Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 42 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-09-20, 16:03   #1231
selena004
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 303
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Truskawkowa, pi瘯ne, przegenialne! <3 Informuj, jak szybko si sp逝kuj, bo te bym chcia豉 takie.
selena004 jest offline  
Stary 2011-09-20, 16:37   #1232
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

ja dzi robi dekoloryzacj i nak豉dam elgonowsk czerwie granatu... trzymajcie kciuki, bo jak znowu nie wyjdzie to chyba pierd✂✂ t czerwie...;/
uolcia jest offline  
Stary 2011-09-20, 16:59   #1233
xblackxshadowx
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 887

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
ja dzi robi dekoloryzacj i nak豉dam elgonowsk czerwie granatu... trzymajcie kciuki, bo jak znowu nie wyjdzie to chyba pierd✂✂ t czerwie...;/
O, a z jakiego koloru schodzisz? JA czyta豉m w徠ek o dekolorce, ale nadal nic nie wiem.
xblackxshadowx jest offline  
Stary 2011-09-20, 17:25   #1234
Truskowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 110

Dzi瘯uj dziewczyny
Na pewno poinformuj Was jak szybko kolor b璠zie si wyp逝kiwa, na razie jedyne co zauwa篡豉m, to 瞠 sp造wa go zdecydowanie mniej ni po Majicontrast, kt鏎y wytrzyma zaledwie 2,5 tyg i ko鎍e ju by造 rudawe. Mam nadziej, 瞠 utrzymie si jak najd逝瞠j.
Truskowa jest offline  
Stary 2011-09-20, 20:46   #1235
uolcia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Poka wiadomo嗆
O, a z jakiego koloru schodzisz? JA czyta豉m w徠ek o dekolorce, ale nadal nic nie wiem.

niby z ciemnej czerwieni, ale dla mnie to ciemny br您 z czerwonym poblaskiem ;/

haha ja dok豉dnie tak samo... wiem, 瞠 nic nie wiem
c騜...zaryzykowa豉m... w豉郾ie trzymam dekoloryzator elgona na g這wie... cuchnie niemi這siernie

s這wo daj je瞠li po zmyciu b璠 ciemniejsze ni wcze郾iej, to farbuj na czarne ;<

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2011-09-20 o 20:49
uolcia jest offline  
Stary 2011-09-20, 20:56   #1236
xblackxshadowx
Rozeznanie

Cytat:
niby z ciemnej czerwieni, ale dla mnie to ciemny br您 z czerwonym poblaskiem ;/

haha ja dok豉dnie tak samo... wiem, 瞠 nic nie wiem
c騜...zaryzykowa豉m... w豉郾ie trzymam dekoloryzator elgona na g這wie... cuchnie niemi這siernie

s這wo daj je瞠li po zmyciu b璠 ciemniejsze ni wcze郾iej, to farbuj na czarne ;<
Hmm, to ja b璠 schodzi z rudego jak mi si ta czerwie wyp逝cze. I si naczyta豉m, 瞠 lepiej po這篡 po dekolorce rozja郾iacz co zapobiegnie ciemnieniu (chocia nie wiem co mia這by mi 軼iemnie), ale ja i tak na這輳 go, bo schodz do platyny.
Nie farbuj na czarnooo, potem b璠ziesz 瘸這wa.
Stary 2011-09-20, 21:15   #1237
uolcia
Rozeznanie

Do platyny? Wow, sk康 taki pomys? Ja przed czerwieniami mia豉m platyn... czasami za ni t瘰kni, pewnie kiedy wr鏂 do jasnego blondu ;P

Tak, te s造sza豉m o tej opcji z rozja郾iaczem, ale przeczyta豉m zbyt wiele wypowiedzi, 瞠 to nic nie da這...wi璚 wol nie niszczy w這s闚, je瞠li nie mam pewno軼i 瞠 co to da Licz na to, 瞠 uda mi si wszystko wyp逝ka i nie 軼iemniej.... je瞠li zostan takie jakie s, to po這輳 czerwie matrixa 7rr bo jest o wiele ja郾iejsza od elgonowskiej czerwieni granatu... Jednak mam tylko wod 6%, nie wiem czy nie lepsza by豉by 3% [przez te w徠ki o dekoloryzacji i tysi帷e r騜nych opinii jak powinno si to wszystko robi, mam ju m皻lik w g這wie;///]

te troch obawiam si tej czerni, wi璚 przed tak drastycznym krokiem po這輳 ciemny br您....... zreszt! o czym my m闚imy, przecie wszystko b璠zie OK. .....

zaraz zmywam dekoloryzator..... kocham t adrenalin przed zmyciem jakiegokolwiek specyfiku z w這s闚 hahah
uolcia jest offline  
Stary 2011-09-20, 21:30   #1238
xblackxshadowx
Rozeznanie

Cytat:
Do platyny? Wow, sk康 taki pomys? Ja przed czerwieniami mia豉m platyn... czasami za ni t瘰kni, pewnie kiedy wr鏂 do jasnego blondu ;P

Tak, te s造sza豉m o tej opcji z rozja郾iaczem, ale przeczyta豉m zbyt wiele wypowiedzi, 瞠 to nic nie da這...wi璚 wol nie niszczy w這s闚, je瞠li nie mam pewno軼i 瞠 co to da Licz na to, 瞠 uda mi si wszystko wyp逝ka i nie 軼iemniej.... je瞠li zostan takie jakie s, to po這輳 czerwie matrixa 7rr bo jest o wiele ja郾iejsza od elgonowskiej czerwieni granatu... Jednak mam tylko wod 6%, nie wiem czy nie lepsza by豉by 3% [przez te w徠ki o dekoloryzacji i tysi帷e r騜nych opinii jak powinno si to wszystko robi, mam ju m皻lik w g這wie;///]

te troch obawiam si tej czerni, wi璚 przed tak drastycznym krokiem po這輳 ciemny br您....... zreszt! o czym my m闚imy, przecie wszystko b璠zie OK. .....

zaraz zmywam dekoloryzator..... kocham t adrenalin przed zmyciem jakiegokolwiek specyfiku z w這s闚 hahah
Platyn chc osi庵na, bo mam zamiar malowa w這sy kolorami xD, a farbki p馧trwa貫 maj to do siebie, 瞠 豉dniej wygl康aj na bia造ch. Chocia r騜 ju by si tak nie gryz z 鄴速awym blondem. Jak mia豉m turkus to mi przebija豉 taka zgni豉 ziele...
Trzymam kciuki za powodzenie
Stary 2011-09-20, 22:19   #1239
uolcia
Rozeznanie

taaak, wiem co o tonerach na jasnych w這sach -> http://imageshack.us/photo/my-images/202/wlossssyy.jpg/

zaraz zmywam farb.........OBY NIE 列IEMNIAΧ ;(

efekt...bez sza逝. po na這瞠niu farby efekt jest bardzo podobny do tego co mia豉m wcze郾iej... no troch ja郾iejsze, ale brzydki odcie (to chyba ta farba jest taka fuj... wczesniej tez mi sie nie podobaly... ). poczekam az sie troche spierze i poloze elgon... o ile jutro nie obudze sie czarna, bo tego sie obawiam

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2011-09-21 o 02:16
uolcia jest offline  
Stary 2011-09-22, 12:06   #1240
Wodam85
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Cze嗆 dziewczyny . Chcia豉bym prosi o pomoc w znalezieniu farby w takim oto kolorze http://avanti24.pl/moda/5,103639,514..._2008.html?i=9
Nigdzie nie mog czego takiego znale潭 . Z g鏎y dzi瘯uje za podpowiedzi.
Wodam85 jest offline  
Stary 2011-09-22, 13:35   #1241
M0N1K4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 337
GG do M0N1K4

Mnie pokusi這 na ponowy eksperyment z Joann - g堯wnie z powod闚 finansowych i szybkiej potrzeby malowania w這s闚, bo mia豉m ju ponad 1,5 cm odrost.
Soczysta wi郾ia + dojrza豉 wi郾ia. Kolor ciekawy, ale jak to by這 poprzednim razem - po 2 tygodniach to taki rudawy br您ik... mo瞠 kasztanowy... takie nijakie :P
Ale ju na p馧ce czeka farba goldwell - wi璚 pomaluj za 1,5 tygodnia i zobaczymy jak z trwa這軼i
M0N1K4 jest offline  
Stary 2011-09-22, 14:50   #1242
uolcia
Rozeznanie

Wodam85 ja mia豉m co podobnego po matrixie 5RR [patrz m鎩 avatar]
uolcia jest offline  
Stary 2011-09-23, 10:35   #1243
Wodam85
Przyczajenie

Cytat:
Wodam85 ja mia豉m co podobnego po matrixie 5RR [patrz m鎩 avatar]
Uolcia tak rzeczywi軼ie kolor bardzo zbli穎ny , mo瞠 nawet taki sam. Mam tylko jeszcze jedno pytanko , jakiego utleniacza mam u篡 do tej farby? Mam w這sy po dekoloryzacji Renee Blanche , wyszed mi taki s這mkowy kolor. Moje naturalne odrosty mam na ok.2cm koloru popielaty blond i kilka siwych w這sk闚 tez niestety ju jest. Zawsze farbowa豉m farbami drogeryjnymi wiec na profesjonalnych si nie znam.
Wodam85 jest offline  
Stary 2011-09-23, 19:23   #1244
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Wodam85 Poka wiadomo嗆
Uolcia tak rzeczywi軼ie kolor bardzo zbli穎ny , mo瞠 nawet taki sam. Mam tylko jeszcze jedno pytanko , jakiego utleniacza mam u篡 do tej farby? Mam w這sy po dekoloryzacji Renee Blanche , wyszed mi taki s這mkowy kolor. Moje naturalne odrosty mam na ok.2cm koloru popielaty blond i kilka siwych w這sk闚 tez niestety ju jest. Zawsze farbowa豉m farbami drogeryjnymi wiec na profesjonalnych si nie znam.
Ja farbuj Matrixem Sored, w這sy mam bardzo ciemne, niemal czarne - i okazuje si, 瞠 fryzjer mi daje 6%, czyli s豉bo.
Ale ci篹ko mi oceni, czy inne Matrixy maj tak samo.
sonea8 jest offline  
Stary 2011-09-24, 13:34   #1245
Palemka005
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297
Send a message via Skype™ to Palemka005

Hej dziewczyny. Moje w這sy s takie o:

chcia豉bym, aby wygl康a造 mniej wi璚ej tak jak w這ski blackberry z poprzedniej strony, mo瞠 odrobink ciemniejsze. Co mam zrobi? Nigdy nie farbowa豉m w這s闚 wi璚 jestem zielona : c

Palemka005 jest offline  
Stary 2011-09-24, 13:53   #1246
uolcia
Rozeznanie

kurcze nie wiem...ja robi z 6%, 瞠by nie by造 zbyt ciemne...ale nie wiem czy to dobra rada. i nie trzymaj za d逝go, bo wyjd ciemne [!!!!]
uolcia jest offline  
Stary 2011-09-24, 21:43   #1247
onanowaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 325
ognista czerwie

a wi璚 dziewcz皻a , czerwona farba do w這s闚 ,
farbowa豉m ju w這sy pocz患szy od czerwonej wi郾i joanny , poprzez runde kilku innych czerwonopodobnych kolor闚 koncz帷 na rubinowej czerwieni garniera ,
ale 瘸dna z tych farb nie usatysfakcjonowa豉 mnie , poszukuje farby kt鏎a nada moim w這som prawdziwy czerwony kolor , czy kt鏎a z was mia豉 styczno嗆 z tak farb ? naprawd b璠 wdzi璚zna za ka盥 pomoc

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline  
Stary 2011-09-24, 22:25   #1248
narvaana
Przyczajenie

Dot.: ognista czerwie

Hej Je瞠li chodzi ci o taki efekt : http://imageshack.us/photo/my-images/21/d7ad8a1247.jpg/ Moja kole瘸nka kupi豉 profesjonaln czerwon farb z hurtowni fryzjerskiej, kosztowa豉 65 z. A je瞠li chodzi o to, jaka hurtownia, to niestety nie powiem ci, bo nie wiem;<. Wiem tyle, 瞠 jaka internetowa Wi璚 mog doradzi tyle - nie baw si w farby, kt鏎e mo積a kupi w drogeriach, bo nie uzyskasz takiego koloru...
narvaana jest offline  
Stary 2011-09-24, 22:36   #1249
monak89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 391

a sprawdza豉 syossa? moja przyjaci馧ka u篡wa (bo ja to blondyna) ale zawsze kupujemy farby razem (no i widze jak wychodz) - s dwie czerwone-czerwienie - ta z babk w lokach na pude趾u jest ciemniejsza, taka bardziej wi郾iowa, a ta z babk w kr鏒kich w這sach i grzywce na czole jest taka mega krwista, niestety lekko w r騜 wpadaj帷a, ale to mo瞠 by zale積e pewnie od tego ile si trzyma na w這sach i jakie si ma w這sy.
monak89 jest offline  
Stary 2011-09-25, 20:41   #1250
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

Z ostatniej chwili: w celu uratowania sesji foto, musia豉m na這篡 na w這sy cokolwiek... oto Joanna Soczysta Malina, kt鏎a na jeden raz (czyt. do pierwszego mycia) jest ca趾iem, ca趾iem.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 7323578.jpg (59,4 KB, 147 za豉dowa)
sonea8 jest offline  
Stary 2011-09-25, 22:32   #1251
Merkuria
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 140

kiedy farbowa豉m Garnierem z serii "p這mienne czerwienie" czy "ogniste czerwienie", kolor mia nr 660 i kolor by naprawd g喚boki, ale tylko przez pierwszych kilka my... s造sza豉m, 瞠 z farb nieco bardziej trzymaj帷ych si na w堯sach dobry jest Goldwell.
Merkuria jest offline  
Stary 2011-09-25, 23:36   #1252
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
Z ostatniej chwili: w celu uratowania sesji foto, musia豉m na這篡 na w這sy cokolwiek... oto Joanna Soczysta Malina, kt鏎a na jeden raz (czyt. do pierwszego mycia) jest ca趾iem, ca趾iem.
je簑niu... pi瘯ne... ja te chce takie!!!
Stary 2011-09-25, 23:41   #1253
uolcia
Rozeznanie

uuu bardzo 豉dne cho sama bym si nie odwa篡豉
uolcia jest offline  
Stary 2011-09-25, 23:56   #1254
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

kup sobie czerwony rozja郾iacz, na allegro czasami jest
Meadow jest offline  
Stary 2011-09-26, 07:24   #1255
Caramella
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 371

ja po soczystej malinie mialam fajne wlosy przez okolo poltora tygodnia ( myje co 3 dni) . po dwoch tygodniach nalozylam szamponetke wisniowa czerwien. kolor po soczystej malinie mi sie bardzo podobal ale nie wiem jakim cudem farba rozjasnila mi moje ciemno br您owe odrosty do odcienia pomara鎍zu?? reszta wlosow byla czerwona , a 1cm odrost byl pomaranczowy. pierwszy raz sie z takim czyms spotkalam, zazwyczaj odrosty chwytaja mi na ciemna czerwien
who we wish we could be
who we want to be with

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline  
Stary 2011-09-26, 10:23   #1256
xblackxshadowx
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Caramella Poka wiadomo嗆
ja po soczystej malinie mialam fajne wlosy przez okolo poltora tygodnia ( myje co 3 dni) . po dwoch tygodniach nalozylam szamponetke wisniowa czerwien. kolor po soczystej malinie mi sie bardzo podobal ale nie wiem jakim cudem farba rozjasnila mi moje ciemno br您owe odrosty do odcienia pomara鎍zu?? reszta wlosow byla czerwona , a 1cm odrost byl pomaranczowy. pierwszy raz sie z takim czyms spotkalam, zazwyczaj odrosty chwytaja mi na ciemna czerwien
Caramella mi przy ostatnim farbowaniu te niezbyt z豉pa這 odrosty. By造 takie br您owo r騜owe, a teraz jak farba si ju wyp逝ka豉 to s jakie takie dziwne lekko 鄴速awe. Nie mam poj璚ia czemu si tak sta這, bo niby trzyma豉m nawet ciut d逝瞠j by wszystko dobrze z豉pa這, a i tak wysz豉 kicha.
Stary 2011-09-26, 11:22   #1257
Wodam85
Przyczajenie

Cytat:
kurcze nie wiem...ja robi z 6%, 瞠by nie by造 zbyt ciemne...ale nie wiem czy to dobra rada. i nie trzymaj za d逝go, bo wyjd ciemne [!!!!]
Dziewczyny dzi瘯uj za rady. Kupie 6% utleniacz .Pozdrawiam.
Wodam85 jest offline  
Stary 2011-09-26, 16:37   #1258
Vanilka28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Jakby kt鏎a by豉 zainteresowana:

Syoss Intensywna Czerwie, ALE na zdj璚iu nie z豉pa這 r騜owawego odcienia, a w豉郾ie taki powsta Kole瘸nka stwierdzi豉, 瞠 to kolor ciemnych winogron

Wybaczcie jako嗆
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg syoss.jpg (12,6 KB, 146 za豉dowa)
Vanilka28 jest offline  
Stary 2011-09-27, 14:07   #1259
kotalina
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Poka wiadomo嗆
Jakby kt鏎a by豉 zainteresowana:

Syoss Intensywna Czerwie, ALE na zdj璚iu nie z豉pa這 r騜owawego odcienia, a w豉郾ie taki powsta Kole瘸nka stwierdzi豉, 瞠 to kolor ciemnych winogron

Wybaczcie jako嗆

ooo jak 豉dnie :O Farbowa豉m tym syossem ponad rok temu i wyszedl mi zdecydowanie mniej intensywny. 奸icznie, naprawd
kotalina jest offline  
Stary 2011-09-27, 20:50   #1260
Vanilka28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

A dzi瘯uj, dzi瘯uj bardzo: )
Vanilka28 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.