Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 34 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-07-19, 12:27   #991
xblackxshadowx
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 887
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Zgadaj si z kim i warto zam闚i wi瘯sz ilo嗆 na ebayu, bo wydaje mi si, 瞠 wtedy du瞠j dop陰ty nie b璠zie, a przesy趾e si podzieli
Mi si podoba vampire red xD
xblackxshadowx jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:35   #992
selena004
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 303

Znalaz豉m stron z UK, jedna farba z przesy趾 w okolicach 45z *__* Chyba b璠 zamawia Tylko obawiam si tych ciemniejszych odrost闚... Farba mog豉by mie juz w sobie rozja郾iacz. No dobra, na razie fryzjer pod koniec wakacji, a potem si b璠zie farby zamawia z drugiego ko鎍a Europy xd
selena004 jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:43   #993
blackberry456
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 124

to zamiast manic panic sprobuj tonerow la riche directions. Sa sporo tansze (na ebayu po 2.80 funta, al sa nawet w polskich sklepach fryzjerskich) a dzialaja na tej samej zasadzie. Tylko jak chcesz taki ostry kolor to kniecznie rozjasnij wczesniej

Ja pozylam toner na moje farbowane wlosy, oczywiscie nie wyszlo jakos mega jaskrawo, ale nie mam juz rudo-brazowych, a bardziej czerwone (nieco pod roz wchodzi, taki ''buraczany'') haha dodam pozniej zdjecie. Ale serio mysle zeby rozjasnic je jeszcz, tylko szoda wlosow niszczyc..
blackberry456 jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:48   #994
xblackxshadowx
Rozeznanie

Ale manic panic maj w swojej ofercie farby, kt鏐 trzymaj sie z miesi帷 i potem zaczynaj blakn望, a tonery nie trzymaj si tak d逝go (max 2 tyg intensywnego koloru).
Stary 2011-07-19, 14:34   #995
selena004
Raczkowanie

Patrzy豉m na tonery, ale kolor mi nie bardzo podchodzi, bo czerwienei wpadaj albo w pomara鎍z, albo w r騜, to raz, a dwa, 瞠 myj w這sy codziennie, wi璚 to g逝piego robota ;/
selena004 jest offline  
Stary 2011-07-19, 15:01   #996
Dikej
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 600
GG do Dikej

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Poka wiadomo嗆
to zamiast manic panic sprobuj tonerow la riche directions. Sa sporo tansze (na ebayu po 2.80 funta, al sa nawet w polskich sklepach fryzjerskich) a dzialaja na tej samej zasadzie. Tylko jak chcesz taki ostry kolor to kniecznie rozjasnij wczesniej

Ja pozylam toner na moje farbowane wlosy, oczywiscie nie wyszlo jakos mega jaskrawo, ale nie mam juz rudo-brazowych, a bardziej czerwone (nieco pod roz wchodzi, taki ''buraczany'') haha dodam pozniej zdjecie. Ale serio mysle zeby rozjasnic je jeszcz, tylko szoda wlosow niszczyc..
Jaka nazwa toneru ? Tzn odcie, cokolwiek. Bo z opisu wychodzi, 瞠 wyszed Ci idea mojego koloru.
Dikej jest offline  
Stary 2011-07-19, 19:20   #997
blackberry456
Zadomowienie

odcien to POPPY RED. ale w sumie ''mial'' byc czerwony, wiec nie wiem czemu wyszedl taki, ale jak pisalam, polozylam na rudawe wlosy, moze to to ;P
Stary 2011-07-19, 19:59   #998
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Drogie te tonery La Riche. Kosztuj oko這 30 z. Wed逝g producenta zmywaj si po 6-10 myciach. Jeden s這iczek wystarczy na pokrycie w這s闚 do ramion. Czyli jednym s這wem nie op豉ca si.
201610111032 jest offline  
Stary 2011-07-20, 01:00   #999
Dikej
Rozeznanie

GG do Dikej

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
Drogie te tonery La Riche. Kosztuj oko這 30 z. Wed逝g producenta zmywaj si po 6-10 myciach. Jeden s這iczek wystarczy na pokrycie w這s闚 do ramion. Czyli jednym s這wem nie op豉ca si.
Czyli mi by si zmy這 po tygodniu, bo ja w這sy myj codziennie..

Kurcze! Przejrza豉m stron La Riche. Kolor pillarbox red jest przecudowny. Nie wiem czy si nie skusi. Na jakiej zasadzie dzia豉j tonery? Nigdy nie mia豉m z nimi styczno軼i. Nak豉da si je jak farb, szamponetk? I jak bardzo ingeruj w kondycj w這s闚?

Edytowane przez Dikej
Czas edycji: 2011-07-20 o 01:11
Dikej jest offline  
Stary 2011-07-20, 01:04   #1000
selena004
Raczkowanie

Ja nadal poluj po stronach i trafi豉m na farby Special Effect http://haircrazy.com/brand/special-e...tural-colours/ sklep, s i kolory, jak wbije si w google, wyskakuje sporo galerii zadowolonych u篡tkownik闚. No i w sumie z takiego efektu jak daje Nuclear Red te bym by豉 zadowolona... S造sza造軼ie co mo瞠 o nich? (:
selena004 jest offline  
Stary 2011-07-20, 04:19   #1001
blackberry456
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
dlatego tak jak pisalam - nie kupujcie tego za 30zl w polsce, tylko zamowcie na ebayu. nawet z przesylka wychodzi taniej

Cytat:
Napisane przez Dikej Poka wiadomo嗆
Czyli mi by si zmy這 po tygodniu, bo ja w這sy myj codziennie..

Kurcze! Przejrza豉m stron La Riche. Kolor pillarbox red jest przecudowny. Nie wiem czy si nie skusi. Na jakiej zasadzie dzia豉j tonery? Nigdy nie mia豉m z nimi styczno軼i. Nak豉da si je jak farb, szamponetk? I jak bardzo ingeruj w kondycj w這s闚?
mi to wyglada jak zwykla plakatowka haha. a ogolnie masz ten plus, ze nie trzeba ich z niczym mieszac, po prostu kladziesz na umyte / wilgotne wlosy i czekasz. No i nie smierdzi wcale. A jesli chodzi o kondycje wlosow to nie narzekam, ani troche sie nie zmienila po uzyciu tonera (z tym, ze powinno sie go klasc na rozjasniane wlosy, a to juz wiadomo - niszczy wlosy )

a co do codziennego mycia wlosow to polecam ''suchy szampon''. Oczywiscie nie po to, zeby calkowicie zastapic mycie - tak dobrze to nie ma ale dzieki niemu wlosy dluzej wygladaja swiezo, mozna je rzadziej myc przez co farba sie dluzej trzyma

Cytat:
Napisane przez selena004 Poka wiadomo嗆
Ja nadal poluj po stronach i trafi豉m na farby Special Effect http://haircrazy.com/brand/special-e...tural-colours/ sklep, s i kolory, jak wbije si w google, wyskakuje sporo galerii zadowolonych u篡tkownik闚. No i w sumie z takiego efektu jak daje Nuclear Red te bym by豉 zadowolona... S造sza造軼ie co mo瞠 o nich? (:
ja slyszalam, nawet widzialam w sklepie ogolnie strasznie duzo tego typu farb jest, la riche, manic panic, special effects - jeszcze jest crazy colour, stargazer - wszystkie na tym samym polegaja
Stary 2011-07-20, 12:02   #1002
Atka92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Hej dziewczyny

Ostatnio kupi豉m Palette Deluxe z tej nowej serii (z tego co widz to tylko opakowania zmienili,no ale ju...) 1x Fioletowy rubin + 1xIntensywna czerwie. Niestety wyjecha豉m na jaki czas i przez s這鎍e wyp這wia造.Dlatego mam do was pytanie,poniewaz chcia豉bym u篡 farby Loreal Majicolor z czerwieni. Moje w這sy si璕aj z 10-12cm za ramiona i chcia豉bym si dowiedzie , czy 1 pude趾o (farba chyba ma 50ml) starczy na taka d逝go嗆? Nie s one ani za cienkie , ani za grube Z tego co widzia豉m do bardzo tanich one nie nale膨 , wi璚 jak na razie wol si poradzi I czy wog鏊e s one warte tej ceny?

Edytowane przez Atka92
Czas edycji: 2011-07-20 o 12:06
Atka92 jest offline  
Stary 2011-07-20, 12:02   #1003
selena004
Raczkowanie

Blackberry, w jakim sklepie? (:
selena004 jest offline  
Stary 2011-07-20, 13:28   #1004
Kathi75
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 132

to ja wrzuce kolorek obecny moich wlosow moze kogos zainspiruje
firma syoss intensywna czerwien
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN6217.jpg (56,4 KB, 169 za豉dowa)

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009

Edytowane przez Kathi75
Czas edycji: 2011-07-20 o 13:31
Kathi75 jest offline  
Stary 2011-07-20, 14:41   #1005
xblackxshadowx
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Poka wiadomo嗆
to ja wrzuce kolorek obecny moich wlosow moze kogos zainspiruje
firma syoss intensywna czerwien
奸iczny, nawet taki wpadaj帷y w r騜 (chocia mo瞠 to wina flesza)
Jak ogarn zdj璚ia to mo瞠 wrzuc moj soczysta malin. Chocia jak zauwa篡豉m za ka盥ym razem inaczej mi kolor wyhcodzi, raz bardziej r騜owy, raz ja郾iejszy, a czasem taki ciemy, 瞠 prawie wi郾ia
Stary 2011-07-20, 15:19   #1006
imaginacja93
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 242

Witam, jestem tu nowa i potrzebuj pomocy!!! Chodzi o trwa陰 farb w kolorze czerwonym- a konkretnie w odcieniu rubinu, wi郾i, cos w tym stylu. Farbowuj w這sy od p馧 roku, mia豉m juz kilka farb, jednak bardzo szybko zmywaj mi si takie czerwone w這sy... By豉m u fryzjera i profesjonalna farba te szybko wyblak豉... Wiem, 瞠 zas逝g tego jest na pewno to, 瞠 codziennie myj w這sy, ale gdybym tego nie robi豉, mia豉bym bardzo przet逝szczone... Jaka farba trzyma Wam bardzo d逝go, z tych czerwonych odcieni?

A i jeszcze jedno- gdybym jednak nie znalaz豉 takiej trwa貫j farby wi郾iowej, to mam jeszcze inny problem- szukam takiej farby rudej, ale podchodz帷ej troch w r騜- mo瞠 kto wie, gdzie tak mog uzyska? Najlepiej jakby by豉 to farba ze sklepu, bo niestety nie sta mnie na takie drogie profesjonalne specyfiki.W za陰czniku daj taki kolorek, jaki chcia豉bym mie. Z g鏎y dzi瘯uj za wszelk udzielon mi pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (27,8 KB, 92 za豉dowa)
imaginacja93 jest offline  
Stary 2011-07-20, 15:23   #1007
imaginacja93
Raczkowanie

Witam, jestem tu nowa. Potrzebuj pomocy!!! Chodzi o trwa陰 farb w kolorze czerwonym- a konkretnie w odcieniu rubinu, wi郾iu, cos w tym stylu. Farbowuj w這sy od p馧 roku, mia豉m juz kilka farb, jednak bardzo szybko zmywaj mi si takie czerwone w這sy... By豉m u fryzjera i profesjonalna farba te szybko wyblak豉... Wiem, 瞠 zas逝g tego jest na pewno to, 瞠 codziennie myj w這sy, ale gdybym tego nie robi豉, mia豉bym bardzo przet逝szczone... Jaka farba trzyma Wam bardzo d逝go, z tych czerwonych odcieni?

A i jeszcze jedno- gdybym jednak nie znalaz豉 takiej trwa貫j farby, to mam jeszcze inny problem- szukam takiej farby rudej, ale podchodz帷ej troch w r騜- mo瞠 kto wie, gdzie tak mog uzyska? Najlepiej jakby by豉 to farba ze sklepu, bo niestety nie sta mnie na takie drogie profesjonalne specyfiki.W za陰czniku daj taki kolorek, jaki chcia豉bym mie. Z g鏎y dzi瘯uj za wszelk udzielon mi pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (27,8 KB, 22 za豉dowa)
Stary 2011-07-20, 18:24   #1008
selena004
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez imaginacja93 Poka wiadomo嗆
Witam, jestem tu nowa i potrzebuj pomocy!!! Chodzi o trwa陰 farb w kolorze czerwonym- a konkretnie w odcieniu rubinu, wi郾i, cos w tym stylu. Farbowuj w這sy od p馧 roku, mia豉m juz kilka farb, jednak bardzo szybko zmywaj mi si takie czerwone w這sy... By豉m u fryzjera i profesjonalna farba te szybko wyblak豉... Wiem, 瞠 zas逝g tego jest na pewno to, 瞠 codziennie myj w這sy, ale gdybym tego nie robi豉, mia豉bym bardzo przet逝szczone... Jaka farba trzyma Wam bardzo d逝go, z tych czerwonych odcieni?

A i jeszcze jedno- gdybym jednak nie znalaz豉 takiej trwa貫j farby wi郾iowej, to mam jeszcze inny problem- szukam takiej farby rudej, ale podchodz帷ej troch w r騜- mo瞠 kto wie, gdzie tak mog uzyska? Najlepiej jakby by豉 to farba ze sklepu, bo niestety nie sta mnie na takie drogie profesjonalne specyfiki.W za陰czniku daj taki kolorek, jaki chcia豉bym mie. Z g鏎y dzi瘯uj za wszelk udzielon mi pomoc
Mia豉m podobny kolor, kiedy farbowa豉m Joannow Soczyst Malin. Tyle, 瞠 kolor by raptem 2tyg. A tez 貫b codziennie myj. Farby profesjolane wbrew pozorom nie s a tak drogie - razem z utleniaczem p豉ci豉m 27z za ta雟z i 40 za dro窺z. Z tym, 瞠 ta dro窺za si pi瘯nie trzyma. No i farba jest ogromna, nie to co sklepowe - mam w這sy do 這patek, pierwszym razem farbowa豉m 3/4 opakowania, 2 raz same odrosty. Efekt na 3 miesi帷e. Je郵i za chodzi o sklepowe - pi瘯ne czerwienie ma Wellaton. Osobi軼ie akurat czerwonych nie robi豉m, ale pr鏏owa豉m ratowa swoje czarne w這sy Czekolad... Wysz這 to tak, 瞠 pomimo czarnego na 24 mycia, mia豉m go przez 2 miesi帷e, tak瞠 Wellaton si trzyma, oj, trzyma...
selena004 jest offline  
Stary 2011-07-20, 18:33   #1009
imaginacja93
Raczkowanie

Cytat:
Mia豉m podobny kolor, kiedy farbowa豉m Joannow Soczyst Malin. Tyle, 瞠 kolor by raptem 2tyg. A tez 貫b codziennie myj. Farby profesjolane wbrew pozorom nie s a tak drogie - razem z utleniaczem p豉ci豉m 27z za ta雟z i 40 za dro窺z. Z tym, 瞠 ta dro窺za si pi瘯nie trzyma. No i farba jest ogromna, nie to co sklepowe - mam w這sy do 這patek, pierwszym razem farbowa豉m 3/4 opakowania, 2 raz same odrosty. Efekt na 3 miesi帷e. Je郵i za chodzi o sklepowe - pi瘯ne czerwienie ma Wellaton. Osobi軼ie akurat czerwonych nie robi豉m, ale pr鏏owa豉m ratowa swoje czarne w這sy Czekolad... Wysz這 to tak, 瞠 pomimo czarnego na 24 mycia, mia豉m go przez 2 miesi帷e, tak瞠 Wellaton si trzyma, oj, trzyma...

A je郵i mo積a wiedzie, to jak nazywa造 si te profesjonalne farby? I jakie s ich kolory? Mnie to odrzuca w tych profesjonalnych farbach, 瞠 na pude趾ach nie wida tych kolor闚... Np. jak patrzy豉m na vitalitys to nie by這 tam 瘸dnej modelki z tym kolorem w這s闚 ani nic... Nie wiadomo, jakiego rezultatu si spodziewa.

Ale Mo瞠 jednak wy這輳 wi璚ej kasy, aby lepiej wygl康a I kt鏎a z tych farb by豉 a tak wydajna- ta profesjonalna ta雟za czy dro窺za? Bo ja mam w這sy do ramion, zawsze kupuj 2 opakowania tych ''sklepowych" farb.
Stary 2011-07-21, 02:55   #1010
Dikej
Rozeznanie

GG do Dikej

Od 3 lat farbuj si na rudo/czerwono. Po ostatnim farbowaniu dzik orchide na 闚cze郾ie rozja郾iane w這sy mam chyba troch do嗆 m璚zenia si z czerwieniami (dzika orchidea, na nierozja郾iane w這sy sprawuje si idealnie, na rozja郾ianych- po 3 dniach mam w這sy w wi瘯szo軼i rude. ( a przed rozja郾ianiem "s這dko" czerwone). Sierpie- ostatni raz chyba czerwie- spr鏏uj syoss'a- intensywn czerwie (Kathi75 - zainspirowa豉 mnie! ). Na moje w這sy ptorzebuj ok 1,5 opakowania farby,wi璚 na sierpie syoss b璠zie jak znalaz, jest prawie o po這w ta雟zy od Safiry (chyba?).
Ajj, dobra, bo mieszam.
We wrze郾iu, tak na jesie chcia豉bym co z br您u i mam nadziej, 瞠 wytrwam w tym postanowieniu. Nie musia豉bym dzieki temu farbowa w這s闚 co miesi帷 i katowa ich czerwieniami.
Tylko czy po 3 latach uda mi si pozby czerwonego pigmentu z w這s闚 na dekoloryzacji u fryzjera i p騧niejszym farbowaniu.. Jest to mo磧iwe? No i je郵i tak, to czy zbankrutuj po takim wypadzie?

U篡wa造軼ie czerwieni syoss'a mixing colors ? Je郵i tak to jakie efekty?

PS. Z nud闚 i z tego, 瞠 spa nie umiem, przerobilam sobie zdj璚ie w gimpie. Jak lepiej, czerwie czy br您? (tu troch za ciemny wyszed ni to co ja bym chcia豉 osi庵n望, no i zdjecie kiepskie)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Pulpit.jpg (46,9 KB, 139 za豉dowa)

Edytowane przez Dikej
Czas edycji: 2011-07-21 o 04:28
Dikej jest offline  
Stary 2011-07-21, 10:25   #1011
selena004
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez imaginacja93 Poka wiadomo嗆
A je郵i mo積a wiedzie, to jak nazywa造 si te profesjonalne farby? I jakie s ich kolory? Mnie to odrzuca w tych profesjonalnych farbach, 瞠 na pude趾ach nie wida tych kolor闚... Np. jak patrzy豉m na vitalitys to nie by這 tam 瘸dnej modelki z tym kolorem w這s闚 ani nic... Nie wiadomo, jakiego rezultatu si spodziewa.

Ale Mo瞠 jednak wy這輳 wi璚ej kasy, aby lepiej wygl康a I kt鏎a z tych farb by豉 a tak wydajna- ta profesjonalna ta雟za czy dro窺za? Bo ja mam w這sy do ramion, zawsze kupuj 2 opakowania tych ''sklepowych" farb.
Specjalnie dla Ciebie przegl康a豉m opakowania w necie, bo tylko po tym rozpoznaj ; D Ta ta雟za to Rene Blanche, a druga Rusk Deep Shine. S palety, gdzie by nie kupowa豉, tak瞠 je郵i chodzi o rezultat to wiesz jaki, nawet lepiej ni w nomrlnym sklepie, bo w palecie masz opisane poziomami, mo瞠sz por闚na i wgl. Idziesz do sklepu fryzjerskiego i babka doradzi. No, przynajmniej ta w moim. Co do wydajno軼i - ten Rusk mia chyba lepsz konsystencj, ale obj皻o軼iowo by造 chyba takie same - ka盥a starczy豉 mi na ca陰 g這w+odrosty.

Dikej - moim zdaniem lepiej w br您ie (:
selena004 jest offline  
Stary 2011-07-21, 11:31   #1012
imaginacja93
Raczkowanie

Cytat:
Specjalnie dla Ciebie przegl康a豉m opakowania w necie, bo tylko po tym rozpoznaj ; D Ta ta雟za to Rene Blanche, a druga Rusk Deep Shine. S palety, gdzie by nie kupowa豉, tak瞠 je郵i chodzi o rezultat to wiesz jaki, nawet lepiej ni w nomrlnym sklepie, bo w palecie masz opisane poziomami, mo瞠sz por闚na i wgl. Idziesz do sklepu fryzjerskiego i babka doradzi. No, przynajmniej ta w moim. Co do wydajno軼i - ten Rusk mia chyba lepsz konsystencj, ale obj皻o軼iowo by造 chyba takie same - ka盥a starczy豉 mi na ca陰 g這w+odrosty.
Ok, mo瞠 si skusz na kt鏎捷 z tych farb, bo ju mam dawno wyblak貫 te w這sy:p Dzi瘯i za pomoc !
Stary 2011-07-22, 17:48   #1013
Kropek90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 282

Mam pytanie. Farbowalam jakies 3 tyg temu farba Palette Miedziana Czerwien, niestety juz mam odrosty no i troszke mi sie kolor spral. Teraz mam Garnier jak dobrze pamietam CZerwony Rubin (z serii kuszace czerwienie), I mam pytanie czy jak niz zafarbuje wyjdzie ladny czerwony???

--> To ju!
Kropek90 jest offline  
Stary 2011-07-23, 17:06   #1014
selena004
Raczkowanie

Chyba magnetyczne czerwienie i czerwony maho ;p Na pewno wyjdzie 豉dny, ale b璠zie 豉dny przez g鏎a tydzie, a potem zacznie si spiera. Garnier, zw豉szcza ten 100% color, strasznie szybko si spiera. Napali豉m si kiedy jak kretynka na Winn Czerwie i nawet nie zd徘zy豉m si ni nacieszy.
selena004 jest offline  
Stary 2011-07-23, 17:22   #1015
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

garniery s bardzo nietrwa貫.
z trwalszych sklepowych polecam wellatona i syoss, i jeszcze palette color shampoo
fryz5 jest offline  
Stary 2011-07-23, 23:15   #1016
blackberry456
Zadomowienie

Cytat:
Blackberry, w jakim sklepie? (:
PULP, ale to w uk

tak jak obicalam - rzucam foo mojego koloru. Z tym ze ogolnie jest troche jasniejszy, a w sloncu ''czerwienszy'', ale za nic nie szlo tego na focie uchwycic xd
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P230711_00.45_[01].jpg (108,2 KB, 144 za豉dowa)
Stary 2011-07-24, 00:06   #1017
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Poka wiadomo嗆
PULP, ale to w uk

tak jak obicalam - rzucam foo mojego koloru. Z tym ze ogolnie jest troche jasniejszy, a w sloncu ''czerwienszy'', ale za nic nie szlo tego na focie uchwycic xd
奸iczny
Stary 2011-07-24, 15:53   #1018
xblackxshadowx
Rozeznanie

Moja soczysta malina z joanny po jednym myciu. Wida ju przebijaj帷 czerwie na czubku g這wy, po kilku myciach wi璚ej robi si rudawa, mimo 瞠 pod spodem w這sy nadal s r騜owe.
Nie mam poj璚ia co robi by tak szybko si nie wyp逝kiwa豉 z czubka. Macie jakie sposoby?

Poza tym zaczyna mi si nudzi, my郵 nad jakimi r騜ami lub turkusem z Manic Panic , ale jeszcze nie wiem dok豉dnie xD
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 268555_220477444657963_100000871281890_578905_1824258_n.jpg (71,4 KB, 205 za豉dowa)
Stary 2011-07-24, 23:26   #1019
Oldziunia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

dziewczyny, ja w豉郾ie przejrza豉m mn鏀two Waszych "czerwonych zdj耩" i sama zapragn窸am czerwieni, oczywi軼ie najlepiej takiej a'la Rihanna

i mam takie pytanie, poniewa b璠 rozja郾ia w這sy z czarnego. Jak kiedy ju tak robi豉m to po rozja郾iaczu wyszed pomara鎍z. Czy je郵i na這輳 czerwie na taki pomara鎍z to mi chwyci? Lepsza pod tym wzgl璠em b璠zie Safira czy Syoss?

Oldziunia jest offline  
Stary 2011-07-24, 23:40   #1020
RespiroMusica
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 646

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Poka wiadomo嗆
dziewczyny, ja w豉郾ie przejrza豉m mn鏀two Waszych "czerwonych zdj耩" i sama zapragn窸am czerwieni, oczywi軼ie najlepiej takiej a'la Rihanna

i mam takie pytanie, poniewa b璠 rozja郾ia w這sy z czarnego. Jak kiedy ju tak robi豉m to po rozja郾iaczu wyszed pomara鎍z. Czy je郵i na這輳 czerwie na taki pomara鎍z to mi chwyci? Lepsza pod tym wzgl璠em b璠zie Safira czy Syoss?
Z przej軼iem z czarnego radzi豉bym i嗆 jednak do fryzjera i tam po rozja郾ianiu kolor - soczysssta czerwie ;]
RespiroMusica jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.