Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 28 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-05-24, 08:45   #811
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

miszona- nie chc mie dos這wnie czerwonych w這s闚, bo najzwyczajniej mi si to nie podoba na fotkach mam ju do嗆 sprany kolor [jednak 'rewelacyjna farba joanny' nie trzyma豉 si d逝go na w這sach] Zamierzam niebawem zrobi dekoloryzacj i pozosta w mahoniowych czerwieniach. My郵a豉m, 瞠 b璠 w stanie zrobi to sama, ale chyba jednak wybior si do fryzjera, 瞠by czego nie popsu. Te ciemne w這sy to wynik na這瞠nia czekoladowego br您u... dlaczego to zrobi豉m, to ju d逝窺za historia ; / ;p

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2011-05-24 o 08:46
uolcia jest offline  
Stary 2011-05-25, 21:26   #812
anusia-87
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 737

Dziewczyny, dorwa豉m w Rossmanie szampon Accent Red do w這s闚 rudych i farbowanych na rudo:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,43...h-na-rudo.html
Macie z nim jakie do鈍iadczenia?
Pewnie jutro albo pojutrze go wypr鏏uj
anusia-87 jest offline  
Stary 2011-05-27, 11:27   #813
Atka92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Osobi軼ie go nie pr鏏owa豉m..ale mo瞠 jest co wart. Dzisiaj id do rossmanna i zobacze ^^ Sama szukam czego do w這s闚 farbowanych na czerwony/rudy. Zamierzam te kupi 2 x farbe Palette Deluxe Kolor sie ju spra(najbardziej na ko鎍ach) w poniedzia貫k min窸o 5 tygodni od farbowania i musz wam powiedzie , 瞠 jak na razie jestem bardzo zadowolona z Palette. Kolor si d逝go utrzymuje , a jak si spiera to r闚nomiernie ( przy poprzednich farbach ko鎍闚ki rude,g鏎a czerwona). Nie s ju one takie pi瘯ne jak na pocz徠ku , ale i tak jestem zadowolona

Anusia-87 -> Kt鏎ego koloru z Palette Deluxe u篡wa豉?

M鎩 aktualny to by fioletowy rubin , ale zastanawiam si nad intensywn czerwieni lub rubinem

Edytowane przez Atka92
Czas edycji: 2011-05-27 o 11:31
Atka92 jest offline  
Stary 2011-05-27, 11:39   #814
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Ja dzisiaj id na dekoloryzacj i farbowanie matrixem 5rr... trzymajcie kciuki, 瞠by 豉dnie wysz這
uolcia jest offline  
Stary 2011-05-27, 15:57   #815
anusia-87
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 737

Cytat:
Napisane przez Atka92 Poka wiadomo嗆
Osobi軼ie go nie pr鏏owa豉m..ale mo瞠 jest co wart. Dzisiaj id do rossmanna i zobacze ^^ Sama szukam czego do w這s闚 farbowanych na czerwony/rudy. Zamierzam te kupi 2 x farbe Palette Deluxe Kolor sie ju spra(najbardziej na ko鎍ach) w poniedzia貫k min窸o 5 tygodni od farbowania i musz wam powiedzie , 瞠 jak na razie jestem bardzo zadowolona z Palette. Kolor si d逝go utrzymuje , a jak si spiera to r闚nomiernie ( przy poprzednich farbach ko鎍闚ki rude,g鏎a czerwona). Nie s ju one takie pi瘯ne jak na pocz徠ku , ale i tak jestem zadowolona

Anusia-87 -> Kt鏎ego koloru z Palette Deluxe u篡wa豉?

M鎩 aktualny to by fioletowy rubin , ale zastanawiam si nad intensywn czerwieni lub rubinem
Ja w豉snie Intensywn Czerwieni farbowa豉m Kolor fajny wychodzi niestety mi si spiera szybko z ko鎍闚ek, bo mam perfidnie zniszczone rozja郾ianiem. Ale my郵, ze podci璚ie za豉twi spraw

Szampon wypr鏏owany - przyjemnie pachnie : a co do dzia豉nia na kolor to zobacz przy d逝窺zym stosowaniu, bo po jednym razie ci篹ko stwierdzi

Uolcia trzymamy, trzymamy pochwal si p騧niej efektem

Edytowane przez anusia-87
Czas edycji: 2011-05-27 o 15:58
anusia-87 jest offline  
Stary 2011-05-27, 17:21   #816
Elizabet15
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Dziewczyny, mam takie oto pytanie. Czy mo瞠 kt鏎a z was korzysta豉 z farby " czerwona czer " z Brillance si zdaje. Jestem naturaln brunetk i do tej pory ani razu w這s闚 nie malowa豉m wi璚 niemam rozeznania w tych sprawach. Ten kolor bardzo mi si dzi spodoba, na ostr czerwie si nie zdecyduje [a przynajmniej jeszcze nie taraz]. Troche boje sie o ewentualny efekt ko鎍owy ...
Elizabet15 jest offline  
Stary 2011-05-27, 18:40   #817
Atka92
Raczkowanie

Elizabet15 pewnie b璠ziesz mia豉 czarne w這sy z po鈍iat lekkiej czerwieni w S這鎍u Powinno wyj嗆 豉dnie.

W豉郾ie zakupi豉m 2x Palette Deluxe -> Intensywna czerwie i fioletowy rubin zmieszam i zobaczymy co b璠zie. Farbowanie ju we wtorek !! )
Atka92 jest offline  
Stary 2011-05-27, 19:10   #818
blackberry456
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 124

u篡wa kto mo瞠 schwarzkopf brillance? Ja kupi豉m "ostr czerwie" i dzisiaj zamierzam zrobi, ale boje sie strasznie haha zobaczymy jak to wyjdzie na moich rudych k豉kach
blackberry456 jest offline  
Stary 2011-05-27, 20:50   #819
Atka92
Raczkowanie

Wydaje mi si , 瞠 kolor wyjdzie do嗆 mocny Schwarzkopf zw豉szcza z tej serii brilliance ma bardzo fajne kolorki ) Wrzu zdj璚ia !!
Atka92 jest offline  
Stary 2011-05-27, 21:39   #820
Elizabet15
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Z tego co si ju dowiedzia豉m to kolory wychodz niemal identyczne jak "pokazywane" wiec to jest plus Jak nic jutro ide po farbe ;p
Elizabet15 jest offline  
Stary 2011-05-27, 22:56   #821
blackberry456
Zadomowienie

No ja ju po - wysz這 do軼 ciemno. Na pewno nie jest to "ostra czerwie", ale na obrazku jako jaskrawa te nie by豉 bardziej to taki bordowy narazie przypomina, ale podoba mi si Na pewno w 鈍ietle dziennym b璠zie troche inaczej wygl康a, no i po kilku myciach powinien zja郾ie. Jutro postaram si doda foty, bo teraz ju za ciemno
Stary 2011-05-28, 14:27   #822
jo13
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

W wakacje mia豉m strasznego fio豉 na punkcie robienia w這s闚 szamponetkami. Najlepszy kolor wyszed mi szamponetka Joanny 'Porzeczkowa czerwie'. Na moich blond w這sach wyszed naprawde pi瘯ny czerwony kolor <3 Mam chyba gdzie nawet zdj璚ie... Teraz my郵e o pomalowaniu w這s闚 farb. Ale wola豉bym to chyba zrobi u fryzjerki. Wiele kole瘸nek m闚i這 mi 瞠 u fryzjerki to to samo co farba w domu. Macie mo瞠 jakies do鈍iadczenia zwi您ane z farbowaniem na czerwono w這s闚 u fryzjerki ?
jo13 jest offline  
Stary 2011-05-29, 02:49   #823
Dikej
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 600
GG do Dikej

Hej!
Przez prawie dwa lata by豉m ognistorud os鏏k, ale postanowi豉m co zmieni po obejrzeniu teledysk闚 Rihanny.
U篡豉m koloru Dzika Orchidea z Safiry (zdj. 1), jednak jedno opakowanie to by豉 za ma豉 ilo嗆 i rudy nadal przebija. Kolor do嗆 szybko mi si zmywa do malinowo-rudego (cholera, a m鏬豚y tylko do malinowego ), ale myj w這sy codziennie to si jako bardzo temu nie dziwi. Nast瘼nym razem wezm dwa opakowania, bo kolor, pomimo tego, 瞠 nie jest taki o jakim marzy豉m, podbi moje serducho. W sumie to polecam. Dla mnie to mi豉 odmiana po rudym.

A mo瞠 jest jaka farba, kt鏎a bardziej przybli篡 mnie do upragnionego koloru a'la Rihanna? (zdj. 2, 3)

(1) 1.jpg
(2) 2.jpg
(3) 3.jpg

Cytat:
u篡wa kto mo瞠 schwarzkopf brillance? Ja kupi豉m "ostr czerwie" i dzisiaj zamierzam zrobi, ale boje sie strasznie haha zobaczymy jak to wyjdzie na moich rudych k豉kach
Ja u篡wa豉m, kolor by o wiele ciemniejszy ni na opakowaniu, bardzo szybko si zmy, w這sy mia豉m zniszczone. Nie pami皻am ju jaki odcie wtedy nak豉da豉m, ale wiem, 瞠 do tej farby ju nie wr鏂.

Edytowane przez Dikej
Czas edycji: 2011-05-29 o 02:52
Dikej jest offline  
Stary 2011-05-29, 10:09   #824
Diableria
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 106
GG do Diableria

Witajcie Dziewczyny
Od sze軼iu lat farbuj w這sy na czerwono, ale przyszed czas na zmiany. Farbowa豉m r騜nymi farbami, od drogeryjnych po profesjonalne, fryzjerskie a m鎩 kolor zawdzi璚zam farbie Wella Koleston Perfect Vibrant Reds. M鎩 wyj軼iowy kolor to jasny br您/ciemny blond (taki "polski" ) a potem wiadomo, mia豉m na g這wie r騜ne inne czerwienie. Za陰czam kilka zdj耩 mojego obecnego koloru z nadziej, 瞠 komu si spodoba, poniewa mam jeszcze trzy tubki tej farby i chcia豉bym je odsprzeda, za 20 z sztuk. Farba jest oczywi軼ie oryginalna
Je郵i kto jest zainteresowany jej odkupieniem to prosz o PW
Pozdrawiam!

Dodam jeszcze, 瞠 farba ta nie daje pomara鎍zowych przeb造sk闚, refleks闚, po鈍iaty, poniewa nie pasuj mi takie i dobieraj帷 kolor bardzo uwa瘸豉m 瞠by nie mia nic wsp鏊nego z pomara鎍zem Jest czerwie, nic z rudo軼i.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Koleston Perfect.jpg (31,0 KB, 156 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Koleston Perfect 2.jpg (36,0 KB, 110 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg KOleston Perfect 3.jpg (26,1 KB, 124 za豉dowa)

Edytowane przez Diableria
Czas edycji: 2011-05-29 o 10:14 Pow鏚: Dodanie
Diableria jest offline  
Stary 2011-05-29, 10:59   #825
RespiroMusica
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 646
Dot.: Czerwone W這sy - 'aromatyczny cynamon'

Zdj. po 5 myciach
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100_5438.jpg (34,7 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 100_5439.jpg (19,5 KB, 43 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 100_5437.jpg (34,8 KB, 35 za豉dowa)
RespiroMusica jest offline  
Stary 2011-05-29, 17:36   #826
blackberry456
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Dikej Poka wiadomo嗆
Ja u篡wa豉m, kolor by o wiele ciemniejszy ni na opakowaniu, bardzo szybko si zmy, w這sy mia豉m zniszczone. Nie pami皻am ju jaki odcie wtedy nak豉da豉m, ale wiem, 瞠 do tej farby ju nie wr鏂.
W豉郾ie mi te wyszed du穎 ciemniejszy ;/ u Ciebie si "zmy" czyli troch zja郾ia? ale jestem wkurzona, mia豉m ju takie jasne w這sy, a teraz sa prawie czarne + czerwony po造sk, takie bordo ciemne oO Mam nadziej, 瞠 si wyp逝cze troche, mo瞠 jeszcze zja郾ieje od s這鎍a i wtedy chyba skusze si te na t Dzik Orchidee, bo bardzo 豉dnie wygl康a (jaki mia豉 sw鎩 wyj軼iowy kolor przed t farb?) Narazie zamierzam jako podratowa moje w這sy (wax, 造kanie skrzypu, ograniczenie prostownicy i suszarki) - bo moje wlosy s coraz kr鏒sze mimo, 瞠 ich nie scinam A potem postaram si wr鏂i do jaskrawych/ja郾iejszych odcieni. Nigdy wi璚ej brillance
Stary 2011-05-29, 22:36   #827
Dikej
Rozeznanie

GG do Dikej

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Poka wiadomo嗆
W豉郾ie mi te wyszed du穎 ciemniejszy ;/ u Ciebie si "zmy" czyli troch zja郾ia? ale jestem wkurzona, mia豉m ju takie jasne w這sy, a teraz sa prawie czarne + czerwony po造sk, takie bordo ciemne oO Mam nadziej, 瞠 si wyp逝cze troche, mo瞠 jeszcze zja郾ieje od s這鎍a i wtedy chyba skusze si te na t Dzik Orchidee, bo bardzo 豉dnie wygl康a (jaki mia豉 sw鎩 wyj軼iowy kolor przed t farb?) Narazie zamierzam jako podratowa moje w這sy (wax, 造kanie skrzypu, ograniczenie prostownicy i suszarki) - bo moje wlosy s coraz kr鏒sze mimo, 瞠 ich nie scinam A potem postaram si wr鏂i do jaskrawych/ja郾iejszych odcieni. Nigdy wi璚ej brillance

Z czerwieni zmy si do br您u. Nie by這 nawet czerwonej po鈍iaty. Tragedia!
Wyj軼iowy kolor to by sprany rudy- efekt malowania Z這cistomiedzianym blondem z Garnier 100% color (by豉m bardzo zadowolona z tej farby )
Mam tak jak Ty- w這sy coraz kr鏒sze mimo, 瞠 ich nie podcinam.
Dikej jest offline  
Stary 2011-05-30, 20:55   #828
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Cytat:
Hej!
Przez prawie dwa lata by豉m ognistorud os鏏k, ale postanowi豉m co zmieni po obejrzeniu teledysk闚 Rihanny.
U篡豉m koloru Dzika Orchidea z Safiry (zdj. 1), jednak jedno opakowanie to by豉 za ma豉 ilo嗆 i rudy nadal przebija. Kolor do嗆 szybko mi si zmywa do malinowo-rudego (cholera, a m鏬豚y tylko do malinowego ), ale myj w這sy codziennie to si jako bardzo temu nie dziwi. Nast瘼nym razem wezm dwa opakowania, bo kolor, pomimo tego, 瞠 nie jest taki o jakim marzy豉m, podbi moje serducho. W sumie to polecam. Dla mnie to mi豉 odmiana po rudym.

A mo瞠 jest jaka farba, kt鏎a bardziej przybli篡 mnie do upragnionego koloru a'la Rihanna? (zdj. 2, 3)

To pierwsze zdj璚ie to Twoj kolor? Mi si baaardzo podoba.

Cytat:

O ile si nie myl to kiedy by這, zeby miec taki ognisty kolor(te mi si taki marzy) to 瞠by uzy z loreala majlirel tzn. to http://estyl.pl/koloryzacja.html

I kiedy nawet da豉m wczesniej link do filmiku jak mie ognisto czerwone w這sy, w豉snie u篡waj帷 tego kremu do pasemek. Z rozja郾iaczem o ile si nie myl trzeba by這 to zrobi.

A co my郵icie o tej farbie? Wygl康a ciekawie

http://www.palette.pl/nasze-produkty...nista-energia/

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2011-05-30 o 21:02
natalkaa7522 jest offline  
Stary 2011-05-30, 22:27   #829
Dikej
Rozeznanie

GG do Dikej

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
To pierwsze zdj璚ie to Twoj kolor? Mi si baaardzo podoba.

O ile si nie myl to kiedy by這, zeby miec taki ognisty kolor(te mi si taki marzy) to 瞠by uzy z loreala majlirel tzn. to http://estyl.pl/koloryzacja.html

I kiedy nawet da豉m wczesniej link do filmiku jak mie ognisto czerwone w這sy, w豉snie u篡waj帷 tego kremu do pasemek. Z rozja郾iaczem o ile si nie myl trzeba by這 to zrobi.

A co my郵icie o tej farbie? Wygl康a ciekawie

http://www.palette.pl/nasze-produkty...nista-energia/
Tak, na pierwszym zdj璚iu jest m鎩 kolor. I chyba, p鏦i co, zostan przy nim, "uroczo buraczkowy" jak to okre郵i przyjaciel.

A co do Palette color XXL- u篡豉m raz P這miennego Feniksu. Cholernie przesuszy mi w這sy, zacz窸y wypada, jeszcze bardziej si 豉ma, a ko鎍闚ki by造 w fatalnym stanie. trudno by這 mi wr鏂i do stanu przed farbowaniem, ale mo磧iwe, 瞠 tylko moje w這sy tak bardzo nie polubi造 si z t farb.
Dikej jest offline  
Stary 2011-05-31, 19:08   #830
natalkaa7522
Zakorzenienie

A co my郵icie o tym?

http://alejka.pl/farba-do-wlosow-dyn...-czerwony.html

Og鏊nie zastanawiam si nad kremem do pasemek, bo wydaje mi si, 瞠 s do嗆 dobre 瞠by mie kolor al`a Rihanna. Og鏊nie wacham si mi璠zy czerwonym a rudym kolorkiem w這s闚. Mia豉m rudy przez chwile i mi si baaardzo spodoba.
Stary 2011-05-31, 22:34   #831
Dikej
Rozeznanie

GG do Dikej

Z rudego 豉twiej przej嗆 na czerwony ni z czerwonego na rudy.
Wi璚 mo瞠 najpierw rudy?

Napisa豉m dopiero 4 posty (ten jest pi徠y), a ju si "uzale積i豉m". (taki ma造 offtop xd)
Dikej jest offline  
Stary 2011-06-01, 09:25   #832
avaleal
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49
GG do avaleal

a co z t farb? Kt鏎a testowa豉? ;d

avaleal jest offline  
Stary 2011-06-01, 13:37   #833
avaleal
Raczkowanie

GG do avaleal

http://img8.burak.pl/img/0/2/d/8/lon...-do-wlosow.jpg

avaleal jest offline  
Stary 2011-06-01, 13:38   #834
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Z rudego 豉twiej przej嗆 na czerwony ni z czerwonego na rudy.
Wi璚 mo瞠 najpierw rudy?

Napisa豉m dopiero 4 posty (ten jest pi徠y), a ju si "uzale積i豉m". (taki ma造 offtop xd)
Znalaz豉m w豉snie farbe spoko "pomara鎍zow"

http://www.rockmetalshop.pl/product-...ANGE-060-.html
Stary 2011-06-01, 13:39   #835
avaleal
Raczkowanie

GG do avaleal

No wydaje si 豉dny .. ale to taki bardziej pomara鎍z ni czysta czerwie.. a ja bym tak chcia豉 ..

avaleal jest offline  
Stary 2011-06-12, 13:38   #836
RespiroMusica
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 646

http://allegro.pl/kallos-prestige-fa...626000941.html Stosowa kto te farby? Maj pi瘯ne czerwienie <3
RespiroMusica jest offline  
Stary 2011-06-12, 14:03   #837
M0N1K4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 337
GG do M0N1K4

Dawno tu nie zagl康a豉m ;]

Jak do tej pory farbowa豉m w這sy 2 razy ( plus kilka razy dobija豉m kolor szamponetkami) i musz przyzna, 瞠 jestem 鈔ednio zadowolona z Loreala Feria Preference... tzn. kolor po farbowaniu , w這sy po farbowaniu w dobrej kondycji, 豉dnie pachnie. Niemniej strasznie szybko si zmywa ( w這sy myj codziennie, zakwaszam co 2 - 3 mycia- raczej octem jab趾owym, bo od篡wki nigdy nie mog kupi :P a jak mam kupi to uznaj,瞠 lepiej przeznacz na farb, szampony mam do w這s闚 farbowanych ( przeciw逝pie穎wych nie tykam), tak samo od篡wki). Aktualnie na dniach b璠 si znowy farbowa - Lorealem tak z rozmachu, bo promocja w rossmanie by豉 :P Min掖 miesi帷 od ostatniego farbowania i jaki tydzie do dobicia koloru szamponetk ( niestety znalaz豉m tylko takie do kilku my z Palette). Wynik?? Kolor w這s闚 jaki taki bro您owawy z mo瞠 delikatnym rudo-czerwonym odblaskiem.
Obieca豉m sobie,瞠 na przysz造 miesi帷 zaoszcz璠z na gold well i na dobr od篡wk zakwaszaj帷 ;] Oczywi軼ie podziel si spostrze瞠niami

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2011-06-12 o 14:05
M0N1K4 jest offline  
Stary 2011-06-12, 14:41   #838
Rinaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 968

jest tu jaka blondynka, kt鏎a szamponetkowa豉 w這sy Marionem w kolorze ,, Tycjan'' ?
Rinaa jest offline  
Stary 2011-06-12, 17:36   #839
natalkaa7522
Zakorzenienie

Farbowa豉 kt鏎a z Was farb Schwarzkopf Palette Deluxe 678 Rubin albo Schwarzkopf Palette Deluxe 575 Intensywna Czerwie ? Bo ja potrzebuje typowo czeronej farby teraz, bez 瘸dnej po鈍iaty, dodatku r騜owego. Zastanawia豉m si jeszcze nad tymi: Farba Palette Intensive Color Creme RI5 Intensywna Rubinowa Czerwie lub Farba Garnier Color Naturals 460 P這mienna G喚boka Czerwie
Stary 2011-06-12, 17:38   #840
Nescaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 894

Cytat:
Napisane przez RespiroMusica Poka wiadomo嗆
http://allegro.pl/kallos-prestige-fa...626000941.html Stosowa kto te farby? Maj pi瘯ne czerwienie <3
Nie stosowa豉m ale ch皻nie wypr鏏uj! Pi瘯ne kolory

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.