Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 70 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-02-15, 21:58   #2071
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
ale efekt u tej dziewczyny widzia豉m na w豉sne oczy (rudy odrost przy ciemno br您owych w這sach), a farb ca造 czas ta sam mia豉 robione. u du瞠j wi瘯szo軼i okres nie ma wp造wu na efekt koloryzacji, ale jednak istniej takie kobiety u kt鏎ych jest wr璚z odwrotnie. sama kiedy w to nie wierzy豉m, s康z 瞠 ja osobi軼ie tak nie mam, ale jednak wol nie sprawdza
ahh my kobiety i nasze hormony..
kochana niemoge sie napatrze na twoj avatar.. mozesz go tutaj wstawi? ch皻nie go wezm na tapete na pulpit
Stary 2012-02-15, 22:18   #2072
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

je郵i to do mnie to niestety nie wstawi, bo jest to moje zdj璚ie kt鏎e by這 robione specjalnie dla T (do kalendarza) a bardzo chcia mie takie kt鏎ego inni mie nie b璠 i tak pozwoli豉m sobie na ma貫 odst瘼stwo daj帷 do avatara, wi璚 chyba zaraz zmieni lubi mie sw鎩 ryj w avatarze

przegl康aj帷 co na wiza簑 natkn窸am sie na wzmiank 瞠 tonery z alfaparf s trwalsze od tych directions, tyle 瞠 podany by kolor magenta. mo瞠 przy czerwieniach tak samo b璠zie chcia豉bym 瞠by to by ju ten ostateczny kosmetyk kt鏎ego si b璠 trzyma- tak jak farby allwaves na odrostach.
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-15, 22:41   #2073
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
je郵i to do mnie to niestety nie wstawi, bo jest to moje zdj璚ie kt鏎e by這 robione specjalnie dla T (do kalendarza) a bardzo chcia mie takie kt鏎ego inni mie nie b璠 i tak pozwoli豉m sobie na ma貫 odst瘼stwo daj帷 do avatara, wi璚 chyba zaraz zmieni lubi mie sw鎩 ryj w avatarze

przegl康aj帷 co na wiza簑 natkn窸am sie na wzmiank 瞠 tonery z alfaparf s trwalsze od tych directions, tyle 瞠 podany by kolor magenta. mo瞠 przy czerwieniach tak samo b璠zie chcia豉bym 瞠by to by ju ten ostateczny kosmetyk kt鏎ego si b璠 trzyma- tak jak farby allwaves na odrostach.
aaa i zmieni豉 avatar a ty!!
fajny kolorek r騜owaty masz dobra ja 鄉igam nyny dobranoc
Stary 2012-02-15, 23:51   #2074
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

dla mnie to te 軼iema z tym okresem ps. te mam o_O hahahah

mo瞠 poczekaj a Ci si wyp逝cze wi郾ia i na堯 co bardziej miedzianego... albo dekoloryzacja i nowy odcie
uolcia jest offline  
Stary 2012-02-16, 05:53   #2075
Ketsu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53
GG do Ketsu

SugarbabyLove, ja tak powracam do grona "szalonych czerwonych" co jaki czas, bo zmieniam kolor w這sia do嗆 cz瘰to.
Nie przeszkadza mi, 瞠 czerwono-miedziany b璠zie si wyp逝kiwa do marchewy, bo wszelkie odcienie pomara鎍zowego te ju na g這wie mam i te mi pasuj Jestem jedn z tych os鏏, kt鏎ej dobrze w ka盥ym kolorze (nie pr鏏owa豉m jeszcze tylko zielonego i niebieskiego).
Ten goldwell jest super!

uolcia
, dekoloryzowa豉m si dotychczas dwa razy i za ka盥ym razem po dekoloryzacji 軼ina豉m si na 18 mm. Teraz znudzi造 mi si ju w這sy spod kosiarki i mam sporo d逝窺ze, dlatego raczej nie zaryzykuj z kolejn dekoloryzacj w obawie o ich stan (po dwukrotnym goleniu 豚a s w super stanie, szkoda mi to traci). Poczekam, nigdzie mi si nie spieszy
Ketsu jest offline  
Stary 2012-02-16, 07:40   #2076
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Ketsu 這oo to ty szalona jeste lubie takich ludzi poznawac
noom tego Goldwella ja tez kupilam jakis czas temu tyle ze jeszcze nie testowalam..
ale mysle marzec kwiecien bede testowa
bo kolorek jest super a i taniutko na ebay kupilam.

http://www.ebay.de/itm/160523053408?...ht_2015wt_1174

ale na polskich stronkach te s
http://koszykurody.pl/goldwell-topch...0ml-p-550.html
http://www.veba.pl/product-pol-6094-...Tuba-60ml.html

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-02-16 o 08:17
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-02-16, 10:23   #2077
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Cytat:
Napisane przez Ketsu Poka wiadomo嗆

uolcia
, dekoloryzowa豉m si dotychczas dwa razy i za ka盥ym razem po dekoloryzacji 軼ina豉m si na 18 mm.
te by豉m tyle 瞠 na 造so zgolona, bo kto na tym w徠ku ponad dwa lata temu poleca farb Schwarzkopf Brillance: Intensywna Czerwie (Bardzo Nie Polecam). wysz造 mi po niej cholernie ciemne w這sy, miejscami czarne (robione na jasnych w這sach) a trzyma豉m j z 15 minut :/ wyp逝ka si nie da這 (wszystkie kolory z takich w這s闚 schodz przecie b造skawicznie a to nie chcia這 ani drgn望), rozja郾ianie ju by nie przesz這 bo mia豉m wcze郾iej kilkana軼ie razy rozja郾iane w這sy i to jeszcze dready rozczesane, wi璚 i tak by odpad造. czytam posty sobie teraz z tamtego okresu i a si we mnie gotuje jak o tym my郵.
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-16, 11:55   #2078
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Hej dziewczyny! Ale mnie zaskoczy豉 akcja z okresem hehe To jakie zara幢iwe jest chyba, nawet przez internet
Ja dosz豉m do wniosku, 瞠 za du瞠 mam parcie na czerwone w這sy i olewam okres i wszystko inne Poza tym bardzo zale篡 mi, 瞠by mie ju wyj軼iowe w這sy na sobotnie Odjazdy Wi璚 dzisiaj jad do siostrzyczki, 瞠by si zafarbowa Trzymajcie kciuki.
Stary 2012-02-16, 12:44   #2079
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Dziewczyny ale ja m闚i o dekoloryzacji, a nie rozja郾ianiu
Falko, koniecznie pochwal si efektem interesuj帷y ten allwaves, du穎 pozytywnych opinii

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-02-16 o 13:00
uolcia jest offline  
Stary 2012-02-16, 13:36   #2080
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
te by豉m tyle 瞠 na 造so zgolona, bo kto na tym w徠ku ponad dwa lata temu poleca farb Schwarzkopf Brillance: Intensywna Czerwie (Bardzo Nie Polecam). wysz造 mi po niej cholernie ciemne w這sy, miejscami czarne (robione na jasnych w這sach) a trzyma豉m j z 15 minut :/ wyp逝ka si nie da這 (wszystkie kolory z takich w這s闚 schodz przecie b造skawicznie a to nie chcia這 ani drgn望), rozja郾ianie ju by nie przesz這 bo mia豉m wcze郾iej kilkana軼ie razy rozja郾iane w這sy i to jeszcze dready rozczesane, wi璚 i tak by odpad造. czytam posty sobie teraz z tamtego okresu i a si we mnie gotuje jak o tym my郵.
ojj to niedobrze.. ty biedna

falka- daj zna PO
Stary 2012-02-16, 15:18   #2081
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182

Niedawno wr鏂i豉m z fryzjerskiego i ju siedz z allwaves na jednym pasemku. Wieczorem, po powrocie od fryzjerki mam zamiar zrobi ca這嗆, ale jestem niecierpliwa i nie wytrzymam Jak na razie wygl康a bardziej r騜owo ni my郵a豉m :/
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2012-02-16, 17:31   #2082
falka_19
Raczkowanie

Ju! Efekt:
IMG_0172.jpg IMG_0173.jpg
Dla przypomnienia farba Allwaves odcie 0.6 G.P. W這sy wyj軼iowe s w jakims wcze郾iejszym po軼ie na zdj璚iu za陰czone. Generalnie jestem zadowolona U篡豉m oxy 9% na ca造ch w這sach, mimo 瞠 wcze郾iej mia豉m inny zamiar. Ale oczywi軼ie pomyli豉m si w rachunkach i zmiesza豉m farb z utleniaczem w proporcji 1:2 i wysz這 tego duuu穎 wi璚 pokry豉m ca貫 w這sy ta mieszank. Musz powiedzie, 瞠 pali豉 mnie sk鏎a g這wy ale to wina utleniacza a nie farby.
Kolor jest bardziej r騜owo malinowy ni na fotach, przynajmniej tak wyglada w 鈍ietle sztucznym. Odrost + rozja郾ione pasma na grzywce i ko鎍ach chwyci造 idealnie, reszta farbowana rozja郾i豉 si max o 0,5 tonu, tak mi si wydaje. I od鈍ie篡 si kolor oczywi軼ie.
Farba bardzo wydajna i praktycznie w og鏊e nie 鄉ierdzi amoniakiem czy inn chemi. Stan w這s闚 oceniam na por闚nywalny z tym sprzed farbowania. Zobaczymy jak si b璠zie wyp逝kiwa.
Dodam jutro jeszcze foty w 鈍ietle dziennym bo te s bardzo przek豉mane i na mokrych w這sach robione Og鏊na rozkmina - farba dobra do w這s闚 niefarbowanych i zdecydowanie lepsza ni drogeryjne
Stary 2012-02-16, 18:30   #2083
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
Ju! Efekt:
Za陰cznik 4505646 Za陰cznik 4505647
Dla przypomnienia farba Allwaves odcie 0.6 G.P. W這sy wyj軼iowe s w jakims wcze郾iejszym po軼ie na zdj璚iu za陰czone. Generalnie jestem zadowolona U篡豉m oxy 9% na ca造ch w這sach, mimo 瞠 wcze郾iej mia豉m inny zamiar. Ale oczywi軼ie pomyli豉m si w rachunkach i zmiesza豉m farb z utleniaczem w proporcji 1:2 i wysz這 tego duuu穎 wi璚 pokry豉m ca貫 w這sy ta mieszank. Musz powiedzie, 瞠 pali豉 mnie sk鏎a g這wy ale to wina utleniacza a nie farby.
Kolor jest bardziej r騜owo malinowy ni na fotach, przynajmniej tak wyglada w 鈍ietle sztucznym. Odrost + rozja郾ione pasma na grzywce i ko鎍ach chwyci造 idealnie, reszta farbowana rozja郾i豉 si max o 0,5 tonu, tak mi si wydaje. I od鈍ie篡 si kolor oczywi軼ie.
Farba bardzo wydajna i praktycznie w og鏊e nie 鄉ierdzi amoniakiem czy inn chemi. Stan w這s闚 oceniam na por闚nywalny z tym sprzed farbowania. Zobaczymy jak si b璠zie wyp逝kiwa.
Dodam jutro jeszcze foty w 鈍ietle dziennym bo te s bardzo przek豉mane i na mokrych w這sach robione Og鏊na rozkmina - farba dobra do w這s闚 niefarbowanych i zdecydowanie lepsza ni drogeryjne
Fajny Wygl康a na to 瞠 b璠zie intensywny jak wysuszysz w這sy.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-02-16, 18:39   #2084
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Ju! Efekt:
Noo fajny kolorek a bedzie jasniejszy jak wyschn w這ski
a coto za zwierz徠ko w klatce? szczurek?
Stary 2012-02-16, 18:39   #2085
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Fajny kolor
Stary 2012-02-16, 19:04   #2086
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182

falka_19 widz, 瞠 okres w niczym nie przeszkodzi

U mnie ta sama kombinacja (陰cznie z okresem xD), tylko na ciemno-rude w這sy, u nasady ja郾iejsze, przy ko鎍闚kach ciemniejsze i przy sztucznym o鈍ietleniu wygl康a jakby kolor si wyr闚na Wrzuc jakie zdj璚ia jutro jak zrobi w normalnym 鈍ietle.
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2012-02-16, 20:06   #2087
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Cytat:
Ju! Efekt:
Koniecznie dodaj foty w 鈍ietle dziennym, albo chocia wysuszonych w這s闚 - bardzo mo磧iwe, 瞠 to jest kolor jakiego szukam od kilku dni, a jutro wybieram si do sklepu i szkoda by mi by這 wyda 70 z na zaplanowane 2 kolory Matrix SoColor SoRed, je郵i oka瞠 si, 瞠 farba za 15 z da m鎩 wymarzony efekt.

W og鏊e to chcia豉m si przywita, ja nie czerwonow這sa, ale uzna豉m, ze czas to zmieni.
Szukam intensywnej czerwieni, ale takiej odrobin, odrobin malinowej. W weekend b璠 schodzi z czerni, jestem bardzo ciekawa efektu, mam nadziej, 瞠 nie b璠 musia豉 nikogo wysy豉 po czarn farb jak si zobacz w lustrze.
W za陰czniku wrzucam to, co mi si marzy, to 瘸den konkretny kolor w這s闚, po prostu przerobi豉m swoje w Photoshopie i te dwa pasuj mi najbardziej.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (6,7 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (8,2 KB, 16 za豉dowa)
Stary 2012-02-16, 20:36   #2088
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Koniecznie dodaj foty w 鈍ietle dziennym, albo chocia wysuszonych w這s闚 - bardzo mo磧iwe, 瞠 to jest kolor jakiego szukam od kilku dni, a jutro wybieram si do sklepu i szkoda by mi by這 wyda 70 z na zaplanowane 2 kolory Matrix SoColor SoRed, je郵i oka瞠 si, 瞠 farba za 15 z da m鎩 wymarzony efekt.

W og鏊e to chcia豉m si przywita, ja nie czerwonow這sa, ale uzna豉m, ze czas to zmieni.
Szukam intensywnej czerwieni, ale takiej odrobin, odrobin malinowej. W weekend b璠 schodzi z czerni, jestem bardzo ciekawa efektu, mam nadziej, 瞠 nie b璠 musia豉 nikogo wysy豉 po czarn farb jak si zobacz w lustrze.
W za陰czniku wrzucam to, co mi si marzy, to 瘸den konkretny kolor w這s闚, po prostu przerobi豉m swoje w Photoshopie i te dwa pasuj mi najbardziej.
Noo 豉dny ten odcien co na fotce
z czerni jest ci篹ko zej嗆 na czerwie ale te farby dla ciemnych w這s闚 s dobre i na tyle mocne 瞠 rozja郾ia
ale takiej czerwieni/ maliny nie widzialam jeszcze...
Stary 2012-02-16, 20:47   #2089
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Kolory fajne
Stary 2012-02-16, 20:53   #2090
enn_
Zakorzenienie

Teraz o Matrixach SoColor SoRed naczyta豉m si, 瞠 szybko si wyp逝kuj, wi璚 troch si pod豉ma豉m, bo 2x w miesi帷u w這s闚 farbowa nie zamierzam. Z kolei Allwaves podobno jednak niszczy w這sy ca趾iem mocno... Troch mnie to martwi, bo jednak wychodz z za這瞠nia, 瞠 w這sy maj przede wszystkim by chocia cz窷ciowo zdrowe i 豉dne, a dopiero p騧niej kolorowe. :/
Co widz, 瞠 du穎 mnie jeszcze czytania o tych farbach czeka.
Stary 2012-02-16, 21:02   #2091
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Teraz o Matrixach SoColor SoRed naczyta豉m si, 瞠 szybko si wyp逝kuj, wi璚 troch si pod豉ma豉m, bo 2x w miesi帷u w這s闚 farbowa nie zamierzam. Z kolei Allwaves podobno jednak niszczy w這sy ca趾iem mocno... Troch mnie to martwi, bo jednak wychodz z za這瞠nia, 瞠 w這sy maj przede wszystkim by chocia cz窷ciowo zdrowe i 豉dne, a dopiero p騧niej kolorowe. :/
no jedni mowia tak inni taak.. to trzeba tez samemu przetestowa.
Ja juz tez duuzo farb testowa豉m i jeszcze swojej nie znalaz豉m...

pS: ta joanna fajnie wygl康a ale nie wiem czy jest do ciemnych w這s闚..
http://allegro.pl/joanna-multi-effec...071308631.html

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-02-16 o 21:11
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-02-16, 21:30   #2092
Garadiela
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 687

Cytat:
Kurde a ja sie tez przymierzalam do matrixa I teraz to juz nie wiem
Generalnie z czerwonymi kolorami nie ma co liczyc na niewiadomo jaki czas na wlosach,niestety to takie kolory ze szybko sie spieraja a odrosty od razy widac
Ja szykam ladnej rudosci,bardziej rudej niz czerwonej

http://wizaz.pl/Mikroreklama
Garadiela jest offline  
Stary 2012-02-16, 21:35   #2093
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Garadiela Poka wiadomo嗆
Kurde a ja sie tez przymierzalam do matrixa I teraz to juz nie wiem
Generalnie z czerwonymi kolorami nie ma co liczyc na niewiadomo jaki czas na wlosach,niestety to takie kolory ze szybko sie spieraja a odrosty od razy widac
Ja szykam ladnej rudosci,bardziej rudej niz czerwonej
W w徠ku o rudych w這sach czy tam rudej farbie, przeczyta豉m, 瞠 dziewczynom po dos這wnie 2 myciach wyp逝ka si kolor i 瞠 z trudem wspomagaj帷 si szamponetkami jednej si uda這 dotrwa 2 tygodnie do kolejnego farbowania. Koszmar, a by豉m ju prawie pewna, 瞠 kolor wymy郵i豉m sobie dobry, a o tych farbach czyta豉m og鏊nie do嗆 dobre opinie, 瞠 nie niszcz mocno itp. i baaaardzo mnie to zach璚a這.
Mam wra瞠nie, 瞠 jak tak dalej p鎩dzie to przejd si do Rossmana, wybior co na 郵epo i tyle tego b璠zie. ;]
Stary 2012-02-16, 21:52   #2094
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
W w徠ku o rudych w這sach czy tam rudej farbie, przeczyta豉m, 瞠 dziewczynom po dos這wnie 2 myciach wyp逝ka si kolor i 瞠 z trudem wspomagaj帷 si szamponetkami jednej si uda這 dotrwa 2 tygodnie do kolejnego farbowania. Koszmar, a by豉m ju prawie pewna, 瞠 kolor wymy郵i豉m sobie dobry, a o tych farbach czyta豉m og鏊nie do嗆 dobre opinie, 瞠 nie niszcz mocno itp. i baaaardzo mnie to zach璚a這.
Mam wra瞠nie, 瞠 jak tak dalej p鎩dzie to przejd si do Rossmana, wybior co na 郵epo i tyle tego b璠zie. ;]
grunt to sie nie stresowa.
ogl康a豉 filmiki loopylady 11 z youtube ? tutaj juz pare razy podawa造鄉y..
http://www.youtube.com/watch?v=6eP50...3&feature=plcp

ona tam mowi豉 o piel璕nacji czerwonych w這s闚 zeby kolor sie jaknajd逝zej trzymal..mozna uzywac zeli/odzywek z pigmentem/henna czerwona,robic plukanki tez, rzadziej myc wlosy,szamponetkami mo積a si ratowa oczywi軼ie ale i te takimi tonerami w 瞠lu kt鏎e ko這 tygodniua dw鏂h sie trzymaj.. w karzdym b康 razie niestety jak sie ma ciemne w這sy to ci瞛ko dobra czerwien.. ale trzeba pr鏏owa .. z drogeryjnych jedyna farba kt鏎ej czerwien by豉 OK to byl garnier.. by豉 taka wi郾ia ciemnia ale nie za ciemna.. jedyny minus.. szybko sie wyp逝ka豉.. po 3 tygodniach..
Stary 2012-02-16, 21:58   #2095
enn_
Zakorzenienie

Ju w豉郾ie wpad豉m na to, 瞠by zaopatrzy si w tonery i nimi od鈍ie瘸 kolor.
Zaraz obejrz filmik, dziewczyna ma pi瘯ne w這sy! Dzi瘯i

My郵a豉m jeszcze, 瞠by zmiesza z sob 2 farby Joanny, ale dopiero zacz窸am o nich czyta.
Stary 2012-02-16, 22:05   #2096
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Ju w豉郾ie wpad豉m na to, 瞠by zaopatrzy si w tonery i nimi od鈍ie瘸 kolor.
Zaraz obejrz filmik, dziewczyna ma pi瘯ne w這sy! Dzi瘯i

My郵a豉m jeszcze, 瞠by zmiesza z sob 2 farby Joanny, ale dopiero zacz窸am o nich czyta.
noo ona ma booski kolor..
Stary 2012-02-17, 13:24   #2097
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

przeprowadzam sie do Anglii w przysz造m tygodniu, mo瞠 tam znajd jakie fajne czerwienie, dam zna wtedy a jak nie to wypr鏏uj podja郾ianie odrost闚 + tonery bo w tym mie軼ie mam fajny dost瘼 do nich
Meadow jest offline  
Stary 2012-02-17, 15:17   #2098
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
przeprowadzam sie do Anglii w przysz造m tygodniu, mo瞠 tam znajd jakie fajne czerwienie, dam zna wtedy a jak nie to wypr鏏uj podja郾ianie odrost闚 + tonery bo w tym mie軼ie mam fajny dost瘼 do nich
kurcze zazdroszcz pewnie special effects bedziesz mogla kupi..
Stary 2012-02-17, 15:34   #2099
falka_19
Raczkowanie

Fotki ci庵 dalszy:
DSC00332.jpgDSC00336.jpgDSC00334.jpgIMG_0176.jpg
Jak wida kolor wygl康a r騜nie w zale積o軼i od zdj璚ia. Wydaje mi si, 瞠 najbli窺za prawdzie jest fota, na kt鏎ej jestem wymalowana. W這sy s takie wi郾iowo-r騜owo-czerwone. Mega Zosta這 mi jeszcze 1/3 farby to na odrosty b璠zie jak znalaz
A co my郵icie o uzupe軟ianiu koloru mieszaj帷 troch farby z od篡wk, na這瞠niu na w這sy, folia, r璚znik, suszarka + 30 minut czekania i sp逝kiwanie? Kto s造sza co o takim sposobie, pr鏏owa mo瞠?
SugarbabyLove- na zdj璚iu to 鈍inka morska mojej siostry Mia豉 patrze na moje w這sy a nie na t這 pokoju;P
thedarksideoflight- czekamy na zdj璚ia
Aha, i sory za str鎩 "wieczorowy" na ostatnim zdj璚iu. Jestem w pid瘸mce:P
Stary 2012-02-17, 15:40   #2100
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

omg w豉郾ie odkry豉m spos鏏 na czerwono czerwone w這sy! jest tylko jeden problem- gdzie kupi czerwie anilinow (anilina vermelho)? szukam po chemicznych i nie widz wpiszcie sobie w grafika google anilina vermelho i zobaczcie jakie cudowne maj w這sy
dudzia jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.