Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 46 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-10-16, 12:23   #1351
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
Ja si zastanawiam czy by nast瘼nym razem nie potraktowa w這s闚 tylko SoRed. Troch si boj ale ju r騜ne cuda z nimi robi豉m. Rozja郾ia豉m kilka razy i nie wy造sia豉m Nadal w這sy mam grube, trudne do uk豉dania. Tak my郵a豉m czy by na pocz徠ek nie zafarbowa ca造ch SoRed a p騧niej co 6 tygodni robi tylko odrosty. W mi璠zyczasie by kolor by 豉dny chcia豉bym robi tonerem. Zapewne s lepsze i mniej szkodliwe dla w這s闚 ni szamponetki. Tylko ta cena mnie przera瘸. Ale dla moich kr鏒kich w這s闚 starczy p馧 oplakowania.

A po co chcesz robi prepigmentacj? Masz a tak nier闚ny kolor? Nie szkoda w這s闚?
Mam nier闚no - odrost pi瘯ny po kilku myciach, a reszta rudzieje i mnie to strasznie wkurza, poza tym jak wniknie sam barwnik na ciep貫j wodzie, a dopiero potem barwnik +oxy to chyba dla w這sa lepiej? Przynajmniej tak rozumiem ide prepigmentacji, ale niewykluczone, 瞠 co mieszam
Cena, hm, tubka SoRed na all ok. 30 z這tych, oksydant te kiele tego/litr... na moje w這sy jedna tubka w tej chwili wystarczy, wi璚 za 150 z mam zestaw na p馧 roku, imo wychodzi taniej, ni pielgrzymki do fryzjera ;>
sonea8 jest offline  
Stary 2011-10-16, 12:37   #1352
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
Mam nier闚no - odrost pi瘯ny po kilku myciach, a reszta rudzieje i mnie to strasznie wkurza, poza tym jak wniknie sam barwnik na ciep貫j wodzie, a dopiero potem barwnik +oxy to chyba dla w這sa lepiej? Przynajmniej tak rozumiem ide prepigmentacji, ale niewykluczone, 瞠 co mieszam
Cena, hm, tubka SoRed na all ok. 30 z這tych, oksydant te kiele tego/litr... na moje w這sy jedna tubka w tej chwili wystarczy, wi璚 za 150 z mam zestaw na p馧 roku, imo wychodzi taniej, ni pielgrzymki do fryzjera ;>
Mam jeszcze jedno pytanie. Co ile farbujesz SoRed? K豉dziesz na ca這嗆 czy tylko odrosty? W mi璠zyczasie czym innym farbujesz? Co do ceny to chodzi這 mi o tonery 瞠 s drogie.
201610111032 jest offline  
Stary 2011-10-16, 15:30   #1353
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
Mam jeszcze jedno pytanie. Co ile farbujesz SoRed? K豉dziesz na ca這嗆 czy tylko odrosty? W mi璠zyczasie czym innym farbujesz? Co do ceny to chodzi這 mi o tonery 瞠 s drogie.
Farbuj 鈔ednio co 2, 3 miesi帷e. Co drugi raz na ca貫 w這sy farba, a tak to odrost trzymany p馧 godziny i farba sczesana na reszt w這s闚 na myjce + kolejne 15 minut tak - dzi瘯i temu od鈍ie瘸m kolor bez ingerencji g喚bszej.
Kiedy odrost mi mocno dokucza, to ratuj si czymkolwiek, ostatnio soczysta malina z Joanny, ale teraz stwierdzi豉m, 瞠 bez sensu, szkoda w這s闚 - i kupuj soreda na zapas.
Mam fajn mask - od篡wk do w這s闚 farbowanych Itely do czerwieni, kt鏎a ca趾iem nie幢e 豉pie odrost, tonuje to wszystko... tylko ma tendencj do wpadania w mied, wi璚 niezbyt mnie to cieszy, ale tak dora幡ie mo瞠 by.
sonea8 jest offline  
Stary 2011-10-16, 15:59   #1354
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Farbuj 鈔ednio co 2, 3 miesi帷e. Co drugi raz na ca貫 w這sy farba, a tak to odrost trzymany p馧 godziny i farba sczesana na reszt w這s闚 na myjce + kolejne 15 minut tak - dzi瘯i temu od鈍ie瘸m kolor bez ingerencji g喚bszej.
Kiedy odrost mi mocno dokucza, to ratuj si czymkolwiek, ostatnio soczysta malina z Joanny, ale teraz stwierdzi豉m, 瞠 bez sensu, szkoda w這s闚 - i kupuj soreda na zapas.
Mam fajn mask - od篡wk do w這s闚 farbowanych Itely do czerwieni, kt鏎a ca趾iem nie幢e 豉pie odrost, tonuje to wszystko... tylko ma tendencj do wpadania w mied, wi璚 niezbyt mnie to cieszy, ale tak dora幡ie mo瞠 by.
A 豉dnie trzyma si kolor? Bo 2-3 miesi帷e to troch d逝go. Warto zastosowa mi璠zy ka盥ym farbowanie toner? Czy mo瞠 lepiej nie kombinowa? I jeszcze jedno, obiecuj 瞠 ju ostatnie pytanie Po zmyciu farby myjesz w這sy? Ja po Vitalitys musia豉m. Podobno w przypadku farb profesjonalnych tak trzeba.
Stary 2011-10-16, 19:14   #1355
sonea8
Rozeznanie

Oj, ile pyta A ja taka nieprzygotowana...
No ale ok. Kolor trzyma nie幢e na zrobionym odro軼ie, ni瞠j jest gorzej - wina zniszczenia w這sa, wi璚 na to nie patrz. Po tych 2, 3 miesi帷ach jad na odrost, bo jest gigantyczny, ale sam kolor trzyma nadspodziewanie ok. Tak, myj szamponem po tej farbie od razu i nak豉dam od篡wk, sp逝kuj... niewiele sp造wa.
Z tonerem nie pr鏏owa豉m, bo mia豉m inne cudo, kt鏎ego ju nie robi - spray z Ce-Ce o nazwie Bloody Mary, pigment taki do nak豉dania na mokre i suche. W豉郾ie si sko鎍zy zapas u mnie i u fryzjera, i jest nie do dostania... to sama jestem w kropce, jak b璠 ratowa czerwie Pewnie po prostu si przem璚z, rudziej帷 poma逝...
sonea8 jest offline  
Stary 2011-10-16, 22:45   #1356
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446

Cytat:
Ja mam ciemny br您. Ciemny, ciemny br您.
Odrost zawsze mam najintensywniejszy i fryzjer p豉cze, 瞠 w豉郾ie tak powinno to wygl康a, w豉郾ie tak!... dlatego ratuj reszt przesuszonych lekko w這s闚, czym si da, 瞠by ta farba pokaza豉, co potrafi
Oksydant 6%, dodam. Ta farba jest 鈍ietna.
(W這s przesuszony prostowaniem o raz za du穎, 瞠by nie by這)
aha noo ja tez mam ciemny br您 naturalny.. prostownica? no to jest masakra strasznie niszczy
a niewiesz gdzie mozna zobaczyc cal palete kolor闚 ?
Stary 2011-10-16, 23:13   #1357
201610111032
Konto usuni皻e

Chcia豉m wrzuci link z palet ale nie wiem czemu nie wchodzi

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2011-10-16 o 23:17
Stary 2011-10-17, 08:44   #1358
sonea8
Rozeznanie

To mo瞠 mi si uda.

Btw prostownica to zuo, wiem, wiem... tylko czasem mam do嗆 swoich lok闚 i robi si na g豉dko, ale ju mam nauczk - tylko prostowanie na szczotce; przy okazji pi瘯nie domykam 逝ski w這sa. Tylko to tyle trwa ;/

Odno郾ie tej palety, to ja mam R i wychodzi czysta czerwie bez zbocze w kierunki wstr皻nej miedzi, czasem ch這dno po造skuje pod fiolet, co akurat uwielbiam. Zastanawiam si nad p鎩軼iem dalej w tym kierunku, czyli RV, bo wygl康a jeszcze pi瘯niej, ale wole nie ryzykowa
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1770261429.jpg (56,1 KB, 60 za豉dowa)
sonea8 jest offline  
Stary 2011-10-17, 13:37   #1359
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:

Odno郾ie tej palety, to ja mam R i wychodzi czysta czerwie bez zbocze w kierunki wstr皻nej miedzi, czasem ch這dno po造skuje pod fiolet, co akurat uwielbiam. Zastanawiam si nad p鎩軼iem dalej w tym kierunku, czyli RV, bo wygl康a jeszcze pi瘯niej, ale wole nie ryzykowa
Skoro kolor lekko wpada w r騜, fiolet to ja si zastanawiam czy nie kupi te SR-RC i do ka盥ego farbowania dodawa tak z 10 ml. Samego SR-RC troch si boj u篡. Nie chc by kolor wyszed typowo rudy. Ja wol kolory ciep貫, krwisto czerwone z lekkim przeb造skiem pomara鎍zowego. Znalaz豉m te zdj璚ie palety SoRed robione bez lampy b造skowej.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1812.jpg (24,5 KB, 53 za豉dowa)
Stary 2011-10-18, 09:51   #1360
fluxus9
A cobra on my left...

Wiadomo軼i: 3 684

subskrybuj
fluxus9 jest offline  
Stary 2011-10-18, 13:43   #1361
SugarbabyLove
Zakorzenienie

hMMM SR-RV CHYBA NAJFAJNIEJSZY.. NA WLOSACH PEWNIE LEKKO CIEMNIEJSZY WYJDZIE CO
Stary 2011-10-22, 13:05   #1362
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

elgon 55/55 na takie w這sy http://imageshack.us/photo/my-images/685/vxvxc1.jpg/

efekt
http://imageshack.us/photo/my-images/838/p1010079z.jpg/

wiem pierwsze zdj璚ie kiepskie, ale najlepiej oddaje kolor jaki mia豉m tu przed farbowaniem
uolcia jest offline  
Stary 2011-10-23, 00:14   #1363
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
elgon 55/55 na takie w這sy http://imageshack.us/photo/my-images/685/vxvxc1.jpg/

efekt
http://imageshack.us/photo/my-images/838/p1010079z.jpg/

wiem pierwsze zdj璚ie kiepskie, ale najlepiej oddaje kolor jaki mia豉m tu przed farbowaniem
安ietny efekt! Widz, 瞠 jeste z Warszawy-gdzie naby豉 farb elgon?

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2011-10-23, 10:17   #1364
SugarbabyLove
Zakorzenienie

No kolorek super! mmmm musze sie rozejzec za ta farba
Stary 2011-10-23, 12:31   #1365
uolcia
Rozeznanie

W internecie http://elgon.pl/sklep/farby-do-wloso...a-c-86_54.html
uolcia jest offline  
Stary 2011-10-23, 14:04   #1366
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
Tak my郵a豉m... poszukam jeszcze w sklepach fryzjerskich w Warszawie, jak nie trafi to chyba sobie te zam闚i jaki kolorek. Dzi瘯i!

Benek23 jest offline  
Stary 2011-10-23, 23:53   #1367
bokeh
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 598

Do陰czam si na czerwono farbuj od 5 miesi璚y, na pocz徠ku szamponetka rubinowa czerwien z palette, nawet mi sie podobalo i o dziwo kolor d逝go si trzyma, potem wulkaniczna czerwie z welli, super kolor d逝go sie trzyma !, potem Joanna intensywna czerwie....dziadostwo, ma這 intensywny kolor i szybko zmywalny,i zn闚 wulkaniczna czerwie do teraz kusi mnie jeszcze ta z loreala tego excelence? na opakowaniu jest taki bardzo rubinowy, pr鏏owa豉 ju kt鏎a z was?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7543.jpg (60,8 KB, 84 za豉dowa)
bokeh jest offline  
Stary 2011-10-24, 00:01   #1368
bokeh
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Poka wiadomo嗆
mi sie poki co trzymaja tak jak byly, zero zmian. Z tym, ze ja nie muze myc codziennie wlosow no i do swojej odzywki dodalam troche tonera, wiec jakby przy kazdym myciu odswiezam troche kolor

ogolnie jestem zadowolona, zastanawiam sie tylko czy macie jakies pomysly jak moglabym minimalnie przyciemnic kolor? nie chce klasc farby, bo one u mnie zawsze wychodza bordowe Moje wlosy (szczegolnie w sloncu) sa baaaardzo widoczne, nie przeszkadza mi to, ze nawet nieznajomi ludzie na ulicy mi je komplementuja haha, jednak czulabym sie lepiej w nieco bardziej ''nasyconym'', o ton ciemniejszym odcieniu, bardziej ''krwistym''. Macie jakie pomysly? Dodaje foto
Cytat:
Napisane przez Truskowa Poka wiadomo嗆
Moje w sztucznym 鈍ietle po czerwonym rozja郾iaczu, w rzeczywisto軼i jeszcze ja郾iejsze i bardzoooo rzucaj帷e si w oczy
oba przepi瘯ne ! jesli mo積a, napiszcie mi jakimi rozja郾iaczami farbujecie? i gdzie je mog dosta?
bokeh jest offline  
Stary 2011-10-24, 08:59   #1369
Truskowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 110

Ja farbowa豉m czerwonym rozja郾iaczem Chantal kupionym na allegro.
Truskowa jest offline  
Stary 2011-10-24, 10:28   #1370
bokeh
Zakorzenienie

Ten rozjasniacz niszczy wlosy bardziej niz farba? sprawia wi瘯sze trudnosci w nakladaniu ?
Pytam bo zawsze na slowo rozjasniacz reaguje obronnie, jako mnie to do siebie nie przekonuje ale je郵i jest dobre i skuteczne i niszczy wlosy w sposob porownywalny do farby to sprobuje
bokeh jest offline  
Stary 2011-10-24, 16:08   #1371
justys1221
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112
GG do justys1221
Talking jak piel璕nowa czerwie na w這sach?

Witam
Od jakiego czasu mam na g堯wce czerwony kolorek.
Malowa豉m w sierpniu i po jakim miesi帷u strasznie mi wyblak... Po dw鏂h miesi帷ach pomalowa豉m jeszcze raz i kolorek jest taki sam jak wcze郾iej przed wyblakni璚iem. Malowa豉m farb z firmy Syoss.
I teraz moje pytanie. Czy da si jako uchroni w這ski przed wyblakni璚iem? Czy czerwone farby maj to do siebie? A mo瞠 to tylko farby z syoss takie s? Nie wiem. Mo瞠 s jakie sposoby 瞠by utrzyma przez d逝窺zy czas pi瘯ny kolorek ?
justys1221 jest offline  
Stary 2011-10-24, 16:46   #1372
xblackxshadowx
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 887
Dot.: jak piel璕nowa czerwie na w這sach?

czerwone w這sy maj to do siebie, 瞠 bardzo szybko si wyp逝kuj, a jak Tobie od sierpnia tyle czasu wytrzyma造 to super, bo mi wytrzymuj 2 tyg intensywnego, a potem rudziej.
Poza tym zapraszam do w徠ku http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=540564
xblackxshadowx jest offline  
Stary 2011-10-24, 16:51   #1373
cabron
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 944
GG do cabron

ja u篡wa豉m maski koloryzuj帷ej czerwonej i 鈍ietnie sie kolor od鈍ieza. mam w w徠ku wymiankowym w豉snie ca陰 czerwon bo juz nie farbuje na czerwono wi璚 jej nie potrzebuje, t w豉snie bardzo polecam bo daje niesamowicie intensywny efekt i to na ca趾iem d逝go a nie ma amoniaku ani wody utlenionej a w這ski po niej b造szczace i mi瘯kie
Stary 2011-10-24, 17:22   #1374
justys1221
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112
GG do justys1221

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Poka wiadomo嗆
czerwone w這sy maj to do siebie, 瞠 bardzo szybko si wyp逝kuj, a jak Tobie od sierpnia tyle czasu wytrzyma造 to super, bo mi wytrzymuj 2 tyg intensywnego, a potem rudziej.
Poza tym zapraszam do w徠ku http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=540564
nie, nie. Kolor mi si stopniowo zmywa ju od kilku my i ca趾iem wyblak貫 mia豉m ju po miesi帷u ale pofarbowa豉m jeszcze raz 2 miesi帷e po pierwszym malowaniu
justys1221 jest offline  
Stary 2011-10-24, 20:35   #1375
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bokeh Poka wiadomo嗆
Ten rozjasniacz niszczy wlosy bardziej niz farba? sprawia wi瘯sze trudnosci w nakladaniu ?
Pytam bo zawsze na slowo rozjasniacz reaguje obronnie, jako mnie to do siebie nie przekonuje ale je郵i jest dobre i skuteczne i niszczy wlosy w sposob porownywalny do farby to sprobuje
Te si do陰czam do pyta. W necie zobaczy豉m, 瞠 jest to rozja郾iacz do pasemek, czy mimo tego mo積a u篡wa go na ca貫 w這sy? Rozumiem, 瞠 po nim ju si nie stosuje farby, tylko w這sy od razu sa czerwone?

Benek23 jest offline  
Stary 2011-10-24, 20:45   #1376
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Benek23 Poka wiadomo嗆
Te si do陰czam do pyta. W necie zobaczy豉m, 瞠 jest to rozja郾iacz do pasemek, czy mimo tego mo積a u篡wa go na ca貫 w這sy? Rozumiem, 瞠 po nim ju si nie stosuje farby, tylko w這sy od razu sa czerwone?
w豉郾ie tai do pasemek tez widzialam.. tez sie do豉nczam do pytania
Stary 2011-10-25, 16:25   #1377
uolcia
Rozeznanie

czy u篡wa豉 kt鏎a z Was t mask? http://allegro.pl/regenerujaca-maska...881050630.html

ju m鎩 kolor jest jak zwykle brzydki, zaczyna wygl康a jak br您 i pojawiaj si rude refleksy... szlag mnie trafia;/
uolcia jest offline  
Stary 2011-10-25, 17:50   #1378
Truskowa
Raczkowanie

My郵, 瞠 niszczy w這sy tak samo jak farba, mo瞠 minimalnie bardziej ze wzgl璠u, 瞠 jest rozja郾iaczem a nie farb. Po nim w這sy od razu s intensywnie czerwone nie trzeba nak豉da ju na nie czegokolwiek innego. Jest 豉twy w u篡ciu tak samo jak farba, wystarczy go zmiesza z oxydantem i tyle. Pisze, 瞠 stosuj si go do pasemek ja jednak k豉d豉m go na ca貫 w這sy i nie widz jakichkolwiek przeciwwskaza co do tego. By豉m z niego zadowolona, jednak te do嗆 szybko zmywa si z w這s闚, 3 tyg i w這sy by造 ju lekko rudawe, w sumie i tak d逝瞠j wytrzyma ni normalne farby. Polecam. Ja aktualnie zrezygnowa豉m z czerwieni bo mia豉m do嗆 ci庵造ch farbowa.
Truskowa jest offline  
Stary 2011-10-25, 17:55   #1379
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Truskowa Poka wiadomo嗆
My郵, 瞠 niszczy w這sy tak samo jak farba, mo瞠 minimalnie bardziej ze wzgl璠u, 瞠 jest rozja郾iaczem a nie farb. Po nim w這sy od razu s intensywnie czerwone nie trzeba nak豉da ju na nie czegokolwiek innego. Jest 豉twy w u篡ciu tak samo jak farba, wystarczy go zmiesza z oxydantem i tyle. Pisze, 瞠 stosuj si go do pasemek ja jednak k豉d豉m go na ca貫 w這sy i nie widz jakichkolwiek przeciwwskaza co do tego. By豉m z niego zadowolona, jednak te do嗆 szybko zmywa si z w這s闚, 3 tyg i w這sy by造 ju lekko rudawe, w sumie i tak d逝瞠j wytrzyma ni normalne farby. Polecam. Ja aktualnie zrezygnowa豉m z czerwieni bo mia豉m do嗆 ci庵造ch farbowa.
No prosz, a farbowa豉s na swoje naturalne czy na wcze郾iej ju farbowane w這sy?

Benek23 jest offline  
Stary 2011-10-25, 19:02   #1380
Truskowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Benek23 Poka wiadomo嗆
No prosz, a farbowa豉s na swoje naturalne czy na wcze郾iej ju farbowane w這sy?
Na farbowane, mia造 kolor taki ciemno czerwony, troch sprany do rudego, po majicontrast konkretnie z 12% oxydantem, kt鏎y i tak nie mog sobie poradzic z moimi w這sami po schodzeniu z czerni.
Truskowa jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.