Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-10-31, 23:30   #91
szmyrk
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 548
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
1.Kupujesz w sklepie zielarskim korze rzewienia [ tak si nazywa rabarbar ].
2. Nasypujesz to p馧litrowego kubka/miski 造磬 lub dwie korzenia i zalewasz wrz徠kiem.
3. Przykrywasz i czekasz oko這 godziny.
4. Odcedzasz korze rzewienia.
5. P逝czesz w這sy w powsta造m p造nie. Nie zmywasz.
UWAGA, silnie barwi! Tak瞠 lepiej zawi捫 wtedy w這sy starym r璚znikiem, kt鏎y mo瞠 zmieni kolor :P
Bardzo, bardzo Ci dziekuje .
szmyrk jest offline  
Stary 2009-11-11, 23:41   #92
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

je瞠li czerwone w這sy to te si pochwal oto moja g這wa jeszcze jakie 6 tygodni temu (teraz zmienilam) http://img21.imageshack.us/img21/6231/d7ad8a1247.jpg
w這sy rozja郾ia豉m do jasnego rudego z blondem, i pozniej toner la riche directions kolor poppy red bodaj瞠 trzyma si fest na 1-2 krotnie rozjasnianych wlosach, natomiast na tych 6-7 krotnie rozjasnianym schodzil dosc predko. dlatego tez zrobilam sie na r騜 kt鏎y trzyma ka盥e w這sy http://img260.imageshack.us/img260/3138/716520c26e.jpg i by fest intensywny(w這sy po 3 tygodniach praktycznie takie same jak po farbowaniu- ale to nie bylo juz tonerem). teraz mam br您owe w這sy ale scinam na kr鏒ko i zn闚 b璠 szala豉 z tonerami pozdrawiam

Edytowane przez dudzia
Czas edycji: 2009-11-13 o 08:27
dudzia jest offline  
Stary 2009-11-12, 18:21   #93
pretty women
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Witam rude kole瘸nki
Mam takie pytanko czy kt鏎ej z dziewczyn uda這 si osi庵n望 ognisty czerwony kolor?? M鎩 problem polega na tym 瞠 chcia豉bym uzyska kolor ala Micha Wi郾iewski na moich br您owych w這sach. Uprzednie rozja郾ienie ich odpada poniewa po ostatnim razie sko鎍zy豉m u fryzjera i musia軛 zostawi tam wi瘯szo嗆 mojego upierzenia a poza tym p騧niej odrosty wygl康a造by dziwacznie. Czyta豉m o p逝kance rabarbarowej oczywi軼ie zastosuj ale szczerze m闚i帷 cud闚 si nie spodziewam :P Mo瞠 kt鏎a zna jaki magiczny szampon koloryzuj帷y lub inny specyfik? Farb nie urzywam gdy utrzymuj si tyle samo co szamponki a do tego maj paskudny amoniak. Licze na jakie rady
pretty women jest offline  
Stary 2009-11-13, 08:29   #94
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

w poscie powy瞠j umiescilam moje w這sy a'la wisniewski. niestety powiem Ci pretty women, 瞠 taki kolor najlepiej tonerem uzyskac (nie znam innych sposob闚) ale jakby nie patrze trzeba rozja郾i. poza tym kolor schodzi wi璚 trzeba co jaki czas poprawia by nie wygladac idiotycznie.
dudzia jest offline  
Stary 2009-11-13, 17:16   #95
EvaLuciferia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97
Lightbulb Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez pretty women Poka wiadomo嗆
M鎩 problem polega na tym 瞠 chcia豉bym uzyska kolor ala Micha Wi郾iewski na moich br您owych w這sach. Uprzednie rozja郾ienie ich odpada...
Niestety, ale na br您owych w這sach nie da si uzyska takiej czerwieni, ani innych intensywnych kolor闚 bez wcze郾iejszego rozja郾iania. Czerwienie 豉pi tak tylko na jasnych w這sach.

Edytowane przez EvaLuciferia
Czas edycji: 2009-11-13 o 17:18
EvaLuciferia jest offline  
Stary 2009-11-14, 12:15   #96
pretty women
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Tak te my郵a豉m a opr鏂z rozja郾iacza, kt鏎y strasznie niszczy w這sy jest jaki spos鏏 瞠by je bezpiecznie rozja郾i??
pretty women jest offline  
Stary 2009-11-17, 21:11   #97
Kocica88
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Oto moje drogie panie, wita Was kolejna czerwonow這sa

Przesz豉m prawie ka盥y kolor w這s闚. Od tlenionego blondu, przez fiolety, br您e, malinowe odcienie, a po najbli窺z mojemu sercu czerwie.

Polecam Schwarzkopf Brillance: Intensywna Czerwie. Po przetestowaniu czerwieni joanny, wi郾iowych w這s闚 garniera, a nawet malinowo軼i kioskowej tandety, stwierdzam, 瞠 ta farba da豉 mi d逝go oczekiwany efekt. Farbowa豉m si sama, na bardzo g瘰te, kr璚one w這sy do 這patek wystarczy這 mi p馧torej paczki. Kolor po pierwszym farbowaniu trzyma mi si w niezmienionej postaci 3 tygodnie, natomiast po drugim, trzyma si ju 1,5 miesi帷a. (Dodam, 瞠 w這sy rosn mi wybitnie powoli, s koloru ciemny-鈔edni blond.). Wygl康a造 na farbowane profesjonalnie (jestem w tym zielona ;p) Nawet fryzjerka pos康zi豉 mnie do zdrad!

Ps. Jakby kto, kto 郵edzi w徠ek od pocz徠ku nakre郵i co o szamponach dla czerwono-(nie rudo-)w這sych, to by豉bym wdzi璚zna

Kocilla
Kocica88 jest offline  
Stary 2009-11-17, 22:52   #98
EvaLuciferia
Raczkowanie

Kocica88, a masz jak捷 fote swoich w這sk闚?

Cytat:
Napisane przez Kocica88 Poka wiadomo嗆
Ps. Jakby kto, kto 郵edzi w徠ek od pocz徠ku nakre郵i co o szamponach dla czerwono-(nie rudo-)w這sych, to by豉bym wdzi璚zna
Jaki czas temu u篡wa豉m szamponu Sunsilka do rudych w這s闚 i by豉m zadowolona, ale nigdzie ju go nie ma. Chyba nie spotka豉m si jeszcze z szamponem do CZERWONYCH, a nie rudych w這s闚, a na pewno musi by taki specyfik W drogeriach jakich cz瘰to bywam nie ma od jakiego czasu nic do czerwonych w這s闚 (ani szampon闚, ani od篡wek) W ma造ch sklepikach tak samo. Oczywi軼ie do blondu i br您u co tylko by si chcia這
Stary 2009-11-27, 11:40   #99
goopyapeezda
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Przesz豉m drog od farbowania na czarno do powracania do swojego koloru. Teraz ju mam w 100% naturalne br您owe w這sy. Marz o czerwonych Czy bez problemu mi chwyci taki kolor? Dodam, 瞠 wola豉bym u篡 szamponu ni farby, gdy z tego co wiem, mniej niszczy w這sy.
Pom騜cie!
goopyapeezda jest offline  
Stary 2009-11-28, 01:48   #100
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

jak masz jasny br您 to szampon chwyci Ci na taki wi郾iowy kolor osobi軼ie zacze豉m marzy o takim ale niestety w這sy po rozja郾ianiu i nic si ich nie chce na d逝瞠j trzyma mo瞠 znacie jak捷 豉dn czerwon farb trzymaj帷 si na w這sach nawet rozja郾ianych bo to prawdziwa zmora- kolor do pierwszego mycia My郵 w豉snie nad zakupem Schwarzkopf Brillance: Intensywna Czerwie, i by豉bym r闚nie wdzi璚zna gdyby sw鎩 efekt ujawni豉 nam Kocica88 gdy na moje oko wygl康a na ciemny(w sklepie), natomiast moja kolezanka miala kiedys farb tej firmy i by豉 pi瘯nie czerwona i 豉dnie jej trzyma豉 wi璚 mam nadziej, 瞠 to w豉snie ta pozdrawiam
dudzia jest offline  
Stary 2009-11-28, 11:12   #101
Axaxax
BAN sta造

Wiadomo軼i: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax

m鎩 nowy kolor

Za陰cznik 2684298
Axaxax jest offline  
Stary 2009-11-28, 11:36   #102
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez Axaxax Poka wiadomo嗆
m鎩 nowy kolor

Za陰cznik 2684298
o kurcze! PI艼NY!!!
201607040946 jest offline  
Stary 2009-11-28, 12:33   #103
Axaxax
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
o kurcze! PI艼NY!!!
Dzi瘯uj
Axaxax jest offline  
Stary 2009-11-29, 15:01   #104
szmyrk
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 548

Cytat:
m鎩 nowy kolor
Bardzo ladny, ale bardziej pomaranczowy niz czerwony .

Dzisiaj znow sie bede bawila henna, tym razem kolor miodowo-czerwony (tudziez czerwony miod amoze miodowa czerwien - tlumaczenie na polski moje ). Zobaczymy co to z tego bedzie...
szmyrk jest offline  
Stary 2009-12-01, 18:12   #105
EvaLuciferia
Raczkowanie

A ja nie wytrzyma豉m i rozja郾i豉m troszke w這sy i zastosowa豉m moja ulubion szamponetke Joanny Na szcz窷cie kolor nie jest tak oczoje jak p馧 roku temu. My郵e, 瞠 p鏦i odrost si nie pojawi b璠e si szamponetkowa, bo 瘸l mi tak w這s闚 niszczy farbami.
Stary 2009-12-02, 11:14   #106
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

dzisiaj wypr鏏owalam z ciekawo軼i Schwarzkopf Brillance: Intensywna Czerwie polecan pare post闚 wy瞠j i niestety dla mnie nie jest taka super. robi豉m na jasnorudych w這sach a wyszlo mi kompletnie co innego ni bym chcia豉. teraz przera瘸 mnie fakt 瞠 mo瞠 by tak trwa豉 jak pisa豉 Kocica88. Kolor jest u mnie cieeeemno bordowy. jestem kompletnie za豉mana chyba trzeba b璠zie zn闚 rozja郾ia Chyba jednak powr鏂e do toner闚. uwa瘸m to farbowanie za KOMPLETN PORA涔E (nie przypominam sobie wi瘯szej, bo jak wiadomo z ciemnych w這s闚 trudno wyj嗆)

Edit: my豉m juz 4 razy i nic- kolor nie drgnie, chce mi si p豉ka wiecie moze co zrobic 瞠by szybko wywabi ten kolor ?

Edytowane przez dudzia
Czas edycji: 2009-12-02 o 11:41
dudzia jest offline  
Stary 2009-12-02, 20:38   #107
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
my豉m juz 4 razy i nic- kolor nie drgnie, chce mi si p豉ka wiecie moze co zrobic 瞠by szybko wywabi ten kolor ?
Mo瞠sz spr鏏owa robi p逝kanki z wody z sol. Ale nie r璚z za stan w這s闚 po takich p逝kankach. U mnie troch wymywa造 kolor, ale jednak w這sy mog zniszczy komu kto ju ma np. lekko podniszczone.
Stary 2009-12-02, 21:24   #108
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Mo瞠sz spr鏏owa robi p逝kanki z wody z sol. Ale nie r璚z za stan w這s闚 po takich p逝kankach. U mnie troch wymywa造 kolor, ale jednak w這sy mog zniszczy komu kto ju ma np. lekko podniszczone.
spr鏏uj chocia raz by zobaczy czy co to da (miejscami mam czarne w這sy a farbe mialam na glowie z 15 minut max). za ok 1,5 tygodnia rozja郾ianie , zn闚 od篡wki (spr鏏uj maseczki Pettenon Cosmetici, Dolce Placenta ) i p騧niej czerwona farba chantal mixton (z tych farb http://www.kachul.pl/index.php?cPath=17_18 ) i mam nadziej, 瞠 przy niej zostan. wygl康a obiecuj帷o. trzymajcie kciuki bym mia豉 po tym wszystkim jeszcze w這sy
dudzia jest offline  
Stary 2009-12-04, 13:38   #109
201604211128
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 3 702

Ja te mam rude (dok豉dnie rud wi郾i) w這sy - farbowane rzecz jasna
Teraz testuj szampon Tony & Guy do czerwonych w這s闚, wi璚 zdam wam relacj po zu篡ciu butelki
201604211128 jest offline  
Stary 2009-12-04, 13:48   #110
Axaxax
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez dysk Poka wiadomo嗆
Ja te mam rude (dok豉dnie rud wi郾i) w這sy - farbowane rzecz jasna
Teraz testuj szampon Tony & Guy do czerwonych w這s闚, wi璚 zdam wam relacj po zu篡ciu butelki
A gdzie kupi豉 ten szampon?
Axaxax jest offline  
Stary 2009-12-04, 14:00   #111
201604211128
Konto usuni皻e

Cytat:
A gdzie kupi豉 ten szampon?
Kupi豉m w sephorze - 45 z za 250 ml - ja kupi豉m w CH arkadia.
Stary 2009-12-04, 14:56   #112
Axaxax
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez dysk Poka wiadomo嗆
Kupi豉m w sephorze - 45 z za 250 ml - ja kupi豉m w CH arkadia.
Dzi瘯i
Axaxax jest offline  
Stary 2009-12-29, 11:55   #113
pittaaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Wiatam!
Ja mam br您owe w這sy ,a chcia豉bym przefarbowa na czerwone ale nie takie ostre.Jakie mi wyjd?
pittaaaa jest offline  
Stary 2009-12-29, 12:24   #114
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez pittaaaa Poka wiadomo嗆
Wiatam!
Ja mam br您owe w這sy ,a chcia豉bym przefarbowa na czerwone ale nie takie ostre.Jakie mi wyjd?
Na br您ie ostra czerwie Ci nie wyjdzie, spokojnie. Zale篡 czym chcesz zmienia kolor. Jak szamponetk to bardziej odcie zmieni, jak farb to pewnie kolor z豉pie na normaln czerwie. Chyba, 瞠 masz bardzo ciemny br您, to tylko po鈍iata b璠zie.
Stary 2009-12-29, 13:06   #115
201604211128
Konto usuni皻e

Zadaj relacj - jestem w trakcie butelki i u篡wam razem z od篡wk z tej serii.
Powiem tak: szampon jest dobry, faktycznie utrzymuje kolor, ale trzeba dobrze sp逝ka bo inaczej ubrudzi sobie cz這wiek ubranie tudzie poduszk lub inne rzeczy - zawiera czerwony barwnik, nie polecam go jednak dla os鏏 kt鏎ych w這sy nie lubi si z silikonami - obci捫a. Jest dobry, ale moim KWC nie jest. Mo積a spr鏏owa.
Stary 2010-01-18, 15:55   #116
naturallyhappy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

ja pr鏏owa豉m rudego castinga, to szczerze m闚i帷 WOG粌E nie jestem zadowolona z efektu. Kupi豉m bursztynowy, na opakowaniu by cudowny kolor wchodz帷y w rudy, no cudo, a tu prosze. Wyszed mi totalnie ciemny br您. Pr鏏owa豉m si ratowa czerwonymi szamponetkami z mariona, dok豉dnie to maho, ale tylko w s這鎍u to wida. Musz poczeka a zejdzie mi ten okropny br您
Stary 2010-02-11, 23:32   #117
EvaLuciferia
Raczkowanie

Ja przerzuci豉m si z Joanny (kt鏎a 軼iemnia豉 mi w這sy) na Londe Color, a dok豉dnie Ognisto-Czerwony 47. Fakt, 瞠 na nie rozja郾ionych w這sach ognia nie ma, ale jednak nie robi mi si br您owe w這sy jak po innych niby czerwonych farbach. Do tego co jaki czas "od鈍ie瞠nie" koloru szamponetk Joanny.
Niestety po przegrzebaniu p馧ek w sklepach stwierdzi豉m, 瞠 wyb鏎 豉dnych czerwieni i wi郾i jest u nas bardzo marny.
Stary 2010-02-22, 18:10   #118
Dajoros
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Send a message via Skype™ to Dajoros

W wakacje mia豉m taki kolorek! Teraz mam czarny kolor i chc wr鏂i do podobnego koloru tylko 瞠 bardziej ognistego
Dajoros jest offline  
Stary 2010-03-05, 09:34   #119
oniaczeq
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 649
GG do oniaczeq

to i ja si do陰czam czerwone wlosy mam juz prawie rok...uwielbiam ten kolor ale fakt faktem wypukuje sie strasznie szybko ...uzywa豉m wielu farb, szamponetek chyba najbardziej jestem zadowolona z Palette radiance pasjonujaca czerwien tyle ze nie za bardzo lubie tych farb z palette bo strasznie przes逝szaja mi wlosy...dziewczyny a slyszalyscie o tych farbach Chantal? http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=5638 bo kusi mnie strasznie jeden kolor ale pierwsze slysze o tym wynalazku i nawet nie wiem gdzie mozna to nabyc..

oto moj kolor
wszystko zaczyna si wali

Biustonosze:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post77106731
oniaczeq jest teraz online  
Stary 2010-03-07, 16:17   #120
EvaLuciferia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez oniaczeq Poka wiadomo嗆
...dziewczyny a slyszalyscie o tych farbach Chantal?
Boski kolor

Co do Chantal to czyta豉m kiedy o tych farbach, ale nie jestem pewna czy nadal je produkuj. Nigdzie si z nimi nie spotka豉m, nie widzia豉m ich.

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.