Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 31 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-06-29, 15:41   #901
Draxtie
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: Z blondu na czerwie

W這sy na tym zdj璚iu 鈍ietne A czy jest kolor kt鏎y by mi wyszed? Chcia豉bym przefarbowa w這sy bo jest mi w nich 幢e. Dop鏦i mia豉m tylko pasemka by這 ok. Widocznie taki blond po ca這軼i mi nie pasuje
Draxtie jest offline  
Stary 2011-06-30, 16:47   #902
Fleuri
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

no i posz豉 dziewczyna do drogerii, kupi豉 sobie pierwsz lepsz farb i zrobi豉 w這ski na 'czerwono' tak, wiem, niem康re, dlatego pewnie teraz na g這wie nie mam czerwonego, tylko jaki br您owo-wi郾iowe nie wiadomo co w sumie nie by這by tak 幢e, gdyby nie fakt, 瞠 farba przyciemni豉 mi w這sy, miejscami s prawie czarne, a to okropnie mi nie pasuje

porad嬈ie mi prosz co mam teraz zrobi, 瞠by zej嗆 do 豉dnego czerwonego wizyta u fryzjera odpada :P zapewne spr鏏uje sama rozja郾i sobie w這sy a potem zafarbowa jeszcze raz, mo瞠 mi si uda najwy瞠j b璠 chodzi potem z fioletowymi w這sami...

marzy mi si co takiego, cho wiem, 瞠 o to raczej trudno:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Favim.com-29062_large.jpg (28,5 KB, 173 za豉dowa)
Stary 2011-06-30, 21:31   #903
Schizophrenic
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 168

Co do wypowiedzi wy瞠j..
Co wy k... wiecie o fioletowych w這sach

http://imageshack.us/photo/my-images/87/dsc00629ov.jpg/

Zdj璚ie z przed 2/3 miesi璚y. Teraz na szcz窷cie si tego badziewia pozby豉m i jestem rozja郾ian blondi.
Chc czerwony w stylu Rihanny (obrazek da豉m par post闚 wy瞠j) ale nie wiem czego u篡, a nie b璠 dawa fryzjerce 80 z這tych (najta雟za w moim mie軼ie -,-) aby mi zrobi豉 co co sie zaraz sp逝cze..
Schizophrenic jest offline  
Stary 2011-07-01, 01:22   #904
Nescaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 894

Cytat:
Napisane przez Fleuri Poka wiadomo嗆
no i posz豉 dziewczyna do drogerii, kupi豉 sobie pierwsz lepsz farb i zrobi豉 w這ski na 'czerwono' tak, wiem, niem康re, dlatego pewnie teraz na g這wie nie mam czerwonego, tylko jaki br您owo-wi郾iowe nie wiadomo co w sumie nie by這by tak 幢e, gdyby nie fakt, 瞠 farba przyciemni豉 mi w這sy, miejscami s prawie czarne, a to okropnie mi nie pasuje

porad嬈ie mi prosz co mam teraz zrobi, 瞠by zej嗆 do 豉dnego czerwonego wizyta u fryzjera odpada :P zapewne spr鏏uje sama rozja郾i sobie w這sy a potem zafarbowa jeszcze raz, mo瞠 mi si uda najwy瞠j b璠 chodzi potem z fioletowymi w這sami...

marzy mi si co takiego, cho wiem, 瞠 o to raczej trudno:
Mi te wysz造 po jednej farbie od po這wy d逝go軼i w d馧 czarne, po prostu my豉m codziennie a kolor si spra

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline  
Stary 2011-07-01, 12:31   #905
shapeofmyheart1
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 567
GG do shapeofmyheart1

Ja u篡wam rubinowej czerwieni od chyba 6 lat i generalnie jestem zadowolona, chocia ostanio kondycjja moich w這sow jest gorsza i postanowi豉m spr鏏owac jeszcze jakies innej, chocia alternatywy nie znalaz豉m
Pr鏏owalam z Deluxe obu tych kolor闚 i moim zdaniem ciut ciemniejsza/fajniejsza jest Rubinowa czerwien
moje w這sy-ciemny blond farbuje r闚nomiernie

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
Farbowa豉 kt鏎a z Was farb Schwarzkopf Palette Deluxe 678 Rubin albo Schwarzkopf Palette Deluxe 575 Intensywna Czerwie ? Bo ja potrzebuje typowo czeronej farby teraz, bez 瘸dnej po鈍iaty, dodatku r騜owego. Zastanawia豉m si jeszcze nad tymi: Farba Palette Intensive Color Creme RI5 Intensywna Rubinowa Czerwie lub Farba Garnier Color Naturals 460 P這mienna G喚boka Czerwie

odpisz u mnie inaczej nie odpowiem
shapeofmyheart1 jest offline  
Stary 2011-07-05, 16:43   #906
xblackxshadowx
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 887

Witajcie Czerwonow這se
Polecicie mi jakie szamponetki z r騜ow lub intensywnie czerwon po鈍iat (wi郾ie, maliny), przetestowane przez Was, bo ja mam pecha i nie wychodzi to co ma wyj嗆...
Na pocz徠ku farbowa豉m Joannow soczyst malin, ale kolor mi si sp逝kiwa w mgnieniu oka i pozostawa豉 ruda po鈍iata na czubku g這wy (mimo 瞠 pod spodem w這sy nadal by造 r騜owe), dorwa豉m szamponetki joanny o tym samym kolorze, ale wychodzi造 bardziej czerwone ni r騜owe.
Bardzo podoba豉 mi si ta malina, ale niefajnie jest dwa razy w miesi帷u farbowa w這sy, dlatego poszukuje jaki 豉dnych r騜owych szamponetek, kt鏎e wychodz z tak po鈍iat, a nie rude...
xblackxshadowx jest offline  
Stary 2011-07-05, 23:15   #907
Nanusiaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Ja u篡wam farby syoss intensywna czerwie i jestem zadowolona kolor wychodzi taki jak na opakowaniu a naturalnego koloru w這sy mam "mysi blond", w這sy po farbowaniu s mi貫 i b造szcz帷e a poza tym jej zapach nie jest tak intensywny jak w przypadku innych farb.
Nanusiaa jest offline  
Stary 2011-07-06, 09:56   #908
Caramella
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 371

joanna wisniowa czerwien
who we wish we could be
who we want to be with

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline  
Stary 2011-07-06, 11:28   #909
xblackxshadowx
Rozeznanie

Ja nie wiem, u mnie nie ma 瘸dnej porz康nej drogerii, id do jednej pytam si czy s jakie czerwone szamponetki i zawsze kiedy id to ju 瘸dnej nie ma. Wkurzy豉m si i kupi豉m soczyst malin (farb), chocia nie chcia豉m tak w這s闚 cz瘰to farbowa, ale ju kolor na g這wie mi wyp這wia, a tam gdzie mia豉m rozja郾ion grzywke to w這sy by造 bia貫...
Stary 2011-07-07, 14:46   #910
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

szamponetki s tak samo inwazyjne jak niekt鏎e farby... nie wiem czemu si w nie bawicie
uolcia jest offline  
Stary 2011-07-07, 17:16   #911
xblackxshadowx
Rozeznanie

Nie wszystkie s takie ostre. Chocia ostatnio zastanawiam si nad zakupem toner闚 jaki czerwonych tylko na ca陰 g這w p鎩dzie mi po這wa opakowania
Ale niestety la directions (nie pami皻am jak si pisze) te szybko schodzi造 i probem w tym, 瞠 nie zafarbuj odrost闚... Chyba b璠 2 arazy w mcu nak豉da joann, eh...
Stary 2011-07-07, 17:47   #912
Animaru89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 199

Hej, kupi豉m Pallette Intensive Color Creme R15 (intensywna rubinowa czerwie). Wcze郾iej po這篡豉m Garnier czerwona mied. Niestety na moim ciemnym blondzie wychodzi troch zbyt ciemny odcie.

Z jakim innym kolorem zmiesza to R15 瞠by uzyska ja郾iejszy efekt? Czy w og鏊e nie kombinowa i zrobi zn闚 taki ciemny odcie?
Animaru89 jest offline  
Stary 2011-07-07, 18:41   #913
wuada
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 284

Animaru89 a jak wra瞠nia z czerwonej miedzi Garniera? W豉郾ie ja zakupi豉m, troch tak z braku laku, bo mam ju spore odrosty a nie mia豉m czasu 瞠by zam闚i farb fryzjersk. Do tej pory nie mia豉m styczno軼i z farbami od Garniera, jeszcze taki intensywny kolor...obawiam si troch efektu.
wuada jest offline  
Stary 2011-07-07, 20:15   #914
Animaru89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 199

U mnie wysz這 intensywnie Kolor czerwony z nutk miedzi. W og鏊e efekt bardzo mi si podoba i odrosty raz robi豉m t sam farb. Kolor niestety w ko鎍u mi si spra i obecnie mam taki brudny rudy, ale przyznam, 瞠 niezbyt o w這sy dba豉m.

Na wakacje chcia豉m co ja郾iejszego, ale farby sklepowe s tym ubo窺ze im mniej typowy kolor by si chcia這
Animaru89 jest offline  
Stary 2011-07-10, 09:07   #915
RespiroMusica
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 646

Cze嗆!
Co s康zicie o tej nowo軼i? http://kobieta.interia.pl/kosmetyki/...s,1664005,5195 wed逝g mnie maj 豉dne kolory, ale s bli幡iaczo podobne do tych zwyk造ch z 1 lini syossa....
RespiroMusica jest offline  
Stary 2011-07-10, 09:28   #916
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

moje nowe w這sy balsam koloryzuj帷y
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg redht.jpg (47,8 KB, 162 za豉dowa)
201607040946 jest offline  
Stary 2011-07-10, 09:42   #917
RespiroMusica
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
moje nowe w這sy balsam koloryzuj帷y
O ja Cie :O ale boska czerwie <3
musisz nawil篡 w這sy i to koniecznie !
Stary 2011-07-10, 15:44   #918
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

przedtem mia豉m rozjasniane, dlatego takie sianko ale i tak pozbywam si powolutku tych zniszczonych, podcinam, cho szkoda szkoda mi w這s闚
201607040946 jest offline  
Stary 2011-07-10, 16:43   #919
Anastazis
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
szamponetki s tak samo inwazyjne jak niekt鏎e farby... nie wiem czemu si w nie bawicie

Jak mo瞠sz m闚i 瞠 szamponetki s tak samo inwazyjne , skoro nie zawieraj utleniacza i amoniaku-utrwalacza czyli wi您anki kt鏎a niszczy w這s, nie wchodz we w這s, tylko osiadaj dlatego szybko si zmywaj,
Nie m闚i 瞠 s zdrowe, bo na pewno nie, ale jedyne co 陰czy je z farbami to zawarto嗆 PPD, szkodliwa chemia, np wypada w這sy mog niekt鏎ym przez ten sk豉dnik.
Ostatnio szukam info na temat szkodliwo軼i szamponetek, bo przechodz okres zapuszczania nowych w這s闚 bo na "starych" ka盥a farba trzyma mi si tyle co szamponetka, wi璚 bez sensu mi u篡wac farb co chwila, Jak co wiecie dok豉dniej to piszcie
Anastazis jest offline  
Stary 2011-07-10, 19:32   #920
patrycja350
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 326

Jak farba czy szamponetka moze dzia豉 bez utleniacza..?? nie da si tak.. Inaczej nie mia豉by swojego dzialania. A je郵i szamponetka nie ma amoniaku to ma inny zamiennik i ca豉 tego filozofia.

Szamponetki zapychaj w這sy obklejaj帷 je... dlatego po幡iej ciezko je calkowicie usuna z wlos闚,kazdemu sie wydaje ze juz ich nie ma a p騧niej wychodz r騜ne kwiatki kolorystyczne...

,,cz這wiek jest najwi瘯szym drapie積ikiem na 鈍iecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

Edytowane przez patrycja350
Czas edycji: 2011-07-10 o 19:34
patrycja350 jest offline  
Stary 2011-07-11, 15:27   #921
Nescaa
Zakorzenienie

A ja w豉郾ie id nak豉da intensywn czerwie syoss'a zobaczymy co mi wyjdzie
Widzia豉m te pianki koloryzuj帷e w Tesco za 19,90, nast瘼nym razem chyba spr鏏uj

Nescaa jest offline  
Stary 2011-07-11, 17:11   #922
RespiroMusica
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nescaa Poka wiadomo嗆
A ja w豉郾ie id nak豉da intensywn czerwie syoss'a zobaczymy co mi wyjdzie
Widzia豉m te pianki koloryzuj帷e w Tesco za 19,90, nast瘼nym razem chyba spr鏏uj
wstaw potem koniecznie foty
Syoss'em, czyli robisz jeszcze tymi zwyk造mi z 1 serii, a nie mix color ?;>
Stary 2011-07-11, 17:35   #923
Nescaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez RespiroMusica Poka wiadomo嗆
wstaw potem koniecznie foty
Syoss'em, czyli robisz jeszcze tymi zwyk造mi z 1 serii, a nie mix color ?;>
Tak tymi starymi
Wstawi wieczorem

Nescaa jest offline  
Stary 2011-07-11, 21:23   #924
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Dawno mnie nie by這 w w徠ku. Od czerwca nie mam ju czerwonych w這s闚 tylko pomara鎍zowe Przerzuci豉m si na farb profesjonaln Vitality's i nie jestem zadowolona. Farbowa豉m kolorem p這mienna czerwie (na w這sy rozja郾iane) a wychodzi造 bardzo ciemno, prawie jak maho. Nie tego oczekiwa豉m. By豉m wkurzona. Przez miesi帷 nic nie robi豉m. Czeka豉m a kolor si wyp逝cze. Teraz farbuj kolorem jasny miedziany blond + ekstrakt koloru pomara鎍zowy. Ju po tygodniu kolor si wyp逝ka i jest bez wyrazu. Wi璚ej nie kupi Vitality's. Zu篡j to co mam - na szcz窷cie nie zrobi豉m zapas闚 na p馧 roku Jak widz 瞠 co trzecia dziewczyna na ulicy jest ruda to chc znowu wr鏂i do czerwieni.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2011-07-11 o 21:25
201610111032 jest offline  
Stary 2011-07-11, 23:23   #925
Nescaa
Zakorzenienie

Tak jak obieca豉m moje w這sy farbowane syoss p這mienna czerwie
Jako嗆 s豉ba bo nie mog豉m z豉pa dobrego 鈍iat豉 i mia豉m mo磧iwo嗆 robienia zdj耩 tylko telefonem ;/
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0464.jpg (66,5 KB, 187 za豉dowa)

Nescaa jest offline  
Stary 2011-07-12, 00:33   #926
Anastazis
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Poka wiadomo嗆
Jak farba czy szamponetka moze dzia豉 bez utleniacza..?? nie da si tak.. Inaczej nie mia豉by swojego dzialania. A je郵i szamponetka nie ma amoniaku to ma inny zamiennik i ca豉 tego filozofia.

Szamponetki zapychaj w這sy obklejaj帷 je... dlatego po幡iej ciezko je calkowicie usuna z wlos闚,kazdemu sie wydaje ze juz ich nie ma a p騧niej wychodz r騜ne kwiatki kolorystyczne...
Co wy opowiadacie
Ja nie m闚i o szamponie na 24 mycia kt鏎y si miesza z utleniaczem, jak normaln farb, tylko o saszetce, kt鏎a utrzymuje si czasami tylko do 1-2 my. A wi璚 niby jak ci篹ko usun望.. Wystarczy sk豉d przeczyta.. I one nie maj nic wsp鏊nego z amoniakiem i tego typu utrwalaczami.
Anastazis jest offline  
Stary 2011-07-12, 01:08   #927
Dikej
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 600
GG do Dikej

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
przedtem mia豉m rozjasniane, dlatego takie sianko ale i tak pozbywam si powolutku tych zniszczonych, podcinam, cho szkoda szkoda mi w這s闚

Ile czasu odczeka豉 po rozja郾ianiu 瞠by na這篡 kolorek ?
Bo mam na g這wie czerwie Safiry. Ale oczekuj ja郾iejszego efektu i chcia豉bym je troszk rozja郾i. No w豉snie.. tylko ile odczeka pomi璠zy rozja郾ianiem a farbowaniem ?

Za pierwszym razem nak豉da豉m kolor na rude wysz這 co takiego jak na pierwszym zdj璚iu, na drugim zdj璚iu- wida kolor po miesi帷u.
Mi jednak zale篡 na takim: http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...gif?1309031253

Czy mog na這篡 rozja郾iacz, poczeka dzie, dwa, licz帷 si z konsekwencjami (zniszczone w這sy) i liczy zbli穎ny efekt do tego, na kt鏎ym mi zale篡?

Ju zada豉m podobne pytanie, ale chyba nie dosta豉m odpowiedzi. (
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P160511_20.04.jpg (80,5 KB, 126 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 106.jpg (62,0 KB, 106 za豉dowa)

Edytowane przez Dikej
Czas edycji: 2011-07-12 o 01:16
Dikej jest offline  
Stary 2011-07-12, 09:25   #928
xblackxshadowx
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Dikej Poka wiadomo嗆
Bo mam na g這wie czerwie Safiry. Ale oczekuj ja郾iejszego efektu i chcia豉bym je troszk rozja郾i. No w豉snie.. tylko ile odczeka pomi璠zy rozja郾ianiem a farbowaniem ?

Za pierwszym razem nak豉da豉m kolor na rude wysz這 co takiego jak na pierwszym zdj璚iu, na drugim zdj璚iu- wida kolor po miesi帷u.

Czy mog na這篡 rozja郾iacz, poczeka dzie, dwa, licz帷 si z konsekwencjami (zniszczone w這sy) i liczy zbli穎ny efekt do tego, na kt鏎ym mi zale篡?

Oj taki kolor trudno z豉pa, ja soczyst malin pr鏏uj i zawsze wychdzo co ciemniejszego.
Spr鏏uj tonerem jakim.
Stary 2011-07-12, 09:39   #929
RespiroMusica
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nescaa Poka wiadomo嗆
Tak jak obieca豉m moje w這sy farbowane syoss p這mienna czerwie
Jako嗆 s豉ba bo nie mog豉m z豉pa dobrego 鈍iat豉 i mia豉m mo磧iwo嗆 robienia zdj耩 tylko telefonem ;/
Kolor w miar 豉dny, ten co ukazuje zdj璚ie, ale na 篡wo pewnie lepiej wygl康aj Najgorsze jest to, i kolor z豉pa Ci te sk鏎 g這wy ...
Stary 2011-07-12, 10:36   #930
Nescaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez RespiroMusica Poka wiadomo嗆
Kolor w miar 豉dny, ten co ukazuje zdj璚ie, ale na 篡wo pewnie lepiej wygl康aj Najgorsze jest to, i kolor z豉pa Ci te sk鏎 g這wy ...
Zawsze tak jest ale bardzo szybko si zmywa
Na 篡wo jest o wiele bardziej czerwony, ale zupe軟ie nie mog豉m tego uchwyci na zdj璚iu

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Dikej Poka wiadomo嗆

Moim zdaniem masz 郵iczny kolor i na pierwszym i na drugim zdj璚iu

Edytowane przez Nescaa
Czas edycji: 2011-07-12 o 10:38
Nescaa jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.