Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 58 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-01-15, 12:15   #1711
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Poka wiadomo嗆
fryz5 - jestem zachwycona kolorkiem Sama podobny mia豉m Ale chyba nie a tak intensywny... sama nie wiem...

Ja ostatnio szaleje z farbami garniera...

Chocia mia豉m te Welli Czerwona lawa, czy co takiego... Wszystko fajnie pi瘯nie i kolor od po這wy si zmywa. Nadal nie dosz豉m do tego jak farbowac zeby to ogarn帷, ale widz ktos ju pomys rzuci, tylko, 瞠 u mnie w drogeriach nie ma koloru szamponetki jaki by mi odpowiada.

I mam pytanie: Dosta豉m ostatnio dwie szamponetki Delia no.1 RUDY.

Czy na sp這wia貫 czerwone w這sy ona wgl za豉pie?? No i czy ten kolor bedzie rownomierny??

Martwie si, czy dwie saszetki to nie za ma這 na d逝gie w這sy ;/

on wychodzi pomara鎍zowy, wi璚 Tobie wyjdzie ruda czerwie, ja uzywam joanny je瞠li chodzi o czerwienie, porzeczowa i malinowa s 郵iczne.

spr鏏uj mo瞠 z tymi szamponetkami? malinowa wpada w r騜 a porzeczkowa to zwyk豉 czerwie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
Hejka Kochani wracam po ma貫j przerwie.. troszke mnie omine這..
Fryz WOW widze szalejesz zarazi造鄉y Cie super kolorek..
S這dziak! hehe ja tez zawsze jak zafarbuje wlosy to dlugo ich nie myje bo szkoda mi zeby sie nie wyp逝ka這
Falka- noo affinage b red jest chyba tylko na stronach amerykanskich/angielskich dost瘼ny.. niestety

truskawka- rozja郾iacz kupi? gdybym chcia豉 sobie poniszczyc i wysuszy w這sy to bym sobie rozjasnila i potem czerwien dala i bez problemu by wyszedl kolor ale niechce ich niszczyc.. a rozjasniacz czerwony niestety to tez rozja郾iacz a pozatym nie wszedzie go mozna kupic..
dzi瘯i, dzi ju chyba umyje i zobaczymy jak kolor sie zachowa w ko鎍u to szamponetka na rozja郾iane wlosy
Stary 2012-01-15, 13:50   #1712
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

czy to s te szamponetki?? http://2.bp.blogspot.com/-1qpQpV55Ns...lor-effect.jpg

Nie mog dorwa u siebie 瘸dnej czerwieni
uolcia jest offline  
Stary 2012-01-15, 13:52   #1713
fryz5
Zakorzenienie

tak to te niemo磧iwe! musisz poszukac dok豉dniej i przegrzeba kazd saszetk w sklepie moze sa ukryte!
Stary 2012-01-15, 14:07   #1714
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
czy to s te szamponetki?? http://2.bp.blogspot.com/-1qpQpV55Ns...lor-effect.jpg

Nie mog dorwa u siebie 瘸dnej czerwieni
Najwi璚ej tych saszetek maj w drogeriach Natura.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-01-15, 16:48   #1715
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
tak to te niemo磧iwe! musisz poszukac dok豉dniej i przegrzeba kazd saszetk w sklepie moze sa ukryte!
tez kiedys uzywalam tych z joanny tak zapocz徠kowa豉 si u mnie mi這嗆 do czerwieni.. I ja uzywalam ich w koloze burgund,machon i zawsze fajnie wychodzilo i sie do嗆 d逝go trzymalo mimo tego iz mam ciemne w這sy
trzeba zawsze przegrzebywa p馧ki polowanie na wybrany odcien
Stary 2012-01-15, 20:09   #1716
swan999
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 156

Witam wszystkich

Bardzo prosz o pomoc poniewa nie wiem co zrobi...
Farbowa豉m w這sy garnierem p這mienna g喚boka czerwie i kolor wyszed dosy ciemny z czerwonymi refleksami (pierwsze zdj璚ie) Teraz upatrzy豉m sobie inn farb Imperity ale nie wiem ilu procentow wod utlenion do niej doda by wyszed taki kolor jak na drugim zdj璚iu. B璠 wdzi璚zna za rady
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0217.jpg (67,5 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg imp4.jpg (7,7 KB, 11 za豉dowa)
swan999 jest offline  
Stary 2012-01-15, 21:32   #1717
SugarbabyLove
Zakorzenienie

ludzie! siedze wlasnie z farb na g這wie haha uzylam do ca這軼i jednak 9% w og鏊e dawno nie farbowa豉m ca這軼i sama. to moj 1 raz od paru lat hehe ale adrenalina jak to wyjdzie.. dodam fotki moze jutro mam nadzieje ze sie sprawdzi farba. Dodam 瞠 z polowy tubki + 2 razy tyle oxy tzn razem 60ml +120ml wyszlo mi do嗆 duzo tego i zostalo nawet takze tubka bedzie i jeszcze na raz jupii
Stary 2012-01-15, 22:24   #1718
fryz5
Zakorzenienie

a jaka to farba? trzymamy kciuki. moja czerwien po jednym myciu jest straszna ;d
Stary 2012-01-15, 22:27   #1719
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
ludzie! siedze wlasnie z farb na g這wie haha uzylam do ca這軼i jednak 9% w og鏊e dawno nie farbowa豉m ca這軼i sama. to moj 1 raz od paru lat hehe ale adrenalina jak to wyjdzie.. dodam fotki moze jutro mam nadzieje ze sie sprawdzi farba. Dodam 瞠 z polowy tubki + 2 razy tyle oxy tzn razem 60ml +120ml wyszlo mi do嗆 duzo tego i zostalo nawet takze tubka bedzie i jeszcze na raz jupii
Czekam na foty!!!!!!

Benek23 jest offline  
Stary 2012-01-15, 22:37   #1720
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Fryz5- To jest ta farba co wam m闚i豉m Metamorphose Contrast niby do ciemnych w這s闚 ma byc Cherry red ale zobaczymy czy nie wyjdzie BLACK Cherry
jak narazie mam mokre wlosy duzo nie wida odrost jasny jak zawsze ale na reszte trza czekac
Benek- jaa dodam foty jak bedzie suchy 貫bek
Stary 2012-01-15, 23:27   #1721
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Cytat:
Falka- noo affinage b red jest chyba tylko na stronach amerykanskich/angielskich dost瘼ny.. niestety
..
Na ich stronie widzia豉m, 瞠 prowadz dystrybucj w Polsce, ale w 奸御kim akurat nikt si tym nie zajmuje Poza tym to tylko farba, znajd jak捷 inn. Jutro si wybior do hurtowni fryzjerskiej, to mo瞠 uda mi si co wyhaczy.

Przyznam szczerze, 瞠 boj si, 瞠 je郵i ju osi庵n czerwie marze, to odrosty b璠 m璚z帷e. Jak sobie z tym problemem radzicie? Farbowanie raz na miesi帷 jest ok? Bo wydaje mi si, 瞠 przy takim du篡m kontra軼ie w這s闚, odrost b璠zie mega widoczny.

W og鏊e to czym r騜ni si te farby typu Contrast, jak Majicontrast czy ta, kt鏎ej w豉郾ie SugarbabyLove u篡豉, od zwyk造ch? Czy to nie chodzi tylko o utleniacz? Czy zwyk陰 farb z 12% nie osi庵nie si takiego samego efektu?
Stary 2012-01-15, 23:51   #1722
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Fryz5- To jest ta farba co wam m闚i豉m Metamorphose Contrast niby do ciemnych w這s闚 ma byc Cherry red ale zobaczymy czy nie wyjdzie BLACK Cherry
jak narazie mam mokre wlosy duzo nie wida odrost jasny jak zawsze ale na reszte trza czekac
Benek- jaa dodam foty jak bedzie suchy 貫bek
No to szyyyybkooooo
Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
Na ich stronie widzia豉m, 瞠 prowadz dystrybucj w Polsce, ale w 奸御kim akurat nikt si tym nie zajmuje Poza tym to tylko farba, znajd jak捷 inn. Jutro si wybior do hurtowni fryzjerskiej, to mo瞠 uda mi si co wyhaczy.

Przyznam szczerze, 瞠 boj si, 瞠 je郵i ju osi庵n czerwie marze, to odrosty b璠 m璚z帷e. Jak sobie z tym problemem radzicie? Farbowanie raz na miesi帷 jest ok? Bo wydaje mi si, 瞠 przy takim du篡m kontra軼ie w這s闚, odrost b璠zie mega widoczny.

W og鏊e to czym r騜ni si te farby typu Contrast, jak Majicontrast czy ta, kt鏎ej w豉郾ie SugarbabyLove u篡豉, od zwyk造ch? Czy to nie chodzi tylko o utleniacz? Czy zwyk陰 farb z 12% nie osi庵nie si takiego samego efektu?
Ja farbuj odrosty co 3 tygodnie, bo mi w這sy tak 鄉igaj, 瞠 po 3 tyg mam odrost jak po miesi帷u i nie wygl康a to dobrze.

Benek23 jest offline  
Stary 2012-01-16, 07:45   #1723
SugarbabyLove
Zakorzenienie

a tam duuuupppaaa niefajnie wyszlo jestem niezadowolona focha mam 瞠 masakra! nie wiem co mam juz robic zeby wysz這 OK.. buuu
wysz這 go瞠j ni wczesniej a to miala byc farba dla ciemnych w這s闚..
chyba bede za 2 tygodnie poprawiac ale tym razem wezme kole瘸nke moze 幢e gdzie farbe na這篡豉m nie wiem zostalo mi jeszcze p馧 tubki wi璚 zobacze fotki dodam popoludniu w 鈍ietle zrobie bo teraz to w og鏊e nic nie wida pozatym mi bateria pad豉 na aparacie.
Stary 2012-01-16, 10:51   #1724
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
a tam duuuupppaaa niefajnie wyszlo jestem niezadowolona focha mam 瞠 masakra! nie wiem co mam juz robic zeby wysz這 OK.. buuu
wysz這 go瞠j ni wczesniej a to miala byc farba dla ciemnych w這s闚..
chyba bede za 2 tygodnie poprawiac ale tym razem wezme kole瘸nke moze 幢e gdzie farbe na這篡豉m nie wiem zostalo mi jeszcze p馧 tubki wi璚 zobacze fotki dodam popoludniu w 鈍ietle zrobie bo teraz to w og鏊e nic nie wida pozatym mi bateria pad豉 na aparacie.

Benek23 jest offline  
Stary 2012-01-16, 11:07   #1725
kamila_509
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 031

Po uzyciu tej szamponetki o kolorze rudym stwierdzam, 瞠 w這sy z g鏎y nieco si rozja郾i造 a reszta lekko przyciemni豉... A mo瞠 to juz moja psychika mi funduje takie wra瞠nia, bo chce 瞠bym ju da豉 spok鎩?

Obecnie w szafie hoduj kolekcj Garniera 100% kolor czerwona mied... Mysl, 瞠 za dwa tygodnie farba p鎩dzie w ruch...

Ah... to d捫enie do tysi璚y r騜nych odcieni...

Ale kto powiedzia, 瞠 eksperymenty nie s fajne??

Pozdrawiam..

PS w moim ma造m i nudnym miasteczku te jeszcze nie znalaz豉m takiej szamponetki jak pisa Fryz5... ;/ Zosta豉y mi ma貫 sklepiki i Drogeria Natura :P
kamila_509 jest offline  
Stary 2012-01-16, 11:42   #1726
fryz5
Zakorzenienie

w naturze powinna by ta szamponetka, nie wiem jak mo瞠cie jej nie widzie zwykle jak maj w sklepie szamponetki to gl闚nie porzeczkow czerwie nie spotka貫m si jeszcze ze sklepem, kt鏎y jak juz mial szamponteki to nie mia jej ;D

SugarbabyLove jeste鄉y z Tob w tych ci篹kich chwilach :< ja po spraniu si czerwieni mam na g這wie cos, z czym nie chce sie pokazywac ludziom, bo mi sie nie podoba, jest blady. ale w przysz造m tygodniu kupuje jakies farby i wracam do poprzedniego blondu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (81,3 KB, 19 za豉dowa)
Stary 2012-01-16, 12:47   #1727
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Poka wiadomo嗆
Po uzyciu tej szamponetki o kolorze rudym stwierdzam, 瞠 w這sy z g鏎y nieco si rozja郾i造 a reszta lekko przyciemni豉... A mo瞠 to juz moja psychika mi funduje takie wra瞠nia, bo chce 瞠bym ju da豉 spok鎩?

Obecnie w szafie hoduj kolekcj Garniera 100% kolor czerwona mied... Mysl, 瞠 za dwa tygodnie farba p鎩dzie w ruch...

Ah... to d捫enie do tysi璚y r騜nych odcieni...

Ale kto powiedzia, 瞠 eksperymenty nie s fajne??

Pozdrawiam..

PS w moim ma造m i nudnym miasteczku te jeszcze nie znalaz豉m takiej szamponetki jak pisa Fryz5... ;/ Zosta豉y mi ma貫 sklepiki i Drogeria Natura :P
Pewnie, 瞠 eksperymenty sa fajne
Cytat:
w naturze powinna by ta szamponetka, nie wiem jak mo瞠cie jej nie widzie zwykle jak maj w sklepie szamponetki to gl闚nie porzeczkow czerwie nie spotka貫m si jeszcze ze sklepem, kt鏎y jak juz mial szamponteki to nie mia jej ;D

SugarbabyLove jeste鄉y z Tob w tych ci篹kich chwilach :< ja po spraniu si czerwieni mam na g這wie cos, z czym nie chce sie pokazywac ludziom, bo mi sie nie podoba, jest blady. ale w przysz造m tygodniu kupuje jakies farby i wracam do poprzedniego blondu.
UU陶aaa... spra這 si mocno...
Ja dzi albo jutro robi odrosty Matrixem sored, kt鏎y mi zosta, a tymczasem poczt idzie do mnie Majicontrast. Zdecydowa豉m si na czerwie.

Benek23 jest offline  
Stary 2012-01-16, 13:16   #1728
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

eksperymenty NIE s fajne dla naszych w這s闚, jestem tego najlepszym przyk豉dem;/
no serio, w super farmie nie ma, s same brunetki i jedna r騜owa Wwa;/
skocz dzi do natury, bo zaraz MYJ GΜW (pierwszy raz po studni闚kowej szamponetce... bez os康zania, po prostu siedzia豉m przez te dni ca造 czas w domu wi璚 odwleka豉m ten moment jak najbardziej si da :P) ciekawe co mi zostanie na w這sach po szamponie, od篡wkach i maskach

Sugar- biedna.. mo瞠 odczekaj troch z kolejnym farbowaniem... potem sobie poniszczysz w這sy i nie b璠zie sensu w og鏊e nak豉da na nie farb jak w moim przypadku

Fryz- wooow ale si spra這...no ale nic dziwnego skoro k豉dzione na blond... oby bez problemu wr鏂i do koloru.... a nie wolisz zosta przy czerwieniach?

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-01-16 o 13:17
uolcia jest offline  
Stary 2012-01-16, 13:45   #1729
fryz5
Zakorzenienie

nie nie chce zostac przy czerwieniach to by豉 pr鏏a, nigdy nie mia貫m czerwieni, wysz豉 no pi瘯na, ale ja sie w niej 幢e czuje. wole naturalny blond z ciemniejszym odrostem, 瞠by軼ie wiedzia造 co ja na g這wie nie mia貫m. generalnie by貫m uzalezniony od farb (w豉郾ie te eksperymenty) dzi瘯i kt鏎ym wiem co nie co o farbowaniu ^^ 200 opakowa (farb, rozjasniaczy, dekoloryzator闚) w ciagu 1 i p馧 roku, potem by這 nieco mniej, r闚no rok temu zrobi貫m przerw, ani jednej farby od lutego do lipca, i od lipca do teraz, w這sy przesz造 16 koloryzacji (rozja郾iacze i farby)
Stary 2012-01-16, 14:34   #1730
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
nie nie chce zostac przy czerwieniach to by豉 pr鏏a, nigdy nie mia貫m czerwieni, wysz豉 no pi瘯na, ale ja sie w niej 幢e czuje. wole naturalny blond z ciemniejszym odrostem, 瞠by軼ie wiedzia造 co ja na g這wie nie mia貫m. generalnie by貫m uzalezniony od farb (w豉郾ie te eksperymenty) dzi瘯i kt鏎ym wiem co nie co o farbowaniu ^^ 200 opakowa (farb, rozjasniaczy, dekoloryzator闚) w ciagu 1 i p馧 roku, potem by這 nieco mniej, r闚no rok temu zrobi貫m przerw, ani jednej farby od lutego do lipca, i od lipca do teraz, w這sy przesz造 16 koloryzacji (rozja郾iacze i farby)
WOW to szala貫. Dzieki kochani chyba faktycznie zrobie przerwe z miesi帷. Ale sie zastanawiam czy moze w przyszlym miesi帷u jednak nie zmy farby deko i potem odczekac tydzien i machn望 czerwie? hmm musze to przemy郵e.. tylko pytanie czy ta farba ktora mi zosta豉 si nie zepsuje? ona jest otwarta tam jest p馧 tuby ile to moze le瞠?

Benek- zdecydowala si na majicontrast? fajnie pozniej zdaj relacje jaki kolor wyszed ja daje fotki mojej g這wy.. jedne z lamp inne w 鈍ietle dziennym..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg lampa.jpg (80,1 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg lampa2.jpg (107,1 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg swiatlo dnia.jpg (109,5 KB, 37 za豉dowa)

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-01-16 o 16:43
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-01-16, 16:50   #1731
fryz5
Zakorzenienie

spokojnie farba mo瞠 le瞠 sobie je瞠li jest zakr璚ona
Stary 2012-01-16, 17:03   #1732
Truskowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 110

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
OMG co si tak rzucasz? Ja nie widz nigdzie krytyki, za to u Ciebie ogromne ego :}

Fryz.. wow! szamponetka z豉pa豉 tak intensywnie kolor? Jestem w szoku, 鈍ietny jest... Ja wczoraj te na studni闚k po這篡豉m sobie szamponetk na w這sy i jestem bardzo zadowolona z efektu... cho te zniszczone w這sy na kt鏎ych kolor zmywa mi si do rudego nadal lekko b造szcz na pomara鎍zowo;/ naprawd nie widz innego wyj軼ia ni farbowanie samych odrost闚, a na reszt szamponetki... musz je od篡wi, zapu軼i i 軼i望 ;(

PS. te jestem zdania, 瞠 rozja郾iacz niszczy bardziej ni farby. Tego raczej nie trzeba t逝maczy, bo to oczywiste..Dziwne 瞠 osoba z tak ogromn wiedz fryzjersk twierdzi inaczej... c騜. Poza tym wygl康 w這s闚 nie 鈍iadczy o ich stanie, te s造sz wiele komplement闚 na temat swoich w這s闚, a wiem 瞠 s zniszczone okropnie;] c騜 to za g逝pi argument
Nie musisz pisac do mnie z tak ironi bo to co tutaj napisa豉m by這 dla dziewczyn, kt鏎e chc miec intensywn czerwie a nie dla mnie. Te z pocz徠ku ba豉m si tego czerwonego rozja郾iacza, tylko, 瞠 po nim mo積a sobie spokojnie poprawiac kolor raz na miesi帷 sam szamponetk albo tonerem, ni m璚zyc w這sy coraz to now farb jak to robi dziewczyny a i tak wychodzi co innego. Dla mnie to by這 jedyne mo磧iwe i rozs康ne rozwi您anie bo nawet Majicontrast sobie nie poradzi z wod 12%. A czerwony rozja郾iacz z 6% oxy da cudowny efekt, kt鏎y trzyma si du穎 d逝瞠j ni innych farb, kt鏎ych ju mia豉m mase, gdy nie tylko przez ten okres by豉m czerwonow這sa, 2 lata temu tak瞠 i u篡wa豉m g堯wnie farb profesjonalnych. Poza tym moje w這sy po rozja郾iaczu nie wygl康a造 tak tragicznie jak po Majicontrast (g堯wn przyczyn by豉 woda 12%) po kt鏎ym zastosowa豉m solidn odbudow, nast瘼nie na這篡豉m czerwony rozja郾iacz, kt鏎y nie pogorszy widocznie stanu moich w這s闚. Teraz s naprawd w dobrej kondycji, choc aktualnie ju nie jestem czerwonow這sa, i mimo kolejnego rozja郾iania nie s suche, jedyny problem to 豉mliwe ko鎍e ok 2 cm, kt鏎ych musz si pozbyc
A co do komplement闚 to chodzi這 mi bardziej o kolor, widocznie nie zrozumia豉 co mia豉m na my郵i.
Chillout

Edytowane przez Truskowa
Czas edycji: 2012-01-16 o 17:08
Truskowa jest offline  
Stary 2012-01-16, 17:31   #1733
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
spokojnie farba mo瞠 le瞠 sobie je瞠li jest zakr璚ona
no, to dobrze
Stary 2012-01-16, 17:57   #1734
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Truskowa Poka wiadomo嗆
Nie musisz pisac do mnie z tak ironi bo to co tutaj napisa豉m by這 dla dziewczyn, kt鏎e chc miec intensywn czerwie a nie dla mnie. Te z pocz徠ku ba豉m si tego czerwonego rozja郾iacza, tylko, 瞠 po nim mo積a sobie spokojnie poprawiac kolor raz na miesi帷 sam szamponetk albo tonerem, ni m璚zyc w這sy coraz to now farb jak to robi dziewczyny a i tak wychodzi co innego. Dla mnie to by這 jedyne mo磧iwe i rozs康ne rozwi您anie bo nawet Majicontrast sobie nie poradzi z wod 12%. A czerwony rozja郾iacz z 6% oxy da cudowny efekt, kt鏎y trzyma si du穎 d逝瞠j ni innych farb, kt鏎ych ju mia豉m mase, gdy nie tylko przez ten okres by豉m czerwonow這sa, 2 lata temu tak瞠 i u篡wa豉m g堯wnie farb profesjonalnych. Poza tym moje w這sy po rozja郾iaczu nie wygl康a造 tak tragicznie jak po Majicontrast (g堯wn przyczyn by豉 woda 12%) po kt鏎ym zastosowa豉m solidn odbudow, nast瘼nie na這篡豉m czerwony rozja郾iacz, kt鏎y nie pogorszy widocznie stanu moich w這s闚. Teraz s naprawd w dobrej kondycji, choc aktualnie ju nie jestem czerwonow這sa, i mimo kolejnego rozja郾iania nie s suche, jedyny problem to 豉mliwe ko鎍e ok 2 cm, kt鏎ych musz si pozbyc
A co do komplement闚 to chodzi這 mi bardziej o kolor, widocznie nie zrozumia豉 co mia豉m na my郵i.
Chillout
mam zamiar nied逝go wypr鏏owa go na czarnych wlosach kole瘸nki, mam nadziej, ze b璠e mia podobn opini do Twojej
Stary 2012-01-16, 18:06   #1735
Truskowa
Raczkowanie

Cytat:
mam zamiar nied逝go wypr鏏owa go na czarnych wlosach kole瘸nki, mam nadziej, ze b璠e mia podobn opini do Twojej
Mi na czarnych w這sach to ledwo co dekoloryzacja pomog豉, ko鎍e nadal mia豉m czarne a reszta ciemny br您. Ciekawe jak b璠zie z czerwonym rozja郾iaczem na tak ciemnych w這sach, ja go nak豉da豉m na tak stonowan czerwie
Truskowa jest offline  
Stary 2012-01-16, 18:12   #1736
fryz5
Zakorzenienie

oh my郵a貫m ze k豉d豉 go na ciemne wlosy. spobujemy, poloze z 9%
zamierzam k豉嗆 z firmy LEO

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-01-16 o 18:15
fryz5 jest offline  
Stary 2012-01-16, 18:26   #1737
Truskowa
Raczkowanie

K豉d豉m go na troche ja郾iejsze w這sy ni na zdj璚iu kt鏎e za陰czy豉m, konkretnie czerwony rozja郾iacz Chantal Prosalon. A dekoloryzacja by豉 robiona najprawdopodobniej Kadusem.
Truskowa jest offline  
Stary 2012-01-16, 20:22   #1738
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:

Benek- zdecydowala si na majicontrast? fajnie pozniej zdaj relacje jaki kolor wyszed
Tak, zdecydowa豉m si. Tylko ca造 czas nie mog si zdecydowac na rozja郾iacz - 6% czy 9%? Teraz siedz z Matrixem sored R na odrostach - utleniacz 6%.

Benek23 jest offline  
Stary 2012-01-16, 22:56   #1739
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Benek23 Poka wiadomo嗆
Tak, zdecydowa豉m si. Tylko ca造 czas nie mog si zdecydowac na rozja郾iacz - 6% czy 9%? Teraz siedz z Matrixem sored R na odrostach - utleniacz 6%.
a spr鏏uj da 9% to moze wyjdzie bardziej intensywny.. ja bym tyle da豉.
Stary 2012-01-16, 23:05   #1740
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
a spr鏏uj da 9% to moze wyjdzie bardziej intensywny.. ja bym tyle da豉.
Moooo瞠

Benek23 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.