Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 35 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-07-25, 02:45   #1021
Dikej
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 600
GG do Dikej
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

We wrze郾iu fryzjer, ale za 3 tygodnie wesele wi璚 i tak musz farbowa w這sy jeszcze sama bo z odrostem nie p鎩d. (mia by br您, ale jak zobaczy豉m te czerwienie... <333 tzn czerwie do kt鏎ej mo積a doda pigment w takim kolorze o jakim marz <3) Tak na marginesie, to normalne, 瞠 po 3 latach rudo軼i i czerwieni, fryzjerka zasugerowa豉, 瞠 dekoloryzacja nie jest potrzebna i br您 wyjdzie bez refleks闚?

Safira po rozja郾ianiu jest czerwona, gdzieniegdzie ruda.. Og馧em mam zn闚 rude w這sy co jest dla mnie straszne, bo rudy jest za ch這dny dla mnie. Wol ciep貫 kolory. Safira jest stosunkowo droga, skoro i tak zamierzam fryzjera odwiedzi we wrzesniu..Wi璚.. 瞠by uzyska r騜owawy wr璚z kolor lepiej u篡 syossa- intensywn czerwie, czy Joann- soczyst malin ?
Kusz mnie oba, bior pod uwag to, 瞠 potrzebuj dw鏂h opakowa. Kathi75 wstawi豉 tu zdj璚ie po syossie, wychodzi r騜owawy, ale to m鏬 by efekt fleszu, znowu xblackxshadowx wstawi豉 po joannie, sama napisa豉, 瞠 wyszed r騜owy.. <3
Co robi?
Dikej jest offline  
Stary 2011-07-25, 08:56   #1022
RespiroMusica
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 646

ja bym wzi窸a joanne tu masz jeszcze zdj璚ia z bloga jakiego, jak dziewczynie soczysta malina wysz豉 http://martucha880.pinger.pl/m/5508607
RespiroMusica jest offline  
Stary 2011-07-25, 10:59   #1023
blackberry456
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 124

Cytat:
Napisane przez Dikej Poka wiadomo嗆
We wrze郾iu fryzjer, ale za 3 tygodnie wesele wi璚 i tak musz farbowa w這sy jeszcze sama bo z odrostem nie p鎩d. (mia by br您, ale jak zobaczy豉m te czerwienie... <333 tzn czerwie do kt鏎ej mo積a doda pigment w takim kolorze o jakim marz <3) Tak na marginesie, to normalne, 瞠 po 3 latach rudo軼i i czerwieni, fryzjerka zasugerowa豉, 瞠 dekoloryzacja nie jest potrzebna i br您 wyjdzie bez refleks闚?

Safira po rozja郾ianiu jest czerwona, gdzieniegdzie ruda.. Og馧em mam zn闚 rude w這sy co jest dla mnie straszne, bo rudy jest za ch這dny dla mnie. Wol ciep貫 kolory. Safira jest stosunkowo droga, skoro i tak zamierzam fryzjera odwiedzi we wrzesniu..Wi璚.. 瞠by uzyska r騜owawy wr璚z kolor lepiej u篡 syossa- intensywn czerwie, czy Joann- soczyst malin ?
Kusz mnie oba, bior pod uwag to, 瞠 potrzebuj dw鏂h opakowa. Kathi75 wstawi豉 tu zdj璚ie po syossie, wychodzi r騜owawy, ale to m鏬 by efekt fleszu, znowu xblackxshadowx wstawi豉 po joannie, sama napisa豉, 瞠 wyszed r騜owy.. <3
Co robi?
moja kolezanka uzywa tego syossa i ma czerwony - bez rozowych refleksow. No ale to zalzy chyba od koloru wyjsciowego

dodaje swoje foto juz w normalnym swietle
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P250711_09.44_[01].jpg (133,5 KB, 170 za豉dowa)
blackberry456 jest offline  
Stary 2011-07-25, 11:16   #1024
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Poka wiadomo嗆
moja kolezanka uzywa tego syossa i ma czerwony - bez rozowych refleksow. No ale to zalzy chyba od koloru wyjsciowego

dodaje swoje foto juz w normalnym swietle
奸iczny kolor.

xblackxshadowx masz bardzo 豉dny kolor
Stary 2011-07-25, 14:18   #1025
MalinoweMarzenia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 347

Od jakiego czasu mam ochot na czerwone w這ski i w豉郾ie przegl康am ten w徠ek Dziewczyny wasze kolory s 鈍ietne. Ka盥y mi sie podoba. Teraz nie wiem na jak farb si zdecydowa . My郵 o kolorku soczysta malina, musz poczeka jak mi si poprzedni kolorek zmyje ( czarny bez ) bo narazie boj si ze wyjdzie za ciemny ten czerwie pozdrawiam

MalinoweMarzenia jest offline  
Stary 2011-07-25, 18:19   #1026
xblackxshadowx
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 887

Cytat:

Co robi?
No na pocz徠ku jest 郵iczny r騜owiutki, sama malinka, ale potem robi si na czubku taki bardziej jakby pofarbowany "czerwon porzeczk" te z joanny.
Patrz jaki kolor Kustrze wychodzi http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3723243_n.jpg
Ja nie wiem co ona robi, 瞠 ma tak 瘸r闚 prze郵iczn
Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
奸iczny kolor.

xblackxshadowx masz bardzo 豉dny kolor
A dzi瘯uj

Z tego co pami皻am to z tak r騜ow po鈍iat wychodzi toner directions "tulip". Jak znajd fotki to wrzuc
xblackxshadowx jest offline  
Stary 2011-07-25, 18:40   #1027
Dikej
Rozeznanie

GG do Dikej

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Poka wiadomo嗆
No na pocz徠ku jest 郵iczny r騜owiutki, sama malinka, ale potem robi si na czubku taki bardziej jakby pofarbowany "czerwon porzeczk" te z joanny.
Patrz jaki kolor Kustrze wychodzi http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3723243_n.jpg
Ja nie wiem co ona robi, 瞠 ma tak 瘸r闚 prze郵iczn

A dzi瘯uj

Z tego co pami皻am to z tak r騜ow po鈍iat wychodzi toner directions "tulip". Jak znajd fotki to wrzuc
Jaki pi瘯ny!
Toner闚 nie chc, pono bardzo szybko schodz, a ja w這sy codziennie myj. No to postanowione, kupuj joann. No i w dodatku za cen jednego opakowania Syossa, mam dwie Joanny! <3

http://img19.allegroimg.pl/photos/or.../77/1701917718

to jest ta farba? Bo na starym opakowaniu, modelka mia豉 faktycznie czerwone w這sy- ta ma fioletowe.xD
Soczysta Malina, odcie 230

Edytowane przez Dikej
Czas edycji: 2011-07-25 o 18:43
Dikej jest offline  
Stary 2011-07-25, 19:01   #1028
xblackxshadowx
Rozeznanie

Tak to jest ta , chocia na 篡wo ma troszk bardziej r騜owawy, albo mi si przewidzia這 xD.

Pochwal si potem rezultatem .
Stary 2011-07-25, 23:48   #1029
Dikej
Rozeznanie

GG do Dikej

Cytat:
Tak to jest ta , chocia na 篡wo ma troszk bardziej r騜owawy, albo mi si przewidzia這 xD.

Pochwal si potem rezultatem .
to za 18 dni. Tak dok豉dnie.
To ju wiem dlaczego nigdy tej farby nie wzi窸am- ze wzgl璠u na odcie w這s闚 modelki.
Chocia..taki fiolet (rubin?) te by豚y 鈍ietny.
Dikej jest offline  
Stary 2011-07-26, 00:17   #1030
xblackxshadowx
Rozeznanie

Cytat:
to za 18 dni. Tak dok豉dnie.
To ju wiem dlaczego nigdy tej farby nie wzi窸am- ze wzgl璠u na odcie w這s闚 modelki.
Chocia..taki fiolet (rubin?) te by豚y 鈍ietny.
No nieraz opakowanie myli. Mi czazsem wyjdzie taki bardzo ciemny, prawie wi郾ia, a czasem ja郾iejszy. Nie wiem od czego to zale篡, bo staram si zazwyczaj gdzie godzin trzyma farb na g這wie.
Podobno zawini璚ie glowy w foli i r璚znik przed逝瘸 篡wotno嗆 farby, b璠 musia豉 spr鏏owa.
Stary 2011-07-26, 01:10   #1031
Dikej
Rozeznanie

GG do Dikej

Cytat:
No nieraz opakowanie myli. Mi czazsem wyjdzie taki bardzo ciemny, prawie wi郾ia, a czasem ja郾iejszy. Nie wiem od czego to zale篡, bo staram si zazwyczaj gdzie godzin trzyma farb na g這wie.
Podobno zawini璚ie glowy w foli i r璚znik przed逝瘸 篡wotno嗆 farby, b璠 musia豉 spr鏏owa.
Czyli to farba dla mnie, lubi ciemne kolory, od czasu kiedy mia豉m d逝go rudy i wr鏂i豉m do czerwieni- ju si sobie nie podobam w jasnych w這sach. ^^
A jak kondycja w這sa po farbowaniu? Por闚nywalnie do innych farb, gorzej, lepiej?
Dikej jest offline  
Stary 2011-07-26, 10:34   #1032
xblackxshadowx
Rozeznanie

Nie zauwa篡豉m znacznego pogorszenia ich kondycji. Ko鎍闚ki, jakt o one, rozdwajaj si i tak, no mo瞠 ciut bardziej, wi璚 musz podci望. A tak ogolnie to w這sy maj 豉dniutki po造sk do czasu a farba zacznie coraz bardziej schodzi.
Joanna ma r闚nie szamponetk z tym kolorem, ale mi si wydaje, 瞠 wychodzi bardziej czerwona ni r騜owa.
Stary 2011-07-26, 19:31   #1033
Kropek90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 282

Marzy mi si czerwie, nie takie mega intensywny w styly Wi郾iewskiego, troszke ciemnieszy, jak dziewczyny z kilku ostatnich post闚.

I pytanie czy b璠zie mi pasowa. Ewentualnie rudo嗆 .

A oczka niebieskie .
Zdj璚ia troszeczke stare- teraz mam ciemniejsze w這sy troszk.

--> To ju!

Edytowane przez Kropek90
Czas edycji: 2011-08-01 o 14:23
Kropek90 jest offline  
Stary 2011-07-27, 03:51   #1034
Fleuri
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

a moje w這sy prawie 2 tyg po farbowaniu s ju rude i nawet nie by這by tak 幢e, gdyby nie fakt, 瞠 zrobi造 si te oczywi軼ie okropne odrosty w sobot wyje盥瘸m i dlatego tak si zastanawiam, co si stanie jak na這輳 teraz czerwon farb na rude w這sy? bo jak mia豉bym je znowu rozja郾ia, to ja dzi瘯uj za bardzo si ciesz z tego, 瞠 uda這 mi si wr鏂i do prawie takiej samej kondycji w這s闚 co przed farbowaniem, nie mam zamiaru tego zn闚 zepsu i zn闚 mie takie siano, jak wtedy (po rozja郾iaczu)

dorad嬈ie mi co mam teraz zrobi wgl to najbardziej podoba mi si taki kolorek jak chyba po tyg od farbowania, taki czerwono-rudy, no ale takiej farby drogeryjnej nie znajd, zostaj profesjonalne, a ich 'si boj' bo jak na razie ka盥e moje nowe kombinowanie z w這sami ko鎍zy si masakr, sw鎩 upragniony czerwony uzyska豉m dopiero za czwartym podej軼iem, bo co chwile co nie wychodzi這 a teraz jakbym mia豉 znowu co nowego robi, to boj si, 瞠 znowu b璠zie podobnie.... wi璚 sama ju nie wiem.

Edytowane przez Fleuri
Czas edycji: 2011-07-27 o 03:58
Fleuri jest offline  
Stary 2011-07-27, 10:34   #1035
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

nie rozja郾iaj, z豉pie spokojnie... radz Ci farbowa albo t sam farb co ostatnio robi豉 (to podobno wa積e, 瞠by nie zmienia co chwil farb) albo przerzuci si na fryzjerskie : )

Btw te zaczyna mnie ju irytowa fakt, 瞠 na ulicy widz wi瘯szo嗆 rudych/czerwonych w這s闚 ;/ mam nadzieje, 瞠 ta moda szybko minie ... -.-

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2011-07-27 o 10:37
uolcia jest offline  
Stary 2011-07-27, 10:58   #1036
xblackxshadowx
Rozeznanie

No ja si pofarbowa豉m, a ostatnio na osiedlu widzia豉m dwie dziewczyny, kt鏎e musia造 si niedawno pofarbowa, a one przez kup lat mia造 blondy. Ja nie wiem co si dzieje czy one robi to co ja? Bo kiedy, jak farbn窸am grzywk na turkusowo to nied逝go po tym kupa dzieciarni mia豉 grzywki kolorowe....
Dlatego ju powoli planuj zmian koloru na taki, kt鏎ego od tak nie znajdzie si w sklepach, ale jeszcze chyba nie zrobi tego, bo zdj璚ie do prawka musz zrobi xD.
http://www.manicpanic.com/images2/be...st/ccpink7.jpg czy i嗆 juz z takim kolorem?
Stary 2011-07-27, 11:52   #1037
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Cytat:
No ja si pofarbowa豉m, a ostatnio na osiedlu widzia豉m dwie dziewczyny, kt鏎e musia造 si niedawno pofarbowa, a one przez kup lat mia造 blondy. Ja nie wiem co si dzieje czy one robi to co ja? Bo kiedy, jak farbn窸am grzywk na turkusowo to nied逝go po tym kupa dzieciarni mia豉 grzywki kolorowe....
Dlatego ju powoli planuj zmian koloru na taki, kt鏎ego od tak nie znajdzie si w sklepach, ale jeszcze chyba nie zrobi tego, bo zdj璚ie do prawka musz zrobi xD.
http://www.manicpanic.com/images2/be...st/ccpink7.jpg czy i嗆 juz z takim kolorem?
Zdj璚ia w prawo jazdy i tak jest zawsze 鈔ednio wyra幡e.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2011-07-27 o 11:55
201610111032 jest offline  
Stary 2011-07-27, 17:50   #1038
Kropek90
Raczkowanie

ponawiam .

--> To ju!

Edytowane przez Kropek90
Czas edycji: 2011-08-01 o 14:23
Kropek90 jest offline  
Stary 2011-07-27, 18:05   #1039
xblackxshadowx
Rozeznanie

Raczej b璠zie pasowa, bo mam podobn cer i mi calkiem 豉dnie pasi.
I bardziej czerwony ni rudy (u mnie wygl康a nijak).
Stary 2011-07-28, 12:04   #1040
Oldziunia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

Cytat:
Napisane przez Kropek90 Poka wiadomo嗆
Marzy mi si czerwie, nie takie mega intensywny w styly Wi郾iewskiego, troszke ciemnieszy, jak dziewczyny z kilku ostatnich post闚.

I pytanie czy b璠zie mi pasowa. Ewentualnie rudo嗆 .

A oczka niebieskie .
Zdj璚ia troszeczke stare- teraz mam ciemniejsze w這sy troszk.

http://imageshack.us/photo/my-images/811/dsc06358p.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images...c0486ccr2.jpg/
Mo瞠 zdj璚ia, kt鏎e za陰czy豉m co Ci pomog (przepraszam, 瞠 tak niedok豉dnie, ale efekt mniej wi璚ej na pewno zobaczysz)
moim zdaniem bardzo 豉dnie b璠zie wygl康a

a ja ju kupi豉m Syoss intensywn czerwie, zobacz, co z niego wyjdzie na mojej g這wie. Tym bardziej nie wiem, bo musz najpierw rozja郾i moj czer, wi璚 czerwony Syoss po這輳 na pomara鎍zowo 穎速e w這sy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg dsc0486ccr2 kopia.jpg (26,2 KB, 128 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg dsc06358p kopia.jpg (34,5 KB, 103 za豉dowa)

Edytowane przez Oldziunia
Czas edycji: 2011-07-28 o 12:09
Oldziunia jest offline  
Stary 2011-07-28, 12:20   #1041
Kropek90
Raczkowanie

Dzi瘯uj . Teraz tylko musz poszuka odpowiedniego koloru. W domu mam garnier czerwony rubin. Zobaczymy co wyjdzie .

--> To ju!
Kropek90 jest offline  
Stary 2011-07-28, 12:38   #1042
Oldziunia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

Cytat:
Napisane przez Kropek90 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj . Teraz tylko musz poszuka odpowiedniego koloru. W domu mam garnier czerwony rubin. Zobaczymy co wyjdzie .
fajny ten czerwony rubin a pisa豉, 瞠 masz teraz ciemniejsze w這sy ni na tych zdj璚iach, tzn. masz farbowane? bo jak farbowane to nie wiadomo czy chwyci ta czerwie i najpierw by musia豉 rozja郾ia

Oldziunia jest offline  
Stary 2011-07-28, 14:12   #1043
xblackxshadowx
Rozeznanie

Mi wychodzi czasem soczysta malina taka jak na drugim zdj璚iu, ale zazwyczaj jest bardziej czerwona.
Stary 2011-07-28, 15:06   #1044
Kropek90
Raczkowanie

Tak farbowalam. Troche ciemniejsze mam niz na tych zdjeciach. R騜nymi odcieniami br您u. Teraz mam z palett jaki lekko czerwony. Nie pami皻am nazwy. Nie chce rozjasniania 瞠by nie niszczy w這s闚. Raz farbowalampasemko z palett rubinowa czerwie albo rubin ju nie pami皻am i wyszed 豉dny czerwony. Ale nie mega jasny.

Ciekawe co by wysz這 z soczystej maliny.

--> To ju!

Edytowane przez Kropek90
Czas edycji: 2011-07-28 o 15:33
Kropek90 jest offline  
Stary 2011-07-28, 20:36   #1045
Nagisa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 635
Talking Farbowanie....

Hej dziewczyny. Ostatnio zamarzy mi si czerwony kolor w這s闚. Moje naturalne w這sy to br您 nie jest ciemny ani jasny taki po prostu br您 ;P Pofarbowa豉m w這sy farb Joanna 232 dojrza豉 wi郾ia. Na pocz徠ku by 豉dny kolor lecz po jakim czasie zciemnia i ju mi si nie podoba. Chcia豉bym mie kolor taki jak na zdj璚iach. Nie wiem jak mam uzyska teraz taki kolor. Kupi rozja郾iacz a potem pofarbowa na czerwony wymarzony? Jak dobrze pofarbowa w這sy aby nie zostawi od spodu swojego koloru? Jakie farby proponujecie? Moje w這sy s p馧 plec闚 kupi dwie farby? Jestem zielona w tych sprawach, a na usluge taka u fryzjera mnie po prostu nie sta. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi. Szuka豉m w徠ku podobnego ale nie mog豉m znale潭.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 3c21b440002374c44dc4348d.jpg (25,7 KB, 55 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4b6c0f56d97bd_k5.jpg (16,0 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 71c6e241001091a94dc43327.jpg (23,4 KB, 58 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 77c728b40000bfb64dc4348e.jpg (31,7 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 78bdc7a7000dd0d34dc4348f.jpg (27,0 KB, 57 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg a1d14e1b0027a5cd4dc4340f.jpg (43,3 KB, 46 za豉dowa)

WYMIANA

SZYBKOWATEK Z INNYMI CIUSZKAMI

zapraszam do obu w徠k闚 !
Nagisa jest offline  
Stary 2011-07-28, 21:07   #1046
kat123
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 479
Dot.: Farbowanie....

Cytat:
Napisane przez Nagisa Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny. Ostatnio zamarzy mi si czerwony kolor w這s闚. Moje naturalne w這sy to br您 nie jest ciemny ani jasny taki po prostu br您 ;P Pofarbowa豉m w這sy farb Joanna 232 dojrza豉 wi郾ia. Na pocz徠ku by 豉dny kolor lecz po jakim czasie zciemnia i ju mi si nie podoba. Chcia豉bym mie kolor taki jak na zdj璚iach. Nie wiem jak mam uzyska teraz taki kolor. Kupi rozja郾iacz a potem pofarbowa na czerwony wymarzony? Jak dobrze pofarbowa w這sy aby nie zostawi od spodu swojego koloru? Jakie farby proponujecie? Moje w這sy s p馧 plec闚 kupi dwie farby? Jestem zielona w tych sprawach, a na usluge taka u fryzjera mnie po prostu nie sta. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi. Szuka豉m w徠ku podobnego ale nie mog豉m znale潭.
NA rozja郾ionych w domowych warunkach w這sach rudo嗆 z drogerii i si na 80% nie utrzyma. Sp造nie po kilku myciach. Czerwone kolory s najmniej trwa貫 z wszystkich odcieni, a na dodatek rozja郾iacze nie sprzyjaj utrzymywaniu si koloru.
Poza tym do w這s闚 do po這wy plec闚 rozja郾iacze b璠 potrzebne dwa, jak nie trzy (jak z schwarzkopfa to 3, bo s g瘰te), do tego pierwsze farbowanie -2 farby, zaraz potem pewnie drugie, bo jak m闚i豉m kolor zapewne szybko si wyp逝cze -znowu dwie farby. Skalkuluj sobie, czy nie taniej wyjdzie Ci jednak wizyta u fryzjera.

Aparatka od 11.10.2014 (g鏎a).
D馧 od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2011-07-29, 13:08   #1047
Fleuri
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

Mia豉m taki sam kolor po syossie intensywna czerwie zdj璚ie znajdziesz par stron wstecz. Skoro masz d逝gie w這sy to kup sobie dwa rozja郾iacze i dwa opakowania farby, rozja郾ij w這sy do blondorudego kolorku a potem na堯 farb, efektem przynajmniej u mnie by bardzo intensywny czerwony (zdj璚ie, kt鏎e wstawi豉m jest oko這 tyg po farbowaniu, wcze郾iej kolorek by jeszcze bardziej czerwony) :p
Stary 2011-07-29, 13:30   #1048
201607111632
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 9 281

Kusi mnie ta soczysta malina..
201607111632 jest offline  
Stary 2011-07-29, 21:19   #1049
xblackxshadowx
Rozeznanie

http://leonsbeautytipsandsecrets.com...ir-with-henna/ Patrzcie co znalaz豉m, ten drugi czerwony ejst 鈍ietny!
Mia豉 kt鏎a z Was do czynienia z henn na w這sach? Jak to si d逝go trzyma?
Stary 2011-07-30, 11:35   #1050
MalinoweMarzenia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 347

Cytat:
Napisane przez amelsss Poka wiadomo嗆
Kusi mnie ta soczysta malina..
Ojj mnie te strasznie ci篹ko jest mi si oprze ..

MalinoweMarzenia jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.