Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 29 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-06-12, 19:00   #841
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Fajne kolorki. Ja te ch皻nie bym wypr鏏owa豉, ale to trzeba zrobi z rozja郾iaczem wi璚 bezsensu dla mnie.
Stary 2011-06-12, 20:27   #842
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez Rinaa Poka wiadomo嗆
jest tu jaka blondynka, kt鏎a szamponetkowa豉 w這sy Marionem w kolorze ,, Tycjan'' ?
ja tylko farbowalam, ale chetnie popatrze i na efekty szamponetki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg hairrude.jpg (22,3 KB, 39 za豉dowa)
201607040946 jest offline  
Stary 2011-06-12, 20:52   #843
Nescaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 894

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
Fajne kolorki. Ja te ch皻nie bym wypr鏏owa豉, ale to trzeba zrobi z rozja郾iaczem wi璚 bezsensu dla mnie.
koniecznie z rozja郾iaczem?

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline  
Stary 2011-06-12, 21:02   #844
Noxelia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Hej, wie kto jak wyjdzie farba joanny "soczysta malina" na w這sach czerwonych? Chcia豉bym uzyskac taki efekt r騜owawej czerwieni...
Noxelia jest offline  
Stary 2011-06-12, 21:05   #845
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nescaa Poka wiadomo嗆
koniecznie z rozja郾iaczem?
Nie wiem czy utleniacz a rozja郾iacz to to samo, ale pisz, 瞠 Do farby Kallos colors Prestige doda utleniacz Kallos w odpowiedniej ilo軼i i mocy, aby uzyska jednolit mas.

Stary 2011-06-12, 21:07   #846
Nescaa
Zakorzenienie

Cytat:
Nie wiem czy utleniacz a rozja郾iacz to to samo, ale pisz, 瞠 Do farby Kallos colors Prestige doda utleniacz Kallos w odpowiedniej ilo軼i i mocy, aby uzyska jednolit mas.

I jeszcze pewnie trzeba go kupi osobno?

Nescaa jest offline  
Stary 2011-06-12, 21:20   #847
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
I jeszcze pewnie trzeba go kupi osobno?
Tak, s na innej aukcji. Ja si zastanawiam nad schwarzkopfem, tylko jutro p鎩d do rossmana bo dla mnie liczy si cena. Bo wydawanie -w moim przypadku- co 3tyg 30 ile z這tych na 2 farby to za du穎. wi璚 musze luknac ile ktore kosztuja
Stary 2011-06-12, 21:22   #848
Nescaa
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, s na innej aukcji. Ja si zastanawiam nad schwarzkopfem, tylko jutro p鎩d do rossmana bo dla mnie liczy si cena. Bo wydawanie -w moim przypadku- co 3tyg 30 ile z這tych na 2 farby to za du穎. wi璚 musze luknac ile ktore kosztuja
Ja musz si rozejrze mo瞠 za jakimi szamponetkami bo jak na razie 瘸dna farba mnie nie zadowoli豉 a marz mi si w這sy jak Rihanny

Nescaa jest offline  
Stary 2011-06-12, 21:43   #849
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Ja musz si rozejrze mo瞠 za jakimi szamponetkami bo jak na razie 瘸dna farba mnie nie zadowoli豉 a marz mi si w這sy jak Rihanny
Wiem, mi te!;d i wydaje mi si, 瞠 naaaajlepsza farba to safira- ogniste chili. Ale trudno dostac t farbe, bo w naturze zawsze sa wszystkie kolory opr鏂z tego, no i cena nie jest zach璚aj帷a.
Stary 2011-06-12, 21:47   #850
Nescaa
Zakorzenienie

Cytat:
Wiem, mi te!;d i wydaje mi si, 瞠 naaaajlepsza farba to safira- ogniste chili. Ale trudno dostac t farbe, bo w naturze zawsze sa wszystkie kolory opr鏂z tego, no i cena nie jest zach璚aj帷a.
Ja z Safiry mia豉m dzik orchide i jak na razie by豉 najbli瞠j wymarzonego koloru. Nie wiem czy u Ciebie jest, ale w hipermarkecie L'eclerc te farby chodz po 20,50z a u mnie w naturze po 27,99 wi璚 r騜nica jest

Nescaa jest offline  
Stary 2011-06-13, 13:14   #851
Anastazis
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Cytat:

Rozja郾iacz to w 瘸dnym przypadku nie to samo co utleniacz, utleniacz to woda utleniona 3% 6% 9% itd.. i dodaje si go za ka盥ym razem zar闚no do farbowania jak i rozja郾iania - wybieraj帷 odpowiedni "moc" bo aktuwje on dzia豉nie farby czy rozja郾iacza , z tym, 瞠 w farbach sklepowych 闚 utleniacz jest ju za陰czony w pude趾u razem z farb. A w farbach fryzjerskich na allegro, trzeba dokupi osobno.

PS: 疾by uzyska kolor jak rihanna na pewno w這sy trzeba sporo rozja郾i jak si nie ma blond, bo to ewidentnie jasna czerwie; najlepiej pomalowa jakim kontrastem fryzjerskim-czystym barwnikiem, wtedy kolor jest intensywny.
Anastazis jest offline  
Stary 2011-06-13, 14:17   #852
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anastazis Poka wiadomo嗆
Rozja郾iacz to w 瘸dnym przypadku nie to samo co utleniacz, utleniacz to woda utleniona 3% 6% 9% itd.. i dodaje si go za ka盥ym razem zar闚no do farbowania jak i rozja郾iania - wybieraj帷 odpowiedni "moc" bo aktuwje on dzia豉nie farby czy rozja郾iacza , z tym, 瞠 w farbach sklepowych 闚 utleniacz jest ju za陰czony w pude趾u razem z farb. A w farbach fryzjerskich na allegro, trzeba dokupi osobno.

PS: 疾by uzyska kolor jak rihanna na pewno w這sy trzeba sporo rozja郾i jak si nie ma blond, bo to ewidentnie jasna czerwie; najlepiej pomalowa jakim kontrastem fryzjerskim-czystym barwnikiem, wtedy kolor jest intensywny.
Dzi瘯i za info.
Ja mam blond w這sy, bo rude mi si wyp逝ka造 ca趾owicie i mam znowu blond. Zobaczymy za tydzie.
Stary 2011-06-13, 20:32   #853
RespiroMusica
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 646

Nawi您uj帷 do farb kallos to s康z, 瞠 i tak wychodzi taniej ni inne farby :
utleniacz 1000ml kosztuje 17,99 gdy wybierzemy list priorytetowy * http://allegro.pl/kallos-utleniacz-w...648176443.html *
Farbek mo積a od razu kupi kilka (ka盥a ma 60ml) a przesy趾a ma sta陰 cen" bez wzgl璠u na ilo嗆 zakupionych przedmiot闚, do 28kg. " Wi璚 mo積a dogada si z sprzedawc by wszystkie produkty wys豉 w 1 paczce
koszt np 3farb (3*60ml) + 1000ml utleniacza + przesy趾a za 7z = wyniesie to nieca貫 45z. W szamponetce, kt鏎a si zmywa jest 60ml emulsji rozwijaj帷ej ( utleniacza ) i 40ml kremu koloryzuj帷ego.

Oczywi軼ie ulteniacz mo積a kupi inny, ta雟zy, ale musimy liczy na to, 瞠 dodatkowo wzro郾ie jego cena o koszt przesy趾i ...

Cholera... powa積ie zastanawiam si nad t farb
RespiroMusica jest offline  
Stary 2011-06-14, 11:54   #854
Diableria
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 106
GG do Diableria

Na YouTube jedna dziewczyna robi sobie takie w這sy jak Rihanna http://www.youtube.com/user/loopylad.../0/fOW51iwYopw i to nawet bez wybielacza
Diableria jest offline  
Stary 2011-06-14, 12:32   #855
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Diableria Poka wiadomo嗆
Na YouTube jedna dziewczyna robi sobie takie w這sy jak Rihanna http://www.youtube.com/user/loopylad.../0/fOW51iwYopw i to nawet bez wybielacza
Ju wcze郾iej by ten link. Ona u篡wa majicontrast (przynajmniej dawniej).
Stary 2011-06-14, 13:40   #856
Omara1000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

Hej dziewczyny Chcia豉bym Wam napisa kilka s堯w o w這sach w pi瘯nym czerwonym kolorze. Mam naturalne blond w這sy i ju od 5 lat co jaki czas kombinuje z w這sami. Kiedy wymy郵i豉m sobie wakacyjne szale雟two czyli czerwone pasemka, ale zdecydowa豉m si tylko na szamponetke. Z tego co pami皻am by豉 to firma Marion. Moje szcz窷cie trwa這 kr鏒ko, poniewa zamiast pasemek mia豉m ca貫 w這sy czerwone !!! Efekt by tragiczny. Kolor mia si zmy do 8 my, a wyobra嬈ie sobie ten kolor mia豉m a rok !!! W這sy my豉m ju prawie codziennie. Z czerwonego pozosta mi tylko wyblak造 rudy. 畝dna fryzjerka nie chcia豉 podj望 si zmienienia tego koloru. Natomiast niedawno zrobi豉m sobie kolorek wi郾iowy, tzn. czerwie pomieszana z czarnym. Od zawsze o takim marzy豉m. Wszystko 豉dnie wysz這, przez jaki czas by 郵iczny, tylko gorzej jak ta farba zacz窸a si zmywa, nie m闚i ju o odrostach kt鏎e by造 jasnego koloru ( z daleka wygl康a造 na siwe ) teraz pozosta這 mi farbowa w這sy na ciemny br您 lub czarny, bo 瘸dna farba nie chce z豉pa moich "wi郾iowych" w這s闚. Dlatego dziewczyny, je瞠li tak bardzo pragniecie mie czerwone w這ski lub tak jak ja wi郾iowe dwa razy si zastan闚cie !!! Pozdrawiam
Omara1000 jest offline  
Stary 2011-06-15, 09:20   #857
simonka21
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

zapewne pytanie ju pad這 wcze郾iej, ale temat tak bardzo si rozwin掖, 瞠 musia豉bym po鈍i璚i na to ca造 dzie
mam br您owe w這sy, nie za ciemne, mo積a powiedzie, 瞠 鈔edniego koloru (ale i tak uwa瘸m, 瞠 zbyt ciemne) i chcia豉m mie naprawd mocno czerwone w這sy wi璚 kupi豉m joanne czerwon porzeczk (鈍ietna) ale kolor wyszed mi bardziej bordowy (podoba mi si), ale jednak chcia豉bym uzyska tak pi瘯n czerwie i tu nasuwa si pytanie co mam zrobi, 瞠bym mia豉 ten czerwony, wypad do fryzjera odpada (bo im nie ufam), nie mam do鈍iadczenia z farbowaniem (to by m鎩 pierwszy raz, licz na wasz pomoc dziewczyny
simonka21 jest offline  
Stary 2011-06-15, 09:43   #858
Omara1000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

simonka21 dobra farba z kolorem czerwonym to syoss intensywna czerwie. Trudno mi powiedzie jak zlapa豉by na Twoich bordowych w這sach. Ja na Twoim miejscu posz豉bym do fryzjera i zasi璕n望 informacji. Nie warto samemu kombinowa, wiem to z w豉snego do鈍iadczenia. Pozdrawiam
Omara1000 jest offline  
Stary 2011-06-15, 10:21   #859
simonka21
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

zauwa篡豉m, 瞠 posiadam w domu stabilizowan wod utlenion w kremie, jak tego u篡wa, je瞠li wraz z farb/szamponetk to w jakich proporcjach, jak bardzo rozja郾ia w這sy i cokolwiek na ten temat, bo jestem laikiem w tych sprawach, a chcia陰bym mie pi瘯ne czerwone w這sy jak Rihanna (teraz mam takie podchodz帷e pod bordowy kolr w這sy)
simonka21 jest offline  
Stary 2011-06-15, 17:20   #860
Anastazis
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Cytat:
Napisane przez Anastazis Poka wiadomo嗆

Moja wypowied na temat wody stabilizowanej i koloru rihanny pi耩 post闚 wy瞠j.. Dodaje si w proporcjach jakie s podane na opakowaniu farby, nie inaczej.
疾by mie czerwone w這sy bez fryzjera, czemu by po prostu nie u篡 jego produkt闚 tyle 瞠 w豉snymi r瘯ami, farby fryzjerskie s lepsze, do intensywnej czerwieni - kontrast czerwony z palety farb jak pisa豉m wy瞠j, np specjalnie do pasemek- np oyster contrast red, na pewno by przegryz這 bordo, majicontrast loreala, itp..

Edytowane przez Anastazis
Czas edycji: 2011-06-15 o 17:24
Anastazis jest offline  
Stary 2011-06-16, 19:17   #861
Zozoolek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
GG do Zozoolek

Witam. Czy jest mo磧iwo嗆, 瞠by z koloru z這cistego blondu przej嗆 na czerwony? Przy pomocy szamponetki z Joanny "Porzeczkowa czerwie"?
Zozoolek jest offline  
Stary 2011-06-16, 20:49   #862
RespiroMusica
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Zozoolek Poka wiadomo嗆
Witam. Czy jest mo磧iwo嗆, 瞠by z koloru z這cistego blondu przej嗆 na czerwony? Przy pomocy szamponetki z Joanny "Porzeczkowa czerwie"?
Wszystko jest mo磧iwe Z blondu b璠zie Ci 豉twiej przej嗆 i uzyskasz intensywn czerwie. Mog豉by wstawi zdj aktualnego koloru w這s闚?
Stary 2011-06-16, 21:36   #863
Gaga1997
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Hej

Mam do Was takie pytanie dziewczyny.To jest m鎩 naturalny kolor w這s闚 http://www.imagebam.com/image/229687136866673 , chcia豉bym pofarbowa szamponetk porzeczkowa czerwie z Joanny. Jaki kolor mi wyjdzie?
Gaga1997 jest offline  
Stary 2011-06-17, 09:53   #864
Zozoolek
Przyczajenie

GG do Zozoolek

Ehhh.. Wczoraj spr鏏owa豉m przej嗆 na czerwie. Tak jak pisa豉m wcze郾iej, u篡豉m dw鏂h saszetek szamponetki Joanny porzeczkowa czerwie. Wyszed bardzo ciemny r騜. W za陰czniku zdj璚ie moich w這s闚 w naturalnym kolorze (nigdy nie farbowa豉m). Co mog豉bym zrobi, 瞠by kolor sta si czerwony? Wr璚z krwisty Oczywi軼ie przy u篡ciu szamponetki. Jakiej u篡?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P4190583.jpg (33,4 KB, 80 za豉dowa)

Edytowane przez Zozoolek
Czas edycji: 2011-06-17 o 09:56
Zozoolek jest offline  
Stary 2011-06-17, 10:32   #865
RespiroMusica
Zakorzenienie

Skoro wyszed ciemny r騜 to moim zdaniem trzyma豉 za kr鏒ko szamponetk, te tak mia豉m, jak chcia豉m od鈍ie篡 kolor to w這sy uzyska造 czerwony kolor na prawie ca貫j d逝go軼i, za odrosty (ciemny blond) by造 r騜owe. Ja na Twoim miejscu po這篡豉bym szampon koloryzuj帷y do 26/28 my. Ale to tylko wtedy, gdy by豚ym zdecydowana na 101%, 瞠 chce mie w豉郾ie czerwone w這sy.

Gdy nie jeste a tak przekonana to mo瞠sz spr鏏owa 'wi郾iow czerwie' http://fryzury.info/fryzura/7079/czerwone/ Ja na pewno trzyma豉bym ju kr鏂ej ni zalecany czas i sama zdecydowa豉 kiedy zmy szamponetke, by w這sy nie by造 za ciemne.

Edytowane przez RespiroMusica
Czas edycji: 2011-06-17 o 10:39
Stary 2011-06-17, 11:15   #866
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance

Cytat:
Ehhh.. Wczoraj spr鏏owa豉m przej嗆 na czerwie. Tak jak pisa豉m wcze郾iej, u篡豉m dw鏂h saszetek szamponetki Joanny porzeczkowa czerwie. Wyszed bardzo ciemny r騜. W za陰czniku zdj璚ie moich w這s闚 w naturalnym kolorze (nigdy nie farbowa豉m). Co mog豉bym zrobi, 瞠by kolor sta si czerwony? Wr璚z krwisty Oczywi軼ie przy u篡ciu szamponetki. Jakiej u篡?
z szamponetki nigdy nie wyjdzie krwisty a jak ju utrzyma si do 2 dni.

ja dzi kupilam profesjonalna farbe Postquam - zobaczymy, podobno ma byc taki wlasnie pelny, wyrazisty kolor
zdam relacje potem.

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2011-06-17, 11:33   #867
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Kup jak捷 czyst czerwie, bez dodatku bordowego ani po鈍iaty. W przysz造m tyg jade po czerwon farbe i te mam blond w這sy i gada豉m z fryzjerk bo w豉郾ie ba豉m si o r騜owe w這sy i poradzi豉 mi, ze MUSZE mie czyst czerwie.
Stary 2011-06-17, 22:03   #868
Zozoolek
Przyczajenie

GG do Zozoolek

Witam ponownie. Na m鎩 nieszcz瘰ny ciemny r騜 na這篡豉m jeszcze jedn porzeczkow czerwie z Joanny, i musz przyzna - wysz這 rewelacyjnie! Mo瞠 nie jest to krwista czerwie, ale czerwie z pewno軼i. Bardzo mi si podoba. I pewnie tak szybko si nie zmyje Jestem strasznie zadowolona
Zozoolek jest offline  
Stary 2011-06-19, 16:17   #869
blackberry456
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 124

Cytat:
Witam ponownie. Na m鎩 nieszcz瘰ny ciemny r騜 na這篡豉m jeszcze jedn porzeczkow czerwie z Joanny, i musz przyzna - wysz這 rewelacyjnie! Mo瞠 nie jest to krwista czerwie, ale czerwie z pewno軼i. Bardzo mi si podoba. I pewnie tak szybko si nie zmyje Jestem strasznie zadowolona
pokaz fote!

ja wlansie kupilam http://www.livecolor.com/products/co...e/real-red-35/. mam nadzieje, ze wyjdzie ladne, w przyszlym tyg farbuje tylko musze chyba jedne opakowanie kupic, na moje wlosy, ehh
blackberry456 jest offline  
Stary 2011-06-19, 16:52   #870
Nescaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Poka wiadomo嗆
pokaz fote!

ja wlansie kupilam http://www.livecolor.com/products/co...e/real-red-35/. mam nadzieje, ze wyjdzie ladne, w przyszlym tyg farbuje tylko musze chyba jedne opakowanie kupic, na moje wlosy, ehh
Gdzie dorwa豉 t farb?

Nescaa jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.