Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 51 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-12-06, 15:52   #1501
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Szczerze nigdy nie u篡wa豉m takiego specyfiku, kole瘸nka kiedy 軼i庵a豉 kolor, ale robi豉 to u fryzjerki.

Sama si nad tym zastanawia豉m jaki czas temu, bo naj豉dniej kolor mi 豉pi odrosty, a reszta farbowana r騜nymi farbami czasami odmawia wsp馧pracy :/
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2011-12-06, 17:28   #1502
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

no w豉郾ie ja mam to samo. dlatego nad tym my郵e. Wr鏂i do mojego koloru a potem zafarbowa na ten czerwony i wtedy wyjdzie OK.
moze jaka inna wiza瘸nka to juz robi豉? albo se popatrze moze na innym forum cos o tym pisz
Stary 2011-12-07, 17:07   #1503
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Hej laski
Wczoraj poczyta豉m sobie o tych specyfikach do us闚ania koloru z w這s闚.. I wiekszo嗆 rozja郾ia w這sy..;/ niestety..
Ale s i takie kt鏎e s bardzo dobre lecz niestety drogie..
Ale koniec ko鎍闚 posz豉m do sklepu fryzjerskiego i tam popyta豉m o takie co, na szcz瘰cie spotka豉m tam pewn Polke kt鏎a mi duzo obja郾i豉 i pomog豉 dobra preparat.. Nie powinien mi rozja郾i w這s闚 tylko je wyp逝ka z tych moich starych farb co mi na w這sach pozosta造..
Wi璚 go kupi豉m, za t cen sie op豉ci. mam nadziej 瞠 wyjdzie jak trzeba. Na dniach b璠e testowa efekty poka瞠 jak bede PO.
Ale my郵e 瞠 od razu pare dni po bede farbowa na czerwono juz.. No niemoge sie doczeka
Stary 2011-12-07, 17:30   #1504
thedarksideoflight
Raczkowanie

SugarbabyLove - czekam ze zniecierpliwieniem na wyniki i trzymam kciuki 瞠by wysz這 pomy郵nie

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2011-12-07, 18:44   #1505
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

ja robi豉m dekoloryzacj elgonem i wysz這 w porz康ku, dekoloryzator wcale nie rozja郾ia w這s闚... pami皻aj 瞠by potem nie po這篡豉 zbyt ciemnej farby bo kolor 豉pie bardzo szybko po deko i znowu b璠ziesz si m璚zy豉 z rozja郾ianiem czerwieni
uolcia jest offline  
Stary 2011-12-07, 19:09   #1506
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
ja robi豉m dekoloryzacj elgonem i wysz這 w porz康ku, dekoloryzator wcale nie rozja郾ia w這s闚... pami皻aj 瞠by potem nie po這篡豉 zbyt ciemnej farby bo kolor 豉pie bardzo szybko po deko i znowu b璠ziesz si m璚zy豉 z rozja郾ianiem czerwieni
ciekawe.. ja w豉郾ie duzo czyta豉m opini ze wielu dziewczynom sie zdazylo ze zamiast wyplukac kolor to wlasnie wyplukal i do tego rozjasnil niepotrzebnie.
Co do farby no ja kupilam tami do軼 jasny odcien tej czerwieni..
Taki mniej wiecej jak na fotce ktora do豉nczam

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2011-12-07 o 20:40
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2011-12-07, 21:41   #1507
cheryberry
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

thedarksideoflight - malowa豉m na blond.

Jutro zn闚 maluj na czerwono, bo znudzi mi si ten jasny kolorek Tym razem wypr鏏uj Majicontrast Red, podobno niez豉 i kolor wychodzi po niej czysty. Troch droga, bo dro窺za od tych wszystkich l'Oreal i tak dalej, ale widzia豉m na youtubie tutorial dziewczyny, kt鏎a farbowa豉 w這sy Majicontrastem Red (kana loopylady11 - mo瞠 kto zna? Ona to ma pi瘯ne w這sy -.-) i wyszed jej CUDOWNY! Podobno nie trzeba rozja郾ia w這s闚, bo ta farba samoczynnie rozjasnia o par ton闚 a potem koloryzuje.

cheryberry jest offline  
Stary 2011-12-08, 09:49   #1508
thedarksideoflight
Raczkowanie

Ja znam! Ona by豉 moj inspiracj do przerzucenia si z rudego na tak w豉郾ie czerwie. No i jestem pod mega wra瞠niem kondycji jej w這s闚

Koniecznie podziel si efektem to i mo瞠 ja zdecyduje si na ni zamiast drogeryjnego loreala

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2011-12-08, 13:51   #1509
uolcia
Rozeznanie

obczai豉m j...nie do嗆 瞠 czerwie jej kompletnie nie pasuje, to odcie jest fuu. Dziewczyny, przecie wiele farb rozja郾i wam w這sy je郵i dacie du膨 wod...ona dodaje 9%
uolcia jest offline  
Stary 2011-12-08, 15:20   #1510
SugarbabyLove
Zakorzenienie

chodzi wam o t wariatk ?http://www.youtube.com/watch?v=TVJLprvHiuM&featu re=related
No kolor jest OK. fajnie opisa豉 i poazala krok po kroku. Ale tak jak juz kto tu pisa. jest wiele farb, nie szkoda ci kasy dac na tak akurat.. i tak nie masz pewno嗆i 瞠 idealnie wyjdzie..

Czas edycji: 2011-12-08 o 15:24
Stary 2011-12-08, 15:49   #1511
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
obczai豉m j...nie do嗆 瞠 czerwie jej kompletnie nie pasuje, to odcie jest fuu. Dziewczyny, przecie wiele farb rozja郾i wam w這sy je郵i dacie du膨 wod...ona dodaje 9%
Ona daje 12%
Stary 2011-12-08, 20:17   #1512
uolcia
Rozeznanie

wydawalo mi sie ze na filmiku pokazywala 9 ...no coz, jesli 12 to tymbardziej! kazda intensywna czerwien w polaczeniu z woda 12% (biedne wlosy..!) rozjasni odrosty..

pr鏏owa造軼ie farby LaStrada Scandic Line? Jest tania i zakocha豉m si w 2 kolorach... mam dylemat... http://img1.burak.pl/img/e/3/2/b/pro...ny-100ml-3.jpg & http://img7.burak.pl/img/a/9/b/6/pro...wony-100ml.jpg

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2011-12-08 o 21:48
uolcia jest offline  
Stary 2011-12-08, 21:50   #1513
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
wydawalo mi sie ze na filmiku pokazywala 9 ...no coz, jesli 12 to tymbardziej! kazda intensywna czerwien w polaczeniu z woda 12% (biedne wlosy..!) rozjasni odrosty..

pr鏏owa造軼ie farby LaStrada Scandic Line? Jest tania i zakocha豉m si w 2 kolorach... mam dylemat... http://img1.burak.pl/img/e/3/2/b/pro...ny-100ml-3.jpg & http://img7.burak.pl/img/a/9/b/6/pro...wony-100ml.jpg
dok豉dnie! biedne w這sy... Ja uzywam do farb 6% raz mi sie zdazylo 9 % mie.
Chyba 瞠 kupuje juz gotowe z utleniaczem np garniera czy londy.

pozatym mi sie wydaje ze na tym filmiku pisalo 3 i 9 % procent..

Czas edycji: 2011-12-08 o 21:55
Stary 2011-12-09, 01:01   #1514
cheryberry
Przyczajenie

Jutro dam zna, ja dam chyba 3% (o ile dam w og鏊e), bo moje w這sy i tak s w tragicznym stanie. Nied逝go 軼inam , wi璚 nie 瘸l mi ich m璚zy

Dzi kupi farb, ale zastanowi si jeszcze nad mark

uolcia - mnie si wydaje, 瞠 jej ta czerwie bardzo pasuje! A odcie boski, taki chcia豉m uzyska i przez jaki czas mia豉m, niestety z 6 my i po nim :/ Chyba, 瞠 si u篡wa Manic Panic (nie wiem czy dost瘼ne w Polsce), one trzymaj stosunkowo d逝go, raz nim malowa豉m.

cheryberry jest offline  
Stary 2011-12-09, 07:06   #1515
SugarbabyLove
Zakorzenienie

uolcia
cherryberry- nie uzywalam tych farb.. w og鏊e pierwszy raz te nazwy s造sze
a odcienie 豉dne.
zerknelam z ciekawosci na ebayu jest ta manic panic ale droga to juz tanszy tonung jest z directions i tez jest fajny
Ta laska z filmu ta takie wlosy.. hmm bardzo jasne te czerwone i wyglada to bardzo sztucznie mozna powiedziec..

Czas edycji: 2011-12-09 o 07:09
Stary 2011-12-09, 14:07   #1516
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Laski! Jestem po 軼i庵aniu koloru..
Musze przyzna 瞠 prawie ca造 czerwie mi zszed ale te w niekt鏎ych miejscach troche mi rozja郾i這 w這sy.. nie jestem do ko鎍a zadowolona z efektu i sie zastanawiam jaka mi na tym farba wyjdzie tzn jaki mi odcien wyjdzie jak te wlosy teraz zafarbuje. obawiam sie ze wyjdzie nier闚no..
Tu macie fotki..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (112,3 KB, 72 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wloochy.jpg (111,9 KB, 94 za豉dowa)
Stary 2011-12-09, 14:22   #1517
uolcia
Rozeznanie

eeej super! masz jasne w這sy, wreszcie Ci wyjdzie czerwie we ok. 2 tony ja郾iejsz farb, bo po dekoloryzacji kolor chwyta bardzo szybko.
Faktycznie miejscami wlosy sa ciemniejsze... i nie m闚i o odrostach. ja mam to samo..takie 2 ciemniejsze kosmyki, heh myslalam ze farba to pokryje..pokryla ale jak kolor sie zmywa to widac roznice. Zaluje ze nie zajelam sie nimi gdy bylam na tym etapie co Ty.... radz Ci- pokombinuj

Tak btw, ja jestem blondynk a dekoloryzator zdj掖 mi kolor do rudo軼i ... to chyba zale篡 od farbowania w這s闚...Ty masz strasznie jasne,a jeste brunetk..nie ogarniam
uolcia jest offline  
Stary 2011-12-09, 21:14   #1518
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
eeej super! masz jasne w這sy, wreszcie Ci wyjdzie czerwie we ok. 2 tony ja郾iejsz farb, bo po dekoloryzacji kolor chwyta bardzo szybko.
Faktycznie miejscami wlosy sa ciemniejsze... i nie m闚i o odrostach. ja mam to samo..takie 2 ciemniejsze kosmyki, heh myslalam ze farba to pokryje..pokryla ale jak kolor sie zmywa to widac roznice. Zaluje ze nie zajelam sie nimi gdy bylam na tym etapie co Ty.... radz Ci- pokombinuj

Tak btw, ja jestem blondynk a dekoloryzator zdj掖 mi kolor do rudo軼i ... to chyba zale篡 od farbowania w這s闚...Ty masz strasznie jasne,a jeste brunetk..nie ogarniam
No w豉郾ie, ja te tego nie ogarniam to chyba faktycznie zale篡 od farby kt鏎 sie wczesniej mia這 wiesz ja wczesniej mia豉m raz baleja z 3 kolorami a potem od razu czerwony moze dlatego wysz這 "to" noo ja mam kupion farb Kadus odcien 8/46 to jest taki 鈔edni czerwony nie za ciemny ani nie za jasny i sie zastanawiam czy do odrost闚 zastosowa inn wod a do reszty inn czy normalnie do ca這軼i... bo takie jakie obawy mam .. Teoretycznie powinnam do tej farby da 6%
Tu jest stronka http://devishnik.at.ua/index/0-59 [/url]
.

Czas edycji: 2011-12-09 o 21:56
Stary 2011-12-12, 14:10   #1519
cheryberry
Przyczajenie

Laski, pomalowa豉m wreszcie w這ski Zrobi豉m to wczoraj - kolor by r闚nomierny, IDENTYCZNY jak u Rihanny (chocia jej nie lubi, ale w這sy ma fajne),a w這sy mocne i bardzo l郾i帷e...

Szkoda, 瞠 ju dzi si spra :/ Umy豉m w這sy po powrocie ze szko造. Odrost zrobi si czerwono-pomara鎍zowy, ko鎍闚ki wyp這wia貫, a ca造 kolor wpada w ognisty rudy... A dlaczego? Bo oczywi軼ie musia豉m kupi farb Palette, bo "odcie 豉dny" , a w og鏊e jej wcze郾iej nie testowa豉m i nie zasi璕n窸am opinii ludzi...
no c騜, oczywi軼ie, 瞠by zauwa篡 te drobne niedoskona這軼i, trzeba si przyjrze Og鏊nie wygl康a 豉dnie, chocia nie tego efektu oczekiwa豉m (zdj璚ia na dole, robione kamerk, sorry za jako嗆 ).
Przed 鈍i皻ami pomaluj Syossem, bo te farby uwielbiam i zawsze mi si sprawdzaj.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kokardka.jpg (38,4 KB, 139 za豉dowa)

cheryberry jest offline  
Stary 2011-12-13, 09:48   #1520
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cheryberry Poka wiadomo嗆
Laski, pomalowa豉m wreszcie w這ski Zrobi豉m to wczoraj - kolor by r闚nomierny, IDENTYCZNY jak u Rihanny (chocia jej nie lubi, ale w這sy ma fajne),a w這sy mocne i bardzo l郾i帷e...

Szkoda, 瞠 ju dzi si spra :/ Umy豉m w這sy po powrocie ze szko造. Odrost zrobi si czerwono-pomara鎍zowy, ko鎍闚ki wyp這wia貫, a ca造 kolor wpada w ognisty rudy... A dlaczego? Bo oczywi軼ie musia豉m kupi farb Palette, bo "odcie 豉dny" , a w og鏊e jej wcze郾iej nie testowa豉m i nie zasi璕n窸am opinii ludzi...
no c騜, oczywi軼ie, 瞠by zauwa篡 te drobne niedoskona這軼i, trzeba si przyjrze Og鏊nie wygl康a 豉dnie, chocia nie tego efektu oczekiwa豉m (zdj璚ia na dole, robione kamerk, sorry za jako嗆 ).
Przed 鈍i皻ami pomaluj Syossem, bo te farby uwielbiam i zawsze mi si sprawdzaj.
ja tez malowalam palette i efekty byly podobne jak u ciebie na poczatku super ale po 2 myciach juz nie bylo to samo polowa wyplukiwala sie.
W og鏊e te gotowe farby jak wlasnie garniera loreal czy palette one nie wychodz tak jak trzeba. lepiej kupic farbe w sklepie fryzjerskim i do niej odpowiedni % ja akurat kupuje Kadus Perfecta ale s z Welli np i dziewczyny chwali造 tego Elgona czy jak to sie nazywa這. i takie farby sie bardziej oplaci kupic i zrobic.
Stary 2011-12-13, 11:56   #1521
emjot1989
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Hej dziewczyny ;* Ja te ostatnio przypadkiem kupi豉m farb palette chyba g喚boki ciemy rubin - szczerze nie wiem co mnie podkusi這 :/ w這sy mia造 ekstra kolor i 豉dnie l郾i造 przez 2 dni, jak umy豉m w這sy nie by這 ju tak fajnie, zrobi造 si strasznie matowe i wypada造, nigdy nie lubi豉m farb tej firmy ale pomy郵a豉m, 瞠 jak Dereszowska je reklamuje to moge zaryzykowa i niestety mam za swoje

Na 鈍i皻a planuje zafarbi na jaka pi瘯n czerwie tylko nie mam poj璚ia jak farbe wybra :?
Pr鏏owa造軼ie mo瞠 Loreal F廨ia Pr嶨廨ence Intensywna G喚boka Czerwie?
Stary 2011-12-13, 13:52   #1522
uolcia
Rozeznanie

ja mam w domu nieu篡wan Loreal F廨ia Pr嶨廨ence Intensywna ciemna czerwie P37 [ http://www.loreal-paris.co.uk/img/l1...62/HCo16_1.jpg ]... i nie mam co z ni zrobi... mo瞠 kt鏎a z Was chcia豉by jej u篡? Ja si boj, 瞠 znowu wyjd prawie czarna...
uolcia jest offline  
Stary 2011-12-13, 15:40   #1523
thedarksideoflight
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez emjot1989 Poka wiadomo嗆
Pr鏏owa造軼ie mo瞠 Loreal F廨ia Pr嶨廨ence Intensywna G喚boka Czerwie?

W豉郾ie tej farby u篡豉m ju drugi raz w ten weekend. Na wakacje by豉m przezadowolona z tej farby, chocia teraz wydaje mi si troche ciemniejsza (chyba zale篡 od 鈍iat豉). Wtedy zesz豉 mi do rudego po 2 tygodniach, ale w這sy dosta造 du穎 chlorowanej wody i ma這 piel璕nacji :/ zobaczymy ile wytrzyma teraz

wrzucam zdj璚ia z wakacji i z niedzielnego farbowania lorealem.

Przepraszam, pomy趾a, to by豉 "bardzo intensywna czerwie", nie g喚boka :/ podobne te nazwy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2549.jpg (109,0 KB, 71 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5216.jpg (117,0 KB, 84 za豉dowa)

zapuszczanie:

M鎩 blog

Edytowane przez thedarksideoflight
Czas edycji: 2011-12-13 o 15:44
Stary 2011-12-13, 16:06   #1524
uolcia
Rozeznanie

Kupi豉m przed chwil farb maxima vital hair 6.66 ciekawa jestem c騜 mi wyjdzie na tej g這wie... nie wiem czy nie zrobi豉m g逝poty ;/ Ach ta adrenalina przed farbowaniem

ale 郵iczny kolor... wygl康a na obu zdj璚iach tak samo, tylko 鈍iat這 jest myl帷e Twoje w這sy mimo wszystko wygladaj zdrowo... ja o swoje dbam strasznie i mam masakre na g這wie;/

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2011-12-13 o 16:15
uolcia jest offline  
Stary 2011-12-13, 16:52   #1525
emjot1989
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

thedarksideoflight - 郵iczny ten kolor!

uolcia - w豉郾ie nie chce ciemnej :/
Stary 2011-12-13, 18:22   #1526
arashii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 303

Hej dziewczyny ; ) mam w這sy baaardzo jasny blond i chcia豉bym sobie pomalowa na Syoss - mahoniowy br您 . Mam pytanie jaki kolor mi wyjdzie ? mocna czerwie ? czy taka ciemniejsza czerwie lekka ?

Zdj璚ie moich w這s闚 :
http://imageshack.us/photo/my-images...jcie0250y.jpg/
arashii jest offline  
Stary 2011-12-13, 18:23   #1527
thedarksideoflight
Raczkowanie

Uolcia - wygl康aj, ale chyba tylko na zdj璚iach, ju by造 w lepszej kondycji od dro盥篡 i odstawienia prostownicy, ale skatowa豉m rozja郾iaczem i ta farb z loreala 2 dni pod rz康 :/
Chocia musz powiedzie, 瞠 na d逝go軼i znosz to do嗆 dzielnie, tylko ko鎍闚ki cierpi przez moje kombinacje.

Fakt, na zdj璚iach wygl康aj praktycznie tak samo, mo瞠 tamten wydaje mi si 豉dniejszy i ja郾iejszy bo by這 s這necznie a nie szaro-buro jak teraz..

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2011-12-13, 20:14   #1528
uolcia
Rozeznanie

ja po farbowaniu... echhhhh to prawda farba malo niszczaca, przy zmywaniu nie mialam skorupy tylko gladkie wlosy, ale znowu mi przyciemnila kolor ;/ To nic, za miesiac wroce do Elgona, a na 鈍i皻a rodzince si bardziej stonowany kolor spodoba hah

arashii- moje w這sy po syoss mahonobiowy br您- farba k豉dziona na mega jasny blond jak Tw鎩 ... mia豉 farta, 瞠 ja te t farb k豉d豉m na platyn

http://imageshack.us/photo/my-images/189/syoss.jpg/ iii http://imageshack.us/photo/my-images/40/syosss.jpg/ po farbowaniu
http://imageshack.us/photo/my-images/828/gyyy.jpg/ sprany

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2011-12-13 o 20:19
uolcia jest offline  
Stary 2011-12-13, 20:24   #1529
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
ja po farbowaniu... echhhhh to prawda farba malo niszczaca, przy zmywaniu nie mialam skorupy tylko gladkie wlosy, ale znowu mi przyciemnila kolor ;/ To nic, za miesiac wroce do Elgona, a na 鈍i皻a rodzince si bardziej stonowany kolor spodoba hah

arashii- moje w這sy po syoss mahonobiowy br您- farba k豉dziona na mega jasny blond jak Tw鎩 ... mia豉 farta, 瞠 ja te t farb k豉d豉m na platyn

http://imageshack.us/photo/my-images/189/syoss.jpg/ po farbowaniu
http://imageshack.us/photo/my-images/828/gyyy.jpg/ sprany
No na tym drugim zdjeciu fajniej, jasniej wyszlo...
Ja wam powiem ze moje tez mimo stosowania odzywek s poniszczone..
A uzywa造軼ie moze albo widzialyscie gdzies te farby ktorych ta laska z tych filmik闚 uzywa..??
http://www.youtube.com/watch?v=bLUOlMQwDbY
http://www.youtube.com/watch?v=fOW51...feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=TVJLp...FCE13F257DF15F
Stary 2011-12-13, 20:27   #1530
uolcia
Rozeznanie

Co kto lubi, ja wol stonowan czerwie
uolcia jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.