Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 24 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-04-26, 01:20   #691
izajasz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 107
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

aaa to w takim razie wypr鏏uje na pewno. bo jaskrawy chocia 豉dny to akurat do mojej urody by 鈔eeednio pasowa. w豉郾ie wcze郾iej polowa豉m na ogniste chili, ale niestety we Wroc豉wiu gdzie mieszkam nie mo積a go nigdzie dosta. tak瞠 zostaje dzika orchidea!
izajasz jest offline  
Stary 2011-04-26, 18:29   #692
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Jestem ju po farbowaniu na czerwono W這sy farbowa豉m Vitality's 7.66 p這mienna czerwie + emulsja utleniaj帷a 6% Przepraszam za kiepskie zdj璚ia ale robione na szybko. Niestety kolor nie jest a tak bardzo intensywny gdy trzyma豉m farb 10 min kr鏂ej, ba豉m si 瞠 wyjdzie za ciemny.

1. Sprana farba Garnier Color Naturals Czerwie Miedziana 6.46 (zdj璚ie robione w pomieszczeniu z lamp)
2. Sprana farba Garnier Color Naturals Czerwie Miedziana 6.46 (zdj璚ie robione w 鈍ietle dziennym)
3. W這sy rozja郾ione - Elgon rozja郾iacz bez amoniaku Amonia free do w這s闚 delikatnych + emulsja utleniaj帷a 6%
4. Zdj璚ie zaraz po zafarbowaniu (zdj璚ie robione w 鈍ietle dziennym bez lampy)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100_8172.jpg (34,8 KB, 60 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 100_8177.jpg (58,9 KB, 65 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 100_8190.jpg (45,9 KB, 81 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 100_8197.jpg (56,5 KB, 152 za豉dowa)
201610111032 jest offline  
Stary 2011-04-27, 12:57   #693
M0N1K4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 337
GG do M0N1K4

To ja znowu mam pytanie ;]

Tak szukam o tych farbach goldwell - faktycznie polecaj je bardziej od Loreala.... Nie wiem jak b璠 sta豉 z kas za 2 tygodnie, ale si dopytam.

Kt鏎y z kolor闚 goldwell b璠zie zbli穎ny do Loreal Feria Preference P67 Color Booster Bardzo Intensywna Czerwie?? Niby gdzie jak捷 palet kolor闚 wynalaz豉m w necie, ale te czerwienie wszystkie takie same mi si wydawa造 :P Mo瞠 kt鏎a z Was wie co wi璚ej na ten temat i mo瞠 pom鏂??
M0N1K4 jest offline  
Stary 2011-04-27, 14:37   #694
nieznajoma19
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 460
Wpisy w blogu: 1

Ale mnie denerwuj ci fryzjerzy prawie nikt nie robi trwa造ch pasemek a jak ju to za jedno pasemko 150 z
Wi璚 postanowi豉m 瞠 na allegro kupi sobie magm intensive red i znajoma fryzjerka zrobi mi pasemka. Jak kt鏎a b璠zie ciekawa efektu to wstawi foto ale to dopiero po wyp豉cie
- Zoeva Bamboo

wymianka
nieznajoma19 jest offline  
Stary 2011-04-28, 16:55   #695
anusia-87
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 737

Witajcie pi瘯ne Czerwonow這se!

Prawie 3 tygodnie temu i ja si zafarbowa豉m na ognisty kolorek
A zacz窸o si od tego, 瞠 zobaczy豉m swoje odbicie w czerwonawych szk豉ch okular闚 siostry, na kt鏎ym moje w這sy mia造 czerwony odcie Najpierw na這篡豉m szamponetk na rudawy br您, 瞠by zobaczy, czy faktycznie taki odcie mi pasuje. Spodoba這 mi si, wi璚 kilka dni p騧niej rozja郾i豉m w這sy do jasnego rudego, a na to po這篡豉m Palette Delux Intensywn czerwie (nr 575). Kolorek wyszed booooski (pierwsze zdj璚ie przy 鈍ietle dziennym, drugie przy 瘸r闚ce, czwarte z fleszem), ale oczywi軼ie szybko si spiera - szczeg鏊nie na zniszczonych ko鎍闚kach. Po dw鏂h tygodniach od鈍ie瘸豉m kolor t sam farb (po這w zawarto軼i, bo mam niezbyt d逝gie w這sy) i wygl康a teraz jak na 3 zdj璚iu.
Czuj, 瞠 po tak cz瘰tym farbowaniu zostan wkr鏒ce 造sa

Dziewczyny, znacie jakie p逝kanki do czerwonych w這s闚? Daje co ten hibiskus czy dzika r騜a? W drogeriach nic nie ma...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fot1.jpg (25,4 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fot2.jpg (19,7 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fot3.jpg (24,8 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fot4.jpg (31,7 KB, 27 za豉dowa)
anusia-87 jest offline  
Stary 2011-04-28, 18:08   #696
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Poka wiadomo嗆
Witajcie pi瘯ne Czerwonow這se!

Prawie 3 tygodnie temu i ja si zafarbowa豉m na ognisty kolorek
A zacz窸o si od tego, 瞠 zobaczy豉m swoje odbicie w czerwonawych szk豉ch okular闚 siostry, na kt鏎ym moje w這sy mia造 czerwony odcie Najpierw na這篡豉m szamponetk na rudawy br您, 瞠by zobaczy, czy faktycznie taki odcie mi pasuje. Spodoba這 mi si, wi璚 kilka dni p騧niej rozja郾i豉m w這sy do jasnego rudego, a na to po這篡豉m Palette Delux Intensywn czerwie (nr 575). Kolorek wyszed booooski (pierwsze zdj璚ie przy 鈍ietle dziennym, drugie przy 瘸r闚ce, czwarte z fleszem), ale oczywi軼ie szybko si spiera - szczeg鏊nie na zniszczonych ko鎍闚kach. Po dw鏂h tygodniach od鈍ie瘸豉m kolor t sam farb (po這w zawarto軼i, bo mam niezbyt d逝gie w這sy) i wygl康a teraz jak na 3 zdj璚iu.
Czuj, 瞠 po tak cz瘰tym farbowaniu zostan wkr鏒ce 造sa

Dziewczyny, znacie jakie p逝kanki do czerwonych w這s闚? Daje co ten hibiskus czy dzika r騜a? W drogeriach nic nie ma...

Podoba mi si Tw鎩 kolor z pierwszego zdj璚ia. Nie radz Ci farbowa tak cz瘰to w這s闚, a tym bardziej farb Palette. Po dw鏂h tygodniach radz u篡 szamponetki. Nie my郵a豉 farbach profesjonalnych? Ja u篡wam Vitality's . Maj w ofercie ekstrakty czystego koloru kt鏎e dodaje si do farb i wtedy kolor jest 篡wszy. Jeszcze nie pr鏏owa豉m. Boj si 瞠 kolor b璠zie wygl康a bardzo nienaturalnie i b璠 wygl康a jak Micha Wi郾iewski. A do piel璕nacji u篡wam kosmetyk闚 CeCe. Ju kiedy o nich pisa豉m http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=606
Stary 2011-04-28, 19:04   #697
anusia-87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
Podoba mi si Tw鎩 kolor z pierwszego zdj璚ia. Nie radz Ci farbowa tak cz瘰to w這s闚, a tym bardziej farb Palette. Po dw鏂h tygodniach radz u篡 szamponetki. Nie my郵a豉 farbach profesjonalnych? Ja u篡wam Vitality's . Maj w ofercie ekstrakty czystego koloru kt鏎e dodaje si do farb i wtedy kolor jest 篡wszy. Jeszcze nie pr鏏owa豉m. Boj si 瞠 kolor b璠zie wygl康a bardzo nienaturalnie i b璠 wygl康a jak Micha Wi郾iewski. A do piel璕nacji u篡wam kosmetyk闚 CeCe. Ju kiedy o nich pisa豉m http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=606
Dopiero si rozgl康am po 'czerwonych' kosmetykach, w豉郾ie zam闚i豉m od篡wk BOOTS BOTANICS BRILLIANT RED. Kosmetyki CeCe ch皻nie wypr鏏uj, dzi瘯uj.
Tak w豉郾ie pomy郵a豉m, 瞠 lepiej b璠zie przerzuci si na profesjonalne farby, szczeg鏊nie, 瞠 planuj zosta przy czerwieni przez d逝窺zy czas.
Zale篡 mi te, 瞠by kolor by w豉郾ie taki ognisty, przesycony, wi璚 te ekstrakty to co dla mnie
anusia-87 jest offline  
Stary 2011-04-28, 20:06   #698
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Dopiero si rozgl康am po 'czerwonych' kosmetykach, w豉郾ie zam闚i豉m od篡wk BOOTS BOTANICS BRILLIANT RED. Kosmetyki CeCe ch皻nie wypr鏏uj, dzi瘯uj.
Tak w豉郾ie pomy郵a豉m, 瞠 lepiej b璠zie przerzuci si na profesjonalne farby, szczeg鏊nie, 瞠 planuj zosta przy czerwieni przez d逝窺zy czas.
Zale篡 mi te, 瞠by kolor by w豉郾ie taki ognisty, przesycony, wi璚 te ekstrakty to co dla mnie
Mnie si czerwone w這sy tak spodoba造 瞠 nie wyobra瘸m sobie bym mog豉 mie inny kolor. Ja dopiero zacz窸am "przygod" z profesjonalnymi farbami i nie 瘸逝j. Cenowo te wychodzi podobnie jak kupno farby drogeryjnej a przy tym nie niszcz tak w這s闚 i maj du篡 wyb鏎 kolor闚. A te kosmetyki Boots to mo積a kupi w normalnej drogerii ?
Stary 2011-04-28, 20:21   #699
anusia-87
Wtajemniczenie

Cytat:
Mnie si czerwone w這sy tak spodoba造 瞠 nie wyobra瘸m sobie bym mog豉 mie inny kolor. Ja dopiero zacz窸am "przygod" z profesjonalnymi farbami i nie 瘸逝j. Cenowo te wychodzi podobnie jak kupno farby drogeryjnej a przy tym nie niszcz tak w這s闚 i maj du篡 wyb鏎 kolor闚. A te kosmetyki Boots to mo積a kupi w normalnej drogerii ?
W normalnej drogerii nie widzia豉m 瘸dnych kosmetyk闚 do czerwonych odcieni, a z Boots spotka豉m si dzisiaj pierwszy raz w internecie w豉snie. Zam闚i豉m na allegro. Mo瞠 b璠 w sklepach z artyku豉mi fryzjerskimi. Jak odwiedz wi瘯sze miasto to na pewno skocz do jakiego.
anusia-87 jest offline  
Stary 2011-04-28, 20:33   #700
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
W normalnej drogerii nie widzia豉m 瘸dnych kosmetyk闚 do czerwonych odcieni, a z Boots spotka豉m si dzisiaj pierwszy raz w internecie w豉snie. Zam闚i豉m na allegro. Mo瞠 b璠 w sklepach z artyku豉mi fryzjerskimi. Jak odwiedz wi瘯sze miasto to na pewno skocz do jakiego.

Ja robi zakupy w kilku sklepach internetowych z profesjonalnymi kosmetykami i powiem Ci szczerze 瞠 do w這s闚 czerwonych znalaz豉m tylko z CeCe (intensywna mied, g喚boki maho, ognista czerwie) S jeszcze Goldwell (dla 篡wych br您闚 i czerwieni) oraz Tigi (dla brunetek i rudych)
Stary 2011-04-29, 19:19   #701
anusia-87
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja robi zakupy w kilku sklepach internetowych z profesjonalnymi kosmetykami i powiem Ci szczerze 瞠 do w這s闚 czerwonych znalaz豉m tylko z CeCe (intensywna mied, g喚boki maho, ognista czerwie) S jeszcze Goldwell (dla 篡wych br您闚 i czerwieni) oraz Tigi (dla brunetek i rudych)[/FONT]
Zainteresowa造 mnie kosmetyki CeCe. Mam nadziej, 瞠 wkr鏒ce zaopatrz si w te do czerwieni. Najpierw zobacz jak sprawdzi si Boots - b璠 te szuka szamponu z tej serii.

Mam te takie pytanie. Podobno nie jest zalecane przy czerwieniach i rudo軼iach stosowanie masek o kwa郾ym ph, wi璚 odpadaj dodatki soku z cytryny czy octu. A jak z olejowaniem czy domowymi maskami z 鄴速kiem?
W sumie staram si teraz ekspresowo my w這sy, ale niestety s tak przesuszone...
A i zastanawia豉m si te, czy dobrze by這by, 瞠by zmniejszy cz瘰totliwo嗆 mycia, u篡wa suchego szamponu? Przet逝szczaj mi si w這sy u nasady i musz je my g鏎a co drugi dzie. Na zmian z suchym, mo積a by my je co 3-4 dni
anusia-87 jest offline  
Stary 2011-04-29, 20:31   #702
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Zainteresowa造 mnie kosmetyki CeCe. Mam nadziej, 瞠 wkr鏒ce zaopatrz si w te do czerwieni. Najpierw zobacz jak sprawdzi si Boots - b璠 te szuka szamponu z tej serii.

Mam te takie pytanie. Podobno nie jest zalecane przy czerwieniach i rudo軼iach stosowanie masek o kwa郾ym ph, wi璚 odpadaj dodatki soku z cytryny czy octu. A jak z olejowaniem czy domowymi maskami z 鄴速kiem?
W sumie staram si teraz ekspresowo my w這sy, ale niestety s tak przesuszone...
A i zastanawia豉m si te, czy dobrze by這by, 瞠by zmniejszy cz瘰totliwo嗆 mycia, u篡wa suchego szamponu? Przet逝szczaj mi si w這sy u nasady i musz je my g鏎a co drugi dzie. Na zmian z suchym, mo積a by my je co 3-4 dni
Je郵i chodzi o kosmetyki zakwaszaj帷e to ja stosuj od篡wk Farouk CHI Ionic Color Lock Treatment tylko po ka盥ym farbowaniu. Powiem Ci 瞠 nie s造sza豉m o tym by nie u篡wa kosmetyk闚 z niskim ph do w這s闚 czerwonych czy rudych. W olejowanie nigdy si nie bawi豉m. A co do mycia w這s闚 to jak nie wychodz z domu to myj w這sy co drugi dzie, a tak to codziennie. Nie ze wzgl璠u na przet逝szczanie ale tylko dlatego 瞠 starcz mi na wszystkie strony (mam 鈔edniej d逝go軼i do ucha)
Stary 2011-04-29, 22:35   #703
anusia-87
Wtajemniczenie

Cytat:
Je郵i chodzi o kosmetyki zakwaszaj帷e to ja stosuj od篡wk Farouk CHI Ionic Color Lock Treatment tylko po ka盥ym farbowaniu. Powiem Ci 瞠 nie s造sza豉m o tym by nie u篡wa kosmetyk闚 z niskim ph do w這s闚 czerwonych czy rudych. W olejowanie nigdy si nie bawi豉m. A co do mycia w這s闚 to jak nie wychodz z domu to myj w這sy co drugi dzie, a tak to codziennie. Nie ze wzgl璠u na przet逝szczanie ale tylko dlatego 瞠 starcz mi na wszystkie strony (mam 鈔edniej d逝go軼i do ucha)
W豉郾ie nie pami皻am gdzie o tym ph przeczyta豉m...

Widzia豉m w poprzednich postach Twoje w這ski. ζdny kolor, a w這sy wida, 瞠 w dobrej kondycji. Moje najgorsze s na ko鎍ach z przodu - i tu w豉郾ie najbardziej si wyp逝kuje kolor. Od g鏎y do ucha s czerwone, a ni瞠j wyp這wia貫 - i to ju po pierwszym myciu od farbowania. Na pewno czeka mnie ci璚ie, ale w zbyt kr鏒kich w這sach nie czuj si zbyt dobrze, wi璚 powoli b璠 te 'strz瘼y' 軼ina

I przypomnia這 mi si o co jeszcze mia豉m zapyta, mo瞠 troch dziwne pytanie, ale '篡ciowe'. Przy ka盥ym myciu oczywi軼ie woda jest czerwona. I jest jedna sytuacja kt鏎ej si obawiam - co b璠zie jak zmokn na deszczu? Czerwone zacieki na plecach?
A mo瞠 profesjonalne farby si tak nie wymywaj...?

Ehhhh, czerwone w這sy s r闚nie pi瘯ne, co k這potliwe
anusia-87 jest offline  
Stary 2011-04-30, 09:04   #704
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Cytat:
Napisane przez izajasz Poka wiadomo嗆
w豉郾ie wcze郾iej polowa豉m na ogniste chili, ale niestety we Wroc豉wiu gdzie mieszkam nie mo積a go nigdzie dosta.
W豉郾ie co z t farb jest? Ja tez szuka豉m jej, i na na 7 drogeri w 瘸dnej nie by這 (rossman, natura).
Stary 2011-04-30, 11:11   #705
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
W豉郾ie co z t farb jest? Ja tez szuka豉m jej, i na na 7 drogeri w 瘸dnej nie by這 (rossman, natura).

Ja szuka豉m w supermarketach i te jej nigdzie nie widzia豉m. Najwidoczniej zosta豉 wycofana bo nawet w sklepach internetowych nie ma.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2011-04-30 o 11:13
Stary 2011-04-30, 13:56   #706
Kachux3
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46
GG do Kachux3

Cytat:

Ja szuka豉m w supermarketach i te jej nigdzie nie widzia豉m. Najwidoczniej zosta豉 wycofana bo nawet w sklepach internetowych nie ma.
Hmm chyba jednak nie zosta豉 wycofana.. u mnie w mie軼ie jest Ale co prawda tylko w jednej drogerii.. w Rossmanie, Naturze nie widzia豉m

Kachux3 jest offline  
Stary 2011-04-30, 19:24   #707
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
W豉郾ie nie pami皻am gdzie o tym ph przeczyta豉m...
Ja ostatnio przeczyta豉m 瞠 olejowanie nie s逝篡 w這som farbowanym tzn. szybko wyp逝kuje si kolor http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1181 Mimo to zdecydowa豉m si na kupno olejku kokosowego Vatika http://www.helfy.pl/vatika-dabur-olejek-kokosowy-wlosy Moje w這sy s przesuszone po rozja郾ianiu, troch wypadaj i mam nadziej 瞠 olejek mi pomo瞠.
Stary 2011-04-30, 21:01   #708
anusia-87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kachux3 Poka wiadomo嗆
Hmm chyba jednak nie zosta豉 wycofana.. u mnie w mie軼ie jest Ale co prawda tylko w jednej drogerii.. w Rossmanie, Naturze nie widzia豉m
Mam pro軸... Jakby by豉 tam jeszcze przypadkiem.... mog豉by sprawdzi dat produkcji, o ile jest?
Wiele kolor闚 z Safiry znikn窸o z p馧ek z niewiadomych przyczyn.

Cytat:
Ja ostatnio przeczyta豉m 瞠 olejowanie nie s逝篡 w這som farbowanym tzn. szybko wyp逝kuje si kolor http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1181 Mimo to zdecydowa豉m si na kupno olejku kokosowego Vatika http://www.helfy.pl/vatika-dabur-olejek-kokosowy-wlosy Moje w這sy s przesuszone po rozja郾ianiu, troch wypadaj i mam nadziej 瞠 olejek mi pomo瞠.
Olej kokosowy jest rewelacyjny na przesuszone w這sy. Kolejny chyba kupi z Vatiki (teraz mam ko鎍闚k Efavitu), wi璚 b璠 czeka na relacje, jak si sprawuje przy czerwieni
anusia-87 jest offline  
Stary 2011-04-30, 22:56   #709
Kachux3
Raczkowanie

GG do Kachux3

Hmm da豉 mi do my郵enia z t dat produkcji No ale sprawdze to dopiero po weekendzie majowym Jak nie zapomn

Kachux3 jest offline  
Stary 2011-05-01, 01:19   #710
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Cytat:
Napisane przez modanafikcje Poka wiadomo嗆
witam ognistow這se
niedawno zamarzy mi si g喚boki, intensywnie czerwony kolor w這s闚. Mam br您owe w這sy, si璕n窸am wi璚 po rozja郾iacz z delii i rozja郾i豉m w這sy do jasnego rudego a na to po這篡豉m farbe Garnier Color Naturals: Rubin. Jakie by這 moje zdziwienie kiedy po zafarbowaniu w這sy okaza造 si... czarne jak smo豉 nie wiem jakim cudem jestem mocno wkurzona. Spr鏏uje ponownie za miesi帷 i chcia豉bym spr鏏owa farby z serii Loreal Feria Preference, dok豉dnie odcie Intensywna ciemna czerwie. Czy kt鏎a z Was farbowa豉 w這sy rozja郾iane t farb? Baardzo prosze o zdj璚ia/opinie
ja niedawno polozylam ja na ciemny braz i jestem naprawde bardzo zadowolona... nie sadzilam, ze kolor tak dobrze bedzie sie trzymal... splukuja sie z bardzo ciemnych bordowych do jasniejszych bordo/czerwonych ( nie wiem, jak Ty, ale ja wlasnie taki bordowy 'rudy' wole ) ale mysle, ze wyjda Ci bardzo ciemne. po rozjasniaczu farby lapia bardzo intensywnie, a ta farba i tak przyciemnia wlosy. moze sprobuj z 'bardzo intensywna czerwienia' http://www.lorealparis.pl/_pl/_pl/pr...x?code=HCo14_3

upss to chyba stary post, ale mam nadzieje, ze moja odp sie do czegos przyda

---------- Dopisano o 01:14 ---------- Poprzedni post napisano o 01:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Caramella Poka wiadomo嗆
hej, aktualnie jestem po dekoloryzacji i farbowaniu na czerwono u fryzjera, wyszlo troche za jasno , a'la rihanna, jak myslicie jaka farbe nalozyc zeby uzyskac cos takiego jak w zalaczniku?
tez mnie zaintrygowal kolor wlosow owej pani ze zdjecia, doczytalam sie nawet w internecie, ze uzyla mahoniowego castinga, ale pamietaj, ze to nie jest trwala farba i dlugo taki kolor sie nie utrzyma. probuj z bordowymi farbami

---------- Dopisano o 01:19 ---------- Poprzedni post napisano o 01:14 ----------

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Poka wiadomo嗆
heeej!

Dziewczyny mam pytanie! By豉 tu ju poruszona kwestia schodzenia z ciemnych kolor闚 jak br您y czy czer na czerwony. Ale jak si ma rudy do takiej czerwieni? Dorobi豉m si niez貫j marchewy, ale nasz豉 mnie ogromna ochota na czerwie. tzn taki jasno buraczkowy odcie, delikatnie wchodz帷y w ciemny r騜 albo fiolet. Teraz moje pytanie - mog spokojnie zafarbowa w這sy takim odcieniem na to co mam teraz? Tzn boje si, 瞠 ta czerwie nie pokryje do ko鎍a rudo軼i, albo zacznie si wyp逝kiwa i b璠 mia豉 co okropnego na g這wie, bo jako te dwa kolory nie bardzo mi do siebie pasuj.. Doradzicie?

Dodaje zdj璚ie:
1. m鎩 kolor, ale w bardzo ostrym s這鎍u. Zazwyczaj jest mniej intensywny.
2. Kolor, kt鏎y mi si marzy <3
3. Farba, kt鏎 my郵a豉m u篡 (joanna multi cream color. kr鏊ewski burgund)

z doswiadczenia wiem,瞠 zlapie bez problemu, tylko wyplucz w miare mozliwosci ten kolor, ktory masz teraz. Tez mi sie strasznie podoba taki kolor i ciagle do niego daze, ale te farbe, ktorej zdjecie wstawilas nie polecam... po pierwsze nie ufam farbom tej firmy, a poza tym takie odcienie na wlosach wychodza strasznie fioletowe, a splukuja sie do rozowawych...a tego chyba nie chcesz

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2011-05-01 o 01:13
uolcia jest offline  
Stary 2011-05-02, 10:03   #711
natalkaa7522
Zakorzenienie

Kupi豉m szamponetk z joanny wi郾iowa czerwie. Zrobie ni dzi ko鎍闚ki to wstawie zdj璚ia.
Stary 2011-05-02, 12:18   #712
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
Kupi豉m szamponetk z joanny wi郾iowa czerwie. Zrobie ni dzi ko鎍闚ki to wstawie zdj璚ia.
Przypomnia豉 mi 瞠 musz rozejrze si za szamponetkami. Przez miesi帷 nie planuj nic robi z w這sami bo musz doj嗆 do siebie po dekoloryzacji i farbowaniu ale p騧niej b璠 musia豉 zafarbowa i od鈍ie瘸 kolor. Sama nie wiem na co si zdecydowa. Mam co prawda dwie szamponetki Marion 56 intensywna czerwie ale poszukam jeszcze czego innego. My郵a豉m o mieszaniu ze sob czerwonej z rud.
Stary 2011-05-02, 12:23   #713
Caramella
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 371

wstaw koniecznie, bo tez ja kupilam zeby odswezyc kolor za jakies poltora tygodnia
who we wish we could be
who we want to be with

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline  
Stary 2011-05-02, 23:51   #714
Kachux3
Raczkowanie

GG do Kachux3

Cytat:
Mam pro軸... Jakby by豉 tam jeszcze przypadkiem.... mog豉by sprawdzi dat produkcji, o ile jest?
Tak mnie to zaciekawi這 瞠 by豉m tam dzi sprawdzi. Daty produkcji sie nie doszuka豉m, a data wa積o軼i by豉 do stycznia 2013.. wiec sama nie wiem ;d

Kachux3 jest offline  
Stary 2011-05-03, 12:50   #715
natalkaa7522
Zakorzenienie

Dodaje zdjecia. U篡wa豉m szamponetki wi郾iowa czerwie, z joanny. Kolor wyszed r騜owy. Znaczy taki nie bardzo. 字ednio mi si podoba, my郵a豉m, 瞠 b璠zie ciemniejszy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0890.jpg (58,0 KB, 77 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0892.jpg (87,9 KB, 105 za豉dowa)
Stary 2011-05-03, 18:21   #716
Atka92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

妃ieszny ten kolorek taki r騜owawy haha
Moja czerwie niestety w niekt鏎ych miejsach zamienia si w co rudawo-czerwonego :/ Mam tak po ka盥ej farbie i powoli zaczyna mnie to denerwowa. u篡wam wszystkich rzeczy do farbowanych w這s闚 niestety musze je my co 2 dni... fakt , 瞠 i tak ju mi nie schodzi ta farba jak schodzi豉 jednak nie podoba mi si to.. kas trac na farby , a one trzymaj si 鈔ednio 2,5 tyg. bo potem zaczyna wpada w rudy... teraz mam tak faz , 瞠by zafarbowa si na jaki ciemniejszy kolor co pod czer... ale to tylko chwilowy odpa podoba mi sie og鏊nie czer , ale p騧niej z niej zej嗆.. to baaardzo ci篹ko , wi璚 najlepiej jak przestane o tym my郵e heheh Niestety..jak tak dalej p鎩dzie z tym czerwonym to albo bede musia豉 je leciutko przyciemni owocem granatu czy czym.. lub totalnie zmieni kolor.. bo mam czerwone w這sy tak od marca i jak kiedys w這sy farbowa豉m co 2-3 miechy.. tak teraz musze co 3 tyg. O.o....
Atka92 jest offline  
Stary 2011-05-03, 18:27   #717
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Atka92 Poka wiadomo嗆
妃ieszny ten kolorek taki r騜owawy haha
Moja czerwie niestety w niekt鏎ych miejsach zamienia si w co rudawo-czerwonego :/ Mam tak po ka盥ej farbie i powoli zaczyna mnie to denerwowa. u篡wam wszystkich rzeczy do farbowanych w這s闚 niestety musze je my co 2 dni... fakt , 瞠 i tak ju mi nie schodzi ta farba jak schodzi豉 jednak nie podoba mi si to.. kas trac na farby , a one trzymaj si 鈔ednio 2,5 tyg. bo potem zaczyna wpada w rudy... teraz mam tak faz , 瞠by zafarbowa si na jaki ciemniejszy kolor co pod czer... ale to tylko chwilowy odpa podoba mi sie og鏊nie czer , ale p騧niej z niej zej嗆.. to baaardzo ci篹ko , wi璚 najlepiej jak przestane o tym my郵e heheh Niestety..jak tak dalej p鎩dzie z tym czerwonym to albo bede musia豉 je leciutko przyciemni owocem granatu czy czym.. lub totalnie zmieni kolor.. bo mam czerwone w這sy tak od marca i jak kiedys w這sy farbowa豉m co 2-3 miechy.. tak teraz musze co 3 tyg. O.o....

A nie lepiej po 3 tygodniach u篡 szamponetki i zafarbowa po niej w這sy dopiero za jakie dwa tygodnie?
Stary 2011-05-03, 19:01   #718
Garadiela
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 687

A ja znow zafarbowalam brillancem-ciemna czekolada chilli
Zcielam te czarne koncowki co sie nie chcialy farbwac i w koncu mam rowny kolor
Zdjecie z lampa niestety ale kolor mniej wiecej taki

Macie dziewczyny jakas sprawdzona odzywke do farbowanych?Byle nie koszmarnie droga;p
Przydalo by sie moim wlosa troche wzmocnienia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (37,8 KB, 83 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlosy1.jpg (33,2 KB, 53 za豉dowa)

Edytowane przez Garadiela
Czas edycji: 2011-05-03 o 19:03
Garadiela jest offline  
Stary 2011-05-03, 22:47   #719
Atka92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

miszona -> Niestety nie mog u篡 szamponetki , poniewa schodzi mi ona po paru dniach Ju tak pr鏏owa豉m , wi璚 albo je przyciemnie jak pisa豉m wcze郾iej (jest to najbardziej prawdopodobne) lub zmienie z lekka kolor ( cho wcale tego nie chc)
Atka92 jest offline  
Stary 2011-05-04, 06:02   #720
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Atka92 Poka wiadomo嗆
miszona -> Niestety nie mog u篡 szamponetki , poniewa schodzi mi ona po paru dniach Ju tak pr鏏owa豉m , wi璚 albo je przyciemnie jak pisa豉m wcze郾iej (jest to najbardziej prawdopodobne) lub zmienie z lekka kolor ( cho wcale tego nie chc)
A nie my郵a豉 o farbach profesjonalnych? Czerwienie tak maj 瞠 szybko si wyp逝kuj i blakn. To jest troch wkurzaj帷e ale jak podobasz si sobie w takim kolorze to nie rezygnuj. Mo瞠 zamiast my tak cz瘰to w這sy kup sobie suchy szampon i u篡waj od czasu do czasu.
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.