Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 64 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-02-01, 14:41   #1891
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
Oki zrobi豉m zdj璚ie, ale niestety swoim genialnym telefonem... przepraszam za t jako嗆 ale moj masaktyczn sytuacj na g這wie uchwyci豉m
Takie kuku sobie zrobi豉m rozja郾iaczem, okropnie mi si to nie podoba teraz
Prosi豉m towarzysza 篡cia o zdj璚ie, bo jest fotografem i my郵a豉m 瞠 mo瞠 jakie lepsze zdj璚ie wstawi, ale jest tak poch這ni皻y "montowaniem" paneli w pokoju, 瞠 musia豉m jako wybrn望 awaryjnie tym telefonem

No wi璚 tak, moje w這sy jako 1/4 od do逝 to sianko niesamowite, grzywka od po這wy tez i zastanawiam si czy jej nie 軼i望
Prawdopodobnie wszystkie ko鎍e zapigmentuj bo ostatnio farby nie z豉pa造 w og鏊e nic...
Na odrosty dam 12% na reszt 9% ale na kr鏂ej, chc na prawd 篡w czerwie, a odrost mam br您owy ch這dnawy, ciemny
I PEWNIE WYBIOR SI NA PODCI犴IE
No masz misz masz na g這wie trzeba przyzna. Kochana moze podetnij ciutk ko鎍闚ki a czyta豉 w徠ki o piel璕nacji w這s闚? bardzo duzo mi tam dziewczyny poradzily na prawd i na zniszczone i na farbowane w這sy podobno s dobre olejki r霩norakie oraz dobra odzywka (bez silikonu) najlepiej z naturalnym sk豉dem.
Apropos kosmetyk闚 dzi bylam w Rossie i widzialam ten szampon dla czerwieni ale nie kupilam bo bardziej poluje na odzywke kt鏎ej nie mieli.. buuu do blond i br您u byla odzywka ale do czerwieni nie.
ale zakupi豉m mask dla farbowanych w這s闚 w Isany i oleje do w這s闚. a i nadal czekam na farby az przyjd poczt i moze za tydzien pofarbuje zobacze jak bed wygl康a
Stary 2012-02-01, 15:36   #1892
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182

No w豉郾ie ja ju w 3 rossmanach patrzy豉m i maj te od篡wki do blondu i br您u, ale tej czerwonej nigdzie
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2012-02-01, 15:43   #1893
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie ja ju w 3 rossmanach patrzy豉m i maj te od篡wki do blondu i br您u, ale tej czerwonej nigdzie
no to jest chamstwo nie? do br您u i blondu maj.. 鈍inie no ja tez bylam w 2 rossmanach i niema.. ;/ a byla w Dm tez taka ale wycofali nie wiem czemu..

PS: a w og鏊e co tu tak pusto...?
Stary 2012-02-01, 15:52   #1894
thedarksideoflight
Raczkowanie

Ja si nie udzielam ostatnio, bo z mojej czerwieni zosta ju tylko rudy, a farbowa b璠 dopiero po 18 jako 瞠by dobrze zmierzy po odro軼ie przyrost od picia dro盥篡 Jeszcze nie zdecydowa豉m czy wybior allwaves czy rozja郾ienie i toner

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-02-01, 16:20   #1895
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
No masz misz masz na g這wie trzeba przyzna. Kochana moze podetnij ciutk ko鎍闚ki a czyta豉 w徠ki o piel璕nacji w這s闚? bardzo duzo mi tam dziewczyny poradzily na prawd i na zniszczone i na farbowane w這sy podobno s dobre olejki r霩norakie oraz dobra odzywka (bez silikonu) najlepiej z naturalnym sk豉dem.
Apropos kosmetyk闚 dzi bylam w Rossie i widzialam ten szampon dla czerwieni ale nie kupilam bo bardziej poluje na odzywke kt鏎ej nie mieli.. buuu do blond i br您u byla odzywka ale do czerwieni nie.
ale zakupi豉m mask dla farbowanych w這s闚 w Isany i oleje do w這s闚. a i nadal czekam na farby az przyjd poczt i moze za tydzien pofarbuje zobacze jak bed wygl康a
od篡wk mam bez silikon闚 (szampon te), a w豉郾ie za te olejowanie co si nie umiem zabra

og鏊nie ja jestem my郵i, 瞠 jak w這sy wyjd lekko za ramiona to ciachn wszystko zniszczone naraz i spok鎩
za cz瘰to zmienia豉m kolor, co niezdecydowana by豉m, ale nigdy nie mia豉m czerwonych a tak jak chc teraz i jak sie b璠 jednej farby trzyma豉 to powinno by tylko coraz lepiej

p騧niej b璠 robi豉 tylko 12% na odrosty i 3%/6% na reszt dla od鈍ie瞠nia na 10 minut jak ju nie trzeba b璠zie bardziej podja郾ia

czekam jak szalona na t farb bo to co mam teraz na g這wie jest najokropniejsz rzecz na 鈍iecie
Meadow jest offline  
Stary 2012-02-01, 16:25   #1896
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
od篡wk mam bez silikon闚 (szampon te), a w豉郾ie za te olejowanie co si nie umiem zabra

og鏊nie ja jestem my郵i, 瞠 jak w這sy wyjd lekko za ramiona to ciachn wszystko zniszczone naraz i spok鎩
za cz瘰to zmienia豉m kolor, co niezdecydowana by豉m, ale nigdy nie mia豉m czerwonych a tak jak chc teraz i jak sie b璠 jednej farby trzyma豉 to powinno by tylko coraz lepiej

p騧niej b璠 robi豉 tylko 12% na odrosty i 3%/6% na reszt dla od鈍ie瞠nia na 10 minut jak ju nie trzeba b璠zie bardziej podja郾ia

czekam jak szalona na t farb bo to co mam teraz na g這wie jest najokropniejsz rzecz na 鈍iecie
no smiesznie te twoje w這sy wygl康aj.
A ja tez mam z tymi olejami itp problem. Nie znam sie na sk豉dach i ci庵le trafiam na co z tym silikonem
Stary 2012-02-01, 18:25   #1897
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

thedarksideoflight- WOW, podziwiam, po 2 dniach picia drozdzy zrezygnowalam, bo zbiera mi sie na wymioty od tego paskudnego smaku, kupilam sobie tabletki z drozdzami... po co sie meczyc ;p

Meadow scinaj zniszczone, na nich czerwien sie w ogole nie trzyma
uolcia jest offline  
Stary 2012-02-01, 18:29   #1898
thedarksideoflight
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
thedarksideoflight- WOW, podziwiam, po 2 dniach picia drozdzy zrezygnowalam, bo zbiera mi sie na wymioty od tego paskudnego smaku, kupilam sobie tabletki z drozdzami... po co sie meczyc ;p
Smak faktycznie nie jest najlepszy, ale za katowanie prostownic, farbami i minimalne od篡wianie przez tyle lat jestem swoim kude趾om duuuu穎 winna

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-02-01, 19:42   #1899
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
no smiesznie te twoje w這sy wygl康aj.
A ja tez mam z tymi olejami itp problem. Nie znam sie na sk豉dach i ci庵le trafiam na co z tym silikonem
Ale jak to? Silikony w oleju? Wiesz... nie ka盥y silikon jest z造... Najgorsze s te ci篹ko zmywalne, ale ja u篡wam delikatnych silikon闚 i bez nich moje w這sy nie wygl康a造 by tak, jak wygl康aj.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-02-01, 19:56   #1900
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Benek23 Poka wiadomo嗆
Ale jak to? Silikony w oleju? Wiesz... nie ka盥y silikon jest z造... Najgorsze s te ci篹ko zmywalne, ale ja u篡wam delikatnych silikon闚 i bez nich moje w這sy nie wygl康a造 by tak, jak wygl康aj.
nie nie w oleju nie ma ale og鏊nie wiele produkt闚 odda豉m/ wyrzucilam bo mialy te co sie nie wyplukuj te silikony
a olejek kupilam dla dzieci taki nie wiem czy jest dobry pisalam dziewczynom zobaczymy co odpisz.
No w豉郾ie ci瞛ko kupi co w dobrej cenie co nie zaszkodzi bardzo w這som. Tymbardziej ze opinie s podzielone jedni polecaj te a inni inne produkty czlowiek bzikuje.
co do dro盥篡 tez bym sie **** lubie ten zapach ale wypic bym nie wypi豉
Stary 2012-02-02, 00:07   #1901
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
nie nie w oleju nie ma ale og鏊nie wiele produkt闚 odda豉m/ wyrzucilam bo mialy te co sie nie wyplukuj te silikony
a olejek kupilam dla dzieci taki nie wiem czy jest dobry pisalam dziewczynom zobaczymy co odpisz.
No w豉郾ie ci瞛ko kupi co w dobrej cenie co nie zaszkodzi bardzo w這som. Tymbardziej ze opinie s podzielone jedni polecaj te a inni inne produkty czlowiek bzikuje.
co do dro盥篡 tez bym sie **** lubie ten zapach ale wypic bym nie wypi豉
Ok, bo tak zrozumia豉m, 瞠 w oleju silikon To fakt - trzeba bardzo indywidualnie dobiera piel璕nacj do swoich w這s闚. Ja d逝go szuka豉m - metod pr鏏 i b喚d闚, a w ko鎍u dosz豉m do tego, co mi s逝篡 a co nie.

Moja farba Majicontrast si yyy.... zapodzia豉 gdzie na poczcie Tak wi璚 czekam, a j odkopi. Ale nie spieszy mi si, bo i tak musz ze dwa razy machn望 odrosty Garnierem, zanim pofarbuj zn闚 ca這嗆.

Benek23 jest offline  
Stary 2012-02-02, 07:45   #1902
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Ok, bo tak zrozumia豉m, 瞠 w oleju silikon To fakt - trzeba bardzo indywidualnie dobiera piel璕nacj do swoich w這s闚. Ja d逝go szuka豉m - metod pr鏏 i b喚d闚, a w ko鎍u dosz豉m do tego, co mi s逝篡 a co nie.

Moja farba Majicontrast si yyy.... zapodzia豉 gdzie na poczcie Tak wi璚 czekam, a j odkopi. Ale nie spieszy mi si, bo i tak musz ze dwa razy machn望 odrosty Garnierem, zanim pofarbuj zn闚 ca這嗆.
No to niema ze mn jeszcze tak 幢e? hehe koniec konc闚 od tej odrobiny z tymi silikonami co mi zosta這 w這sy mi chyba nie wypadn
pozatym i tak juz duuzo sie poprawilo od kiedy zmienilam szampon. juz mi sie tak nie pusz w這sy
Majicontrast zagin掖? co za pech! tak to jest z t poczt .. oby sie odnalaz bo to jednak pieni康ze.
No ja te bede farbowa za tydzien dwa dopiero. Bo jakby nie bylo 2 tyg temu farbowalam, ale mam juz odrost wi璚 zobaczymy jak bede wygladac za 7-10 dni
Stary 2012-02-02, 10:01   #1903
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
No to niema ze mn jeszcze tak 幢e? hehe koniec konc闚 od tej odrobiny z tymi silikonami co mi zosta這 w這sy mi chyba nie wypadn
pozatym i tak juz duuzo sie poprawilo od kiedy zmienilam szampon. juz mi sie tak nie pusz w這sy
Majicontrast zagin掖? co za pech! tak to jest z t poczt .. oby sie odnalaz bo to jednak pieni康ze.
No ja te bede farbowa za tydzien dwa dopiero. Bo jakby nie bylo 2 tyg temu farbowalam, ale mam juz odrost wi璚 zobaczymy jak bede wygladac za 7-10 dni
Nie b鎩 si, nie wypadn. Delikatne silikony tylko zabezpieczaj w這ski
A moja farb w ko鎍u pewnie znajd. A jak nie, to dzwoni do sprzedawcy i on ju awantur b璠zie robi.

Benek23 jest offline  
Stary 2012-02-02, 10:54   #1904
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Nie b鎩 si, nie wypadn. Delikatne silikony tylko zabezpieczaj w這ski
A moja farb w ko鎍u pewnie znajd. A jak nie, to dzwoni do sprzedawcy i on ju awantur b璠zie robi.
no to dobrze a te olejki mam na suche czy wilgotne wlosy dac?
Stary 2012-02-02, 11:12   #1905
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
no to dobrze a te olejki mam na suche czy wilgotne wlosy dac?
Ja daj na suche wieczorem, rano wszystko zmywam.

Benek23 jest offline  
Stary 2012-02-02, 11:50   #1906
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Ja daj na suche wieczorem, rano wszystko zmywam.
Ahaa hmm a to ty przed myciem go dajesz czy specjalnie go wyplukujesz tylko? Ja da豉m na wilgotne w這sy po myciu troszke ..

apropos co ile myjesz w這sy?
Stary 2012-02-02, 12:16   #1907
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Ahaa hmm a to ty przed myciem go dajesz czy specjalnie go wyplukujesz tylko? Ja da豉m na wilgotne w這sy po myciu troszke ..

apropos co ile myjesz w這sy?
Ja daj zazwyczaj przed myciem i nak豉dam go du穎 - na noc. Potem rano myj szamponem normalnie. Rzadko wgniatam go w ju umyte i wysuszone w這sy. Musz mie naprawd mega siano, 瞠by to zrobi, a siana ju dawno nie mia豉m W這sy myj codziennie.

Benek23 jest offline  
Stary 2012-02-02, 16:38   #1908
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Ja daj zazwyczaj przed myciem i nak豉dam go du穎 - na noc. Potem rano myj szamponem normalnie. Rzadko wgniatam go w ju umyte i wysuszone w這sy. Musz mie naprawd mega siano, 瞠by to zrobi, a siana ju dawno nie mia豉m W這sy myj codziennie.
aha dobrze wiedziec.. bo zrobilam b陰d i go nalozylam na more wlosy i mialam je takiee tluste te musialam je jeszcze raz umy
A mycie codziennie slyszalam szkodzi..
ja myje teraz 2 razy w tygodniu chyba ze baardzo mam tluste to wtedy 3 razy w tygodniu
farba mi przysz豉 jupiii
Stary 2012-02-02, 19:12   #1909
Meadow
Wtajemniczenie

Zdecydowa豉m, 瞠 jutro p鎩d do fryzjera!
mocno wycieniuj w這sy i to powinno pom鏂 z tym sianem na ko鎍ach
a cieniowanie mi si przyda i problemu z w這sami przez to nie mam, bo s proste i klapni皻e to si fajnie unosz zawsze jak wycieniuj

Tylko kurcze troch w徠pi co b璠zie z myciem w這s闚 jak b璠 mia豉 czerwone, bo my豉m wczoraj rano a dzisiaj specjalnie nie umy豉m 瞠by zobaczy jak to z nimi jest i od rana mam takie, 瞠 wygl康am jakbym wysz豉 z wody zmieszanej z olejem, przylizany fryz podzielony na str彗i i nie wiem jak sobie z tym poradzi bez mycia codziennego

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-02-02 o 19:13
Meadow jest offline  
Stary 2012-02-02, 20:04   #1910
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Zdecydowa豉m, 瞠 jutro p鎩d do fryzjera!
mocno wycieniuj w這sy i to powinno pom鏂 z tym sianem na ko鎍ach
a cieniowanie mi si przyda i problemu z w這sami przez to nie mam, bo s proste i klapni皻e to si fajnie unosz zawsze jak wycieniuj

Tylko kurcze troch w徠pi co b璠zie z myciem w這s闚 jak b璠 mia豉 czerwone, bo my豉m wczoraj rano a dzisiaj specjalnie nie umy豉m 瞠by zobaczy jak to z nimi jest i od rana mam takie, 瞠 wygl康am jakbym wysz豉 z wody zmieszanej z olejem, przylizany fryz podzielony na str彗i i nie wiem jak sobie z tym poradzi bez mycia codziennego
moze ci sie juz wlosy przywyczaily do tego ze je codziennie myjesz...? jak pojdziesz do fryzjera to mozesz zapyta te co poleca na przetluszczanie
Stary 2012-02-02, 20:15   #1911
Meadow
Wtajemniczenie

wszyscy tak twierdz z tym, 瞠 ja je w豉郾ie zacz窸am my tak cz瘰to dlatego 瞠 nic innego nie pomaga...
jak mia豉m z 5 lat to mi myli g這w co tydzie i po prostu jak ju ko鎍zy豉m podstaw闚k to do teraz (2 kl. technikum) stopniowo my豉m coraz cz窷ciej i wysz這 na to 瞠 jak nie umyj codziennie to niewa積e co robie to i tak wygl康am tak samo, okropie雟two
by豉m z tym u dermatologa kiedy ale jedni m闚ili "to myj g這w codziennie", jedni "nie masz jako 幢e z t sk鏎 g這wy" a inni jak co przepisali to tylko to dawa這 tyle 瞠 mia豉m tak wysuszon sk鏎 g這wy 瞠 zrobi mi si 逝pie a przet逝szcza這 si i tak dalej...

jak nigdzie nie wychodz albo chodz po dworze w czapce to myj co dwa dni, bo to jest uci捫liwe

ale m鎩 tata te tak ma i moja siostra to co chyba mamy w genach spaprane
Meadow jest offline  
Stary 2012-02-02, 20:34   #1912
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
wszyscy tak twierdz z tym, 瞠 ja je w豉郾ie zacz窸am my tak cz瘰to dlatego 瞠 nic innego nie pomaga...
jak mia豉m z 5 lat to mi myli g這w co tydzie i po prostu jak ju ko鎍zy豉m podstaw闚k to do teraz (2 kl. technikum) stopniowo my豉m coraz cz窷ciej i wysz這 na to 瞠 jak nie umyj codziennie to niewa積e co robie to i tak wygl康am tak samo, okropie雟two
by豉m z tym u dermatologa kiedy ale jedni m闚ili "to myj g這w codziennie", jedni "nie masz jako 幢e z t sk鏎 g這wy" a inni jak co przepisali to tylko to dawa這 tyle 瞠 mia豉m tak wysuszon sk鏎 g這wy 瞠 zrobi mi si 逝pie a przet逝szcza這 si i tak dalej...

jak nigdzie nie wychodz albo chodz po dworze w czapce to myj co dwa dni, bo to jest uci捫liwe

ale m鎩 tata te tak ma i moja siostra to co chyba mamy w genach spaprane
No to przer帳ane jednym s這wem ale sprobuj nie my pare dni ew tym w sprayu szamponem. Moze sie "opamietaj" "?
Stary 2012-02-02, 20:59   #1913
Meadow
Wtajemniczenie

ca貫 wakacje my豉m co tydzie 瞠by sprawdzi czy to pomo瞠 i nic nie da這, jedynie mnie g這wa sw璠zia豉 niemi這siernie

ale z tym szamponem suchym spr鏏uj, poczytam r騜ne recenzje i co wybior
Meadow jest offline  
Stary 2012-02-03, 05:50   #1914
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
ca貫 wakacje my豉m co tydzie 瞠by sprawdzi czy to pomo瞠 i nic nie da這, jedynie mnie g這wa sw璠zia豉 niemi這siernie

ale z tym szamponem suchym spr鏏uj, poczytam r騜ne recenzje i co wybior
aha noo to moze cie uratuje suchy szampon..
Stary 2012-02-03, 09:39   #1915
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
aha dobrze wiedziec.. bo zrobilam b陰d i go nalozylam na more wlosy i mialam je takiee tluste te musialam je jeszcze raz umy
A mycie codziennie slyszalam szkodzi..
ja myje teraz 2 razy w tygodniu chyba ze baardzo mam tluste to wtedy 3 razy w tygodniu
farba mi przysz豉 jupiii
Mycie codzienne nie szkodzi Mam delikatny szampon. Suchego szamponu nie mam zamiaru stosowa, bo to jaki dramat jest.... Trzeba go potem wyczesywa z w這s闚, bo zostaje bia造 proszek. A ja nie czesz w這s闚 w og鏊e.
I moja farba te si odnalaz豉 - dzwonili do mnie z poczty przed chwil

Benek23 jest offline  
Stary 2012-02-03, 12:49   #1916
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
Mycie codzienne nie szkodzi Mam delikatny szampon. Suchego szamponu nie mam zamiaru stosowa, bo to jaki dramat jest.... Trzeba go potem wyczesywa z w這s闚, bo zostaje bia造 proszek. A ja nie czesz w這s闚 w og鏊e.
Mnie si ko速uny nie robi to mo瞠 to wyczesywanie nie b璠zie dla mnie problemem i czesz cz瘰to z racji tego 瞠 mi si w這sy dziel na takie zbite pasma i to po prostu trzeba przeczesa co jaki czas 瞠by 豉dnie wygl康a...

Cytat:
aha noo to moze cie uratuje suchy szampon..
mam nadziej, 瞠 to wyczesywanie mi b璠zie sz這 w miar optymalnie i nic nie b璠zie wida 瘸dnego proszku zabardzo...

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-02-03 o 12:53
Meadow jest offline  
Stary 2012-02-03, 14:16   #1917
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Aha no nie wiedzialam tak czy siak mi suchy nie potrzebny niemam az takich t逝stych w這s闚.
Ooo farba sie znalaz豉 ? superr
Meadow-ale moze faktycznie ci pomoze spr鏏owa mo積a
Stary 2012-02-03, 23:33   #1918
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Mnie si ko速uny nie robi to mo瞠 to wyczesywanie nie b璠zie dla mnie problemem i czesz cz瘰to z racji tego 瞠 mi si w這sy dziel na takie zbite pasma i to po prostu trzeba przeczesa co jaki czas 瞠by 豉dnie wygl康a...

Ja mam kr璚one w這sy, wi璚 czesanie dla nich to zab鎩stwo...
Cytat:
Aha no nie wiedzialam tak czy siak mi suchy nie potrzebny niemam az takich t逝stych w這s闚.
Ooo farba sie znalaz豉 ? superr
Meadow-ale moze faktycznie ci pomoze spr鏏owa mo積a
Znalaz豉, ju odebra豉m.
Pr鏏owa pewnie 瞠 mo積a, przeciez nie trzeba si potem katowa, je郵i co nie przypasuje.

Benek23 jest offline  
Stary 2012-02-04, 06:52   #1919
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam kr璚one w這sy, wi璚 czesanie dla nich to zab鎩stwo...

Znalaz豉, ju odebra豉m.
Pr鏏owa pewnie 瞠 mo積a, przeciez nie trzeba si potem katowa, je郵i co nie przypasuje.
no jasne te tak.
Noo ty masz takie loki ze az szkoda je zepsu
tez kiedy mialam bardziej kr璚one nie wiem od czego to zalezy. Przeciez kiedys uzywalam i szampon闚 mocnych i odzywek innych..
Stary 2012-02-04, 22:05   #1920
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Meadow- mam cos dla ciebie

Gdy twoje w這sy zbyt cz瘰to si przet逝szczaj:
Najlepszy na t dolegliwo嗆 b璠zie napar z dw鏂h saszetek mi皻y i pokrzywy. By zio豉 si zaparzy造, wystarczy trzyma je pod przykryciem 5 minut. Po wystygni璚iu mo瞠sz p逝ka naparem uprzednio umyte w這sy. P造n wch這nie nadmiar t逝szczu i zahamuje jego wydzielanie. Ro郵inna p逝kanka z zi馧 op騧ni przet逝szczanie si w這s闚, nada im po造sk, sprawi, 瞠 b璠 bardziej puszyste i zwi瘯szy ich obj皻o嗆. Maseczka nie jest odpowiednia dla tlenionych blondynek, bo ich w這sy mog nabra zielonkawego odcienia.

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.