Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 49 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-11-10, 16:18   #1441
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

SugarbabyLove podobno wycofuj w Niemczech szampony i od篡wki Alverde do w這s闚 czerwonych. Ostatnio robi豉m wymiank z inn wiza瘸nk kt鏎a mieszka w Frth. Mia豉 mi kupi szampon i dopiero w sz鏀tym sklepie znalaz豉 ostatni butelk. Zauwa篡豉m 瞠 wi瘯szo嗆 drogeryjnych kosmetyk闚 do w這s闚 czerwonych po jakim czasie znika z p馧ek
201610111032 jest offline  
Stary 2011-11-10, 16:29   #1442
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
SugarbabyLove podobno wycofuj w Niemczech szampony i od篡wki Alverde do w這s闚 czerwonych. Ostatnio robi豉m wymiank z inn wiza瘸nk kt鏎a mieszka w Frth. Mia豉 mi kupi szampon i dopiero w sz鏀tym sklepie znalaz豉 ostatni butelk. Zauwa篡豉m 瞠 wi瘯szo嗆 drogeryjnych kosmetyk闚 do w這s闚 czerwonych po jakim czasie znika z p馧ek
serio? nie wiedzia豉m..
Ja mialam ten alverde i go wywali豉m bo po 1sze nic nie pomaga a po2gie mi przet逝szcza wlosy.. niestety
Stary 2011-11-11, 13:30   #1443
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Ja by豉m wczoraj w moim goc豉wskim sklepie fryzjerskim po wod 3% [taak dzi wreszcie nak豉dam farb, wytrzyma豉m prawie ca造 miesi帷! Mam nadziej, 瞠 przy tr鎩ce nie wyjd za ciemne, ale nie mog ich ci庵le katowa 6%] i przy okazji spyta豉m o jaki szampon do czerwonych w這s闚... Podobno czasami w hurtowni bywa taki, firmy BLACK (?) Czy kt鏎a z Was s造sza豉 o czym takim? Bo ja nie... Pani ze sklepu by豉 鈔ednio pomocna i kompetentna..
uolcia jest offline  
Stary 2011-11-11, 14:00   #1444
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
Ja by豉m wczoraj w moim goc豉wskim sklepie fryzjerskim po wod 3% [taak dzi wreszcie nak豉dam farb, wytrzyma豉m prawie ca造 miesi帷! Mam nadziej, 瞠 przy tr鎩ce nie wyjd za ciemne, ale nie mog ich ci庵le katowa 6%] i przy okazji spyta豉m o jaki szampon do czerwonych w這s闚... Podobno czasami w hurtowni bywa taki, firmy BLACK (?) Czy kt鏎a z Was s造sza豉 o czym takim? Bo ja nie... Pani ze sklepu by豉 鈔ednio pomocna i kompetentna..
To jest firma Black Kimol. No chyba 瞠 o co innego chodzi這 tej kobiecie. Ale oni w ofercie nie maj szampon闚 do w這s闚 czerwonych bynajmniej ja nie znalaz豉m w internecie. Najwi瘯sza oferta jest w sklepie uradka http://uradka.pl/blackkimolblackkimolpiele gnacja-c-252_173.html
201610111032 jest offline  
Stary 2011-11-11, 14:15   #1445
Kropek90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 282

Cytat:
Napisane przez Kropek90 Poka wiadomo嗆
Slyszalam ze podobno jest jakas farba z rozjasniaczem. Prawda to???

Ponawiam.

--> To ju!
Kropek90 jest offline  
Stary 2011-11-11, 15:00   #1446
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez Kropek90 Poka wiadomo嗆
Ponawiam.
Mo瞠 chodzi Ci o czerwony rozja郾iacz? Wpisz sobie w google - wyskocz Ci informacje.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2011-11-11, 17:56   #1447
uolcia
Rozeznanie

oo dzi瘯i Ja znowu z elgonem na g這wie
uolcia jest offline  
Stary 2011-11-12, 23:39   #1448
Kropek90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 282

podobno to jest rozjasniacz i farba w jednym.

--> To ju!
Kropek90 jest offline  
Stary 2011-11-15, 23:16   #1449
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

No i za moment nastanie ta wiekopomna chwila, kiedy z豉pi za swoj farb w celu zlikwidowania odrost闚 i powrotu rubinu na caaaaa貫 4 mycia g這wy... bo potem, rzecz jasna, b璠 p這wa.

Pierwszy raz kupi豉m farb na allegro, z tego samego sklepu wzi窸am te oksydant 6% w wersji 'na jeden raz'. Okaza si odlewk w por璚znej buteleczce, ale bez etykietek ani nic... cholera, a jak to nie 6%? A jak si pomylili? Jasne, 瞠 przesadzam, bo sklep wygl康a na powa積y i w sumie czemu mieli by si pomyli, realizuj帷 zam闚ienie zapisane czarno na bia造m, ale strach jest... no, najwy瞠j mi si w這sy spal

Ale ja w sumie o czym innym. Kupi豉m dwie tubki swojego Soreda w celu wykonania domowej prepigmentacji, czyli farba + ciep豉 woda 1:1 tuz przed na這瞠niem mieszanki z utleniaczem. Pytanie mam: czy kt鏎a z Was si w to bawi豉? Jakie rady?
Ja ju mdleje na my郵, 瞠 b璠zie jedna wielka rze幡ia w 豉zience - bo jak zacznie mi cholerstwo chlapa i kapa z w這s闚 na wszystkie strony, to powstanie wystr鎩 jak z horroru klasy B. Nie b璠 tego robi sama, sis wkroczy do akcji, ale nie mam kompletnie pomys逝, jak do sprawy podej嗆 od strony technicznej... poza mo瞠 rozpaczliw wizj siebie, siostry i 豉zienki owini皻ych w worki foliowe ;/ Taka pa熥a wody i farby b璠zie sp造wa z w這s闚, nie ma bata. A nak豉danie na to porcji w豉軼iwej mieszanki koloryzuj帷ej b璠zie m瘯, bo jak rozpozna, kt鏎e pasmo jest ca貫 pokryte, a kt鏎e nie, podczas gdy wszystko rado郾ie sp造wa po wszystkim i wsz璠zie?
...chyba sobie daruj t zabaw - chyba, 瞠 kt鏎a z Was ma jaki patent

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2011-11-15 o 23:19
sonea8 jest offline  
Stary 2011-11-16, 00:41   #1450
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

pigmentacji nie trzeba robic z wod, samym kremem mozesz, potem pacnij farbe z utleniaczem i rozmasuj na ca這sc
Stary 2011-11-16, 08:55   #1451
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 095

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
No i za moment nastanie ta wiekopomna chwila, kiedy z豉pi za swoj farb w celu zlikwidowania odrost闚 i powrotu rubinu na caaaaa貫 4 mycia g這wy... bo potem, rzecz jasna, b璠 p這wa.

Pierwszy raz kupi豉m farb na allegro, z tego samego sklepu wzi窸am te oksydant 6% w wersji 'na jeden raz'. Okaza si odlewk w por璚znej buteleczce, ale bez etykietek ani nic... cholera, a jak to nie 6%? A jak si pomylili? Jasne, 瞠 przesadzam, bo sklep wygl康a na powa積y i w sumie czemu mieli by si pomyli, realizuj帷 zam闚ienie zapisane czarno na bia造m, ale strach jest... no, najwy瞠j mi si w這sy spal

Ale ja w sumie o czym innym. Kupi豉m dwie tubki swojego Soreda w celu wykonania domowej prepigmentacji, czyli farba + ciep豉 woda 1:1 tuz przed na這瞠niem mieszanki z utleniaczem. Pytanie mam: czy kt鏎a z Was si w to bawi豉? Jakie rady?
Ja ju mdleje na my郵, 瞠 b璠zie jedna wielka rze幡ia w 豉zience - bo jak zacznie mi cholerstwo chlapa i kapa z w這s闚 na wszystkie strony, to powstanie wystr鎩 jak z horroru klasy B. Nie b璠 tego robi sama, sis wkroczy do akcji, ale nie mam kompletnie pomys逝, jak do sprawy podej嗆 od strony technicznej... poza mo瞠 rozpaczliw wizj siebie, siostry i 豉zienki owini皻ych w worki foliowe ;/ Taka pa熥a wody i farby b璠zie sp造wa z w這s闚, nie ma bata. A nak豉danie na to porcji w豉軼iwej mieszanki koloryzuj帷ej b璠zie m瘯, bo jak rozpozna, kt鏎e pasmo jest ca貫 pokryte, a kt鏎e nie, podczas gdy wszystko rado郾ie sp造wa po wszystkim i wsz璠zie?
do g這wy przychodzi mi tylko jeden, ale bardzo niewygodny spos鏏 - trzymaj g這w nad wann.
Stary 2011-11-16, 14:01   #1452
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆

貫ee na sam my郵 otej kapi帷ej czerwieni mi ciarki przechodz...
w zyciu takiego czegos nie slyszalam ani nie robilam..
Stary 2011-11-16, 16:19   #1453
uolcia
Rozeznanie

Ciekawe czy taki zabieg jest skuteczny...
uolcia jest offline  
Stary 2011-11-16, 19:21   #1454
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
Ciekawe czy taki zabieg jest skuteczny...
no w豉郾ie ciekawe..
Stary 2011-11-16, 20:18   #1455
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
pigmentacji nie trzeba robic z wod, samym kremem mozesz, potem pacnij farbe z utleniaczem i rozmasuj na ca這sc
M闚isz? Wydawa這 mi si, 瞠 w豉郾ie z ciep陰 wod to w豉軼iwie wnika do w這sa.. bo st康 jaka tam skuteczno嗆: 瞠 farb z utleniaczem nak豉da si na zniszczony w這s, kt鏎y ju wch這n掖 troch pigmentu i dzi瘯i temu kolor jest wyr闚nany (zdrowy odrost + sypi帷e si ko鎍闚ki, to nigdy nie wyjdzie idealnie r闚no).
Ale je郵i wystarczy sam pigment, to ju du穎 lepiej. Nic nie sp造nie i mo積a farbowa jak zwykle
A patent z wann o tyle nie dla mnie, 瞠 wanna jest...no... bia豉 I mog豉by nie prze篡 inwazji czerwieni.
sonea8 jest offline  
Stary 2011-11-17, 18:06   #1456
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

jak zmieszasz z wod i na這篡sz p璠zlem to bedzie si okej trzyma. ale zr鏏 najpierw probe na pasemku. ja wczoraj robi豉m probe na dw鏂h pasemkach- jedno z ta prepigmentacj a nast瘼nie farba z oxydantem, a drugie wymieszana czerwie+ blond+ oxydant. i ciesz si 瞠 pr鏏 zrobi豉m bo tam gdzie zrobi豉m wcze郾iej prepigmentacj kolor wyszed o wiele wiele ciemniejszy ni chcia豉m... a te zmieszane wysz造 okej, ani nie jak wi郾iewski, ani nie za ciemno, tak troch jak rihanna.
dudzia jest offline  
Stary 2011-11-18, 12:17   #1457
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
jak zmieszasz z wod i na這篡sz p璠zlem to bedzie si okej trzyma. ale zr鏏 najpierw probe na pasemku. ja wczoraj robi豉m probe na dw鏂h pasemkach- jedno z ta prepigmentacj a nast瘼nie farba z oxydantem, a drugie wymieszana czerwie+ blond+ oxydant. i ciesz si 瞠 pr鏏 zrobi豉m bo tam gdzie zrobi豉m wcze郾iej prepigmentacj kolor wyszed o wiele wiele ciemniejszy ni chcia豉m... a te zmieszane wysz造 okej, ani nie jak wi郾iewski, ani nie za ciemno, tak troch jak rihanna.
hmm ciekawe.. tez nad tym mysle zeby cos podobnego zrobic bo nigdy mi nie wychodz w這sy na jednolity kolor...
To jak dobrze zrozumialam kupi Oxy.. + proszek z blondu+ farbe czerwon? i wymiesza i nakladac jak normaln farb? ile trzyma to na g這wie..??
Stary 2011-11-18, 18:27   #1458
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

ja kupilam dok豉dnie:
(wszystko firmy Allwaves)
- farba 0.6 - to czerwie
- farba 8.0 - to blond
- oxydant 9%
- oxydant 6%

zmieszane farby 8.0 i 0.6 + oxydant 9% da豉m na odrosty (ciemny br您) (w proporcji 1:1:3) (okolo 50 ml wysz這 ca這軼i)
zmieszane farby 8.0 i 0.6 + oxydant 6% da豉m na ca陰 dlugo嗆 w這s闚 (robionych wcze郾iej na platyn) w tej samej proporcji (oko這 150 ml wysz這 ca這軼i)
trzyma豉m to wszystko jakie 40 minut.

kolor mi wyszed r闚nomiernie- kompletnie nie wida gdzie by造 odrosty.
taki o: http://i2.pinger.pl/pgr432/cd75ed6d0...Curly-Updo.jpg
dudzia jest offline  
Stary 2011-11-18, 20:32   #1459
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
ja kupilam dok豉dnie:
(wszystko firmy Allwaves)
- farba 0.6 - to czerwie
- farba 8.0 - to blond
- oxydant 9%
- oxydant 6%

zmieszane farby 8.0 i 0.6 + oxydant 9% da豉m na odrosty (ciemny br您) (w proporcji 1:1:3) (okolo 50 ml wysz這 ca這軼i)
zmieszane farby 8.0 i 0.6 + oxydant 6% da豉m na ca陰 dlugo嗆 w這s闚 (robionych wcze郾iej na platyn) w tej samej proporcji (oko這 150 ml wysz這 ca這軼i)
trzyma豉m to wszystko jakie 40 minut.

kolor mi wyszed r闚nomiernie- kompletnie nie wida gdzie by造 odrosty.
taki o: http://i2.pinger.pl/pgr432/cd75ed6d0...Curly-Updo.jpg
kurcze super wysz這..
ale duzo tego trzeba.. to trzeba przyzna. ale na moje wlosy pewnie inaczej tzn inne proporcje bym musiala dac co..?
Stary 2011-11-19, 13:39   #1460
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

proporcje te same, bo farba i oxydant jest w proporcji 2:3 w tej firmie . wi璚 daj tyle samo czerwieni i tyle samo blondu i oxydantu tyle by pasowa這 do tej proporcji, dlatego pisz 1:1:3.
co do ilo軼i to zale篡 ile ma si w這s闚. farba Allwaves jest o tyle fajna, 瞠 kosztuje niewiele a tubka ma a 100 ml, czyli majac blond i czerwie mo積a stworzy w sumie p馧 litra gotowej farby :P
dudzia jest offline  
Stary 2011-11-19, 13:52   #1461
Kamulla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

dzie dobry, witam, to m鎩 pierwszy post pr鏏owa豉m przeczyta do嗆 sporo o tych wszelakich czerwieniach itd, ale im wi璚ej czytam, tym wi瘯sze zamieszanie mi si w g這wie robi oO

na pomys czerwono-podobnych w這s闚 wpad豉m w tamte wakacje. Naturalnie mam jasny br您. Zdecydowa豉m si na szampon do 28 my z joanny "wi郾iowa czerwie". Efekt:
http://wd8.photoblog.pl/np4/201009/20/74925197.jpg

potem, ze wzgl璠u na szko喚, nie farbowa豉m, wr鏂i豉m po roku i zrobi豉m sobie bodaj瞠 "rubinow czerwie" z palette - efekt zbli穎ny, cho bardziej czerwony.: http://wd1.photoblog.pl/np1/201107/43/99232770.jpg (na zdj jest troch "podci庵ni皻y" kontrast)
po 2 farbowaniach w豉郾ie tym 28-dniowym palette stwierdzi豉m, 瞠 to nie jest to, kolor si wyp逝kuje na rudo i w og鏊e... zrobi豉m wi璚 sobie "porzeczkow czerwie" z joanny. Efekt: jeezu, tak blisko br您u jeszcze nie by豉m. Ciemne, jakie tam refleksy czerwieni, ale og馧em - nie.
W ko鎍u stwierdzi豉m, 瞠 mo瞠 czas na farb. Wybra豉m si do sklepu fryzjerskiego. Zakupi豉m: Elgon, intensywna czerwie (moda&styling) oraz wod do tego 9% (bo us造sza豉m, 瞠 skoro do zwyk造ch farb sklepowych dodawana jest 6%, a nie chwyci這 mi do ko鎍a, to 9% pozwoli mi uzyska intensywn czerwie.)
Po farbowaniu:
http://imageshack.us/photo/my-images/687/37396348.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/26/39205827.jpg/

Na odrostach s rude, a na ca貫j d逝go軼i nie ma to z intensywno軼i nic wsp鏊nego.

Nie wiem ju co mam na te w這sy po這篡, iluprocentow wod doda, 瞠by nie wysz這 mi rude... marz o INTENSYWNEJ czerwieni tego typu:
http://data.whicdn.com/images/144132..._500_large.png
lub
http://hairstyles-pedia.com/img/arts...red_hair_4.jpg

a nie jakiej miedzi, czy bordo... -.-

Prosz o pomoc
Kamulla jest offline  
Stary 2011-11-19, 14:00   #1462
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kamulla Poka wiadomo嗆
dzie dobry, witam, to m鎩 pierwszy post pr鏏owa豉m przeczyta do嗆 sporo o tych wszelakich czerwieniach itd, ale im wi璚ej czytam, tym wi瘯sze zamieszanie mi si w g這wie robi oO

na pomys czerwono-podobnych w這s闚 wpad豉m w tamte wakacje. Naturalnie mam jasny br您. Zdecydowa豉m si na szampon do 28 my z joanny "wi郾iowa czerwie". Efekt:
http://wd8.photoblog.pl/np4/201009/20/74925197.jpg

potem, ze wzgl璠u na szko喚, nie farbowa豉m, wr鏂i豉m po roku i zrobi豉m sobie bodaj瞠 "rubinow czerwie" z palette - efekt zbli穎ny, cho bardziej czerwony.: http://wd1.photoblog.pl/np1/201107/43/99232770.jpg (na zdj jest troch "podci庵ni皻y" kontrast)
po 2 farbowaniach w豉郾ie tym 28-dniowym palette stwierdzi豉m, 瞠 to nie jest to, kolor si wyp逝kuje na rudo i w og鏊e... zrobi豉m wi璚 sobie "porzeczkow czerwie" z joanny. Efekt: jeezu, tak blisko br您u jeszcze nie by豉m. Ciemne, jakie tam refleksy czerwieni, ale og馧em - nie.
W ko鎍u stwierdzi豉m, 瞠 mo瞠 czas na farb. Wybra豉m si do sklepu fryzjerskiego. Zakupi豉m: Elgon, intensywna czerwie (moda&styling) oraz wod do tego 9% (bo us造sza豉m, 瞠 skoro do zwyk造ch farb sklepowych dodawana jest 6%, a nie chwyci這 mi do ko鎍a, to 9% pozwoli mi uzyska intensywn czerwie.)
Po farbowaniu:
http://imageshack.us/photo/my-images/687/37396348.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/26/39205827.jpg/

Na odrostach s rude, a na ca貫j d逝go軼i nie ma to z intensywno軼i nic wsp鏊nego.

Nie wiem ju co mam na te w這sy po這篡, iluprocentow wod doda, 瞠by nie wysz這 mi rude... marz o INTENSYWNEJ czerwieni tego typu:
http://data.whicdn.com/images/144132..._500_large.png
lub
http://hairstyles-pedia.com/img/arts...red_hair_4.jpg

a nie jakiej miedzi, czy bordo... -.-

Prosz o pomoc

Hej!
No w豉郾ie ja mam podobny problem mi tez na odrostach wychodz zawsze ja郾iej i te chce mie jednolity jasno czerwony kolor. I dlatego wspomnialam o tej Pigmentacji. to jest w豉郾ie podobno najlepszy spos鏏 瞠by te w這sy by造 jednolito ufarbowane..
Te bym chciala wiedzie ile dok豉dnie czego da i jak wymiesza na moj d逝go嗆 i kolor w這s闚 瞠by wysz這 OK
Stary 2011-11-19, 14:16   #1463
Kamulla
Raczkowanie

ju przebolej nawet ten rudy czubek tym razem, ale chodzi mi o t intensywno嗆... czy da si to uzyska jako, nie id帷 do fryzjera? bo mog豉bym i嗆 i zap豉ci wi璚ej jednorazowo, ale chodzi potem robi odrosty itd... o nie, stanowczo nie na m鎩 bud瞠t
Kamulla jest offline  
Stary 2011-11-19, 14:20   #1464
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
ju przebolej nawet ten rudy czubek tym razem, ale chodzi mi o t intensywno嗆... czy da si to uzyska jako, nie id帷 do fryzjera? bo mog豉bym i嗆 i zap豉ci wi璚ej jednorazowo, ale chodzi potem robi odrosty itd... o nie, stanowczo nie na m鎩 bud瞠t
nie wiem niemam pojecia tez sie nad tym zastanawiam. poczekaj moze dziewczyny tutaj cos odpisz na ten temat
Stary 2011-11-19, 15:01   #1465
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 095

Cytat:
kiedy ostatnio farbowa豉 w這sy?je郵i dawno, dawno temu, to mo瞠 wypr鏏uj wulkaniczn czerwie wellatona? tylko potrzymaj troch d逝瞠j ni jest napisane na opakowaniu (o ok. 10-15 minut) na g這wie i dopiero sp逝kuj.
Stary 2011-11-19, 15:04   #1466
Kamulla
Raczkowanie

farbowa豉m w這sy tydzie temu, a efekt profesjonalnej farby ju wygl康a jakby by to co najmniej miesi帷... dlatego teraz koloryzacja troch odpada
Kamulla jest offline  
Stary 2011-11-24, 22:10   #1467
uolcia
Rozeznanie

min窸y 2 tygodnie od kiedy farbowa豉m w這sy i dotychczas nie by豉m tak zadowolona ze swoich w這s闚 jak teraz normalnie po dw鏂h myciach by豉m ju zrozpaczona i m璚zy豉m si z czerwono-rudymi w這sami do kolejnego farbowania... a teraz dopiero po dzisiejszym myciu zacz窸y delikatnie! bi w rudo嗆 (tylko najbardziej zniszczone ko鎍闚ki z wierzchu, kt鏎e i tak na dniach b璠 obci皻e) ... podejrzewam jednak 瞠 to zas逝ga od篡wki mariona od鈍ie瘸j帷ej kolor, ni samej farby ale 瘸dna farba nie zdzia豉 cud闚 na zniszczonych w這sach comiesi璚znym farbowaniem Zaczynam bardziej o nie dba i widz efekty (kolor).

no i je郵i kto chce rozja郾i kolor, to naprawd polecam elgon +6%, bo ja wreszcie mam czerwie, a farb k豉d豉m na br您 lekko wpadaj帷y w czerwie, kt鏎ego nie mog豉m si pozby ani 瘸dn drogeryjn farb, ani matrixem
uolcia jest offline  
Stary 2011-11-25, 09:50   #1468
Caramella
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 371

a ja siedze z mixem dojrzalej wisni i soczystej maliny z joanny
who we wish we could be
who we want to be with

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline  
Stary 2011-11-25, 21:12   #1469
Iskrzak
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
GG do Iskrzak

Cytat:
Napisane przez Caramella Poka wiadomo嗆
a ja siedze z mixem dojrzalej wisni i soczystej maliny z joanny
Ja jak si pofarbowa豉m soczyst malin z Joanny, to by豉m prawie 瞠 r騜owa. Masakra. Ale najgorsze by這 przede mn. W這sy mia豉m prawid這wo pofarbowane. Jak wysz豉m na zewn徠rz, to w 鈍ietle s這necznym moje dawne odrosty by造 rdzawe, a po kilku godzinach w og鏊e ten kolor jako dziwnie wygl康a... nie wiem, jakby si ulotni. I tak oto z czerwono-r騜owej "zrobi豉m" si ruda. Nie najlepiej. Z natury moje w這sy s br您owe, ale farbuj si od 7 lat na czerwono, zawsze z r騜nym skutkiem. I nie ma co, fryzjer ma zawsze taki kolor, jaki mniej wi璚ej chc (tylko czemu oni si tak boj zrobi mi kolor podpadaj帷y Wi郾iewskiemu? :P). Tyle ze wiadomo, u fryzjera trzeba wyda troch kasy, a nie ka盥y, w dodatku student, ma. Dlatego szukam jakiej dobrej farby, ale znale潭 nie mog.
A co najgorsze, kiedy by這 tych czerwieni tak du穎 do wyboru, 瞠 sta豉m przed p馧k z p馧 godziny, 瞠by wybra jak捷, a teraz to czerwieni prawie nie ma. Nie wiem dlaczego, ale wszyscy wycofuj czerwienie. Mo瞠 kt鏎a z Was znalaz豉 gdzie dobr i w miar nie drog farb?
(oj, ale sie rozpisa豉m :P)
Iskrzak jest offline  
Stary 2011-11-25, 21:44   #1470
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Iskrzak Poka wiadomo嗆
Ja jak si pofarbowa豉m soczyst malin z Joanny, to by豉m prawie 瞠 r騜owa. Masakra. Ale najgorsze by這 przede mn. W這sy mia豉m prawid這wo pofarbowane. Jak wysz豉m na zewn徠rz, to w 鈍ietle s這necznym moje dawne odrosty by造 rdzawe, a po kilku godzinach w og鏊e ten kolor jako dziwnie wygl康a... nie wiem, jakby si ulotni. I tak oto z czerwono-r騜owej "zrobi豉m" si ruda. Nie najlepiej. Z natury moje w這sy s br您owe, ale farbuj si od 7 lat na czerwono, zawsze z r騜nym skutkiem. I nie ma co, fryzjer ma zawsze taki kolor, jaki mniej wi璚ej chc (tylko czemu oni si tak boj zrobi mi kolor podpadaj帷y Wi郾iewskiemu? :P). Tyle ze wiadomo, u fryzjera trzeba wyda troch kasy, a nie ka盥y, w dodatku student, ma. Dlatego szukam jakiej dobrej farby, ale znale潭 nie mog.
A co najgorsze, kiedy by這 tych czerwieni tak du穎 do wyboru, 瞠 sta豉m przed p馧k z p馧 godziny, 瞠by wybra jak捷, a teraz to czerwieni prawie nie ma. Nie wiem dlaczego, ale wszyscy wycofuj czerwienie. Mo瞠 kt鏎a z Was znalaz豉 gdzie dobr i w miar nie drog farb?
(oj, ale sie rozpisa豉m :P)
niestety ja ci nie pomoge, mam podobny problem tez mi caly czas inny kolor wychodzi i szybko znika,,

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.