Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 41 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-09-06, 21:07   #1201
kotalina
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez peiz Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, mia造軼ie mo瞠 do czynienia kiedy z farbami w proszku? Bo wczoraj rozmawia豉m ze znajom fryzjerk o tym, 瞠 chc czerwone w這sy bez u篡wania rozja郾iacza i powiedzia豉 mi, 瞠 mo瞠 to zrobi jak捷 farb w proszku... No i nie wiem...

Pewnie chodzi這 jej o u篡cie czerwonego rozja郾iacza. Jednocze郾ie rozja郾ia Ci w這sy i farbuje na czerwono. Polecam, bo jest to szybkie, nie trzeba najpierw rozja郾ia, p騧niej jeszcze babra si z farbami. U篡wa豉m Chantal, czerwony rozja郾iacz + oksydant 6% i polecam, wychodzi bardzo 豉dnie.

Co do la riche - zgadzam si. Nie do嗆 瞠 nietrwa貫, to czerwie sp逝kuje si do naprawd ohydnego koloru.
kotalina jest offline  
Stary 2011-09-07, 01:07   #1202
blackberry456
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 124

Cytat:
Napisane przez Karyme22 Poka wiadomo嗆
Hej potrzebuje pomocy ,kupilam farbe loreal feria 3d mango od 3 lat mam rude wlosy ale zawsze wychodzily mi najpierw czerwone a po spraniu rude, zastanawiam sie czy po tej farbie bede miala od razu rude wlosy? nawet jak chodzilam do fryzjera to najpierw wychodzily czerwone;/ i czy dam rade sama zaaplikowac ta farbe ?
ja kiedys kiedys zrobilam tym kolorem - bardzo ladnie wyszlo, rudy, nie czerwony. Mialam troche jasniejsze odrosty wiec na czubku mialam marchewke a reszta minimalnie ciemniejsza, ale i tak wygladalo spoko a czy sama dasz rade to zalezy czy umiesz - ja naprzyklad bym sama nie zrobila (umazalabym zala siebie, lazienke a i tak nie pokryla rowno z tylu), ale znam osoby co od zawsze same sobie farbuja wlosy

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Poka wiadomo嗆
dzi瘯i wielkie

Cytat:
Napisane przez kotalina Poka wiadomo嗆
Co do la riche - zgadzam si. Nie do嗆 瞠 nietrwa貫, to czerwie sp逝kuje si do naprawd ohydnego koloru.
heh, mam nadzieje, ze jednak tak ohydnie nie bedzie, bo ja juz zrobilam tym.. p鏦i co efek 鈍ietny, najpierw rozjasnilam wlosy, potem ten toner i wyszlo naprawde intensywnie. Zdaje sobie sprawe, ze nie bedzie to trzymalo jak farba, ale co to za problem polozyc jak odzywke nawet co 2 tyg - a wlosow i tak nie musze myc codziennie. Z reszta to tak chwilowo, poki nie znajde ''farby idealnej'', bo wszystkie drogeryjne czerwienie wychodza mi na glowie za ciemne, bardziej jak bordo. Ew sprobuje jakos sprowadzic Live XXL, bo ostatnio dala mi swietne efekty i bardzo dlugo sie trzymala, ale nie ma jej w polsce ;/

Wstawiam fote, ale troche inaczej wyglada na zywo, bo tu grzywka wyszla jasniejsza i jest lekko rozowy, a normalnie to ''czysta'' czerwien, podobna do rihanny. Jutro moge dodac w swietle dziennym.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P070911_00.36.jpg (50,1 KB, 139 za豉dowa)

Edytowane przez blackberry456
Czas edycji: 2011-09-07 o 01:22
blackberry456 jest offline  
Stary 2011-09-07, 12:09   #1203
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Podziwiam za odwag
uolcia jest offline  
Stary 2011-09-07, 13:02   #1204
Karyme22
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

dziekuje slicznie za odp mam nadzieje,ze pieniadze nie poszly na marne i wyjdzie mi w koncu kolor ktory od 3 lat probuje osiagnac ..ta aplikacja wydaje sie strasznie prosta jednakze nigdy nie farbowalam sama wlosow i troszke sie obawiam, wiec poprosze kolezanke aby mi pofarbowala.
Chcialam do fryzjera , ale mieszkam w Anglii wiec farbowanie troche tu wynosi wiec zrezygnowalam z tej opcji...no coz moze mi sie w koncu uda
Karyme22 jest offline  
Stary 2011-09-08, 15:58   #1205
kotalina
Przyczajenie

http://imageshack.us/photo/my-images/268/abbc.jpg/

Po czerwonym rozja郾iaczu, mniej wi璚ej tydzie-2 tygodnie po farbowaniu
kotalina jest offline  
Stary 2011-09-08, 20:14   #1206
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
http://imageshack.us/photo/my-images/268/abbc.jpg/

Po czerwonym rozja郾iaczu, mniej wi璚ej tydzie-2 tygodnie po farbowaniu
Bosko!
bardzo odwa積ie i chyba bym sie nie zdecydowa豉 na 'a tak', co nie zmienia faktu, 瞠 absolutnie bosko!

Mo瞠sz sprecyzowa 'czerwony rozja郾iacz'? ;>
sonea8 jest offline  
Stary 2011-09-09, 01:44   #1207
kotalina
Przyczajenie

Dzi瘯uj

Czerwony rozja郾iacz jest w postaci proszku, mieszasz go z oksydantem 6%. Ja akurat u篡wa豉m Chantal, wiem 瞠 jest te Leo ale o tym niestety nie mog nic powiedzie.
Czerwony rozja郾iacz jest fajny z tym, 瞠 jednocze郾ie rozja郾ia Ci w這sy i farbuje je na czerwono, co jest zdecydowanie wygodniejsze ni najpierw rozja郾ianie, a p騧niej jeszcze na to farba. M鎩 naturalny kolor to br您, wi璚 na pewno 瘸dna farba, nawet profesjonalna, nie da豉by mi czystej czerwieni, dlatego sobie tak ten czerwony rozja郾iacz chwal Poza tym kolor jest do嗆 trwa造 (na tyle trwa造, na ile mo瞠 by trwa豉 czerwona farba, niestety ;p), co te jest plusem, bo nie lubi szamponetek ani toner闚, kt鏎e ju po jednym myciu trac po這w intensywno軼i. I ten proszek dodatkowo tak 郵icznie pachnie <3

Tutaj daj link na allegro: http://allegro.pl/prosalon-chantal-r...796933045.html
kotalina jest offline  
Stary 2011-09-09, 11:55   #1208
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance

Cytat:
Dzi瘯uj

Czerwony rozja郾iacz jest w postaci proszku, mieszasz go z oksydantem 6%. Ja akurat u篡wa豉m Chantal, wiem 瞠 jest te Leo ale o tym niestety nie mog nic powiedzie.
Czerwony rozja郾iacz jest fajny z tym, 瞠 jednocze郾ie rozja郾ia Ci w這sy i farbuje je na czerwono, co jest zdecydowanie wygodniejsze ni najpierw rozja郾ianie, a p騧niej jeszcze na to farba. M鎩 naturalny kolor to br您, wi璚 na pewno 瘸dna farba, nawet profesjonalna, nie da豉by mi czystej czerwieni, dlatego sobie tak ten czerwony rozja郾iacz chwal Poza tym kolor jest do嗆 trwa造 (na tyle trwa造, na ile mo瞠 by trwa豉 czerwona farba, niestety ;p), co te jest plusem, bo nie lubi szamponetek ani toner闚, kt鏎e ju po jednym myciu trac po這w intensywno軼i. I ten proszek dodatkowo tak 郵icznie pachnie <3

Tutaj daj link na allegro: http://allegro.pl/prosalon-chantal-r...796933045.html
a farbujesz sama? jak to to powiesz ile potrzeba tego rozja郾iacza w proszku na w這sy Twojej d逝go軼i? czy si dobrze nak豉da, jak farbe? i czy mocno niszczy w這sy? by豉bym bardzo wdzi璚zna.
bo zastanawiam si nad takim rozwi您aniem, a jak nie to dalej szuka farbe, kt鏎a mi bd odpowiada. bo tam moja profesjonalna jest 豉dna, ale odrosty robi lekko r騜owe co mnie strasznie denerwuje i jaka super trwa豉 nie jest, nawet 鈔ednia w sumie. no i musz do niej u篡wa 9%, a to dobija mi troche w這sy.

u篡豉m teraz 瞠by o篡wi troch kolor ostatniego opakowania co mia豉m Palette RADIANCE czerwonej i kolor piekny cholera mi wyszedl na tych wlosach po tej profesjonalnej zmytej...

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2011-09-09, 17:48   #1209
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Poka wiadomo嗆
ja kiedys kiedys zrobilam tym kolorem - bardzo ladnie wyszlo, rudy, nie czerwony. Mialam troche jasniejsze odrosty wiec na czubku mialam marchewke a reszta minimalnie ciemniejsza, ale i tak wygladalo spoko a czy sama dasz rade to zalezy czy umiesz - ja naprzyklad bym sama nie zrobila (umazalabym zala siebie, lazienke a i tak nie pokryla rowno z tylu), ale znam osoby co od zawsze same sobie farbuja wlosy

dzi瘯i wielkie

heh, mam nadzieje, ze jednak tak ohydnie nie bedzie, bo ja juz zrobilam tym.. p鏦i co efek 鈍ietny, najpierw rozjasnilam wlosy, potem ten toner i wyszlo naprawde intensywnie. Zdaje sobie sprawe, ze nie bedzie to trzymalo jak farba, ale co to za problem polozyc jak odzywke nawet co 2 tyg - a wlosow i tak nie musze myc codziennie. Z reszta to tak chwilowo, poki nie znajde ''farby idealnej'', bo wszystkie drogeryjne czerwienie wychodza mi na glowie za ciemne, bardziej jak bordo. Ew sprobuje jakos sprowadzic Live XXL, bo ostatnio dala mi swietne efekty i bardzo dlugo sie trzymala, ale nie ma jej w polsce ;/

Wstawiam fote, ale troche inaczej wyglada na zywo, bo tu grzywka wyszla jasniejsza i jest lekko rozowy, a normalnie to ''czysta'' czerwien, podobna do rihanny. Jutro moge dodac w swietle dziennym.
奸iczny

Ja potem dodam m鎩 kolor.

edit. tu jest link do koloru mojego. og鏊nie nast瘼nym razem bed robi豉 czym bardziej w czerwie. http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1307

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2011-09-09 o 18:09
natalkaa7522 jest offline  
Stary 2011-09-09, 19:41   #1210
Schizophrenic
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 168

By這 kilka dziewczyn farbuj帷ych tonerami, La Riche etc. mam do Was pytanie - sp逝ka Wam si ten kolor? jak tak po ilu dniach?

Mi niebieskie pasemka z La Riche sp逝ka造 si po niespe軟a 6 myciach..
Schizophrenic jest offline  
Stary 2011-09-10, 03:16   #1211
kotalina
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Variance Poka wiadomo嗆
a farbujesz sama? jak to to powiesz ile potrzeba tego rozja郾iacza w proszku na w這sy Twojej d逝go軼i? czy si dobrze nak豉da, jak farbe? i czy mocno niszczy w這sy? by豉bym bardzo wdzi璚zna.
bo zastanawiam si nad takim rozwi您aniem, a jak nie to dalej szuka farbe, kt鏎a mi bd odpowiada. bo tam moja profesjonalna jest 豉dna, ale odrosty robi lekko r騜owe co mnie strasznie denerwuje i jaka super trwa豉 nie jest, nawet 鈔ednia w sumie. no i musz do niej u篡wa 9%, a to dobija mi troche w這sy.

u篡豉m teraz 瞠by o篡wi troch kolor ostatniego opakowania co mia豉m Palette RADIANCE czerwonej i kolor piekny cholera mi wyszedl na tych wlosach po tej profesjonalnej zmytej...

Tak tak, sama, nie ufam fryzjerom ;p
Wiesz co dok豉dnie nie jestem Ci w stanie powiedzie, ale tego proszku starczy這 mi na 2 u篡cia i troch zosta這, przy mniej g瘰tych ni moje w這sy podobnej d逝go軼i spokojnie starczy這by na 3.
Co do niszczenia w這s闚, no co nie ma co si czarowa - jak ka盥y rozja郾iacz troch w這sy wysusza. Jednak wystarczy dobrze od篡wia w這sy i nie ma tragedii Nie bez znaczenia jest te fakt, 瞠 wystarczy oksydant 6% - czyli s豉by poza tym to lepsze rozwi您anie ni farbowanie w這s闚 non stop w celu znalezienia idealnej czerwieni - tu intensywny kolor jest gwarantowany. Jest to te lepsze ni wst瘼ne rozja郾ianie w這s闚 a p騧niej jeszcze "dobijanie" ich farb, bo wszystko robimy za jednym zamachem.

Tak瞠 ja ze swojej strony naprawd polecam, wraz z oksydantem i przesy趾 wychodzi ~50 z, a przy farbowaniu co 4 tygodnie starczy na ponad 2 miesi帷e, wi璚 nie jest to drogo My郵 瞠 warto spr鏏owa - oczywi軼ie, je郵i kto marzy o naprawd intensywnej czerwieni

@Schizophrenic - czerwien jest og鏊nie trudna do utrzymania, mi la riche straci這 du穎 wyrazisto軼i ju po jednym myciu, p騧niej ju by這 coraz gorzej, przy ka盥ym myciu woda by豉 czerwoniutka. P馧 biedy jakby znika ca趾iem - niestety, p這wieje do brzydkiego, r騜owo-czerwono-rudego koloru, nawet nie umiem go okre郵i. Jak dla mnie, la riche to taka troche trwalsza i na pewno intensywniejsza szamponetka, ale z ca陰 pewno軼i nie jest wart swojej ceny, na allegro 1 tubka+przesy趾a to 30 z, na moje w這sy musz mie dwie tubki, wi璚 ca這嗆 to 50 z. Troch drogo jak na kolor, kt鏎y owszem jest 豉dny, ale po pierwszym myciu ju nie mog豉m na niego patrze.

Edytowane przez kotalina
Czas edycji: 2011-09-10 o 03:22 Pow鏚: zapomnialstwo:)
kotalina jest offline  
Stary 2011-09-10, 09:08   #1212
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance

Cytat:
Tak tak, sama, nie ufam fryzjerom ;p
Wiesz co dok豉dnie nie jestem Ci w stanie powiedzie, ale tego proszku starczy這 mi na 2 u篡cia i troch zosta這, przy mniej g瘰tych ni moje w這sy podobnej d逝go軼i spokojnie starczy這by na 3.
Co do niszczenia w這s闚, no co nie ma co si czarowa - jak ka盥y rozja郾iacz troch w這sy wysusza. Jednak wystarczy dobrze od篡wia w這sy i nie ma tragedii Nie bez znaczenia jest te fakt, 瞠 wystarczy oksydant 6% - czyli s豉by poza tym to lepsze rozwi您anie ni farbowanie w這s闚 non stop w celu znalezienia idealnej czerwieni - tu intensywny kolor jest gwarantowany. Jest to te lepsze ni wst瘼ne rozja郾ianie w這s闚 a p騧niej jeszcze "dobijanie" ich farb, bo wszystko robimy za jednym zamachem.

Tak瞠 ja ze swojej strony naprawd polecam, wraz z oksydantem i przesy趾 wychodzi ~50 z, a przy farbowaniu co 4 tygodnie starczy na ponad 2 miesi帷e, wi璚 nie jest to drogo My郵 瞠 warto spr鏏owa - oczywi軼ie, je郵i kto marzy o naprawd intensywnej czerwieni
kurcze bd musiala sie zastanowic czy to czy moze sprobowac z jeszcze jedna, ale inna farba profejonalna - cenowo by wychodzilo to samo, bo mam bardzo geste wlosy do ramion, ale tam bym potrzebowala 9%...
poki co mam jeszcze 2 farbowania ta co mam.

a powiesz jeszcze jak sie sp逝kuje?

ja lubie tak czerwie, czerwie ale troche ciemniejsza nie taka oczo✂✂✂na i ja zwykle jest trudno tak naprawde uzyskac - bo zwykle sa rude refleksy, albo wychodzi za ciemna, albo wpada w brazy, okropnosc.
a czerwien na wlosach mam juz od 10 lat ale do tej pory poki nie wycofali Pallet Radiance (dlaczego?!) nie mialam problemu z kolorem... a teraz kombinuje

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2011-09-10, 09:22   #1213
Schizophrenic
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 168

Tonery maj to do siebie, 瞠 si sp逝kuj.
Chyba 瞠 kogo sta na magic panic, to wtedy mo瞠 nie.

Jak ju pisa豉m, mi pasemka niebieskie sp逝kiwa造 si do嗆 szybko. po 5 myciu ju nie by這 ich prawie wida, ledwo pod s這鎍e.
z czerwieni pewnie to samo.
Dlatego lepiej nie ulega modzie i zosta przy mniej drastycznych kolorach.
Schizophrenic jest offline  
Stary 2011-09-11, 12:06   #1214
sonea8
Rozeznanie

W豉郾ie pope軟i豉m recenzj maski do w這s闚 czerwonych, kt鏎 posiadam i kt鏎 si ratuj od mycia do mycia... nie b璠 si wi璚 powtarza, wszystko jest tutaj: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,46...#review-551062
Generalnie polecam, bo fajnie podtrzymuje kolor.
sonea8 jest offline  
Stary 2011-09-12, 16:00   #1215
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Chyba znalaz豉m dla siebie idealny kolor... http://elgon.pl/sklep/czerwien-granatu-p-252.html <3

farbowa豉 kt鏎a z Was Elgonem ?

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2011-09-12 o 16:04
uolcia jest offline  
Stary 2011-09-12, 17:10   #1216
selena004
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 303

Kotalina, co ile myjesz g這w i w jakiej proporcji mieszasz? Bo kolor masz po prostu zaje i te chc taki<3
selena004 jest offline  
Stary 2011-09-13, 22:47   #1217
kotalina
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez selena004 Poka wiadomo嗆
Kotalina, co ile myjesz g這w i w jakiej proporcji mieszasz? Bo kolor masz po prostu zaje i te chc taki<3
Dzi瘯uj
G這w myj zazwyczaj co 3 dni
Chodzi Ci o proporcj rozja郾iacz : oksydant? Je郵i tak, to na jedno farbowanie ok p馧 paczki, no a oksydantu na oko - 瞠by by豉 po prostu kremowa konsystencja
kotalina jest offline  
Stary 2011-09-14, 09:01   #1218
sonea8
Rozeznanie

@Kotalina: a z tego Prosalonu to jak d逝go Ci si trzyma konkretna czerwie? W sensie - po ilu myciach kolor zaczyna widocznie p這wie?

Edit:
Cytat:
Napisane przez RespiroMusica Poka wiadomo嗆
Nie widzia豉m nigdzie odpowiedzi na to pytanie - a w豉snie wygrzeba豉m 1 recenzj z KWC, troche ma這... 瘸dna si tym nie ratowa豉 przypadkiem?

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2011-09-15 o 12:21
sonea8 jest offline  
Stary 2011-09-15, 22:09   #1219
blackberry456
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 124

Cytat:
Napisane przez Schizophrenic Poka wiadomo嗆
By這 kilka dziewczyn farbuj帷ych tonerami, La Riche etc. mam do Was pytanie - sp逝ka Wam si ten kolor? jak tak po ilu dniach?

Mi niebieskie pasemka z La Riche sp逝ka造 si po niespe軟a 6 myciach..
mi sie poki co trzymaja tak jak byly, zero zmian. Z tym, ze ja nie muze myc codziennie wlosow no i do swojej odzywki dodalam troche tonera, wiec jakby przy kazdym myciu odswiezam troche kolor

ogolnie jestem zadowolona, zastanawiam sie tylko czy macie jakies pomysly jak moglabym minimalnie przyciemnic kolor? nie chce klasc farby, bo one u mnie zawsze wychodza bordowe Moje wlosy (szczegolnie w sloncu) sa baaaardzo widoczne, nie przeszkadza mi to, ze nawet nieznajomi ludzie na ulicy mi je komplementuja haha, jednak czulabym sie lepiej w nieco bardziej ''nasyconym'', o ton ciemniejszym odcieniu, bardziej ''krwistym''. Macie jakie pomysly? Dodaje foto
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 103493101.jpg (61,1 KB, 157 za豉dowa)
blackberry456 jest offline  
Stary 2011-09-16, 16:33   #1220
selena004
Raczkowanie

Cytat:
Dzi瘯uj
G這w myj zazwyczaj co 3 dni
Chodzi Ci o proporcj rozja郾iacz : oksydant? Je郵i tak, to na jedno farbowanie ok p馧 paczki, no a oksydantu na oko - 瞠by by豉 po prostu kremowa konsystencja
Dzi瘯i, jak mi si farba nie sprawdzi, to kupi i nast瘼nym razem zrobi
Moja pi瘯na czerwie robiona pod koniec sierpnia zesz豉 mi ca趾owicie, chocia ratowa豉m j szamponetk, 2 od篡wkami koloryzuj帷ymi z Marionu, ba, w tamtym tygodniu nawet farb z Palette na這篡豉m na 20 minut. Efekt? W這sy wyblak這malinowe z rudymi prze鈍itami. Jedynie odrosty s 郵iczne. Nie wiem, to chyba wina moich w這s闚, ale A TAK zniszczone nie s... ;/ W ka盥ym razie jutro lec po utleniacz i pojutrze robi t czerwieni http://img14.allegroimg.pl/photos/or.../85/1777008516
Trzymajcie kciuki : D

Blackberry, kolor GENIALNY! te bym taki chcia豉 na sta貫 ;x

Edytowane przez selena004
Czas edycji: 2011-09-16 o 16:34
selena004 jest offline  
Stary 2011-09-18, 14:29   #1221
_Amelka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Dziewczyny, a wiecie mo瞠, jak osi庵n望 mniej wi璚ej taki kolor : http://wd2.photoblog.pl/np1/201108/80/101096601.jpg ?
Chcia豉bym, 瞠by by taki sprany, podchodz帷y pod czerwony r騜. (najlepiej farba, nie toner/szamponetka/itd.)

You should never give up what You love...
_Amelka jest offline  
Stary 2011-09-18, 14:45   #1222
selena004
Raczkowanie

_Amelka, my郵, 瞠 jak b璠ziesz na rozja郾ionych w這sach kr鏂ej farb koloru Syoss np. trzyma, to wyjdzie co podobnego. Ale nie utrzyma si za d逝go.

Ja jestem za豉mana, zamaist pi瘯nej czerwieni mam wstr皻ny rudy. Rycze mi si chce.
selena004 jest offline  
Stary 2011-09-18, 20:12   #1223
_Amelka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Nie przejmuj si! W gruncie rzeczy rudy te fajny kolor, ja my郵, 瞠by spr鏏owa pomara鎍zowy, taki dosy intensywny, ale na razie zostaj przy moim i czekam a jeszcze troch si spierze. W豉郾ie ogl康am "My, Dzieci z Dworca Zoo" i bardzo podoba mi si kolor (w這s闚) g堯wnej bohaterki (Christiane)

You should never give up what You love...
_Amelka jest offline  
Stary 2011-09-19, 14:51   #1224
selena004
Raczkowanie

Pomara鎍zowego od cholery jest na ulicy, w sumie sama kiedy taki chcia豉m mie i nic mi nie pasowa這 tak, jak P這mienna Iskra Joanny. Z tym, 瞠 si szybko spiera, ale jak si ni konsekwentnie farbuje, to kolor nawet nawet si utrzymuje. Mam w sumie ca陰 'galeri' zdj耩 Joanny, bo farbowa豉m 1,5 roku xd

Wbi豉m w wyszukiwark i kolor faktycznie zjawiskowy. Pomy郵e, 瞠 umieli taki osi庵n望 w '81, a ja nadal 篡j望 w Polsce nie mog mie swojej gerardowej czerwieni -.-

Przejmuj si, bo zamawia豉m z neta farb specjalnie, a mog豉m ten cholerny czerwony rozja郾iacz od razu zam闚i, ale nie, podkusi這 mnie, bo kolor by taki pi瘯ny -.- A dosta豉m najobrzydliwszy rudy, jaki kiedykolwiek widzialam. Ju nie wspomn, 瞠 specjalnie wyda豉m sporo kasy na fryzjerk, 瞠by mi zafarbowa豉 pierwszy raz na czerwono i rozja郾i豉 moje ciemnorude loki. No i teraz to szlag trafi.
selena004 jest offline  
Stary 2011-09-19, 17:29   #1225
Truskowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 110

Moje w sztucznym 鈍ietle po czerwonym rozja郾iaczu, w rzeczywisto軼i jeszcze ja郾iejsze i bardzoooo rzucaj帷e si w oczy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (77,7 KB, 68 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.jpg (76,0 KB, 79 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wizaz3.jpg (38,6 KB, 118 za豉dowa)
Truskowa jest offline  
Stary 2011-09-19, 18:06   #1226
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Truskowa Poka wiadomo嗆
Moje w sztucznym 鈍ietle po czerwonym rozja郾iaczu, w rzeczywisto軼i jeszcze ja郾iejsze i bardzoooo rzucaj帷e si w oczy
Daje po oczach A jak w這sy po tym?
Stary 2011-09-19, 18:32   #1227
Truskowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 110

Wiadomo, 瞠 rozja郾iacz troch je wysuszy ale jestem po keratynowym zabiegu (jakie 1,5 miesi帷a temu) wi璚 du篡ch zniszcze nie widac a schodzi豉m z czarnego (2,5 miesi帷a). Wi璚 jestem zadowolona, pomijaj帷 fakt, 瞠 rozja郾iacz odrosty zafarbowa mi na blond (praktycznie s bia貫).
Truskowa jest offline  
Stary 2011-09-19, 19:16   #1228
sonea8
Rozeznanie

@Truskowa, ale czad
Kolor jest genialny, podziwiam za odwag!
sonea8 jest offline  
Stary 2011-09-19, 19:38   #1229
natalkaa7522
Zakorzenienie

Zazdroszcz kolorku ja chyba ombre sobie strzel, bo czerwone w這sy raczej nigdy nie b璠 moje
Stary 2011-09-19, 22:17   #1230
xblackxshadowx
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 887

Pi瘯neee, takie truskawkowe Truskowo.
A ja ostatni raz pomalowa豉m soczysta malin i jak to si wyp逝cze bior si za dekolork (chyba, boj sie), schodz do blondu i maluj na ra膨cy r騜 .
xblackxshadowx jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.