpg (34,1 KB, 204 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg multi-cream-color-krolewski-burgund-joanna_8101_3.jpg (9,1 KB, 102 za豉dowa)
blackberry456 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.