Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 67 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-02-09, 18:05   #1981
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Ale ja tez nigdy wczesniej nie slyszalam o tej allwaves tylko tutaj..
Ale w Pl jest fajnie 瞠 tyle Hurtowni jest.. Ja u mnie w mie軼ie chyba nie mam rzadnej ale jest 1 sklep fryzjerki.. drogo niestety.. i nie maja duzego wyboru..
Zakupilam Directions Coral Red bo tego Pillarx czy ja to sie nazywalo nie bylo niestety a poppy red jaki taki mi sie za bardzo jasny wydawal.
w ka盥ym b康z razie za pude貫czko 90ml chyba dalam 6,80 euro..
Slyszalam ze mozna dac odzywke abo troche wody do tego zeby wi璚ej bylo.. co wy na to..?
co do suchego szamponu nie wiem czy sie przekonam no wiem ostatnio czesciej myje wlosy bo przez te oleje mam tluste jak cholera ( chyba przestane olejowac )
Stary 2012-02-09, 18:23   #1982
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
Ale ja tez nigdy wczesniej nie slyszalam o tej allwaves tylko tutaj..
Ale w Pl jest fajnie 瞠 tyle Hurtowni jest.. Ja u mnie w mie軼ie chyba nie mam rzadnej ale jest 1 sklep fryzjerki.. drogo niestety.. i nie maja duzego wyboru..
Zakupilam Directions Coral Red bo tego Pillarx czy ja to sie nazywalo nie bylo niestety a poppy red jaki taki mi sie za bardzo jasny wydawal.
w ka盥ym b康z razie za pude貫czko 90ml chyba dalam 6,80 euro..
Slyszalam ze mozna dac odzywke abo troche wody do tego zeby wi璚ej bylo.. co wy na to..?
co do suchego szamponu nie wiem czy sie przekonam no wiem ostatnio czesciej myje wlosy bo przez te oleje mam tluste jak cholera ( chyba przestane olejowac )
Do farby wody bym nie dodawa, ale od篡wk jak najbardziej. Ja czasem dodaje od篡wk z proteinami, bo one dodatkowo rozchylaj 逝ski w這sa i farba lepiej wnika.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-02-09, 20:01   #1983
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Benek23 Poka wiadomo嗆
Do farby wody bym nie dodawa, ale od篡wk jak najbardziej. Ja czasem dodaje od篡wk z proteinami, bo one dodatkowo rozchylaj 逝ski w這sa i farba lepiej wnika.
aha no to dodam troche odzywki
Stary 2012-02-10, 09:59   #1984
blackberry456
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 124

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
Za豉twi豉m sobie, 瞠 jutro pojad do siostry i mi pomo瞠
Ale w zamian ja mam jej rozja郾i odrosty i zrobi ca這嗆 tonerem na fioletowo, a ona sobie sama nie zrobi bo ma d逝uugie w這sy
co za co, ale ja lubi farbowa w這sy komu, wr璚z uwielbiam
pochwal sie efektem! I jak dasz rade to strasznie bym chciala tez fote tego fioletu zobaczyc

a ja z kolei czaje sie na zejscie z czerwieni. Po roku z w這sami na "micha豉 wi郾iewskiego" raczej mi styknie. Tylko nie bardzo wiem czy dekoloryzator przy tonerach tez sie sprawdzi, czy lepiej rozjasniac..
blackberry456 jest offline  
Stary 2012-02-10, 10:08   #1985
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Poka wiadomo嗆
pochwal sie efektem! I jak dasz rade to strasznie bym chciala tez fote tego fioletu zobaczyc

a ja z kolei czaje sie na zejscie z czerwieni. Po roku z w這sami na "micha豉 wi郾iewskiego" raczej mi styknie. Tylko nie bardzo wiem czy dekoloryzator przy tonerach tez sie sprawdzi, czy lepiej rozjasniac..
a czemu mialby sie nie zprawdzi?
ew mozesz rozjasnic albo zrobic k徙iel rozja郾iaj帷.
a na jaki kolor chcesz zmienic ..?
Stary 2012-02-10, 10:14   #1986
blackberry456
Zadomowienie

marzy mi si takie co pomiedzy ciemnym/srednim blondem a jasnym blondem. Ciep造 odcie, takie "karmelowy". Tylko wlansie boje sie ze przez ta czerwien wyjdzie zwyczajnie rudy no ale bede kombinowac
Stary 2012-02-10, 10:42   #1987
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

Cytat:
od篡wk jak ju a nie wod. i nadaje si to raczej do mocno ciemnych odcieni by je rozja郾i typu plum, rubine itp (kt鏎e s baaardzo ciemne). bo dodanie od篡wki zwyczajnie rozja郾ia kolor i jak dodasz do tego swojego tonera to wyjdzie Ci strasznie blado, tak troch jakby si spra這,na bia造ch w這sach kolor taki by wyszed pastelowo.
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-10, 10:55   #1988
manonnie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 166

Dziewczyny, czy kt鏎a przerabia豉 te jonowe farby Chi? Czerwonych jest spory wyb鏎, ale sama nie wiem czy warto si w to bawic...

http://allegro.pl/farouk-chi-farba-b...084769112.html
manonnie jest offline  
Stary 2012-02-10, 13:05   #1989
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
od篡wk jak ju a nie wod. i nadaje si to raczej do mocno ciemnych odcieni by je rozja郾i typu plum, rubine itp (kt鏎e s baaardzo ciemne). bo dodanie od篡wki zwyczajnie rozja郾ia kolor i jak dodasz do tego swojego tonera to wyjdzie Ci strasznie blado, tak troch jakby si spra這,na bia造ch w這sach kolor taki by wyszed pastelowo.
hmm aha.. nobo wlasnie sie zastanawiam czy mi 1 opakowanie wystarczy
Stary 2012-02-10, 13:25   #1990
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

blackberry - nie rozja郾iaj! Dekoloryzator na pewno 軼iagnie toner i to lepiej ni farb

Czy toner rubine jest r騜owawy, pomara鎍zowy, czy czysto czerwony? Zastanawiam si czy nie kupi... mam jeszcze stary toner kt鏎y rozja郾ia inne kolory, mo瞠 go odrobin dodam A i je郵i kt鏎a z was by chcia豉, to mam do oddania troch r騜owego.. .wszystko directions

dziewczyny (i nie tylko), czy kt鏎a z Was widzia豉 gdziekolwiek taki odcie farby? Wsz璠zie s zbyt br您owe,zbyt rude, oczo*ebne, albo bijace w r騜... nigdzie nie ma takiej ciep貫j czerwieni ;/ niech to szlag...
http://img2.timeinc.net/instyle/imag...a-Hair-400.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-Es7EV_NWWm...aredhair-3.jpg

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-02-10 o 13:58
uolcia jest offline  
Stary 2012-02-10, 14:39   #1991
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
blackberry - nie rozja郾iaj! Dekoloryzator na pewno 軼iagnie toner i to lepiej ni farb

Czy toner rubine jest r騜owawy, pomara鎍zowy, czy czysto czerwony? Zastanawiam si czy nie kupi... mam jeszcze stary toner kt鏎y rozja郾ia inne kolory, mo瞠 go odrobin dodam A i je郵i kt鏎a z was by chcia豉, to mam do oddania troch r騜owego.. .wszystko directions

dziewczyny (i nie tylko), czy kt鏎a z Was widzia豉 gdziekolwiek taki odcie farby? Wsz璠zie s zbyt br您owe,zbyt rude, oczo*ebne, albo bijace w r騜... nigdzie nie ma takiej ciep貫j czerwieni ;/ niech to szlag...
Moje po Garnier Color Naturals 660 sa zbli穎ne kolorem do tego.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC02791.jpg (50,0 KB, 48 za豉dowa)

Benek23 jest offline  
Stary 2012-02-10, 15:08   #1992
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Uolcia- wygl康a jak macho/burgund..
z joanny mieli takie odcienie..
Stary 2012-02-10, 15:10   #1993
uolcia
Rozeznanie

Tak to prawda, dlatego tak wypytywa豉m o Twoje w這sy Cho mog造by by nieco bardziej intensywne... Uparcie szukam podobnego koloru w鈔鏚 profesjonalnych farb, ale ostatecznie u篡j tego garniera Ciekawe jak wyjdzie na moich
uolcia jest offline  
Stary 2012-02-10, 15:18   #1994
blackberry456
Zadomowienie

Cytat:

niby tak, ale dekoloryzator sciagnie pewnie tylko warstwe farby, a pod spodem dalej mam wzlednie ciemny i "miodowy blond" moglby mi na tym nie wyjsc..

rubine ma r騜ow po鈍iate, taki lekko buraczkowy jest. Te chcia豉m czyst, ale ciemniejsz czerwie, wiec sie teraz wkurzam przez ten rubine.. Czysta czerwien to jak najbardziej poppy red - z tym, ze jest dosc jasna. Kiedys myslalam doda do nieo troche czarnego tonera, wtedy byloby ciemniej, ale bez rozu. Moze cos takiego jak na zdjeciach
Stary 2012-02-10, 15:19   #1995
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Tak to prawda, dlatego tak wypytywa豉m o Twoje w這sy Cho mog造by by nieco bardziej intensywne... Uparcie szukam podobnego koloru w鈔鏚 profesjonalnych farb, ale ostatecznie u篡j tego garniera Ciekawe jak wyjdzie na moich
Ja teraz zrobi豉m tym samym Garnieram ale z utleniaczem 6% , wstawi fotki potem - mo瞠 wieczorem. Efekt jest troch inny, ale te mi si podoba.

Benek23 jest offline  
Stary 2012-02-10, 15:37   #1996
uolcia
Rozeznanie

ech, to rubine odpada... totalnie nie wiem jak osi庵n望 taki kolor... my郵a豉m o p鎩軼iu do fryzjera, ale on te przecie cud闚 nie zdzia豉, u篡je tej samej farby kt鏎 mog kupi sama... ;/ Przegl康a豉m chyba ju wszystkie palety profesjonalnych firm i dupa... nigdzie nie ma takiego koloru

blackberry- no nie wiem..ja to unikam rozja郾iania jak ognia.. heheh pr鏏owa豉bym z dekoloryzatorem... mo瞠 wykonaj zabieg dwukrotnie?
a co do tego poppy red&ebony to dobry pomys!! popatrz na zdj璚ie dziewczyny z irokezem, w miejscu gdzie zmiesza造 si te dwa kolory wysz這 idealnie <3 http://www.hairdyegallery.co.uk/dir-poppyred.html

Benek wstaw koniecznie fotki )
uolcia jest offline  
Stary 2012-02-10, 17:02   #1997
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
ech, to rubine odpada... totalnie nie wiem jak osi庵n望 taki kolor... my郵a豉m o p鎩軼iu do fryzjera, ale on te przecie cud闚 nie zdzia豉, u篡je tej samej farby kt鏎 mog kupi sama... ;/ Przegl康a豉m chyba ju wszystkie palety profesjonalnych firm i dupa... nigdzie nie ma takiego koloru

blackberry- no nie wiem..ja to unikam rozja郾iania jak ognia.. heheh pr鏏owa豉bym z dekoloryzatorem... mo瞠 wykonaj zabieg dwukrotnie?
a co do tego poppy red&ebony to dobry pomys!! popatrz na zdj璚ie dziewczyny z irokezem, w miejscu gdzie zmiesza造 si te dwa kolory wysz這 idealnie <3 http://www.hairdyegallery.co.uk/dir-poppyred.html

Benek wstaw koniecznie fotki )
Rozumiem ci.
Ja juz nigdy nie rozja郾ie w這s闚..!!
Kurcze dzi asystowala mi moja przyjaci馧ka zrobi造鄉y k徙iel rozja郾iaj帷- wysz造 mi rudo- 鄴lte w這sy.
na to da造鄉y Directionsa Coral red..
efekt?
jestem marchewkowa!!!
Za豉mka totalna
przyjaci鏦a czuje sie winna mysli ze za duzo mi da豉 blondu dlatego tak jasno wysz這, kupila mi farb syoss 郵iwkowo czerwon ale sama nie wiem
co robi..
chcialam nie farowac farbami za wiele a tu dupa chyba bede musiala..
dodaje fotke co wy o tym myslicie moze pasuje mi taka mArchewa?
sama nie wiem..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg marchewaa.jpg (129,3 KB, 66 za豉dowa)
Stary 2012-02-10, 17:36   #1998
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Rozumiem ci.
Kurcze dzi asystowala mi moja przyjaci馧ka zrobi造鄉y k徙iel rozja郾iaj帷- wysz造 mi rudo- 鄴lte w這sy.
efekt?
jestem marchewkowa!!!
Za豉mka totalna
przyjaci鏦a czuje sie winna mysli ze za duzo mi da豉 blondu dlatego tak jasno wysz這, kupila mi farb syoss 郵iwkowo czerwon ale sama nie wiem
co robi..
sama nie wiem..
ja my郵, 瞠 jakby na這篡豉 drugi raz toner to powinno by ok

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Poka wiadomo嗆

mam zdj璚ia i moje i z siostr to wstawi za jaki czas akurat nie jestem w domu a pr鏏owa豉m wrzuci na jedn stron na kt鏎a ju wrzuca豉m z telefonu i cos nie wysz這 i 24 z pobra這 mi za 3 pr鏏y wkurzy豉m sie jak nie wiem
w ka盥ym razie mog powiedzie 瞠 grzywka i odrosty + kawa貫k przy odrostach kt鏎y mia豉m jasny rudy s oczodajne 郵iczne a te ciemne s takie czerwone wi郾iowe ale cud闚 si nie spodziewa豉m na tak ciemnych

a siostra dowali豉 r騜u bo ko鎍闚ki mia豉 za ciemne na ten toner i co w ko鎍u dziwnego ma
aha i jeszcze jak masz zdrowe w這sy to wg mnie rozja郾iacz lepszy bo mi toner rosja郾i w 5-10 minut jak kiedys pr鏏owa豉m, a potem to jak御 farb zniwelowac i powinno byc ok

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-02-11 o 10:21
Meadow jest offline  
Stary 2012-02-10, 18:37   #1999
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Cytat:
Rozumiem ci.
efekt?
jestem marchewkowa!!!
Za豉mka totalna
co robi..
sama nie wiem..
A Ty robi豉 teraz tym rozrzedzonym tonerem? bo tak to wygl康a. tonery maj to do siebie ze zawsze wychodz na rozja郾ionych w這sach, szczeg鏊nie czerwienie. a mo瞠 nak豉da豉 na mokre w這sy i wysz這 niedok豉dnie. najlepiej tonerem zrobi tak 瞠 sie k豉dzie na suche w這sy (najlepiej umyte wczesniej jakim zio這wym szmponem), na to czepek i spa rano si zmywa i jest cacy, i efekt d逝瞠j si trzyma. spr鏏uj. i nie katuj ju tak tych w這s闚 rozja郾iaczami i farbami bo zaczynaj wygl康a tragicznie.

chocia jak teraz patrze na grafik google to ten coral red faktycznie taki marchewkowy jest. mog豉 poczeka na pillarbox. nast瘼nym razem sprawdzaj w grafice jak wychodzi zanim zakupisz- ja zawsze przegl康am milion zdj耩 z 'efektami' zanim si zdecyduje.
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-10, 19:19   #2000
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Nie nie rozrzedzalam go.
nalozylam na wilgotne w這sy.trzymalam godzin. Nie nakladalam czepka bo nie mam takowych w domu.
w 篡ciu juz takiej jasnej czerwieni nie kupie a na pewno juz nigdy nie rozja郾ie w這s闚..
mam teraz je tak wym璚zone.
Na這篡lam t sliwkow czerwien i pierdziele poki co daje wlosom ze 2 miesi帷e "odetchn望" bo na prawde mi wkoncu odpadn..
sorry laski ale nie wiem czy moge teraz nalezec do czerwonow這sych
Stary 2012-02-10, 23:06   #2001
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Cytat:
Nie nie rozrzedzalam go.
nalozylam na wilgotne w這sy.trzymalam godzin. Nie nakladalam czepka bo nie mam takowych w domu.
w 篡ciu juz takiej jasnej czerwieni nie kupie a na pewno juz nigdy nie rozja郾ie w這s闚..
mam teraz je tak wym璚zone.
Na這篡lam t sliwkow czerwien i pierdziele poki co daje wlosom ze 2 miesi帷e "odetchn望" bo na prawde mi wkoncu odpadn..
sorry laski ale nie wiem czy moge teraz nalezec do czerwonow這sych
To mo瞠 on faktycznie jest taki. Jak patrzy豉m na grafik to w豉snie widzia豉m du穎 marchewki w skutkach.
Patrz帷 na nasze zmagania mo積a 鄉ia這 stwierdzi, 瞠 bycie czerwonow這s to stan umys逝 bo w realiach r騜ne kwiatki z tego wychodz :P
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-11, 01:08   #2002
uolcia
Rozeznanie

ojj moglas wyrownac kolor tonerem nie niszczac ich a nie kolejna farba ... zadbaj o nie teraz
uolcia jest offline  
Stary 2012-02-11, 06:25   #2003
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
To mo瞠 on faktycznie jest taki. Jak patrzy豉m na grafik to w豉snie widzia豉m du穎 marchewki w skutkach.
Patrz帷 na nasze zmagania mo積a 鄉ia這 stwierdzi, 瞠 bycie czerwonow這s to stan umys逝 bo w realiach r騜ne kwiatki z tego wychodz :P
noo dokladnie.. d捫enie do idealnego koloru bez zniszczenia wlos闚 totalnie jest trudne..

Uolcia- tak tak teraz musze im dac odpocz望 minimalnie p馧tora miesi帷a a 瞠 kolor mam ciemny to i odrostu nie bedzie mocno go wida...:rolley es:
wiesz kupilaby kolezanka 2 toner gdyby fryzjerski byl jescze otwarty.. ale juz byla 17 i bylo zamkniete.
Stary 2012-02-11, 10:24   #2004
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

SugarabyLove od篡wiaj w這ski i dbaj o nie teraz, b璠zie dobrze
Meadow jest offline  
Stary 2012-02-11, 12:12   #2005
Benek23
Zakorzenienie

Wstawiam fotki. W這sy s bardziej rude/ogniste i jest to odcie do kt鏎ego tak naprawd d捫y豉m Mam jeszcze w zapasie majicontrast do wypr鏏owania, ale to za jaki czas, p鏦i co tylko odrosty, 瞠by nie katowa w這s闚
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC02937.jpg (106,2 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC02935.jpg (112,4 KB, 76 za豉dowa)

Benek23 jest offline  
Stary 2012-02-11, 13:56   #2006
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Benek23 - 豉dniuchny kolor i w這sy takie zdrowe!
SugarbabyLove - dobrze m闚i dziewczyny, zosta這 ci tylko od篡wia i nawil瘸 w這sy.
Wczoraj zrobi豉m moim w這som "dobrze". Zaczynam bawi si o olejowanie i wczoraj na這篡豉m na noc oliwk dla dzieci na w這sy z od篡wk z Ziai do farbowanych her闚. Rano umy豉m g這w i dowali豉m maseczk z Syosa tak w niebieskim opakowaniu. W這sy do folii i do r璚znika, suszark podgrza豉m i wr鏂i豉m do 堯瞠czka Chyba si nawil篡造 lepiej ni zwykle bo jak prostowa豉m w這sy to pary lecia這 jak nigdy Stwierdzi豉m, 瞠 skoro chc dobi w這sy 9% utleniacza, to najpierw o nie troch zadbam Pozdrawiam dziewczynki i udanego weekendu 篡cz
Stary 2012-02-11, 14:02   #2007
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
Benek23 - 豉dniuchny kolor i w這sy takie zdrowe!
SugarbabyLove - dobrze m闚i dziewczyny, zosta這 ci tylko od篡wia i nawil瘸 w這sy.
Wczoraj zrobi豉m moim w這som "dobrze". Zaczynam bawi si o olejowanie i wczoraj na這篡豉m na noc oliwk dla dzieci na w這sy z od篡wk z Ziai do farbowanych her闚. Rano umy豉m g這w i dowali豉m maseczk z Syosa tak w niebieskim opakowaniu. W這sy do folii i do r璚znika, suszark podgrza豉m i wr鏂i豉m do 堯瞠czka Chyba si nawil篡造 lepiej ni zwykle bo jak prostowa豉m w這sy to pary lecia這 jak nigdy Stwierdzi豉m, 瞠 skoro chc dobi w這sy 9% utleniacza, to najpierw o nie troch zadbam Pozdrawiam dziewczynki i udanego weekendu 篡cz
Dzi瘯i Na zdrowych w這sach rzeczywi軼ie mo積a sobie na wi璚ej pozwoli, ale zawsze z umiarem. Ja gdybym swoje co tydzie zacz窸a farbowa coraz to innymi specyfikami, to zosta造 by mi marne pi鏎a. Mam loki, wi璚 dodatkowo s bardziej wra磧iwe... M康rze i z umiarem, aby w這sy nie ucierpia造, bo inaczej pozostan tylko no篡czki...

Benek23 jest offline  
Stary 2012-02-11, 14:04   #2008
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Benek- Booosko wysz這!!
Falka - o fajnie noo ja tez dzia豉m z olejami ale musze z nimi baardzo uwa瘸 wi璚 daje minimalnie na w這sy dzien przed myciem bo jak da豉m wi璚ej to nie umialam domy tego olejku moje w這sy baardzo go szybko wch豉niaja i ciezko to wymy..
ale za to duuzo odzywiam OMO i b/s id w ruch

zreszta teraz itak one lepiej wygladaja niz miesiac temu. dzieki zmianie kosmetyk闚 mniej sie pusz i elektryzuj

PS; dodaje fotki nowego koloru..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosssy.jpg (145,9 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ciemne wlosy.jpg (133,6 KB, 29 za豉dowa)

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-02-11 o 15:11
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-02-11, 16:54   #2009
uolcia
Rozeznanie

Benek, dzi瘯i za zdj璚ia, teraz ju wiem, 瞠 na pewno nie kupi tej farby Co oczywi軼ie nie znaczy, 瞠 na Twoich w這sach wygl康a 幢e...po prostu zale篡 mi na osi庵ni璚iu innego koloru
Sugar ojjj Ty! Trzeba by這 mnie s逝cha jak m闚i豉m, 瞠by przesta豉 bo zniszczysz w這sy jak ja ..

Dobra, ja regeneruj w這sy, zapuszczam.. potem zrobi deko i po這輳 farb... o ile wreszcie znajd odpowiedni. 畝逝j, 瞠 w Polsce (i w og鏊e praktycznie nigdzie, nawet na ebayu) nie dostan Loreala Hicolor, bo ma 鈍ietne czerwienie bez 瘸dnych br您owych podk豉d闚 itp
uolcia jest offline  
Stary 2012-02-11, 17:52   #2010
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Benek, dzi瘯i za zdj璚ia, teraz ju wiem, 瞠 na pewno nie kupi tej farby Co oczywi軼ie nie znaczy, 瞠 na Twoich w這sach wygl康a 幢e...po prostu zale篡 mi na osi庵ni璚iu innego koloru
Sugar ojjj Ty! Trzeba by這 mnie s逝cha jak m闚i豉m, 瞠by przesta豉 bo zniszczysz w這sy jak ja ..

Dobra, ja regeneruj w這sy, zapuszczam.. potem zrobi deko i po這輳 farb... o ile wreszcie znajd odpowiedni. 畝逝j, 瞠 w Polsce (i w og鏊e praktycznie nigdzie, nawet na ebayu) nie dostan Loreala Hicolor, bo ma 鈍ietne czerwienie bez 瘸dnych br您owych podk豉d闚 itp
dostaniesz.. tutaj:
http://www.ebay.ca/itm/Loreal-Excell...#ht_2012wt_712

tylko nie wiem czy wysylka Do PL mozliwa..

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.