Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-09-23, 11:13   #61
Kaala
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79
Dot.: czerwone w這sy ?? do jakiej cery?

te mam co pod czerwie , a oczy szare , mo瞠 szaro niebieskie

unikam zdecydowanie odcieni niebieskiego, chocia granatowa kreska ju dobrze wygl康a豉
osobiscie lubie ciep貫 barwy w makija簑 delikatny br您 prze豉many z這tem itp,kiedy te bardzo mi si spodoba makija oczu w takiej miedzianej tonacji . Super to wygl康a這 przy czerwonawych w這sach akcentuje kolor i ociepla( o ile tak mo積a napisac ) ca陰 twarz

" Czasem trzeba by bezduszn j璠z, 瞠by da sobie rad w 篡ciu. Czasem tylko to daje ci si喚..."
Dolores Claiborne

" Zawsze znajdzie si kto, kto pragnie dok豉dnie tego samego, co ty. "
Weronika postanawia umrze
Kaala jest offline  
Stary 2009-09-23, 11:33   #62
mrowciaaa87
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Hej!
Mam ochote na radykaln zmian koloru w這s闚. Og鏊nie jestem brunetk mam zielone oczy i oliwkow cer. Ale bardzo podoba mi si kolor rudy, mo瞠 nie taka marchewa, ale rudy wpadaj帷y w br您. Jakie farby polecacie? Czy mo積a uzyska taki kolor samodzielnie farbuj帷 w這sy??? Pom騜cie!!
mrowciaaa87 jest offline  
Stary 2009-09-23, 14:58   #63
anarchia25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 698
Wpisy w blogu: 1

z這ty - no w豉軼iwe rzeczywiscie z這ty by pasowa do rudego
a o tym g逝pia ja nie pomysla豉m...
chociaz ale to w豉郾ie chyba tez zale篡 od typu urody, widzia豉m ostatnio dziewczyne z dos這wnie czerwonymi w這sami i chabrowym sweterkiem i kompletnie nic sie nie gryz這 - wr璚z przeciwnie fajnie to wyglada這, jestem ciekawa jak ona to zrobi豉

mrowcia ja mam ten sam problem w mojejj miescienie s tak drogie salony fryzjerskie,瞠 za farbowanie bior 60 funt闚 i teraz sie zastanawiam czy jest mozliwe zrobic sobie taki kolo0rek w domu a jesli tak to jak farb??
anarchia25 jest offline  
Stary 2009-09-23, 15:33   #64
Ivi 1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 397

Cytat:
Napisane przez mrowciaaa87 Poka wiadomo嗆
Hej!
Mam ochote na radykaln zmian koloru w這s闚. Og鏊nie jestem brunetk mam zielone oczy i oliwkow cer. Ale bardzo podoba mi si kolor rudy, mo瞠 nie taka marchewa, ale rudy wpadaj帷y w br您. Jakie farby polecacie? Czy mo積a uzyska taki kolor samodzielnie farbuj帷 w這sy??? Pom騜cie!!
Rudy pasuja dla bladolicych
Na poczatek moze ne farbuj sie na chamski rudy tylko taki ciemniejszy, wtedy mniej ryzykujesz jak robisz to pierwszy raz!
Ja mialam kiedys wlosy wisniowe, i podobalo mi sie no,ale teraz od dawna jestem juz brunetka:P
Polecam farby Casting Gloss L'Oreal, nie kupuj Palette, bo maja najwiecej chemii ze wszystkich dostepncyh farb

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka wiadomo嗆
Nie ma 瘸dnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama si pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline  
Stary 2009-09-23, 16:29   #65
mrowciaaa87
Przyczajenie

O dzi瘯i mo瞠 tym razem spr鏏uj t farb. Tylko jaki wybrac odcie 瞠by na ciemnych w這sach by這 widac jak御 zmian??? A konkretnie taki rudo-br您owy odcie, macie jakie propozycje???

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

podoba mi si orzech laskowyz Loreal, jest do嗆 jasny, ale na ciemnych w這sach pewnie wyjdzie znacznie ciemniejszy co myslicie ??
mrowciaaa87 jest offline  
Stary 2009-09-23, 16:41   #66
anarchia25
Zakorzenienie

z doswiadczenia wiem,瞠 niestety w這ski wychodza o wiele ciemniejsze
anarchia25 jest offline  
Stary 2009-09-23, 16:43   #67
mrowciaaa87
Przyczajenie

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Strasznie mi sie podoba ten kolor, ktos mo瞠 wie co to mo瞠 byc za odcie???
mrowciaaa87 jest offline  
Stary 2009-09-23, 16:47   #68
anarchia25
Zakorzenienie

oj niestety
hmm wydawa這 mi si ( podkre郵am WYDAWAΜ), 瞠 garnier ma podobne .
ja jednak chcia豉bym bardziej czerwone - i tez nie wiem jak si za to zabrac
anarchia25 jest offline  
Stary 2009-09-23, 17:31   #69
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

a mo瞠 spr鏏uj Brillance -Brokatowa Czerwie?
agata456 jest offline  
Stary 2009-09-23, 18:09   #70
anarchia25
Zakorzenienie

Nie wiem czemu ale trudno u mnie w mie軼inie znale盧 t firm - hmm a myslisz,瞠 by zadzia豉la ( mam br您owe w這ski w tej chwili)
anarchia25 jest offline  
Stary 2009-09-24, 08:33   #71
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

tzn ja rok temu gdy mia豉m czarne w這sy robi豉m czerwone pasemka t farb i wysz造 tyle,瞠 ja rozja郾ia豉m pasma przed na這瞠niem farby,by造 takie rudo br您owe wi璚 my郵,瞠 Tobie wyjdzie a farb mo瞠sz zam闚i przez internet
agata456 jest offline  
Stary 2009-10-12, 09:25   #72
misia00
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 599
Wpisy w blogu: 3

w豉郾ie tez chcialabym zrobic sobie czerwien

teraz mam taki brazowo czerwony jakby z poswiata
Ale marzy mi sie czerwien

Nie wiem tylko czy na moich wlosach sie da,musze uzyc farby prawda?a chwyci??

Osttanio uzywalam szamponu z garniera na 28myc bo balam sie ze bede zle sie czula z poswiata czerwieni ale jest ok.

Teraz o tyle ze splukuje mi sie na calosci jakby kolor boje sie ze z farba bedzie gorzej jak ja naloze juz.

I jaka jest roznica miedzy kremem koloryzujacym a farba?

Prosze o wasze opinie

Edytowane przez misia00
Czas edycji: 2009-10-12 o 09:38
misia00 jest offline  
Stary 2009-10-15, 07:42   #73
Chaos_Girl
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 150
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

A to moja najnowsza czerwien
Troche tu wyglada jak rudy, ale to wina swiatla. W niektorych miejscach zaczynaja sie robic rudawe wlosy, bo mialam rozjasnione i farba splywa. Ale robia mi sie takie pasemka i wyglada, jak by to bylo zamierzone

Edytowane przez Chaos_Girl
Czas edycji: 2009-10-15 o 07:44
Chaos_Girl jest offline  
Stary 2009-10-15, 18:27   #74
EvaLuciferia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Poka wiadomo嗆
A to moja najnowsza czerwien
SUPER Podoba mi si.

Ja ostatnio zn闚 robi豉m Porzeczkow Joann, ale musia豉m ni (odrost zmusza ) bo nie by這 Czerwieni Avantgarde Contrast Joanny. Zacz窸am na to polowa, ale oczywi軼ie musze zawsze trafi jak co si sko鎍zy w sklepie Nie widze innej nadziei dla siebie, bo nie chcia豉bym znowu rozja郾ia w這s闚...

chyba, 瞠 sie wkurze
Stary 2009-10-15, 18:44   #75
Chaos_Girl
Zadomowienie

A mi najlepiej czerwienie chwytaja moje naturalne wlosy. z rozjasnianych szybko sie kolor wyplukuje.
Chaos_Girl jest offline  
Stary 2009-10-23, 20:51   #76
kicccia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 099
Lightbulb Jak uzyska wyrazisty czerwony kolor?

Witam moje drogie,

Mam czarne (przyciemnione) d逝ugie i kr璚one w這sy. Ju rok temu eksperymentowa豉m z nimi i mia豉m od spodu bordowe pasemka. Nie rozja郾ia豉m. Nak豉da豉m du穎 tego typu farb a wysz造 bordowe i nie zniszczy造 mi w這s闚.
W tym roku zachcia豉m ostro czerwone w這sy od spodu. Naprawd niewiele, wida tylko pojedyncze kosmyki
Ale m鎩 b陰d...posz豉m do fryzjerki rozja郾i. W這sy mam po prostu spalone! Pewnie - kolor by pi瘯ny ale szkoda, 瞠 po 1 myciu zszed! Potem zacz窸y robi si rude. Kupi豉m tani czerwon farb. Znowu rude...
P騧niej kupi豉m 'ognist czerwie'. Pisa這, 瞠by trzyma od 30-45 minut. Trzyma豉m ponad 45. Wysz造 znowu bordowe...
A mi si marz czerwone jak wtedy u fryzjerki, 瞠by nie zesz造 po 1 myciu w這s闚. Nie wiem jak to zrobi?
Nie chc ju bardziej spali w這s闚 i zniszczy ale chc wymarzony kolor.
Trzyma豉m za d逝go farb? Gdybym trzyma豉 kr鏂ej wyszed豚y ja郾iejszy czerwony? POM荅CIE

kicccia jest offline  
Stary 2009-10-24, 14:56   #77
mimiasia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28
Dot.: Jak uzyska wyrazisty czerwony kolor?

Ja zak陰da豉m na m鎩 naturalny bl康 farbe palett z tego co pami皻am nazywa豉 sie wibruj帷a czerwie :
http://uroda.onet.pl/_i/obrazki/kosm...hen/pxxl_d.jpg - o taka
I wyszed wsciekle czerwony , fakt po miesiacu zorbi sie rudawy .
Tu mam ta farbe pod spodem :
http://img23.imageshack.us/i/obraz017lu.jpg/
Mama nadzieje ze pomog豉m
Stary 2009-10-26, 09:25   #78
patrycja350
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 326

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360805 tutaj jest podobny temat nie chce mi si rozpisywac a 2 str przeczytac to nie problem

,,cz這wiek jest najwi瘯szym drapie積ikiem na 鈍iecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline  
Stary 2009-10-26, 09:27   #79
patrycja350
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 326

Chaos_Girl 鈍ietny jest ten kolor.. czym by zrobiony??

,,cz這wiek jest najwi瘯szym drapie積ikiem na 鈍iecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline  
Stary 2009-10-26, 10:00   #80
kicccia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 099

Jejku ale g逝pol ze mnie szuka豉m i nie znalaz豉m Dzi瘯uje

kicccia jest offline  
Stary 2009-10-26, 22:36   #81
Chaos_Girl
Zadomowienie

To jest Palette XXL zdaje sie tak to sie nzywa. Nie pamietam, czy to pure red, czy inna deep red, ale na okladce jest panna z takimi lekko kreconymi wlosami.
O mam link:
http://www.jinnysmall.com/schwarzkop...l=EN&currency=
Chaos_Girl jest offline  
Stary 2009-10-28, 00:32   #82
0liwia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 123

Cytat:
Napisane przez EvaLuciferia Poka wiadomo嗆
Jasne
Domowa fota, wi璚 kolor wyszed bardziej wi郾iowy. W 鈍ietle s這necznym kolor by bardzo czerwony, rzek豉bym, 瞠 oczo******.
Ale pi瘯ny kolor! Te taki bym chcia豉, jaka to farba? I czy na moich w這sach (ciemny czerwony) taki kolor wyjdzie?
0liwia jest offline  
Stary 2009-10-29, 00:59   #83
szmyrk
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 548

A ja do czerwonowlosego (ale nie tylko, bo ogolnie tez) farbowania polecam henne . Sama jestem juz-szczesliwa (od kilku dni) posiadaczka pieknie czerwonych wlosow.

Kiedys tez farbowalam czarna wisnia Joanny i pamietam, ze bylam bardzo zadowolona. W sloncu piekna, blyszczaca czerwien, a "bez slonca" wisnia tak ciemna.

Chatul, moglabys cos wiecej o tej rabarbarowej plukance napisac, jesli jeszcze tu zagladasz?
szmyrk jest offline  
Stary 2009-10-29, 06:16   #84
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez szmyrk Poka wiadomo嗆
Chatul, moglabys cos wiecej o tej rabarbarowej plukance napisac, jesli jeszcze tu zagladasz?
Generalnie to u篡wa si jej do rozja郾iania w minimalny spos鏏 naturalnego koloru w這s闚. Spos鏏 polecany g堯wnie 鈔ednim/ciemnym blondynkom. Ma這 os鏏, go stosuje, bo rabarbar rozja郾ia w這sy, ale to lekko 鄴速ego odcienia. Zastosowany na br您owe w這sy powinien zrobi na nich chocia lekko rudawe refleksy, do blondu przecie na pewno nie rozja郾i.

Co wi璚ej chcia豉by wiedzie?
Stary 2009-10-29, 11:06   #85
0liwia
Raczkowanie

Cytat:
Kiedys tez farbowalam czarna wisnia Joanny i pamietam, ze bylam bardzo zadowolona. W sloncu piekna, blyszczaca czerwien, a "bez slonca" wisnia tak ciemna.
A ja bym chcia豉 瞠by moja czerwie by豉 nie tylko czerwona ze s這鎍em. I nie wiem jakiej farby u篡.
0liwia jest offline  
Stary 2009-10-29, 18:45   #86
szmyrk
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 548

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Generalnie to u篡wa si jej do rozja郾iania w minimalny spos鏏 naturalnego koloru w這s闚. Spos鏏 polecany g堯wnie 鈔ednim/ciemnym blondynkom. Ma這 os鏏, go stosuje, bo rabarbar rozja郾ia w這sy, ale to lekko 鄴速ego odcienia. Zastosowany na br您owe w這sy powinien zrobi na nich chocia lekko rudawe refleksy, do blondu przecie na pewno nie rozja郾i.

Co wi璚ej chcia豉by wiedzie?
Bardzo Ci dziekuje Chatul, zaciekawilas mnie tym opisem.
Jakbys jeszcze mogla napisac jak sie z tym rabarbarem postepuje, zeby moc zrobic sobie z niego taka plukanke, bylabym Ci bardzo wdzieczna

Cytat:
Napisane przez 0liwia Poka wiadomo嗆
A ja bym chcia豉 瞠by moja czerwie by豉 nie tylko czerwona ze s這鎍em. I nie wiem jakiej farby u篡.
To Ci pewnie nie bardzo pomoge. Nie mialam jeszcze, po zadnej farbie, TAK czerwonych wlosow (ale tez nigdy nie byl to moj cel). Teraz mam taka intensywna czerwien po tej hennie, a wlasciwie po balsamie ziolowym z ekstraktem z henny Venity (kolor miedziany...). Ale wiadomo, to nie jest najbardziej trwala koloryzacja, no i wszytko zalezy od wlosow.

Edytowane przez szmyrk
Czas edycji: 2009-10-29 o 18:49
szmyrk jest offline  
Stary 2009-10-29, 19:53   #87
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Bardzo Ci dziekuje Chatul, zaciekawilas mnie tym opisem.
Jakbys jeszcze mogla napisac jak sie z tym rabarbarem postepuje, zeby moc zrobic sobie z niego taka plukanke, bylabym Ci bardzo wdzieczna
1.Kupujesz w sklepie zielarskim korze rzewienia [ tak si nazywa rabarbar ].
2. Nasypujesz to p馧litrowego kubka/miski 造磬 lub dwie korzenia i zalewasz wrz徠kiem.
3. Przykrywasz i czekasz oko這 godziny.
4. Odcedzasz korze rzewienia.
5. P逝czesz w這sy w powsta造m p造nie. Nie zmywasz.
UWAGA, silnie barwi! Tak瞠 lepiej zawi捫 wtedy w這sy starym r璚znikiem, kt鏎y mo瞠 zmieni kolor :P
Stary 2009-10-30, 13:23   #88
EvaLuciferia
Raczkowanie

Cytat:
Ale pi瘯ny kolor! Te taki bym chcia豉, jaka to farba? I czy na moich w這sach (ciemny czerwony) taki kolor wyjdzie?
Dzi瘯uje Zaczynam za nim t瘰kni. Ja wcze郾iej rozja郾i豉m w這sy, a potem na這篡豉m szamponetke Joanny 'Porzeczkowa czerwie'.
Teraz te mam ciemno czerwone w這sy, robi豉m ostatnio LondaColor Intensywna Czerwie nr47 ( o ile dobrze pami皻am, 瞠 tak si nazywa). My郵a豉m, 瞠 rozja郾i mi troche w這sy, ale nic z tego Chcia豉bym bardziej wyrazist czerwie, ale te nie przesadnie jasne odblaskowe w這sy. Chyba zn闚 je lekko rozja郾ie, tylko nie wiem jakiej farby u篡, 瞠by mi zn闚 nie 軼iemnia造.
Stary 2009-10-30, 13:49   #89
0liwia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez EvaLuciferia Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uje Zaczynam za nim t瘰kni. Ja wcze郾iej rozja郾i豉m w這sy, a potem na這篡豉m szamponetke Joanny 'Porzeczkowa czerwie'.
Teraz te mam ciemno czerwone w這sy, robi豉m ostatnio LondaColor Intensywna Czerwie nr47 ( o ile dobrze pami皻am, 瞠 tak si nazywa). My郵a豉m, 瞠 rozja郾i mi troche w這sy, ale nic z tego Chcia豉bym bardziej wyrazist czerwie, ale te nie przesadnie jasne odblaskowe w這sy. Chyba zn闚 je lekko rozja郾ie, tylko nie wiem jakiej farby u篡, 瞠by mi zn闚 nie 軼iemnia造.
I ta szamponetka pewnie kr鏒ko si trzyma豉. Chyba marzy mi si taki kolor jak Tobie Wczoraj te kupi豉m Londa Color ognisto-czerwony, ale nie jestem pewna czy go u篡 jak nie rozja郾ia w這s闚. Te nie chce tych w這s闚 rozja郾ia bo wypadaj gar軼iami a tym bardziej bo u篡豉m farby palette color xxl. Faktycznie trzyma d逝go ju min窸y 4 tygodnie od farbowania kolor mocny a odrosty juz tak maj gdzie centymetr.
0liwia jest offline  
Stary 2009-10-31, 18:47   #90
EvaLuciferia
Raczkowanie

Cytat:
I ta szamponetka pewnie kr鏒ko si trzyma豉. Chyba marzy mi si taki kolor jak Tobie Wczoraj te kupi豉m Londa Color ognisto-czerwony, ale nie jestem pewna czy go u篡 jak nie rozja郾ia w這s闚. Te nie chce tych w這s闚 rozja郾ia bo wypadaj gar軼iami a tym bardziej bo u篡豉m farby palette color xxl. Faktycznie trzyma d逝go ju min窸y 4 tygodnie od farbowania kolor mocny a odrosty juz tak maj gdzie centymetr.
Marzy mi sie bardziej wyrazista soczysta czerwie, ale nie wpadaj帷a w marchewkowo rude odcienie...hmmm bardziej jak czerwone wino ahhh. Szamponetka trzyma si wg. mnie dobrze, ale jest do 4-8 my, od鈍ie瘸m ni zwykle kolor farby. To ona daje moim w這som 豉dniejszy 篡wy odcie.
W sumie chyba ma這 jest czerwonych farb, kt鏎e rozja郾iaj za pierwszym razem ciemniejsze w這sy. Chocia z Palette jest seria, kt鏎a niby robi czerwone w這sy z br您owych. Robi豉m jedn z tych farb (mia豉m wtedy kasztanowe w這sy): efekt s豉by, a kole瘸nka czarne farbowane w這sy t sam farb zrudzi豉 sobie Wi璚 ja ju nie wiem czym farbowa, bo mi nie wyjdzie, a komu tak. Wszystko zale篡 od w這s闚. Wi璚 mo瞠 spr鏏uj Lond. Ja chyba zn闚 b璠e szuka. Chcia豉m Czerwie Avantgarde Contrast Joanny, ale okaza這 si, 瞠 nawet w hurtowni jej ju nie ma. Mo瞠 Palette Color XXL? I czy zn闚 rozja郾i w這sy, tylko mo瞠 o dwa tony i ufarbowa?

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.