Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 71 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-02-17, 16:46   #2101
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
Fotki ci庵 dalszy:
Za陰cznik 4507221Za陰cznik 4507222Za陰cznik 4507223Za陰cznik 4507246
Jak wida kolor wygl康a r騜nie w zale積o軼i od zdj璚ia. Wydaje mi si, 瞠 najbli窺za prawdzie jest fota, na kt鏎ej jestem wymalowana. W這sy s takie wi郾iowo-r騜owo-czerwone. Mega Zosta這 mi jeszcze 1/3 farby to na odrosty b璠zie jak znalaz
A co my郵icie o uzupe軟ianiu koloru mieszaj帷 troch farby z od篡wk, na這瞠niu na w這sy, folia, r璚znik, suszarka + 30 minut czekania i sp逝kiwanie? Kto s造sza co o takim sposobie, pr鏏owa mo瞠?
SugarbabyLove- na zdj璚iu to 鈍inka morska mojej siostry Mia豉 patrze na moje w這sy a nie na t這 pokoju;P
thedarksideoflight- czekamy na zdj璚ia
Aha, i sory za str鎩 "wieczorowy" na ostatnim zdj璚iu. Jestem w pid瘸mce:P
Na grzywce booski odcie
og鏊nie super wysz這.. a pid瘸mk si nie przejmuj

Dudzia- ooooo myy godd boska czerwien.. niema na ebay ani na amazonie. cholera a jak to sie przyrz康za..??
Stary 2012-02-17, 17:24   #2102
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182

To czas na mnie, farba allwaves + utleniacz 9% k豉dzione na rudy sprany z kt鏎ej z kolei czerwieni (fot1). Kolor faktycznie wygl康a r騜nie, zale篡 od o鈍ietlenia, k徠a i nie wiem czego jeszcze 2 i 3 robione w 鈍ietle dziennym, 4 i 5 z lamp.

To moja pierwsza przygoda z profesjonaln farb, ale po efektach wiem, 瞠 nie ostatnia, no i na moje w這sy posz這 tylko p馧 tubki, wi璚 cenowo wychodzi o ponad po這w mniej ni za drogeryjnego loreala No i efekt jest niepor闚nywalny
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1048.jpg (118,6 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1112.jpg (86,4 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1124.jpg (97,2 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1125.jpg (93,5 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1090.jpg (105,1 KB, 22 za豉dowa)
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2012-02-17, 17:39   #2103
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Poka wiadomo嗆
To czas na mnie, farba allwaves + utleniacz 9% k豉dzione na rudy sprany z kt鏎ej z kolei czerwieni (fot1). Kolor faktycznie wygl康a r騜nie, zale篡 od o鈍ietlenia, k徠a i nie wiem czego jeszcze 2 i 3 robione w 鈍ietle dziennym, 4 i 5 z lamp.

To moja pierwsza przygoda z profesjonaln farb, ale po efektach wiem, 瞠 nie ostatnia, no i na moje w這sy posz這 tylko p馧 tubki, wi璚 cenowo wychodzi o ponad po這w mniej ni za drogeryjnego loreala No i efekt jest niepor闚nywalny
no dokladnie efekt jest super i za t cen

a ja farbowalam ponad tydzien temu a dzis zauwa篡lam ze juz mi odrost wida i gdzieniegdzie przeswituje na rudo..
ale mam pare szamponetek "na ratunek" jakby bylo gorzej
Stary 2012-02-17, 17:52   #2104
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

SugarbabyLove, z tego co widzia豉m to g堯wnie w j瞛yku portugalskim mo積a to znale潭 i wygl康a jakby nie mieli problemu z dost瘼em :/ spytam si na laborkach z chemii gdzie to mo積a dosta, mo瞠 si czego dowiem w necie szukam bezskutecznie niestety
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-17, 18:18   #2105
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
SugarbabyLove, z tego co widzia豉m to g堯wnie w j瞛yku portugalskim mo積a to znale潭 i wygl康a jakby nie mieli problemu z dost瘼em :/ spytam si na laborkach z chemii gdzie to mo積a dosta, mo瞠 si czego dowiem w necie szukam bezskutecznie niestety
ahamm noto niefajnie..
pytaj pytaj moze sie czego dowiesz.
a ja s造sza豉m o rozjasniaczu czerwonym.. uzywala kt鏎a?
Stary 2012-02-17, 18:43   #2106
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

grzebi grzebi i dowiedzia豉m si, 瞠 jest to prawdopodobnie barwnik 'basic red 51' kt鏎y jest w tonerach czerwonych (sprawdza豉m w sk豉dzie, bo co nazwa znajoma si wydawa豉 ) i tez od篡wkach i szamponach kt鏎e podtrzymuj kolor czerwony na w這sach
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-17, 19:06   #2107
Truskowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 110

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
ahamm noto niefajnie..
pytaj pytaj moze sie czego dowiesz.
a ja s造sza豉m o rozjasniaczu czerwonym.. uzywala kt鏎a?
pisa豉m ju o nim niejednokrotnie ale nie polecam u篡wac go na zniszczonych w這sach bo b璠ziesz mia豉 totalne siano po nim, jest do軼 mocny i lepiej stosowac go na zdrowych lub niezbyt wym璚zonych w這sach
Truskowa jest offline  
Stary 2012-02-17, 21:26   #2108
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Truskowa Poka wiadomo嗆
pisa豉m ju o nim niejednokrotnie ale nie polecam u篡wac go na zniszczonych w這sach bo b璠ziesz mia豉 totalne siano po nim, jest do軼 mocny i lepiej stosowac go na zdrowych lub niezbyt wym璚zonych w這sach
no w豉郾ie to chcia豉m wiedziec czy bardzo niszczy. dzieki za info..
dudzia- hmm ciekawe...:roll eyes:
Stary 2012-02-17, 22:14   #2109
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

thedarksideoflight- a co to za odcie? Chwyci這 ci r闚nomiernie, zazdroszcz Ale na tych 2 zdj璚iach taki hm m皻ny si wydaje odcie, a na tych dalszych 篡wy wi璚 chyba to od zdj璚ia zale篡.
Stary 2012-02-17, 23:04   #2110
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

thedarksideoflight suuuuper i r闚nomiernie, to najwa積iejsze
uolcia jest offline  
Stary 2012-02-17, 23:24   #2111
blackberry456
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 124

Cytat:
no jedni mowia tak inni taak.. to trzeba tez samemu przetestowa.
Ja juz tez duuzo farb testowa豉m i jeszcze swojej nie znalaz豉m...

pS: ta joanna fajnie wygl康a ale nie wiem czy jest do ciemnych w這s闚..
http://allegro.pl/joanna-multi-effec...071308631.html
joanna wychodzi ciemno. Tzn jak chcesz cos bardziej w strone bordo to spoko, ale jak intensywna czerwien to nie polecam (chyba ze na jasny blond kladziesz )

ja dalej nie wiem co robi, by豉m ju pewna 瞠 rezygnuje z czerwieni i robie braz a teraz znowu mam watpliwosci, wszyscy znajomi radz mi zostawic tak jak jest bo czerwony to "moj" kolor

no nic, przemysle jeszcze. Poki co odswie篡豉m troche tonerem (rubine+poppy+pillarbox), rzucam fote
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0016 - Kopia - Kopia.jpg (88,6 KB, 97 za豉dowa)
blackberry456 jest offline  
Stary 2012-02-18, 00:04   #2112
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

blackberry456 ale cudo! uwielbiam w這sy po tonerowaniu
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-18, 05:42   #2113
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Poka wiadomo嗆
joanna wychodzi ciemno. Tzn jak chcesz cos bardziej w strone bordo to spoko, ale jak intensywna czerwien to nie polecam (chyba ze na jasny blond kladziesz )

ja dalej nie wiem co robi, by豉m ju pewna 瞠 rezygnuje z czerwieni i robie braz a teraz znowu mam watpliwosci, wszyscy znajomi radz mi zostawic tak jak jest bo czerwony to "moj" kolor

no nic, przemysle jeszcze. Poki co odswie篡豉m troche tonerem (rubine+poppy+pillarbox), rzucam fote
Pi瘯ny kolor!!
wiesz ja juz wieki joanny nie uzywalam. ostatnio jako ze 5-6 lat temu wi璚 duzo sie zmieni這
a i wtedy machonie mialam na glowie

pozatym wlasnie, jakich odcieni uzywa造軼ie tego allwaves?
Stary 2012-02-18, 08:35   #2114
thedarksideoflight
Raczkowanie

falka_19 0.6 GP tak jak Ty, d馧 jest troch ciemniejszy, ale nie jest to mocno widoczne No i faktycznie na ka盥ym zdj璚iu wygl康a inaczej a na 篡wo to ju w og鏊e niebo a ziemia...

uolcia dzi瘯uj

blackberry456 郵iczny kolor, i taki jasny

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-02-18, 08:42   #2115
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:

Nie zmieniaj nic - jest cudnie. Takie moje zdanie

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-02-18, 09:11   #2116
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Jak bede w PL to musze zobaczy ile ona kosztuje w hurtowni tam u mnie w Mie軼ie. ale tak czy siak wychodzi taniej niz majicontrast i z tego co widze na ciemnych wychodzi ladnie
Stary 2012-02-18, 09:36   #2117
thedarksideoflight
Raczkowanie

Cytat:
Jak bede w PL to musze zobaczy ile ona kosztuje w hurtowni tam u mnie w Mie軼ie. ale tak czy siak wychodzi taniej niz majicontrast i z tego co widze na ciemnych wychodzi ladnie
Je郵i m闚isz o allwaves to na allegro mo積a kupi za 19z ju z przesy趾, ale na Twoim miejscu poczeka豉bym troch, bo inaczej takie farby wychodz na naturalnych ciemnych i inaczej na farbowanych na ciemno, no i mocno zniszczone w這sy te nie s ch皻ne do wsp馧pracy.
Z tego co czyta豉m rosn Ci do嗆 szybko, wi璚 mo瞠 spr鏏owa豉by troch zmywa t farb kt鏎 masz szamponami przeciw逝pie穎wymi i ewentualnie jak捷 szamponetk na same odrosty czy co.. Ja si ostro wzi窸am za piel璕nacje w這s闚 jako w listopadzie i ju nabra造 豉dnej kondycji, ale po farbie jednak widz r騜nic, szczeg鏊nie od ucha w d馧

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-02-18, 09:39   #2118
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Cytat:

Fan-ta-sty-czny kolor. Czym dok豉dnie farbujesz?
Stary 2012-02-18, 09:52   #2119
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Je郵i m闚isz o allwaves to na allegro mo積a kupi za 19z ju z przesy趾, ale na Twoim miejscu poczeka豉bym troch, bo inaczej takie farby wychodz na naturalnych ciemnych i inaczej na farbowanych na ciemno, no i mocno zniszczone w這sy te nie s ch皻ne do wsp馧pracy.
Z tego co czyta豉m rosn Ci do嗆 szybko, wi璚 mo瞠 spr鏏owa豉by troch zmywa t farb kt鏎 masz szamponami przeciw逝pie穎wymi i ewentualnie jak捷 szamponetk na same odrosty czy co.. Ja si ostro wzi窸am za piel璕nacje w這s闚 jako w listopadzie i ju nabra造 豉dnej kondycji, ale po farbie jednak widz r騜nic, szczeg鏊nie od ucha w d馧
Wiem wiem ale problem w tym ze nie wiem ile bede w PL a wiadomo ze zamawianie na allegro tez zajmuje czas zanim przelew dojdzie pozniej przesylka pare dni i trzeba byc w domu zeby j odebra a ja jak jestem w PL to cale dnie mnie niema w domu
a jakbym zamowila tutaj to za wysylke chc 60-70zl to duzo dla mnie.
co do farbowania ja wiem ja nie bede teraz farbowac tylko dopiero w kwietniu jakos do tego czasu bior sie za piel璕nacje oleje odzywki itp.. tak瞠 ja sobie robie okolo 2 miesi璚y przerwy ale jak bede w polsce w kwietniu to musze korzysta i zrobi "zapasy" farb i odzywek bo w polsce jest wiekszy wyb鏎 niz tu i za dobr cen..
Stary 2012-02-18, 10:11   #2120
thedarksideoflight
Raczkowanie

Mog豉by poprosi jak捷 znajom, albo kogo z rodziny o kupienie tego na allegro je郵i nie masz pewno軼i 瞠 b璠zie we fryzjerskim. U mnie w jednym nie by這, a w drugim czeka豉m 2 dni :/ A je郵i chodzi o piel璕nacje, to mog Ci z czystym sercem poleci mycie w這s闚 sam od篡wka, ja u篡wa豉m alterry i raz albo 2 w tygodniu szampon i maska. Z pocz徠ku by豉m sceptycznie nastawiona, ba豉m si 瞠 w這sy b璠 t逝ste i obci捫one, ale nic z tych rzeczy, by造 mi璚iutkie i ko鎍e si tak nie pl徠a造 No i my郵, 瞠 czerwona farba d逝瞠j wytrzyma u mnie je郵i nie b璠 traktowa w這s闚 szamponem tak cz瘰to

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-02-18, 11:16   #2121
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Mog豉by poprosi jak捷 znajom, albo kogo z rodziny o kupienie tego na allegro je郵i nie masz pewno軼i 瞠 b璠zie we fryzjerskim. U mnie w jednym nie by這, a w drugim czeka豉m 2 dni :/ A je郵i chodzi o piel璕nacje, to mog Ci z czystym sercem poleci mycie w這s闚 sam od篡wka, ja u篡wa豉m alterry i raz albo 2 w tygodniu szampon i maska. Z pocz徠ku by豉m sceptycznie nastawiona, ba豉m si 瞠 w這sy b璠 t逝ste i obci捫one, ale nic z tych rzeczy, by造 mi璚iutkie i ko鎍e si tak nie pl徠a造 No i my郵, 瞠 czerwona farba d逝瞠j wytrzyma u mnie je郵i nie b璠 traktowa w這s闚 szamponem tak cz瘰to
ja myj metod OMO
odzywka -szampon-odzywka
co 2 mycie maska +olej.
i te jest ok bynajmniej lepiej niz przed zacz璚iem "kuracji" bo wczesniej mylam przeciw逝pie穎wymi, silikonowymi...;/ nie wiedzialam co i jak tak瞠 teraz bardziej o nie dbam i nadal si edukuje
Stary 2012-02-18, 11:54   #2122
uolcia
Rozeznanie

a nie lepiej do ka盥ego mycia olej&maska? Fryzjerka powiedzia豉 mi, 瞠 piel璕nacji nigdy zbyt wiele, ale czy na pewno..? Hmm ja przy ka盥ym myciu wykonuj te rytu豉造 ;p no, ale myj 2 razy w tyg w這sy (na pocz徠ku trudno by這 si przestawi z mycia co 2gi dzie, ale w這sy baaardzo szybko sobie z tym poradzi造 )

Ja kombinuj jak tu si przerzuci na tonery...tzn jak doprowadzi moje w這sy do stanu na kt鏎y mo積a na這篡 toner i jak najmniej je zniszczy..

Zauwa篡豉m, 瞠 ta farba maxima wyp逝kuje si troch z odrost闚... pierwszy raz co takiego mnie spotka這 przy fryzjerskiej farbie! Je瞠li chodzi o rekomendacje farb, to niezmiennie najbardziej polecam farby Elgon ;] Intensywne kolory, pi瘯nie pokryte br您owo-czerwone niewiadomoco, tylko potem zn闚 spieprzy豉m t maxim ech cho nie powiem, ta maxima w og鏊e si nie wyp逝kuje z najzdrowszych partii w這s闚 (nie rozumiem wi璚 czemu znikn窸a z odrost闚)
uolcia jest offline  
Stary 2012-02-18, 12:03   #2123
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
a nie lepiej do ka盥ego mycia olej&maska? Fryzjerka powiedzia豉 mi, 瞠 piel璕nacji nigdy zbyt wiele, ale czy na pewno..? Hmm ja przy ka盥ym myciu wykonuj te rytu豉造 ;p no, ale myj 2 razy w tyg w這sy (na pocz徠ku trudno by這 si przestawi z mycia co 2gi dzie, ale w這sy baaardzo szybko sobie z tym poradzi造 )

Ja kombinuj jak tu si przerzuci na tonery...tzn jak doprowadzi moje w這sy do stanu na kt鏎y mo積a na這篡 toner i jak najmniej je zniszczy..

Zauwa篡豉m, 瞠 ta farba maxima wyp逝kuje si troch z odrost闚... pierwszy raz co takiego mnie spotka這 przy fryzjerskiej farbie! Je瞠li chodzi o rekomendacje farb, to niezmiennie najbardziej polecam farby Elgon ;] Intensywne kolory, pi瘯nie pokryte br您owo-czerwone niewiadomoco, tylko potem zn闚 spieprzy豉m t maxim ech cho nie powiem, ta maxima w og鏊e si nie wyp逝kuje z najzdrowszych partii w這s闚 (nie rozumiem wi璚 czemu znikn窸a z odrost闚)
Ja byj teraz w豉郾ie co 2 dzie
maska i olej przy ka盥ym myciu..? hmm noo moge spr鏏owaa bo wko鎍u w這sy po masach s mi瘯kie
co do toner闚 hmm noo wiaomo one nie szkodz ale trzeba mie rozja郾iane w這sy wiem ze pozniej mozna tylko odswie瘸 ale odrost trzeba osobno zwyk陰 farb typu majicontrast machn望
Stary 2012-02-18, 12:13   #2124
enn_
Zakorzenienie

Czy kt鏎a z Was miesza豉 mo瞠 tonery Alfaparf Jeans Color z tonerami La Riche Directions? Mam Chilli Red z Jeans Color ale my郵a豉m, 瞠by dokupi jaki r騜 z La Riche 瞠by dodawa do Jeans i lekko och豉dza ten kolor... Troch nie widzi mi si wydawanie kolejnych 75 z na toner Jeans, a nie mog nigdzie znale潭 butelek mniejszych ni 250 ml.
Stary 2012-02-18, 12:15   #2125
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Cytat:

Cudowny kolor
Stary 2012-02-18, 12:38   #2126
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Czy kt鏎a z Was miesza豉 mo瞠 tonery Alfaparf Jeans Color z tonerami La Riche Directions? Mam Chilli Red z Jeans Color ale my郵a豉m, 瞠by dokupi jaki r騜 z La Riche 瞠by dodawa do Jeans i lekko och豉dza ten kolor... Troch nie widzi mi si wydawanie kolejnych 75 z na toner Jeans, a nie mog nigdzie znale潭 butelek mniejszych ni 250 ml.
bo nie maj mniejszych niz 250ml..
Ja mysle ze mozesz spokojnie miesza bo niby co sie stanie?
Stary 2012-02-18, 12:54   #2127
uolcia
Rozeznanie

oo fajne to do od鈍ie瞠nia koloru...szkoda 瞠 5dych za 250ml
uolcia jest offline  
Stary 2012-02-18, 12:55   #2128
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
bo nie maj mniejszych niz 250ml..
Ja mysle ze mozesz spokojnie miesza bo niby co sie stanie?
Kurde, kiedy mieli takie opakowania 100 ml...
Stary 2012-02-18, 13:33   #2129
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Kurde, kiedy mieli takie opakowania 100 ml...
nie wiem ale teraz nigdzie nie widzialam tych malych chyba wycofali.. ew mozesz kupic stargazera albo directiona
Stary 2012-02-18, 13:56   #2130
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

blackberry456, Ty masz pod spodem blond czy jaki kolor?
kurcz, jak lec do anglii to mnie znowu niebieski korci, bo tam w szkole nie b璠 mia豉 z tym problemu

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-02-18 o 14:01
Meadow jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.