Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 45 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-10-12, 12:08   #1321
GagaFace
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 262
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Bo瞠 iglasty jaka oczo.✂✂✂na ...

Jak uda這 Ci si zrobi takii kolor na w這sach ? .. Pewnie farb wcze郾iej k豉d豉 na blond. ?

GagaFace jest offline  
Stary 2011-10-12, 15:15   #1322
chocolategateau
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
Unhappy Z Czarnych Na Czerwone !

Hej dziewczyny, trzy miesi帷e temu postanowi豉m przej嗆 z farbowanych na czarno w這s闚 na krwisto-czerwone. Bardzo mi ten kolor wpad w oko, poprostu si zakocha豉m. Jednak mam pewien problem, myj w這sy codziennie rano (mam tak potrzeb) i z myciem si kolor zmywa, po tygodniu, g鏎a po速ora blaknie, przechodzi w rdzenny. Czy profesjonalne farby fryzjerskie co mog zdzia豉? Czy efekt b璠zie d逝窺zy?

Pomocy!
Stary 2011-10-14, 23:05   #1323
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Poka輳 wam efekt dzisiejszego farbowania. U篡豉m Vitalitys 7.66 + estrakt koloru czerwonego + oksydant 9%. Farb k豉d豉m na w這sy w kolorze czekoladowy blond. Zdj璚ie kt鏎e wklejam by這 robione z lamp b造skow w sztucznym 鈍ietle. W這sy w s這鎍u s bardziej czerwone a mniej rude. I na tym koniec zachwytu. Do po逝dnia w pomieszczeniu bez 瘸dnego 鈍iat豉 w這sy s w kolorze kasztanowo-rubinowo-czerwonym i nie s ju tak jasne Ta farba jest najbardziej czerwon z Vitalitys i niestety nie wychodzi tak jakbym chcia豉. Da豉m mu drug szans i na pewno ostatni. Wi璚ej nie wr鏂 do Vitalitys. Je瞠li komu podoba si kolor to mam jeszcze po這w tubki farby oraz ekstraktu. Mog zupe軟ie za free wys豉 na spr鏏owanie. Starczy w zupe軟o軼i na 鈔edniej d逝go軼i w這sy. Tak瞠 jak kto chce to czekam na pv.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1010159.jpg (41,3 KB, 77 za豉dowa)

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2011-10-14 o 23:07
201610111032 jest offline  
Stary 2011-10-15, 00:23   #1324
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
Poka輳 wam efekt dzisiejszego farbowania. U篡豉m Vitalitys 7.66 + estrakt koloru czerwonego + oksydant 9%. Farb k豉d豉m na w這sy w kolorze czekoladowy blond. Zdj璚ie kt鏎e wklejam by這 robione z lamp b造skow w sztucznym 鈍ietle. W這sy w s這鎍u s bardziej czerwone a mniej rude. I na tym koniec zachwytu. Do po逝dnia w pomieszczeniu bez 瘸dnego 鈍iat豉 w這sy s w kolorze kasztanowo-rubinowo-czerwonym i nie s ju tak jasne Ta farba jest najbardziej czerwon z Vitalitys i niestety nie wychodzi tak jakbym chcia豉. Da豉m mu drug szans i na pewno ostatni. Wi璚ej nie wr鏂 do Vitalitys. Je瞠li komu podoba si kolor to mam jeszcze po這w tubki farby oraz ekstraktu. Mog zupe軟ie za free wys豉 na spr鏏owanie. Starczy w zupe軟o軼i na 鈔edniej d逝go軼i w這sy. Tak瞠 jak kto chce to czekam na pv.
trzeba by這 dodac odrobine fioletu, ja miesza貫m czerwie + czerwony i fioletowy intensyfikator, dzi瘯i temo czerwie och這dzi豉 sie na tyle, ze nie wy豉zi豉 瘸dna mied
Stary 2011-10-15, 01:08   #1325
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
trzeba by這 dodac odrobine fioletu, ja miesza貫m czerwie + czerwony i fioletowy intensyfikator, dzi瘯i temo czerwie och這dzi豉 sie na tyle, ze nie wy豉zi豉 瘸dna mied
To 瞠 minimalnie wpada w rudy nie przeszkadza mi. Natomiast nie jestem zadowolona z tego 瞠 najbardziej czerwona farba Vitalitys z do嗆 du篡m oksydantem wychodzi tak ciemno. Nawet gdy u篡wa豉m jej na rozja郾ione w這sy to nie nie by造 one a tak bardzo, mocno czerwone.

Czas edycji: 2011-10-15 o 01:10
Stary 2011-10-15, 01:10   #1326
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

a mi si bardzo podobaj
uolcia jest offline  
Stary 2011-10-15, 01:17   #1327
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
a mi si bardzo podobaj
Jak patrz na zdj璚ie to mi si te podobaj Ale jak teraz sobie siedz w pokoju gdzie jest zapalona tylko lampka nocna i patrz w lustro to w og鏊e nie wida 瞠 s czerwone, a raczej ciemne w kolorze kasztanowo-rubinowym

Czas edycji: 2011-10-15 o 01:18
Stary 2011-10-15, 10:32   #1328
fryz5
Zakorzenienie

moze to wina zbyt silnej wody? ;>
Stary 2011-10-15, 12:00   #1329
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

jak na nakladane na ciemny blad to fakt ciemne troche wyszly ale 豉dnie wygl康aj na pewno po myciach troche wyja郾iej
Stary 2011-10-15, 12:52   #1330
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
jak na nakladane na ciemny blad to fakt ciemne troche wyszly ale 豉dnie wygl康aj na pewno po myciach troche wyja郾iej
Mam nadziej 瞠 kolor si troch wyp逝cze. Nast瘼nym razem b璠 robi Matrixem. Kupi豉m kolor 7RR oraz ten do pasemek SR-R. Kupi豉m te na spr鏏owanie tonery La Riche Poppy Red i Coral Red.
Stary 2011-10-15, 13:25   #1331
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
Fajny kolorek
Stary 2011-10-15, 15:30   #1332
xxxckxxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 71

Ja mia豉m prawie czarne w這sy... do po這wy mia豉m ju swoje, ciemne blond. Posz豉m do fryzjerki i par pasemek wzi窸a mi rozja郾iaczem, bo inaczej by si nie da這 a reszt zafarbowa豉 czerwon farb nie wiem jaka to by豉 dok豉dnie, ale wiem, 瞠 z welli
Kolor oczywi軼ie zmywa si w zastraszaj帷ym tempie i w ko鎍u zszed mi na rudy.. wi璚 posz豉m znowu i zafarbowa豉m i ju schodzi mniej. Fryzjerka mi powiedzia豉, 瞠 czerwone farby zmywaj si najszybciej wi璚 trzeba zafarbowac ca這sc 3-4 razy, 瞠by kolor si ju utrzymywa. Ja jestem baaardzo zadowolona z koloru i p鏦i co nie przejmuj si farbowaniem r璚znik闚 i po軼ieli, bo dopiera si pi瘯nie. Te farby s na tyle delikatne, 瞠 jak wr鏂i豉m od fryzjera z zafarbowan koszulk i upra豉m j dopiero po 2-3 dniach to nie pozosta nawet 郵ad
xxxckxxx jest offline  
Stary 2011-10-15, 15:33   #1333
fryz5
Zakorzenienie

i jak masz jasny czerwony od g鏎y potem ko鎍e ciemne i pasemka? da這by rade wyj嗆 z tej czerni
Stary 2011-10-15, 15:37   #1334
xxxckxxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 71

nie mo瞠 im ni瞠j tym w這sy s troch ciemniejsze, ale jakiej masakrycznej r霩nicy nie ma zapomnia豉m dodac, 瞠 od spodu mam kilka ciemnych pasemek, bo mia豉m farbowane br您ow farb, 瞠by nie u篡c tyle rozja郾iacza i jak dla mnie jest ideolo teraz w這sy s mokre, bo dopiero umy豉m, ale jak wyschn i nie zapomn to cykn fotk oczywi軼ie ju mam lekkie odrosty, bo farbowa豉m 23 wrze郾ia i kolor ju nie ten sam jaki by na pocz徠ku, ale mi si podoba i to najwa積iejsze
xxxckxxx jest offline  
Stary 2011-10-15, 15:59   #1335
SugarbabyLove
Zakorzenienie

No to jest racja niema 幢e z dopieraniem farb czerwonych. ja tez miesiac temu farbowalam i juz widze ze mi sie wyplukaly troche i s ja郾iejsze
Stary 2011-10-15, 16:57   #1336
uolcia
Rozeznanie

Miszona, mam nadziej, 瞠 nie b璠ziesz zawiedziona po Matrixie 7rr, dla mnie to pora磬a. Po nieca造m miesi帷u farbowania tym kolorem mam rudo-br您owe w這sy z czerwon po鈍iat w s這鎍u... K豉d豉m farb bezpo鈔ednio po dekoloryzacji! wi璚 w這sy by造 jasne.... nigdy wi璚ej matrixa..

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2011-10-15 o 17:05
uolcia jest offline  
Stary 2011-10-15, 18:12   #1337
blackberry456
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 124

Cytat:
Napisane przez chocolategateau Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny, trzy miesi帷e temu postanowi豉m przej嗆 z farbowanych na czarno w這s闚 na krwisto-czerwone. Bardzo mi ten kolor wpad w oko, poprostu si zakocha豉m. Jednak mam pewien problem, myj w這sy codziennie rano (mam tak potrzeb) i z myciem si kolor zmywa, po tygodniu, g鏎a po速ora blaknie, przechodzi w rdzenny. Czy profesjonalne farby fryzjerskie co mog zdzia豉? Czy efekt b璠zie d逝窺zy?

Pomocy!
mi osobiscie farba fryzjerska zmywala sie za kazdym razem szybciej niz drogeryjna (jak mi to tumaczyla pani w sklepie one ''mniej wnikaja w strukture wlosa'') ale to pewnie zalezy od rodzaju farby i wlosow - a moje sa dziwne xd

Cytat:
Napisane przez GagaFace Poka wiadomo嗆
Bo瞠 iglasty jaka oczo.✂✂✂na ...

Jak uda這 Ci si zrobi takii kolor na w這sach ? .. Pewnie farb wcze郾iej k豉d豉 na blond. ?
nie blond, bardziej rody/pomaranczowy swoje czerwonawo-brazowe (raczej ciemne) wlosy potraktowalam rozjasniaczem, ale wyszlo dosc nierowno - dol mialam rudy, wyzej zolty a same odrosty blond- wygladalo to komicznie, ale na szczescie toner rowno wszystko przykryl ^^

teraz sie tylko zastanawiam jak to bedzie wygadalo jak przy robieniu nastepnych zrobie je+reszte wlosow zwykla drogeryjna farba (tylko wlansie, jaka?). Boje sie efetku, nie cce za ciemnych wlosow, ale nie obrazilabym sie o przyciemnienie z 1 ton, zeby dalej byly mocno czerwone, ale juz nie tak ''oczoje*ne'',,
blackberry456 jest offline  
Stary 2011-10-15, 18:28   #1338
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Miszona, mam nadziej, 瞠 nie b璠ziesz zawiedziona po Matrixie 7rr, dla mnie to pora磬a. Po nieca造m miesi帷u farbowania tym kolorem mam rudo-br您owe w這sy z czerwon po鈍iat w s這鎍u... K豉d豉m farb bezpo鈔ednio po dekoloryzacji! wi璚 w這sy by造 jasne.... nigdy wi璚ej matrixa..
Z tego co czyta豉m na w徠ku o Matrixie to u篡wa豉 5RR a nie 7RR. To dwa r騜ne kolory. 5RR - Medium Brown Red Red, 6RR -Light Brown Red Red a 7RR - Dark Blond Red Red. 7RR jest najja郾iejsz i najbardziej czerwon czerwieni Podobno jest nowa paleta i 7RR ju jest wycofane. Ja ten kolor dorwa豉m w sklepie internetowym. Je瞠li mi si spodoba to chyba zrobi zapas. Mam zamiar miesza go razem z SR-R.
Stary 2011-10-15, 18:43   #1339
uolcia
Rozeznanie

Kochana u篡豉m 7rr ostatnio. Na pocz徠ku u篡豉m samej 5rr, potem colorsync 5r (masakra totalna), potem miesza豉m 5rr z 7 rr , a na koniec 7rr po dekoloryzacji i wyszlo okropnie. bordo-br您.

Dziewczyny !!!!!!!!! Znalaz豉m co cudownego!
Pofarbowa豉m w這sy czerwonym elgonem i mam oczodajn czerwie na g這wie... Dla was to za✂✂✂i軼ie, dla mnie wygl康a troche dziwnie... ;p Jestem w szoku, ale mi rozja郾i這 w這sy! A mia這 by bordo... ;p chyba da豉m za du膨 wod (6%) i nie wierzy豉m w to co pisze producent... a widz, 瞠 mo積a by這 zaufa

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2011-10-15 o 18:45
uolcia jest offline  
Stary 2011-10-15, 19:04   #1340
fryz5
Zakorzenienie

czekaj czekaj, to elgona sie miesza z oxy? ja dostalem informacje ze elgonu sie uzywa bez oxy, sama farba z opakowania, to juz wiem czemu po farbowaniu chwyci這 lekko na czerwie....a ca豉 farba posz豉 sie je***
Stary 2011-10-15, 19:12   #1341
uolcia
Rozeznanie

no, nawet na opakowaniu jest napisane wielkie 1:1 :P

to farba w og鏊e farbuje bez oxydantu?
uolcia jest offline  
Stary 2011-10-15, 19:14   #1342
fryz5
Zakorzenienie

o boze, sory! nie elgon a elumen! pomyli貫m sie! ;D
faktycznie sory xd elgon normalnie z oxy jak kazda inna, elumena pr鏏owa貫m (widz帷 efekt na innych w這sach -dos這wnie jak rihanna jak nie mocniej!) i mi nie chwyci這 ;/
Stary 2011-10-15, 19:30   #1343
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Dziewczyny !!!!!!!!! Znalaz豉m co cudownego!
Pofarbowa豉m w這sy czerwonym elgonem i mam oczodajn czerwie na g這wie... Dla was to za✂✂✂i軼ie, dla mnie wygl康a troche dziwnie... ;p Jestem w szoku, ale mi rozja郾i這 w這sy! A mia這 by bordo... ;p chyba da豉m za du膨 wod (6%) i nie wierzy豉m w to co pisze producent... a widz, 瞠 mo積a by這 zaufa
Mog豉by wrzuci zdj璚ie?

Cytat:
Kochana u篡豉m 7rr ostatnio. Na pocz徠ku u篡豉m samej 5rr, potem colorsync 5r (masakra totalna), potem miesza豉m 5rr z 7 rr , a na koniec 7rr po dekoloryzacji i wyszlo okropnie. bordo-br您.
Ja po dekoloryzacji gdy farbowa豉m Vitalitys 7.66 mia豉m w這sy sporo ciemniejsze i bardziej kasztanowe ni teraz. Tak瞠 s康z 瞠 wszystko zale篡 od w這sa i czy jest zniszczony. Teraz si zastanawiam 瞠 w og鏊e u篡wa tego Matrixa. Dziwne 瞠 najbardziej czerwone farby wychodz tak ciemno i to jeszcze wpadaj lekko w br您. Nie chc ich znowu rozja郾ia.
Stary 2011-10-15, 20:15   #1344
uolcia
Rozeznanie

no nie wiem, fryzjerk nie jestem Jutro wrzuc, bo na zdj璚iach robionych w sztucznym 鈍ietle wygl康aj totalnie inaczej
uolcia jest offline  
Stary 2011-10-16, 10:18   #1345
selena004
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 303

Jestem kilka dni po farbowaniu moich lok闚 po czerwonym rozja郾iaczu na kolor ciemnobr您owy... Jak zmy豉m farb, dodam, 瞠 przetestowany ju kiedy odcien Renee Blanche, prze篡豉m szok - w這sy wi郾iowo-郵iwkowe, a grzwka nadal czerwona... Musia豉m farbowa drugi raz. W這sy mi ledwo 篡j po tym ;/ Tak瞠 nie wiem, sk康 tu tyle fanek tego rozja郾iacza.

Przy okazji - farbowa造軼ie mo瞠 normalnymi farbami Chantala? Po tym rozja郾iaczu mam ma造 uraz, ale kolory s genialne.
selena004 jest offline  
Stary 2011-10-16, 11:46   #1346
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

Ja na Matrixa nie dam z貫go s這wa powiedzie, ale farbowa豉m farb do czerwieni tylko i wy陰cznie, czyli SoRed. Zdj璚ie na poprzedniej stronie bodaj, gdyby kto nie zauwa篡
Spiera si delikatnie, ale to ju ponad p馧 roku z tym kolorem, wi璚 si uczepi. W grudniu planuj prepigmentacj tym tylko musz kupi jak捷 czarn misk, 瞠by nie narobi w 豉zience rze幡i xD

Teraz czekam na najnowsze matrixowe cude鎥o do prostowania, wyg豉dzania, piel璕nacji koloru, domykania 逝sek i w og鏊e och ach w jednym - frezio mi tym robi ostatnie dwa razy i w這s jest pi瘯ny, sypki (czekam na akceptacj zg這szenia do KWC, bo to nowe co - jak klepn, to poleci recka... ) - Miracle Treat 12. Ratuje czerwie na g這wie przed zmywaniem, wi璚 polecam w tym w徠ku ;>
sonea8 jest offline  
Stary 2011-10-16, 11:52   #1347
201610111032
Konto usuni皻e

Pyta豉m ju w w徠ku o Matrixie ale jak na razie cisza. Pytanie dotyczy czerwonych farb wi璚 zadam jej tutaj ponownie.

W jedym ze sklep闚 internetowych znalaz豉m nowe kolory:
RED PLUS HD 6RC+
RED PLUS HD 5RR+
RED PLUS HD 7RR+
RED PLUS HD 5RV+

Czy to s te same co SR-RV, SR-R, SR-RC, SR-C tylko w jakiej zmienionej nazwie? Czy mo瞠 co zupe軟ie nowego?
Stary 2011-10-16, 11:53   #1348
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
Ja na Matrixa nie dam z貫go s這wa powiedzie, ale farbowa豉m farb do czerwieni tylko i wy陰cznie, czyli SoRed. Zdj璚ie na poprzedniej stronie bodaj, gdyby kto nie zauwa篡
Spiera si delikatnie, ale to ju ponad p馧 roku z tym kolorem, wi璚 si uczepi. W grudniu planuj prepigmentacj tym tylko musz kupi jak捷 czarn misk, 瞠by nie narobi w 豉zience rze幡i xD

Teraz czekam na najnowsze matrixowe cude鎥o do prostowania, wyg豉dzania, piel璕nacji koloru, domykania 逝sek i w og鏊e och ach w jednym - frezio mi tym robi ostatnie dwa razy i w這s jest pi瘯ny, sypki (czekam na akceptacj zg這szenia do KWC, bo to nowe co - jak klepn, to poleci recka... ) - Miracle Treat 12. Ratuje czerwie na g這wie przed zmywaniem, wi璚 polecam w tym w徠ku ;>
Uuu ciekawe... widze dziewczyny bardzo chwal tego matrixa. Moze si skusz i za miesi帷 p馧tora go faktycznie kupi. a trzeba raz farbowa czy lepiej dwa razy 瞠by sie porz康nie uchwyci? ktora na ciemnych farbowa豉?
Stary 2011-10-16, 11:59   #1349
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
Uuu ciekawe... widze dziewczyny bardzo chwal tego matrixa. Moze si skusz i za miesi帷 p馧tora go faktycznie kupi. a trzeba raz farbowa czy lepiej dwa razy 瞠by sie porz康nie uchwyci? ktora na ciemnych farbowa豉?
Ja mam ciemny br您. Ciemny, ciemny br您.
Odrost zawsze mam najintensywniejszy i fryzjer p豉cze, 瞠 w豉郾ie tak powinno to wygl康a, w豉郾ie tak!... dlatego ratuj reszt przesuszonych lekko w這s闚, czym si da, 瞠by ta farba pokaza豉, co potrafi
Oksydant 6%, dodam. Ta farba jest 鈍ietna.
(W這s przesuszony prostowaniem o raz za du穎, 瞠by nie by這)
sonea8 jest offline  
Stary 2011-10-16, 12:01   #1350
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
Ja si zastanawiam czy by nast瘼nym razem nie potraktowa w這s闚 tylko SoRed. Troch si boj ale ju r騜ne cuda z nimi robi豉m. Rozja郾ia豉m kilka razy i nie wy造sia豉m Nadal w這sy mam grube, trudne do uk豉dania. Tak my郵a豉m czy by na pocz徠ek nie zafarbowa ca造ch SoRed a p騧niej co 6 tygodni robi tylko odrosty. W mi璠zyczasie by kolor by 豉dny chcia豉bym robi tonerem. Zapewne s lepsze i mniej szkodliwe dla w這s闚 ni szamponetki. Tylko ta cena mnie przera瘸. Ale dla moich kr鏒kich w這s闚 starczy p馧 oplakowania.

A po co chcesz robi prepigmentacj? Masz a tak nier闚ny kolor? Nie szkoda w這s闚?

Czas edycji: 2011-10-16 o 12:04
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.