Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 73 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-02-20, 17:07   #2161
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

odrosty robie dalej allwaves z utleniaczem, a reszt tak jak m闚isz- na sprany allwaves daj tonery, ale wcze郾iej mia豉m prawie bia貫 w這sy wi璚 gdy s spran to s takie jasnor騜owe (akurat r騜 si trzyma po tonerze rubine).
Je瞠li ma si farbni皻e w這sy na czerwono i trac kolor, to mo積a go od鈍ie篡 tonerem- wyjdzie intensywny, ale na pewno nie b璠zie ja郾iejszy, bo nie zawieraj oxydantu.
naturalnie w這sy mam proste jak druty kr璚 je na papiloty, 8 sztuk na glow, takie wi瘯sze co s w rossmannie do kupiena bodaj瞠 paczka po 6 sztuk czasami by si lepiej trzyma造, przed nakr璚eniem pryskam lekko lotionem. no i nakr璚am suche w這sy na noc
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-20, 17:31   #2162
MissJaneDoe
BAN sta造

Wiadomo軼i: 210

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
ijee boskooo.. ten fiolet pi瘯nie wygl康a.. moja szwagierka sobie wczoraj machn窸a te fiolet tyle 瞠 baardzo ciemny..

kt鏎a to pisala ze pracy niemoze znale嗆 przed kolor w這s闚.. ja pier** Polska to jest taki po☠☠☠any kraj normalnie zero toleracji... u nas to laski i chlopaki 豉瘸 z r騜nymi kolorami na g這wie i pracuj noramlnie nikomu to nie przeszkadza kto jaki ma na glowie kolor albo jak sie ubiera.

PS: tatua瞠 郵iczne, te mam jeden
Niby prac mam, ale podejrzewam, 瞠 poza czerwieni raczej nie poszalej ):
Tak jakby dziwaczny kolor w這s闚 obni瘸 moje kompetencje, pffff :F

Dudzia - dzi瘯i pi瘯ne, na郵ini豉m si przed monitorem co niemiara
MissJaneDoe jest offline  
Stary 2012-02-20, 17:46   #2163
Truskowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 110

Dzi瘯i Dudzia za odpowied, musz spr鏏owac z tymi papilotami bo super masz po nich loki
Truskowa jest offline  
Stary 2012-02-20, 18:03   #2164
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez MissJaneDoe Poka wiadomo嗆
Niby prac mam, ale podejrzewam, 瞠 poza czerwieni raczej nie poszalej ):
Tak jakby dziwaczny kolor w這s闚 obni瘸 moje kompetencje, pffff :F

Dudzia - dzi瘯i pi瘯ne, na郵ini豉m si przed monitorem co niemiara
No w豉郾ie ja tez sie na郵ini豉m haha
Stary 2012-02-21, 11:18   #2165
mellancholia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79

Ja u篡wa豉m r騜nych czerwieni, ale w這sy wychodz mi za ciemne. Podobno jest mi do twarzy w takim kolorze, ale wola豉bym co ja郾iejszego, zw豉szcza kiedy przyjdzie wiosna
Chcia豉bym kupi Joann - p這mienna czerwie, ale doda do niej wod utlenion. Ilu procentowa powinna by? I czy znajd j w zwyk造m Rossmannie czy lepiej i嗆 do jakiego fryzjerskiego? No i czy mi to r闚nomiernie wyjdzie, mam jakie centymetrowe odrosty. M鎩 naturalny kolor to jasny br您.

Uzalezniona od herbaty, swetrow i farbowania wlosow.
mellancholia jest offline  
Stary 2012-02-21, 14:23   #2166
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mellancholia Poka wiadomo嗆
Ja u篡wa豉m r騜nych czerwieni, ale w這sy wychodz mi za ciemne. Podobno jest mi do twarzy w takim kolorze, ale wola豉bym co ja郾iejszego, zw豉szcza kiedy przyjdzie wiosna
Chcia豉bym kupi Joann - p這mienna czerwie, ale doda do niej wod utlenion. Ilu procentowa powinna by? I czy znajd j w zwyk造m Rossmannie czy lepiej i嗆 do jakiego fryzjerskiego? No i czy mi to r闚nomiernie wyjdzie, mam jakie centymetrowe odrosty. M鎩 naturalny kolor to jasny br您.
w rossmanie nie kupisz utleniacza idz do fryzjerskiego im wyzszy utleniacz tym jasniejsze wyjd. ja bym kupila 9% na twoim miejscu.:rolley es:
powodzenia
Stary 2012-02-21, 16:41   #2167
rudziathebest
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Cytat:
jak dla mnie p這mienna czerwie joanny, k豉dziona na rozja郾ione w這sy na ok 15 min no nie by豉 rewelacyjna. wpada豉 raczej bardziej w kolor rudy ni czerwony.

Edytowane przez rudziathebest
Czas edycji: 2012-02-21 o 17:12
rudziathebest jest offline  
Stary 2012-02-21, 17:38   #2168
mellancholia
Raczkowanie

Hm, to mo瞠 wzi望 ciemniejszy czerwony? W og鏊e my郵a豉m, 瞠 t wod utlenion si dolewa do farby i takim maluje

Edit: i jeszcze kwestia nak豉dania tej wody. Dziewczyny pisz, 瞠 sobie "wyla造 na w這sy", co si boj, 瞠 mo瞠 si to u mnie 幢e sko鎍zy :S no i mam wlosy prawie do l璠德i, wi璚 ile tego kupi? A mo瞠 zmiesza ze zwyk陰 wod, 瞠by wysz這 r闚nomiernie i nie rozja郾i這 za mocno?

Edytowane przez mellancholia
Czas edycji: 2012-02-21 o 18:00
Stary 2012-02-21, 19:17   #2169
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Hm, to mo瞠 wzi望 ciemniejszy czerwony? W og鏊e my郵a豉m, 瞠 t wod utlenion si dolewa do farby i takim maluje

Edit: i jeszcze kwestia nak豉dania tej wody. Dziewczyny pisz, 瞠 sobie "wyla造 na w這sy", co si boj, 瞠 mo瞠 si to u mnie 幢e sko鎍zy :S no i mam wlosy prawie do l璠德i, wi璚 ile tego kupi? A mo瞠 zmiesza ze zwyk陰 wod, 瞠by wysz這 r闚nomiernie i nie rozja郾i這 za mocno?
a to ty chcesz wod utlenion tak z apteki rozjasnic/? lepiej nie! lepiej juz zrob sobie kapiel rozjasniaj帷 albo rozja郾ij romalnie niz eksperymentowac..
Stary 2012-02-21, 23:20   #2170
mellancholia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
a to ty chcesz wod utlenion tak z apteki rozjasnic/? lepiej nie! lepiej juz zrob sobie kapiel rozjasniaj帷 albo rozja郾ij romalnie niz eksperymentowac..
Haha, nie. Kosmetyczn. Nie wiem jaka jest r騜nica w tych rozja郾iaczach, utleniaczach, wodach, nie mam poj璚ia.

No, ale tak, nie kupowa豉m nic coby rozja郾i w這sy, bo chcia豉m natychmiast nowe robi豉m sobie sam Well, pianka koloryzuj帷a taka ruda... JEZU CHRYSTE. Nigdy jeszcze niczego tak 幢e mi si nie nak豉da這, tak nier闚no i w og鏊e. Czekam, a w這sy wyschn, ale ju czuje, 瞠 b璠zie trzeba poprawia

Stary 2012-02-22, 00:37   #2171
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Po potraktowaniu w這s闚 dwukrotnie k徙iel rozja郾iaj帷 oraz Alfaparfem Evolution Contrast w kolorze czerwonym moje w這sy s w ko鎍u... czerwone. Mam wra瞠nie, 瞠 ci庵le mi za ma這, ale ju ich nie chcia豉m bardziej rozja郾ia, mia豉bym siano na g這wie. :P
Niemniej jednak s one bardzo czerwone i obstawiam, 瞠 to ja si przyzwyczai豉m si ju nieco do tego koloru.
Gratis mam te chyba odrobin poparzon sk鏎 g這wy (czyli zgaduj, 瞠 jednak nie powinno si rozcie鎍za utleniacza ze zwyk陰 wod), ale co tam.
No i leci do mnie toner Jean's Color w kolorze r騜owym (dzi瘯i, dzi瘯i, dzi瘯i Dudzia ), wi璚 pewnie b璠zie jutro/pojutrze zabawa.
Wrzuc jutro foty.
Stary 2012-02-22, 00:57   #2172
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Po potraktowaniu w這s闚 dwukrotnie k徙iel rozja郾iaj帷 oraz Alfaparfem Evolution Contrast w kolorze czerwonym moje w這sy s w ko鎍u... czerwone. Mam wra瞠nie, 瞠 ci庵le mi za ma這, ale ju ich nie chcia豉m bardziej rozja郾ia, mia豉bym siano na g這wie. :P
Niemniej jednak s one bardzo czerwone i obstawiam, 瞠 to ja si przyzwyczai豉m si ju nieco do tego koloru.
Gratis mam te chyba odrobin poparzon sk鏎 g這wy (czyli zgaduj, 瞠 jednak nie powinno si rozcie鎍za utleniacza ze zwyk陰 wod), ale co tam.
No i leci do mnie toner Jean's Color w kolorze r騜owym (dzi瘯i, dzi瘯i, dzi瘯i Dudzia ), wi璚 pewnie b璠zie jutro/pojutrze zabawa.
Wrzuc jutro foty.
do嗆 gadania czekam na fot ostrzegam 瞠 r騜 nie tak 豉two wyplewi z w這s闚 (chocia w przypadku JC bardziej magenta mi wygl康a na taki r騜 ci篹ki do pozbycia si) ja si zastanawiam czy nie kupi tonera takiego jednego, po kt鏎ym kiedy jak u篡wa豉m mia豉m czerwie spieraj帷 si do zupy pomidorowej. albo czy nie walnac raz farba allwaves ze s豉bym utleniaczem. bo ten r騜 tak przebija, 瞠 czuj 瞠 po dw鏂h myciach g這wy b璠 r騜owa. kupilam nawet suchy szampon w akcie desperacji
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-22, 07:02   #2173
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
do嗆 gadania czekam na fot ostrzegam 瞠 r騜 nie tak 豉two wyplewi z w這s闚 (chocia w przypadku JC bardziej magenta mi wygl康a na taki r騜 ci篹ki do pozbycia si) ja si zastanawiam czy nie kupi tonera takiego jednego, po kt鏎ym kiedy jak u篡wa豉m mia豉m czerwie spieraj帷 si do zupy pomidorowej. albo czy nie walnac raz farba allwaves ze s豉bym utleniaczem. bo ten r騜 tak przebija, 瞠 czuj 瞠 po dw鏂h myciach g這wy b璠 r騜owa. kupilam nawet suchy szampon w akcie desperacji
ojj ty.. desperatka faktycznie

enn_ a to ty jak robi豉 t k徙iel..? lepiej nie dawa tam wody! tylko szampon, odzywke niebieski proszek i utleniacza troche..
Stary 2012-02-22, 08:49   #2174
MissJaneDoe
BAN sta造

A u mnie Allwaves w ko鎍u odpu軼i pomara鎍z! B豉hostka, wystarczy造 dwa - trzy mycia (;

W tej chwili g鏎a jest mocno czerwona, a d馧 nadal we wszystkich odcieniach pomara鎍zu, czerwieni i wina (: Niestety, kolor po tej farbie mega szybko si spiera, wi璚 ju rozgl康am si za tonerami.

Co polecacie? La riche Directions to ju s造sza豉m, 瞠 sprawdzony, o Jean's Color poczytam, co jeszcze?
MissJaneDoe jest offline  
Stary 2012-02-22, 10:02   #2175
enn_
Zakorzenienie

Sugar, nie dodawa豉m wody, wymiesza豉m proszek z utleniaczem 6%, szamponem i od篡wk tak, 瞠by si 豉two rozprowadza這 po w這sach. Mog豉m da mocniejszy utleniacz, ale szczerze m闚i帷 nie wiem czy nie by這by mi szkoda w這s闚. Mo瞠 ewentualnie za miesi帷 przy farbowaniu po prostu zrobi jeszcze jedn k徙iel.

MissJaneDoe, a pr鏏owa豉 Majicontrast/Alfaparf Evolution Contrast? S造sza豉m o nich dobre opinie, mi璠zy innymi dlatego si zdecydowa豉m na to rozwi您anie (a Alfaparf bo jest duuuu穎 tanszy).
Do toner闚 trzeba w這sy i tak wcze郾iej rozja郾ia, wi璚 wychodz z za這瞠nia, 瞠 wol za jednym zamachem je rozja郾i i pofarbowa farb i od鈍ie瘸 tonerami, a nie bawi si w rozja郾iacz, p騧niej toner...
Dam zna jak mi si b璠zie to na w這sach trzyma.

Dudzia, no w豉郾ie widz, 瞠 masz z tym problem, ale jako sobie poradz, a r騜 (no, mo瞠 takie czerwono r騜owe cu) na g這wie mnie tak kusi, 瞠 nie mog si oprze.

Wrzucam foty, na 篡wo te w這sy s bardzo zauwa瘸lne. I tak, jak mi si wydawa這 wczoraj - wy瞠j s czerwone czerwone, a ni瞠j ciut ciemniejsze i takie bardziej rude. No ale toner za豉twi spraw.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (19,8 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (16,5 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (41,4 KB, 45 za豉dowa)
Stary 2012-02-22, 11:34   #2176
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

enn_ jaki cuuudny kolor Ci wyszed!
r騜 ma te swoje zalety, dopiero gdzies po 5-6 tygodniach jest sprany, bardzo d逝go jest intensywny. No i jest najta雟zy do uzyskania sposobami apteczno-domowymi. Jest 豉dny ale mi si ju znudzi troch.
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-22, 12:54   #2177
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Sugar, nie dodawa豉m wody, wymiesza豉m proszek z utleniaczem 6%, szamponem i od篡wk tak, 瞠by si 豉two rozprowadza這 po w這sach. Mog豉m da mocniejszy utleniacz, ale szczerze m闚i帷 nie wiem czy nie by這by mi szkoda w這s闚. Mo瞠 ewentualnie za miesi帷 przy farbowaniu po prostu zrobi jeszcze jedn k徙iel.

MissJaneDoe, a pr鏏owa豉 Majicontrast/Alfaparf Evolution Contrast? S造sza豉m o nich dobre opinie, mi璠zy innymi dlatego si zdecydowa豉m na to rozwi您anie (a Alfaparf bo jest duuuu穎 tanszy).
Do toner闚 trzeba w這sy i tak wcze郾iej rozja郾ia, wi璚 wychodz z za這瞠nia, 瞠 wol za jednym zamachem je rozja郾i i pofarbowa farb i od鈍ie瘸 tonerami, a nie bawi si w rozja郾iacz, p騧niej toner...

Dudzia, no w豉郾ie widz, 瞠 masz z tym problem, ale jako sobie poradz, a r騜 (no, mo瞠 takie czerwono r騜owe cu) na g這wie mnie tak kusi, 瞠 nie mog si oprze.

Wrzucam foty, na 篡wo te w這sy s bardzo zauwa瘸lne. I tak, jak mi si wydawa這 wczoraj - wy瞠j s czerwone czerwone, a ni瞠j ciut ciemniejsze i takie bardziej rude. No ale toner za豉twi spraw.

Boski kolorek!! a mi 郵ina leci..
MissJaneDoe No jest Majicontrast ale jest drogi, POtem jest alfaparf evolution of The Color Contrasti , ten Allwaves, Wella Magma- droga! Jeszcze odkry豉m jeszcze jedn farbe ale nie wiem czy w PL tez jest.Igora Royal Fashion +
ja w豉郾ie zauwazylam na ebay po 1 euro + przesy趾a wi璚 chyba kupie od razu 3-4 sztuki p鏦i jest!
http://www.ebay.de/itm/SCHWARZKOPF-I...#ht_2151wt_886
dorzucam fotki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2d17cb102c2dda718e1035f5941ad9ea.jpg (29,7 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2282610088_2_big.jpg (8,4 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 21091856.jpg (8,9 KB, 9 za豉dowa)

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-02-22 o 12:59
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-02-22, 13:36   #2178
MissJaneDoe
BAN sta造

enn_ No to teraz mnie przekona豉 Kolor marzenie!

SugarbabyLove Farbowa豉 ju tym z Ebaya? Wychodzi czerwie taka jak na pasemku, czy wygl康a to inaczej?
MissJaneDoe jest offline  
Stary 2012-02-22, 14:08   #2179
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MissJaneDoe Poka wiadomo嗆
enn_ No to teraz mnie przekona豉 Kolor marzenie!

SugarbabyLove Farbowa豉 ju tym z Ebaya? Wychodzi czerwie taka jak na pasemku, czy wygl康a to inaczej?
no wlasnie nie farbowalam ale to jest farba profesionalna wiec powinno wyj嗆 ..
tak czy siak za t cen warto spr鏏owa normalnie kosztuje tyle co mjicontrast 7-12 euro +przesy趾a
Stary 2012-02-22, 16:12   #2180
morelka1008
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

Cytat:

Bo瞠 jaki ci pi瘯ny kolor wyszed Ja jeszcze nie zdecydowa豉m kt鏎 farb kupi Jak my郵icie mo積a uzyska taki kolor farb drogeryjn bez rozja郾iania? W這sy mam w kolorze 鈔edniego br您u
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P140212_16.50_[01].jpg (75,8 KB, 5 za豉dowa)
morelka1008 jest offline  
Stary 2012-02-22, 16:55   #2181
Szatanica z Eden
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

Garnier P這mienna Czysta Czerwie, kolorek super, ale si wyp逝kuje...

Edytowane przez Szatanica z Eden
Czas edycji: 2012-02-22 o 17:01
Szatanica z Eden jest offline  
Stary 2012-02-22, 17:07   #2182
Szatanica z Eden
Raczkowanie

Ale ch皻nie poeksperymentowa豉bym z takimi bardzo intensywnymi

Edytowane przez Szatanica z Eden
Czas edycji: 2012-02-22 o 17:23 Pow鏚: nm
Stary 2012-02-22, 17:11   #2183
Kamulla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

no, dawno mnie tu nie by這
przesz豉m przez elgon (czerwie, kt鏎a wysz豉 na rudo) i jestem po Color ING, czy co takiego? k豉d豉m na sprany czerwony (prawie ju rudy) i wysz這 tak: (jestem po pierwszym myciu)

Za miesi帷 robi majicontrast, bo chc iiinteensywn czerwie!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kooolor.jpg (44,2 KB, 21 za豉dowa)
Kamulla jest offline  
Stary 2012-02-22, 17:15   #2184
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Szatanica z Eden Poka wiadomo嗆
w這sy przed i po
豉dnie
Kamulla- noo masz fajny kolorek.
ja te chc intensywn..
co takiego..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy-czerwien-649081l.jpg (25,6 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1322022045206_f.jpg (22,8 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg daa09611b1fefa5282662ee98be36a0b_15679715.jpg (19,1 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg britney spears toxic.jpg (33,7 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg czerwone_wlosy_aniol.jpg (20,2 KB, 11 za豉dowa)
Stary 2012-02-22, 17:17   #2185
Szatanica z Eden
Raczkowanie

奸iczne
Stary 2012-02-22, 17:42   #2186
Kamulla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

no w豉郾ie o tak mi chodzi z tego, co teraz wysz這 jestem w sumie zadowolona, bo NIE JEST RUDE tylko 瞠 szybko sie wyp逝kuj farby u mnie, bo musz my niestety w這sy codziennie, szybko si t逝szcz... za miesi帷 na bank ju robi majicontrast + 9% woda, mam nadziej, 瞠 豉dnie mi chwyci. Nie wiecie mo瞠 ile ten majicontrast si trzyma na w這sach jako ladna czerwie? bo nie wiem, czy mam dokupowa toner闚, by j od篡wia, czy wystarczy jaki szampon?
Kamulla jest offline  
Stary 2012-02-22, 18:00   #2187
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kamulla Poka wiadomo嗆
no w豉郾ie o tak mi chodzi z tego, co teraz wysz這 jestem w sumie zadowolona, bo NIE JEST RUDE tylko 瞠 szybko sie wyp逝kuj farby u mnie, bo musz my niestety w這sy codziennie, szybko si t逝szcz... za miesi帷 na bank ju robi majicontrast + 9% woda, mam nadziej, 瞠 豉dnie mi chwyci. Nie wiecie mo瞠 ile ten majicontrast si trzyma na w這sach jako ladna czerwie? bo nie wiem, czy mam dokupowa toner闚, by j od篡wia, czy wystarczy jaki szampon?
nie wiem ale ta dziewczyna ze zdjecia w czerwonej szmince to widzialam na filmiku na youtube mowila ze co 4-5 tygodni farbuje bo jej troche "bleknie " no a ona farbuje majicontrastem

szkoda ze u mnie taki droggi majicontrast..
Stary 2012-02-22, 18:15   #2188
enn_
Zakorzenienie

Sugar, ona farbuje te jak捷 farb Affinage B czy co w ten dese i m闚i, 瞠 jest ta雟za (i ma wi瘯sz pojemno嗆). Mo瞠 powinna jej poszuka? Swoj drog, jak Twoja piel璕nacja? Czyta豉m jak przekopywa豉m w徠ek, 瞠 w這sy Ci si przet逝szczaj po olejach - nie powinno tak by, wi璚 prawdopodobnie po prostu albo u篡wasz wybitnie nietrafionego oleju, albo 幢e go zmywasz.
Btw., wczoraj podesz豉m do jednego fryzjerskiego sklepu, bo mia豉m bli瞠j, i pyta豉m o Alfaparf i nie mieli. A co mieli to by Majicontrast w osza豉miaj帷o niskiej cenie 70 z za 50 ml. My郵a豉m, 瞠 si przewr鏂.

Fajnie, 瞠 si Wam w這sy podobaj, mnie r闚nie, jestem totalnie zachwycona efektem! I tym jak 豉two posz這 mimo wpadki ze 軼iemnieniem w這s闚 po dekoloryzacji. No i ciesz si, 瞠 mam w這sy w bardzo dobrym stanie, mimo tych k徙ieli rozja郾iaj帷ych i u篡wania prawie 2 razy pod rz康 tak mocnej farby jak ten Alfaparf.

Dudzia, o jakich domowych/aptecznych sposobach na r騜owe w這sy m闚isz?

morelka1008, ja bym z farbami drogeryjnymi nie ryzykowa豉. Pewnie wi瘯szo嗆 b璠zie albo za ciemna albo za ruda, ja przynajmniej szuka豉m i nie znalaz豉m nic, co by wygl康a這 podobnie. Je郵i mo瞠sz przeznaczy te kilkadziesi徠 z這tych na miesi帷 na w這sy, to rekomendowa豉bym farby fryzjerskie + od鈍ie瘸nie tonerem (ew. toner do od篡wki), przynajmniej wiesz czego si z grubsza spodziewa i, 瞠 pewnie nie zostawi na Twojej g這wie spustoszenia.

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-02-22 o 18:19
enn_ jest offline  
Stary 2012-02-22, 18:33   #2189
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Sugar, ona farbuje te jak捷 farb Affinage B czy co w ten dese i m闚i, 瞠 jest ta雟za (i ma wi瘯sz pojemno嗆). Mo瞠 powinna jej poszuka? Swoj drog, jak Twoja piel璕nacja? Czyta豉m jak przekopywa豉m w徠ek, 瞠 w這sy Ci si przet逝szczaj po olejach - nie powinno tak by, wi璚 prawdopodobnie po prostu albo u篡wasz wybitnie nietrafionego oleju, albo 幢e go zmywasz.
Btw., wczoraj podesz豉m do jednego fryzjerskiego sklepu, bo mia豉m bli瞠j, i pyta豉m o Alfaparf i nie mieli. A co mieli to by Majicontrast w osza豉miaj帷o niskiej cenie 70 z za 50 ml. My郵a豉m, 瞠 si przewr鏂.

Fajnie, 瞠 si Wam w這sy podobaj, mnie r闚nie, jestem totalnie zachwycona efektem! I tym jak 豉two posz這 mimo wpadki ze 軼iemnieniem w這s闚 po dekoloryzacji. No i ciesz si, 瞠 mam w這sy w bardzo dobrym stanie, mimo tych k徙ieli rozja郾iaj帷ych i u篡wania prawie 2 razy pod rz康 tak mocnej farby jak ten Alfaparf.

morelka1008, ja bym z farbami drogeryjnymi nie ryzykowa豉. Pewnie wi瘯szo嗆 b璠zie albo za ciemna albo za ruda, ja przynajmniej szuka豉m i nie znalaz豉m nic, co by wygl康a這 podobnie. Je郵i mo瞠sz przeznaczy te kilkadziesi徠 z這tych na miesi帷 na w這sy, to rekomendowa豉bym farby fryzjerskie + od鈍ie瘸nie tonerem (ew. toner do od篡wki), przynajmniej wiesz czego si z grubsza spodziewa i, 瞠 pewnie nie zostawi na Twojej g這wie spustoszenia.
ten affinage jest ci瞛ko dosta. u mnie w sklepie fryzjerskim jest jeszcze jedna tansza marka farb i tam tez maj dla ciemnych w這s闚 bede musiala to wytestowa. farba 100ml za 8 euro i sa tez czerwone odcienie dla ciemnych wlosow.
Co do piel璕nacji no piel璕nuje odzywkuje i jeszcze do polowy/konca marca..pozniej pofarbuje
Olejuje juz teraz inaczej.. dale troszeczke oleju 30 minut przed myciem razem z maseczk na g這we a potem zmywam i myje odzywk
majicontrast 70zl? u mnie czy na ebay czy gdziekolwiek kosztuje 10-20 euro +przesy趾a zalezy gdzie.. we fryzjerskim u mnie w miescie 18 euro..

takze zobaczymy jak bedzie .. jak narazie w razie W mam fryzjerski blisko a w domu mam 2 farby miedziano czerwone z Topchic effects .. a w Kwietniu itak do PL jade wiec na miejscu zobacze ile kosztyje ten allwaves albo alfaparf evolution.. musze tez zapasy odzywek i kosmetyk闚 porobi potem ciuchy pokupowa w polsce na targu za spodnie 40-60 zl a tu najtanszy badziew 20-30 euro.. takze bede szalec..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-02-22 o 18:36
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-02-22, 18:54   #2190
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Cytat:
pigmentum castellani. stosuje sie jak p逝kank. dodaje troch do wody i polewa w這sy i gotowe na rozja郾ionych tak to mi wychodzi這:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...3ab09697e.html
koszt takiej buteleczki to kilkana軼ie zlotych max, a starcza na do嗆 d逝go.
dudzia jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.