Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 33 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-07-14, 18:42   #961
RespiroMusica
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 646
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
Te zauwa篡豉m 瞠 sporo dziewczyn farbuje w這sy na rudo. Mo瞠 nie na czerwono bardziej na marchewk. Pami皻am jak prawie trzy lata temu zafarbowa豉m swoje blond w這sy Palette 鈍ietlista mied. Wszyscy zwracali na mnie uwag, a teraz rudy jest tak popularny 瞠 nie robi na nikim wra瞠nia. Widz 瞠 swoje w這sy naturalne masz do嗆 ciemne. Nie s康z by ta farba z豉pa豉. Mo瞠 minimalnie zmieni kolor ale nic poza tym. Szkoda kasy i szkoda niszczy w這sy.
U mnie we Wroc豉wiu og鏊nie wi璚ej widz czerwonow這sych, nawet starsze panie...
RespiroMusica jest offline  
Stary 2011-07-14, 18:46   #962
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Cytat:
Napisane przez RespiroMusica Poka wiadomo嗆
U mnie we Wroc豉wiu og鏊nie wi璚ej widz czerwonow這sych, nawet starsze panie...
Starsze Panie to nawet w latach 90-tych farbowa造 i nadal farbuj w這sy na czerwono. Takich os鏏 w og鏊e nie bior pod uwag bo to nie jest kwestia mody. To si chyba nigdy nie zmieni
201610111032 jest offline  
Stary 2011-07-14, 18:50   #963
RespiroMusica
Zakorzenienie

Cytat:
Starsze Panie to nawet w latach 90-tych farbowa造 i nadal farbuj w這sy na czerwono. Takich os鏏 w og鏊e nie bior pod uwag bo to nie jest kwestia mody. To si chyba nigdy nie zmieni
Za ja wcze郾iej nie widzia豉m starszych os鏏 w czerwieniach, r騜ach czy fioletach, ale c騜 czasy si zmieniaj. Najwa積iejsze to dobrze czu si w kolorze
Stary 2011-07-14, 18:52   #964
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Problem w tym, 瞠 mi strasznie nudz si kolory w這s闚, mo瞠 opowiecie si w kt鏎ym by這 mi najlepiej? Prosz!
Ten w prawym dolnym rogu jest najbardziej zbli穎ny do mojego naturalnego.
(Od sierpnia '08 zmieniam kolory w這s闚)

Te uwa瘸m 瞠 najlepiej wygl康asz w rudym. Ale skoro ju go nie chcesz to nie my郵a豉 o bardzo jasnym br您ie wpadaj帷ym w kolor miodowy albo karmelowy ? Mo瞠 co takiego jak na zdj璚iu poni瞠j ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 27960kolor.jpg (46,6 KB, 34 za豉dowa)

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2011-07-14 o 18:54
Stary 2011-07-14, 19:02   #965
RespiroMusica
Zakorzenienie

Cytat:

Te uwa瘸m 瞠 najlepiej wygl康asz w rudym. Ale skoro ju go nie chcesz to nie my郵a豉 o bardzo jasnym br您ie wpadaj帷ym w kolor miodowy albo karmelowy ? Mo瞠 co takiego jak na zdj璚iu poni瞠j ?
My郵a豉m nad ka盥ym kolorem z wyj徠kiem blondu i czerni, ale nie umiem si zdecydowa. Wa積iejsz spraw jest jednak doj軼ie do wybranego koloru i wydaje mi si, 瞠 nie b璠zie zbyt 豉two.
Duma豉m te nad tym http://www.syoss.pl/index.php?id=292, lecz w ko鎍u si nie zdecydowa豉m na nic...
Stary 2011-07-14, 19:04   #966
sowhatso
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

z tym rudym to rzeczywiscie prawda. nikt w moic okolicach nie mial rudych (chyba ze naturalne) malowanych wlosow, jak tylko ja pomalowalam polowa chodzi ruda
sowhatso jest offline  
Stary 2011-07-14, 19:09   #967
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez sowhatso Poka wiadomo嗆
z tym rudym to rzeczywiscie prawda. nikt w moic okolicach nie mial rudych (chyba ze naturalne) malowanych wlosow, jak tylko ja pomalowalam polowa chodzi ruda
Ja dlatego nie chc ju mie pomara鎍zowych w這s闚 i przerzucam si znowu na czerwone
Stary 2011-07-14, 19:50   #968
RespiroMusica
Zakorzenienie

Cytat:
Ja dlatego nie chc ju mie pomara鎍zowych w這s闚 i przerzucam si znowu na czerwone
Znaj帷 siebie, pewnie wcale nie zmieni koloru w這s闚, a sko鎍zy si na tym, 瞠 zn闚 kupi truskawkowy koktajl, lub aromatyczny cynamon, albo z joanny multi soft color wi郾iowa czerwie.
Stary 2011-07-14, 22:20   #969
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Znaj帷 siebie, pewnie wcale nie zmieni koloru w這s闚, a sko鎍zy si na tym, 瞠 zn闚 kupi truskawkowy koktajl, lub aromatyczny cynamon, albo z joanny multi soft color wi郾iowa czerwie.

Je瞠li w takich si najlepiej czujesz to zosta przy czerwonych.
Stary 2011-07-15, 00:04   #970
Dikej
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 600
GG do Dikej

Coraz wi璚ej dziewczyn ma rude/czerwone w w這sy, to a boli. :C
Zastanawiam si czy po 3 latach czerwieni i rudo軼i, nie przej嗆 na ciep貫 br您y.
tylko boj si, bo nie wiem czy b璠zie mi w takim kolorze dobrze. Kusi mnie br您 cholernie- ale co jak b璠zie tragicznie i b璠 瘸這wa, 瞠 nie zrobi豉m ukochanej czerwieni ? ^^
Dikej jest offline  
Stary 2011-07-15, 00:16   #971
xblackxshadowx
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 887

Cytat:
Napisane przez Dikej Poka wiadomo嗆
Coraz wi璚ej dziewczyn ma rude/czerwone w w這sy, to a boli. :C
Zastanawiam si czy po 3 latach czerwieni i rudo軼i, nie przej嗆 na ciep貫 br您y.
tylko boj si, bo nie wiem czy b璠zie mi w takim kolorze dobrze. Kusi mnie br您 cholernie- ale co jak b璠zie tragicznie i b璠 瘸這wa, 瞠 nie zrobi豉m ukochanej czerwieni ? ^^
No dok豉dnie, ja sobie pofarbowa豉m jaki czas temu, a teraz patrz, dziewczyna co wiecznie mia豉 blond wylatuje z czerwonymi ;/
Jak kiedy sobie zrobi豉m kolorow grzywk to wszyscy si dziwnie na mnie patrzyli, ale p騧niej widzia豉m ju kilka dziewczyn z kolorow grzywk, ech...
Znajd jak捷 nak豉dk i sobie dopasuj do zdj璚ia br您owe. ewentualnie w fotoszopie co pokombinowa mo積a.
A jakie masz naturalsy?
xblackxshadowx jest offline  
Stary 2011-07-15, 01:28   #972
Dikej
Rozeznanie

GG do Dikej

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Poka wiadomo嗆
No dok豉dnie, ja sobie pofarbowa豉m jaki czas temu, a teraz patrz, dziewczyna co wiecznie mia豉 blond wylatuje z czerwonymi ;/
Jak kiedy sobie zrobi豉m kolorow grzywk to wszyscy si dziwnie na mnie patrzyli, ale p騧niej widzia豉m ju kilka dziewczyn z kolorow grzywk, ech...
Znajd jak捷 nak豉dk i sobie dopasuj do zdj璚ia br您owe. ewentualnie w fotoszopie co pokombinowa mo積a.
A jakie masz naturalsy?
Co w okolicach mysiego blondu, a szatynki.
Taki nijaki i czu豉m si w nim strasznie. Raz pr鏏owa豉m z br您em, ale wyszed mi tragiczny "diabelski". Hmm, niby br您, niby bordo, niby rude refleksy pod s這鎍e.. XD
Ale jak znam 篡cie to stch鏎z z tym br您em. Ja mam czasem takie momenty kiedy co chc zmieni. Teraz chyba g堯wnie dlatego, 瞠 czerwie sta豉 si pospolita.
Dikej jest offline  
Stary 2011-07-15, 11:11   #973
xblackxshadowx
Rozeznanie

Cytat:
Co w okolicach mysiego blondu, a szatynki.
Taki nijaki i czu豉m si w nim strasznie. Raz pr鏏owa豉m z br您em, ale wyszed mi tragiczny "diabelski". Hmm, niby br您, niby bordo, niby rude refleksy pod s這鎍e.. XD
Ale jak znam 篡cie to stch鏎z z tym br您em. Ja mam czasem takie momenty kiedy co chc zmieni. Teraz chyba g堯wnie dlatego, 瞠 czerwie sta豉 si pospolita.
No ja te mam naturalny taki bez plasku, nijaki i mi si nigdy nie podoba, no mo瞠 czasem jak po lecie mia豉m rozjasnione zlote refleksy.
Musia豉by kupi dobr farb, kt鏎a na pewno wjdzie taka jak ma, a nie co dziwnego.
Stary 2011-07-15, 13:07   #974
aleksja_1988
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Drogie kobitki poszukuj farby, oczywi軼ie czerwonej
Kolor ma by dos這wnie czerwony, jak na przyk豉d kolorek Rihanny na za陰czonym zdj璚iu. Bardzo prosz o polecenie farby.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg rihanna.jpg (31,1 KB, 69 za豉dowa)
aleksja_1988 jest offline  
Stary 2011-07-15, 13:36   #975
poranna_mgla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46

Witam drogie panie

Ja od oko這 roku farbuj w這sy farb Palette Intensywna Rubinowa Czerwie i jestem bardzo zadowolona, a znajomi m闚i 瞠 bardzo mi ten kolorek pasuje. Swoje naturalne mia豉m jasny br您.
Je郵i kt鏎a chce mie lekko czerwone w這sy, kt鏎e w normalnym 鈍ietle, np. w pokoju- s ciemno czerwone, lekko rudawe a w s這鎍u podchodz pod czerwony. Farbuj raz na 3-4 tygodnie i mi w zupe軟o軼i wystarcza.
Stary 2011-07-17, 01:05   #976
Dikej
Rozeznanie

GG do Dikej

U篡豉m rozja郾iacza (Joanna), w這sy o dziwo mia造 tylko przesuszone ko鎍闚ki, wypada造 w takiej samej ilo軼i co normalnie, po zastosowaniu intensywnie regeneruj帷ej maseczki z biovaxu do w這s闚 farbowanych (zakocha豉m si w jej zapachu ) w這sy by造 l郾i帷e (dawno ju nie mia豉m l郾i帷ych w這s闚), mi瘯kie.
Na drugi dzie na這篡豉m Safir, dzika orchidea. I tu sie zawiod豉m (kondycja w這sa nadal taka sama jak by豉 po rozja郾ieniu). Kolor by daleki od moich oczekiwa, przeb造skuje gdzieniegdzie na rudo. Co takiego: http://wd9.photoblog.pl/np5/201107/BD/98634828.jpg . Cho to nie moje zdj璚ie, tylko znalezione w sieci, to m鎩 ch這pak twierdzi, 瞠 s w豉郾ie takie (a wie, 瞠 mi lepiej nie k豉ma i nie pociesza k豉mstwem )

Postanowienie w kt鏎ym mam nadziej wytrwam: do嗆 m璚zenia si z rudo軼iami czerwieniami. We wrze郾iu, po 18-stce, wybieram si do fryzjera na profesjonaln koloryzacj, na br您, albo.. na "fiolet"! I teraz pytanie, bo zdj璚ie na kt鏎e wpad豉m prawdopodobnie jest efektem adobe photoshop. Da rad stworzy taki kolorek jak w za陰czniku?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 98720433.jpg (23,3 KB, 120 za豉dowa)
Dikej jest offline  
Stary 2011-07-17, 01:10   #977
Nescaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 894

Cytat:
U篡豉m rozja郾iacza (Joanna), w這sy o dziwo mia造 tylko przesuszone ko鎍闚ki, wypada造 w takiej samej ilo軼i co normalnie, po zastosowaniu intensywnie regeneruj帷ej maseczki z biovaxu do w這s闚 farbowanych (zakocha豉m si w jej zapachu ) w這sy by造 l郾i帷e (dawno ju nie mia豉m l郾i帷ych w這s闚), mi瘯kie.
Na drugi dzie na這篡豉m Safir, dzika orchidea. I tu sie zawiod豉m (kondycja w這sa nadal taka sama jak by豉 po rozja郾ieniu). Kolor by daleki od moich oczekiwa, przeb造skuje gdzieniegdzie na rudo. Co takiego: http://wd9.photoblog.pl/np5/201107/BD/98634828.jpg . Cho to nie moje zdj璚ie, tylko znalezione w sieci, to m鎩 ch這pak twierdzi, 瞠 s w豉郾ie takie (a wie, 瞠 mi lepiej nie k豉ma i nie pociesza k豉mstwem )

Postanowienie w kt鏎ym mam nadziej wytrwam: do嗆 m璚zenia si z rudo軼iami czerwieniami. We wrze郾iu, po 18-stce, wybieram si do fryzjera na profesjonaln koloryzacj, na br您, albo.. na "fiolet"! I teraz pytanie, bo zdj璚ie na kt鏎e wpad豉m prawdopodobnie jest efektem adobe photoshop. Da rad stworzy taki kolorek jak w za陰czniku?
Je瞠li na prawd wysz造 Ci takie w這sy to szczerze zazdroszcz

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline  
Stary 2011-07-17, 01:40   #978
Dikej
Rozeznanie

GG do Dikej

Cytat:
Napisane przez Nescaa Poka wiadomo嗆
Je瞠li na prawd wysz造 Ci takie w這sy to szczerze zazdroszcz

O, nie tylko ja nie 酥i.
Jutro zrobi zdj璚ia jakim aparatem, por闚nam, a potem tu wrzuc.

A jak my郵isz, taki cudowny fiolet uda mi si uzyska u fryzjera?
Dikej jest offline  
Stary 2011-07-17, 09:17   #979
Nescaa
Zakorzenienie

Cytat:
O, nie tylko ja nie 酥i.
Jutro zrobi zdj璚ia jakim aparatem, por闚nam, a potem tu wrzuc.

A jak my郵isz, taki cudowny fiolet uda mi si uzyska u fryzjera?
Moim zdaniem powinno si uda, ale ja si nie znam

Nescaa jest offline  
Stary 2011-07-17, 10:52   #980
RespiroMusica
Zakorzenienie

Dla mnie jej w這sy s rubinowe
Stary 2011-07-17, 13:57   #981
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Je瞠li rzeczywi軼ie masz taki kolor jak na zdj璚iu to dla mnie bomba! Wiele os鏏 rezygnuje z czerwieni i rudo軼i bo tak naprawd ci篹ko jest uzyska taki kolor jaki by鄉y naprawd chcia造. A poza taki kolor szybko si wyp逝kuje nawet jak w這sy s potraktowane farbami profesjonalnymi.
Stary 2011-07-18, 02:00   #982
aleksja_1988
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Cytat:

Ten kolorek faktycznie 郵iczny Tobie wyszed, sama taki chcia豉bym mie. Dodaj koniecznie zdj璚ie swoich w這sk闚, bo jestem ciekawa czy na prawd taki efekt jest.
Co do fioletu, to my郵, 瞠 u fryzjera spokojnie taki efekt uzyskasz, jednak musi by to dobry fryzjer, bo wiadomo jak to bywa
aleksja_1988 jest offline  
Stary 2011-07-18, 17:47   #983
Truskowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 110

Dzi by豉m u fryzjera, zesz豉m z bardzo ciemnego br您u, prawie czarnego uzyskuj帷 kolor jak w za陰czniku. Nast瘼nym razem b璠 stara si o ja郾iejszy kolor, czy wiecie jaka farba pomog豉by mi troszk go rozja郾i i nada intensywniejszy ton czerwieni?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 18072011159.jpg (39,5 KB, 122 za豉dowa)
Truskowa jest offline  
Stary 2011-07-18, 18:58   #984
selena004
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 303

Dziewczyny, potrzebuj pomocy! Zamarzy mi si czerwony, ale taki intensywny http://28.media.tumblr.com/tumblr_l9...nzmoo1_500.jpg Obecnie jestem ruda, ale z resztk czarnego pod spodem, no i wiem, 瞠 bez fryzjera i rozja郾iania si nie obejdzie, ale bardziej martwi mnie odrosty. M鎩 naturalny kolor to co w rodzaju truskawkowego blondu... Kolor do嗆 dziki, wystarczaj帷o rudy, 瞠by w podstaw闚ce wo豉li na mnie rudzielec, ale nie umywaj帷y si do rudego os鏏 rudych xD Niestety nie mam 瘸dnych zdj耩, bo od podstaw闚ki kombinuj z w這sami. No i nawet je郵i fryzjerka zrobi mi taki kolor, jak w linku - b璠 musia豉 rozja郾ia odrosty, czy podobna farba z豉pie i odrosty? Pogodz si nawet z faktem, 瞠 b璠 np. ton ciemniejsze, ale no strasznie zale篡 mi na tym kolorze, a nie chce by 造sa za szybko.
selena004 jest offline  
Stary 2011-07-18, 20:31   #985
Nescaa
Zakorzenienie

A czy kt鏎a z Was farbowa豉 kiedy swoje czerwone w這sy na blond?
Mam ochot pofarbowa si na troch na miodowy blond i potem na這篡 na to jak捷 intensywn czerwie, ale boj si co mi z tego wyjdzie a nie zamierzam wywala kasy na fryzjera

Nescaa jest offline  
Stary 2011-07-18, 21:54   #986
RespiroMusica
Zakorzenienie

Cytat:
A czy kt鏎a z Was farbowa豉 kiedy swoje czerwone w這sy na blond?
Mam ochot pofarbowa si na troch na miodowy blond i potem na這篡 na to jak捷 intensywn czerwie, ale boj si co mi z tego wyjdzie a nie zamierzam wywala kasy na fryzjera
ja mam ju troch sprane, ale b璠 k豉d豉 tak farb http://img0.burak.pl/img/d/3/1/5/far...-popielaty.jpg , cho nie wiem jaki b璠zie rezultat
Stary 2011-07-18, 21:57   #987
Nescaa
Zakorzenienie

Cytat:
ja mam ju troch sprane, ale b璠 k豉d豉 tak farb http://img0.burak.pl/img/d/3/1/5/far...-popielaty.jpg , cho nie wiem jaki b璠zie rezultat
To pochwal si potem prosz

Nescaa jest offline  
Stary 2011-07-18, 22:17   #988
RespiroMusica
Zakorzenienie

Cytat:
To pochwal si potem prosz
B璠 farbowa w weekend lub ciut p騧niej, ale dam zna
Stary 2011-07-18, 23:33   #989
xblackxshadowx
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez selena004 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, potrzebuj pomocy! Zamarzy mi si czerwony, ale taki intensywny http://28.media.tumblr.com/tumblr_l9...nzmoo1_500.jpg Obecnie jestem ruda, ale z resztk czarnego pod spodem, no i wiem, 瞠 bez fryzjera i rozja郾iania si nie obejdzie, ale bardziej martwi mnie odrosty. M鎩 naturalny kolor to co w rodzaju truskawkowego blondu... Kolor do嗆 dziki, wystarczaj帷o rudy, 瞠by w podstaw闚ce wo豉li na mnie rudzielec, ale nie umywaj帷y si do rudego os鏏 rudych xD Niestety nie mam 瘸dnych zdj耩, bo od podstaw闚ki kombinuj z w這sami. No i nawet je郵i fryzjerka zrobi mi taki kolor, jak w linku - b璠 musia豉 rozja郾ia odrosty, czy podobna farba z豉pie i odrosty? Pogodz si nawet z faktem, 瞠 b璠 np. ton ciemniejsze, ale no strasznie zale篡 mi na tym kolorze, a nie chce by 造sa za szybko.
Normaln farb tak si nie da.
Ten kolor mo瞠 by z marki Manic Panic, szeroko dost瘼ne w usa, ale kolor nie b璠zie taki intensywny bez uprzedniego rozja郾ienia. No i potem odrosty te trzeba b璠zie raczej rozja郾ia 瞠by by taki jasny. Ale bez rozja郾iania si te da na niezbyt ciemnych w這sach. Zobacz na ich stronie, maj ma陰 galeryjk (kiedy by豉 wi瘯sza) z poradami.
Stary 2011-07-19, 00:09   #990
selena004
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 303

Wiem, nawet sobie upatrzy豉m, ale 30$ z przesy趾 do Polski T_T Nuclear red mi si strasznie podoba z tego, ale co z tego, jak ze sprowadzeniem kicha ; /
Dzi瘯i w ka盥ym razie (:
selena004 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.