Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 63 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-01-30, 12:59   #1861
zaneta_12
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

A co do piel璕nacji w這s闚 hmmm...
Ja u篡wam szamponu do w這s闚 farbowanych z jedwabiem
SLEEK LINE "COLOUR"
I maski regeneruj帷ej z jedwabiem i wyci庵iem z pestek s這necznika do w這s闚 suchych i po zabiegach chemicznychtej samej firmy
Rewelacyjny zapach, niska cena, doskonale od篡wia i regeneruje w這sy.
Jak dla mnie absolutny numer 1.
zaneta_12 jest offline  
Stary 2012-01-30, 15:31   #1862
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez zaneta_12 Poka wiadomo嗆
A co do piel璕nacji w這s闚 hmmm...
Ja u篡wam szamponu do w這s闚 farbowanych z jedwabiem
SLEEK LINE "COLOUR"
I maski regeneruj帷ej z jedwabiem i wyci庵iem z pestek s這necznika do w這s闚 suchych i po zabiegach chemicznychtej samej firmy
Rewelacyjny zapach, niska cena, doskonale od篡wia i regeneruje w這sy.
Jak dla mnie absolutny numer 1.
aha noto fajnie szkoda ze go niema w niemczech..
Ja szukam dluugo dobrego produktu w dobrej cenie do farbowanych a najlepiiej czerwonych wlos闚.
A do tego co do kr璚onych zeby si nie puszy造.
Przej瘸豉m juz w徠ki dla kr璚onych w這s闚 i jak narazie z tamt康 z tego co mi polecono to kupilam szampon z hibiskusem na zniszczone i wysuszone wlosy i jest OK. do tego mam odzywke dla kr璚onych w這s闚. Ale to nic bo potrzenuje co dla karbowanych 瞠by ten kolor si trzyma. Uzywalam wielu produkt闚 ale co sie okaza這 瞠 to badziewie i ze bardziej szkodzi i pomaga w這som bo ma r騜ne silikony i te inne chemiczne dziadostwa..
To co loopylady ma w filmiku te matrixa czy redkena szampony ,odzywki s po 15-30 euro to dla mnie wiele zdecydowanie..
Stary 2012-01-30, 17:43   #1863
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

cze嗆 dziewczyny
u篡wa豉 mo瞠 kt鏎a z Was majicontrast czerwony albo czerwono-opalizuj帷y? nie wiem kt鏎y wybra, co prawda czerwono-opalizuj帷y mnie bardziej kusi bo wol kolory jak najmniej rudawe ale okropnie schizuj 瞠 wyjdzie ciemniejszy ni sam czerwony nie wiem dlaczego a nigdzie nie ma zdj耩
w ka盥ym razie i tak kt鏎捷 kupi nawet jak nie znajd dobrych opinii i wtedy mog wstawi zdj璚ie
Meadow jest offline  
Stary 2012-01-30, 17:55   #1864
zaneta_12
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Ja te si zastanawia豉m majicontrastem ale postawi豉m jednak na Allwaves i jestem bardzo zadowolona z efektu
A jak zafarbujesz dodaj zdj璚ia koniecznie
zaneta_12 jest offline  
Stary 2012-01-30, 18:21   #1865
manonnie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 166

G逝pie pytanie (wybaczcie, dopiero raczkuje je瞠li chodzi o farbowanie) - czym si r騜ni toner od farby?

Czy je瞠li w這sy mi wypadaj okropnie i jednocze郾ie si z czerwonych zrobi造 jakie br您owo-rude :/ to lepiej potraktowa je raz i dobrze jak捷 farb, czy bawi si w szamponetki i tonery?
manonnie jest offline  
Stary 2012-01-30, 18:45   #1866
blackberry456
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 124

Cytat:
Napisane przez manonnie Poka wiadomo嗆
G逝pie pytanie (wybaczcie, dopiero raczkuje je瞠li chodzi o farbowanie) - czym si r騜ni toner od farby?

Czy je瞠li w這sy mi wypadaj okropnie i jednocze郾ie si z czerwonych zrobi造 jakie br您owo-rude :/ to lepiej potraktowa je raz i dobrze jak捷 farb, czy bawi si w szamponetki i tonery?

toner jest zmywalny a przed nim musisz koniecznie rozja郾i w這sy. Zazwyczaj po nim wychodz bardziej intensywne kolory ale te szybciej sie spieraja. - to tak z moich obserwacji.

Sama uzywam tonerow. Dzisiaj przyszly mi kolejne odcienie czerwieni wiec bede sie na dniach z nim bawic i mieszac. ciekawe co mi wyjdzie
blackberry456 jest offline  
Stary 2012-01-30, 21:38   #1867
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Poka wiadomo嗆
toner jest zmywalny a przed nim musisz koniecznie rozja郾i w這sy. Zazwyczaj po nim wychodz bardziej intensywne kolory ale te szybciej sie spieraja. - to tak z moich obserwacji.

Sama uzywam tonerow. Dzisiaj przyszly mi kolejne odcienie czerwieni wiec bede sie na dniach z nim bawic i mieszac. ciekawe co mi wyjdzie
no wlasnie to jest minus toner闚.
rozja郾ianie czylo bardziej niszczenie w這s闚..niestety..
Pozatym mozna je w豉郾ie fajnie miesza mozna tez doda do nich odzywki przed na這瞠niem na w這sy(gdzie na youtube widzialam filmik jak laska dodawa豉 do toner闚 odzywki kokosowe)
Meadow- masz biski kolor wlos闚 na avararze
Stary 2012-01-30, 21:44   #1868
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

blackberry456 jakie bedziesz miesza?
ja kiedy u篡wa豉m directions poppy red, teraz mieszam pillarbox red z rubine, wychodzi bardzo ciemne wi璚 wal od篡wki sporo by rozja郾i (dzieki temu zaoszcz璠zilam na samym tonerze :P) i k豉d na w這siska. wyp逝kuje si na r騜owo, ale wol to ni pomara鎍z

w lutym bede zamawia innej firmy toner (chyba toner, ma這 o tym info jest, ale po dzia豉niu tak wnioskuj) i zobacz jak si sprawdzi, bo cenowo lepszy niz directions.
dudzia jest offline  
Stary 2012-01-30, 22:39   #1869
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Czy tonery niszcz w這sy? mo積a je na這篡 po dekoloryzacji? Czy trzeba rozja郾ia?
manonnie, z perspektywy czasu my郵, 瞠 chyba lepiej od鈍ie瘸 kolor szamponetkami, a co miesi帷 robi tylko odrost... Ja przesz豉m na taki tryb ;p
uolcia jest offline  
Stary 2012-01-31, 00:28   #1870
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
Czy tonery niszcz w這sy? mo積a je na這篡 po dekoloryzacji? Czy trzeba rozja郾ia?
manonnie, z perspektywy czasu my郵, 瞠 chyba lepiej od鈍ie瘸 kolor szamponetkami, a co miesi帷 robi tylko odrost... Ja przesz豉m na taki tryb ;p
a czym dekoloryzowa豉?
toner nie niszczy, mozesz trzymac go nawet caly dzie i noc
Stary 2012-01-31, 00:29   #1871
Meadow
Wtajemniczenie

Ju zam闚i豉m farb
zdecydowa豉m si jednak na ten czerwony opalizuj帷y pomimo tego, 瞠 ten sam czerwony wychodzi ob喚dnie ale chc uzyska w豉郾ie ma貫 prawdopodobie雟two na to 瞠 si sp逝cze do rudawego...

Co mi si wydaje, 瞠 zafarbuj dopiero w przysz造m tygodniu tym bardziej, 瞠 nie wiem kiedy mi to wy郵
Zdj璚ia wstawi przed i po i opisz jak nak豉da豉m bo mam ma造 problemik z w這sami i musz co pokombinowa

W ka盥ym raze ja my郵, 瞠 jak nie wyjdzie za ciemno to kupi sobie w豉郾ie ten pillarbox red do od鈍ie瘸nia, dodawa豉bym przy nak豉daniu od篡wki po myciu

musz zadba o od鈍ie瘸nie koloru bo przez ten okropny t逝szcz musz czesto my g這w

(w drodze awaryjnej za miesi帷 dostan toner ciemny niebieski z USA, jak kolor b璠zie nie do przyj璚ia to go tym zamaskuj, mo瞠 by wyszed fiolet fajny hehe )
no ale zobaczymy jak b璠zie

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-01-31 o 00:33
Meadow jest offline  
Stary 2012-01-31, 08:08   #1872
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
Ju zam闚i豉m farb
zdecydowa豉m si jednak na ten czerwony opalizuj帷y pomimo tego, 瞠 ten sam czerwony wychodzi ob喚dnie ale chc uzyska w豉郾ie ma貫 prawdopodobie雟two na to 瞠 si sp逝cze do rudawego...

Co mi si wydaje, 瞠 zafarbuj dopiero w przysz造m tygodniu tym bardziej, 瞠 nie wiem kiedy mi to wy郵
Zdj璚ia wstawi przed i po i opisz jak nak豉da豉m bo mam ma造 problemik z w這sami i musz co pokombinowa

W ka盥ym raze ja my郵, 瞠 jak nie wyjdzie za ciemno to kupi sobie w豉郾ie ten pillarbox red do od鈍ie瘸nia, dodawa豉bym przy nak豉daniu od篡wki po myciu

musz zadba o od鈍ie瘸nie koloru bo przez ten okropny t逝szcz musz czesto my g這w

(w drodze awaryjnej za miesi帷 dostan toner ciemny niebieski z USA, jak kolor b璠zie nie do przyj璚ia to go tym zamaskuj, mo瞠 by wyszed fiolet fajny hehe )
no ale zobaczymy jak b璠zie

KoniecZnie zdaj relacje z tym majicontrastem
Jaki t逝szcz? tluszcz ci si w這sy? a ogl康a豉 filmik o piel璕nacji czerwonych w這s闚 Loopylady?
Ona tam mowila 瞠 jak sie tluszc w這sy bardzo to nie powinno sie ich myc czesto tylko ew. da suchy szampn w sprayu na sk鏎 g這wy. A tak to myc wlosy 1-2 razy w tygodniu bo podobno oleje na g這wie w豉郾ie dobrze robi w這som..
Stary 2012-01-31, 11:29   #1873
uolcia
Rozeznanie

Fryz, nie dekoloryzowa豉m, ale ch皻nie to zrobi by wyr闚na kolor w這s闚, bo aktualnie mam ich tysi帷e!! od rudych po czerwone, a nawet lekko r騜owe! ;o Super by這by gdyby toner pokry mi w這sy po deko, skoro nie niszczy... no i fajnie mo積a miesza kolory Dekoloryzowa豉bym elgonem bo wci捫 mam go w domu Rozja郾ianie nie wchodzi w gr.. : (

Meadow, koniecznie pochwal si efektem... No i powiedz, na jakie w這sy b璠ziesz k豉嗆 farb?

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-01-31 o 11:48
uolcia jest offline  
Stary 2012-01-31, 11:51   #1874
blackberry456
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
blackberry456 jakie bedziesz miesza?
ja kiedy u篡wa豉m directions poppy red, teraz mieszam pillarbox red z rubine, wychodzi bardzo ciemne wi璚 wal od篡wki sporo by rozja郾i (dzieki temu zaoszcz璠zilam na samym tonerze :P) i k豉d na w這siska. wyp逝kuje si na r騜owo, ale wol to ni pomara鎍z

w lutym bede zamawia innej firmy toner (chyba toner, ma這 o tym info jest, ale po dzia豉niu tak wnioskuj) i zobacz jak si sprawdzi, bo cenowo lepszy niz directions.
o, to widz ze u篡wamy podobnych kolor闚 ja przez ca造 czas u篡wa豉m poppy red + czasem dodawa豉m odrobin pillarbox red.

Teraz mia豉m zamiar kupi rubine i rose red, ale niestety przy wysy販e si pomylili i dostalam 2 opakowania rubine tak瞠 mam teraz te dwa, jedno ca貫 poppy red i po堯wk pillarbox - i nie bardzo wiem jak to teraz ze sob wymieszac.

Ten rubine jest po prostu ciemniejsz czerwieni, czy ma ca趾iem inny odcien niz poppy (bardziej rozowy/fioletowy?)

Ja mam taki ambitny plan zrobina sobie ombre. Koncowki juz mam jasniejsz, chcialabym czubek glowy zrobic ciemniejszy a dol jasniejszy - myslisz ze wystarczy jesli na gore dodam po prostu wiecej rubine?

i co to za inna firma tonerow?
Stary 2012-01-31, 12:03   #1875
SugarbabyLove
Zakorzenienie

tonery sa te z
Bad Hair czy jako tak
Special Effcts
Rusk,
Manic Panic- ale te szybko sie bardzi wyp逝kuj
Plecam directions moja mama ich uzywa i spokojnie te 2-3 tygodnie sie trzyma kolor
Stary 2012-01-31, 16:06   #1876
Aveqiu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 116

Cytat:
o, to widz ze u篡wamy podobnych kolor闚 ja przez ca造 czas u篡wa豉m poppy red + czasem dodawa豉m odrobin pillarbox red.

Teraz mia豉m zamiar kupi rubine i rose red, ale niestety przy wysy販e si pomylili i dostalam 2 opakowania rubine tak瞠 mam teraz te dwa, jedno ca貫 poppy red i po堯wk pillarbox - i nie bardzo wiem jak to teraz ze sob wymieszac.

Ten rubine jest po prostu ciemniejsz czerwieni, czy ma ca趾iem inny odcien niz poppy (bardziej rozowy/fioletowy?)

Ja mam taki ambitny plan zrobina sobie ombre. Koncowki juz mam jasniejsz, chcialabym czubek glowy zrobic ciemniejszy a dol jasniejszy - myslisz ze wystarczy jesli na gore dodam po prostu wiecej rubine?

Ostatnio u篡豉m Poppy Red i na moich w這sach utrzyma si spokojnie 3 tygodnie w 豉dnym stanie, potem znowu na這篡豉m, wi璚 nie wiem po jakim czasie wyp逝ka豚y si ca趾iem. Czy Tobie te wyp逝kuje si na r騜owo/ fioletowo (taki sprany burak)? Jaka jest r騜nica w odcieniu mi璠zy Poppy Red a Pillarbox?

Btw, zdecydowanie odradzam korzystanie z toner闚 firmy StarGazer, kaszana, kt鏎a da豉 znikomy efekt i b造skawicznie si wyp逝ka豉. Jako og鏊nie nie przepadam za produktami tej firmy :/

Edytowane przez Aveqiu
Czas edycji: 2012-01-31 o 16:08
Aveqiu jest offline  
Stary 2012-01-31, 16:46   #1877
Meadow
Wtajemniczenie

Ogl康a豉m w豉郾ie i to mycie maks. 2 razy w tygodniu mnie zmartwi這 troch... ale to przynajmniej wypr鏏uj jak dzia豉j suche szampony, mo瞠 mi przypasuj

Jutro b璠 my豉 w這sy to cykn fotk i pot逝macz co i jak mam aktualnie

ja korzysta豉m ze stargazera i trwa這軼i w豉郾ie mnie zaskoczy najbardziej, trzyma si d逝go w niewzruszonym stanie, mo瞠 to po prostu zale篡 od osoby, nie wiem
Meadow jest offline  
Stary 2012-01-31, 16:55   #1878
blackberry456
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Aveqiu Poka wiadomo嗆
Ostatnio u篡豉m Poppy Red i na moich w這sach utrzyma si spokojnie 3 tygodnie w 豉dnym stanie, potem znowu na這篡豉m, wi璚 nie wiem po jakim czasie wyp逝ka豚y si ca趾iem. Czy Tobie te wyp逝kuje si na r騜owo/ fioletowo (taki sprany burak)? Jaka jest r騜nica w odcieniu mi璠zy Poppy Red a Pillarbox?
r霩nicy miedzy tymi odcieniami du瞠j nie widze, moze pillarbox wchodzi minimalnie bardziej w r騜.

Mi sie splukuje nie do ko鎍a r闚no (dlatego dodaje toner do odzywki i staram sie niedopuscic do wyplukania koloru). Ogolnie na gorze - tj czesci ktora jest moimi naturalnymi wlosami rozjasnianymi co jakis miesiac prawie do bialosci - na nich toner wyplukuje sie wlasnie do takiego rozowego. Nizej - gdzie pod spodem jest rudy - splukuje sie do rudego
Stary 2012-01-31, 16:58   #1879
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
r霩nicy miedzy tymi odcieniami du瞠j nie widze, moze pillarbox wchodzi minimalnie bardziej w r騜.
jestem Ci bardzo wdzi璚zna za t informacj, teraz wiem, 瞠 sobie kupi ten pillarbox na 100%
Meadow jest offline  
Stary 2012-01-31, 16:59   #1880
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

Cytat:

rubine jest jak ciemna czerwie z r騜em. wyp逝kuje si na r騜, ale za to r騜 si nie wyp逝kuje i jako si wygl康a. za to mo積a miesza z od篡wk bo jest naprawd ciemne, wi璚 si zaoszcz璠za spooro

co do innej firmy toner闚 to jak si tylko dowiem czy to na pewno dzia豉 jak toner, to dam zna co i jak, nie chc nikogo w b陰d wprowadza, bo ci篹ko znale潭 wiadomo軼i na ten temat, tylko kilka znalaz豉m po hiszpa雟ku ale to i tak nic konkretnego nie by這

Edytowane przez dudzia
Czas edycji: 2012-01-31 o 17:59
dudzia jest offline  
Stary 2012-01-31, 17:08   #1881
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Ogl康a豉m w豉郾ie i to mycie maks. 2 razy w tygodniu mnie zmartwi這 troch... ale to przynajmniej wypr鏏uj jak dzia豉j suche szampony, mo瞠 mi przypasuj

Jutro b璠 my豉 w這sy to cykn fotk i pot逝macz co i jak mam aktualnie

ja korzysta豉m ze stargazera i trwa這軼i w豉郾ie mnie zaskoczy najbardziej, trzyma si d逝go w niewzruszonym stanie, mo瞠 to po prostu zale篡 od osoby, nie wiem
No mnie te ale wiesz co ci powiem? mi sie tez troche t逝szc w這sy a najgorsze jest to 瞠 one sie t逝szcz najczesciej z tego ze sie za duzo je "maca" tzn przeczesuje palcami, czesze, uk豉da itp wtedy sie wydziela wi璚ej t逝szczu na g這wie. Ale zobaczymy moze ten szampon w sprayu pomoze troche jesli bedzie juz B. 幢e to bedziemy dzia豉
A w豉郾ie laski nie znacie jakiej w miare taniej (d05 Euro) odzywki dla czerwonych w這s闚...? przej瘸豉m ca造 dzia piel璕nacji w這s闚 na bay i niestety s b. drogie od 10 euro wzwy
Stary 2012-01-31, 18:35   #1882
Aphrodisyack
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 144

Czesc Dziewcz皻a

Potrzebuj pomocy! Dlatego, postanowi豉m zwr鏂i si o rad do niezawodnych Wiza瘸nek
Mam aktualnie w這sy blond. U篡wam zawsze farby Loreal Preference popielaty blond... s jasne, 豉dnie chwyta mi kolorek...ale teraz chcia豉bym zmieni w這sy na rude.... generalnie marz o jakim odcieniu miedzianym...nie takim typowo marchewkowym rudym, ani nie te typowo czerwonym...
Kupi豉m farbe... Palette Deluxe "Maho miedziany" ale jako tak.... boj si jej :boisie: 瞠by nie wysz豉 zbyt ciemna....
Przed chwilk odnalaz豉m w necie, 瞠 Preference wypu軼i na rynek "Intensywny Miedziany Kasztan" i spodoba這 mi si to...

Czy kt鏎a z Was u篡wa豉 kt鏎ejkolwiek z tych farb?
Prosz o pomoc Dziewczynki! Co mi radzicie?

Edytowane przez Aphrodisyack
Czas edycji: 2012-01-31 o 18:45 Pow鏚: bo si pisze "maho", a nie "macho" :P
Aphrodisyack jest offline  
Stary 2012-01-31, 20:05   #1883
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez Aphrodisyack Poka wiadomo嗆
Czesc Dziewcz皻a

Potrzebuj pomocy! Dlatego, postanowi豉m zwr鏂i si o rad do niezawodnych Wiza瘸nek
Mam aktualnie w這sy blond. U篡wam zawsze farby Loreal Preference popielaty blond... s jasne, 豉dnie chwyta mi kolorek...ale teraz chcia豉bym zmieni w這sy na rude.... generalnie marz o jakim odcieniu miedzianym...nie takim typowo marchewkowym rudym, ani nie te typowo czerwonym...
Kupi豉m farbe... Palette Deluxe "Maho miedziany" ale jako tak.... boj si jej :boisie: 瞠by nie wysz豉 zbyt ciemna....
Przed chwilk odnalaz豉m w necie, 瞠 Preference wypu軼i na rynek "Intensywny Miedziany Kasztan" i spodoba這 mi si to...

Czy kt鏎a z Was u篡wa豉 kt鏎ejkolwiek z tych farb?
Prosz o pomoc Dziewczynki! Co mi radzicie?
Hm... my tutaj bardziej o czerwieniach dyskutujemy. Zerknij mo瞠 na w徠ek o rudych w這sach? Tam na pewno dziewczyny Ci doradz

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...highlight=rude

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774

Edytowane przez Benek23
Czas edycji: 2012-01-31 o 20:09
Benek23 jest offline  
Stary 2012-01-31, 20:11   #1884
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Benek23 Poka wiadomo嗆
Hm... my tutaj bardziej o czerwieniach dyskutujemy. Zerknij mo瞠 na w徠ek o rudych w這sach? Tam na pewno dziewczyny Ci doradz

No tez o tym samym pomy郵a豉m
Aphrodisyack--ale moim skromnym zdaniem kolor powinien wyj嗆 jak trzeba a nawet jasniejszy skoro masz blond to moze wyj嗆 ja郾iejszy ale pewno軼i nie mam.
Niestety doj軼ie do idealnego odcienia jest trudne zar闚no dla rudych jak i czerwonych w這s闚..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-01-31 o 20:13
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-01-31, 21:17   #1885
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
Fryz, nie dekoloryzowa豉m, ale ch皻nie to zrobi by wyr闚na kolor w這s闚, bo aktualnie mam ich tysi帷e!! od rudych po czerwone, a nawet lekko r騜owe! ;o Super by這by gdyby toner pokry mi w這sy po deko, skoro nie niszczy... no i fajnie mo積a miesza kolory Dekoloryzowa豉bym elgonem bo wci捫 mam go w domu Rozja郾ianie nie wchodzi w gr.. : (

Meadow, koniecznie pochwal si efektem... No i powiedz, na jakie w這sy b璠ziesz k豉嗆 farb?
pyta豉s si czy mozna nak豉da po w這sach po dekoloryzacji wi璚 pomy郵a貫m, 瞠 mia豉 j robion.
w takim razie uzyj elgonu zeby wyr闚nac wszystko i po堯z toner
Stary 2012-01-31, 22:57   #1886
uolcia
Rozeznanie

Tak te zrobi... zam闚i rubine, mo瞠 wreszcie b璠 zadowolona z koloru.. :P ale to dopiero za jaki czas.. dzi瘯i za rady
uolcia jest offline  
Stary 2012-01-31, 23:09   #1887
Aphrodisyack
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 144

Cytat:
Napisane przez Benek23 Poka wiadomo嗆

Dzi瘯i, zerkn!

Aphrodisyack jest offline  
Stary 2012-02-01, 02:43   #1888
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
No mnie te ale wiesz co ci powiem? mi sie tez troche t逝szc w這sy a najgorsze jest to 瞠 one sie t逝szcz najczesciej z tego ze sie za duzo je "maca" tzn przeczesuje palcami, czesze, uk豉da itp wtedy sie wydziela wi璚ej t逝szczu na g這wie. Ale zobaczymy moze ten szampon w sprayu pomoze troche jesli bedzie juz B. 幢e to bedziemy dzia豉
A w豉郾ie laski nie znacie jakiej w miare taniej (d05 Euro) odzywki dla czerwonych w這s闚...? przej瘸豉m ca造 dzia piel璕nacji w這s闚 na bay i niestety s b. drogie od 10 euro wzwy
ja w豉郾ie raczej g這wy nie dotykam i tak mam od dziecka tak瞠 musz po prostu znale潭 na to jaki spos鏏 jak nie chc my codziennie w這s闚
b璠zie ci篹ko na pocz徠ku ale czego si nie robi dla wymarzonego koloru
Meadow jest offline  
Stary 2012-02-01, 06:41   #1889
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
ja w豉郾ie raczej g這wy nie dotykam i tak mam od dziecka tak瞠 musz po prostu znale潭 na to jaki spos鏏 jak nie chc my codziennie w這s闚
b璠zie ci篹ko na pocz徠ku ale czego si nie robi dla wymarzonego koloru
Noo.. to sie nazwywa po鈍i璚enie
Stary 2012-02-01, 13:29   #1890
Meadow
Wtajemniczenie

Oki zrobi豉m zdj璚ie, ale niestety swoim genialnym telefonem... przepraszam za t jako嗆 ale moj masaktyczn sytuacj na g這wie uchwyci豉m
Takie kuku sobie zrobi豉m rozja郾iaczem, okropnie mi si to nie podoba teraz
Prosi豉m towarzysza 篡cia o zdj璚ie, bo jest fotografem i my郵a豉m 瞠 mo瞠 jakie lepsze zdj璚ie wstawi, ale jest tak poch這ni皻y "montowaniem" paneli w pokoju, 瞠 musia豉m jako wybrn望 awaryjnie tym telefonem

No wi璚 tak, moje w這sy jako 1/4 od do逝 to sianko niesamowite, grzywka od po這wy tez i zastanawiam si czy jej nie 軼i望
Prawdopodobnie wszystkie ko鎍e zapigmentuj bo ostatnio farby nie z豉pa造 w og鏊e nic...
Na odrosty dam 12% na reszt 9% ale na kr鏂ej, chc na prawd 篡w czerwie, a odrost mam br您owy ch這dnawy, ciemny
I PEWNIE WYBIOR SI NA PODCI犴IE
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0351.jpg (18,5 KB, 38 za豉dowa)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-02-01 o 13:31
Meadow jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.