Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 66 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-02-07, 13:05   #1951
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

a ja siedze z farb na g這wie heh
Stary 2012-02-07, 15:33   #1952
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
na pewno niszczy.. a jakby tak robic jak ta dziewczyna Loopylady..? odrosty -majicontrastem czy tym drugim B RED. a reszte poprawia tonerem..?
albo robic k徙iel rozja郾iaj帷.. przeciez przy odrostach zawsze jasniej wyjdzie wiec nie trzeba super rozjasniac koloru
nie no majicontrast w moim przypadku jest bez sensu, naturalnie jestem blondynk.... mo瞠 i toner z豉pa豚y m鎩 odrost? hmm... jak farbuj jak彗olwiek czerwieni z wod 6% to wychodz MEGA jesne, a ja takich nie chc ;(
Sugar wrzucaj fotk ju 2h min窸y ;p

Cytat:
Napisane przez kraszka88 Poka wiadomo嗆
Witam!
Bardzo prosz Was o pomoc..
Przez kilkana軼ie miesi璚y mia豉m rude w這sy. P騧niej co mnie podkusi這 i przefarbowa豉m na br您owo.
Od trzech miesi璚y nie farbowa豉m w這s闚 a chcia豉bym mie czerwone, mniej wi璚ej takie jak na zdj璚iu
dekoloryzator (1szt elgon 17z= on nie niszczy! nie myli z rozja郾ianiem) i na to farba, nie ma sensu m璚zy w這s闚 super rozja郾iaj帷ymi farbami typu majicontrast wg mnie

moje hery http://imageshack.us/photo/my-images/12/heryf.jpg/ jak wida od po這wy du穎 ciemniejsze... a to co mam wy瞠j jest za jasne dla mnie;/ a robi maxim 6.66 z wod 6% ...

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-02-07 o 15:40
uolcia jest offline  
Stary 2012-02-07, 16:37   #1953
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
nie no majicontrast w moim przypadku jest bez sensu, naturalnie jestem blondynk.... mo瞠 i toner z豉pa豚y m鎩 odrost? hmm... jak farbuj jak彗olwiek czerwieni z wod 6% to wychodz MEGA jesne, a ja takich nie chc ;(
Sugar wrzucaj fotk ju 2h min窸y ;p

dekoloryzator (1szt elgon 17z= on nie niszczy! nie myli z rozja郾ianiem) i na to farba, nie ma sensu m璚zy w這s闚 super rozja郾iaj帷ymi farbami typu majicontrast wg mnie

moje hery http://imageshack.us/photo/my-images/12/heryf.jpg/ jak wida od po這wy du穎 ciemniejsze... a to co mam wy瞠j jest za jasne dla mnie;/ a robi maxim 6.66 z wod 6% ...
taa zaraz dodam fotki ale mysle ze wyszly tak samo jak ostatnio a nawet ciemniej, to prze t farb chyba bo to ta kt鏎a mi le瘸豉 jaki czas i j musia豉m zurzy. Nie jest ona za dobra tzn odcien nie wychodzi jak trzeba miala byc wisnia i 2 raz wysz豉 ciemna wi郾ia.
W og鏊e ty zr鏏 dekoloryzacj bo masz faktycznie tak jak ja mialam na dole ciemne a u g鏎y jasne..
Stary 2012-02-07, 16:54   #1954
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Tutaj fotki
2 w swietle dnia
i 2 z lamp b造skow.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg swiatlo dzienniie.jpg (129,2 KB, 43 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlooskkii.jpg (113,8 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wloski....jpg (74,5 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg czerwone wlosy.jpg (149,6 KB, 32 za豉dowa)
Stary 2012-02-07, 17:12   #1955
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Poka wiadomo嗆
pillarbox
dzi瘯i, zam闚i sobie go w takim razie pod koniec miesi帷a

Cytat:
Tutaj fotki
2 w swietle dnia
i 2 z lamp b造skow.
fajnie wygl康a, moja siostra mia豉 kiedy podobne

przyszed mi ju majicontrast! jutro farbuj
Meadow jest offline  
Stary 2012-02-07, 17:21   #1956
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆

przyszed mi ju majicontrast! jutro farbuj
aaa fajnie. boshe nie moge sie napatrzec na twoj avatar takie fajne czerwone w這ski...
Stary 2012-02-07, 17:26   #1957
uolcia
Rozeznanie

Sugar, tak mam zamiar j zrobi ale najpierw trzeba podreparowa w這ski, bo je郵i tego nie zrobi to za jaki czas b璠zie to samo

Kurcze dziwny ten kolor, na pocz徠ku wydaje si bi w r騜owy, na innym zdj璚iu w rudy... mo瞠 powinna troch przystopowa z farbowaniem? K豉d豉 na ca貫 w這sy j?
uolcia jest offline  
Stary 2012-02-07, 17:32   #1958
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
Sugar, tak mam zamiar j zrobi ale najpierw trzeba podreparowa w這ski, bo je郵i tego nie zrobi to za jaki czas b璠zie to samo

Kurcze dziwny ten kolor, na pocz徠ku wydaje si bi w r騜owy, na innym zdj璚iu w rudy... mo瞠 powinna troch przystopowa z farbowaniem? K豉d豉 na ca貫 w這sy j?
no dziwny dziwny cholera denerwuje mnie to ze mi nie chce wyj嗆 r闚nomiernie mimo tego ze w zeszlym miesiacu robilam k徙iel rozja郾iaj帷..
w這sy jako tako nie s zniszczone przynajmniej tak mi szwagierka(fryzjerka) powiedziala.
nie wiem moze zrobie znowu dekolor i dam im "dychn帷" na miesi帷..? zobacze
Stary 2012-02-07, 17:44   #1959
uolcia
Rozeznanie

Nie wygl康aj na najzdrowsze... i nie mog by przy comiesi璚znym (jak nie cz窷ciej) farbowaniu (i to farbami rozja郾iaj帷ymi..) i dlatego te kolor nie wychodzi r闚nomiernie... ja zrozumia豉m to nieco za p騧no, oby nie pope軟i豉 tego samego b喚du
uolcia jest offline  
Stary 2012-02-07, 17:45   #1960
milusiaam
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 659

Cytat:
no dziwny dziwny cholera denerwuje mnie to ze mi nie chce wyj嗆 r闚nomiernie mimo tego ze w zeszlym miesiacu robilam k徙iel rozja郾iaj帷..
w這sy jako tako nie s zniszczone przynajmniej tak mi szwagierka(fryzjerka) powiedziala.
nie wiem moze zrobie znowu dekolor i dam im "dychn帷" na miesi帷..? zobacze
Jesli mialas kapiel rozjasniaca ,to musisz kilka razy pofarbowac wloski ,zeby w koncu przyjely pigment.
A jesli chodzi o wloski ,zadbaj o nie ,bo z tego co widac na zdjeciach nie sa w najlepszym stanie-zreszta jak to wlosy po dekoloryzacji.

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2012-02-07 o 18:14
milusiaam jest offline  
Stary 2012-02-07, 17:54   #1961
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milusiaam Poka wiadomo嗆
Jesli mialas dekoloryzacje ,to musisz kilka razy pofarbowac wloski ,zeby w koncu przyjely pigment.
A jesli chodzi o wloski ,zadbaj o nie ,bo z tego co widac na zdjeciach nie sa w najlepszym stanie-zreszta jak to wlosy po dekoloryzacji.
Nie robilam dekoloryzacji teraz tylko pare miesiecy temu. w zeszlym miesiacu tylko k徙iel rozja郾iaj帷.
Co ja moge wiecej zrobi? cud闚 nie zdzia豉m! myje myje i myje szamponami odzwykami olejami juz mam tluste wlosy od tych wszystkich specyfik闚 i portfel pusty tez i nadal mam siano na g這wie po kazdym myciu.
Juz gadalam z dziewczynami z w徠ku o pielegnacji wlos闚.. ale one to maj produkty z polski i ja widac do嗆 drogie. wiec odpada..
Stary 2012-02-07, 18:02   #1962
uolcia
Rozeznanie

przede wszystkim przesta farbowa

milusiaam nie wprowadzaj ludzi w b陰d, dekoloryzacja nie niszczy w這s闚
uolcia jest offline  
Stary 2012-02-07, 18:09   #1963
milusiaam
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 659

Cytat:
Nie robilam dekoloryzacji teraz tylko pare miesiecy temu. w zeszlym miesiacu tylko k徙iel rozja郾iaj帷.
Co ja moge wiecej zrobi? cud闚 nie zdzia豉m! myje myje i myje szamponami odzwykami olejami juz mam tluste wlosy od tych wszystkich specyfik闚 i portfel pusty tez i nadal mam siano na g這wie po kazdym myciu.
Juz gadalam z dziewczynami z w徠ku o pielegnacji wlos闚.. ale one to maj produkty z polski i ja widac do嗆 drogie. wiec odpada..
Sama mialam kapiel rozjasniajaca jak schodzilam z czarnych wlosow i wiem jak to zle dziala na wloski :/ .
Nie krytykuje Cie ,chcialam doradzic Oleje do wlosow akurat drogie nie sa na pewno tam gdzie jestes znalaz豉 by sie oliwa z oliwek,albo olej kokosowy.
A co mozesz zrobic ..przede wszystkim konsekwencja i cierpliwosc.
a jesli chodzi o ujednolicenie koloru ,to jesli jestes w stanie precyzyjnie nalozyc kapiel ,na te ciemniejsze warstwy wloskow ,to proboj. Ja bym jednak farbowala je do bolu co miesiac ,az w koncu kolor sie ujednolici.

Uolcia zle napisalam mialam na mysli kapiel rozjasniajaca,ktora stosowalam wlosy mi nie wypadly ,ale jednak rozjsniacz nawet bez oxydantu to rozjasniacz

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2012-02-07 o 18:16
milusiaam jest offline  
Stary 2012-02-07, 21:40   #1964
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia
Dot.: z br您u do czerwieni!

Cytat:
Noo noto jest dobra cena.
Jak bede w PL musze sie rozej瞠
a tonery z jakich cenach?
u nas 7 euro jeden.. ale jak kupie w paczce 4 to kosztuje 20 euro.
ale to itak duzo troche
to kupuj po 4 w paczce. cena praktycznie taka sama, tu te si waha 22-30 pln za sztuk.
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-07, 22:24   #1965
SugarbabyLove
Zakorzenienie

dudzia-Racja. op豉ca si po 4 kupi ale to w przyszlym miesi帷u.
Pozatym dziekuje za rady Uolcia-Milusiamm
oleje mi nie slu瘸 mam tluste wlosy po nich mimo ze mylam je 2- 3 razy Po nocy z olejem na glowie wi璚 chyba to nie dla mnie niestety.
My郵e 瞠 albo dekolor albo k徙iel tak czy siak wyr闚naj kolor na pewno..
zobacze jeszcze bo niemam proszku tego niebieskiego zobacze cenowo jak mi sie oplaca kupic rozjasniacz czy dekoloryzator...?
a i jeszcze NEWS podcielam w這sy!
konc闚ki+ zrobilam ma陰 zmian- grzywka!!
moja szwagierka jak juz mowilam jest fryzjerk za dobre wino mi sci窸a w這ski i szepne豉 pare s這wek
wiec tak ona tleni w這sy na bl康 akurat teraz i tez ma loki jak ja..
widac ze ma bardziej ode mnie zniszczone wlosy wiadomo w pracy trzeba dobrze wygladac wiec czesto stosuje zele, prostownice itp..
ale do sedna- mi powiedziala ze jestem na dobrej drodze z tymi odzwykami byla w szoku ze po miesi帷u (bo miesiac temu mi podcinala )
tak mi sie wlosy poprawily. sa bardziej proste co mi pasuje i przede wszystkim glatkie miekkie (ale pusza sie dalej) .. no takze chyba nie jest tak 幢e jakbyscie od niej wlosy zobaczy造 to byscie pad造. ale ona ma taki tryb zycia pozatym nie patrzy na sk豉dy za bardzo

PS : daje foty nowej fryzy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg nowy fryz.jpg (112,6 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg nowe wlosy.jpg (143,2 KB, 35 za豉dowa)

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-02-08 o 14:16
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-02-08, 16:48   #1966
Meadow
Wtajemniczenie

ja mia豉m ma陰 sprzeczk i wychodzi na to 瞠 nikt mi nie pomo瞠 przy nak豉daniu farby
wygl康a na to 瞠 nic si nie zmieni i b璠 musia豉 na這篡 sama
jeszcze nie wiem jak to zrobi, ale najwy瞠j sobie porobi placki kt鏎e omin窸am farb, co tam
Meadow jest offline  
Stary 2012-02-08, 19:19   #1967
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

SugarbabyLove - oj nier闚no ci ten kolor trzyma Boj si, 瞠 ja te tak sko鎍z, bo p鏦i co to mam 豉dny kogel mogel na w這sach.
DSC00274.jpgDSC00287.jpg
A twoje ci璚ie na +, szczeg鏊nie grzykwa
W og鏊e posz豉m dzisiaj po egzaminie do hurtowni fryzjerskiej i okaza這 si, 瞠 j przenie郵i gdzie indziej. I pojecha豉m pod nowy adres, ale nie potrafi豉m znale潭 miejsc闚ki i si wkurzy豉m, 瞠 ho ho! Tylko si na tym zimnie t逝k豉m po mie軼ie. Wrrrr Jutro podej軼ie nr 2 bo odrost mam ju na p馧 metra chyba. Ale za to w這sy powinny odpocz望 od farbowania (poza tymi wstr璚iuchami rozja郾ianymi)
Stary 2012-02-08, 21:19   #1968
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Meadow, ja tez mam problem z farbowaniem samodzielnie bo w ty逝 ci瞛ko zobaczy czy sie dobrze pokry這 wszystko...

Falka- dzi瘯i noo fajnie wysz豉 grzywa
Noo co do koloru niestety musze sie zgodzi. albo dekolor albo k徙iel rozja郾iaj帷a.. ale to za tydzien ,dwa
i na to toner a nie farba. musze im dac odpocz望 troszke.. Pozatym nie幢e zmarz豉 co?
Stary 2012-02-08, 21:53   #1969
Meadow
Wtajemniczenie

Za豉twi豉m sobie, 瞠 jutro pojad do siostry i mi pomo瞠
Ale w zamian ja mam jej rozja郾i odrosty i zrobi ca這嗆 tonerem na fioletowo, a ona sobie sama nie zrobi bo ma d逝uugie w這sy
co za co, ale ja lubi farbowa w這sy komu, wr璚z uwielbiam
Meadow jest offline  
Stary 2012-02-08, 22:06   #1970
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Za豉twi豉m sobie, 瞠 jutro pojad do siostry i mi pomo瞠
Ale w zamian ja mam jej rozja郾i odrosty i zrobi ca這嗆 tonerem na fioletowo, a ona sobie sama nie zrobi bo ma d逝uugie w這sy
co za co, ale ja lubi farbowa w這sy komu, wr璚z uwielbiam
znam to ja tez lubie komus farbowa
pozatym pochwal sie wynikiem farbowania pozniej
Stary 2012-02-08, 22:37   #1971
Meadow
Wtajemniczenie

nie wiem czy co wyjdzie ale ta presja mnie dobija, bo bardzo chcia豉m zafarbowa dzisiaj
zrobi豉m zdj璚ie w這s闚 tak jak s teraz w 鈍ietle dziennym duuuu穎 lepszej jako軼i ni poprzednie to wstawi te razem z efektem
Meadow jest offline  
Stary 2012-02-08, 22:50   #1972
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
nie wiem czy co wyjdzie ale ta presja mnie dobija, bo bardzo chcia豉m zafarbowa dzisiaj
zrobi豉m zdj璚ie w這s闚 tak jak s teraz w 鈍ietle dziennym duuuu穎 lepszej jako軼i ni poprzednie to wstawi te razem z efektem
ok noo znam to ja tez tak mam jak juz sie "napale" too 這oo
ale teraz mam serio problem.. a siara mi 豉zi z "czyms takim" po ulicy..
nie wiem co robic..?
Stary 2012-02-08, 23:31   #1973
falka_19
Raczkowanie

SugarbabyLove - mo瞠 szamponetk jak捷 popraw kolor? Na 2-3 mycia powinno by ok. W sumie to mam jeszcze jeden pomys. Kiedy rozja郾i豉m sobie pasma w這s闚 na kolor podobny do tego co jest na dodanych przeze mnie zdj璚iach i farbowa豉m je na r騜owo p逝kank Nie pami皻am jakiej firmy to by這 ale chwyta這 idealnie. Tylko 瞠 do nast瘼nego mycia. Ostatnio pr鏏owa豉 tak z fioletow ale w og鏊e nie chwyta. W ka盥ym b康 razie p逝kanka nie niszczy w這s闚, a mo瞠 fajny by ci wyszed taki z r騜ow po鈍iat ten kolor? I do nast瘼nego farbowania jako by przetrwa豉. O ile si odwa篡sz
Stary 2012-02-09, 08:17   #1974
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
SugarbabyLove - mo瞠 szamponetk jak捷 popraw kolor? Na 2-3 mycia powinno by ok. W sumie to mam jeszcze jeden pomys. Kiedy rozja郾i豉m sobie pasma w這s闚 na kolor podobny do tego co jest na dodanych przeze mnie zdj璚iach i farbowa豉m je na r騜owo p逝kank Nie pami皻am jakiej firmy to by這 ale chwyta這 idealnie. Tylko 瞠 do nast瘼nego mycia. Ostatnio pr鏏owa豉 tak z fioletow ale w og鏊e nie chwyta. W ka盥ym b康 razie p逝kanka nie niszczy w這s闚, a mo瞠 fajny by ci wyszed taki z r騜ow po鈍iat ten kolor? I do nast瘼nego farbowania jako by przetrwa豉. O ile si odwa篡sz
no w sumie pomys nie z造.. hmm ale wole czerwien nic r騜.. hehe niee chyba dakolor zrobie ew, k徙iel rozja郾iaj帷 a potem dam szampon czy co do olejnego farbowania tzn jakos z miesi帷
Stary 2012-02-09, 15:36   #1975
falka_19
Raczkowanie

Hej! Ale dzisiaj przyszala豉m Zam闚i豉m na allegro farb 0,6 z Allwaves'a i jeszcze 2 od篡wki, w tym jedn litrow (sic!) + oxy 6 i 9% i zap豉ci豉m troch ponad 50 z Czyli interes 篡cia:P Teraz tylko czeka a przyjdzie
By豉m w tej nieszcz瘰nej hurtowni fryzjerskiej - w ko鎍u j znalaz豉m- ale NIC interesuj帷ego nie mieli. Palety jakich 2 firm obejrza豉m i Majicontrast mi babka proponowa豉 za... 60z! Bo瞠, widzisz to i nie grzmisz... Oczywi軼ie wysz豉m ze sklepu z pustymi r瘯ami.
Stary 2012-02-09, 15:41   #1976
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Hej! Ale dzisiaj przyszala豉m Zam闚i豉m na allegro farb 0,6 z Allwaves'a i jeszcze 2 od篡wki, w tym jedn litrow (sic!) + oxy 6 i 9% i zap豉ci豉m troch ponad 50 z Czyli interes 篡cia:P Teraz tylko czeka a przyjdzie
By豉m w tej nieszcz瘰nej hurtowni fryzjerskiej - w ko鎍u j znalaz豉m- ale NIC interesuj帷ego nie mieli. Palety jakich 2 firm obejrza豉m i Majicontrast mi babka proponowa豉 za... 60z! Bo瞠, widzisz to i nie grzmisz... Oczywi軼ie wysz豉m ze sklepu z pustymi r瘯ami.
noo ciekawe bo w hurtowni powinno byc taniej .. a tu taka cena.. jepp
ja chyba na pr鏏e dzis albo jutro kupie jedno opakowanie tego directions i zobacze jaki bedzie efekt i jak dlugo sie utrzyma..
Stary 2012-02-09, 15:47   #1977
falka_19
Raczkowanie

Cytat:
noo ciekawe bo w hurtowni powinno byc taniej .. a tu taka cena.. jepp
ja chyba na pr鏏e dzis albo jutro kupie jedno opakowanie tego directions i zobacze jaki bedzie efekt i jak dlugo sie utrzyma..
Toner na pewno ci chwyci, pytanie tylko na ile my. Mo瞠 spr鏏uj te zaopatrzy si w suchy szampon, 瞠by tak cz瘰to nie my w這s闚. Ja taki mam plan - je郵i ju uda mi si osi庵n望 wymarzon czerwie
Stary 2012-02-09, 16:42   #1978
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182

Cytat:
Palety jakich 2 firm obejrza豉m i Majicontrast mi babka proponowa豉 za... 60z! Bo瞠, widzisz to i nie grzmisz... Oczywi軼ie wysz豉m ze sklepu z pustymi r瘯ami.
Te prze篡豉m taki szok... Majicontrast w jednej hurtowni co ponad 60, a tonery directions za prawie 40... Ale na szcz窷cie zaraz obok wypatrzy豉m drug i tam maj allwaves za 19z
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2012-02-09, 16:46   #1979
falka_19
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Poka wiadomo嗆
Te prze篡豉m taki szok... Majicontrast w jednej hurtowni co ponad 60, a tonery directions za prawie 40... Ale na szcz窷cie zaraz obok wypatrzy豉m drug i tam maj allwaves za 19z
Hehe a u mnie babka strzeli豉 oczami jak powiedzia豉m, 瞠 chcia豉bym farb Allwaves Chyba w 篡ciu nie s造sza豉 o takiej. Widocznie Bielsko-Bia豉 to jednak zadupie;P
Stary 2012-02-09, 17:50   #1980
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182

No w tym pierwszym te nie mieli allwaves, a z tego co mieli to ceny zaczyna造 si w豉郾ie od 60...
Jeszcze tylko tydzie do ko鎍a dro盥穎wej terapii i zamieni rudo嗆, kt鏎a zosta豉 z ostatniej czerwieni na pi瘯ny nowy kolor
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog
thedarksideoflight jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.