Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 69 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-02-14, 14:32   #2041
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
trudna sprawa nie u篡waj majicontrastu!! Nie do嗆 瞠 mega niszczy bo jest mocna farba do ciemnych w這s闚 to jeszcze jeste blondynk o_O wiec po co?? Ja na twoim miejscu bym wcale farby zadnej nie kladla tylko zamawiala tonery, chyba ze chcesz miec wielokolorowe spalone siano na glowie i bawic sie w to co wiekszosc z nas tutaj ;] 畝逝j 瞠 nie mog cofn望 si rok wstecz i zrobi tak jak radz teraz Tobie no i proponuj k豉嗆 nowy kolor na czupryn w jednym kolorze... nie pasemka czy jakie inne prze鈍ity bo wyjdzie nier闚no i nie豉dnie
dobra rada
a w og鏊e moze powinna te podci望 te zniszczone ko鎍闚ki i mo瞠 dekolor zrobi raz na jaki czas sie przydaje ja tez jak bede w pl to bede robic dekolor a wtedy dopiero bede farbowac/ tonowac
Stary 2012-02-14, 14:58   #2042
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

mnie ten majicontrast w og鏊e nie pogorszy stanu w這s闚 a a te cz窷ci zniszczone nie 豉pa造 ka盥ej farby nawet 鈍ie穎 po wyp逝kaniu, a zdziwi豉m si, bo t z豉pa造 i to 郵icznie

a ten ty mam a tak ciemny bo to co mia豉m z ty逝 to by bardzo ciemny br您 + 2 razy p這mienna iskra na to bo chcia豉m to przyrudzi i tak si wyp逝ka這 po jakim czasie, tak by豉 farba mocno w瘸rta, dlatego taka bardziej wisienka wysz豉 potem

dekoloryzacji nie robi, bo jestem do嗆 cierpliwa i starczy mi systematyczne robienie odrost闚 i za ok p馧 roku powinno wygl康a tak jak chc

i nie mo積a m闚i 瞠 farba niszczy i mocno rozja郾ia... to zale篡 te jaki si da oksydant, ja da豉m 12% a wiadomo, 瞠 niekt鏎zy nie powinni ju takiego u篡wa dla dobra w這s闚, szczeg鏊nie na ca貫j d逝go軼i
ja b璠 nast瘼nym razem k豉嗆 12% na odrosty i 6% albo 3% na ca這嗆 na 10-15 minut tak my郵
dla od鈍ie瞠nia
i tutaj akurat ta 12% jest dla mnie dobra bo 9% mi rozja郾ia zbyt ma這, a ja chc w豉郾ie takie jaskrawe jak mam obecnie i g這w ju my豉m 3 razy a kolor jaki by taki jest na tych co nie by造 nigdy dotykane rozja郾iaczem

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-02-14 o 15:02
Meadow jest offline  
Stary 2012-02-14, 16:04   #2043
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
mnie ten majicontrast w og鏊e nie pogorszy stanu w這s闚 a a te cz窷ci zniszczone nie 豉pa造 ka盥ej farby nawet 鈍ie穎 po wyp逝kaniu, a zdziwi豉m si, bo t z豉pa造 i to 郵icznie

a ten ty mam a tak ciemny bo to co mia豉m z ty逝 to by bardzo ciemny br您 + 2 razy p這mienna iskra na to bo chcia豉m to przyrudzi i tak si wyp逝ka這 po jakim czasie, tak by豉 farba mocno w瘸rta, dlatego taka bardziej wisienka wysz豉 potem

dekoloryzacji nie robi, bo jestem do嗆 cierpliwa i starczy mi systematyczne robienie odrost闚 i za ok p馧 roku powinno wygl康a tak jak chc

i nie mo積a m闚i 瞠 farba niszczy i mocno rozja郾ia... to zale篡 te jaki si da oksydant, ja da豉m 12% a wiadomo, 瞠 niekt鏎zy nie powinni ju takiego u篡wa dla dobra w這s闚, szczeg鏊nie na ca貫j d逝go軼i
ja b璠 nast瘼nym razem k豉嗆 12% na odrosty i 6% albo 3% na ca這嗆 na 10-15 minut tak my郵
dla od鈍ie瞠nia
i tutaj akurat ta 12% jest dla mnie dobra bo 9% mi rozja郾ia zbyt ma這, a ja chc w豉郾ie takie jaskrawe jak mam obecnie i g這w ju my豉m 3 razy a kolor jaki by taki jest na tych co nie by造 nigdy dotykane rozja郾iaczem
aha no to dobrze wa積e ze wlosy sa w dobrej kondycji i ze ty jestes zadowolona z efektu..
ja uzywalam raz 12% i tez nie byly jakos bardzo zniszczone..
moze dlatego ze teraz czescniej je myje..i odzywkuje
Stary 2012-02-14, 17:01   #2044
morelka1008
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

We wrze郾iu farbowa豉m w這sy farb R嶰ital Pr嶨廨ence Wyrafinowany Kasztan. Od tego czasu kolor ju mocno si zmy, prawie nie ma r騜nicy mi璠zy farbowanymi a odrostami ( a m鎩 naturalny kolor to pomieszanie takiego mysiego ciemnego blondu/jasnej szatynki).Chcia豉bym uzyska kolor taki jak na tym zdj璚iu: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1309126481
Jak farb drogeryjn uda這by si uzyska taki kolorek? Zastanawiam si nad Sayossem Intensywn Czerwieni. Nie chcia豉bym jednak 瞠by moje w這sy nabra造 rudego odcienia (z urody jestem typow zim i jakikolwiek rudy/pomara鎍zowy wygl康a u mnie tragicznie). Poradzicie mi jak捷 farbk?
Nie wiem czy si uda這 ale za陰czy豉m fotki mojego obecnego koloru
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P140212_16.50_[01].jpg (75,8 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P140212_16.51_[02].jpg (64,5 KB, 5 za豉dowa)
morelka1008 jest offline  
Stary 2012-02-14, 17:28   #2045
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Ja jutro kupuje szamponetke raz kozia 鄉ier
Stary 2012-02-14, 17:59   #2046
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

przyszed kolor z allegro
nie mam poj璚ia jak wyjdzie, nawet nie jestem pewna co to jest raz nazywaja to szamponem lub farba, na opakowaniu jest napisane '瞠l koloryzuj帷y', a mi to przypomina zwyczajnie toner.
http://cf.mp-cdn.net/ea/ae/7a4467509...0753ea40a2.jpg
zamierzam rozrzedza z od篡wk dla uzyskania ja郾iejszego efektu. jutro b璠 robi, to si pochwal :P
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-14, 18:09   #2047
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
przyszed kolor z allegro
nie mam poj璚ia jak wyjdzie, nawet nie jestem pewna co to jest raz nazywaja to szamponem lub farba, na opakowaniu jest napisane '瞠l koloryzuj帷y', a mi to przypomina zwyczajnie toner.
http://cf.mp-cdn.net/ea/ae/7a4467509...0753ea40a2.jpg
zamierzam rozrzedza z od篡wk dla uzyskania ja郾iejszego efektu. jutro b璠 robi, to si pochwal :P
to nie jest ani toner ani farba..
to jest taki zel koloryzuj帷y mo積a go da na g這we po myciu lub przed myciem on ma za zadanie od鈍ie篡 ca這嗆 og鏊nie jak masz juz farbowane to jak to na這篡sz(troche tyle co szamponu) to ci uwydatni czerwien..

Natalka- super!
Morelka- syoss wychodzi fajnie
http://www.youtube.com/watch?v=6WIhIJAzoIY
--tutaj laska farbowala jasny br您 sysossem i wyszed 豉dnie. og鏊nie syoss to jest dobra firma ja mam teraz na g這wie syoss czerwono/fioletowy i wyszed OK juz my豉m ze 4-5 razy w這sy a kolor sie nie wyp逝kuje
Stary 2012-02-14, 18:14   #2048
natalkaa7522
Zakorzenienie

W豉郾ie Syoss! Kiedy strasznie lubi豉m te farby. Czerwienie tez maj?

Ogarn窸am ich palete i ten kolor jest fajny http://e-styl.com/photo/product_big/...39f45260fc.jpg

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2012-02-14 o 18:16
natalkaa7522 jest offline  
Stary 2012-02-14, 18:38   #2049
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
to nie jest ani toner ani farba..
to jest taki zel koloryzuj帷y mo積a go da na g這we po myciu lub przed myciem on ma za zadanie od鈍ie篡 ca這嗆 og鏊nie jak masz juz farbowane to jak to na這篡sz(troche tyle co szamponu) to ci uwydatni czerwien..
no przecie z tonerem jest dok豉dnie tak samo. a nawet instrukcja tez identyczna jak do tonera, czyli rozja郾i w這sy, po這篡 na nie p璠zelkiem i po 15 minutach sp逝ka. mog zrobi fote jak chcecie tego co jest tam napisane.
Robi pr鏏 na pasemku- dam zna co z tego wysz這
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-14, 18:38   #2050
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182

morelka1008 ten syoss intensywna czerwie bardziej wchodzi w r騜, wi璚 mo瞠 Ci przypasowa
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2012-02-14, 19:03   #2051
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
no przecie z tonerem jest dok豉dnie tak samo. a nawet instrukcja tez identyczna jak do tonera, czyli rozja郾i w這sy, po這篡 na nie p璠zelkiem i po 15 minutach sp逝ka. mog zrobi fote jak chcecie tego co jest tam napisane.
Robi pr鏏 na pasemku- dam zna co z tego wysz這
noo koniecznie daj znac jak wysz這
natalka- noo na filmiku jest w豉郾ie ten odcien,
wiem ta farba nie nale篡 do tanich ale jest fajna i ma do嗆 spory wyb鏎 odcieni mi sie podoba ta:

http://www.goldmax.pl/syoss-farba-do...ni-p-3394.html
ale kosztuje 5 euro za opakowanie..
Stary 2012-02-14, 19:06   #2052
morelka1008
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

Hmm, w r騜? Ale nie wychodzi malinowy?
Chcia豉bym 瞠by w這sy wysz造 wi郾iowe ale w zimnym odcieniu (bez miedzianych refleks闚), ale lekko ,,przetr帷one" r騜owym mog造by w sumie by. Jak na razie obawiam si czerwieni a'la Wi郾iewski, a Rihanna z kolei mia豉 zbyd mocno r騜owe w這sy....
Mo瞠 si odwa輳 na tego Sayossa i wrzuc fotki Ale to dopiero za jakie 1,5 tyg bo przed obron nie b璠 eksperymentowa豉 z kolorem :P
A mo瞠 macie jakie inne propozycje dotycz帷e farby?
morelka1008 jest offline  
Stary 2012-02-14, 19:10   #2053
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
W豉郾ie Syoss! Kiedy strasznie lubi豉m te farby. Czerwienie tez maj?

Ogarn窸am ich palete i ten kolor jest fajny http://e-styl.com/photo/product_big/...39f45260fc.jpg
Robi豉m dok豉dnie tym odcieniem i farba po tygodniu zesz豉 mi prawie ca趾owicie z odrost闚

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-02-14, 19:11   #2054
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez morelka1008 Poka wiadomo嗆
Chcia豉bym 瞠by w這sy wysz造 wi郾iowe ale w zimnym odcieniu (bez miedzianych refleks闚), ale lekko ,,przetr帷one" r騜owym mog造by w sumie by. Jak na razie obawiam si czerwieni a'la Wi郾iewski, a Rihanna z kolei mia豉 zbyd mocno r騜owe w這sy....
Mo瞠 si odwa輳 na tego Sayossa i wrzuc fotki Ale to dopiero za jakie 1,5 tyg bo przed obron nie b璠 eksperymentowa豉 z kolorem :P
A mo瞠 macie jakie inne propozycje dotycz帷e farby?
nie wiem garniera testowalam wychodzi do嗆 ciemny bynajmniej na br您ach a pozatym joanna ma fajne farby zawsze je lubilam.
Stary 2012-02-14, 19:16   #2055
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

dobra, potrzyma豉m 15 minut na pasemku (jutro b璠 ze 2 godziny trzyma na ca這軼i) zmieszane z od篡wk 1:1 i wysz豉 pi瘯na soczysta czerwie. Patrze teraz, wprawdzie przy sztucznym 鈍ietle, ale przypomina mi pillarbox red
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/49a627e9b1cc6e66.html

tu to co wysz這- po prawej sp逝kany rubine a po lewej ten 瞠l koloryzuj帷y (zdj璚ia niestety do嗆 ciemne wysz造 :/ )
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74c17594033b8737.html

ju nie mog si doczeka jutra- wyjdzie 鈍ietnie
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-14, 19:46   #2056
thedarksideoflight
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez morelka1008 Poka wiadomo嗆
Mi za pierwszym razem na br您owych w這sach wysz豉 ciemna wi郾ia, ale za drugim na baaardzo jasnych rudych wysz這 co, co mnie do syossa zniech璚i這, ale skoro nie chcia豉 nic wpadaj帷ego w rudy, to mo瞠 Tobie przypasuje. Do陰czam fotk jak wysz這 za 2gim razem.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20110611075.jpg (32,7 KB, 47 za豉dowa)

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-02-14, 21:41   #2057
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Poka wiadomo嗆
Mi za pierwszym razem na br您owych w這sach wysz豉 ciemna wi郾ia, ale za drugim na baaardzo jasnych rudych wysz這 co, co mnie do syossa zniech璚i這, ale skoro nie chcia豉 nic wpadaj帷ego w rudy, to mo瞠 Tobie przypasuje. Do陰czam fotk jak wysz這 za 2gim razem.
kolor na focie jest booski
Dudzia oo super. a rozjasnilas wczesniej wloski?
kurcze o takim kolorze marze...

swoj drog ile za to zaplaci豉 ? tutaj 250ml butla kosztuje 22 euro +przesy趾a 4 euro

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-02-14 o 21:45
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-02-14, 21:48   #2058
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

ja do czerwieni d捫 od prawie bia造ch w這s闚 (naturalnie mam ciemny br您). Najpierw by豉 farba allwaves, b造skawicznie zesz豉 z rozjasnianych w這s闚, za to na odrostach ca造 czas si pi瘯nie utrzymuje, p騧niej toner pillarbox + rubine, sp逝ka si jak wida na ostry r騜 i na ten r騜 nak豉da b璠 ten alfaparf deep red. na odrosty co miesi帷 nak豉dam allwaves 12%.

ja zap豉ci豉m 45 pln +5 pln przesy趾a, 250 ml
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-14, 21:55   #2059
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
ja do czerwieni d捫 od prawie bia造ch w這s闚 (naturalnie mam ciemny br您). Najpierw by豉 farba allwaves, b造skawicznie zesz豉 z rozjasnianych w這s闚, za to na odrostach ca造 czas si pi瘯nie utrzymuje, p騧niej toner pillarbox + rubine, sp逝ka si jak wida na ostry r騜 i na ten r騜 nak豉da b璠 ten alfaparf deep red. na odrosty co miesi帷 nak豉dam allwaves 12%.

ja zap豉ci豉m 45 pln +5 pln przesy趾a, 250 ml
aha noo noto taniutkoo...
dobr metod masz
Stary 2012-02-15, 10:41   #2060
alice_glass
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Co zrobi, aby kolor d逝go utrzyma si na rozjasnionych w這sach?

Rozjasnialam ostatnio w這sy i mam jasny br您(ko鎍闚ki) chcia豉bym aby by造 one intensywnie czerwone,ale boj si,瞠 farba utrzyma si kr鏒ko i pozostanie mi brzydki,wyplowialy odcie. Co robi? Jakie od篡wki? A mo瞠 mo瞠cie poleci jak捷 dobr farb z intensywn czerwienia, kt鏎a nie zejdzie? Pozdrawiam
alice_glass jest offline  
Stary 2012-02-15, 12:43   #2061
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Yeeeah! Doczeka豉m si. W豉郾ie przysz豉 moja farba 0.6 GP z Allwaves. A teraz co 鄉iesznego - wczoraj dosta豉m okres i tak si zastanawiam czy alby nie prze這篡 na kilka dni farbowania? W sumie nigdy raczej nie zwraca豉m na to uwagi, ale je郵iby mia這 to zawa篡 na wyniku koloryzacji, to jestem w stanie poczeka jeszcze troch. S造sza造軼ie co o tym, 瞠 nie powinno si farbowa w這s闚 w czasie miesi帷zki bo gorzej chwyta czy co takiego?
Dudzia - a 12% nie niszczy ci jako wybitnie w這s闚? Bo ja mam zamiar odrost potraktowa 9% ale nie wiem czy to cokolwiek rozja郾i moje ciemne w這sy?
Stary 2012-02-15, 14:23   #2062
thedarksideoflight
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
Yeeeah! Doczeka豉m si. W豉郾ie przysz豉 moja farba 0.6 GP z Allwaves. A teraz co 鄉iesznego - wczoraj dosta豉m okres i tak si zastanawiam czy alby nie prze這篡 na kilka dni farbowania? W sumie nigdy raczej nie zwraca豉m na to uwagi, ale je郵iby mia這 to zawa篡 na wyniku koloryzacji, to jestem w stanie poczeka jeszcze troch. S造sza造軼ie co o tym, 瞠 nie powinno si farbowa w這s闚 w czasie miesi帷zki bo gorzej chwyta czy co takiego?
Dudzia - a 12% nie niszczy ci jako wybitnie w這s闚? Bo ja mam zamiar odrost potraktowa 9% ale nie wiem czy to cokolwiek rozja郾i moje ciemne w這sy?
Ja te w豉郾ie mam okres i jutro odbior moj allwaves z hurtowni i zafarbuj. Jako nigdy nie zwraca豉m uwagi na okres podczas farbowania. Te mam zamiar u篡 9%, boj si, 瞠 12% wyko鎍zy moje w這sy

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-02-15, 16:16   #2063
Garadiela
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 687

Ja tam juz nigdy nie zafarbuje w czasie okresu wlosow Nie ma opcji
Raz ze gorzej farba lapie a dwa ze czasem moze wyjsc nie rowny kolor...Niestety hormony tez dzialaja na wlosy
Lepiej poczekac te pare dni
Ja teraz mam garniera
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...38104575_n.jpg

(na fotce jestem w zielonej bluzce-kolor wlosow sie wyroznia )
Garnier czerwona miedz kolorek

Zastanawiam sie czy nastepnym razem nie farbowac revlonem z woda 12 zeby bylo bardziej rudo

http://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez Garadiela
Czas edycji: 2012-02-15 o 16:18
Garadiela jest offline  
Stary 2012-02-15, 16:18   #2064
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

d磨zys ale paln窸am g逝pote- robi 9 a nie 12. i 9 rozja郾ia mi ciemny br您 na czerwie

i jeszcze teraz piszecie o okresie i farbowaniu kurcze chyba nie zaryzykuje i poczekam z tym moim r騜owym 豚em na nast瘼ny tydzie, bo jak nie wyjdzie to si pop豉cz to oczywi軼ie nie regu豉 ale niekt鏎ym s豉biej 豉pie farba w te dni- nie chc sprawdza czy mi te.
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-15, 19:47   #2065
Ketsu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53
GG do Ketsu

Czo貫m dziewczyny!
Znudzi豉 mi si moja wi郾ia na g這wie i zamarzy這 mi si co na pograniczu czerwieni i pomara鎍zu, kolor p這mienia (jak na za陰czonym zdj璚iu). Wiem, 瞠 u fryzjera da si co takiego zrobi, ale jednak koszta tej przyjemno軼i mnie przera瘸j.
Da si taki kolor uzyska farbuj帷 w這sy w domu? Aktualnie mam na g這wie Feri Preference P67.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 7702_2ee2_480.jpg (22,8 KB, 33 za豉dowa)
Ketsu jest offline  
Stary 2012-02-15, 19:52   #2066
natalkaa7522
Zakorzenienie

Okres nie ma nic do farbowania
Stary 2012-02-15, 20:10   #2067
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
Okres nie ma nic do farbowania
naprawd istniej osoby kt鏎ym farby gorzej chwytaj podczas okresu. Znam dziewczyn kt鏎ej podczas miesi帷zki blond wychodzi bardziej 鄴速y a br您 kt鏎y powinien by czekoladowy wychodzi rudy (m闚i tu o samych 2-3 miesi璚znych odrostach) i jeszcze ko鎍闚ki jej si bardziej kr璚i造 . Nie wiem czy to hormony, czy co ale dzie cyklu ma wp造w na w這sy u niekt鏎ych os鏏. A czerwony jest kolorem do嗆 wymagaj帷ym i ci篹kim do zrobienia i p騧niej utrzymania. Ja osobi軼ie wol poczeka kilka dni ni p騧niej p豉ka 瞠 kolor nie taki, lub za s豉bo z豉pa a nie wiem jak m鎩 organizm reaguje bo ci庵le eksperymentuj i niecz瘰to si璕am po produkt dwa razy
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-15, 21:17   #2068
SugarbabyLove
Zakorzenienie

boshe laski ale si rozpisa造軼ie. Ale numer to my wszystkie mamy okres? hehhe ja dosta豉m wczoraj..
pozatym co do farbowania przy okresie mi sie zdarzy這 i nie by這 problemu..

Ketsu- witam w gronie szalonych czerwonych
ja powiem tak: s odcienie miedziano-czerwone i mi sie tez takie podobaj aczkolwiek nie chcialabym jakby sie wyp逝kiwa na marchewe..
jest majicontrast- miedziano-czerwony
i goldwell topchic effect miedziano-czerwony te
nie wiem jak z Alfaparf czy allwaves ale my郵e 瞠 co by sie znalaz這..
cenowo no c騜 nie powiem ci bo ja mam tu w niemczech inne ceny niz u was ale na pewno na allegro jest taniej. Polecam tez google.. ja tak duzo promocji chwyci豉m
Falka- 9% powinien stykn望, 12 niszczy do嗆..

PS 1 fotka majicontrast miedziano-czerwony
2 fotka goldwell miedziano czerwonu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg maji contrast miedz-czerwien.jpg (28,4 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Goldwell-Topchic-Effects-KR-kupfer-rot-60-ml.jpg (9,8 KB, 7 za豉dowa)
Stary 2012-02-15, 21:21   #2069
natalkaa7522
Zakorzenienie

Mi sie wydaje, 瞠 wszyscy to sobie 'dopowiadaj'. Ja nieraz farbowa豉m w這sy podczas okresu, siostra i mama te i nigdy nie zauwa篡豉m 瞠by co by這 inaczej
Stary 2012-02-15, 21:48   #2070
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

ale efekt u tej dziewczyny widzia豉m na w豉sne oczy (rudy odrost przy ciemno br您owych w這sach), a farb ca造 czas ta sam mia豉 robione. u du瞠j wi瘯szo軼i okres nie ma wp造wu na efekt koloryzacji, ale jednak istniej takie kobiety u kt鏎ych jest wr璚z odwrotnie. sama kiedy w to nie wierzy豉m, s康z 瞠 ja osobi軼ie tak nie mam, ale jednak wol nie sprawdza
dudzia jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.