Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 5 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-03-08, 16:40   #121
porcelain
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 143
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
dzisiaj wypr鏏owalam z ciekawo軼i Schwarzkopf Brillance: Intensywna Czerwie polecan pare post闚 wy瞠j i niestety dla mnie nie jest taka super. robi豉m na jasnorudych w這sach a wyszlo mi kompletnie co innego ni bym chcia豉. teraz przera瘸 mnie fakt 瞠 mo瞠 by tak trwa豉 jak pisa豉 Kocica88. Kolor jest u mnie cieeeemno bordowy. jestem kompletnie za豉mana chyba trzeba b璠zie zn闚 rozja郾ia Chyba jednak powr鏂e do toner闚. uwa瘸m to farbowanie za KOMPLETN PORA涔E (nie przypominam sobie wi瘯szej, bo jak wiadomo z ciemnych w這s闚 trudno wyj嗆)

Edit: my豉m juz 4 razy i nic- kolor nie drgnie, chce mi si p豉ka wiecie moze co zrobic 瞠by szybko wywabi ten kolor ?
a mi si w豉郾ie marzy taka czerwie jaka za豉ma豉 dudzi

macie wypr鏏owan jak捷 farb, kt鏎a na 鈔ednio br您owych (ale raczej ciemniejszych) w這sach da ciemne bordo, taki nawet bardziej ciemny br您 wpadaj帷y w czerwie?
porcelain jest offline  
Stary 2010-03-08, 20:31   #122
Dajoros
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Send a message via Skype™ to Dajoros
Smile Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Kurcze s逝chajcie... By豉m u naszej fryzjerki zapyta si ile b璠zie kosztowa這 zrobienie z czarnych farbowanych w這s闚 czerwone... I dowiedzia豉m si 瞠 oko這 80 z.. Ale sie wkurzy豉m... Berdzo chc przefarbowa w這sy ale to nie na moj kiesze... Wiec pomysla豉m 瞠 mo瞠 na te moje czarne w這sy (odrosty juz mam 5mm) na這瞠 jak捷 bardzo dobra czerwona farb.. I jak nie chwyci to za tydzie czy za dwa znowu na這篡... Co s康zicie?;P

Edytowane przez Dajoros
Czas edycji: 2010-03-09 o 18:32
Dajoros jest offline  
Stary 2010-03-13, 16:39   #123
Dajoros
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Co d逝go nikt nie pisze...:c onfused::confus ed:
Dajoros jest offline  
Stary 2010-03-14, 12:21   #124
cloche
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 379

Cytat:
Napisane przez Dajoros Poka wiadomo嗆
Co d逝go nikt nie pisze...:c onfused::confus ed:
ja tam sie na tym nie znam, sama mam z natury jasno-brazowe, troche rudawe wlosy i u mnie chwyta kazda farba, ostatnio sie przerzucilam na roslinki - henna u mnie daje swietne efekty... co do czarnych wlosow to slyszalam, ze lekko nie ma - nic nie chwyci, trzeba najpierw "odbarwic" wlos i dopiero potem uzyc farby. 80 zl to na moj gust bardzo tanio. jak cie nie stac, to po prostu pokochaj swoje czarne wlosy wiem, ze latwo sie mowi, ale na czarnych wlosach odpowiednie "tonery" daja fajne efekty i mozesz troche poprawic nature. na sile zmienianie koloru zbyt drastycznie na pewno nie jest dobre dla wlosow i nie musi dobrze wygladac. nic sie nie splukuje ten twoj czarny? a odrosty jaki kolor maja?
cloche jest offline  
Stary 2010-03-14, 16:33   #125
jessimg
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

ostatnio w這sy farbowa豉m przed sylwestrem na czarno,
farba zaczyna mi schodzic i mam przeblyski brazu lecz chce miec ognisto czerwone,
niestety juz kiedys tak mialam i tylko w sloncu bylo to widac ;(
jak zejsc z ciemnego brazu/ czarnego na ognista czerwien?
jessimg jest offline  
Stary 2010-03-15, 19:04   #126
Dajoros
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez cloche Poka wiadomo嗆
a odrosty jaki kolor maja?
ciemny blond

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez jessimg Poka wiadomo嗆
ostatnio w這sy farbowa豉m przed sylwestrem na czarno,
farba zaczyna mi schodzic i mam przeblyski brazu lecz chce miec ognisto czerwone,
niestety juz kiedys tak mialam i tylko w sloncu bylo to widac ;(
jak zejsc z ciemnego brazu/ czarnego na ognista czerwien?
Mam to samo... By豉m u fryzjerki i powiedzia豉 mi , 瞠 najpierw trzeba odbarwic a p騧niej farbe czerwon;( Koszt 80z sie skusz ;D;D..Jestem um闚iona na czwartek;D
Juz nie moge si doczeka...:l ove:
Dajoros jest offline  
Stary 2010-03-15, 21:19   #127
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
ciemny blond

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Mam to samo... By豉m u fryzjerki i powiedzia豉 mi , 瞠 najpierw trzeba odbarwic a p騧niej farbe czerwon;( Koszt 80z sie skusz ;D;D..Jestem um闚iona na czwartek;D
Juz nie moge si doczeka...:l ove:
no na ciemnym blondzie to by super zlapalo czyli jednak sie zdecydowalas na fryzejra - bardzo dobrze, trzeba tego czarnego sie pozbyc. zrobic raz a dobrze, a nie 5 razy niszczyc wlosy farbami w nadziei, ze zlapie daj znac jakie efekty, to moze jessimg skorzysta
cloche jest offline  
Stary 2010-03-17, 00:03   #128
olaa1992
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Tez jestem ogromna fanka czerwonych wlosow Mialam juz chyba wiekszosc odcieni czerwieni i rudych...raz niestety bylam na tyle glupia ze zrobilam wlosy tonerem (zeby nie niszczyc :P) ale zapomnialam o odrostach i mi lekko zielonkawe wyszly...chociaz nie powiem tam gdzie mialam farbowane byly idealnie czerwone. Pofarbowalam sie na braz zeby miec rownomierny kolor, ale teskni mi sie za czerwienia i jutro bede robic z londy ognist-czerwieni nr 47. Zobaczymy co wyjdzie. Dodaje zdjecia niestety juz wtedy kolory byly troche splukane.
olaa1992 jest offline  
Stary 2010-03-17, 08:05   #129
Dajoros
Przyczajenie

Hej Rozmawia豉m z fryzjerk i powiedzia豉 mi , 瞠 ma jakis proszek ,瞠 k豉dzie si na czarne w這sy... Doda豉 tez 瞠 na odrostach wyjdzie czerwie a na czarnych to nie wiadomo..;/;/ Jak p鎩d dzisiaj sobie w ko鎍u te w這sy zrobi to powiem jej, 瞠 lepiej rozja郾i i na to po這篡 czerwie
Trzymajcie kciuki
Dajoros jest offline  
Stary 2010-03-17, 22:48   #130
Chaos_Girl
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 150

Moja znajoma fryzjerka tez uzywala tego specyfiku i jednak woli najpierw wlosy rozjasniac, a potem nakladac czerwona farbe. Mowila, ze w kazdym przypadku czerwien chwytala tylko dobrze na odrostach.
Chaos_Girl jest offline  
Stary 2010-03-18, 08:02   #131
Dajoros
Przyczajenie

Talking Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

ok dziewczynki Jestem ju po Zar帳i軼ie wyszed kolor bo 5 cm od g鏎y wyszed taki ja郾iejszy i w miar opadania w這s闚 robi sie ciemniejszy!!1;D Bardzo mi sie podoba bo wygl康a to tak, jakbym mia豉 dwie farby na w這sach ... Zdj璚ia do陰cze po幡iej
Fryzjerka na moje czarne w這sy po這篡豉 jak捷 farbe na bazie rozje郾iacza czy co tam takiego by這 P騧niej czerwona farb SupeR SUPER SUPER! Ale jestem szcz窷liwaKoszt 80 z wraz z podci璚iem
Dajoros jest offline  
Stary 2010-03-18, 13:46   #132
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
ok dziewczynki Jestem ju po Zar帳i軼ie wyszed kolor bo 5 cm od g鏎y wyszed taki ja郾iejszy i w miar opadania w這s闚 robi sie ciemniejszy!!1;D Bardzo mi sie podoba bo wygl康a to tak, jakbym mia豉 dwie farby na w這sach ... Zdj璚ia do陰cze po幡iej
Fryzjerka na moje czarne w這sy po這篡豉 jak捷 farbe na bazie rozje郾iacza czy co tam takiego by這 P騧niej czerwona farb SupeR SUPER SUPER! Ale jestem szcz窷liwaKoszt 80 z wraz z podci璚iem
Koniecznie wstaw p騧niej zdj璚ia. Z opisu wynika, 瞠 naprawd fajnie Ci w這sy zrobi豉
Stary 2010-03-18, 21:10   #133
baby_luv_gold
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139
GG do baby_luv_gold

Dziewczyny , ruda jestem od 16 roku zycia czyli 12 lat , mia豉m wszystkie odcienie od miedzi do czerownych fioletow i powiem wam ze KOLESTON ma najpiekniejszwe czerwienie , najdluzej sie trzymaja i nigdy nie wyplukiwaly mi sie z wloskow. Niestet wycofali moj ukochany odcien - 77/45 ( jedwabista czerwien) ale na szczescie mozna kupic koleston perfect , bardzo polecam !!!! zalaczam zdjecia
Stary 2010-03-19, 12:33   #134
Dajoros
Przyczajenie

Mniej wi璚ej u mnie wysz這 co takiego:
Dajoros jest offline  
Stary 2010-03-19, 20:27   #135
EvaLuciferia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Hej Rudzielce!

Dziewczyny 郵iczne kolorki!

Olaa1992 ja od ko鎍a tamtego roku robie Lond Color Ognista-Czerwie 47. Jak na razie tylko po tej farbie* mam czerwone w這sy. ζdnie 豉pie odrosty i nie przyciemnia w這s闚 jak inne farby. Gdy kolor si wyp逝kuje u篡wam szamponetki Joanny... ale ostatnio j zdradzi豉m [c騜, gdyby by豉 dost瘼na w sklepie nie dosz這by do tego ] i zakupi豉m Marion Winna Czerwie 65. Pami皻am, 瞠 ponad rok temu robi豉m ni w這sy, ale wtedy by造 ciemno wi郾iowe... co wyjdzie teraz na rudych to nie wiem. Mam nadzieje, 瞠 豉dny soczysty kolorek

* Oczywi軼ie je郵i chodzi o farby dost瘼ne w zwyk造ch drogeriach. Ch皻nie sprawdzi豉bym co bardziej profesjonalnego... taki oto Koleston. Tak jak pisa豉 baby_luv_gold maj najpi瘯niejsze czerwienie. Wiele pa sobie je chwali
Stary 2010-03-19, 20:38   #136
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez EvaLuciferia Poka wiadomo嗆
Zakupi豉m Marion Winna Czerwie 65. Pami皻am, 瞠 ponad rok temu robi豉m ni w這sy, ale wtedy by造 ciemno wi郾iowe... co wyjdzie teraz na rudych to nie wiem. Mam nadzieje, 瞠 豉dny soczysty kolorek
Na blondzie i na rudym mnie Marion Winna Czerwie bardzo intensywnie wychodzi豉
Stary 2010-03-19, 21:24   #137
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Mniej wi璚ej u mnie wysz這 co takiego:
no niezle, z czarnych zeby tak ladnie intensywna czerwien wyszla - fryzjerka sie postarala bardzo pasuje ci ta czerwien. wyszlo faktycznie jakby wiecej kolorkow ci nalozyla - teraz jestes ognista!
cloche jest offline  
Stary 2010-03-25, 23:14   #138
EvaLuciferia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Na blondzie i na rudym mnie Marion Winna Czerwie bardzo intensywnie wychodzi豉
Kolor wyszed nawet nawet 豉dny, nie zbyt intensywny (w sensie, 瞠 nie oczo******), a nawet ciut ciemniejszy ni wcze郾iej.... ale niestety w這sy s po nim wysuszone, wi璚 wracam do panny Joanny
Stary 2010-03-26, 06:07   #139
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Kolor wyszed nawet nawet 豉dny, nie zbyt intensywny (w sensie, 瞠 nie oczo******), a nawet ciut ciemniejszy ni wcze郾iej.... ale niestety w這sy s po nim wysuszone, wi璚 wracam do panny Joanny
Wysuszone po szamponetce Marion? Nigdy mi si co takiego nie zdarzy這.
A Joanna fajna jest. Szamponetki ma jednak bardzo delikatne
Stary 2010-03-29, 15:35   #140
czorniutqa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam )
Ja ju od ponad p馧 roku mog pochwali si - ognist czerwieni
M鎩 kolor wyj軼iowy to ciemny br您. Do koloryzacji u篡wam rozja郾iaj帷ej farby z subriny - szczerze polecam )
czorniutqa jest offline  
Stary 2010-03-30, 00:50   #141
kredkapl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Witam wszystkie wielbicielki czerwieni
Ja ju dwa lata uparcie trwam przy ognistym kolorze. U篡wa豉m ju chyba wszelakich mo磧iwych farb wi瘯szo軼i dost瘼nych na rynku firm - ostatnia koloryzacja jakie dwa tygodnie temu - u篡豉m (ju drugi raz, za pierwszym razem jako lepiej i d逝瞠j...) L'oreal Feria Preference Bardzo IntensywnaCzerwie i po prostu - ROZPACZ! Tydzie i po farbie po prostu . Na g這wie mam rudo嗆, kt鏎ej po prostu znie嗆 nie mog. Tak jak si璕am pami璚i to chyba naj豉dniejszy odcie dawa豉 Londa i Joanna. Ale tak w豉郾ie my郵 sobie... czy nie warto by這by da odpocz望 moim biednym w這som i np. zastosowa henn? Czyta豉m o tym ostatnio troszk, widzia豉m nawet takowy produkt - kolor do嗆 intensywnej czerwieni. PODOBNO nie niszczy i nie przeci捫a w這s闚, ale ci篹ko 瞠by po hennie jaka farba z豉pa豉. Chocia wydaje mi si, 瞠 i tak nie wyjdzie taki mega czerwony, jaki bym chcia豉... ale to chyba jednak du穎 lepsze ni ten rudo-blond kt鏎y obecnie wywo逝je u mnie torsje. A mo瞠 toner o jakim zjawiskowo czerwonym kolorze? U篡wa豉 kt鏎a z was? Koloryzacja p馧trwa豉, ale nie niszczy w這s闚...

Aaa, i jeszcze chcia豉m moje odkrycie ostatnie zachwali Znalaz豉m taki olejek do w這s闚 we wszystkich odcieniach czerwieni, chyba niestety w drogerii nie mo積a go kupi - tylko przez internet, ten olejek nazywa si Raat Ki Rani i faktycznie odrobink moja rudo嗆 na tym zyska豉, lepiej wygl康a, b造szczy si i w這sy s mi璚iutkie Chocia zapach jest bardzo mocny, tj. kwiatowy taki i mi spa nie daje, ca豉 poduszka nim pachnie...

http://wizaz.pl/Mikroreklama

Ostro瞠rcy - blog dla pasjonat闚 ostrej kuchni

Edytowane przez kredkapl
Czas edycji: 2010-03-30 o 00:57
kredkapl jest offline  
Stary 2010-03-30, 14:54   #142
cloche
Zakorzenienie

ja sie przerzucilam na henne i jestem bardzo zadowolona mozna taka papke nakladac dosc czesto, wiec nawet jak kolor zbyt szybko mialby wyblaknac, to po prostu naklada sie jeszcze raz, bo to niczym maseczka odzywiajaca slyszalam, ze niektore dziewczyny uzywaja henny bezbarwnej wlasnie jako regularnej maski.
mi henna nie obciazyla wlosow, chociaz slyszalam od wielu fryzjerow, ze powinnam farbowac profesjonalnie w salonie, jesli chce, bo henna obklei wlosy i beda one oklapniete i ciezkie (ale co tu sie dziwic, przeciez chca zarobic).
naczytalam sie jednak sporo o skladnikach farb chemicznych i troche sie zniechecilam. pakujac sobie ta chemie caly czas na skore glowy moze i nie robimy sobie od razu krzywdy, ale niektore skladniki przechowuja sie w skorze i oslabiaja cebulki, po czym one wypadaja. ja juz mniej wlosow niz teraz mam nie chce miec wczesniej uzywalam tylko farb zmywalnych (do 6 tygodni), od ponad pol roku bardzo uwazam, co na wlosy sobie pakuje, i widze sporo nowych wlosow (troche wkurzaja mnie, bo sa krotkie i stercza jak glupie ale beda z nich jeszcze porzadne wlosy ).
zaleznie od twojego wyjsciowego koloru czerwona henna moze wyjsc naprawde intensywnie ja polecam. sama ostatnio nalozylam raczej taki marchewkowy odcien, na moim jasnym brazowym wyszedl kolor a'la Marcia Cross, moze troche ciemniejszy. ale jestem bardzo zadowolona i nie wracam do chemii
cloche jest offline  
Stary 2010-03-31, 00:27   #143
Hipusia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 96

Witam Rudzielce
Ja zawsze chcialam miec czerwone wlosy , ale jakos mi to nie wychodzilo. Od ponad 3 lat mam kr鏒kie ,czarne wlosy. Nie farbowalam ich juz od ponad 3 miesiecy i w zwiazku z tym mam juz gigantyczne odrosty. Jutro ide sie obciac , a nastepnie podejme pr鏏e ''stworzenia'' pieknej czerwonej gl闚ki . Po obcieciu bede miala praktycznie swoj naturalny kolor wlos闚 (jasny braz), moze jedynie troszke konc闚ki beda ciemniejsze. Chce je rozjasnic , a potem nalozyc
czerwony kolorek. Kupilam farbe Schwarzkopf Live XXL hypnotic red. Mam nadzieje ze wyjdatakie jak sobie wymarzylam .
Mieszkam w UK wiec szamponetki z Joanny itd nie sa u mnie dostepne. Moze kt鏎as z Was r闚niez mieszka na wyspach i ma doswiadczenie z kosmetykami do pielegnacji czerwonych/rudych wlos闚? Bede wdzieczna za inforamcje
Jutro zdam Wam relacje jak wyszly moje wloski
Trzymajcie kciuki .
Hipusia jest offline  
Stary 2010-04-01, 00:23   #144
Hipusia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 96

Widze , ze nikogo nie ma , ale pomimo tego pochwale sie Wam
moim osignieciem.
Fotke postaram sie zamiescic w najblizszym czasie, ale wlosy wyszly meeega czerwone. Nawet bardziej niz sie spodziewalam. Troche dziwnie sie czuje , ale im dluzej patrze w lustro tym bardziej mi sie podobaja . Takze zrobilam z ciemnych wlos闚 -czerwone domowym sposobem i efekt przeszedl moje oczekiwania. Jeszcze teraz zobaczymy
jak kolorek bedzie sie trzymal i w og鏊e , ale poki co -da sie zrobic
Takze wpisuje sie w szeregi czerwonowlosych
Hipusia jest offline  
Stary 2010-04-01, 13:41   #145
EvaLuciferia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Wysuszone po szamponetce Marion? Nigdy mi si co takiego nie zdarzy這. A Joanna fajna jest. Szamponetki ma jednak bardzo delikatne
Tak, przed u篡ciem Marion mia豉m g豉dkie w這sy, a po u篡ciu zrobi造 si dziwnie suche Zakupi豉m na za Joanne i b璠e sprawdza jak zachowuj si w這sy.

Cytat:
Napisane przez kredkapl Poka wiadomo嗆
Ale tak w豉郾ie my郵 sobie... czy nie warto by這by da odpocz望 moim biednym w這som i np. zastosowa henn? Czyta豉m o tym ostatnio troszk, widzia豉m nawet takowy produkt - kolor do嗆 intensywnej czerwieni. PODOBNO nie niszczy i nie przeci捫a w這s闚, ale ci篹ko 瞠by po hennie jaka farba z豉pa豉.
U篡wa豉m henny dawno temu, zanim zacz窸am bawi si w farby. U篡wa豉m br您owych kolor闚, kt鏎e czasem dawa造 moim w這som zielonkawy odcie [ale delikatny pod s這鎍e, bez przesady] W豉郾ie po cz瘰tym u篡waniu henny w這sy mog zrobi si przeci捫one, bo ona je oblepia. Nie ma mowy o farbowaniu potem chemi, trzeba czeka a w這sy odrosn [z tego co pami皻am to mi potem zwyk貫 farby nie chcia造 od razu 豉pa ja郾iejszych kolor闚]. Co do cudownych w豉軼iwo軼i henny to jestem scpetyczna, s造sza豉m r騜ne opinie, nawet takie, 瞠 d逝gotrwa貫 stosowanie mo瞠 zaszkodzi cz貫kowi. I troche na ch這pski rozum: my郵icie, 瞠 wszystkie kolorki henny s takie naturalne i bez chemii? W徠pi...

Cytat:
Napisane przez Hipusia Poka wiadomo嗆
Fotke postaram sie zamiescic w najblizszym czasie, ale wlosy wyszly meeega czerwone. Nawet bardziej niz sie spodziewalam. Troche dziwnie sie czuje , ale im dluzej patrze w lustro tym bardziej mi sie podobaja . Takze zrobilam z ciemnych wlos闚 -czerwone domowym sposobem i efekt przeszedl moje oczekiwania.
Hipusia wrzu fotke, jestem bardzo ciekawa kolorku. I oczywi軼ie zdaj relacje jak si trzyma.

Ja b璠e si zn闚 "od鈍ie瘸" Lond, w tej chwili to jedyna farba, kt鏎ej ufam. Aaa 瞠 ciemny odrost ju wida to cza si poprawi
Stary 2010-04-04, 15:31   #146
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
I troche na ch這pski rozum: my郵icie, 瞠 wszystkie kolorki henny s takie naturalne i bez chemii? W徠pi...
do niektorych mieszanek dodaja skladniki chemiczne. ale sa tez czysto roslinne papki, i nawet na chlopski rozum to one sa bez tego wszystkiego, co okreslamy jako "chemia" w naturze jest dosc sporo naturalnych substancji barwiacych.
cloche jest offline  
Stary 2010-04-04, 19:10   #147
Chaos_Girl
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 150

Cytat:
Napisane przez Hipusia Poka wiadomo嗆
Witam Rudzielce
Ja zawsze chcialam miec czerwone wlosy , ale jakos mi to nie wychodzilo. Od ponad 3 lat mam kr鏒kie ,czarne wlosy. Nie farbowalam ich juz od ponad 3 miesiecy i w zwiazku z tym mam juz gigantyczne odrosty. Jutro ide sie obciac , a nastepnie podejme pr鏏e ''stworzenia'' pieknej czerwonej gl闚ki . Po obcieciu bede miala praktycznie swoj naturalny kolor wlos闚 (jasny braz), moze jedynie troszke konc闚ki beda ciemniejsze. Chce je rozjasnic , a potem nalozyc
czerwony kolorek. Kupilam farbe Schwarzkopf Live XXL hypnotic red. Mam nadzieje ze wyjdatakie jak sobie wymarzylam .
Mieszkam w UK wiec szamponetki z Joanny itd nie sa u mnie dostepne. Moze kt鏎as z Was r闚niez mieszka na wyspach i ma doswiadczenie z kosmetykami do pielegnacji czerwonych/rudych wlos闚? Bede wdzieczna za inforamcje
Jutro zdam Wam relacje jak wyszly moje wloski
Trzymajcie kciuki .
Ta sama farbowalam i ja. MOj kolor jest jakies pare stron wczesniej.
W UK przyznam, maly wybor czerwieni w sklepach. Za to mozna latwo dostac profesjonalne farby. Wtedy wybor czerwieni jest troche wiekszy. Taka Luo Color, czy Colleston mozna kupic za kolo £8.

http://www.m-shop.eu/index.html Na tej stronie jest dosc duzy wybor produktow Joanny. Jelsi czegos nie ma, to mozna zadugerowac, zeby sprowadzili
Chaos_Girl jest offline  
Stary 2010-04-05, 02:01   #148
kredkapl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Cytat:

U篡wa豉m henny dawno temu, zanim zacz窸am bawi si w farby. U篡wa豉m br您owych kolor闚, kt鏎e czasem dawa造 moim w這som zielonkawy odcie [ale delikatny pod s這鎍e, bez przesady] W豉郾ie po cz瘰tym u篡waniu henny w這sy mog zrobi si przeci捫one, bo ona je oblepia. Nie ma mowy o farbowaniu potem chemi, trzeba czeka a w這sy odrosn [z tego co pami皻am to mi potem zwyk貫 farby nie chcia造 od razu 豉pa ja郾iejszych kolor闚]. Co do cudownych w豉軼iwo軼i henny to jestem scpetyczna, s造sza豉m r騜ne opinie, nawet takie, 瞠 d逝gotrwa貫 stosowanie mo瞠 zaszkodzi cz貫kowi. I troche na ch這pski rozum: my郵icie, 瞠 wszystkie kolorki henny s takie naturalne i bez chemii? W徠pi...
Ech, wi璚 chwilowo pewnie nie zdecyduj si na henn. Ostatnio [nawet dzisiaj ] u篡wam szamponetek Palette, przy okazji testuj帷 kolory . Powzi窸am natomiast zamiar zakupienia tonera w jakim bardzo intensywnym czerwonym kolorze (najlepiej taki, kt鏎y a po oczach daje - trzeba dba o sw鎩 gotycki image ), jak ju przejd od s堯w do czyn闚 to dam zna i nawet zdj璚ia poka輳 .

http://wizaz.pl/Mikroreklama

Ostro瞠rcy - blog dla pasjonat闚 ostrej kuchni

Edytowane przez kredkapl
Czas edycji: 2010-04-05 o 02:02
kredkapl jest offline  
Stary 2010-04-05, 11:50   #149
201604211128
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 3 702

Dzisiaj po raz ostatni farbuj na czerwono - niestety - mam dosy wiecznego szukania ciemnoczerwonej farby - dodam, 瞠 ten kolor mi bardzo szybko z w這s闚 ucieka
Farbuj welatonem - odcie wi郾iowa czerwie
Obecnie b璠 szuka czerwono - br您u ciep貫go
201604211128 jest offline  
Stary 2010-04-19, 15:34   #150
Blameworthy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 621

jeszcze w sobot mia豉m rude w這sy, do嗆 jasne. chcia豉m co zmieni i wybra豉m czerwie. kupi豉m farb garniera intensywna czerwie. (6.66 - szata雟ko ) i powiem szczerze, 瞠 bardzo si zawiod豉m.
maj帷 do嗆 jasne w這sy spodziewa豉m si w miar intensywnego koloru, a wyszed mi wi郾iowy. w dodatku farba nie pokry豉 mi wszystkich w這s闚 i mam gdzieniegdzie przeb造ski rudego...

mia豉m nadziej, 瞠 rozja郾ianie nie b璠zie potrzebne, a jednak okaza這 si inaczej. teraz poczekam z dwa tygodnie i kupuj rozja郾iacz, co by ten kolor co mam zrobi si bardziej czerwony.

~~~~

walcz o pi瘯n figur!

dbam o w這sy i paznokcie

TUMBLR
Blameworthy jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.