Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 72 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-02-18, 13:59   #2131
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

enn_ ja kupi豉m za 50 pln z przesy趾. wysylam Ci linka do sprzedawcy na allegro
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-18, 14:06   #2132
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

dudzia dzi瘯i wieeelkie , ale przep豉ci豉m. No ale kupowa豉m stacjonarnie i nie mia豉m czasu czeka na przesy趾, wi璚 si nie za豉muj.

Meadow, szuka豉m i szuka豉m, 瞠by si dowiedzie jak blackberry456 uzyskuje taki kolor i wyczyta豉m, 瞠 rozja郾ia do prawie bia貫go i na to nak豉da toner.
Ja dzisiaj b璠 robi豉 w這sy przy u篡ciu Alfaparf Evolution Contrast w kolorze czerwonym, zobaczymy co mi wyjdzie. Powinna wyj嗆 oczodajna czerwie, mam nadziej, 瞠 b璠zie z tych ch這dniejszych, a nie ciep造ch. I, 瞠 w og鏊e wyjdzie, bo jeszcze ze dwie dekoloryzacje przede mn.
Ale i tak ju widz, 瞠 zaraz b璠zie w drodze do mnie toner Jeans Color w kolorze pink, wi璚 w razie czego mnie poratuje.
Stary 2012-02-18, 14:14   #2133
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

te bym przep豉ci豉 bo u mnie w stacjonarnym ponad 80 sobie 篡cz! ale z ciekawo軼i sprawdzi豉m na allegro i m鎩 T mi zafundowa na imieniny ale mi si nie spieszy這.
Ja jutro b璠 robi w這sy, wi璚 wrzuc fotki z efektem
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-18, 14:56   #2134
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

hmm.. no to wychodzi na to, 瞠 jak podreperuj w這sy i zetn resztki siana (czyli jakie p馧 roku cierpliwo軼i...) to te rozja郾i mocno i tonery w ruch
tylko 瞠 ja mam skrzywienie kr璕os逝pa lekkie i 瞠by nie musie 豉zi po szpitalach starczy mi p造wa i powinno by ok... ale w豉郾ie nie widzi mi sie chodzenie w czepku tym takim ciasnym, nie wiem jak sobie poradzi z kontaktem z wod jak bm robi豉 tonerem bo poduszka ju by豉 ca豉 zafajdana jak tonerami robi豉m, to na basen tym bardziej si boj
Meadow jest offline  
Stary 2012-02-18, 15:33   #2135
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
ja myj metod OMO
odzywka -szampon-odzywka
co 2 mycie maska +olej.
i te jest ok bynajmniej lepiej niz przed zacz璚iem "kuracji" bo wczesniej mylam przeciw逝pie穎wymi, silikonowymi...;/ nie wiedzialam co i jak tak瞠 teraz bardziej o nie dbam i nadal si edukuje
Te pr鏏owa豉m OMO, ale jak spr鏏owa豉m z sam od篡wk, to o niebo lepiej moje w這sy wygl康aj, a oleje zgadzam si z uolcia, najlepiej przed ka盥ym myciem, a ja daj jeszcze troche po, na same ko鎍闚ki
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2012-02-18, 16:11   #2136
honey999
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 710

dziewczyny, mo瞠 wy mi doradzicie, od sierpnia schodzi豉m z czarnego koloru. najpierw mia豉m k徙iel rozja郾iaj帷, potem po jakim miesi帷u drug. po niej w這sy pomalowane syosem intensyw czerwieni chyba, 瞠 2 raz w odst瘼nie miesi帷a, kolor wychodzi fajny, ale w這sy suche i po 2 tygodniach z czerwieni brzydki wyp這wia造 rudy, potem przed 鈍ietami pomalowa豉m lorealem castingiem owoc mango ? troche wyszed za ciemny, ale szybko wyblakl, jakies 3 tygodnie temu malowa豉m lorealem feri intensywn czerwieni te kolo troszk ciemny ale po 2 myciach by這 ok, teraz znowu mam jaki dziwny rudy,

kupi豉m nowego garniera szlachetn intensywn czerwie, jest sens nak豉dania za jaki tydzie dwa ? czy wzi捷 si wreszcie za farby fryzjerskie ? dodam, 瞠 nie chce ich narazie rozja郾ia, zeby dosz造 do siebie

pierwsze 3 fotki to co mam teraz na g這wie ( s豉ba jako嗆 troszk )
ostatnia fotka to to co mia豉m po syosie. ten odcien by najfajnieszy, tylko jak go osi庵na bez tej koszmarnej farby >
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG0006.jpg (27,4 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG0007.jpg (36,9 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG0009.jpg (33,3 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG0067.jpg (41,1 KB, 25 za豉dowa)
Stary 2012-02-18, 16:33   #2137
blackberry456
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 124

dzi瘯uje dziewczyny

w sumie to lubie ten kolor (juz sie przyzwyczailam do nieznajomych komentujacych go na ulicy lol ), ale mam dziwne wrazenie ze to przez nie nie moge znale潭 瘸dnej pracy (dorywczej, jestem studentk) no nic, chyba jednak zostane p鏦i co przy czerwieni, nie bede robic dekoloryzacji a zainwestuje w pielegnacje i kupie znowu toner "poppy red" + ew troche czerni dodam, bo chce "czysta" czerwe, mam do嗆 r騜u

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Fan-ta-sty-czny kolor. Czym dok豉dnie farbujesz?
tonerami la riche directions

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
ja myj metod OMO
odzywka -szampon-odzywka
co 2 mycie maska +olej.
i te jest ok bynajmniej lepiej niz przed zacz璚iem "kuracji" bo wczesniej mylam przeciw逝pie穎wymi, silikonowymi...;/ nie wiedzialam co i jak tak瞠 teraz bardziej o nie dbam i nadal si edukuje
o co chodzi z ta metoda OMO? myjesz odzywka? jakie to daje efekty?

a co do olei to ktos wie czy ten jest dobry? -> http://allegro.pl/dabur-amla-olejek-...086054209.html

mam zamiar kupic olej, vax i moze jeszcze jakas maseczke/odzywke i skrzyp. No i oczywiscie musze je najpierw podciac, a tak teo nie lubie myslicie ze jakies maseczki/sauny na wlosy i inne wynalazki u fryzjera faktycznie pomagaja czy nie warto tracic kasy?

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
blackberry456, Ty masz pod spodem blond czy jaki kolor?
kurcz, jak lec do anglii to mnie znowu niebieski korci, bo tam w szkole nie b璠 mia豉 z tym problemu
calosc mialam wczesniej ciemno brazowa, po rozjasnieniu by造 rudawo - zolte - na to toner, ktory ladnie to pokryl i wyrownal. Same odrosty rozjasniam jak juz je widac, wtedy po kilku minutach wychodzi mi jasny blond i na to tez toner

moja kol choruje na niebieskie wlosy, ja za to chcialabym miec takie pastelowo liliowe hah

Edytowane przez blackberry456
Czas edycji: 2012-02-18 o 16:36
blackberry456 jest offline  
Stary 2012-02-18, 16:58   #2138
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

moja siostra chcia豉 liliowe ale u篡豉 3 toner闚 i jej brak這, dlatego poprawi豉 r騜owym (mi zosta jeszcze z kiedy )

a w豉郾ie, Ty nie masz problem闚 z brudzeniem poduszki czy sie przyzwyczai豉 po prostu?
Meadow jest offline  
Stary 2012-02-18, 17:01   #2139
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Poka wiadomo嗆
Te pr鏏owa豉m OMO, ale jak spr鏏owa豉m z sam od篡wk, to o niebo lepiej moje w這sy wygl康aj, a oleje zgadzam si z uolcia, najlepiej przed ka盥ym myciem, a ja daj jeszcze troche po, na same ko鎍闚ki
mowisz? zobacze jak to bedzie oleje moge robic co mycie ale z szamponu nie chce rezygnowa ew moge go ograniczy co 2-3 mycie

Blackberry- kochana OMO to znaczy Odzywkowanie- Mycie- Odzywkowanie
pierw dajesz odzywke na g這we sp逝kujesz, myjesz szamponem ( 豉godnym najlepiej zio這wy lub dla dzieci) a pozniej jeszcze raz odzywkujesz tym razem inn odzywk. sp逝kujesz pozniej mozesz zrobi p逝kank octow b康z cytrynow i pozniej przesuszy recznikiem/szmatk bawe軟ian w這sy i potem odzywka bez sp逝kiwania
ja tak robie i juz teraz po miesi御u takiej terapii mam mniej pusz帷e si w這sy, bardziej miekkie i sie nie elektryzuj
olejowanie dzien przed myciem na noc najlepiej. ale nie przesadzac oczywiscie z ilo軼i olejki
ten olejek co poda豉 w linku my郵e 瞠 bedzie OK ale mog by tak瞠 oliwki dla dzieci lub oliwki do cia豉
honey-a to ty widze eksperymentowa豉 tak jak ja.. tez wiele wiele farb juz wytestowa豉m i w tym te profesionalne, powiem 瞠 z profesionalnych Kadus czerwien chyba 8/45 czy jakos tak mialam odcien to mi super wysz豉 na rudawych w這sach tylko ze ja mialam jako dziwnie bo mi konce ciemna wisnia wyszla a g鏎a super jasna ale mysle ze jak masz jednolity kolor to ci wyjdzie. Pozatym nie wiem dlaczego wszyscy 瘸l sie na palette.. ja uzywalam i jest OK
Meadow- z tymi tonerami to jest minus jak sie wyp逝kuj przy ka盥ym kontakcie z wod..
pozatym trzeba mocno rozja郾ic

edit: dudzia- pochwal sie fotkami p騧niej!

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-02-18 o 17:03
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-02-18, 17:16   #2140
thedarksideoflight
Raczkowanie

SugarbabyLove ja niestety myj codziennie i od篡wka jest dla mnie super rozwi您aniem, bo w這sy s od鈍ie穎ne, ale nie wysuszone, no i tak raz na tydzie traktuje szamponem. Mo瞠 kolor mi zostanie d逝瞠j ni standardowe 2 tygodnie

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-02-18, 17:21   #2141
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
SugarbabyLove ja niestety myj codziennie i od篡wka jest dla mnie super rozwi您aniem, bo w這sy s od鈍ie穎ne, ale nie wysuszone, no i tak raz na tydzie traktuje szamponem. Mo瞠 kolor mi zostanie d逝瞠j ni standardowe 2 tygodnie
noo co w tym jest.. ja tez teraz czesciej myje chce je maksymalnie od篡wi i myje co 2 dzien wczesniej 2 razy w tygodniu
Stary 2012-02-18, 20:21   #2142
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

jak widz siebie w lustrze 鈍ie穎 po kolorowaniu w這s闚 to mam ochot nigdy ju nie umy g這wy ale i tak myj 鈔ednio co 4-5 dni. najpierw daj olej rossmannowy (taki koktajl olejk闚) na godzin lub wi璚ej, p騧niej myj g這w szamponem z rzep, p騧niej maska kallos na godzin i sp逝kuj, na skalp kuracja wzmacniaj帷a z joanny, na ko鎍闚ki odrobina olejku i zostawiam w這sy do wyschni璚ia. nakr璚am na papiloty i spa a i wszystko robi praktycznie zimn wod.

W這sy ju mi prawie przesta造 wypada, nie ko速uni si, s takie ci篹sze (ale nie przyklapni皻e tylko takie bardziej nawil穎ne).

Og鏊nie wzi窸am si za pielegnacj, bo nawet najpi瘯niejszy kolor nie robi wra瞠nia na zniszczonych w這sach.

Zastanawiam si czy nie porobi sobie kilkunastu fioletowych refleks闚 do tej czerwieni, bo w豉郾ie zauwa篡豉m 瞠 mam jeszcze resztk fioletowego toneru
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-18, 20:44   #2143
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
jak widz siebie w lustrze 鈍ie穎 po kolorowaniu w這s闚 to mam ochot nigdy ju nie umy g這wy ale i tak myj 鈔ednio co 4-5 dni. najpierw daj olej rossmannowy (taki koktajl olejk闚) na godzin lub wi璚ej, p騧niej myj g這w szamponem z rzep, p騧niej maska kallos na godzin i sp逝kuj, na skalp kuracja wzmacniaj帷a z joanny, na ko鎍闚ki odrobina olejku i zostawiam w這sy do wyschni璚ia. nakr璚am na papiloty i spa a i wszystko robi praktycznie zimn wod.

W這sy ju mi prawie przesta造 wypada, nie ko速uni si, s takie ci篹sze (ale nie przyklapni皻e tylko takie bardziej nawil穎ne).

Og鏊nie wzi窸am si za pielegnacj, bo nawet najpi瘯niejszy kolor nie robi wra瞠nia na zniszczonych w這sach.
Zastanawiam si czy nie porobi sobie kilkunastu fioletowych refleks闚 do tej czerwieni, bo w豉郾ie zauwa篡豉m 瞠 mam jeszcze resztk fioletowego toneru
NOo to kuracje masz OK
kallosa dziewczyny bardzo chwal na w徠ku dla zakr璚onych
pozatym fioletowe pasemka? czemu nie
Stary 2012-02-19, 15:07   #2144
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

thedarksideoflight- jak mo積a my w這sy sam od篡wk? Pierwszy raz si z czym takim spotykam. Dzisiaj pierwszy raz po farbowaniu b璠 my w這sy i boj si, 瞠 ukochany kolor sp造nie razem z pian
Stary 2012-02-19, 18:44   #2145
thedarksideoflight
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
thedarksideoflight- jak mo積a my w這sy sam od篡wk? Pierwszy raz si z czym takim spotykam. Dzisiaj pierwszy raz po farbowaniu b璠 my w這sy i boj si, 瞠 ukochany kolor sp造nie razem z pian
O myciu od篡wk dowiedzia豉m si z forum dla kr璚onow這sych. Ba豉m si z pocz徠ku, 瞠 w這sy b璠 niedomyte, dlatego da豉m szans tej metodzie dopiero jak mia豉m tydzie wolnego i teraz 瘸逝j, 瞠 tak d逝go czeka豉m, bo akurat moje w這sy bardzo dobrze zareagowa造, s mi璚iutkie, lepiej nawil穎ne i 豉twiej si je rozczesuje. Zobaczymy jak wp造nie na m鎩 kolor, bo do tej pory przy codziennym myciu szamponem po 2 tygodniach zostawa ju tylko rudy :/

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-02-19, 20:20   #2146
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
O myciu od篡wk dowiedzia豉m si z forum dla kr璚onow這sych. Ba豉m si z pocz徠ku, 瞠 w這sy b璠 niedomyte, dlatego da豉m szans tej metodzie dopiero jak mia豉m tydzie wolnego i teraz 瘸逝j, 瞠 tak d逝go czeka豉m, bo akurat moje w這sy bardzo dobrze zareagowa造, s mi璚iutkie, lepiej nawil穎ne i 豉twiej si je rozczesuje. Zobaczymy jak wp造nie na m鎩 kolor, bo do tej pory przy codziennym myciu szamponem po 2 tygodniach zostawa ju tylko rudy :/
hmm c hyba te przejd na sam odzywke zauwazylam ze szampony robi 瞠 moje w這sy strasznie si czochraj nie chc sie da rozczesa... gdybym nie uzywa豉 odzywek tylko sam szampon to bym miala tragedie
Stary 2012-02-19, 20:50   #2147
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Ja cz瘰to robi tak, 瞠 sam skalp (no i w這sy tu przy nim) myj szamponem, a reszt zostawiam i p騧niej od篡wk/mask na wszystko i sp逝kuj. W這sy w ca這軼i myj wtedy gdy u篡wam kosmetyk闚 do stylizacji typu pianki/lakiery/lotiony itp.

Pofarbowana foty jutro, bo z lamp b造skow wychodz zupe軟ie inaczej
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-19, 21:25   #2148
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

ja po dzisiejszym zmyciu olej闚, na這瞠niu maski itp sta豉m si raczej rudow這s... po czerwieni nie ma ju 郵adu (no poza odrostami rzecz jasna) ... masakra ;/ bez zaopatrzenia si w jaki toner czy barwnik przestaje mie to dla mnie jakikolwiek sens... a 瞠by i to 豉pa這 to nale篡 rozja郾i w這sy... pi瘯nie ;/

blackberry- je郵i wypr鏏ujesz ten poppy red& ebony koniecznie pochwal si efektem

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-02-19 o 21:44
uolcia jest offline  
Stary 2012-02-19, 22:53   #2149
MissJaneDoe
BAN sta造

Wiadomo軼i: 210

Dzi dobry (:
Jestem w豉郾ie po Allwaves 6.60 ( Corallo ) ze Scandic 9%.
Dwa tygodnie wcze郾iej robi豉m dekoloryzacj i farbowanie Joanna Pro na jasny blond. Po Joannie w這sy wysz造 jasnobr您owe ( sic! ).

Przedwczoraj na這篡豉m Allwaves od razu na ca這嗆 ( a mia豉m z p馧 cm odrostu ). Kolor wyszed boski, tr鎩wymiarowy ( przeplata si bordo, r騜, pomara鎍z i oczywi軼ie stra瘸cka czerwie ), jedynie przy sk鏎ze do嗆 mocno widoczny by pomara鎍z.

Efekt: http://w583.wrzuta.pl/obraz/4wckzKaTbF6/rudele

Dzi umy豉m, zobaczymy rano... Jak nadal pomara鎍z na odro軼ie to go potraktuj mo瞠 tonerem?
MissJaneDoe jest offline  
Stary 2012-02-19, 23:18   #2150
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Cytat:
Napisane przez MissJaneDoe Poka wiadomo嗆
Dzi dobry (:
Jestem w豉郾ie po Allwaves 6.60 ( Corallo ) ze Scandic 9%.
Dwa tygodnie wcze郾iej robi豉m dekoloryzacj i farbowanie Joanna Pro na jasny blond. Po Joannie w這sy wysz造 jasnobr您owe ( sic! ).

Przedwczoraj na這篡豉m Allwaves od razu na ca這嗆 ( a mia豉m z p馧 cm odrostu ). Kolor wyszed boski, tr鎩wymiarowy ( przeplata si bordo, r騜, pomara鎍z i oczywi軼ie stra瘸cka czerwie ), jedynie przy sk鏎ze do嗆 mocno widoczny by pomara鎍z.

Efekt: http://w583.wrzuta.pl/obraz/4wckzKaTbF6/rudele

Dzi umy豉m, zobaczymy rano... Jak nadal pomara鎍z na odro軼ie to go potraktuj mo瞠 tonerem?
Toner to dobry pomys- szczeg鏊nie na odrostach bo zazwyczaj w tym miejscu trzyma si najd逝瞠j
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-20, 00:16   #2151
MissJaneDoe
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
blackberry - nie rozja郾iaj! Dekoloryzator na pewno 軼iagnie toner i to lepiej ni farb

Czy toner rubine jest r騜owawy, pomara鎍zowy, czy czysto czerwony? Zastanawiam si czy nie kupi... mam jeszcze stary toner kt鏎y rozja郾ia inne kolory, mo瞠 go odrobin dodam A i je郵i kt鏎a z was by chcia豉, to mam do oddania troch r騜owego.. .wszystko directions

dziewczyny (i nie tylko), czy kt鏎a z Was widzia豉 gdziekolwiek taki odcie farby? Wsz璠zie s zbyt br您owe,zbyt rude, oczo*ebne, albo bijace w r騜... nigdzie nie ma takiej ciep貫j czerwieni ;/ niech to szlag...
http://img2.timeinc.net/instyle/imag...a-Hair-400.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-Es7EV_NWWm...aredhair-3.jpg
Mi takie wysz造 po hennie, jutro wyszperam gdzie odcie (:
MissJaneDoe jest offline  
Stary 2012-02-20, 06:26   #2152
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MissJaneDoe Poka wiadomo嗆
Mi takie wysz造 po hennie, jutro wyszperam gdzie odcie (:
dobry pomys z tonerem. a masz baardzo mocny pomara鎍z. brrr
Stary 2012-02-20, 08:45   #2153
MissJaneDoe
BAN sta造

Nie s a tak pomara鎍zowe, wina zdj璚ia (;
Same 'przysk鏎闚ki' s w pomara鎍zu, reszta w軼iekle czerwona z odcieniami. Po myciu nie ma tragedii, my郵 瞠 bez tonera si obejdzie, cho na wszelki wypadek dzi sobie go zam闚i, niech le篡 (:

Za to OMO w moim przypadku ( pierwszy olej ) - totalna pora磬a... Dzi musz zn闚 umy, bo pad造 jak K豉pouchemu uszy :F

Co do henny - to by burgund Venity. Na ciemnym blondzie wyszed dok豉dnie taki, jak u Rihanny
MissJaneDoe jest offline  
Stary 2012-02-20, 11:23   #2154
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

R騜 dalej przebija mam wra瞠nie 瞠 nigdy si tej po鈍iaty nie pozb璠, ale dzi瘯i temu fiolet lepiej wygl康a nastepnym razem wi璚ej do這輳, teraz da豉m tylko kilkana軼ie ko鎍闚ek, bo si ba豉m efektu
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...3a9d117c2.html
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-20, 13:57   #2155
MissJaneDoe
BAN sta造

O Ci florek, ale cudo! Gdyby nie ta cholerna praca, ju dawno mia豉bym r騜. Niestety, w moim przypadku nawet czerwie wymaga豉 odwagi (;
安ietnie ten fiolet wkomponowa豉!

W og鏊e tatua瞠 bym ch皻nie poogl康a豉, jestem maniaczk Nie masz gdzie fotki z wi瘯sz ilo軼i tych cudeniek?
MissJaneDoe jest offline  
Stary 2012-02-20, 14:13   #2156
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
R騜 dalej przebija mam wra瞠nie 瞠 nigdy si tej po鈍iaty nie pozb璠, ale dzi瘯i temu fiolet lepiej wygl康a nastepnym razem wi璚ej do這輳, teraz da豉m tylko kilkana軼ie ko鎍闚ek, bo si ba豉m efektu
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...3a9d117c2.html
ijee boskooo.. ten fiolet pi瘯nie wygl康a.. moja szwagierka sobie wczoraj machn窸a te fiolet tyle 瞠 baardzo ciemny..

kt鏎a to pisala ze pracy niemoze znale嗆 przed kolor w這s闚.. ja pier** Polska to jest taki po☠☠☠any kraj normalnie zero toleracji... u nas to laski i chlopaki 豉瘸 z r騜nymi kolorami na g這wie i pracuj noramlnie nikomu to nie przeszkadza kto jaki ma na glowie kolor albo jak sie ubiera.

PS: tatua瞠 郵iczne, te mam jeden
Stary 2012-02-20, 15:35   #2157
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

MissJaneDoe, posz這 pw jest m鎩 profil, ale mo瞠sz sobie poskaka te po innych i poogl康a
SugarbabyLove, ten fiolet m鎩 te pierwotnie jest baaardzo ciemny (plum directions) ale ja go mega rozrzedzam od篡wk- kiedy na ca貫 w這sy zu篡wa豉m 造瞠czk tonera- a reszta to od篡wka tak to wygl康a這: https://fbcdn-photos-a.akamaihd.net/..._1701452_a.jpg
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-20, 16:46   #2158
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Dudzia 鈍ietne, a si cofn窸am i przeczyta豉m jak farbujesz w這sy Czy dobrze zrozumia豉m, 瞠 na sprany allwaves k豉dziesz toner i wychodzi Ci tak intensywny kolor? ;o Chc przerzuci si na tonery, ale wola豉bym unikn望 rozja郾iania ... ale to przecie niemo磧iwe..musia豉m co chyba 幢e zrozumie

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-02-20 o 16:54
uolcia jest offline  
Stary 2012-02-20, 16:57   #2159
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
MissJaneDoe, posz這 pw jest m鎩 profil, ale mo瞠sz sobie poskaka te po innych i poogl康a
SugarbabyLove, ten fiolet m鎩 te pierwotnie jest baaardzo ciemny (plum directions) ale ja go mega rozrzedzam od篡wk- kiedy na ca貫 w這sy zu篡wa豉m 造瞠czk tonera- a reszta to od篡wka tak to wygl康a這: https://fbcdn-photos-a.akamaihd.net/..._1701452_a.jpg
wow we fiolecie ci tez do twarzy..
wlasnie da sie odwiezyc kolor tonerem bez rozjasniania?:r olleyes:
Stary 2012-02-20, 16:58   #2160
Truskowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 110

Dudzia 鈍ietny kolor A loczki naturalne? Je郵i nie to mo積a wiedziec jak je zrobi豉?
Truskowa jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.