Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 52 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-12-13, 20:40   #1531
arashii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 303
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Uolcia - 奸iczny wyszed Ci kolor , o taki mi w豉郾ie chodzi這 : D nie lubi takiej bardzo jaskrawej czerwieni , pomaluj w這sy dos這wnie przed 鈍i皻ami mahoniowym br您em i wrzuc zdj徠ka .
arashii jest offline  
Stary 2011-12-13, 20:51   #1532
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

We tylko pod uwag, 瞠 syoss okropnie niszczy w這sy...... i nie popadnij w czerwon obsesj... ch皻nie cofn窸abym czas i nie eksperymentowa豉 po tym syossie
uolcia jest offline  
Stary 2011-12-13, 20:57   #1533
arashii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 303

Spokojnie , ju raz malowa豉m Syossem ; d miodowy blond i wiesz co ? nie zniszczy mi w這s闚 , za rozja郾iacz potem tak ; dd .

Jak jeszcze polecacie farb lekko czerwon ?

Edytowane przez arashii
Czas edycji: 2011-12-13 o 21:01
arashii jest offline  
Stary 2011-12-14, 19:34   #1534
Skyrim
BAN sta造

Wiadomo軼i: 98
W這sy najczerwie雟ze

Cze嗆 dziewczyny.

Chcia豉bym aby wypowiedzia造 si osoby kt鏎e mia造 styczno嗆 z czerwonymi tonerami (directions etc.)

Obecnie mam 鈔ednio rude w這sy, chc uzyska kolor intensywnie czerwony, soczysty ale nie neonowy, ciemny, dla lepszego zrozumienia o jaki kolor mniej wi璚ej mi chodzi dodaj zdj璚ia w za陰czniku.

Pisz ten temat poniewa pewnie nie tylko mnie on pomo瞠.
Je瞠li macie jakie inne farby kt鏎e dadz taki efekt, piszcie te o nich, ale naciskam na tonery.

Pomo瞠cie?
Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lgtmj1geyK1qaycf7o1_400_large.jpg (19,8 KB, 60 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg z6452214X.jpg (47,7 KB, 76 za豉dowa)
Skyrim jest offline  
Stary 2011-12-14, 21:27   #1535
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: W這sy najczerwie雟ze

Cytat:
Napisane przez Skyrim Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny.

Chcia豉bym aby wypowiedzia造 si osoby kt鏎e mia造 styczno嗆 z czerwonymi tonerami (directions etc.)

Obecnie mam 鈔ednio rude w這sy, chc uzyska kolor intensywnie czerwony, soczysty ale nie neonowy, ciemny, dla lepszego zrozumienia o jaki kolor mniej wi璚ej mi chodzi dodaj zdj璚ia w za陰czniku.

Pisz ten temat poniewa pewnie nie tylko mnie on pomo瞠.
Je瞠li macie jakie inne farby kt鏎e dadz taki efekt, piszcie te o nich, ale naciskam na tonery.

Pomo瞠cie?
Pozdrawiam
Ja mo瞠 az takiego do鈍iadczenia nie mam ale je郵i chcesz mie jednolity kolor taki uzywaj帷 tonera to wczesniej najlepiej rozja郾i w這sy przedtem a tonery s b.dobre z Directions moja mama uzywa r騜owych i s super
Co do farb ja juz uzywalam podobny odcien z paletty i z garniera ale nie wyszly jak trzeba i to pewno dlatego bo mam ciemne wlosy a czerwienie najlepiej wlasn ie na jasne wlosy chwytaj

Uolcia- kochana ja wiem ja tez nie chce takiego koloru akurat jaki ma ta laska z filmik闚 ale o te farby bo wiekszosc jest dla ciemnych wlos闚 moze i by byly tez ciemniejsze odcienie czerwieni do kupienia

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2011-12-14 o 21:29
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2011-12-14, 21:36   #1536
Skyrim
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
Ja mo瞠 az takiego do鈍iadczenia nie mam ale je郵i chcesz mie jednolity kolor taki uzywaj帷 tonera to wczesniej najlepiej rozja郾i w這sy przedtem a tonery s b.dobre z Directions moja mama uzywa r騜owych i s super
Co do farb ja juz uzywalam podobny odcien z paletty i z garniera ale nie wyszly jak trzeba i to pewno dlatego bo mam ciemne wlosy a czerwienie najlepiej wlasn ie na jasne wlosy chwytaj

Uolcia- kochana ja wiem ja tez nie chce takiego koloru akurat jaki ma ta laska z filmik闚 ale o te farby bo wiekszosc jest dla ciemnych wlos闚 moze i by byly tez ciemniejsze odcienie czerwieni do kupienia
tak dobrze to wiem farbuje w這sy ju od dawna te i tonerami, pytam tylko kt鏎y ma kolor zbli穎ny do tych powy瞠j poniewa nie umiem takiego dobra bo albo zbyt r騜owy albo neonowy.
Skyrim jest offline  
Stary 2011-12-14, 21:49   #1537
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
tak dobrze to wiem farbuje w這sy ju od dawna te i tonerami, pytam tylko kt鏎y ma kolor zbli穎ny do tych powy瞠j poniewa nie umiem takiego dobra bo albo zbyt r騜owy albo neonowy.
aha a patrzalas w necie na palete kolor闚..? tu masz directions
http://www.lariche.co.uk/directions-hair-colour/pl

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2011-12-14 o 21:54
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2011-12-14, 22:19   #1538
RespiroMusica
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 646

Ja bym wybra豉 rubin wychodzi tak - * http://tearyadown.blogg.se/2011/march/rubrik-1.html
* http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...xPva4t3CCFPO3A
*http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...jhRD8WBzUu7-b9 Nie u篡wa豉m nigdy toner闚, ale google grafika znajdzie Ci wszystko je郵i dobrze poszukasz
RespiroMusica jest offline  
Stary 2011-12-15, 19:04   #1539
Skyrim
BAN sta造

- pisz, znam tonery od podszewki, farbuje nimi kilka lat w這sy, znam strony z firm toner闚 i znam zwyk貫 farby.

Chce sie dowiedzie kt鏎e tonery wychodz czysto czerwone a nie daj neonowych kolor闚 poniewa po obejrzeniu dziewczyn farbuj帷ych w這sy czerwonymi tonerami wychodz albo zbyt neonowe albo r騜owe, niestety nie wida jakie te dziewczyny mia造 w這sy przed zafarbowaniem i st康 moje pytanie do dziewczyn kt鏎e farbowa造 i wyszed im ten kolor kt鏎y mnie si podoba.

Na googlach te patrze. ale tonery to takie cholerne plakat闚ki 瞠 u ka盥ego wychodz inaczej. Jak wida u laski z d逝gimi czerwonymi farbowanymi rubinem kolor jest prawie idealny, ale u tej 2 ju niekoniecznie..

Edytowane przez Skyrim
Czas edycji: 2011-12-15 o 19:08
Skyrim jest offline  
Stary 2011-12-15, 20:34   #1540
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
- pisz, znam tonery od podszewki, farbuje nimi kilka lat w這sy, znam strony z firm toner闚 i znam zwyk貫 farby.

Chce sie dowiedzie kt鏎e tonery wychodz czysto czerwone a nie daj neonowych kolor闚 poniewa po obejrzeniu dziewczyn farbuj帷ych w這sy czerwonymi tonerami wychodz albo zbyt neonowe albo r騜owe, niestety nie wida jakie te dziewczyny mia造 w這sy przed zafarbowaniem i st康 moje pytanie do dziewczyn kt鏎e farbowa造 i wyszed im ten kolor kt鏎y mnie si podoba.

Na googlach te patrze. ale tonery to takie cholerne plakat闚ki 瞠 u ka盥ego wychodz inaczej. Jak wida u laski z d逝gimi czerwonymi farbowanymi rubinem kolor jest prawie idealny, ale u tej 2 ju niekoniecznie..
niestety kochana w takim razie nie pomoge ci wiem tylko tyle 瞠 tonery sie szybko wyp逝kuj i w wi瘯szo軼i przypadk闚 jak s schodzi kolor to sie robia wlosy lekko pomara鎍zowe..;/
Stary 2011-12-15, 21:02   #1541
Skyrim
BAN sta造

Cytat:
niestety kochana w takim razie nie pomoge ci wiem tylko tyle 瞠 tonery sie szybko wyp逝kuj i w wi瘯szo軼i przypadk闚 jak s schodzi kolor to sie robia wlosy lekko pomara鎍zowe..;/
Niekoniecznie si szybko wyp逝kuj to zale篡 jakie w這sy mieli鄉y przed zastosowaniem tego specyfiku i od piel璕nacji i oczywi軼ie naszej natury w這s闚.
Ja mia豉m ostatnio farbowane crazy color - fire i absolutnie nie polecam je瞠li chce mie si czerwone w這sy - tak jak ja, na jasnym rudym wchodzi uwaga...R荅OWE, neon, sama by豉m pod wra瞠niem..dlatego szukam prawdziwie czerwonego, chyba zdecyduje si na directions - fire, mi這 wspominam t firme

Edytowane przez Skyrim
Czas edycji: 2011-12-15 o 22:06
Skyrim jest offline  
Stary 2011-12-16, 00:53   #1542
blackberry456
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 124

Cytat:

ok, ja jestem troche w temacie. Robie tonerami la riche, kolor - poppy red. Wychodzi czysty czerwony, nie r騜, nie pomara鎍z, nie jakis specjalnie neonowy, ale bardzo intensywny i dla Ciebie prawdopodobnie za jasny. Nigdy nie dopuszcza豉m, 瞠by by sprany, jednak teraz skonczyly mi si tonery i czekam na powr鏒 do domu, gdzie mam zapas i faktycznie, dol jest lekko rudawy, a gora r騜owawa (niedlugo naszczescie skoncze z tym xd). W domu czeka na mnie te inny odcien czerwieni - vermillon. Dam znac jak wyjdzie.

Jedyne co Ci moge polecic to kupic kt鏎捷 z czerwieni + czer. Te tonery mo積a ze sob miesza, wiec mysle, 瞠 jak dodac odrobine czerni to wyjdzie ciemnijszy/bardziej nasycony.
blackberry456 jest offline  
Stary 2011-12-16, 07:57   #1543
SugarbabyLove
Zakorzenienie

o! to jest dobry pomys ? koniecznie poka fotki jak ci wysz造 w這ski po tonowaniu tym nowym kolorem blackberry
ja robie w poniedzialek albo wtorek jak mi mama z PL przywiezie utleniacz boo tu taak drogo
Stary 2011-12-16, 10:25   #1544
sylwuska9933
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Witam wszystkich !
Posiadam rude wlosy i na poczatek chcialabym sprobowac takiej rudawej czerwieni polecacie jakies fajne, dosc intensywne szamponetki wstepnie ?
moje wlosy:
DSC00723.jpg
a chcialabym mniej wiecej cos takiego :
http://www.studio-mody.com.pl/wp-con...010/10/128.jpg
http://i2.pinger.pl/pgr209/738b6c14000af5f04b0d3dbc

sylwuska9933 jest offline  
Stary 2011-12-16, 14:47   #1545
Skyrim
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Poka wiadomo嗆
ok, ja jestem troche w temacie. Robie tonerami la riche, kolor - poppy red. Wychodzi czysty czerwony, nie r騜, nie pomara鎍z, nie jakis specjalnie neonowy, ale bardzo intensywny i dla Ciebie prawdopodobnie za jasny. Nigdy nie dopuszcza豉m, 瞠by by sprany, jednak teraz skonczyly mi si tonery i czekam na powr鏒 do domu, gdzie mam zapas i faktycznie, dol jest lekko rudawy, a gora r騜owawa (niedlugo naszczescie skoncze z tym xd). W domu czeka na mnie te inny odcien czerwieni - vermillon. Dam znac jak wyjdzie.

Jedyne co Ci moge polecic to kupic kt鏎捷 z czerwieni + czer. Te tonery mo積a ze sob miesza, wiec mysle, 瞠 jak dodac odrobine czerni to wyjdzie ciemnijszy/bardziej nasycony.
Hm, a jakie mia豉 w這sy przed farbowaniem? jasne, jaki blond? w豉郾ie tego si obawia豉m, tych r騜owo軼i..
to 瞠 je mo積a miesza wiem..cho nie robi豉m tego, jak my郵isz na jedno ca貫 pude趾o directionsa ile dodac czarnego 瞠by wyszed mniej wi璚ej taki jaki chc mie? ja mam problemy z porcjowaniem, dlatego sama si za to nie 豉pie..

I koniecznie daj zna jak ten varmillon wyjdzie Ci na w這sach (najlepiej wrzu 2 fotki, zaraz przed farbowaniem i po)

Edytowane przez Skyrim
Czas edycji: 2011-12-16 o 14:48
Skyrim jest offline  
Stary 2011-12-16, 16:59   #1546
sylwuska9933
Przyczajenie

Stary 2011-12-16, 17:10   #1547
sylwuska9933
Przyczajenie

Witam Wszystkich!
Mam rude wlosy (przedstawiam wam na zdjeciu )

DSC00723.jpg

i chce najpierw sprobowac szamponetka czerwona zeby osiagnac mniej wiecej taki efekt:
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...NCq8sbz78xymrT

http://wd10.photoblog.pl/np5/201109/AE/102654539.jpg

http://fryzury.info/fryzury/czerwone-7645.jpg

Mozecie mi jakies polecic ?
Stary 2011-12-16, 21:34   #1548
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwuska9933 Poka wiadomo嗆
Witam Wszystkich!
Mam rude wlosy (przedstawiam wam na zdjeciu )

Za陰cznik 4393739

i chce najpierw sprobowac szamponetka czerwona zeby osiagnac mniej wiecej taki efekt:
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...NCq8sbz78xymrT

http://wd10.photoblog.pl/np5/201109/AE/102654539.jpg

http://fryzury.info/fryzury/czerwone-7645.jpg

Mozecie mi jakies polecic ?
ja kupowalam joanne machon i wychodzil super kolor ogolnie joanna jest OK bo garnier i palette jak dla mnie NIE
Stary 2011-12-17, 11:51   #1549
comawhite44
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Cze嗆 wszystkim : )

Macie mo瞠 pomys, jakiej drogeryjnej farby u篡, 瞠by uzyska efekt jak na poni窺zym zdj璚iu?

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...27534517_n.jpg

Obecnie mam sp逝kany, jasny rudy z d逝gawymi odrostami w kolorze mysiego blondu.

My郵 o: http://www.syoss.pl/index.php?id=135 Mahoniowym br您ie 4-2 (chocia obawiam si, 瞠 wyjdzie zbyt br您owy, bez czerwieni)

Z moich w這s闚 farba sp逝kuje si bardzo szybko, wi璚 obawiam si, 瞠 ze zwyk貫j czerwonej farby wyjdzie mi zbyt jaskrawy odcie.
Mo瞠cie poleci mi jak捷 inn farb o takim odcieniu, jak na za陰czonym zdj璚iu?
Pozdrawiam : )
comawhite44 jest offline  
Stary 2011-12-17, 12:59   #1550
RespiroMusica
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 646

Cytat:
Napisane przez comawhite44 Poka wiadomo嗆

Macie mo瞠 pomys, jakiej drogeryjnej farby u篡, 瞠by uzyska efekt jak na poni窺zym zdj璚iu?

My郵 o: http://www.syoss.pl/index.php?id=135 Mahoniowym br您ie 4-2 (chocia obawiam si, 瞠 wyjdzie zbyt br您owy, bez czerwieni)

Z moich w這s闚 farba sp逝kuje si bardzo szybko, wi璚 obawiam si, 瞠 ze zwyk貫j czerwonej farby wyjdzie mi zbyt jaskrawy odcie.
Moim zdaniem powinno Ci wyj嗆 豉dnie Ten Syoss Patrz帷 na znaczniki na naturalnym 鈔ednim br您ie 豉dnie wychodzi, a Ty masz ciemny blond (mysi, czyli z odcieniem popieli) Poza tym skoro wi瘯szo嗆 w這s闚 ma odcie jasny rudy to nie widz przeciwwskaza Musisz spr鏏owa tylko tak si przekonasz. Je郵i nie chcesz mie za ciemnych w這s闚 to trzymaj na wcze郾iej ju farbowanej cz窷ci kr鏂ej farb, bo jak wszyscy wiemy uprzednio koloryzowane w這sy szybciej 豉pi barwnik Daj zna na co si zdecydowa豉
RespiroMusica jest offline  
Stary 2011-12-17, 15:08   #1551
Skyrim
BAN sta造

Cytat:

Ten syoss nie wychodzi ani troch br您owy tylko bardzo przygaszona czerwie z domieszk fioletu, purpura. Wiem bo farbowa豉m nim ostatnio cz瘰to w這sy.
Dodaje zdj璚ie na moich w這sach. Wcze郾iej mia豉m 鈔edni br您.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie1486.jpg (16,3 KB, 73 za豉dowa)
Skyrim jest offline  
Stary 2011-12-17, 16:59   #1552
SugarbabyLove
Zakorzenienie

ja mam naturalny ciemny br您 i kupowalam z joanny zawsze w Polsce farby ew z londy z odcieniem wlasnie mahoniu albo burgundu i wychodzily ok.
Stary 2011-12-17, 19:47   #1553
comawhite44
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

To jak farb uzyskam na g這wie to: https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...27534517_n.jpg ?
Przejrza豉m dzisiaj ca陰 p馧k w Rossmanie i nie mam zielonego poj璚ia.

http://www.shopmania.pl/pielegnacja/...rwien-10497857 Mo瞠 Feria Ciemna Czerwie?
comawhite44 jest offline  
Stary 2011-12-19, 00:36   #1554
blackberry456
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 124

Cytat:
o! to jest dobry pomys ? koniecznie poka fotki jak ci wysz造 w這ski po tonowaniu tym nowym kolorem blackberry
ja robie w poniedzialek albo wtorek jak mi mama z PL przywiezie utleniacz boo tu taak drogo
Cytat:
Hm, a jakie mia豉 w這sy przed farbowaniem? jasne, jaki blond? w豉郾ie tego si obawia豉m, tych r騜owo軼i..
to 瞠 je mo積a miesza wiem..cho nie robi豉m tego, jak my郵isz na jedno ca貫 pude趾o directionsa ile dodac czarnego 瞠by wyszed mniej wi璚ej taki jaki chc mie? ja mam problemy z porcjowaniem, dlatego sama si za to nie 豉pie..

I koniecznie daj zna jak ten varmillon wyjdzie Ci na w這sach (najlepiej wrzu 2 fotki, zaraz przed farbowaniem i po)
postaram si zrobi zdj璚ia przed i po ale to dopiero przed samymi 鈍ietami albo nawet sylwestrem, bo teraz mam zamiar pochodzic troche na basen wiec bez sensu farbowac, bo i tak sporo sie wyp逝cze no i ma豉 poprawka, pomylilo mi si, nie mam varmillon ale pillarbox red

przed farbowaniem na czerwono mia豉m dosc ciemny br您 - rozjasnilam je i wyszed bardzo nier闚ny kolor - ogolnie dosc rudawy, na dole ciemniejszy odcien, wyzej pomarancza, jescze wyzej rudawy blond a na samym czubku te minimalne odrosty staly sie calkiem bia貫 haha ale pokry這 si ca趾iem r闚no, wiec na czerwonym ju nie by這 瘸dnych r騜nic w odcieniach

co do wymieszania to nie wiem za bardzo ile, zalezy jaki efekt chcesz osiagnac. Ale mysle ze jak dasz do miseczkie czerwony i bedziesz stopniowo dodwala odrobine czerni (np po lyzeczce) i za kazdym razem mieszala i sprawdzala kolor to bedzie dobrze - bedziesz moga przestac na takim jaki Ci sie podoba. Przy tonerach jest ten plus ze na glowie wygladaja bardzi podobnie do tego w opakowaniu ;>
blackberry456 jest offline  
Stary 2011-12-19, 21:00   #1555
Skyrim
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Poka wiadomo嗆
postaram si zrobi zdj璚ia przed i po ale to dopiero przed samymi 鈍ietami albo nawet sylwestrem, bo teraz mam zamiar pochodzic troche na basen wiec bez sensu farbowac, bo i tak sporo sie wyp逝cze no i ma豉 poprawka, pomylilo mi si, nie mam varmillon ale pillarbox red

przed farbowaniem na czerwono mia豉m dosc ciemny br您 - rozjasnilam je i wyszed bardzo nier闚ny kolor - ogolnie dosc rudawy, na dole ciemniejszy odcien, wyzej pomarancza, jescze wyzej rudawy blond a na samym czubku te minimalne odrosty staly sie calkiem bia貫 haha ale pokry這 si ca趾iem r闚no, wiec na czerwonym ju nie by這 瘸dnych r騜nic w odcieniach

co do wymieszania to nie wiem za bardzo ile, zalezy jaki efekt chcesz osiagnac. Ale mysle ze jak dasz do miseczkie czerwony i bedziesz stopniowo dodwala odrobine czerni (np po lyzeczce) i za kazdym razem mieszala i sprawdzala kolor to bedzie dobrze - bedziesz moga przestac na takim jaki Ci sie podoba. Przy tonerach jest ten plus ze na glowie wygladaja bardzi podobnie do tego w opakowaniu ;>
mhm, kurcze ciekawe jak ten kolor wychodzi. Patrzy豉m na niego ostatnio ale on jest w豉郾ie r騜owawy, bynajmniej taki ma opis.

Ja wczoraj zafarbowa豉m directions - fire i wyszed true czerwony z 鈔ednio prawdziwie rudych w這s闚, nie ma nic r騜owego, aczkolwieg wydaje mi si 瞠 lekkawo wpada w malin, ale nie jestem pewna, musz zobacze w dziennym 鈍ietle dobrym, jak mi si uda to wstawi zdj璚ie przed i po
Skyrim jest offline  
Stary 2011-12-20, 11:54   #1556
SugarbabyLove
Zakorzenienie

no ja jestem wlasnie po farbowaniu i powiem wam ze jestem srednio zadowolona chyba farba mi wszystkiego nie pokry豉. Albo moja mama jak mi farbowala to cos przeoczyla tak czy siak mam jeszcze jedna tubke to przyszlym tygodniu jeszcze raz pomaluje i wstawie foty
Stary 2011-12-20, 22:58   #1557
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

witajcie mam do was pytanko i najlepiej, gdyby kto mi pom鏬 do soboty
mianowicie! czy kt鏎a z wiza瘸nek mia豉 do czynienia z mahoniami z loreala? konkretnie odcien 5,52 mahoniowo-opalizuj帷y, mam zamiar zdekoloryzowac kuzynce w這sy z czerni i k豉軼 ten odcie w celu uzyskania ciep貫go br您u wpadaj帷ego w maho, myslalem o 6,35 ale boje sie ze wyszed豚y za z這ty, czego nie chcemy, chcemy ciep造 maho, ale nie mied i nie z這to.
Stary 2011-12-21, 02:45   #1558
Skyrim
BAN sta造

Je郵i masz zamiar zrobi jej dekoloryzacj to ok. Ale je瞠li chodzi這 ci o rozja郾ienie to nak豉daj帷 tak farb uzyska nier闚nomiern prawie czer a nie maho.
Skyrim jest offline  
Stary 2011-12-21, 15:18   #1559
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

nie nie najpierw dekoloryzacja, potem lekkie refleksy zrobie i na ca這軼 maho, zastanawia mnie tylko odcie jaki wyjdzie, byle by nie by z這ty, miedziany ani zbyt mocno czerwony, a to jest refleks mahoniowy i opalizuj帷y.
Stary 2011-12-21, 20:33   #1560
Fas0lka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 354

Cytat:
To jak farb uzyskam na g這wie to: https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...27534517_n.jpg ?
Przejrza豉m dzisiaj ca陰 p馧k w Rossmanie i nie mam zielonego poj璚ia.

http://www.shopmania.pl/pielegnacja/...rwien-10497857 Mo瞠 Feria Ciemna Czerwie?
Dok豉dnie taki kolor uzyska豉m mieszaj帷 Czerwon porzeczk i Soczyst czerwie Naturii.

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.